Raketten-incident buiten de feitelijke Sam-9-kwestie om Subsidie voor onderzoek naar regionale ontwikkeling GROOTSE GEMENE DELER Extra Amerikaans graan voor de Sovjet-Unie Israël slaat terug Werklozen met bijstanduitkering Stijgende aardappelprijs Benzineprijs weer omhoog Ramp op vliegdekschip Ook in Zeeland Haagse tram rijdt weer WEEKEINDE- ARTSENDIENST DIERENARTS APOTHEEK AGENDA installatiebedrijf Jeugdsozen in het weekeinde ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE VOGEL 2 Het lijkt niet onmogelijk en al thans de kans is er dat een eventueel te vormen drie-partijenkabinet (CDA, PvdA en D'66) kan uitstijgen boven de elkaar vliegen afvangende mentaliteit en boven kleingeestig partijpolitieke gedoe. M.a.w. nie mand is gebaat met zo'n drie- partijenregering, als het door onder linge tegenstelling verdeeld, al bij voorbaat vleugellam zou zijn. Ieder een is er wel mee gebaat, als de drie partijen harde afspraken maken om de voorliggende problemen, waar mee het land nu en straks wordt ge- konfronteerd, eensgezind aan te pak ken, zonder dat daarbij direkt het ei gen beginselprogramma moet wor den Verloochend. Dat kan men van geen enkele par tij vergen, maar men kan ook niet in redelijkheid vragen dat zo'n pro gramma bij één of meer van de drie bij de besluitvorming gaat domine ren. Het komt dus nogal aan op „po litieke vriendschap" en of die bij voorbaat aanwezig is valt te betwij felen. Gelukkig is er altijd een groot verschil tussen hetgeen men elkaar voor de verkiezingen aan onvriende lijks toevoegt en wat uiteindelijk in een formerend totaalgesprek aan overeenstemming mogelijk blijkt. Dat moet altijd kunnen, anders is er in een land als het onze, niet meer op zinninge wijze politiek te bedrijven. Belangrijk is dan wel dat, tijden de formatie, van sommige politieke stokpaardjes wordt afgestapt. Het zal wel moeten gaan om de grootste politieke gemene deler, een beeld uit de wiskunde, dat de maximale moge lijkheden in situaties aanduidt. Een nieuwe taak intussen voor H.M. koningin Beatrix, die voor het eerst met een kabinetsformatie wordt gekonfronteerd. Officieel Den Haag verwacht, dat zij een informa teur zal aanstellen, die belangrijk voorbereidend werk moet gaan doen. Het idee „informateur" stamt uit 1951. Taak van de informateur is „een onderzoek in te stellen naar het mogelijke". Iedereen intussen is nieuwsgierig hoelang het allemaal (weer?) gaat duren. De vorming van het kabinet Van Agt-Wiegel was in dit opzicht een rekord. Er is na die formatie in 1977 van vele deskundi gen vernietigende kritiek losgeko men. Gesproken werd van „een diep tepunt in de geschiedenis can de ka binetsformaties sedert de oprichting van het koninkrijk". Zelfs in de Troonrede van 1977 werd er op gezinspeeld. Het merk waardige was dat de formatie moei lijk en onduidelijk was, terwijl de uitslag van de verkiezingen juist wél duidelijk was. Te hopen valt slechts - nu het wat laatsgenoemd punt be treft toch wat minder overtuigend is - de formateur lering zal trekken uit de les van toen en met voortvarend heid zal afstevenen op een nieuw ka binet, met - als 't kan - de beste man nen op de stoelen. Visie op „K" LISSABON, 28-5. Kanker is een ziekte die wordt veroor zaakt door gebrek aan liefde. Aldus woensdag in de Portuge se hoofdstad Lissabon de Bra ziliaanse parapsycholoog Arte- mio Longhy die zaterdag deel neemt aan het eerste internati onale kongres van naturopa thic en parapsychologie. Angst, spanning en onzeker heid. zei Longhy op een pers- konferentie, vormen kanke rachtige psychische stoffen. Volgens de Braziliaanse pa rapsycholoog is kanker niets anders dan ..onbewuste zelfdo ding" die vooral veel voor komt in technisch ontwikkel de samenlevingen en grote ste den als gevolg van het jachtige leven. TEL AVIVBEIROET, 28-5. Israëlische gevechtsvlieg tuigen hebben donderdag een door Libisch personeel be diende raketbatterij in Libanon vernietigd. Een woord voerder in Tel Aviv zei dat alle toestellen op hun basis waren teruggekeerd. De Israëlische vliegtuigen bestookten donderdag tevens een vlakbij de ra ketinstallatie gelegen Palestijnse guerrillabasis, zei hij. Het was de eerste Is raëlische luchtaktie in Libanon sinds 26 april. Twee dagen later ontstond de Israëlisch-Syrische krisis om de Syrische Sam-raketten met het neerschieten van twee Syrische helikopters. 1 De Israëlische woordvoerder ver klaarde verder dat de raketbasis bui ten woonplaatsen, tussen de hoofd weg en de kust, stond opgesteld. Het Palestijnse guerrillakamp was vol gens hem van het „Volksfront Cen traal Commando", dat wordt geleid door Achmed Dsjibril. Rakettenkrisis De jongste Israëlische aanval houdt geen direkt verband met de ra kettenkrisis tussen Syrië en Israël. Het bestookte steunpunt ligt ver van de centrale Libanese Bekaa-vallei, waar Syrische eenheden moderne Sowjetrussische luchtdoelraketten van het type „Sam 6" hebben op gesteld. Israël eist verwijdering van deze wapens. De Sam-6 raketten, waartegen de Israëlische aanval van donderdag was gericht, zijn relatief kleine korte-afstandwapens in vergelijking met de Syrische Sam-9 raketten in de Bekaa Vallei, die een veel grotere reikwijdte hebben. BELFAST. Vrijdag (vandaag) zal op nieuw een gevangene in de Maze- gevangenis bij Belfast in hongersta king gaan. Het is de 27-jarige Martin Hurson, die de plaats inneemt van Brendan Mclaughlin. Deze besloot woensdag zijn hongerstaking te be ëindigen, die hij op 14 mei was be- gonnea Hij leed hevige pijn als gevolg van een maagzweer. ATHENE. Tussen woensdagmid dag en donderdagmorgen zijn in Grie kenland negenentwintig aardschok- v ken geregistreerd die op de schaal van Richter een sterkte van tussen de 4 en 5,5 graden bereikten. BONN. De voorzitter van de West- duitse sociaal-demokratische partij, ex-bondskanselier Willy Brandt, gaat waarschijnlijk deze zomer naar Mos kou, om er het bezoek van president Leeonid Brezjnev van de Sowjet-Unie aan Bonn voor te bereiden. Dit zal plaatshebben in oktober. WASHINGTON. De Amerikaanse onderzeeër met kernaandrijving „Scorpion" had kernwapens aanboord toen hij 13 jaar geleden met zijn be manning van 99 koppen op de Atlanti sche oceaan zonk, berichtte het dag blad Washington Star. MADRID. Koning Juan Carlos reist vandaag (vrijdag) naar Barcelona voor de viering in het weekeinde van de dag van de Spaanse krijgsmacht In de stad leeft nog de herinnering aan de bezet tingvan de Banco Central, die de vrees deed toenemen dat de aangeslagen de- mokratie in gevaar verkeert DEN'.HAAG, 27-5. In een jaar tijd is het aantal werklozen met een bij standsuitkering met 22 procent geste gen, zo blijkt uit cijfers van het C.B.S. Aan het eind van 1980 ontvingen bijna 101.000 personen via de rijksgroeps regeling werkloze werknemers (RWW) een bijstandsuitkering. Dat waren er 18.500 (of 22 procent) meer dan eind 1979. Het totale aantal personen dat een bijstandsuitkering ontvangt, steeg in dezelfde periode met ongeveer 25.000 tot 382.000. In het vierde kwartaal van 1980 hebben de gemeenten ruim 1,4 miljard bijstand uitgekeerd. Dat was 185 mil joen gulden meer dan in het vierde kwaartaal van 1979. Het meeste geld, bijna een half miljard gulden, ging naar mensen in een bejaardenoord. DEN HAAG, 27-5. De Nederlandse groothandelsprijs voor aardappelen is in de loop van mei snel omhoog gescho ten, maar inmiddels ook al weer tot vrij dicht op het oude peil gedaald. Klei- bintjes in de consumptiemaat gingen op de Rotterdamse aardappelbeurs van 23 gulden per honderd kilo op 27 april naar 43 gulden op 11 mei, en vervolgens weer omlaag naar 29,50 gulden op 18 mei en 28 gulden op 25 mei. Israëlische militaire korrespon- denten zeiden enkele dagen geleden dat de regering ernstig bezorgd was over het groeiende militaire aandeel van Libië en Libanon. Zij meldden dat Libië de Palestijnse guerril lastrijders vorige week had bevoor raad met ver-dragende artillerie en munitie. Rol Habib De Israëlische regering had in de afgelopen weken militaire akties te gen Palestijnse steunpunten in Liba non vermeden om het werk van de Amerikaanse bemiddelaar Philip Habib voor een oplossing van de Israëlisch-Syrische krisis niet te be moeilijken. Habib keerde woensdag na een verblijf van bijna drie weken in het Midden-Oosten zonder tast baar resultaat naar Washington te rug. Hij zal zijn pogingen volgende week voortzetten. TEL AVIV. De Israëlische radio be vestigde vrijdagochtend de aanval van een amfibische eenheid. De een heid trok zich terug nadat het doel was bereikt, aldus de radio die geen verdere bijzonderheden gaf. WARSCHAU. De primaat van de Poolse katholieke kerk, kardinaal Wyszynski, is donderdag overleden. Wyszinski leed aan maagkanker. Hij was 79 jaar. Het Poolse episcopaat maakte donderdagmiddag via een kommuniqué bekend dat de begrafe nisplechtigheid zal worden gehouden op zondag aanstaande. LONDEN, 28-5. De Verenigde Staten en de Sowjet-Unie zullen op 8 en 9 juni in Londen besprekingen houden over extra leveranties van Amerikaans graan aan de Sowjet-Unie. Dit heeft de Amerikaanse minister van landbouw, John Block, donderdag verklaard. 1 De verklaring van Block komt ruim een maand na de opheffing van het graanembargo tegen de Sowjet- Unie, dat door de voormalige Ameri kaanse president Carter was in gesteld wegens het Russische ingrij pen in Afghanistan. Tijdens de besprekingen in Londen zullen de twee landen aan de hand van de gege vens over de oogst in de VS en de Sowjet-Unie praten over de moge lijkheden voor extra leveranties in het kader van de op eind september aflopende vijfjarige graanovereen- komst tussen de VS en de Sowjet- Unie. BRUSSEL. Japan heeft tijdens tweedaagse besprekingen in Brussel opnieuw afwijzend gereageerd op een verzoek van de Europese Gemeen schap om de auto-export naar de EG te beperken. Dit is ha afloop vah het over leg vernomen in kringen van de Euro pese commissie. DEN HAAG, 28-5. Met ingang van 1 juni zijn de maximumprijzen van benzine en een aantal andere olie- produkten verhoogd. De maximum prijzen van stookolie zyn verlaagd. De prijs van normale benzine en van superbenzine gaat met ingang van 1 juni met 1,2 cent inclusief BTW per liter omhoog. De nieuwe maxi mumprijs van normale benzine .wordt 161,4 en die van superbenzine 166,8 cent inclusief BTW per liter. De maximumprijs van tweetakt- benzine gaat met één cent inclusief BTW omhoog en wordt 1,79 gulden inclusief BTW per liter. De maxi mumprijs van dieselolie gaat met 2,6 cent per liter omhoog naar 1,10 gul den per liter eveneens inclusief BTW. Petroleum mag 2,2, cent per liter duurder worden en de nieuwe maxi mumprijs van dit produkt wordt 108,5 cent inclusief BTW per liter. LPG mag 0,6 cent per liter in prijs stijgen en de nieuwe maximumprijs van dit produkt wordt 73,7 cent inclu sief BTW per liter. De maximumprijs van huisbrandolie exclusief BTW wordt met 2,15 cent per liter ver hoogd tot 71,35 cent per liter. JACKSONVILLE, 27-5. Een mili tair vliegtuig is woensdag neer gestort op het Amerikaanse vlieg dekschip „USS Nimitz" voor de kust van Florida. Volgens een woordvoer der van de Amerikaanse marine woensdag in Jacksonvillen (Florida) zijn hierbij 14 personen omgekomen en 45 gewond geraakt. Volgens de woordvoerder gebeurde het ongeluk in de nacht van dinsdag op woensdag. Een bommenwerper van het type EA-68 Prowier stortte neer bij de landing. Naast de bom menwerper werden vier F-14 jagers, drie andere vliegtuigen en een heli kopter zeer zwaar beschadigd. DEN HAAG. In haar eerste verga dering na de verkiezingen heeft de nieuwe C.D.A.-fraktie in de Tweede- Kamer mr. Van Agt tot fraktievoor- zitter gekozen. DEN HAAG, 28-5. Het openbaar vervoer in Den Haag is donderdag na een drie weken durende staking van buschauffers en trambestuurders bij het Haagse vervoersbedrijf HTM weer op gang gekomen. De aktie werd beëindigd nadat woensdag een meerderheid van de leden van de Vervoersbonden FNV en CNV besloot een koncept-overeenkomst tussen HTM en de bonden te aanvaar den. De eerste dag dat er werd gere den verliep vrij normaal. Flitsen uit het buitenland BELGRADO. Het officiële Joego slavische dagblad Borba heeft een aanval gelanceerd op de Rooms- Katholieke kerk in Joegoslavië. Vol ger^ het blad willen de R.K. bisschop pen „van de kerk een schuilplaats voor overlopers, de oppositie en politieke - avonturiers" maken. WARSCHAU. Westerse spionage diensten buiten de toestand in Polen uit als een zeldzame kans om in het socialistische blok binnen te dringen. MIDDELBURG, 29-5. Provinciale staten behandelen 26 juni het subsidieverzoek van de stichting Instituut voor maatschappelijk gericht onderzoek op het gebied van regionale ontwikkeling in samenhang met energie en milieu, kortweg IMGO genoemd. Voor 1981 is gevraagd om een pro vinciale bijdrage van f 10.000,— in de apparaatskosten en voor 1982 een bedrag van ruim f 70.000,—, voorna melijk bestemd voor personeels kosten. Aanvankelijk was dit bedrag ook gevraagd voor 1981maar later is dit gewijzigd in f 10.000,—. Advies GS hebben over de verzoeken advies gevraagd van allerlei instanties, om dat het IMGO op velerlei terreinen werkzaam is. Geïnformeerd werd bij het ekonomisch technologisch insti tuut, provinciale waterstaat, het pro vinciaal opbouworgaan stichting Zeeland, de provinciale raad voor de volksgezondheid en de geneeskundi ge inspektie van de volksgezondheid in de provincie. Bovendien willen gs het standpunt afwachten van een onderzoek van de minister van wetenschapsbeleid naar de IMGO's in heel Nederland. Verwacht wordt, dat de onder zoeksresultaten nog deze maand be kend worden. Tussentijds is het dee londerzoek dat alleen betrekking heeft op het Middèlburgse IMGO en dat is uitgevoerd door drie doktoraal studenten biologie van de rijksuni versiteit van Utrecht afgerond. Het vormt een onderdeel van het lande lijke onderzoek. „Winkelfunktie" Het IMGO vervult in Zeeland een winkelfunktie: het bemiddelt tussen vraag en aanbod van wetenschappe lijk onderzoek. Klanten zijn: groepe- Zaterdag 30 en zondag 31 mei Dokter W. Bontkes, Zierikzee, tel. (01110) 2280, neemt waar voor doter Van Geer, dokter Visser en dokter Lodiers. Spreekuur uitsluitend voor dringen de gevallen zaterdag-, en zondagmor gen van 11.00-11.30 uur. Westhoek/Brouwershaven HAAMSTEDE Dokter J. Ph. P. Stenger, Burghse- weg 54, Haamstede. Tel. (01115)1861. BURGH Dokter Van Beek-Verbeek, Burghse- weg 54, Haamstede. Tel. (01115) 1861. RENESSE Dokter J. L. Flach, Jan van Renesse- weg 6, Renesse. Tel. (01116) 1280. BROUWERSHAVEN Dokter L. A. M. Bruel, „De Waag", Markt Brouwershaven, tel. (01119)1280. De weekenddienst loopt van vrijdag middag 18.00 uur tot maandagmor gen 08.00 uur. Voor spoedgevallen is er spreekuur van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur, zowel op zater dag, en zondag. Buiten spreek uurtijden alleen dringende gevallen. Dokter H. Speelman, Oosterland, Molenweg 61. Telelefoon (01114) 1280, neemt waar voor dokter Van den Berg en dokter Buytendijk. Tandarts F. van der Vliet, Varre- markt 1, Zierikzee, tel. 01110- 2693 neemt waar voor Schou- wen-Duiveland. De weekenddienst bestaat uit twee spreekuren voor spoedgevallen na melijk van zaterdag- en zondag middag van 17.00-17.30 uur. Zuster T. de Ronde.Schoolstraat 20, Bruinisse. Tel. (01113) 1729, b.g.g. (01113) 1425; neemt waar voor Zierikzee. Zuster L. Giljam, Stelbergstraat 15, Bruinisse. Tel. (01113) 1652, neemt waar voor Bruinisse en Duiveland. Zuster C. v. d. Haven, Haamstede, Bernardstraat 2, tel. (01115) 1423, neemt waar voor geheel Schouwen. Dierenarts S. Bergsma, Zierikzee tel. (01110) 2180 heeft dienst voor Schouwen-Duiveland. Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18 is op zaterdag geopend van 9.00-12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Op zondag van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. Bel voor noodgevallen alarmcen trum Noord- en Midden-Zeeland, tel. (01100) 14444. Vrijdag 29 mei Zonnemaire Café Bommenede. Slotavond Bond van Opzichzelfstaanden. 20.00 uur. Zaterdag 30 mei Zierikzee Concertzaal. Film: „Supersmeris", 19.00 uur. „Een vlucht regenwulpen", 21.30 uur. Renesse Rondom Herv. Kerk, braderie, 8.00- 14.00 uur. Scharendijke Kaart- en spelaVond Verenigingsge bouw, organisatie: vereniging de Bêênekluvers, 20.00 uur. Dreischor Mobiele muziektent, concert „Cres cendo", 19.30 uur, gevolgd door lam pionoptocht, 21.30 uur. Oosterland Cafétaria „Neffen d'Eule", receptie Duiveland, „Supersmeris". ringen die behoefte hebben aan we tenschappelijk onderzoek, aan des kundigheid, gegevens, dokumentatie of adviezen; groeperingen die de on derzoeksresultaten kunnen gebrui ken bij hun streven naar maatschap pelijke emancipatie en groeperingen die zelf geen geld hebben om onder zoek te doen of te laten doen. Advertentie weekend servicedienst deurloo b.u. lel. (01110) 3635 Zonnemaire Buitenkonsert brassband Apollo" uit Domburg. 20.00 uur. Donderdag 4 juni Avondfietsdriedaagse 25- en 50 km. Startplaatsen Haamstede, Renesse en Dreischor. Start 18.00-18.30 uur. Zierikzee Rechtswinkel. Havenplein 24. 19.00 - 20.00 uur. Zonnemaire Café Bommenede. Klaverjaswed- strijden. 20.00 uur. Vrijdag 5 juni Scharendijke Kleuterschool „Pinkeltje". Fancy fair. 15.15 - 19.00 uur. Zaterdag 6 juni Renesse V.V.V.-kantoor. Start Paardentram Renesse. Aanvang: 16.00 uur. Big „S" (Burgh-Haamstede) Zaterdag 30 mei, optreden hardrock formatie „Wizzguy", 20.00 uur. Openingstijden: vrijdag van 20.00-23.00 uur; zaterdag van 20.00- 24.00 uur. Zondag van 14.30-18.00 uur. De Pul (Bruinisse) Openingstijden: vrijdag van 19.30-23.00 uur; zaterdag van 19.30- 24.00 uur; zondag gesloten. Brogum (Zierikzee) Zaterdagavond 30 mei, optreden Bel gische groep „The Klang", 21.30 uur. Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-1.00 uur; zondag 15.00-18.00 uur. Trace (Scharendijke) Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-24.00 uur; zondag .14.30-18.00 uur. (01110) 2255 HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110) 5396, (01110) 3539 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur sportvereniging 19.00-20.30 uur. Zondag 31 mei Zierikzee Concertzaal. Film: 20.00 uur. Maandag 1 juni Noordwcllc Dorpshuis. Stichting Samenlevings opbouw, 19.30 uur. Dinsdag 2 juni Avondfietsdriedaagse 25- en 50 km. Startplaatsen Haamstede, Renesse en Dreischor. Start 18.00-18.30 uur. Huis van Nassau; Instuif bridge avond. 19.30 uur. „De Witte Raaf". Diskussiefilm. Vrouwencafé. 20.30 uur. Zonnemaire Veerdijk, plantenwerkgroep verza melen, 19.15 uur. Woensdag 3 juni Avondfietsdriedaagse 25- en 50 km. Startplaatsen Haamstede, Renesse en Dreischor. Start 18.00-18.30 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw. Ledenvergade ring NCVB. 19.45 uur. De parkiet - een eigenwijze éénling onder zijn soortgenoten - woonde in een aan de zoldering opgehangen kooi in de huiskamer en dat was ..best gezellig", zoals dat tegenwoor dig, in die kontext, overvloedig wordt gezegd. Nu was de kooi welis waar uitstekend bruikbaar, maar 't was niet zo dat bij het bezichtigen van deze parkietenwoning iedereen onmiddellijk plat op de grond ging liggen van estetische ontroering, 't Was een kooi en daarmee basta. De vogel intussen had een familiai re band opgebouwd met de huisgeno ten; 't beest was mak en lief en daar belaagsters, in de vorm van poezen ontbraken, mocht de parkiet veelvul dig zijn kooi verlaten. Hij keek dan, fladderde wat rond, ging op het hoofd van de huisvrouw zitten en had ook belangstelling voor het inge lijste protretje, waarin een foto de herinnering aan oma levendig houdt. Hij zat vaak op het bovenste randje. Het kind des huizes - een aanvallig wicht - komt op een dag de kamer binnenrennen (buiten adem, zeg maar) en doet mededeling dat haar vriendin bij haar thuis over een heel fraaie, nog zo goed als nieuwe vogel kooi beschikt, „die weg moet" en maar vijf en twintig gulden kost. Ge volg: ouderberaad met uiteindelijke bij pa gelegen beslissingsrecht, „ko pen" heeft hij gezegd. De kooi is gekomen, de oude ver wijderd en de nieuwe opgehangen. Parkiet er in, maar - men kent de vo- gelse gang van zaken in dat gezin nu - al snel de parkiet er weer uit, uiant vrijheid is blijheid. Eten en drinken moet de parkiet echter in zijn kooi, want die is daarvoor ingericht. Parkiet uit de kooi cn nu blijkt het individueel karakter van het dier wél er uit, maar niet meer terug in de (nieuwe) kooi. Een soort fobie van net beest wellicht voor levensingrij pende veranderingen. De parkiet zit nu veel op de omafo to, op de schouders van pa en ma. die met sussende, lokkende en lieve woordjes proberen de parkiet terug te voeren in zijn vernieuwde behui zing. Tot op heden is dat niet gelukt. Het voedsel- en drankprobleem is nu ook een zaak geworden, 't Schijnt zo te zijn, dat pa met de parkiet op zijn rug op handen en voeten naar de keu ken sluipt, waar water gereed staat en het etensbakje van de parkiet. Zo moet hij thans vrij gekomplicecrd worden gevoed; een soort buiten- kooisr dwangvoëdering, die wel tot resultaten leidt, maar de vogel niet terugbrengt in zijn kooi, u>ant hij is daar een haartje betoeterd. Hij laat zich niet vangen. Plannen bestaan nu voor een reu sachtige klopjacht, met het doel het dier in zijn kooi terug te voeren. Daar moet hij dan een kleine maand inzitten om te wennen. Parkieten im mers zijn gevoelige vogels. Ze moe ten op ren nieuwe stek. hor mooi ook. eerst tot rust komen Zolang blijft het in het huis van het vrouw tje en het baasje waarschijnlijk on rustig.' SCHIER EILANDMAN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 2