Zonder hand Vredesmars ERIC DE NOORMAN KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG OVERDENKING „Gerust slapen Naam, voor vondeling Grasland bemesting Voor 25 jaar DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN Zierikzeesche Nieuwsbode privé of zakelijk drukwerk! SUCCESJES De vissers van de zwarte klip O Nederlandse Hervormde Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. De Rooij; 11.00 uur ds. Assendorp; 19.00 uur ds. De Rooij. Kerkwerve: 11.00 uurds. Duk. Serooskerke: 10.00 uur ds. Baks. Burgh: 10.00 uur ds. Baas. Haamstede: 9.30 uur ds. Assen- dorp, Zierikzee; 19.00 uur ds. Duk. Renesse: 9.00, 10.30 uur ds. Fahner, 19.00 uur ds. Eikelboom, 20.15 uur Duitse dienst ds. Jansen, Sengwar- den. Noordwelle: 10.30 uur de heer De Blank. Scharendijke: 9.30 uur ds. Duk, in Geref. kerk. Brouwersha ven: 9.00 uur ds. Teekens, Bruinisse. Zonnemaire: 11.00 uur ds. De Rooij, Zierikee. Noordgouwe: 9.30 uur ds. Geers. Dreischor: 11.00 uurds. Geers. Ouwerkerk: 10.00 uur ds. Hengst- manger, Bloemendaal. Nieuwer- kerk: 9.30 uur ds. Plante, Oosterland. Oosterland: 10.00 uur eerw. heer Lui ten, Rotterdam; 18.00 ds. Plante. Sir- jansland: 10.00 en 18.30 uur ds. Van der Valk. Bruinisse: 10.30 en 17.00 uur ds. Teekens. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 uur de heer K. Baas, Ooltgensplaat; 18.30uurds. N. Stolk, Wolphaartsdijk. Haamstede: 9.00 en 10.15 uur ds. Eikelboom; 19.00 uur ds. Baas, Burgh. Scharendijke: 9.30 uur ds. B. L. Oldenhuis, Zuidhorn; 19.00 uur ds. Duk, gez. dienst Geref./Herv. Brouwershaven: 10.00uurds. L. J. G. IJkel, Middelburg. Zonnemaire: 18.30 uur ds. J. Blok, Baarland. Nieu- werkerk: 10.00 uur ds. E. J. Nijhuis, Ouwerkerk; 17.00 uur de heer K. Baas. Bruinisse: 10.00 uur ds. G. Lee- ne, Breda; 17.00 uur de heer T. A. Stam, Etten-Leur. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 9.30 en 18.30 uur ds. Meijer. Haamstede: 17.00 uur ds. Groeneveld. Christelijke Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 uur ds. v. d. Sluis, Kerkwerve; 17.00 uur ds. De Graaf, radiodienst. Kerkwerve: 10.00 uur ds. De Graaf, 18.00 uur ds. Van der Sluys. Haamstede: 11.00 en 17.00 uur ds. Oosterbroek (in Hervormde kerk). Renesse: 9.30 uur ds. Ooster broek, Haamstede. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 en 15.00 uur ds. Honkoop. Nieuwerkerk: 9.30 en 15.30 uurds. Van Gelder. Oosterland: 10.00 en 14.30 uur leesdienst; 18.30 uur ds. P. Honkoop, Kampen. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 18.00 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 15.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur leesdienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 14.30 en 18.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur leesdienst. Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdijk: 10.00 uur ds. J. F. van Royen, Capelle a.d. IJssel. Leger des Heils Zierikzee: 10.00 uur samenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur. Haamstede: za. 19.00 uur, zo. 10.00 Handelingen 12:5 en 6 Lukas schreef het boek Handelin gen en reeds in zijn Evangelie toonde hij aan, dat vanaf Zijn geboorte de Heiland grote blijdschap brengt. Mensen worden door Hem gered, ver zoend, genezen, verlost, vernieuwd en dit proces gaat door ook in het Handelingenboek. Het Evangelie wekt duidelijk gro te blijdschap in de harten, maar ook agressie op. De Here Jezus Zelf heeft dit ondervonden en Zijn volgelingen staan - wat dit betreft -niet boven hun Heer. Voorbeelden genoeg, zoals Stefanus en Jakobus die hun getuige nis met de dood moeten bekopen. Petrus (zie Handelingenhoofdstuk) wordt door koning Herodes gevan gen genomen om in de gunst te ko men bij de grote massa. De apostel wordt met handen en voeten gebon den en door twee soldaten bewaakt. In die toestand slaapt hij rustig en gerust. Hoe kan dat? Een aktuele kanttekening; het evangelie wekt nóg agressie op. Men kan dat ook in eigen omgeving erva ren. Agressie van buitenaf, maar ook van binnenuit, getroffen als mensen soms worden door rouw, verlies, scheiding. Dat kan slapeloze nachten ópleveren en dan kun je niet begrij pen. dat Petrus - gegeven de situatie - zo rustig neerligt. Petrus echter kan slapen, omdat de gemeente hem draagt in het gebed. Onzichtbare handen dragen hem voor de troon van God. Voorbeden hebben kracht; ze zijn „geheime wapens", waarop alle agressie stuk loopt. Aan de voorbe den wordt kracht verleend op grond van de Voorbidder, de Hogepriester. Jezus Christus. Immers niets kan ons scheiden van de liefde van die Christus en dezelfde rust, die Petrus orttving, mag ook u ontvangen. In on ze gemeente wordt (gelukkig) gebe den voor de zieken, voor predikan ten, voor kerkeraadsleden, voor kin deren, kleinkinderen, ouders, groot ouders; voor vriend en vijand. Deze voorbede is werkelijkheid. Er Arordt kracht aan verleend; voor de slapelozen en die in zorg zitten, be tekent dit dat zij toch nooit alleen zijn. Er wordt aan hen gedacht door mensen, maar vooral door God. Hierin ligt een grote troost en te vens een opdracht nl. zelf voorbidder te zijn Een belangrijker opdracht, dan wij soms vermoeden. C. L. d. R. uur. Renesse: za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur. Pinkstergemeente Zierikzee: De diensten zijn op zonda gen om 10.00 uur en op de woensdag avonden om 20.00 uur. Jehova's Getuigen Kerkhof N.Z. 16, Zierikzee: Zondag 10.00 uur openbare lezing, 11.00 uur Wachttorenbespre king. Donderdag: Theokratische school 19.00 - 20.30 uur, dienstverga- dering 20.30 - 21.30 uur. KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Appingedam-Opwier- de-Solwerd: H. Altenaar, kand., We- zep; te Zuidelijk Flevoland (nieuwe predikantsplaats) part-time (toez.) (Herv. Geref. Samen op Weg): F. S. J. van der Sar, Vleuten; te Groningen, wijkgemeente Noord (S.V.P.): J. ter Haar, Oosterhosselen; te Leusden (toez.): G. D. E. van Veldhuizen, Huissen; te Odijk: E. Reefhuis, kand., Utrecht. Aangenomen de benoeming tot bijstand in het pastoraat (part-time): H. Westera-Franke, Aarlanderveen (part-time); naar Melissant: A. Vlietstra, kand., Doornspijk. Bedankt voor Ommen: drs. J. Ge braad, Katwijk aan de Rijn; voor Heiloo-Limmen: J. Kaai, Almkerk. Toegelaten tot Evangeliebediening en beroepbaar gesteld: A. Langerak, Hugo de Grootstraat 8, 2811 KX Reeuwijk, tel. (01829) 4830. Toegelaten tot Evangeliebedie ning: R. Veenboer, Amonstraat 9b, 9715 HA Groningen. Gereformeerde Kerken Aangenomen naar Heerenveen: L. de Ruiter, Winschoten. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Krabbendijke en te Scherpenzeel: M. Mondria, Waarden burg; te Meeuwen: L. Vogelaar, Elspeet; te Scheveningen: J. C. van Ravenswaaij, Terneuzen; te Drach ten: J. Karens, Opheusden. DEN HAAG, 16-7. De Haagse officier van justitie, Mr. H. J. Den Os heeft op het stadhuis in wassenaar aangifte gedaan van de geboorte van de baby die vorige week in die gemeen te langs een paadje in de strui ken werd gevonden. De vonde ling heet Reinier Maarten Van Groenendaal. Reinier is de voornaam van de Hagenaar die de, toen nog vijf uur oude baby, heeft ge vonden. Maarten is ontleend aan de naam van de plaatsver vangend korpschef van de Wassenaarde politie, van Sint maartensdijk. De achternaam is gevormd uit de plaats waar het kind te vondeling is ge legd, in de buurt van het Groe- nendaallaantje. LAND- EN TUINBOUW VATIKAAN. Het Vatikaan heeft dit jaar een tekort van bijna 70 mil joen gulden. Dit blijkt uit het kom- muniqué, dat woensdag werd uitge geven na het overleg tussen de Vati- kaanse top en een groep bisschoppen als vertegenwoordigers van de we reldkerk. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Onderwij sspecia- listen van de „beoogde" koalitie partners, CDA, PvdA, en D'66 zijn het de afgelopen dagen eens gewor den over de aanzet tot invoering van de middenschool. EINDHOVEN. De raad van bestuur van Daf-truks BV in Eindho ven verwacht dat het bedrijf dit jaar verlies zal leiden. Dat blijkt uit en in terview met Drs. P. van Doorne, voorzitter van raad in het personeels blad de Daf-bode. HILVERSUM, schadeloossteling van boeren die zijn gedupeerd door dat zij ten onrechte zijn verdacht van het bebruik van verboden hormonen preparaten, is een zaal voor de be drijfstak landbouw en niet voor de overheid. Dit heeft minister Ginjaar van volksgezondheid en mileuhygie- ne, donderdag gezegd in AVRO's ra diojournaal. DEN HAAG. De belissing over de bouw van nieuwe kerncentrales zal zo spoedig mogelijk moeten worden genomen, in elk geval direct na de brede maatschappelijke discussie. Dat schrijft Dr. Ir. H. Hoog, voorzit ter van het bestuur van het Energie onderzoek Centrum Nederland (ECN) in het ECN-jaarverslag over 1980. VENLO. De Venlose politie heeft een inval gedaan in een drugcafe aan de Keizerstraat. In het cafe heeft de politie vier handelaren aangehou den. Het etablissement is daarna op last van de politie, die geen nadere mededelingen wil doen, gesloten. ENSCHEDE. De landbouw in Twente Is fel gekant tegen het voor stel van de heidemij om „waardevol le agrarische grond" te gebruiken voor het storten van afval. AMSTERDAM. Zonder dat er iets van naar de buitenwereld bekend werd hebben zes leden van de mobie le eenheid in Amsterdam en zes kra kers sinds maart tot nu vijf gesprek ken met elkaar gehad met de bedoe ling gewelduitbarstingen bij het ont ruimen van kraakpanden in de toe komst te voorkomen. GRONINGEN. De Groningse poli tie heeft twee pyromanen aan kun nen houden, die verantwoordelijk zijn voor minstens drie grotere bran den in de stad Groningen. VENRAY. Een uitslaande brand heeft in Venray een deel van een kan toor - en therapiepaviljoen van het psychiatrisch centrum servatius in de as gelegs. Hierbij bevond zich ook de verwarmlmgsinstallatle voor het complex. De schade bedraagt minstens een miljoen gulden. UTRECHT. De FNV staat op het standpunt dat de geneesmiddelen voorziening in principe bij de apothe ker thuishoort, maar dat van dat principe moet kunnen worden afge weken als de bereikbaarheid voor de patient In het gedrang komt. AMSTERDAM. De gemeente Amsterdam zal zich in nauw sa menspel met de ondernemingsraad van ford en de vakbonden blijven beijveren voor het openhouden van de Amsterdamse fora-stelling. ROTTERDAM. Na een gestaag ex periment in Rotterdam gaat het openbaar ministerie in het heli land zogenoemde lege BV's en NV's aan pakken. Alleen al In Rotterdam staan honderden van dergelijke BV's geregistreerd die niet meer functio neren en waarvan een deel wordt ge bruikt om fraude mee te plegen. Zo tegen augustus komt het einde van het groeiseizoen in zicht. Dat neemt niet weg dat er ook in die laatste maanden van het seizoen nog veel gras kan groeien. Augustus wordt ook wel de tweede meimaand genoemd. Een boerenge- zegde dat afgaat op de hoeveelheid gras. Maar de kwaliteit, die kun je aan de buitenkant niet zien, verschilt wel degelijk. Zo tegen de nazomer daalt de voederwaarde van het gras. De bijvoeding in de weide gaat een grotere rol spelen. Waarmee niet ge zegd wil zijn dat we de grasgroei maar op zijn beloop moeten laten. Ook in dit jaargetijde zijn grasgroei en kwaliteit te beïnvloeden. Een stikstofgift zal ook dan de groei ver snellen. Wel hebben voorgaande giften ge zorgd voor een voorraad in de grond. Het gras kan hier zijn vöordeel mee doen. Deze hoeveelheid alleen al is goed voor een deel van de grasgroei. Er is nog slechts een aanvulling no dig. Voor de boer betekent dit lagere stikstofgiften in de nazomer. Een ad vies dat wordt versterkt door de te ruggang van de grasgroei zelf. Zo kan in augustus nog een gift van 60 kg N per ha rendabel worden gemaakt. Na 1 september zakt deze tot 40 kg. Ten slotte is half september het einde van het bemestingsseizoen. En wat zou u denken van het magnesium in het najaarsgras? Gras neemt bij la gere temperatuur moeilijker magne sium op. Juist zo tegen het najaar is een kleine gift magnesium het over wegen waard. Dit speelt een rol bij de keuze van de stikstof mest. Voor een goede magnesiumvoorziening heeft het gras jaarlijks zo'n 80-100 kg MgO nodig. Heeft u hieraan nog niet voldaan, dan is het gemakkelijk kiezen, met Magnesamon geeft u naast stikstof ook vers magnesium. Zo komt die 60 kg N in augustus overeen met 275 kg matnesamon. Dan geeft u te vens 20 kg magnesium. Dat kan een goede aanvulling voor de behoefte, zijn. ZIERIKZEE/BRUINISSE De mosselprijs Hoewel de aanvoer nog steeds groot is, lijkt de prijs voor de mosse len (de prijs die de kweker daarvoor ontvangt) zich te consolideren op 30,- tot 40,- per ton, met hogere prijzen voor de mosselen met een iets hogere schelpgrootte. Er werd door de handelaren opmer- kelijk weinig ingeschreven voor be dragen die beneden de 30,- per ton lagen. Gezien de betrekkelijk lange tijd, die er dit jaar lag tussen de aanvoer van de mosselen en de datum waarop de handel begon, wil men van kwe kerszijde proberen, van het Produkt- schap gedaan weten te krijgen, dat de bepaling van de Mosselverorde ning zodanig flexibel wordt toege past, dat hiervan ook kan worden af geweken. De Mosselverordening bepaalt na melijk, dat voor de tweede maandag in juli geen mosselen mogen worden geëxporteerd of in de handel worden gebracht, maar dit jaar gingen daar door bijna twee weken verloren, een. schadepost, zowel voor de kwekers, als voor de handelaars. De kwaliteit: was dit jaar goed, dat niets een wati vroeger exportmogelijkheid in del weg stond. ROME, 16-7 Het Vaticaan heeft zich nogal kwaad gemaakt over een partij prentbriefkaarten waarop de paus staat afgebeeld terwijl hij de ze gen geeft. Reden van deze boosheid is het feit dat op de afbeelding de rech ter hand van de paus verdwenen is. De prentbriefkaarten waren door het Vaticaan bij de staatdrukkerij besteld. Deze ziet zich in grote verle genheid gebracht en de direktie is on middellijk met een diepgaand onder zoek naar de oorzaak van dit feilen begonnen. Wie zich in de handen wrijven zijn de verzamelaars, want slechts een ge deelte van de totale partij vertoont deze misdruk. WELL, 16-7. De Internationale Vre desmars die 22 juni in Kopenhagen is gestart en 6 augustus eindigt in pa rijs is donderdagmiddag in ons land aangekomen. Ongeveer 500 deelne mers uit verschillende landen heb ben de Duits-Nederlandse grens bij het Noordlimburgse Well gepas seerd. Voorop liep een Japanse dele gatie. De deelnemers van de tocht onder wie vrij veel vrouwen, droegen span doeken en borden mee met teksten als „Heel Europa kernwapen vrij" en „Vrede is onmogelijk met atoom bommen". MARKTBERICHTEN Paardenmarkt Den Bosch DEN BOSCH, 16-7. Aanvoer: 202 stuks. Prijzen per stuk: Luxe paarden 1850 - 3850; voljarige 1750 - 3150; 2-jarige, luxe (merries) 1425- 2^25; 2-jarige luxe (hengsten) 1425 - 2475; 1-jarige, luxe (merries) 875 - 1725; 1-jarige, luxe (hengsten) 875- 1725; veulens, merries 550-/ 1150; veulens, hengsten 500 - 1100; hit ten 700 - 1650; Shetlandse pony's (ruins) 250 - 325; Shetlandse pony's (merries) 275 - 650. Prijzen per kg: Jonge slachtpaar- den 6,00 - 7,00; oude slachtpaar- den 5,90 - 6,90. De handel was normaal, prijzen iets hoger. SCHEEPVAART Aldabi, 15-7. Van La Palice naar Rot terdam. Nedlloyd Dejima, 15-7. Van Tokio naar Hongkong. ZIERIKZEE. De leden van de Zie rikzeesche tafelronde maakten vrij dagavond een knobelrit over Schou- wen-Duiveland. Tevoren waren aan de deelnemende automobilisten al lerlei bijzonderheden in het land schap opgegeven, aan de hand waar van de route moest worden op gespoord. Onder meer was de Hee renkeet" pleisterplaats. Het eindsta tion was hotel „De Schouwse Boer". HAAMSTEDE. Op het gehouden zangconcours te Hilversum uitge schreven door de Ring Rotterdam van de Bond van Christelijke Zang en Oratoriumverenigingen in Neder land, behaalde de Christelijke zang vereniging „Looft den Heer" in de eerste afdeling met 275 punten een tweede prijs. BRUINISSE. De muziektent te Bruinisse, het blijvende aandenken aan de adoptieaktie van Gorssel, zal op 8 september in gebruik worden ge nomen. Het ligt in het voornemen van de muziekvereniging „Nu met Hope" om die dag alle korpsen van het eiland uit te nodigen. RENESSE. Zondagavond werd de brandweer gealarmeerd door het loeien van de sirene, uit een der bun kers gelegen naast de woning Kijk duinbleek een dichte rook te ont snappen. De vuurhaard bleek aanwe zig te iijn in een der kamers in de bunker. ADVERTENTIE, 't Koopje van de week! Een tandenborstel, zuiver haar van f 1,25 voor f 0,98. pooooooooooooooooooooooooc Jannewekken 11 - 4301 HH Zierikzee - Tel. 01110-2255 drukt de maar óók uw Te koop: Grenen meeneem-meubelen, mooie en ruime sortering en goedkoop! Kom kijken in on ze nieuwe showroom! Bouw en keukencentrum Jan P. Boogert B.V., Wilgenstraat 1, Oosterland, tel. 01114-1641. Goede zonnebrillen in alle prijzen. Bergman?, tel. 01110- 2029, Zierikzee. Hang- en legkasten om zelf te monteren. Bouwmarkt Zie rikzee, Scheepstimmerdijk 2- 4. Tel. 01110-2033. Politie- en scheepvaartscan ners; Regency M 100 compu terscanners; grote sortering kristallen, 27 mc. app. 22-80- 120 kan.; linears, antennes, alles op voorraad bij I. B. Te lecom, Markt 33, Brouwers haven, 01119-1770. Kajuit zeiljacht, type Koli- bri, afm. 5.60 x 2 m. met trai ler en ligplaats, tel. 01114- 2333. Pedigel tegen zweetvoeten, helpt direkt. Per flacon 9,75-14,75. Reform- en diee- thuis Joppe. Kwaliteits open-haarden, 50 en 60 cm vuurbreedte, in struktuur uitvoering, geheel compleet met smeedijzeren vuurkorf en aslade. Slechts 375,- incl. B.T.W. Afgehaald a contant. Bouw- en Handel- sond. Jan P. Boogert b.v., Wilgenstraat 1, Oosterland, tel. 01114-1641. Ignis koelkast met vriesvak 3 st. z.g.a.n. Tel. 01113-1200. Gebruikte materialen. 1 com pressor voor Aftakas trek ker; 1 slijptol; 1 slijpmach. met 2 stenen; 1 Bosch boor- mach.; 1 mach. om draad te tappen; 1 schuurmach.; 1 elektro motor 380 volt; 1 melkmachine; 1 bietenmolen met reiniger; 1 lasapparaat 380 volt 140 Amp.; diverse gebr. banden; 1 auto radio cassetterecorder stereo am fm; 1 auto radio; 1 hark- keerder, kan voor op trek ker. Tel. 01114-2399. Alle evenementen Sportpa leis Ahoy, tel. (01116) 1473 bellen. Yamaha SR 500, b.j. 1979 3750,-. Tel. 01115-1213. Weekendreklame. Zolang de voorraad strekt mooie bos gemengde anjers 1,95. Bloemenmagazijn E. Jonker, Zuidstraat 4, Haamstede. Door inruil enkele racefiet sen (Peugeot). Cor Hart Tweewielercentrum, Kerk werve, tel. 01110-2248. Windsurfing Jonker, dealer Skipper, Sainval, Cyclone. Komplete plank vanaf 1190,-. Omloopsweg, Haamstede, tel. 01115-1566 Adria, de meest verkochte ca ravan v.3. 4995,-. De Smok kelhoek. Hobby voor de verwende ca- ravanner. De Smokkelhoek. Gebruikte caravan, keus uit 30 stuks. De Smokkelhoek, Biezelinge. (01102) 1623. Nieuwe sta-caravans, 15 mo dellen o.a. Norwind, Sun See ker, Boston, A.B.I., enz. De Smokkelhoek. Chateaux, Grand Prix, Elite, Victorie het kasteeltje op wielen. De Smokkelhoek. Bürstner, Flipper, City, Flip- per-lux. De complete cara van. De Smokkelhoek. Home-car Rally nu met 2.000,- korting. De Smok kelhoek. Uitlaten groot en klein moet je bij Albert's Autowasseret te zijn. Zelfmontage 15% kor ting. Tel. (01114) 2200, b.g.g. (01114)2775. Velours overgordijnen. Woning- en meubelstoffeer der! j H. de Vlieger, Meel- straat 21, tel. 2305, Zierikzee. Goede gebruikte banden in div. maten. Autobedrijf J. Beuzenberg, Bogerdweg 40, Dreischor. Tel. (01112) 1548. Zonneschermen (ook elek trisch), rolstokken, rolgordij nen ook pitriet en bamboe. Hubo-Karweishop Renesse. DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN JANNEWEKKEN 11 TEL 01110-2255 ZIERIKZEE 26. De mannen kijken elkaar besluiteloos aan en Bolan steekt niet onder stoelen of ban ken, dat hij er weinig voor voelt de vlakte in te trekken en daarmee Svein en de anderen meer of min aan hun lot over te laten, maar tenslot te zullen ze zelf de vlakte oversteken, zegt Eric en waarschijnlijk naar hetzelfde doel, dat de honden voor ogen hebben. „We kunnen hen zo misschien voorkomen en wie weet, of we daar Axe niet vinden." En zo besluiten ze toch het erop te wagen tot grote vreugde van Wolf. De tocht blijkt nogal mee te vallen, want nog voor de avond zien ze vanaf de hoogvlakte en uitgestrekte beboste vallei voor zich liggen Aan de oostzijde omsloten door grauwe ber gen. Weer volgen re de honden, die hen regel recht naar de woudrand voeren. „Ik heb het gevoel, dat we het doel naderen". Zegt de Noorman, niet zonder nieuwsgierigheid en dan staat hij opeens aar zeiend stil. Nee, hij vergist zich niet. Een flau we brandlucht dringt tot hem door. Vlakbij moeten zich mensen bevinden

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 6