All Ready streeft naar goede middenmootpositie in de zaal NAJAARSVERGADERING KOMMISSIE BEDRIJFS- EN ZOMERAVONDVOETBAL 7 Kompetitie van start Programma MEVO '80 Kompetitie damklub Zierikzee Gave winst Netovertnet Zaalvoetbal Skol Boys blijft koploper Country Club op de hielen Schouwen-Duivelandse Sportspiegel Zoetemelk in Zesdaagse 1 ZIERIKZEE, 19-11. Zaterdagmiddag gaat ook voor het standaardteam van de Zierikzeese korb al vereniging All Ready de zaalkorfbalkompetitie van start. Om tien over drie treedt de hoofdmacht van trainer Rinus Bruël in de Zierikzeese sporthal Onderdak aan tegen een van de grootste kandidaten voor de titel aan het eind van de kompetitie, Fluks uit Noordwijk. Een spelmoment uit een wedstrijd van de vorige kompetitie in de zaal. Corrie Stoutjesdijk zet een aanval op, terwijl Jaap van Gastel zijn positie opzoekt onder de paal. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) „Het eerste team speelde in de aan loop naar de kompetitie drie nuttige oefenwedstrijden", vertelt Rinus Kloet, sinds jaar en dag coach van het eerste team van All Ready. „Te gen afdelings derde klasser Good Luck werd met 14-7 gewonnen, maar tegen Zwervers uit de tweede klas van het distrikskorfbal werd eervol met 11-7 verloren. Als laatste voorbe- Komend weekeinde staan er enke le zeer interessante volleybal wedstrijden op het programma voor de in NeVoBo-kompetitie uitkomen de MEVO'80-teams. Thuiswedstrijden Vrijdagavond 20 november 1981 bijt het team van de meisjesjeugd de spits af. In de gymnastiekzaal aan de Mulockstraat komt het MEVO'80- team te 19.15 uur uit tegen Data C/D uit Oud-Beijerland. Laatstgenoemd team moet in staat worden geacht tot een suksesvol optreden tegen het nog zonder nederlagen zijnde MEVO'80. In ieder geval zal MEVO'80 het in de ze wedstrijd bijzonder lastig krijgen. Een voorspelling van de uitslag is dan ook zeer moeilijk. Zaterdagmiddag zijn er in sporthal Onderdak te Zierikzee te 16.45 uur drie thuiswedstrijden. Een zeer be langrijke is de wedstrijd tussen het eerste damesteam tegen Data C/D-II uit Oud-Beijerland. Het Oud-Beijer- landse team moet tot één van de sterkste uit de 2e klasse C worden ge rekend, zodat MEVO'80 een lastig karwei tegemoet gaat. Een overwin ning zou zeer welkom zijn om te kun nen blijven meedraaien in de top van de 2e klasse. Het tweede damesteam krijgt het beslist niet minder gemakkelijk te gen het uit Rotterdam afkomstige Pendrecht II. Slechts een evenwich tig spelend MEVO'80 moet in staat worden geacht één of meerdere wedstrijdpunten in Zierikzee te hou den. Van de herenteams speelt het twee de en derde herenteam een thuis wedstrijd. Heren II ontmoet het dit seizoen tegenvallende Vovero II uit Rozenburg. Gelet de stand op de ranglijst moet het MEVO'80-team in staat worden geacht de volle winst in Zierikzee te houden. Het derde herenteam ontmoet thuis het uit Puttershoek afkomstige DDL. Het zal moeilijk zijn voor dit MEVO'80-team om punten in Zierik zee te behouden. Desalniettemin moeten de kansen daartoe niet bij voorbaat uitgesloten worden geacht. Uitwedstrijden Het derde damesteam speelt a.s. zaterdag een uitwedstrijd. In Strijen komt men uit tegen V/Quick IV. Ge let de stand op de ranglijst in de 4e klasse F moet een puntendeling mi nimaal tot de mogelijkheden beho ren. Heren IV komt zaterdagavond om 18.30 uur in Spijkenisse uit tegen het nog zonder punten zijnde Spivo V, zo dat mag worden verwacht dat dit MEVO'80-team de derde zege in suc cessie zal behalen. Het eerste herenteam tenslotte trekt naar 's-Gravendeel om aldaar a.s. zaterdag te 18.00 uur uit te ko men tegen het lastige Rowide III. Laatstgenoemd team kende een uit stekende seizoenstart en is in eigen omgeving een moeilijk te kloppen te genstander. Evenals in voorgaande wedstrijden zal MEVO'80 een opti male koncentratie moeten opbrengen om deze 8e kompetitiewedstrijd tot een goed einde te brengen. wel de trainingsmogelijkheden van All Ready I verruimd. Door het be schikbaar worden van de RSG-zaal kan All Ready nu op de vrijdagavond beschikken over de ZLM-zaal. „Dat is wel praktisch, want we kunnen nu aanmerkelijk beter trainen met de specifieke vakken", meent Kloet. Aanwas All Ready kampt nog altijd met een te kleine aanwas aan korfballief hebbers. Vooral van onderuit komt er niet erg veel bij. In de zaal komt de Zierikzeese ver eniging met vier ploegen uit in de se- niorenkategorie. Daarnaast zijn er drie adspirantenteams en twee pupil- lenploegjes. Vooral de zo broodnodi ge junioren ontbreken volledig. „We hebben wel wat junioren, maar we komen een heer te kort om een volle dig team op de been te brengen. Het leek ons daarom beter geen ju niorenteam uit te laten komen, van wege het zeer lage niveau waarop ze zouden moeten spelen. Darvoor in de plaats spelen de betere junioren nu in het tweede seniorenteam, waardoor ze terdege kennis maken met het wat hogere korfbal, zodat ze tijdig zijn klaargestoomd voor het standaard team", stelt Rinus Kloet volledig te recht vast. Het grote manko waar All Ready nog altijd aan lijdt is een gemis van een eigen akkommodatie. „Als we zelf een kantine zouden hebben, waar na de wedstrijden nog eens lek ker zou kunnen worden nagepraat en eventueel wat kontaktavondjes kon den worden belegd, dan zouden we beslist meer aanhang krijgen", meent Kloet. „Kijk maar eens naar de hockey- klub. Daar gaat het sinds de komst van het eigen klubhuis sterk bergop met de ledentallen. Zoiets kunnen wij onze leden niet bieden. Vooral in de zaalkorfbalperiode kim je zien, dat het onderlinge kontakt weer groeit, maar tijdens de veldperioden blijft het huilen met de pet op". Voor de onderlinge kompetitie van de damvereniging Zierikzee werden op de jongste klubavond 6 partijen gespeeld. De uitslagen daarvan: A. J. Flikweert-J. Honig 1-1; D. de Waard-J. de Wüd 0-2; A J. Flikweert- C. Monteban 2-0; C. M. v. d. Velde-J. Honig 0-2; M. v. d. Wielen-C. v. d. Wielen 2-0; M. de Wild-C. L. Boot 2-0. A Saman 6 5 1 0 11 M. de Wüd 7 4 3 0 11 J. L. Smalheer 5 3 2 0 8 C. L. Boot 7 3 2 2 8 J. de Wild 7 3 2 2 8 J. Honig 6 3 1 2 7 C. v. d. Wielen 8 2 2 4 6 A J. Flikweert 6 1 3 2 5 M. v. d. Wielen 6 2 0 4 4 C. M. v. d. Velde 4 1 1 2 3 C. Monteban 7 1 1 5 3 R. Moerman 2 1 0 1 2 D. de Waard 5 0 0 5 0 Persoonlijke Zeeuwse damtitels Afgelopen zaterdag werd te 's Gra venpolder weer een ronde gespeeld in de Zeeuwse damtitelstrijd. De hoofd klasse was vry en in de le klasse waren er nuttige remises van Jos de Wild en Rinus van de Wielen tegen resp. J. v. 't Padje en A. v. Lüijk. In de 2e klasse een onstuitbare Chris van de Wielen, die nu C. Spee versloeg en alleen de ranglijst leidt Netovertnet II speelde maandag avond in de Bruse „sporthal" tegen Zierikzee IV voor de kompetitie in de Ned. BadmintonboncL Met sterk op de aanval gericht spel en gave smashes wonnen de Netovertnetters met 5-1. Heren enkel: D. Vleugel-P. de Boer 1-0; Dames enkel: L. Haeck-A v. d. Have 1-0; G.D.: T. v. d. Zande/D. Vleu- gel-J. v. d. Schelde/P. de Boer 1-0; G.D.: L. Haeck/E. Korstanje-A v. d. Have/L. v. d. Have 1-0. In het damesdubbel wonnen de Zie rikzeese dames met de setstanden 10- 15 en 13-15. Vorige week werd in Onderdak al gespeeld de wedstrijd Zierikzee III- Netovertnet III, Uitslag 4-2. De wed strijd Netovertnet I-Duiveland II werd 3-3. reiding klopten we maandagavond Sagitta uit Ridderkerk met 11-9". Samenstelling Tot aan de laatste wedstrijd was de samenstelling van het uiteindelijke team nog steeds niet helemaal rond. „De oefenwedstrijden werden ge bruikt om diverse vaksamenstellin gen uit te proberen en we gaan er van uit, dat we de zaken redelijk goed voor elkaar hebben", vervólgt Kloet. „In zulke wedstrijden gebeuren din gen, die niet helema& m*dig zijn, maar je leert er wel van". Piet de Ronde maakt op eigen ver zoek geen deel meer uit van de All Ready-hoofdmacht. De Zierikzeese routinier gaat in het komende zaal- korfbalseizoen leiding geven aan het zeer jonge tweede team. Jong, omdat er maar liefst vijf junioren in spelen. Met name de vrouwelijke helft is mét allemaal speelsters beneden de twin tig jaar bijzonder jeugdig. In de ope ningswedstrijd bewees De Ronde al zijn belangrijke inbreng. Routine Na een 0-2 achterstand bracht De Ronde zijn team met twee puike tref fers naastzij en over de drempel. In de tweede helft konden de gemo tiveerde jeugdige spelers en speelsters doordrukken naar 6-3 winst. „We zullen de routine van Piet de Ronde misschien wel missen in het eerste team, maar ik geloof dat we toch genoeg klasse hebben om re delijk mee te draaien in de midden moot", stelt Kloet. Het eerste team bestaat uit de da mes Loes Hage, Corry Kloet, Gerda Kloet en Corry Stoutjesdijk, terwijl de heren-inbreng wordt gevormd door Leo Fonteine, Jaap van Gastel, Rini Snijders en Hans van Gastel. „We hebben bovendien nog twee goe de vervangers voor het geval er iets zou gebeuren met een van deze acht", stelt Rinus Kloet vast. „Bij de heren is dat natuurlijk Piet de Ronde, ter wijl Hanny Fonteine bijzonder dicht tegen het niveau van de dames aan zit". „We gaan er beslist niet vanuit, dat we kampioen kunnen worden", ver volgt Kloet. „Dat zou iets te veel van het goede zijn en misschien niet eens gewenst, omdat het verschil tussen het zaalkorfbalniveau en het veldge- beuren dan te groot zou worden. Op het veld spelen we nog in de afdeling, terwijl we in de zaal nu al distrikt spelen. Voorlopig streven we naar een ruime handhaving en een plaats in de goede middenmoot. Daarvoor moeten we gemiddeld een punt per wedstrijd halen en dat zit er geloof ik wel in". Tegenstanders All Ready krijgt in derde klas van het distrikt Zuid-west te maken met een aantal nieuwe ploegen als tegen standers, waarvan men dus niet weet wat ze voorstellen. Zo is Fluks een onbekende ploeg, maar ook Hoekse SV uit Hoek van Holland en Vriendenschaar uit Bode graven zijn een onbeschreven blad. Verder wordt de kennismaking her nieuwd met Avanti uit Pijnacker en Oranje Nassau uit Vlaardingen, die na een aantal jaren afdeling terug keerden in het distriktskorfbal. Bekender zijn ten slotte het Slie- drechtse Merwede en Velocitas uit Leiderdorp. „Wie de kanshebbers zijn weten we niet, maar wel is on dertussen bekend, dat Fluks hoge ogen zal gooien. In de openings wedstrijd kunnen we dat waarschijn lijk meteen merken". Inmiddels zijn ZIERIKZEE, 19-11. In de eerste klas van de zaalvoetbalkompetitie speelden SKNWK en Skol Boys II voor de tweede keer in de lopende kompetitie met 2-2 tegen elkaar, waardoor beide ploegen zich enigszins verwijderen van de fata le laatste plaatsen. r. - .o.-.3 n Bijmakelaardij werd nog wat vaster op de laatste plaats gedrukt door 4-0 verlies tegen Skol Boys I, dat hierdoor naast Country Club komt in punten, maar een keer meer speelde. Ongetwijfeld gaat de twee de ontmoeting tussen de beide top pers hier de beslissing brengen. Skol Boys zou aan een overwinning wel eens genoeg kunnen hebben om Country Club te onttronen, omdat men een aanmerkelijk beter doelsal do heeft als de titleverdedigers. Country Club I Skol Boys I Sporthuis ZZ Mevol SKNWK Skol Boys II FC Kerkwerve Toren Boys Bijmakelaardij I Tweede klas 10 9 1 0 28-16 19 11 9 1 1 38-19 19 9 5 2 2 35-27 12 9 4 3 2 32-29 11 10 1 5 4 19-28 7 10 2 3 5 23-33 7 10 2 2 6 13-23 6 9 1 2 6 16-28 4 10 1 1 8 18-37 3 In de tweede klas blijft het tobben met Mevo II. Tegen Bruse Boys werd met forse 3-8 cijfers verloren. In de onderste re gionen boekte SVOWKI een zeer ver dienstelijke overwinning op ZZ'72 I. Uiteindelijk kwamen 3-2 cijfers op het wedstrijdformulier. Het lijkt redelijk zeker dat De Steeg en Bruse Boys de voornaamste kandidaten zijn voor promotie, maar ook Brogum kan nog een woordje mee komen spreken, omdat men nog maar net zo veel verliespunten heeft als Bruse Boys, maar drie keer min der speelde. Dreischor Vv Oosterschelde Die Gouwe Zeelandia Brogum II Stella Boys II ZZ'72 II Renesse SVOWK II Steenbergen moeilijke klus voor Zierikzee Renesse voor onmoge lijke opgave tegen Zeelandia Topper voor Zierikzee U bij Robur 11 Ouwerkerk naar subtopper Cortgene met weinig illusies Drei schor kan vuist maken tegen Middelburg V Wedstrijd van de waar heid voor Zonnemaire tegen Walcheren III Gies IV-Zierikzee IV: wie blijft in spoor Renesse II. Bijmakelaardij II 8 116 16-34 3 Mevo II 7 0 0 7 9-38 0 erde klas In de derde klas boekte de w Oosterschelde opnieuw een nuttige overwinning. Nu werd Stella Boys II met 4-1 aan de kant geschoven. Ook Die Gouwe won weer. Brogum H werd door de runner-up met opvallend gemak ge klopt, getuige de 6-3 uitslag. Die Gouwe schuift nu op naar de derde plaats achter het nog ongesla gen Dreischor en w Oosterschelde, die beide tien punten hebben. Vv Oosterschelde speelde evenmin twee keer meer dan Dreischor en zelfs driekeer meer dan Die Gouwe, dat er dus relatief beter voorstaat met zijn twee yeriiespunten: 5 5 0 022- 6 10 7 5 0 2 25-13 10 4 3 0 1 16-11 6 6 3 0 3 16-20 6 5 2 12 14-15 5 5 2 12 11-13 5 5 113 9-21 3 6 114 15-18 3 5 0 0 5 4-15 0 KNVB ZONDAGKOMPETITIE Zierikzee speelde af gelopen zondag een allerminst denderend duel tegen het gegroepeerd spelend Breskens. Dat het uiteindelijk toch nog redelijk verdienstelijk 0-0 werd kan eerder een tekortkoming van Breskens wor den genoemd dan een verdienste van de Banninkploeg. Zondagmiddag staat de roodzwar te brigade een uiterst zware uit wedstrijd te wachten tegen Steenber gen, een ploeg die met name op eigen veld bijzonder moeilijk te pakken is. Eigenlijk speelt Steenbergen nage noeg hetzelfde spelletje als Breskens, met dat verschil dat de instelling aanmerkelijk meer verdedigend is. Frie Verstraten en zijn mannen ple gen zich vrijwel konsekwent met zes of zeven spelers in te graven voor de veste van de voortreffelijke doelman Mare Molenaars, die in het verleden al menig punt voor zijn ploeg ver diende. Ook afgelopen zondag tegen BSC speelde Molenaars een eksellen- te partij. Voor een belangrijk deel stond zijn werken aan de basis van de 0-1 zege die de Steenbergenaren in Roosendaal leken te gaan halen tot dat tien minuten voor tijd de vlam in de pan sloeg en de Tilburgse arbiter Kievits tot staken besloot, toen hij zich bedreigd voelde. In Bert de Ron en Willem-Jan Verkóuter heeft Steenbergen verder ook twee „kil lers" van allure. Al met al lijkt Steenbergen een gelijkwaardig te genstander voor koploper Zierikzee, te meer daar Bas de Zeeuw na zondag nog vijf wedstrijden zonder Bart Helbers moet aantreden, die drie boeking met een wel erg zware straf van zes wedstrijden zag afgedaan. In het betaalde voetbal zou men de grootst mogelijke trammelant krij gen, wanneer met dezelfde maat zou worden gemeten zeker wanneer de zwaarte van de overtredingen in ogenschouw worden genomen. AFDELING ZEELAND Afgelopen zondag ging Renesse in de uitermate belangrijke wedstrijd bij Lewedorpse Boys teleurstellend ten onder. Aanstaande zondag krijgt de zondag eerste klasser het aan de stok met Zeelandia, dat de eerste plaats deelt met Hoofdplaat, al heeft men een wedstrijd meer gespeeld. Het zou uitermate spektakulair maar wel verheugend zijn a(s Renes se op het eigen sportpark Laone de winst zou pakken. Verheugend, om dat de ploeg van trainer Kees van Dijk in de huidige fase van de kom petitie de puntjes zeer wel kan ge bruiken. Men heeft momenteel slechts twee punten meer dan hek- kershiïter Domburg, bovendien nog een keèt^frdhder^ speelde. Boven dien zou een zege op Zeelandia stiu- mulerend kunnen werken voor de volgende thuiswedstrijd, een week later tegen Com Boys. In de reserve eerste klas zag Zierik zee II afgelopen zondag de thuis wedstrijd. tegen Jong Ambon II gestaakt doordat de arbiter de wedstrijd niet in de hand kon hou den, nadat hij zich had laten intimi deren door het handjevol publiek, dat het veld op sportpark Bannink omzoomde. Aanstaande zondag wacht de Zie rikzee reserves opnieuw een zware klus. In Goes wacht Robur II vervuld van revanchegedachten, omdat men het zelf afgelopen zondag liet afwe ten bij Breskens II. Het betekende de eerste nederlaag voor de Goesenaren, maar vooralsnog kon de koppositie worden vastgehouden. Met een punt achterstand prijkt Zierikzee II op de tweede plaats, maar men speelde drie keer minder. De roodzwarte bri gade mag zonder al te veel aarzeling worden aangemerkt als de winnaar van dit duel. In de tweede klas verrast Drei schor week op week met aangename uitslagen. Aanstaande zondag ont moet men op het eigen sportpark het op de tweede plaats staande Middel burg V. De Middelburgers hebben uit De Steeg Bruse Boys ZZ'721 Stella Boys I SVOWK I Brogum I Country Club II 7 6 1 0 27-10 13 8 5 2 1 36-22 12 7 4 0 3 24-19 8 6 2 3 1 24-16 7 7 3 13 19-17 7 5 2 2 1 12- 8 6 7 3 0 4 20-23 6 VOLLEYBAL S.V. Kwiek Zaterdag 21 november Kwiek (dames)-v.c. Goeree, 16.15 uur; Kwiek (heren)-Spivo 4, 17.30 uur; Top-Kwiek 2 (heren). HOCKEY Zaterdag 21 november Meisjes ED: HCGO-HSC, 11.00 uur, vertrek 10.00 uur vanaf het klubge- bouw. Jongens ED: HSD-Rapide, 11.00 uur. Van 10.00 -15.45 uur worden op het veld van HSD examens afgnomen voor de jeugdhockeyleiderskursus, waaraan acht kandidaten van HSD deelnemen. Daardoor zijn de overige jeugdwedstrijden afgelast. ROTTERDAM. Bij het Rotterdam: se stukgoedbedrijf Müller-Thomsen (900 werknemers) dreigt weer een flink aantal arbeidsplaatsen verlo ren te gaan. ZIERIKZEE, 19-11. Op donderdag 26 november houdt de Commissie Bedryfs- en zomeravondvoetbal, rayon Zierikzee haar najaarsvergadering 1981 in het Huis van Nassau, Lange Nobelstraat 2 in Zierikzee. Er staan een aantal interessante punten op de agenda van deze verga dering Zo wordt na het openings woord van voorzitter Cees Jumelet de nieuwe kommissie-sekretaris Theo Kramer aan de vergadering voorge steld, waarna de besluitenlijst van de vergadering van 2 maart 1981 onder de loep wordt genomen. Ongerechtigd Vervolgens passeren de ingekomen stukken de revue en wordt een nabe schouwing gegeven op de kompetitie zoals die afgelopen zomer op Schou- wen-Duiveland werd afgewerkt Als speciaal agendapunt staat ver meld de kwestie met de ongerechtig de spelers, die er voor zorgde, dat maar liefst drie ploegen met een ne gatief aantal punten eindigden na achttien wedstrijden. Vooral Zeelandia sprong er in dat opzicht geweldig uit met maar liefst - 28 punten. Voorzitter Cees Jumelet stelde er op de onlangs gehouden alge mene vergadering van de KNVB afde ling Zeeland al vragen over, maar kreeg min of meer nul op het rekest van afdelingsvoorzitter Jan Schaalje, Wel kreeg de kommissie bij monde van Jan Schaalje toestemming om een eerste door de kommissie zelf verrichte kontrole toe te passen. De geringe personeelsbezetting van het afdelings bureau zou een adekwate kontrole daar onmogelijk maken. Vervolgens komen de prijsuitrei kingen aan de orde, waarna wordt bekeken hoe en wanneer de kompeti tie 1982 eventueel kan worden afge werkt De kommissie kan dan op de voorjaarsvergadering met een kant en-klare kompetitie aankomen. Wanneer een nieuwe sekretaris moet worden voorgesteld, impliceert dit ook dat de oude sekretaris verdwijnt Voor de afsluiting van de vergadering wordt daarom afscheid genomen van André van der Schelde. Hierna sluit voorzit ter Jumelet de vergadering. De ope ningshamerslag valt om 20.00 uur. zes wedstrijden een punt meer ge peurd en zijn dus niet zo maar even winnaar. Dreischor moet in staat worden geacht om minimaal een ge lijkspel te kunnen bewerkstelligen. Ouwerkerk heeft zich voorlopig enigszins van de onderste plaats kun nen distantiëren door de 1-0 zege op Hansweerste Boys II. Aanstaande zondag wacht de mannen van trainer Bertus Bleyi een zware klus bij Cort gene. Normaal gesproken lijkt het onmogelijk dat hier een positief re sultaat Uit te halen valt, maar de bal is rond en je weet het maar nooit. Voetbaldwerg Zonnemaire lijdt blijkbaar aan een chronisch gebrek aan doelpuntenmakers. Afgelopen zondag werd in een wedstrijd, waarin men qua veldspel zeker niet onder hoefde te doen voor RCS V met ruime 4-1 cijfers verloren, doordat de vele kansen niet konden worden ver zilverd. Komende zondag komt Wal cheren III op bezoek en naar de uitla tingen van trainer/speler Stoffel Duinhouwer te meten, zou dit duel in deze vroege fase van de kompetitie al van uitzonderlijk belang kunnen zijn voor een eventuele handhaving in de derde klas van de Zonnemairse for matie. Minimaal een gelijkspel zou er toch ook in moeten kunnen zitten. In dezelfde klas moet koploper Zie rikzee III in staat geacht worden om zich op sportpark Bannink Robur III van het lijf te houden. In de vierde klasse E kan Ouwer kerk II zich herstellen van de toch wat tegenvallende 2-0 nederlaag bij Patrijzen IV. Er moet dan wel gewon nen worden van Hansweertse Boys IV. Koploper Renesse II zal wel raad weten met het thuisspelende Hein- kenszand III en Dreischor II lijkt weinig uitzichten te hebben in de ont moeting met Patrijzen IV. Het duel van de dag wordt op sportpark Schenge in Goes gespeeld tussen Goes TV en Zierikzee IV. Inzet is hier het met Renesse II in de race blijven om de bovenste plaats. De verliezende partij valt voorlo pig af. Gezien de produktiviteit lijkt Zierikzee IV favoriet, maar Goes IV boekte nog geen nederlaag. Een ge lijkspel zou beide ploegen in de race houden, waarna het wachten wordt op een rechtstreekse konfrontatie met de Renessenaren. Inde vierde klasse F is Renesse IV licht favoriet in de wedstrijd tegen Zierikzee V en krijgt Dreischor III het erg zwaar bij Patrijzen III. Renes se III krijgt de ongeslagen koploper Volharding II op bezoek en het zal hier erg moeilijk zijn om resultaat te behalen. KNVB ZONDAGKOMPETITIE 3e klasse D: Zeel. Sport-Goes; Breskens-Terneuzen; Steenbergen- Zierikzee; Sluiskil-BSC; Steen- DIVO; RCS-Jong Ambon. AFDELING ZEELAND le klasse: Oostburg-Lewed. Boys; Corn Boys-Domburg; Philippine- SDO; Hoofdplaat-Sluis; Graauw- Volharding; Renesse-Zeelandia, 14.30. Reserve le klasse: Biervliet II-Ter- neuzen III; Jong Ambon II- Noormannen II; Robur II-Zierikzee II; Zeelandia II-Breskens II; Philippi ne Il-Patrijzen II; RCS III-Hontenisse II. 2e klasse B: Kw'damme-Goes III; Lewed. Boys II-ZeeISport III; Robur-Walcheren II; Hansw. Boys II- Heinkensz.; Cortgene-Ouwerkerk; Dreischor-Middelburg V, 14.30. 3e klasse D: Jong Among IV-Cort- gene II; Zierikzee III-Robur III, 12.30; Zonnemaire-Walcheren III, 14.30; Vlissingen V-Kw.'damme II. 4e klasse E: Ouwerkerk II-Hansw. Boys IV, 14.30; Dreischor Il-Patrijzen IV, 12.30; Heinkenszand III-Renesse II; Goes IV-Zierikzee IV; Volharding III-Walcheren V. 4e klasse F: Zierikzee V-Renesse IV, 12.30; Patrijzen III-Dreischor III; Hansw. Boys III-Robur IV; Renesse III-Volharding II, 12.30; Cortgene III- Goes V. ROTTERDAM, 19-11. Joop Zoete- melk zal dit winterseizoen weer deel nemen aan de Rotterdamse zesdaag se welke zal worden verreden van vrijdag 15 tot en met woensdag 20 ja nuari in bet sportpaleis Ahoy te Rot terdam. Zoetemelk wil zich revancheren na het minder geslaagde optreden in de laatste Rotterdamse zesdaagse, waarin hij door gebrek aan voldoen de training een minder goede presta tie leverde. Naast Zoetemelk heeft wedstrijd leider Peter Post inmiddels ook reeds Jan Raas, Gerrie Knetemann en René Pijnen voor de komende zes daagse gekontrakteerd. Verder zal de jonge Limburgse prof Ad Wijnands, die in de Tour de Fran ce van dit jaar twee etappes won, op de Rotterdamse piste als zodanig de buteren. Zaterdag 21 november, zal met de voorverkoop een aanvang worden gemaakt. De prijzen zijn met uitzondering voor de zaterdagavond waarvoor 5 gulden meer moet worden betaald, gelijk gebleven. Voor onze regio kun nen de toegangsbewijzen ook worden besteld op het telefoonnummer 01116-1473.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 7