Massa's roeren zich in kader vredesbeweging Regering gaat touwtjes rond „Solidariteit" aantrekken De toestand in Polen Derde slachtoffer bomaanslag Antwerpen Arsenicum in zee Flitsen uit het buitenland Top Mount Everest Vader van overleden kleuter „Plaatsing: kruisraketten afhankelijk van Polen" Luchtmonsters in Dordtse gif wijk PvdA-kongres wil banenplan De politieke tegenstellingen Meisje mishandeld In verschillende steden Hulp door gehandicapten AGENDA ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ffWXWrfOHT] WARSCHAU, 24-10. De Poolse regering heeft zaterdagavond een ernstige waarschuwing geuit aan het adres van de vrije vakbond Solidariteit. Volgens de regering zullen de besprekingen tussen de twee partijen „alle zin verliezen als de vakbond niet ophoudt met zijn politiek van oppositie (tegen het regime) in de vorm van stakingen". Dit blijkt uit een verklaring van de „regeringskommissie voor de rela ties met de vakbonden" die zaterdag avond door de Poolse nationale tele visie werd uitgezonden. De verkla ring houdt verband met de nationale staking van één uur die de hoogste leiding van Solidariteit voor woens dagmiddag heeft aangekondigd. De regeringskommissie verwijt So lidariteit „een ekonomische oorlog te voeren door de produktie in Polen te saboteren". ANTWERPEN, 23-10. De bomaan- lag van afgelopen dinsdag in de joodse wijk van Antwerpen heeft een derde mensenleven geëist: vrijdag overleed de 28-jarige Lucien Stassinet in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. De Belgische politie heeft een mon tageportret vrijgegeven van iemand die in verband met de aanslag wordt gezocht Hij heeft samen met een vrouw de vrachtwagen gehuurd die voor de aanslag is gebruikt Het gaat om een man van tussen de 25 en 30 jaar, genaamd Niclaas Brazzi, die in het bezit is van een Maltees paspoort, Maar zich soms ook van de Cyprische nationaliteit bedient De speurtocht naar Brazzi zou zich onder meer tot Zwitserland uitstrekken. OTTAWA, 24-10. Het gehalte aan arsenicum in oceanen en rivieren zal in 1983 tweemaal zo hoog als in 1970, zo menen geleerden op een internati onale konferentie in de Canadese kustplaats Halifax, gewijd aan oor zaken en gevolgen van het vuiler worden van de zee. De Amerikaan Jim Sanders van het Chesepeak-laboratorium in Ma ryland, wees erop dat de opnameka- paci^teit van de oceanen niet onbe perkt is. Arsenicum kan worden aan getoond in het plankton van de wate ren bij de kust en kan gevoelige orga nismen doden. De geleerden weten echter nog niet precies wat de gevol gen zijn van arseenvervuiling. Het arsenicum zit in het afvalwa ter van de industrie, mijnbouw en pesticiden. Een Brit wees op de konferentie op het hoge arseengehalte yan yeel ri-,. vieren. LONDEN. Bij de drie Britse fabrie- ken van de Amerikaanse fabrikant van huishoudelijke apparaten Hoover zullen bijna 2000 ontslagen vallen. Een stofzuigerfabriek in West-Londen met 1080 werknemers zal worden gesloten, zo heeft de voor zitter van de raad van bestuur van Hoover, Merle Rawson, meegedeeld. TEL AVIV. Gecharterde vliegtui gen met Amerikaanse bemanningen die tussen Syrië en Libië op en neer vliegen vervoeren mohammedaanse pelgrims die naar Mekka geweest, verklaarde donderdag een Israëli sche militaire woordvoerder in Tel Aviv. MOSTAR. Wegens „vijandelijke propaganda" is de 40-jarige katholie ke priester Jozo Zovko in Mostar in de Joegoslavische republiek Bosnie- Herzoegowina tot drie en een half jaar gevangenisstraf veroordeeld. TEL AVIV. Om Israël in staat te stellen de (in 1967 op Syrië verover de) Golan te behouden, die „onmis baar is voor de veiligheid", moeten de Israëliërs „zich daar vestigen om er de grond te bewerken en deze te verdedigen". Dit heeft de staf-chef van het Israëlische leger, generaal Raphaël Eytan, volgens de Israëli sche radio meegedeeld. TOKIO. De Japanse politie voert sinds september een landelijkse ak- tie tegen de voornaamste „misdaad vakbond" van het land, de Yamagoeske-Goemi, en heeft tot dus ver 870 lieden gearresteerd die wor den verdacht, van geweldpleging, chantage en fraude. BANGKOK. Vietnam heeft de V.N.-resolutie van vorige week, waarin terugtrekking van buiten landse troepen uit Kampuchea wordt geëist. BRUSSEL. De Westduitse Christendemokraat Kai Uwe von Hassel, die lid is van het Europese parlement, zal binnenkort naar Tur kije gaan om daar de politieke situa tie opnieuw in ogenschouw te nemen. KATHMANDU, 24-10. De 35-jarige Amerikaanse arts Peter Hackett is er zaterdag als eerste dit jaar in geslaagd alleen de top van de hoogste berg ter wereld, de 8.848 meter hoge Mount Everest, te beklimmen, zo heeft het Nepalese ministerie van toerisme zondag bekendgemaakt. Hackett is lid van een Amerikaan se expeditie die medische onderzoe ken doet op grote hoogten. Hij was zaterdag met een Sjerpa-begeleider vanuit het hoogste basiskamp op 8.000 meter vertrokken naar de hoogste top van de Himalaya. De Sjerpa moest echter spoedig terugke ren omdat hij bevriezingen aan zijn voeten had. De Amerikaanse expeditie staat onder leiding-van John West. Maar „onverschilligheid en anar chie kunnen in geen enkel land wor- den geduld. De gematigdheid en de VA/ppf* VP11 goede wil waarvan de autoriteiten YvCvl tot nu toe in hun betrekkingen (met de vakbond) hebben blijkgegeven zijn geïnterpreteerd als een teken van zwakte van het machtsapparaat en daarvan heeft men misbruik ge maakt. In het belang van de natie kan een dergelijks situatie niet lan ger voortduren". om aktiviteit gericht tegen de rege ring of tegen de Sowjet-Unie". Stakingen De regeringskommissie erkent „dat de autoriteiten in het verleden zware ekonomische fouten hebben begaan", maar ze veroordeelt deson danks de stakingen die „het land naar de afgrond leiden" en die de si tuatie van de bevolking slechts „ver slechteren". Als de stakingen voort gaan dreigt de bevolking zich niet meer te kunnen voorzien van kleding en schoeisel voor de winter, terwijl nu al een op de drie winkels verplicht is te sluiten wegens de tekorten". VLISSIGEN, 23-10. De politie van Vlissingen heeft de 32-jarige J. S. uit Vlissingen in vrijheid gesteld. De man was donderdagmiddag aange houden na de dood van zijn 5-jarig dochtertje Maria. Incidenten De regeringskommissie zinspeelt in haar verklaring op recente inci denten in Katowice en Wroclaw waar de politie verscheidene leden van So lidariteit oppakte nadat deze óp de openbare weg vakbondsbladen had den verkocht. Ze wijst erop dat de vakbond en zijn leden „niet het voor werp zijn van onderdrukking" en dat ze „alle vrijheid hebben om authen tieke vakbondsaktiviteit te bedrij ven". De Poolse regering, aldus de verklaring, „kan echter niet aan vaarden dat iemand zich buiten de wet plaatst, zeker niet als het gaat De man had het meisje een trap in de buik gegeven toe zij weigerde om sa men met haar kleine broertje op de foto te gaan. Het meisje werd later dood op de wc aangetroffen. Vrijdag is er sektie op het lichaam van het meisje gepleegd. Volgens kom- missaris L. Schuller van de Vlissingse gemeentepolitie is uit dit onderzoek niet vast te komen staan, dat het meisje is overleden ten gevolge van de trap. Vermoedelijk is het kind door een sa menloop van faktoren zoals woede, op winding en braken na de trap aan een acute hartstilstand overleden. De po litie heeft gezien de resultaten van dit onderzoek besloten de man in vrijheid te stellen. NOORDWIJKERHOUT, 25-10. De plaatsing van 572 kruisraketten in West- Europa is afhankelijk van de situatie in Polen. Komen de regering en de kom- munistische partijen van Polen en de Sowjet-Unie niet tot overeenstemming met het vakverbond Solidariteit, dan zullen de vredesbewegingen waar schijnlijk niet kunnen voorkomen dat de kruisraketten toch worden ver plaatst. 'f' Dit zei. voorzatter B.-<Jp}iiVeer van het InterkerkelijÊTVrédesbéraad za terdagavond in Noordwijkerhout voor het uitgebreid presidium van de Christelijke vredeskonferentie. Bij het uitblijven van over eenstemming in Polen zal de Sowjet- Unie zich zo bedreigd voelen met na me voor aantasting van haar systeem dat ze politiek of militair stappen moet ondernemen, zei Ter Veer. Vergissing Volgens hem buit Amerika deze si tuatie uit door te doen alsof de nieu we Amerikaanse bewapeningspoli tiek in West-Europa steun betekent voor de Poolse bevolking. „Ik denk dat dit een enorme vergissing is en het Poolse volk zal daar de prijs voor moet betalen", aldus Ter Veer. ATHENE. De nieuwe socialistische regering van Griekenland heeft de censuur op films en liedteksten afge schaft. MONTEVIDEO. In Uruguay zijn in een epidemie van mazelen dier er mo menteel heerst 42 kinderen en 1 vol wassene gestorven, aldus een mede deling van het ministerie van volks gezondheid in Montevideo. ANKARA. De Turkse linkse politi- kus Ulent Ecevit moet voor de rech ter verschijnen wegens zijn felle kri tiek op het besluit van de Turkse mi litaire leider Evren tot ontbinding van alle politieke partijen in het land en beslaglegging op hun tegoeden. Van militaire kringen werd donder dag vernomen dat Ecevit voor een militaire rechtbank in Ankara is ge daagd. Wordt er in het Poolse konflikt ech ter wel overeenstemming gevonden, dan is de kans dat de vredesbewegin gen plaatsing kunnen voorkomen aanzienlijk groter, zo hield Ter Veer zijn gehoor voor. BEIROET. Bij een zware explosie zijn maandagmorgen in Oost-Beiroet 15 mensen gedood of gewond. De ont ploffing werd veroorzaakt door een in een auto geplaatste bom, zo meld de de Falangistische radio. DORDRECHT, 24-10. Het Rijksin stituut voor de volksgezondheid zal dinsdag nieuwe luchtmonsters ne men in de kruipruimten van verschil lende woningen in de met chemisch afvalstoffen verontreinigde woon wijk Merwedepolder in Dordrecht. Men gaat hiermee de uitkomsten van het gelijksoortige onderzoek van 'TNO verifiëren en toxicologisch be oordelen. Uit het rapport van het TNO-onder- zoek blijkt dat slechts in één van de acht onderzochte kruipruimtes een in het oog springende koncentratie van benzeen is gemeten, namelijk 200 mi crogram per kubieke meter. In de an dere ruimtes werden veel lagere waar den gemeten. Het aanvaardbare maxi mum voor benzeen is 30.000 micro gram per kubieke meter. Men vond voorts een geringe koncentratie to lueen, fenol, bifenyl en dufenylether. PEKING. De Chinese volksrepu bliek telt op het ogenblik ruim 150 miljoen analfabeten, zo meldt het in Sjanghai verschijnende „Shijie Rhis- hi Daobao". TEL AVIV. Ongeveer 80.000 men sen hebben zaterdagavond in Tel Aviv deelgenomen aan een manifestatie ter nagedachtenis van president Sadat van Egypte. NAHARIYA. Tijdens een twee uur durend vuurgevecht hebben Noorse leden van het VN-vredèsleger in Zuid- Libanon een Palestijnse infiltrant ge dood en twee Palestijnen gevangen genomen, zo heeft een woordvoeder van Unifil zondag meegedeeld. LONDEN. De Britten hebben de nacht van zaterdag op zondag een uur langer kunnen slapen, omdat in Groot- Brittannië dit weekeinde de klok een uur terug werd gezet en de zomertijd werd beëindigd. WARSCHAU. De oproep om een eind te maken aan de wilde stakingen in Polen die vrijdag werd gedaan door de „Nationale Commissie", het hoog ste orgaan van de vakbond Solidariteit, scheen zondag niet veel gehoor te vin den bij de basis in de provincies. HAMBURG. De Roemeense presi dent, Nicolas Ceausescu, heeft zich uitgesproken voor de terugtrekking van de Russische raketten voor de middellange afstand die op West- Europa zijn gericht en tegen de mo dernisering van de Amerikaanse kern wapens in West-Europa, zo is zondag gebleken uit een interview met de Roemeense president dat het West duitse weekblad, „Die Zeit" donder dag publiceert WARSCHAU. In de Zabrze-kolen- mijn in het bekken van Silezië in het zuidwesten van Polen zijn zaterdag door een ontploffing zeven mijnwer kers om het leven gekomen, zo heeft het persbureau PAP bekendge maakt. DEN HAAG, 24-10. „Wy doen on der geen beding afstand van een kon- kreet plan voor werkgelegenheid in 1982 en later jaren. Zonder dat gaat het niet, daar lag en ligt precies onze ondergrens". Dat zei de socialistische fraktievoorzitter in de Tweede Ka mer, Wim Meyer, zaterdag op de laatste dag van het PvdA-kongres in Den Haag. Hij noemde tevens een tweede har de PvdA-eis voor welslagen van de formatie van het kabinet van Agt-3: geen plaatsing van moderne kernwa pens voor de middellange afstand in West-Europa. „Een regering met de PvdA zal nimmer toestemmen in plaat sing van de nieuwe kernwapens op Nederlands grondgebied". Meijer her haalde bovendien de stelling van par tijvoorzitter Vari den Berg: de PvdA zal strijden tegen plaatsing van de ra ketten in heel Europa, niet alleen in Nederland. HILVERSUM, 25-10. De tegenstel lingen tussen de visies van P.v.d.A. en C.D.A. moeten niet te veel worden opgeklopt. Er zijn tal van punten waar we het wel met elkaar over eens zijn. Laten we daarmee begin nen. Dit zei C.D.A.-fraktieleider Lubbers zondag voor de AVRO- radio. Volgens Lubbers gaat het ook bij het C.D.A. om het herstel van de werkgelegenheid in de ekonomie. Maar de aanpak van de werkloosheid is niet op één dag aan te pakken. „Je moet in fases durven werken", aldus Lubbers. Hij zei dat het moeilijk zal zijn om uit de krisis te komen, mede gelet op de „erg harde" punten in het regeerakkoord, zoals terugbrenging van het financieringstekort en geen verdere beslatingstijgingen. HEERLEN, 24-10. Gedreven door jaloezie heeft een 31-jarige man uit heerlen in de nacht van zaterdag op zondag zijn dertien jaar jongere vriendin in haar woning te Heerlen ernstig verwond door messteken. Hij heeft dit bekend tegenover de poli tie. Het meisje is in een ziekenhuis op genomen. De verwondingen zijn niet levensgevaarlij k PARIJS/BRUSSEL/ROME/LONDEN, 25-10. Hon derdduizenden Europeanen hebben in het weekeinde be toogd tegen de kernwapenwedloop en de modernisering van de Amerikaanse kernwapens in Europa. In Parijs liepen zondag tienduizenden betogers mee in een optocht die was georganiseerd door de Franse „Beweging voor vrede". Voorts waren de Fran se kommunistische partij, de vakbond CGT, de Katholieke werkende jeugd, de milieuorganisatie „Greenpeace" en talloze pacifistische bewegingen ver antwoordelijk voor de organisatie. De demonstranten begonnen hun mars bij het museum „Georges Pom pidou". Zij droegen borden met leu zen als „Geen Pershings en geen SS- 20, ontwapening voor vrede" en schreeuwden anti-Amerikaanse leu zen. Een aantal betogers "droeg gasmaskers en kartonnen modellen van kernkoppen. De organisatoren lanceerden op een bijeenkomst hun „Oproep van Parijs". „Absurditeit" Daarin wezen zij op de „absurdi teit van het doorgaan van de kernwa penwedloop" en zeiden zij dat de pa cifistische beweging in Frankrijk sterker op de voorgrond zal treden „om toe te zien dat de Franse rege ring initiatieven voor de vrede neemt en de wil tot vrede uit, wat belang rijker is dan erover te praten en te onderhandelen". In Brussel betoogden zondag tus sen de 100.000 en 120.000, meest jon ge, mensen tegen kernwapens in Oost en West en voor een kernwapen- vrije zone in Europa. ROME. De ontwerp-defensiebegro- ting van Italië voor 1982 zal ongeveer 22 miljard gulden bedragen, 29 pro cent meer dan in 1981, verklaarde donderdag de| Italiaanse minister van defensie Lelio Lagorio. ARNHEM, 22-10. De gehandicapte kan heel goed hulp verlenen. Niet al leen aan andere gehandicapten, maar ook aan valide mensen. Dit zegt mevrouw H. Lavell- Visser, hoofd van de hulpdienst van het dorp in het Dorp bij Arnhem, waar vrijdag een symposium over dit onderwerp wordt gehouden, loopt al tien jaar een vrijwilligersprojekt dat ondubbelzinnig het succes van de hulpverleende gehandicapten heeft aangetoond, bij de hulpdienst van het Dorp - een deel door invaliden ge runde 24-uurs service - staan dertig dorpsbewoners ingeschreven die in en buiten het Dorp vrijwillig arbeid verrichten als crècheleider, mede werker buurthuis, taalleraar aan buitenlandse werknemers, telefonist bij de telefonische hulpdienst en voorlezer voor blinden. Ook zijn dorpsbewoners aktief in aktiegroe- pen voor derde wereld landen, in Amnesty International, en als kol- lektant. Iedere maandag Bruinisse Dorpshuis. Speel- en strip-O-theek. 18.30 - 20.00 uur. Renesse Dorpshuis. Meer Bewegen voor Ou deren. 16.00 - 16.45 uur. Iedere woensdag Zierikzee Consistoriekamer Gasthuiskerk, Re petities Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Op gave leden kinderen i.o, 19.00 -19.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou- wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur. Renesse Slot Moermond. Rondleiding. 19.00 uur. Noordgouwe/Schuddebeurs Noordgouwe, verenigingsgebouw. Kaartenavond. 20.00 uur. Nieuwerkerk „Rehoboth", Ooststraat 18. Algeme ne Leesbibliotheek. 18.30 -19.15 uur. Iedere vrijdag Burgh Café-restaurant „Het Grote Zwijn". Klaverjassen. 20.00 uur. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Elke eerste en derde donderdag van de maand Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur Dagelijks (behalve op zondag) Haamstede R.K. kerk. Missietentoonstelling. 9.00 - 17.00 uur. Elke tweede en vierde woensdag van de maand Zierikzee Vrouwencafé de Gekroonde Suiker biet. 20.30 uur. Maandag 26 oktober Zierikzee Pr. Julianaschool. Schrijf avond Am nesty International. Vanaf 19.00 uur. Serooskerke School „De Schelphoek". Bijeen komst basisschool experiment. 20,30 Haamstede Rekreatiezaal Geref. kerk. Schrijf- avond Amnesty International. Vanaf 19.00 uur. Brouwershaven Geref. kerk, Bostonplein. Schrijf- avond Amnesty International, plus vertoning klankbeeld, 19.00 uur. Sint Philipsland Gemeentehuis. Vergadering Interge meentelijke Coördinerende Regiona le Planningsgroep Schouwen-Duive- land/Sint Philipsland. 19.45 uur. Dinsdag 27 oktober Zierikzee Raadszaal. Kommissie Financiën. 19.00 uur. Kleuterschool „De Woelwaters", ouderavond, 20.00 uur. „Mondragon". Afd. Schouwen Plat telandsvrouwenbond. 20.00 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Haamstede AMRO-bank. Vertrek exkursie Ver eniging van Huisvrouwen, afdeling Westerschouwen. 13.30 uur. Gemeentehuis. Openbare vergade ring kommissie sport-, jeugd- en kul- turele zaken. 19.30 uur. Rcnesse O. Lagere school ,,'t Staepel'of". Ouderavond. 19.30 uur. Zonnemaire Kleuterschool V. d. Bijlstraat: Ouderavond, 20.00 uur. Woensdag 28 oktober Zierikzee Kegelhuis Geluk. Finales kompetitie Z.K.B. 19.30 uur. Poppentheater „Alteklein", voor stelling „De dochter van de Draken- koning". 14.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Film praatavond ouderverenigingen Phi ladelphia en VOGG, „Zeg maar oma". Aanvang: 20.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Bejaar denmiddag N.C.V.B. 14.30 uur. Ellemeet Dorpshuis. Bijeenkomst N.B. van Plattelandsvrouwen, afd. Noordwel- le. 20.00 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte (Haven). Kom missie Welzijnsbeleid. 19.45 uur. Leeszaal bibliotheek. Schrijf avond Amnesty International, vanaf 19.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Gemeente-avond Hervormde Ge meente. 19.30 uur. Donderdag 29 oktober Zierikzee Bovenzaal. Ger, Kerk. Verkoop avond Ger. Gem. in Ned. 10.00 uur v.m. Herv. Verenigingsgebouw. Bijeen komst Hervormde Vrouwengroep „Wees een Zegen". 20.00 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Bijeenkomst Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd. Duive- land, 35-jarig jubileum. 19.30 uur. „Rehoboth". Zendingsavond. 20.00 uur. Bruinisse Kleuterschool ,,'t Kwettemest". Ouderavond. 20.00 uur. Vrijdag 30 oktober Burgh „Het Grote Zwijn". L.R.V. „Wester lijk Schouwen", 20.00 uur. Oosterland „Oosterhof". Afscheidsreceptie kleuterhoofd. 16.00 - 17.30 uur. Gemeentehuis. Vergadering gemeen teraad. 19.30 uur. Zaterdag 31 oktober Zierikzee Chr. Geref. kerk, Zevengetijstraat. Hervormingsdienst. Aanvang 19.30 uur. Lutherse kerk. Lerarenkoncert Zeeuwse Muziekschool. 20.00 uur.; Zondag 1 november Zierikzee Bar Mirabelle. Max Collie Rhythm Aces. 14.00 uur. Maandag 2 november Zierikzee Borsboom antiek. ZVU-kursus an tiek, Havenplein 18. 19.30-21.00 uur. Drukkerij Lakenman en Ochtman, Jannewekken 11. ZVU-kursus boek binden. 18.30 - 21.30 uur. „Huis van Nassau". Bestuursverga dering WD. 19.00 uur. Fraktievergadering P.v.d.A. 18.30 uur. Gemeenschapsruimte R.K.-school. Ouderavond R.K.-school. 20.00 uur. Dinsdag 3 november Zierikzee RSG. ZVU-kursus burgerschapskun* de. 19.00 - 20.00 uur. \*t Herv. Verenigingsgebouw. Jubileum' Vrijz. Hervormde Vrouwenvereni ging. 16.00 uur (avondprogramma.*:- 19.45 uur). j; Woensdag 4 november Zierikzee Poppentheater „Alteklein", voor-j stelling „De dochter van de Draken- koning". 14.30 uur. Donderdag 5 november Zierikzee j Fraktievergadering P.v.d.A. 19.301 uur. I Scharendijke 1 Raadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Vrijdag 6 november Zierikzee Ger. kerk. Aaltens Mannenkoor. 20.00 uur. Maandag 9 november Zierikzee Bovenzaal „Mondragon". Gez. leden vergadering ZOC/VW. 20.00 uur. (01110) 2255 HUISAANSLUITINQE»! Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110)5396, (01110) 3539 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 2