Bob Noomen brengt herenteam de winst V ogeltent oonst elling Dorpshuis Renesse Basketbalvereniging Mevo '80 Polens problemen Rus vraagt asiel .Onderwijs en arbeidsplaatsen STREEKNIEUWS Zwembad „Aquarium" blijft 's winters toch geopend Premies verzekeringen motoren hoger vlk tterniaq deWriet hEtGEsdiEnkEnhuis ZIERIKZEE, 2-11. Het benutten van een vrije worp van aanvoerder Bob Noomen in de laatste minuut leidde ertoe dat het herenteam van de basketbalvereniging Me- vo'80 de uitwedstrijd tegen Wooden Shoe op het nippert je won: 23-24. Daar mag Mevo heel blij mee zijn, want hoewel het Zierikzeese team de betere ploeg was kon men weinig greep krijgen op het spel van Wooden Shoe. Het team uit Vlissingen speelde een chaotische wedstrijd, maar kwam toch op voorsprong, omdat in de Zierikzee-verdediging wat fout jes werden gemaakt. Met name de Wooden Shoe-speler E. v. d. Velde kreëerde nogal eens een break-out en zette daarbij de Mevo-spelers op het verkeerde been. WARSCHAU, 4-11. In tegenstelling tot eerder berichten heeft de nationa le kommissie van het vrije Poolse vakverbond Solidariteit niet beslo ten een oproep te doen tot opschor ting van alle protestakties voor de duur van drie maanden. Wel nam de kommissie een resolutie aan waarin de autoriteiten drie maanden de tijd gegeven wordt om met Solidariteit tot overeenstemming te komen over de bestaande problemen. PARIJS, 4-11. Een 42-jarige diplo maat uit de Sowjet-Unie heeft ruim twee weken geleden politiek asiel ge vraagd in Frankrijk. Nikolai Poli- anski, die bij de Unesco was geaccre diteerd, vertelde tot zijn verzoek te zijn gekomen omdat hij zich niet lan ger kon verenigen met het beleid van Moskou, en omdat hij niet voor zijn mening uit kon komen. Hij heeft dinsdag gezegd, dat hij asiel heeft ge kregen. DEN HAAG, 4-11. De demissionai re minister Van Kemenade van on derwijs en wetenschappen be schouwt anders dan zijn voorganger Pais de werkgelegenheid in het on derwijs als zijn verantwoordelijk heid. Voor het behoud van ar beidsplaatsen ziet hij meer in gerich te maatregelen dan in algemene als bijvoorbeeld verlaging van de groepsgrootte. Hij ziet nog meer dan de NFO, die dit ook al in haar sociaal plan had laten blijken. Storing PZEM op uitgebreide schaal De storing in de elektriciteitsvoor ziening, waardoor Schouwen-Duive- land woensdagochten van ongeveer 10 uur tot tegen half elf zonder stroom kwam te zitten blijkt geheel Midden- en Noord Zeeland (op Wal cheren na) te hebben getroffen. De oorzaak was het achtereenvol gens in werking treden van de elek trische beveiligingen in twee trans formatoren in het station „De Poel" bij Goes. Het uitschakelen van deze twee transformatoren was weer het gevolg van proefnemingen in een transformatorstationin aanbouw bij Kralingen. De storing had nog een merkwaar dig gevolg voor de inwoners van Yer- seke, want die kwamen behalve zon der stroom ook nog zonder aardgas te zitten. Door het uitvallen van centra le verwarmingspompen ontstond na melijk een zogenaamde „drukstoot", die op zijn beurt de automatische be veiliging van het gasdrukregelstati- on in Yerseke in werking stelde. Bob Noomen en Wim van Bemden, de uitblinkers bij Mevo tijdens deze wedstrijd konden met enig stunt- en vliegwerk de basket van de tegen stander vinden. Bij de rust was de stand 15-10. Ook in de tweede helft kon Mevo geen „grip" krijgen op het spel van* Wooden Shoe. Pas in de negentiende minuut kon de Zierikzeese ploeg op gelijke hoogte komen. Tijdens een doelpoging van Bob Noomen maakte D. v. d. Wilde een persoonlijke fout, waardoor de Zierikzeeënaar Noomen twee vrije worpen mocht nemen. De eerste ging mis, maar de tweede was raak en daarmee bracht hij Zierikzee met een punt over de streep. Jongensjunioren De wedstrijd tegen koploper Dyna mo uit Middelburg ging voor de jon genjunioren van Mevo met grote cij fers verloren: 71-16. Dynamo, een van de beste juniorenploegen in Zee land had totaal geen moeite met de Zierikzeese jongens. Reeds vanaf de eerste minuut be paalde Dynamo het spel en scoorde geregeld. In de beginfase van de wedstrijd kon Mevo nog wel wat te genstand bieden door doelpunten van Steven Braat en Jan v. d. Meu- len. Ook Mevo-speler Arthur Tol kon de basket nog een keer vinden, maar daar bleef het dan ook bij. De ruststand was: 40-6. In de tweede helft denderde Dyna mo door. De goede kombinaties van Hendrik Jan Molenaar en Paul van Westen konden niet voorkomen dat de achterstand fiks opliep. De eind uitslag was: 71-16. Dames In de voorgaande wedstrijden kon de damesploeg steeds tot scoren ko men, maar in de wedstrijd thuis te gen Volharding werd geen een doel punt gemaakt. Volharding won de strijd met 26-0. Het geluk en het af maken ontbrak deze keer bij de Mevo-dames. - £- Dankzij goed verdedigend werk van Joke Pankow en Nelleke v. d. Werf bleef de achterstand tot deze score beperkt. Ook het meisjesteam van Mevo verloor de (thuis) wedstrijd en wel van Marathon uit Vlissingen. Dit team van Mevo kwam op een keer na ook niet tot scoren. Marathon, een van de beste ploe gen van Zeeland hield het spel goed in de hand. Bij de cirkellijn aan de Marathon-kant werd de bal al van Mevo ontnomen, waardoor snelle break-outs volgden. Daar hadden de Zierikzee meisjes geen at woord op. Marathon won met 32-2. TEXEL Aan de tien opvarenden van de reddingboot Johan Hodshon van Texel die tijdens de zogenaamde Russenoorlog in april-mei 1945 naar Engeland voeren om hulp van de zijde der geallieerden in te roepen, is woens dagmiddag door burgemeester J. En gelvaart het Verzetsherdenkingskruis uitgereikt NIJMEGEN. De samenwerkende bonden van overheidspersoneel in de gemeente Nijmegen vrezen dat er in de komende vier jaar ongeveer 300 arbeidsplaatsen bij de gemeente ver loren gaan als er direkt of indirekt gevolg van de maatregelen die het kol lege wil nemen om de begroting slui tend te maken. Opmerkelijke zegel OTTAWA, 4-11. Postzegel verzamelaars kunnen zich ver heugen op een curiosum: de Ca nadese posterijen komen met een frankeerzegel waarop in plaats van de konkrete waarde slechts een Ahorn- of esdoorn blad en de hoofdletter A staan. De Canadese posterijen deel den mee dat zij tot de ongewo ne maatregel werden gedwon gen omdat ze nog niet wisten hoe duur de postzegels worden op 1 januari, wanneer een prijsverhoging ingaat. De drukkerij en de distributie kunnen dat echter niet afwach ten. De A symboliseert de nieuwe prijs, hoe die ook uitvalt. 13 en 14 november RENESSE, 5-11. Vrijdag 13 en zaterdag 14 november wordt in het dorpshuis van Renesse een regionale vogeltentoonstelling gehouden, ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de vogelvereniging De Schouwse Zanger uit de Westhoek. Deze tentoonstelling zal vrijdagavond 13 november om 19.00 uur worden geopend door de burgemeester van Westerschouwen, mevr. J. L Nie- mantsverdriet-Leenheer. Tot 22.00 uur kunnen belangstellenden daarna terecht om al dat fraais te bewonderen. Zaterdag 14 november zal de zaal ge opend zijn van 2 uur 's middags tot 10 uur's avonds. Zaterdagochtend zijn de bejaarden van de gemeente Wester schouwen uitgenodigd om een kijkje te komen nemen. Fokresultaten Op deze tentoonstelling hebben vo gelkwekers uit drie verenigingen op Schouwen-Duiveland (tw. De Nachte gaal uit Bruinisse, Zang en Kleur uit Zierikzee en de jubilerende vereniging uit Schouwens Westhoek De Schouw se Zanger) hun mooiste materiaal inge zonden om hun fokresultaten te laten beoordelen. Ruim 600 vogels, vrijwel allen zelf gekweekt zullen in het dorpshuis staan opgesteld tegen een achter grond van planten en bloemen, een decor waarin de fraaie vogels qua kleur en melodieuze zang volledig tot hun recht kunnen komen. Aangepaste tijden BRUINISSE, 5-11. Zwembad „Aquarium" op Aquadelta blijft ge durende de winter, met aangepaste tijden, geopend. Dit besluit werd ge nomen, nadat Stichting Rekreatie- centrum Aquadelta overeenstem ming bereikte met de gemeente Brui nisse. In de afgelopen raadsvergadering gingen de raadsleden akkoord met het beschikbaar stellen van krediet voor dit zwembad van f 4.500,-. Verder le veren de ouders van kinderen die ge bruik maken van het zwembad geza menlijk een bijdrage van f 9.000,-. Het zwembad heeft de openingstij den zo aangepast, dat de mensen uit de regio en de gasten van Aquadelta vol doende van het bad gebruik kunnen makea Ook het zwemuurtje voor de peuters blijft gewoon doorgaan. Dit wordt iedere woensdag gehouden van 10.00 tot 11.00 uur. Het water wordt dan enkele graden warmer gemaakt De openingstijden Vrij zwemmen: maandag 14.00-15.30 uur en 19.30-21.00 uur. Woensdag 14.00-16.00 uur. Donderdag 14.00-15.30 uur en 19.30- 21.00 uur. Zaterdag 13.30-16.00 uur. Zondag 10.00-12.00 uur en 13.30- 16.00 uur. Voor informatie over leszwemmen kan gebeld worden naar: Jan Douwes, telefoon 01113-1945. De tentoongestelde vogels zijn niet zo maar „toevalligheidsprodukten", maar resultaten van zorgvuldige, des kundige kweekkomposities. Wedstrijd Aan het geburen is ook een wed strijd-elementverbonden. In de eerste plaats een onderlinge wedstrijd tussen de leden van de vereniging De Schouw se Zanger. Maar, daarnaast, wordt te vens gestreden om de Schouwen-Dui veland Trofee, een onderscheiding die reeds twee maal eerder werd uitge reikt bij wedstrijden op Schouwen- Duiveland. Alle inzendigen dingen mee naar deze begerenswaardige tro fee. Donderdag 12 november zal een deskundige juiy, bestaande uit acht keurmeesters (5 voor de kanaries en 3 voor de tropische vogels) zich bezig houden met het keuren van de ruim 600 vogels. De vogels zijn ingedeeld in verschil lende kategorieën zoals bijv. de pos tuurkanaries waarbij vooral de vorm van belang is, de kleurkanaries waar bij de kleur een doorslaggevende rol speelt en natuurlijk verschillende rassen van de tropische vogels. De uitslagen van deze keuring zal voor de aanvang van de tentoonstelling op de verschillende kooien worden bevestigd. Gratis toegang Men hoopt en vertrouwd op een goe de belangstelling. Ter bestrijding van de onkosten zal op de tentoonstelling, die gratis voor iedere belangstellende toegankelijk is, een verloting worden georganiseerd, terwijl daarnaast ook het Rad van Avontuur zal worden ge draaid. AMSTERDAM. De politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag tot tweemaal toe een inval gedaan in een illegaal opvangcentrum voor drugsverslaafden in de Frans Halsstraat in Amsterdam. HILVERSUM. De zangeres Lenny Kuhr zal op 24 februari het vanuit het Circustheater in Scheveningen uit te zenden Nationale Songfestival presenteren, waarop beslistwordt wie en met welk liedje ons land ver tegenwoordigen zal op het op 24 april in Engeland te houden Eurovisie Songfestival. Flitsen uit het buitenland WARSCHAU. De leider van de Poolse regering, die van de Katholie ke kerk en die van het onafhankelij ke vakverbond Solidariteit hebben woensdag meer dan twee uur met el kaar gesproken. Funktionarissen noemden het beraad tussen generaal Jaruzelski, aartsbisschop Glemp en Lech Walesa een voorbereiding tot nadere besprekingen over samen werking op een breed terrein. WARSCHAU. Een „belangrijke" groep Polen heeft opgeroepen tot het aanhalen van de Sowjet-Poolse vriendschap, zo heeft het Sow jet persbureau Tass gemeld. Tot de groep behoren burgers, afgevaardig den van fabrieken, erkende weten schapsmensen, schrijvers en partijle den, aldus Tass. CAPE CANAVERAL. De lancering van het ruimteveer kon woensdag niet meer plaats vinden. Dit heeft de NASA woensdagmiddag meege deeld. GDANSK. Leden van de nationale kommissie van Solidariteit hebben opgeroepen tot het onverwijld begin nen van overleg met de autoriteiten. Tegelijk willen ze dat er een eind komt aan wilde akties in het land, waar ruim 160.000 arbeiders aan meedoen. BRUSSEL. De EG-kommissie in Brussel heeft voorgesteld om de Euro pese Gemeenschap zo snel mogelijk tienduizend ton graan te laten leveren aan Tanzania. WASHINGTON. Nieuwe Salt- onderhandelingen tussen de Sowjet- Unie en de Verenigde Staten ter we derzijdse beperking van hun strate gische kernwapens „zouden in het voorjaar kunnen beginnen", zo heeft de Amerikaanse minister van buiten landse zaken, Alexander Haig, woensdag voor de senaatskommissie voor buitenlandse zaken verklaard. LONDEN. De oliemaatschappijen Shell en Esso zullen volgend jaar voor de kust van Schotland een revo lutionair onderwaterplatvorm be proeven dat oliereserves kan winnen die tot nu toe onbereikbaar waren. Dit hebben de maatschappijen dins dag bekendgemaakt. LONDEN. Koningin Elizabeth heeft woensdag de nieuwe zitting van het Britse parlement geopend met het uitspreken van de troonrede. Daarin maakte zij bekend dat de re gering plannen heeft voor beteuge ling van de bevoegdheden van de vakbeweging en dat zij haar anti- inflatiebeleid zal voortzetten. BRUSSEL. In het Belgische expe rimentele centrum van de landmacht in Brasschaat is een ongeluk gebeurd dat het leven heeft gekost aan een burger, tery/ijl vier andere bqrgers - en een militair zwaar gewond wer den..;,,..- - - PARIJS. Frankrijk heeft herhaald dat het bereid is logistieke en finan ciële steun te geven voor het op zo kort mogelijke termijn sturen naar Tsjaad van een inter-Afrikaans expe- ditieleger om de orde te handhaven. FRANKFORT. In Frankfort heb ben ongeveer drieduizend personen betoogd tegen de aanleg van een nieuwe start- en landingsbaan op het vliegveld van de Westduitse stad. Sommigen zeiden dat ze zullen blij ven demonstreren. BIR ZEIT, Cisjordanie. Het Israëli sche militaire gezag op de bezette westelijke Jordaanoever heeft op dracht gegeven tot sluiting van de universiteit van Bir Zeit, het groot ste Palestijnse instituut voor hoger onderwijs ter plaatse. ANKARA, Turkije. De nieuwe grondwet van Turkije die de grondslag legt voor burgerbewind- nieuwe-stijl kan nog wel een jaar of twee op zich laten wachten, verklaar de de voorzitter van de assemblee die het ontwerp opstelt, Sadi Irmak. WARSCHAU. Kort voor 17.00 uur onze tijd is woensdag een gesprek be gonnen tussen Lech Walesa, de voor- zitter van Solidariteit, aartbisschop Jozeph Glemp, het hoofd van de Poolse katholieke kerk, en generaal Wojciech Jaruzelski, die eerste sekre- taris is van de communistische partij en hoofd van de regering. WEST-BERLIJN. Een groep Iraan- se studenten in West-Berlijn heeft haar tien dagen begonnen hongersta king woensdagmiddag beëindigd. De aktie was gericht tegen de te rechtstellingen in Iran. JOHANNESBURG. De Indiërs van Zuid-Afrika hebben gehor gegeven aan een oproep van hun leiders de verkiezingen te boycotten die plaats hadden voor de damenstelling van een raad die hen zal vertegnwoordi- gen. STRAATSBURG. De socialistische fraktie heeft tijdens de speciale be grotingszitting van het Europees Parlement in het Franse Straats burg, de enige Nederlandse vice- voorzitter Piet Dankert.' aangewezen als haar kandidaat voor het voorzit terschap. LONDEN. De Palestijnse bevrij dingsorganisatie PLO heeft gepro testeerd naar aanleiding van berich ten dat Groot-Brittannië 2al deelne men aan de multinationale vre desmacht in de Sinai als uitvloeisel van de akkoorden van Camp David. RIAD, Saoedi-Arabië, Jeruzalem. De Britse minister van buitenlandse zaken, Lord Carrington, heeft naar zijn zeggen, nuttig en konstruktief overleg gepleegd met de Saoedi-Ara- bische regering over haar vredesplan van acht punten voor het Midden- Oosten. LONDEN. Duizenden demonstran ten hebben in Theheran herdacht, dat twee jaar geleden de Amerikaanse ambassade in de Iraanse hoofdstad werd bezet. BRUSSEL. Het Belgische ministe rie van defensie is akkoord gegaan met een verzoek van het ministerie van landbouw om dienstplichtigen buiten gewoon verlof te geven om te helpen bij het binnenhalen van de oogst DEN HAAG, 4-11. Verzeke ringsmaatschappijen mogen in 1982 de WA-verzekeringen voor motoren en scooters verhogen met vijf pro cent. Het ministerie van ekonomi- sche zaken, dat deze toestemming heeft verleend, heeft dit woensdag meegedeeld. Premies voor all- riskverzekeringen blijven hetzelfde. WA-verzekeringen voor brom- en snorfietsen gaan in 1982 met 12,5 pro cent omhoog tot maximaal 102,60 gulden per jaar. All- riskverzekeringen voor deze ver voermiddelen worden tien procent duurder. De verzekeringspremies voor vrachtauto's, autobussen en land- bouwtraktoren blijven volgend jaar gelijk. Ook verzekeringen voor per sonenauto's mogen niet duurder wor den, behalve nieuwe verzekeringen die worden afgesloten op basis van het nieuwe zogenaamde bonus- malus-tarief. SCHEEPVAART Nedlloyd Dejima, 3-11. Van Fos naar Port Said Nedlloyd Rockanje, 3-11. 65 NW Mal ta naar New York. MARKTBERICHTEN Beursbericht Markt Goes van dinsdag 3 november 1981 Granen, zaden en peulvruchten Alle prijzen boerenschoon, franko leveringsplaats en per 100 kg: Tarwe, basis 16 uit opslag handel en coö peratie, 48,25 - 49,50; tarwe, basis 16 uit eigen opslag, 50,90; zomer- gerst, basis 16 51,00 - 52,00; voergerst, basis 16 44,25 -ƒ 44,75; haver, basis 16 43,00; erwten (kleine groene) 81,00 - 84,50; Schokkers 75,50 - 81,50; Capucij- ners f 125,00; bruine bonen (vrij van grond en halve bonen; 18 vocht) 180,00 - 185,00; karwij (boeren schoon) 217,50 - 235,00; karwij (prima doorsnee kwaliteit) 252,50. Exklusief b.t.w. Aardappelen Bintje, veldgewas, direkte leve ring, op auto geleverd, 17,50 -ƒ 18,50 per 100 kg. 0 mm opwaarts, binnenlandse kwaliteitseisen, 18,50 - 19,50 per 100 kg. Voeder- aardappelen 9,50 per 100 kg. Notering Rotterdamse Beurs d.d. 2 november 1981: Bintje 35-50 mm 19,50 - 21,00~per'100 kg; 50 mm-op- waarts 22,00 - 23,50 per 100 kg. Exklusief b.t.w. Uien Zaaiuien, direkte levering van het land, 0,10 - 0,16 per kg. Zaaiuien, direkte levering uit de schuur, 0,18 - 0,20. Exklusief b.t.w. Vlas Ongerepeld, op auto geleverd f 0,32 - 0,47 per kg. Exklusief b.t.w. Hooi en stro Alle prijzen per 1.000 kg: Weide- hooi 225,- 235,—; dijkhooi 160,180,—; Luzernehooi 280 - 325,—; Roodzwenk 110,—; Veld- beemd 150,—; Rietzwenk 95, 110,—; Raaigrassen 125,—; gerstestro 110,—; tarwestro 95,—; schokkerstro 100,125,—; erw tenstro 110,130,bruine bo nenstro 115,—Op auto geleverd, exklusief b.t.w. Veemarkt Den Bosch DEN BOSCH, 4-11. Aanvoer: totaal 8088, runderen 3017, graskalveren 755, vette kalveren 37, nuchtere kal veren 1839, schapen 1418; geiten 26, slachtvarkens 996, slachtrunderen 1425. Prijzen per stuk: Melk- en kalf- koeien 2250 - 3150; guiste koeien 1600 - 1975; kalfvaarzen roodbont 2200 - 3100; zwartbont 1825 - 2500; klamvaarzen f 1750 - f 2075; guiste vaarzen 1700 - 2000; pinken 800 - 1500; graskalveren 675 - 850; nuchtere kalveren voor fok en mesterij roodbont 290 - 610; zwartbont 260 - 475; weidescha- pen 140 -ƒ 190; lammeren 145 - 180; vette schapen 190 - 270; vet te lammeren 180 - 270. Prijzen per kilogram geslacht ge wicht: Stieren le 8,20 - 8,85, 2e 7,15 - 8,20; vaarzen le 7,15 - 8,15, 2e 6,45 - 7,15; koeien le 7,15 - 8,15, 2e 6,60 - 7,15, 3e 6,30 - 6,60; worstkoeien 5,05 - 6,35; vette kalveren le 6,30 - 6,40, 2e 6,20 - 6,30, 3e 5,30 -ƒ 6,20; slachtzeugen le 3,45 - 3,55, 2e 3,35 - 3,45, 3e 2,75 - 3,35. KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Aangenomen naar Reeuwijk (deel gemeente Herv. Bruggemeente): J. A. Tielkemeijer, kand., aldaar. Christelijke Gereformeerde Kerken Beroepen te Broeksterwoude: J. Jonkman, Almelo. Aangenomen naar Amsterdam (Nieuwe Kerk): J. van Mulligen, Vee- nendaal (Bethelkerk). Gereformeerde Gemeenten Bedankt voor Nijkerk: W. C. La- main, Grand Rapids (USA); voor Leerdam: A. Bregman, Rijssen. Baptisten Gemeenten Aangenomen de benoeming tot hoofd van de afdeling Nazor van de Evangelische Omroep: W. Wessels, Alblasserdam (per 1-1-82). Bella Babypop „Nouveau Né" Haas en Schildpad Ravensburger spellen Family Ping-Pong van Pelikan Het Peuterschooltje van Lego Zuiderzee Botter van Sliedrecht verkrijgbaar bij PW» MWWM Hl TM FA. GOUDZWAARD - Hwnitod* HOOGERHUIS B.V. - Ranutt Hervormde Gemeente NIEUWERKERK. Op zondag 29 november hoopt de nieuwe predi kant van de Hervormde Gemeente te Nieuwerkerk, ds. A. v. d. Ban, zijn intrede te doen. INGEZONDEN STUKKEN Vereniging Reddingsboot „Watersnip" Mijnheer de Hoofdredakteur, Als sekretaris van onze „Vereni ging Reddingsboot Watersnip" ben ik zo vrij, u uit naam van onze meer dan 250 aangesloten leden om recht zetting te verzoeken naar aanleiding van uw artikel „Regionale rampen oefening werd aanzienlijk ingekort" op pag. 2 van uw uitgave nr. 23007 van 2-11-1981. Meldingen in dit artikel als „De partikuliere reddingsbrigade Flaau- wers uit Kerkwerve nam op eigen in itiatief aan de regionale rampenoefe ning deel" stroken niet geheel met de waarheid daar onze reddingsboot werd opgeroepen door de brandweer van Tholen. Verder „De eigenlijke vaaroefe- ning zoals op het programma stond vond geen doorgang vanwege de har de wind" maar Ued. vergeet er bij te vermelden dat onze reddingsboot met zijn driekoppige bemanning wel heeft beantwoord aan de oproep en TE WATER de afstand Flaauwers- Tholen wel heeft afgelegd en dit on danks windkracht 7-8 bij zeer onstui mige zee. Bij de eerste hoofding van uw arti kel „Te veel wind om te redden" (sic!), hoef ik geen kommentaar te le veren. Intussen hopend, dat U aan Cesar" zult geven wat „Cesar" toe komt, (W.g.) RENÉ C. VAN HAEZENDONCK Sekretaris Vereniging Reddingsboot Watersnip „Hema" koopavond voor gehandicapten De stichting Unie van Vrijwilligers (U.V.V.) organiseert in samenwer king met de direktie van de „Hema" weer een koopavond voor gehandi- kapten op maandag 9 november a.s. des avonds 7 uur. Gehandikapten en zij die slecht ter been zijn kunnen dan een keer rustig winkelen. Voor eventueel vervoer kan gebeld worden naar telefoon 01110-3046 of 2874. Ook gehandikapten van buiten Zierikzee kunnen van deze gelegen heid gebruik maken, maar zij dienen wel zelf voor vervoer te zorgen. In de „Hema" is hulp aanwezig. UNIE VAN VRIJWILLIGERS Voor 45 jaar BROUWERSHAVEN. Naar vernemen is alhier een schaak- en damclub opgericht met aanvankelijk 20 leden. De heer I. A.C. alhier fis tot voorzitter gekozen. wij NIEUWERKERK. De Christèlijke Jongevrouwenclub ..Excelsior'J heeft dit jaar weer flink gewerkt, 71 klee- dingstukken werden vervaardigd, die dezer dagen verdeeld zullen wor den over 36 gezinnen van verschillen de gezindten. BROUWERSHAVEN. Korfbalve- reeniging RODA is voornemens deze winter gymnastiek te gaan beoefe nen. Voor de aanschaffing ban de daarvoor benoodigde toestellen enzo voort zal een loterij worden georga niseerd. Er zullen 1000 loten q 25 cent worden verkocht. I ZIERIKZEE. De directie der Con certzaal Bioscoop deelt mede dat het projectieapparaat naar aanleiding van de storing welke zich vorige week plotseling voordeed, geheel is gereviseerd en thans weder prima in orde is. ADVERTENTIE. Knippen 30 cent, onduleren 40 cent, wasschen 30 cent, en kinderen knippen tot 12 jaar 20 cent. 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 6