Hoekse SV speelt All Ready naar zware nederlaag (9-2) Theo Kramer nieuwe sekretaris bedrijfs- en zomeravondvoetbal Herenteam van Mevo '80 wint topper tegen TOP Tweede team van Mevo verrassend koploper Straf voor supporters Korfbal Strijd Zeeuwse damtitels Volleybal Ronde Midden-Zeeland op vrijdag 21 mei Damklub Zierikzee wint van 's-Gravenpolder 24e Nationale Gouda-cross Bedrijfsvolleybal Zaalvoetbal LASTIGE WEDSTRIJDEN VOOR LEIDERSPLOEGEN Vijftiende sporthal voor zaalvoetbal in gebruik genomen B.D.V. uit Bergen op Zoom met de maximale score. De stand: 1. en 2.: Zierikzee en B.D.V. 4-8; 3., 4. en 5.: Aagtekerke, Goes en Lammerenburg 4-6; 6., 7. en 8.: !s-Gravenpolder II, Middelharnis en Middelburg II 4-2; 9. en 10.: Sou- buig en Tholen 4-0. 's-GRAVENZANDE, 28-11. Na een goede 9-5 overwinning op Fluks vorige week is All Ready in de eerste uitwedstrijd naar een wel erg zware nederlaag gespeeld. In 's-Gravenzande werd het 9-2 voor Hoekse SV in een wel sportieve maar tempoloze wedstrijd. De thuisklub was door de lengte in de ploeg in staat om alle ballen onder de paal af te vangen en zodoende de All Ready aan val lam te leggen. In de eerste fase zag het er zeker niet naar uit dat een dergelijke uit slag zou worden bereikt. Hoekse SV kwam wel al in de eerste minuut op 1-0 maar Gerda Kloet zorgde vrij snel voor 1-1 door van afstand te scoren. Afgelopen zaterdag werd te 's-Gra- venpolder een ronde gespeeld in de strijd om de persoonlijke Zeeuwse damtitels. In de hoofdklasse moest Cor Boot het opnemen tegen titel kandidaat Peter Schunselaar uit Middelburg. In een enerverende partij moest Boot in de tijdnoodfase in het eindspel een schijf prijsgeven en ver lies was niet te voorkomen. Hij blijft na drie partijen nog puntloos, overi gens wel geflatteerd. In de eerste klasse een slechte dag voor Rinus van de Wielen, die ver loor van H. Meulmeester uit Middel burg. De „bomzet" was de oorzaak van het verlies. Sjaak Douwe mocht niet mopperen over zijn zege op W. de Leeuw uit Goes. Douw stond totaal verloren, maar De Leeuw blunderde enorm in zijn tijdnood. Douw blijft in de running om de eerste plaats. In de tweede klasse is Chris van de Wielen ongenaakbaar. Hij versloeg de Goesenaar G. Gorsse in het eindspel. Wel dient vermeld te wor den dfet de situatie eerder in de partij het ergste deed vrezen. All Ready hield de ploeg toch vrij goed van zich af, maar een kwartier voor rust werd een overrompelend offensief gestart door Hoekse SV. In tien minuten was het 5-1 en toen Hans van Gastel op dat moment een strafworp, door Loes Hage meege kregen, naast de korf gooide was dat het sein om nog verder uit te lopen. Zo was het met de rust al 7-1 en de wedstrijd was eigenlijk al gespeeld. Misverstanden In de tweede helft, met Karin den Dekker voor de geblesseerd uitgeval len Gerda Kloet, zag het er verdedi gend heel wat beter uit bij de Zierik- zeese ploeg. Aanvallend echter was het net als in de eerste helft erg pover, de korf werd nauwelijks geraakt. All Ready stond Hoekse SV in die tweede helft nog slechts twee doelpunten toen de ze ontstonden beiden uit misverstan den in de defensie. Het enige doelpunt voor All Ready na rust kwam van afstand op naam van Leo Fonteine. In de laatste 10 mi nuten kwamen er wat meer kansen maar alles werd gemist. Ook een tweede strafworp, verdiend door Corrie Stoutjesdijk werd door Jaap van Gastel gemist. Een zware nederlaag dus en het op timisme van na de eerste wedstrijd was meteen weer verdwenen. Vol gende week zaterdag is er de kans op revanche als de wedstrijd tegen Oranje Nassau uit Vlaardingen, thuis, op het programma staat. BRIELLE, 28-11. Topper van het weekeinde in de volleybalkompetitie was ongetwijfeld de ontmoeting tussen de twee ongeslagen koplopers Mevo'80 en TOP uit Brielle bij de heren. De mannen van trainer/coach Reedijk bleven ook nu vry gemakkelijk ingeslagen. In Brielle werd met 3-0 simpel gewonnen, waardoor Mevo'80 nu ongeslagen koploper is geworden in de derde klasse D. Winst was er in de zo belangrijke eerste set met 15-17. TOP startte in de eerste set aanvallend bijzonder sterk, doch Mevo'80 wist halverwege deze set langszij te komen. Een 14-11 voor sprong wist Mevo'80 niet direkt uit te bouwen tot een setzege, waardoor ge durende lange tijd bijzonder veel spanning aanwezig was. Na de eerste setwinst werd TOP in de tweede set enigszins gedeklasseerd. Mevo'80 kon gemakkelijk tot 7-15 winst komen. In de derde set leek Mevo'80 wederom naar een ruime setzege toe te gaan, doch in het laat ste gedeelte van deze set kwam TOP mede door verlies aan concentratie van Mevo'80-zijde sterk terug. Uitein delijk wist Mevo'80 deze derde set met 14-16 verdiend te winnen, waar door de negende zege in suksessie met 3-0 in het seizoen 1981/1982 werd gehaald. Door deze uitslag heeft het Zierik zee team zich geplaatst als absolute koploper in de derde klasse D met 18 wedstrijdpunten uit 9 wedstrijden. Drie van de vierMevo'80-herenteams bleven afgelopen weekeinde zonder wedstrijdpunten. Het derde heren team speelde een goede wedstrijd te gen het als vijfde geklasseerde Spivi IV uit Spijkenisse, maar kon niet voor komen dat de overwinning via 0-3 naar Spijkenisse ging. De uiteindelijke set standen waren 10-15, 10-15 en 4-15. Toch heeft dit Mevo'80-team, dat op timaal gekoncentreerd speelde, kan sen om het behoud van de 3e klasse te bewerkstelligen. Het tweede herenteam blijft tegen vallend akteren. Tegen Spivi III uit Spijkenisse was afgelopen zaterdag winst in de eerste set met 15-6 on- ZIERIKZEE, 29-11. De Ronde van Midden-Zeeland voor beroepsren ners zal in 1982 op vrijdag 21 mei, de vrijdag na Hemelvaartsdag, worden verreden. Hiermee is tegemoet geko men aan de wens van de organisato ren die van de oorspronkelijke da tum, 20 mei, af wilden. De Amstel Gold Race, welke oor spronkelijk gepland was op donder dag 15 april, zal worden verreden op zondag 25 april. Nieuw op de internationale kalen der is de Ronde rond het IJsselmeer achter dernies welke op zaterdag 29 mei zal plaats vinden. Op de door de Internationale Fede ratie van profrenners samengestelde lijst komen voor het volgend jaar zes Nederlandse renners voor op de lijst van de eerste kategorie. De Nederlandse renners welke hierop zijn geplaatst zijn: Hennie Kuiper (winnaar van de Ronde van Vlaanderen en de Ronde van Lom- bardije); Jan Raas (winnaar in Blois- Chaville); Jacques Hanegraaf (kam pioen van Nederland); Ad Wijnands (winnaar van de Ronde van België); Gerrie Knetemann (winnaar van de Ronde van Nederland) en Joop Zoete melk op voordracht van de KNWU. Uitslagen korfbal: Distrikt Zuid west derde klasse A: Hoekse SV-A11 Ready 9-2; Fluks-Velocitas 9-11; Oranje Nassau-Avanti 11-5; Vrien denschaar (B)-Merwede 8-10. Afdeling: 3e klasse B: Tjoba 5- Animo 5 10-2; Luctor 3-Togo 3 10-7; All Ready 2-Olympia 2 2-6. 4e klasse B: Blauwwit 3-Olympia 3 2-6; All Ready 3-Swift 6 4-1. "5e klasse A: Togo 5-KVK 6-7; All Ready 4-Olympia 4 3-6; NWK-Volhar- ding 2 3-12. Adspiranten 2e klasse C: All Ready 2-TOP 2 2-8. Pupillen le klasse C: All Ready 1- Swift 3 0-0. 3e klasse B: All Ready 2-TOP 3 0-4. Damklub Zierikzee heeft ook haar vierde wedstrijd in de hoofdklasse van de Zeeuwse kompetitie voor tientallen gewonnen. Na overwin ningen op Tholen, Middelharnis en Souburg werd thuis gewonnen van 's-Gravenpolder II. Drie partijen gin gen verloren, twee eindigden in remi se en vijf partijen werden gewonnen. Uitslag dus 12-8 in Zierikzees voor deel. Al vrij snel werd duidelijk, dat Zie rikzee zou gaan winnen. Halverwege de speeltijd stond Zierikzee met 8-2 voor. Blunders van de gasten werden snel afgestraft door J. Smalheer, An ton Saman, Chris van de Wielen en Rinus van de Wielen. 's- Gravenpolder II kwam nog terug tot 9-5. Cor Boot bracht Zierikzee de winst, door beide punten te pakken uit een ingewikkelde partij, waarin zijn tegenstander zich lelijk verslik te. De eindstand werd uiteindelijk 12-8. De uitslag: 1. A. Saman-N. d. Win ter 2-0; 2. M. de Wild-L. Adriaanse 0- 2; 3. J. de Wild-J. Ganzeman 1-1; 4. J. Smalheer-C. Korstanje 2-0; 5. C. Boot-A. Kaat 2-0; 6. J. Honig-M. v. d. Plasse 1-1; 7. M. v. d. Wielen-J. v. d. Hage 2-0; 8. C. v. d. Velde-E. Nobel 0- 2. Uitslag Zierikzee-'s-Gravenpolder II: 12-8. De volgende wedstrijd is op maan dag 7 december uit tegen Aagteker ke. Iri vorige seizoenen heeft Zierik zee vaak ongelukkig gepresteerd te gen die ploeg. Reden daarom om de partij met enige vrees tegemoet te zien. Overigens staat Zierikzee bovenaan de ranglijst, samen met Zaterdag werd te Gouda de 24e Na tionale Gouda-cross georganiseerd doof de atletiekvereniging Gouda op het sportkomplex van „Gouda". E«n 8-tal Delta Sporters namen aan deie wedstrijd deel. Deze liepen een gotde wedstrijd. Bij de heren ver- scljqen een 135-tal atleten aan de start. De wedstrijd 8.000 meter, werd geybnnen door Joost Brom, van Phoenix in 24.24.3 min., tweede werd Henk Menting van Daventria in 24.L;7.8 min. en derde Jan Zethof in' 24J7.8 min. Als beste Delta Sporter kwam Adrie Hollaar uit de bus. Hij weid in dit sterke veld goede 32e in 27.J5.5 min. Kees Groen klasseerde ziel als 41e en Martien Moermond als 48e, A-junior Ad Coolbergen werd 78e en Kees Jonker, eveneens A- junlor 94e. Wim Schot bleef nog bin- nen de 100; hij werd 99e. Kees Koo- man werd in deze groen ten slotte 125c. Bij de heren veteranen één Delta Sporter aan de start. Ook deze groep liep (ie 8000 meter, tesamen met de herea. Winnaar werd hier Wim Roe- lofs van Zaanland in 26.19.7 min., tweale Verhoeven van de Bataven in 26.21:2 en derde Ebbeling van Suomi. Krijii de Oude werd in het veld van 26 vejeranen uitstekend lie in 30.40.0 mini Bijide heren senioren ging de vere nigingsbeker naar AAV 36 uit Alp hen g/d Rijn met 35 punten. Tweede werdjAAC uit Amsterdam met 41 punten en derde Phoenix uit Utrecht met 'Jji punten. Zcddag werd te Tilburg de 23e in ternationale Waranda loop gehou den. Deze werd georganiseerd door de Atjetiek Vereniging Attila, op een parkcers in de Oude Waranda. Voor de heren senioren was er een cross voor 3e prominenten, waarbij deze keer {een Delta Sporters waren en een zïn. B-loop, waaraan 3 Delta Sportèrs deelnamen. De cross voor de prominenten werd gewonnen de EngeUman Ray Crabb van de Afcent Strijd&rs. Tweede en derde werden de Befeen Ronnie Agten van AV Toe komst: en Mark Nevens van AC Duf fel. 1 Bijlde B-loop was de Belg M. Ruel van DCL winnaar. Tweede werd Dyn.70 atleet John Vermeulen, en derde Slotboom van het Rotterdamse PAC. Simon Blom kwam in het 254 atleten tellende veld op een uitste kende 11e plaats. Kees Verkerk fi nisht^ als 38e en Johan v. d. Hoek kwamals 216e binnen. ZIERIKZEE, 27-11. In poule A van de bedrijfsvolleybalkompetitie zorg den de reserves van MEVO vrijdag avond in de sporthal Onderdak voor een verrassing door het eerste team met maar liefst 3-0. te kloppen. Door deze overwinning kon MEVO II de leiding in handen nemen. WIK kwam op gelijke hoogte met nummer twee op de ranglijst door de ontmoeting tegen de Putters met 2-1 in hun voordeel te beslissen. PJZ toonde zich duidelijk de sterkste (3-0) in het treffen met BB Wansink. MEVO II 8-19; Big „S" 7-17; WIK 7- 17; MEVO 8-17; de Putters 8-15; PJZ 8-10; BB Wansink 7-6; Reisburo van Oeveren 7-6; Havenpark 7-4; Kwiek 7-0. In poule B wist het team van de Chr. Scholen Gemeenschap zich zon der al te veel problemen op de derde plaats van de ranglijst te handhaven door met 3-0 van de WIK reserves te winnen. Frisol zag zich nipt met 2-1 door Zeelandia geklopt, terwijl Luc tor met 2-1 aan het kortste eind trok in de ontmoeting met MEVO IV. Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis 7- 19; Chr. Sch. Gem. 8-18; Onderdak 7- 14; Zeelandia 8-15; WIK II7-10; Frisol 8-10; CPJ 7-8; MEVO IV 7-8; Opel- team 7-5; Luctor 8-4. In poule C boekte het ZWN-team een ruime 3-0 zege op het reserve- team van het Reisburo van Oeveren waarmee het op gelijke hoogte kwam met WIK III dat met 2-1 van Willi- brordus wist te winnen. Renesse 7-20; Cluzona 7-18; WIK III 8-17; ZWN 8-17; Willibrordus 7-11; Brogum 7-9; Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis II 7-7; Reisburo van Oe veren II 7-6; Rabobank 7-3; PJZ 7-0. In de D poule won lijstaanvoerder DFS met 3-0 van WIK DII. MEVO Di li blijft echter met een 3-0 zege op PJZ III de leiders als een schaduw volgen. Renesse II bleef met 3-0 de baas over Brouwershaven, terwijl WIK Dl de ontmoeting tegen het Zweedse Rode Kruis Zieken huisteam met 3-0 in haar voordeel wist te beslissen. Het derde team van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis bleef in het treffen met hekkesluiter Kwiek met 3-0 aan de winnende hand. DFS 9-25; MEVO III 8-22; WIK 8-16; Renesse II 8-18; Cluzona 9-15; Zweed se Rode Kruis Ziekenhuis III 9-15; MEVO 9-11; WIK II 9-10; Brouwers haven 9-8; MEVO II 8-7; PJZ III 8-6; Kwiek 9-0. In de poule E wisten de reserves van Zeelandia de ontmoeting tegen Schouwenoord met 3-0 in hun voor deel te beslissen. Renesse II klopte hekkesluiter VCS met 2-1, terwijl het team van de PTT met 2-1 het on derspit moest delven in het treffen met DTS. DFS 7-15; Fiscus 7-15; WIK IV 7-15; Renesse II 7-12; PTT 7-10; Zeelandia II7-10; Schouwenoord 8-9; Fiscus II6- 7; VCS 8-7; SAZ 7-6. ZIERIKZEE, 30-11. Voordat de zaalvoetballers een weekje op hun lauweren gaan rusten, staan er woensdagavond een aantal erg leuke ontmoetingen op het programma, waarbij vooral de beide koplopers Country Club en Skol Boys lastige opponenten ontmoeten. Om zeven uur wordt het spits afge beten met de ontmoeting tussen Skol Boys en FC Kerkwerve. In de eerste wedstrijd wist Skol Boys slechts met veel pijn en moeite met 1-0 te winnen van het altijd lastige FC Kerkwerve en ongetwijfeld staat de als tweede voldoende om één of meerderel^d- strijdpunten in Zierikzee te houden. Spivo III wist alsnog met een 1-3 zege de Zierikzee sporthal „Onderdak" te verlaten door de drie daaropvolgen de sets te winnen met de cijfers 15-17, 11-15 en 10-15. Het vierde herenteam zag zijn goede zegereeks doorbroken door TOP HI. In Brielle werd verdiend met 3-0 verlo ren van dit sterkere team. Desalniette min wist Mevo'80 in deze wedstrijd goed tegenstand te bieden. Dames Het eerste damesteam verloor in Bruinisse met 3-1 van Koploper s.v. Kwiek. Daardoor raakt het eerste da mesteam in de tweede klasse C wel bijzonder-ver achter. Momenteel vertoeft dit damesteam op een niveau in deze tweede klasse, dat zeker voor verbetering vatbaar is. Het tweede damesteam van Mevo'80 was eerder in de week weinig sukses- vol tegen het als derde geklasseerde Apollo uit Numandorp. In Numans- dorp werd een verdiende 3-0 neder laag geleden. In de tweede set waren er winst kansen voordit Mevo'80-team. Slechts positieve resultaten waren er voor de lagere Mevo'80-teams. Het vierde da mesteam bleef afgelopen zaterdag dui delijk de baas over s.v. Kwiek Et uit Bruinisse. Via 15-8,10-15,15-6 en 15-2 werd een verdiende overwinning ge boekt Het derde damesteam boekte, zoals gemeld, een vrij gemakkelijke en verdiende zege ten koste van het be zoekende Data C/D VII de 3-0 over winning kwam tot stand met 15-2,15-6 en 15-3. Het derde damesteam van Mevo'80 blijft een zeer positieve indruk ma ken in de 4e klasse F van de NeVoBo- kompetitie. Door winst op Data C/D VII in de thuiswedstrijd op 28 novem ber jL werd de totaal-score uit 7 kom- petitiewedstrijdem bepaald op 10 wedstrijdpunten. Dit Mevo'80-team blijft week na week uitstekend presteren. Het vol- leybalweekeinde leverde voor de Zie- rikzeese vereniging overigens een aantal teleurstellende resultaten op zowel bij het dames- als het heren volleybal. Meisjes-jeugd Het team van de meisjes-jeugd hand haafde zich aan de top van de tweede klasse van de A jeugd. Tegen Spivo III werd in Spijkenis se verdiend met 0-3 gewonnen. Twee- maai 8-15 leverde een 0-2 voorsprong op. De derde set kon door Mevo'80 ternauwernood met 14-16 winnend worden afgesloten. RIÖ DE JANEIRO. Claudio Cou- tinho, de vroegere bondscoach van het Braziliaanse voetbal elftal, is vrij dag bij het diepzeeduiken voor de kust van Rlo de Janeiro verdronken. Coutinho was 42 jaar. ZIERIKZEE, 28-11. Tijdens de door de komhissie van het bedrijfs- en zomeravondvoetbal rayon Zierikzee extra belegle vergadering in het „Huis van Nassau" in Zierikzee onderging de kommislie voor het eerste sinds elf jaar een verandering. Sekretaris André van der schelde trad terug en werd als zodanig opgevolgd door Theo Kramer, een op^chouwen-Duiveland zeker niet onbekend figuur in het voetbalgebeuren. Officieel stopte André van der Schelde al op 1 juni j.i. als sekretaris en kompetitieleider, maar op ver zoek van de twee andere kommissie leden, Cees Jumelet en Rinus de Vos droeg Van der Schelde toch nog een belangrijk steentje bij tot de organi satie van het Zeeuws kampioenschap voor bedrijfs- en zomderavondteams op 29 augustus op het Zierikzeese sportpark Bannink. Trappelen Elf jaar geleden nam André van der Schelde de plaats in van de over leden Theo Sies, die het sekretariaat jaren vervulden. „We waren toen bijzonder blij, dat je de opengevallen plaats wilden in nemen", stelde kommissie-voorzitter Cees Jumelet in zijn afscheidswoord aan Van der Schelde. „Er staat meestal niemand te trappelen om zo'n funktie in te nemen en ook toen niet. Je hebt gedurende elf jaar alles eraan getfcan wat je kon en dat was meestal niet weinig". André \ln der Schelde mocht uit handen vai voorzitter Jumelet een diplomateikoffer in ontvangst ne men, nam éis alle verengingen. „Die komt vresLijk goed van pas", zei Van der Sthelde in zijn dankwoord. „Ik heb miti werk bij het bedrijfs- en zomeravorüvoetbal voornamelijk moeten stopzetten vanwege te druk ke werkzaamheden bij „Beter Wo nen", waai aanmerkelijk meer van me gevraagd wordt dan bij mijn voormaligewerkgever' De schedende sekretaris on derstreepte nog een keer, dat het bedrijfs- er zomeravondvoetbalge- beuren gelukkig weer over haar dieptepunt leen is. „Ik herinner me nog dat voonitter Jumelet zich nogal zorgen maakte toen er maar zes ploe gen meer dielnamen en vanavond hoorden we d weer geluiden als zou den er opnieiw ploegen bi* komen. Dat is uitersipositief zeker na de af faire met de vele ongerechtigde spe lers". Proberen Opvolger van Van der Schelde werd Theo Kramer. In het verleden heeft Kramer veelvuldig gevoetbald en gefloten. „Het is dus een man, die weet waar hij aan begint", stelde Cees Jumelet. „Bovendien is hij aardig in het vere nigingsleven ingevoerd, maar het al lervoornaamste is, dat hij het als se kretaris wil proberen, zoals hij voor zichtigheidshalve zijn poging begint". Theo Kramer is aan geen enkele vereniging verbonden, hetgeen door voorzitter Jumelet als een voordeel werd betiteld. „Hij heeft dan zeker niet het nadeel dat iemand kan zeg gen, dat hij de een of de andere vere niging zou kunnen bevoordelen, om dat hij daar lid van zou zijn. Theo Kramer werd via een schrijven van afdelingsadministrateur Wim Jagt van 11 november j.l. geaksepteerd als kommissielid door het bestuur van de afdeling Zeeland. Ik ben er van overtuigd, dat we het samen wel zullen gaan rooien", onderstreepte Jumelet. De kommissie van het bedrijfs- en zomeravondvoetbal, rayon Zierikzee^ V.L.N.R. vertrekkend sekretaris André van de Schelde, nieuw sekretaris Theo Kramer, voorzitter Ceei Jumelet en penningmeester Rinus de Vos. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) geklasseerde ook nu voor een lastige opgave. Koploper Country Club moet het in de tweede wedstrijden van de avond opnemen tegen Sporthuis ZZ. Ook hier leverde de eerste ontmoeting een erg spannende strijd op, die uiteinde lijke slechts met 5-3 werd gewonnen door de titelverdediger. Sporthuis ZZ zal ook nu de huid zo duur moge lijk verkopen. Om 20.20 uur staat er een degrada tieduel op het programma tussen de twee laagst geklasseerde ploegen To ren Boys en Bijmakelaardij. Toren Boys veroverde in tien duels vier punten, hetgeen er een meer is dan Bijmakelaardij. In de eerste ontmoeting tussen bei de teams was Bijmakelaardij met 4-1 ruim de sterkste. De ploeg, die nog enigszins degradatievrij zal willen blijven zal wel moeten winnen. Om 21.00 uur staat de derde klas ontmoeting tussen Zeelandia en Bro gum II op het programma en om 21.40 uur ontmoet Brogum I de reserves Vein Country Club. De avond wordt om 22.20 uur besloten met de ontmoe ting tussen tweede klaskoploper De Steeg en Bijmakelaardij II. KRUININGEN, 30-11. Het zaal- voetbal lijkt in Zeeland nog aller minst dood, ondanks het feit, dat de kwaliteit schijnbaar alsmaar achter uit holt. Om te bewijzen, dat de ani mo evenwel nog bijzonder groot is werd afgelopen week al weer de vijf tiende sporthal voor zaalvoetbal in gebruik genomen. Op 23 november is in de sporthal van Kruiningen een soort proefkom- petitie van start gegaan, waaraan vooralsnog alleen veldvoetbalvere- nigingen deelnemen. Hansweertse Boys, Krabbendijke, Kruiningen, Waarde, Rillandia en een tweede team van Hansweertse Boys bevolk ten deze sporthal tot en met 25 janua ri. Het ziet er echter naar uit, dat het aantal geïnteresseerde ploegen tegen die tijd aanmerkelijk zal zijn toege nomen, waardoor er een grotere kompetitie kan worden verspeeld in de tweede helft van het seizoen. Namens de organisatie is Hennie Eijke van Hansweertse Boys aange wezen als sekretaris en wedstrijdlei der van deze nieuwe zaalvoetbal kompetitie. Alleen al de laatste twee maanden zijn er drie sporthallen toegevoegd aan het al grote aantal dat in Zeeland voor zaalvoetbal werd gebruikt. In september begon men in Axel, begin november ging 's Gravenpolder draaien en nu dus Kruiningen. Wan neer nu ook naast de kwantiteit ook de kwaliteit nog wat toeneemt, is het gevaar voor een stille dood misschien nog tijdig afgewend. DEN BOSCH, 30-11. De Bossche of ficier van justitie mr. P. Hendriks, heeft maandagmiddag de maximale straf van vier maanden gevange nisstraf geëist, waarvan twee maan den voorwaardelijk, tegen vier inwo ners van Hoofddorp. Ze worden er van verdacht op 24 oktober in Eind hoven, na de voetbalwedstrijd PSV- Ajax een aantal willekeurig voorbij gangers te hebben mishandeld. On der hen bevinden zich ook enkele geestelijk gehandikapten.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 6