BRUSE BOYS GEEFT IN BLESSURETIJD PUNT WEG ZSC laat punt liggen in Heinkenszand: 1-1 Duiveland dendert over povere tegenstander (6-2) DFS op eigen veld afgetroefd (2-4) WESTERSCHOUWEN WINT ZIERIKZEE-25-BOKAAL V Door onnodige risiko's TOTO X X X X X X X 6 BRUINISSE, 19-9. Afgaand op de uitslag (1-1) zou je moeten zeggen, dat Bruse Boys het seizoen niet slecht be gonnen is. Wie echter de ontmoeting op het Bruinisser sportveld heeft mogen aanschouwen - en helaas waren er dat weer niet al te veel - moet konkluderen, dat de for matie van trainer Maarten van Pelt zonder meer de hele buit had moeten pakken, ook al zou je dat een erg grote beloning mogen noemen voor een uiterst matige presta tie. Jacob van de Berge van Bruse Boys (met streep) in duel met Jan Boer van Altena. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) „Het is bijzonder triest, dat je nog een punt moet inleveren na ruim 92 minuten voetballen", mopperde trai ner Maarten van Pelt. „Het leek wel of die scheidsrechter er op uit was om de wedstrijd koste wat kost in een gelijkspel te laten eindigen. Hij liep al wel enkele keren op zijn horloge te kijken, maar affluiten, ho maar. Eerst moest het zo nodig fout gaan bij ons". Het gemopper van de Bruse Boys-trainer was overigens volko men ten onrechte. Ten eerste was het terecht, dat scheidsrechter Paul de Nooyer een paar minuten liet doorspelen door een drietal bléssure-behandelingen gedurende de tweede helft en natuur lijk was ook de bijzonder zwakke verdediging van de acht minuten voor tijd verkregen voorsprong ver beneden de maat van wat Bruse Boys normaal -gesproken in -huis- heeft. Blijkbaar- gingen de Duivel^ndse Spelers ervan uit, dat het povere Al tena het na de schitterende treffer van Jacob van de Berge verder wel geloofde, maar niets was minder waar. Fanatiek Altena trok fanatiek in de aanval, zonder dat er een goed georganiseer de aanval uit voortkwam. Wel ston den er herhaaldelijk zeven of acht Al- tena-spelers in het strafschopgebied voor het doel van Steef van de Velde en eigenlijk kon je de tegentreffer van een kilometer afstand aan zien komen, temeer daar Bruse Boys met veel minder overtuiging opruiming hield dan dat men dat voor de eigen openingstreffer had gedaan. Mede daardoor was het dan ook min of meer logisch, dat Rini Capelle uit een bijzonder onoverzichtelijke situatie op een vijftal meter voor de doellijn alsnog het beslissende tikje tegen het leder kon geven, waardoor Steef van de Velde na 46.58 minuten in de tweede helft alsnog mocht vis sen. De bal werd uit een hoekschop van Menno Hoeke in een keer in de klu wen spelers gebracht, waarna het slechts een kwestie was van wie het vonnis zou voltrekken. Rommelig- Vrijwel gedurende de volledige wedstrijd kreeg het publiek een erg rommelig duel voorgeschoteld door twee ploegen, die misschien wel be ter konden, maar het waarschijnlijk niet wilden. Zowel bij Bruse Boys als bij Altena was de zuiverheid in de passes en het venijn in de aanvallen erg ver te zoeken. Een opvallend fa cet aan Altena-zijde was het vele ner veuze geschreeuw naar elkaar, maar HEINKENSZAND, 19-9. ZSC heeft in Heinkenszand nogal onnodig een punt laten liggen. Na een 0-1 ruststand werd het uiteindelijke niet meer dan een puntenverdeling voor de formatie van trainer Bram Coo- man in en tegen Heinkenszand. De ploeg uit Scharendijke was vooral in de eerste helft sterker dan de thuisploeg, maar kon van de tal rijke kansen er slechts een in een doelpunt omzetten. Dat gebeurde na ongeveer een half uur voetballen. Een pass op maat van Bené Flohil be reikte de scherp opgestelde Dick Verssendaal, die op zijn beurt de Heinkenszand-doelman te ver voor zijn doel zag staan. Mét. een listig boogballetje passeerde hij de keeper kansloos: 0-1. In de tweede helft stond de Schouwse ploeg aanmerkelijk meer timede voorzet bereikte vervolgens Jacob van de Berge, die op een su blieme wijze omhalend doel trof. Tien minuten later - 118 sekonden in blessuretijd - volgde de koude, maar verdiende douche. P.V. „Zierick" Zierikzee Laatste wedvlucht 1981 vanuit Maastricht op 19 september. Afstand 153 km; in konkours 128 duiven; ge lost 8.30 uur; aankomst le duif 10.06 uur; 1583.22 m/min.; laatste prijsduif 10.26 uur; 1306.14 m/min. G. J. Bakker 1, 2, 4, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 26, 31, 32; M. M. v. d. Wielen 3, 5, 15, 17, 25; J. den Hengst 6, 11, 21, 28, 29; Comb. v. d. Maas 7, 19; J. v. d. Sande 10,13, 24; J. J, Vermeule 20; F. Maijes 22, 23; E. Kloet 27; A. Stout- jesdijk 30. De nieuwe duivenwagen Zaterdag 26 september komt de nieuwe duivenwagen naar Zierikzee. Deze zeer moderne en van de nieuwste snufjes voorziene wagen is voor iedere belangstellende, ook van binnen, te bezichtigen op de Nieuwe Haven bij de Kapellestraat te 10.30 uur. daarvoor had trainer Huub van Gu- lik wel een pasklare verklaring. „We hebben in de aanloop naar dit seizoen negen oefenwedstrijden gespeeld en daarin ook negen keer verloren. Bovendien werden we vori ge week uitgeschakeld voor de KNVB-beker door een vierde klas- ser. Dat zijn dingen, waardoor het zelfvertrouwen flink wordt aange tast. Door veel te praten probeerden ze elkaar mentaal overeind te houden, al moet ik bekennen, dat het soms leek alsof het averechts werkte", meende Van Gulik, die evenals Van Pelt bij Bruse Boys zijn eerste kom petitieduel afwerkte met zijn ploeg. Vooral verdedigend maakte Altena gedurende de hele wedstrijd de in druk van vrouw-en-kinderen-eerst, waardoor-.de organisatie erg ver te zoeken was. Erg vaak. werd. er. maar lukraak opgeruimd eri hét pleit'niet voor de Bruse, Boys-aanval dat daar nauwelijks van werd geprofiteerd. Slechts sporadisch kon een van de groenwitten gevaar stichten voor de veste van doelman Arie Hoeke. Pas twee minuten voor het rustsignaal bezorgde een kogel van Wim Geluk Hoeke het eerste serieuze keepers werk. Mandekking Altena had zijn informaties overi gens goed ingewonnen met betrek king tot het illustere aanvallende duo Tonny en Jacob van de Berge. Beiden kregen van de eerste minuut een bijzonder straffe mandekking, waarvan met name Jacob van de Ber ge moeilijk kon loskomen. Kees de Rooy dekte de goaltjesdief uitste kend, terwijl Jan Boer voor de uit schakeling van Tonny van de Berge zorg moest dragen. Hierbij liep evenwel het een en an der wel eens fout, omdat vooral Tonny van de Berge veelvuldig beur telings rechts en links opdook, waar door Jan Boer nogal eens als een geslagen hond aan de verkeerde kant van het veld bivakkeerde. Naar ge lang de wedstrijd vorderde reageer de hij dat af met fikse overtredingen, waarbij Tonny van de Berge op zijn beurt zoveel theater maakte, dat scheidsrechter De Nooyer weigerde korrigerend op te treden. Nadat iedereen er steeds meer van uit ging dat de wedstrijd zou eindi gen zoals hij begonnen was - met een dubbelblanke stand - kwam de ogen schijnlijke zege er voor de Boys als nog. Vanuit het middenveld vertrok een goedgeplaatse dieptepass van Cees Willemse naar de sprintende Tonny van de Berge, die op zijn beurt een keer perfekt voorbij zijn tegen stander kwam. Een voortreffelijk ge- Programma zaalvoetbal Roda JC-Haarlem V FC Utrecht-NEC X GA Eagles-Feyenoord X PSV-Willem H X NAC-PEC Zwolle Sparta-FC Utrecht Groningen-Graafschap Den Haag-Ajax Cambuur-FC VW DS'69-FC Den Bosch Excelsior-Vitesse V Fortuna S-Heerenveen onder druk en kon een tegentreffer eigenlijk nauwelijks uitblijven. Met nog een kwartier te spelen was de ge lijkmaker dan ook een feit, al viel het wel onder de kategorie frommel- doelpunten. Een afgeslagen aanval van Heinkenszand werd door de ZSC-verdediging niet goed wegge werkt, waarna de bal alsnog achter doelman Maarten van de Weele in de touwen kwam te liggen. ZSC verspeelde zo volkomen onno dig een punt aan een tegenstander, die met de nodige angst tegemoet, werd getreden. Waarschijnlijk lag hierin het onnodige puntverlies. ZSC probeerde in de slotfase nog wel een gunstister uitslag te bewerksteligen, maar de aanvallen waren duidelijk te ongekontroleerd om nog voor echt gevaar te zorgen. Het was en bleef een ietwat tegenvallend 1-1 ge lijkspel. Helmond Sport 7 4 3 0 11 12- 4 SW 7 3 3 1 9 12- 9 Cambuur 7 3 3 1 9 7- 4 Den Bosch 7 4 0 3 8 15- 7 Excelsior 7 3 2 2 8 12- 9 Vitesse 7 3 2 2 8 11-10 Amsterdam 7 3 2 2 8 6- 5 Fortuna S 7 4 0 3 8 9- 9 Amersfoort 7 2 3 2 7 12-10 VW 7 2 3 1 7 14-13 Wageningen 7 1 5 1 7 7- 7 Veendam 7 3 1 3 7 8-12 Volendam 7 1 4 2 6 7- 8 Eindhoven 7 1 4 2 6 7- 9 Telstar 7 2 2 3 6 8-13 Heerenveen 7 2 0 5 4 8-12 Heracles 7 1 2 4 4 12-17 DS'79 7 0 3 4 3 5-14 KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ARNHEM. Ruim 12.000 mensen, onder wie vele Britse en Poolse oudstrijders, hebben zaterdag op de Ginkelse heide de luchtlanding van de slag om Arnhem herdacht. 120 pa rachutisten namen aan de luchtlan ding deel. Verscheidene ambassades in Nederland waren vertegenwoor digd, evenals de gemeenten Arnhem, Renkum en Ede. ALMELO. Tijdens een schietpartij in een Turks pension in Almelo is za terdagavond een 35-jarige man ern stig gewond. Hij werd twee keer in de buikstreek geraakt. De dader, een 33-jarige man, kon in de loop van de zaterdagavond worden aangehouden in Ommen. De politie heeft het mo tief nog niet kunnen achterhalen. UTRECHT. In Utrecht is dit wee keinde een protestantse werkge meenschap voor de Partij van de Ar beid opgericht. De werkgemeen schap wil studie maken van heden daagse vraagstukken binnen christe lijk geloof en socialisme, aldus een woordvoerder. VOLKEL. Ongeveer 2.000 mensen hebben zondag deelgenomen aan de jaarlijkse fietstocht naar de vliegba sis Volkel in Noord-Brabant onder het motto „Brabant tegen kernwa pens". De demonstranten stuitten aan de poort van de basis op een bar ricade van anderhalve meter prik keldraad. OOSTERLAND, 19-9. Het kan allemaal niet op bij pro movendus Duiveland. Zeker zal niemand verwacht heb ben, dat de formatie van trainer Piet Roks na drie wedstrijden triomfantelijk de ranglijst zou aanvoeren in de eerste klas van de zaterdag-afdeling. „Natuurlijk is het hardstikke mooi dat we zo goed gaan", vertelde Piet Roks na afloop van de met 6-2 gewon nen wedstrijd tegen Colijnsplaatse Boys, „maar dat ligt zeker niet aan ons geweldige voetbal. Want dat spe len we niet. De tegenstand is gewoon erg zwak en dan kun je ook minder draaiend gemakkelijk winnen, dat hebben we vandaag wel gezien". Uitslagen bedrijfsvolleybal Big S-Reisb. v. Oev. 13-0; CPJ-Chr. s. gem. 1-2; Brouw-Mevo 1 1-2; Cluzo- na-Willibrordus 3-0; PTT-SAZ 2-1; Rabobank-ZWN 0-3; DFS 1-Mevo 3 2- 1; Luctor-Frisol Mevo 2 1-2; de Putters-BB Wansink 3-0; Opel Team- Mevo 4 1-2; WIK 1-Renesse 3 3-0; Zee- landia 2-VCS 2-1; Mevo 2-PJZ 1 3-0; Brogum-Reisb. v. Oev. 2 3-0; DFS 2- PJZ 3 3-0; WIK 4-DTS 3-0. In de eerste klasse van de zaalvoet balkompetitie Schouwen-Duiveland treedt FC Kerkwerve heden - maan dagavond - tegen SKNWK aan (19.40 uur). In de tweede klasse komen Me vo 2 en Country Club 2 (20.20 uur) en SVOWK en Bruse Boys tegen elkaar uit (21.00 uur). In de 3e klasse drie wedstrijden: om 19.00 uur speelt v.v. Oosterschelde tegen Zeelandia en om 21.40 uur komt SKNWK 2 tegen Re- nesse uit. Stella Boys 2 en Brogum 2 besluiten om 22.20 uur de kompetitie-avond. BURGH-HAAMSTEDE, 19-9. Het kan raar verkeren, zeker ook in de voet balsport. Wekenlang leek het Haamsteedse DFS een schier onklopbare ploeg. Via een reeks schitterende oefen wedstrijden en een puik komnpetitie-debuut (0-3 zege bij Borssele) leek de formatie van trainer Kees Rijnberg af te steve nen naar een toppositie in de tweede klas van het zaterdagse afdelingsvoet bal, „maar", zo meldde de teleurgestelde oefenmeester zaterdag, „nu staan we duidelijk weer met beide benen op de grond. Anders kun je het niet stellen als je op eigen terrein met 2-4 klop krijgt van een ploeg als Hoedekenskerke". DFS speelde in haar eerste thuis wedstrijd erg zwak. „Er is hier in zeer grote mate sprake geweest van onderschatting" vervolge Kees Rijn berg. „Hoedekenskerke verliest nota bene vorige week met 6-0 bij Dau- wendaele en dan denkt iedereen na tuurlijk: die pakken we wel even. Nou dat hebben ze kunnen ervaren". Voordat de DFS-spelers goed en wel in de gaten hadden, dat de wedstrijd begonnen was lag de bal al achter de eigen doelman. „Zeker acht spelers van ons hadden de bal nog niet aan geraakt en pats, doelpunt", weet Rijnberg nog te zeggen. De winnende kolom van de toto ziet er als volgt uit: 1-1-1-1-1-2-1-2-1 -2-1-1. Aantal deelnemers: 116.338. Inleg: 398.262,00. Prijzenbedrag: 189.174,45. Eerste prijs: 56.752,34. Tweede prijs: 37.834,89. Derde prijs: 94.587,23. Lotto De winnende getallen zijn: 2 - 6 - 10 - 14 -18 - 36; en de reservegetallen zijn: 8 en 33. Aantal deelnemers: ruim 694.060. Prijzenbedrag (inclusief jackpot): 2.948.657,00. EeTste prijs: 609.881,67. Tweede prijs: 140.061,21. Derde prijs: 210.091,81. Vierde en vijfde prijs: 230.122,42. Eredivisie Roda JC-Haarlem 2-0; FC Utrecht- NEC l-0;.Eagles-Feyenoord 3-2; PSV- Willem II 4-0; NAC-PEC Zwolle 4-0; Sparta-FC Twente 1-2; Groningen- Graafschap 3-2; Den Haag-Ajax 1-3; AZ'67-MW 4-1. Moraal Vanzelfsprekend is zo'n tegenval ler niet al te best voor het moraal,- Tien minuten later kwam er nog een extra tegenvaller bij, toen één sli ding van Niek-Jan Schrier verkeerd uitpakte en de bal in plaats van over 'de achterlijn over de doellijn rolde (0- 2). In de 25 minuut resulteerde een goedlopende aanval van DFS in een verdiende tegentreffer van Johnny Quaak, maar enkele minuten voor het rustsignaal werd de marge toch weer twee doelpunten, toen doelman Van Dijke verzuimde uit zijn doel te komen bij een dieptepass van Hoede kenskerke, waarna het een koud kunstje werd 1-3 te laten aantekenen. Aanvallender „We hebben in de tweede helft nog meer op de aanval gespeeld, maar zo als zo vaak valt dan een doelpunt aan de andere kant", vertelde Kees Rijn berg. Al na vijf minuten was het raak. Uit een vrije trap belandde de bal in een keer in de touwen en leek de opgave voor de thuisklub nog moeilijker en de marge nog onover brugbaarder. Voor de vierde treffer van Hoede kenskerke trof een schot Van Ad Min- naard nog het houtwerk. „Wordt het op zo'n manier 2-3 in plaats van even later 1-4, dan weet ik het nog alle maal niet, maar zo mag je natuurlijk niet redeneren", meende de DFS-oef- fenmeester. „Nu stond het 1-4 en kon den we het verder wel vergeten. De motivatie ontbrak daarvoor in te grote mate. Bovendien moesten we een aantal belangrijke mensen mis sen, maar ook daar wil ik het niet aan wijten". "*c>0"rf0 In de 35e minuut bepaalde Rinus Rhoon de eindstand op 2-4 en had ook DFS zijn eerste nederlaag op zak. Dit gebeurde evenwel op een heel ander moment, als dat men in Burgh- Haamstede had verwacht na de goe de resultaten van de voorbije weken. De komende week moet de formatie van Kees Rijnberg op visite bij Dau- wendaele. „We zullen zien, hoe we ons kunnen herstellen van deze mo rale opdoffer", stelde Rijnberg vast, „maar noodzaak is wel, dat we mini maal een punt meebrengen, anders bengelen we gelijk aardig onderaan en daar is deze ploeg, ondanks de erg kleine kern, te sterk voor". Zoals zo vaak na een dik verloren wedstrijd had ook Colijnsplaatse Boys na afloop de exkuses klaar. „Ze meldden, dat ze met zeker vijf inval lers speelden", stelde Piet Roks, „maar dat is een erg goedkoop smoesje. Je moet je dan afvragen wat onze overwinningen voor waarde hebben. Rillandia had dat exkuus en nu komt Colijnsplaatse Boys ook weer. Je krijgt er toch geen hoogte van. Zeker tegen een debutant is het hard om te moeten verliezen en een smoesje is gauw verzonnen, maar het is natuurlijk niet reëel". Strafschop In de tiende minuut van de eerste helft opende Kees Zwager voor Dui veland de score via een strafschop. Nico van de Berge kon doorbreken tot diep in het strafschopgebied van Colijnsplaatse Boys, waar hij niet anders dan door een forse charge kon worden afgestopt. Kees Zwager benutte de elf meter- trap geroutineerd. Hierna ontwik kelde zich een gelijkopgaande strijd, waarbij de betere doelkansen even wel voor Duiveland bleven. Tot aan het rustsignaal werd er evenwel niet meer gescoord. In de vierde minuut van de tweede helft kwam eigenlijk de grote omme keer in het duel. Hans Rotte loste van afstand een keihard schot, dat door de Colijnsplaatse doelman niet goed gepakt kon worden. Het leer sprong uit zijn handen en karambo- leerde voor hem ongelukkig alsnog het doel in (2-0). „Toen brak er iets bij Colijnsplaatse Boys", meende Piet Roks. „Er kwam veel onrust in de ploeg en iedereen verweet iede reen van alles". Drie minuten later was het mede daardoor opnieuw raak. Bert van de Bos mocht hele maal vanuit zijn eigen verdediging oprukken en na een puike een-twee met Hans Rotte afronden en daarmee de thuisploeg volledig veilige ha ven loodsen. Uitblinke Na twintig minuten tekende René Leconte, eveneens na eén een-twee met Hans Rotte, voor nihmmer vier, waarna de bezoeker uite ndelijk iets terug konden doen. De absolute uitblinker Hans Rotte zorgde zelf van afstand voor 5-1 en Peter de Vlieger zag eek afstands schot via Kees Stouten in het. doel verdwijnen (6-1). In de slotminuten betekende een grove verdedigings- fout van Duiveland, 1 dat Co lijnsplaatse Boys voor de! tweede te gentreffer kon zorgen. Wim de Fauw en Frank de Loof waren de bezoeken de doelpuntenmakers. „Dat laatste doelpunt] had niet meer mogen vallen", stelde Piet Roks. „Het is begrijpelijk dat de aan dacht bij 6-1 wat verzwakt], maar het mag gewoon niet gebeuren. Ik ben overigens best tevreden] over de prestaties tot nu toe, al wordt er ze ker nog niet wereldschokkend ge voetbald. Komende week t^gen en in Kruiningen kunnen we waarschijn lijk zien waar we echt staak". 1 11 28- 7 1 11 16- 8 2 10 22-13 19- 9 9 16-10 9 16-11 9 12- 8 7- 7 7 11- 9 6 11-12 6 12-15 6 8-11 Ajax 7 5 1 GA Eagles 7 5 1 PSV 7 5 0 AZ'67 7 4 1 FC Twente 7 4 1 Groningen 7 2 5 Sparta 7 3 3 Utrecht 7 4 0 NAC 7 3 1 Den Haag 7 2 2 Feyenoord 7 2 2 Haarlem 7 2 2 Roda JC 7 2 2 3 6 9-14 NEC 7 1 2 4 4 5-11 PEC Zwolle 7 1 2 4 4 9-21 Willem II 7 1 2 4 4 6-19 De Graafschap 7 1 2 4 4 8-22 MW 7 1 1 5 3 7-16 Eerste divisie Amsterdam-Eindhoven 2-0; Cam- buur-FC VW 2-0; Heracles-Veendam 2-3; Wageningen-SW 2-2; Amers- foort-Helmond Sp. 1-1; DS'79-Den Bosch 1-3; Excelsior-Vitesse 3-0; Fortuna-Heerenveen 1-0; Telstar- Volendam 1-1. Voor de eerste keer WESTERSCHOUWEN, 19-9. Voor het eerst in geschiedenis van de tennis- klub Westerschouwen is deze vereniging winnaar geworden van de Zierikzee- 25-bokaal. Dit schiereilandelijke tennistoernooi werd zaterdag op de banen van de gelijknamige vereniging afgesloten. Ondanks de regen kon met een uur vertraging het hele programma worden afgewerkt. Het was een spannen de strijd, die pas in het herenduel tussen Jacco Geleijnse en Jaap Smalbroek van Westerschouwen en Peter Coppoolse en Ton van Gelder van Bru-Ten werd beslist. Tot aan het begin van die enerve rende strijd hadden Duiveland en Westerschouwen elk 23 punten. Dui veland was echter al uitgespeeld en de thuisklub moest dus winnen om met 24 punten de bokaal voor een jaar te mogen bewaren in de prijzen- kast. Jacco en Jaap, samen amper 30 jaar oud, begonnen met een Flink overwicht en de eerste set werd ge wonnen met 6-3. In de tweede set liep Westerschouwen snel naar 5-1 uit en was er kennelijk geen vuiltje meer aan de lucht. Inzinking Doch Bru kwam terug en hoe: Pe ter Coppoosle en Ton van Gelder maakten gebruik van een kleine Westhoekse inzinking en joegen de supporters van de thuisklub de stui pen op het lijf. Het werd zelfs 5-4, maar toen maakten Jacco en Jaap er een einde aan, 6-4. In de bomvolle kantine was voor zitter Peter Kleijn bijzonder blij met dit kampioenschap en memoreerde nog eens de enorme toeloop naar de tennissport. Indien alle klubs op Schouwen-Duiveland samen zouden gaan dan ontstond een vereniging met 1300 leden, spelend op 16 banen. Dit zou leiden tot grote problemen en daarom zijn we gelukkig met zeven klubs. Brouwershaven De Zierikzee-25-bokaal wordt in 1982 in Brouwershaven betwist. Pe ter hoopte dat de kleine klubs mogen groeien en dé grote zich stabiliseren, dan zal de spanning zeker blijven. Burgemeester J. L. Niemantsver- driet-Leenheer, die de laastste wedstrijd bijwoonde zei dat de bo kaal hier plezierig en in een sportief jasje is bestreden. Ook zij was er stil van geworden toen Bru terug kwam naar 5-4. Zij hoopte dat Renesse in 1983 over een eigen banenkomplex zal kunnen beschikken. Daarop overhandigde zij de bokaal onder daverend applaus aan de jongste speler van hei Wester- schouwen-team, Jacco Geleijnse. Captain P. Vreeke van Duiveland bood bloemen aan de captain van Westerschouwen, Anneke Cok Sr. Verder werd dank gebracht aan de wedstrijdleiding en wel speciaal aan Jan v. d. Wal die bergen werk heeft verzet. De winnende ploeg bestond uit So- lange Boel (D-E), Sam Kartsen (H.E.), Anneke Cok Sr. en Corrie Ro da (D.D.), die alle wedstrijden won nen, Jacco Geleijnse en Jaap Smal broek (H.D.), die geen enkele partij verloren en Anneke Cok met Paul Coehoorn (G.D.). De uitslagen van zondag zijn: Zierikzee-Bruinisse 3-2, Duiveland- Westerschouwen 2-3, Kerkwerve- Renesse 3-2, Bruinisse-Duiveland 1-4, Zierikzee-Kerkwerve 4-1, Bruinisse- Westerschouwen 1-4 en Renesse- Brouwershaven 1-4. De eindstand luidt: 1. Westerschou wen 24 pnt.; 2. Duiveland 23 pnt.; 3. Zierikzee 20 pnt.; 4. Bruinisse 16 pnt.; 5. Brouwershaven 10 pnt.; 6. Ker kwerve 7 pnt en 7. Renesse 5 pnt. De prijswinnaars van de Zierikzee-25-bokaal. Winnares Solange Boel ont breekt op de foto. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 6