Giel Timmermans Zierikzee, Ria Appeldoorn-v. Eenige Zierikzee, Jilles Appeldoorn Zierikzee, Rob Kroesbeek Zierikzee, Eva Landrè Zierik- zee, Jan S. Koppert Ouwerkerk, Erik v. d. Doe Zierikzee, Jantine Koper Zierikzee, Leen Koper Zierikzee, Ma Clementine Kerkwerve, Swami Nitijeskwar Kerwerve, Ank Beekman-Otte Zierikzee, Frans Beekman Zierikzee, Johan Geerse Zierikzee, Rob v. Lint Zierikzee, Klaaske Kroesbeek-Dokter Zierikzee, Drs. R. Sayers Zierikzee, Elles Sayers Zierikzee, Mieke v. d. Post Zierikzee, Harry v. d. Wekken Zierikzee, Nicole Pijpers-Boonstra Zierikzee, Willem Pijpers Zierikzee, A. Steur-Fleiken Noordwelle; W. de Waal Ouwerkerk, C. Boogerd Ouwerkerk, Kees Kuyper Ouwerkerk, J. H. de Man Zierikzee, C. J. de Man-v. Veen Zierikzee, J. Asma-Broere Zierikzee, F. J. v. Paassen-v. d. Poel Zierikzee, W. v. Paassen Zierikzee, Leen Jonker Zierikzee, Piet Kleemans Zierikzee, Jan v. Dijk Zierikzee, Mw. Morel Nieuwerkerk, Dhr. Morel Nieuwer- kerk, L. M. Meerman Oosterland, Neeltje Meermens Zierikzee, Yvonne den Herder-Eggink Bruinisse, Johan den Herder Bruinisse, Karin de Rijke Zierikzee, Hannie Heyboer-v. Almenkerk Zierikzee, Kees Heyboer Zierikzee, Cor v. d. Steen Zierikzee, G. de Rijke-Koppert Ouwerkerk, T. Slabbekoorn-Rijn Brouwershaven, Peter Jansen Zierikzee, Hans Zwart Zierikzee, Joke v. Anraad Zierikzee, Willem v. Anraad Zierikzee, Wim v. d. Post Zierikzee, Corien Velders Zierikzee, Rieni de Rijke Zierikzee, Anna v. d. Berg Zierikzee, Tineke Stapel Zierikzee, Klazien Mastenbroek Nieuwerkerk, Paula de Feiter Zierikzee, Johan v. Driel Zierikzee, Sjaak DouwZierikzee/Terneuzen, Cor Schippers Zonnemaire, Klaas Slabbekoorn Zonnemaire, Marilène Goosen Haamstede, M. M. v. d. Ouden Zierikzee, A. de Jonge-Regoort Zierikzee, J. B. Assendorp Zierikzee, Jan Eikelboom Burgh-Haamstede, Maaike de Jong-v. Loo Zierikzee, Jurjen de Jong Zierikzee, René Schneiders Zierikzee, J. C. Struyk Zierikzee, Kees Kleemans Zierikzee, Anja Kleemans Zierikzee, Rita de Ligt Zierikzee, Huib de Ligt Zierikzee, Nella Kloet Zierikzee, Jaap Groen Zierikzee, Adrie v. Popering Zierikzee, Maartje Wiersema Haamstede, fam. Heming Dreischor, Mw. H. Meyer Brouwershaven, S. Bijl Brouwershaven, Anneke Tom Vlissingen, fam. v. Dijk Brouwershaven, Anneke Dekker Zonnemaire, Ymke Stutvoet Brouwershaven, J. Mercks Brouwershaven, Ted Stigter Brouwershaven, N. Grefkens-v. Rij Burgh-Haamstede, Leni v. Hooydonk Zierikzee, Pieter v. Hooydonk Zierikzee, Bertie v. Lint-v. Wezel Zierikzee, C. S. v. d. Weghe Zierikzee, E. v. d. Wekken Zierikzee, L. Kramer Zierikzee, Adrie Wisse Zierikzee, Ronald de Rijke Zierikzee, Tineke v. Duren Zierikzee, Joop Saman Zierikzee, Hilda Mulder Zierikzee, Gabri de Groot Zierikzee, G. Dokter Jr. Zierikzee, G. Dokter Zierikzee, Th. Dokter Oosterland, Johan Hoogstrate Zierikzee, J. Nellestijn Zierikzee, T. Schimmelpennink Zierikzee, Jo en Lupo Zierikzee, Jack de Coninck Zierikzee, Ineke Volkers Zierikzee, Gijs van den Ende Zierikzee, Anke van den Ende Zierikzee, J. W. M Fiebrandt Zierikzee, J. P. de Rijke-Schiettekatte Zierikzee, A. de Rijke Zierikzee, Tom Brandenbarg Zierikzee, Hoekstra Zierikzee, Jan Slijk huis Nieuwerkerk, Marie Slijkhuis Nieuwerkerk, Jan Smalheer Ellemeet, Sjaan Hoogendoorn Nieuwerkerk, Dhr. Hoogendoorn Nieuwerkerk Mw. v. d. Klooster Burgh-Haamstede, Mw. v. d. Salm Burgh-Hagmstede, fam. J. Voordewind Burgh-Haamstede, fam. F. J. Baas Burgh, Gert jan v. d. Salm Burgh-Haamstede, Linda Sies Burgh-Haamstede, Herma v. Leeuwen Zierikzee, Corien Oosse Noordwelle, Karei Leeftink Zie rikzee, C. Klippel-Huurling Zierikzee, Lupo en Jo Zierikzee, Marjon Kouijzer Zierikzee, Jan-Kees van der Doe Zierikzee, Hannade KeyzerZie rikzee, Niels v. Leeuwen Zierikzee, Toon Schoonen Zierikzee, Lisette Vermue Zierikzee, Rudy Stoel Zierikzee, Wilma Verwoerd Zierikzee Frank Verhage Zierikzee, D. J. v. d. Ende-Timmerman Zierikzee, Rinus Willemse Zierikzee, René Plu Brouwershaven, E. W. v. Groningen-de Bonte Middelharnis, Els Verschure Dreischor, Gilles Verschure Dreischor, de Padde Zierikzee, Karla Feleüs Zierikzee, Jaco Konijnenburg Zierikzee, Wim v. d. Zande Achthuizen, C. Boot Zierikzee, Elza Quist Zierikzee, Jaap Verwest Zierikzee, R. J. de Graaf Zierikzee, P. C. de Graaf Zierikzee, P. de Graaf Zierikzee, N. de Graaf Zierikzee, A. Muller Kerkwerve, Corinne Hart-v. Wingerden Serooskerke, C. M. Hoogstrate- Kole Zierikzee, Nellie v. Oeveren Zierikzee, Henk Pairoux Zierikzee, Sarie Paroux-Flohil Zierikzee, Peter Landman Zierikzee, R. Ringelberg Zierikzee, Mieke Holty Zierikzee, Marjolein v. Straaten Zonnemaire, André Koster Ouwerkerk, Carla Klink-Walbroek Zierikzee, Wil de Weerdt Zierikzee, Theo Tektiel Bruinisse, Bert Teeken Renesse, Martin v. Driel (hugo) Bruinisse, Greetje Bijl Zierikzee, Bert Wiersema Haamstede, C. Muller Zierikzee, Mieke Leydens Noordgouwe, Aarnoud de Molenaar Zierikzee, R. B. de Bruin Zierikzee, Anja v. Waarden Kerkwerve, John Passchier Kerkwerve, J. M. Mortier Haamstede, Kees Bij de Vaate Zierikzee, Rinus v. d. Maas Zierikzee, Anneke Plu Brouwershaven Cornelia Ringelberg Brouwershaven, Corrie v. Almkerk Zonnemaire, Hannie Duinhouwer Brouwershaven, Erna Overbosch Brouwershaven J. C. Brusselaars Oosterland, Ria Cornelisse Zierikzee, Pieter Kooiman Zierikzee, Nora v. Egdom Zierikzee, Peter v. Straaten Zierikzee, An neke Bouwman Zierikzee, Marijke Babijn Zierikzee, Grace Molengraaf Zierikzee, Els v. d. Tuin Schuddebeurs, Annie Assendorp Zierikzee Jessica Prager Zierikzee, Rudy Prager Zierikzee, Aat Leker Zonnemaire, Mw. Verseyden Scharendijke, L. de Vrieze-v. Dongen Zierikzee, Co ra Roon-Hoogstrate Zierikzee, Mw. M. Mulder Haamstede, A. Wurth Zierikzee, Annemarie Huurling Zierikzee, J. A. Huurling-Blok Zierikzee fam. Leurs-Kwaak Zierikzee, Paul de Jongste Zierikzee, Karin v. Rosevelt Zierikzee, Coby Kleemans Zierikzee, M. T. v. Berchum-Beens Zie rikzee, M. v. Berchum Zierikzee, Petra Ruitenbeek Ouwerkerk, Jan Ruitenbeek Ouwerkerk, A. v. Kassei Middelharnis, E. v. Lint-v. Kassei Me lissant, Joke Enserink Zierikzee, Leny de Pooter Zierikzee, Rien v. d. Post Zierikzee, Wim Overweel Dreischor, Jeane Hoeks Zierikzee, Alie Walbroek Goes, Joke v. Beveren Zierikzee, Bart Helberts Zierikzee, Theunis Klink Zierikzee, Joop Schoone Zierikzee, Jan Schot Zierikzee, H. A. Aflenzer Zierikzee, Bep Bij de Vaatte Zierikzee, Mw. G- Klink-Berrevoets Zierikzee, W. J. Schiettekatte-Oosterling Zierikzee, A. J. Schiette- katte Zierikzee, Maureen Mooij Zierikzee, Dolf Mooij Zierikzee, Francien Sasburg Zierikzee, Maarten Hellendoorn Brouwershaven, Esta- Mariska Hellendoorn Brouwershaven, Amanda Hellendoorn-Hoogervorst Brouwershaven, Boudine Berkenbosch Noordgouwe, J. Ha- gesteyn Noordgouwe, R. J. Jongeling Kerkwerve, Kees Krul Zierikzee, J. Krakeel Zierikzee, J. F. Bakker Zierikzee, J. H. Bakker-Bremer Zierik zee, van Leeuwen-de Graaf Zierikzee, C. van Eek Capelle a/d IJssel, J, A. Kosters Zierikzee, Eveline Krakeel Zierikzee, Anja v. Baaien-Lustig Zierikzee, R. A. v. Baaien Zierikzee, Truus Nieuwenhuyse Zierikzee, Ine Padmos Kerkwerve, Wim Oudesluys Zierikzee, C. M. v. d. Kreke- Hanse Burgh, Willemijn Visser Zierikzee, Liesbeth Bolkenbaas Oosterland, Karin Peute Zierikzee, Mw. S. H. Toebes Zierikzee, Leny Seinen Zierikzee, Caty Brouwer Ouwerkerk, Bonne Brouwer Ouwerkerk en Tineke Bogh Kerkwerve...., zijn tegenstanders van gebruik, plaatsing en aanmaak van wat voor kernwapens dan ook. „Wij vinden dat ook de inwoners van Schouwen-Duiveland een verantwoordelijkheid hebben t.a.v. het kernwapenvraagstuk". Daarom roepen wij u op tot deelname aan de grote vredesdemonstratie op 21 november in Amsterdam. Kaarten voor de reis per bus heen en terug naar Amsterdam zijn a t 20,— verkrijgbaar bij: 'fllV' 4 16 't Krootje, Maarstraat 5, Zierikzee Jèn Eikelboom, Platboslaan 14, Burgh-Haamstede 't Winkeltje, Lange Nobelstraat 4, Zierikzee Tèd Stigter, Poortdijkstraat 35, Brouwershaven Neeltje Meermens, St. Domusstraat 20, Zierikzee Yvonne den Herder-Eggink, Oudestraat 6, Bruinisse Rieni de Rijke, Haringvlietstraat 51, Zierikzee Mw. Morel, Burg. v. Eetenstraat 26, Nieuwerkerk Wil Heming, Welleweg 6, Dreischor Ad van Geesbergen, Ring 6, Ouwerkerk Klaas Slabbekoorn, Irenestraat 9, Zonnemaire Marilène Goosen, Duinroosweg 12, Burgh-Haamstede Janny ten Klooster, St. Joostdijk 37, Oosterland Loes Veerman, J. W. Frisoweg 49, Renesse Elleke Hubrechtse, Platteweg 26, Scharendijke ....en morgen in de Beurs te Zierikzee. Gebruik deze pagina als raambiljet. De demonstratie is een initiatief van: I.K.V., Pax Christi, Stop de N-bom, Vrouwen voor Vrede, Vrouwen tegen kernwapens, Platvorm van Radicale Vredesgroepen, PvdA, D'66, PSP, PPR, CPN en VVDM.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 16