ZLM-voorzitter somber over de te Brussel genoemde prijzen deurloo Teleurstelling over uitblijven van fiscale toezeggingen Algemene vergadering Vleeskeuringsdienst ONZE PUZZELRUBRIEK f EEG-besluiten op de snijtafel Landbouwschap Europees parlement over Noordierse hongerstakers Begroting Reagan aanvaard VS willen burgers weg uit Libië Gevolg koude weer AARDAPPELPRIJS TREKT AAN TOT 40 CENT PER KG Aanmoedigingsprijs voor jonge Zeeuwse talenten Begin mosselzaadvisserij Waddenzee Veedieven aangehouden GOES, 4-5. „De akkerbouw in Nederland wordt steeds meer in de hoek gedrukt, dit door zowel enige ongenuan ceerde beslissingen bij de onlangs in Brussel vastgestel de prijsbesluiten als door ons eigen ministerie van land bouw dat bijvoorbeeld in Brussel niet het voorstel heeft willen steunen om de interventie voor tarwe open te stel len voor de maanden augustus, september en oktober. „Frankrijk is hier wel voor en de houding van het ministerie ten opzichte van de akkerbouw baart ons hier dan ook bijzonder veel zorgen." Dit zei ZLM-voorzitter de heer A. J. G. Doeleman maandag j.l. tijdens zijn openings woord op de in Goes gehouden hoofdbestuursvergadering. In een overwegend sombere terug blik stelde hij de in Brussel overeen gekomen prijsbesluiten nog eens uit voerig aan de orde. Een bezorgde Doeleman: „Door het nemen van een aantal ongenuanceerde beslissingen die alleen beperkt zijn gebleven tot de akkerbouw, zijn voor ons wat dat betreft de normen van rechtvaardig heid ver overschreden. Voor grote ge bieden in de EG geldt dat de akker bouw onmogelijk nog verdere lasten op kan worden gelegd om een te hoog oplopen van de uitgaven van de EG- kas te voorkomen. Hopelijk gaat men dat in Brussel inzien. Bollen voor Jeruzalem LEIDSCHENDAM, 7-5. Het Israël Comité Nederland zal in begin november van dit jaar 100.000 bloembollen naar Jeru zalem sturenwaar schoolkin deren van deze stad de bollen onder deskundige leiding zul len planten. De aktie heeft als doel, de so lidariteit met Jeruzalem als hoofdstad van Israël uit te drukken. Een en ander is het gevolg van het besluit van de Nederlandse regering om haar ambassade in Israël te ver plaatsen van Jeruzalem naar Tel Aviv. De bloemen moeten een zichtbaar protest zijn te gen de verplaatsing van de Ne derlandse ambassade en het consulaat. Het geld voor de bollen (en het transport) zal in Nederland ingezameld worden onder sympathisanten van de aktie. Flitsen uit het buitenland WASHINGTON. Op donderdag 14 mei lanceert de NASA van Kaap Ca naveral een nieuwe weerkunstmaan, de Goes-5, naar een stationaire baan om de aarde om de weersontwikke ling in het oosten van de V.S. en Ca nada, in Midden- en Zuid-A/rika en een groot deel van de Atlantische Oceaan in het oog te houden, zo heeft de NASA meegedeeld. WASHINGTON. De Amerikaanse priester Roy Bourgeois, die op 16 april in El Salvadro verdween, is weer terecht. Hij meldde zich woens dag in de Amerikaanse ambassade in El Salvador en zei te willen terugke ren naar de Verenigde Staten. WENEN. In de nacht van woensdag op donderdag zijn in Praag minstens acht ondertekenaars van de bewe ging voor de mensenrechten Charta 77 gearresteerd op beschuldiging van het plegen van „subversieve aktivi- teit". WEST-BERLIJN. Bijna twee jaar eerder dan normalieter het geval zou zijn geweest gaan de 1,5 miljoen stemgerechtigde Westberlijners zon dag naar de stembus om een nieuw stadsbestuur te kiezen. DAMASCUS. Het Syrische rege ringsblad Tisjrin heeft donderdag de Israëlische eis van terugtrekking van Syrische raketten uit Libanon van de hand gewezen. De ZLM-voorzitter doelde hierbij met name op de bij de prijsbesluiten overeengekomen heffing op de A- suiker en op de prijs voor tarwe. Laatstgenoemde is zodanig laag in verhouding tot andere produkten dat de medeverantwoordelijkheidshef fing als het ware al op voorhand is in gevoerd. „Wisselgeld" Doeleman: „We hebben van de heer Braks begrepen dat de graanprijs- aanpassing en de heffing van de A- suiker zijn gebruikt als wisselgeld om de heffing op melk voor intensie ve bedrijven buiten de deur te hou den. Vooral de situatie in Frankrijk heeft daarbij een grote rol gespeeld en tijdens de onderhandelingen heeft men de Franse melkveehouders meer tegemoet willen komen dan de toch al rijke Franse graantelers. Naar de Nederlandse boeren toe heeft de heer Braks de besluiten willen verdedi gen door te verklaren dat wij in Nederland voldoende in staat zijn ook bieten te telen voor een B- bietenprijs terwijl wij het bij de tar we volgens hem moeten hebben van de hoge opbrengsten De heer Doeleman; „Vanuit de akkerbouw zullen we met alle middelen die ons ten dienste staan trachten voor de komende oogst een tarweprijs te be werkstelligen waar de sektor recht op heeft. Hij deed daarbij een beroep op de medewerking van de handels kanalen. Het akkerbouwprodukt- schap heeft reeds toegezegd in deze richting mee te willen werken. Onjuiste heffing Voorts zal de Europese Kommissie in Brussel duidelijk gemaakt moeten worden dat een heffing op granen on juist is en bovendien praktisch niet uitvoerbaar, althans niet op een ver antwoorde wijze. Doeleman bepleit te in dit verband een progressief graanexportbeleid waarbij in een evenwichtige belangenafweging zo wel de akkerbouw als de veehouderij is gediend. „Hierdoor kan worden voorkomen dat er een onverantwoor de beslissing moet worden genómen tot een heffing op een meerproduktie van tarwe en op de import van graan- vervangende produkten (de zoge naamde substituten). Vooral in Ne derland zullen we op onze hoede moe ten zijn voor een onevenwichtig Brussels beleid," zo waarschuwde de ZLM-voorzitter. JAKARTA. Bij een botsing tussen een trein en een bus op een spoorweg kruispunt in de buurt van Solo, Mid- den-Java, zijn donderdag 31 mensen omgekomen en 20 ernstig gewond. De bus werd ruim 150 meter door de trein meegesleept. BELFAST. Woensdagavond is in het noorden van de Noordierse hoofdstad Belfast een politieagent doodgeschoten. Een vrouwelijke agent en een kind werden gewond. JAKARTA. De Nederlandse staats- sekretaris van buitenlandse zaken, drs. D. F. van der Mei, heeft donder dag in Jakarta het nieuwe Neder landse kulturele centrum, het Erasmus-huis, geopend. ISLAMABAD. Onlangs is een aan tal Tsjechoslowaakse militairen in Afghanistan aangekomen, zo hebben westerse diplomatieke bronnen in Islamabad woensdag gemeld. De voorzitter van het Landbouwschap, ir. D. Luteljn, is teleurgesteld dat de staatssekretaiis van Financiën geen konkrete toezeggingen heeft willen doen over het wegnemen van een aantal fiscale knelpunten voor land- en tuinbouw. In de openbare bestuursvergadering van het Landbou wschap zei hty de Indruk te hebben dat de staatssekretaris zich nog onvoldoende bewust Is van de problemen die de fiscus oplevert Eén van de meest acute fiscale pro blemen betreft het z.g. pachtersvoor deel. Bij bedrijfsoverdrachten in fami lieverband kan zich dit ertoe leiden dat alleen op papier gemaakte winsten toch worden belast Deze onbillijk heid, aldus de heer Luteijn, moet op korte termijn uit de wereld worden ge holpen. Vrouwen De voorzitter van het Landbouw schap pleitte in zijn openingstoe spraak ook voor een beleid dat er voor zorgt dat het funktioneren van de vrouw op het agrarische bedrijf vol doende wordt beloond. Het Landbouw Ekonomisch Instituut heeft uitgere- De heer Doeleman had eerder in zijn openingswoord reeds gezegd er mee ingenomen te zijn dat de super heffing voor de veehouderij althans voorlopig achterwege is gebleven. Hij waarschuwde echter voor te veel optimisme: de prijsaanpassing is toch niet voldoende om de opgelo pen achterstand in te halen terwijl bepaald niet zeker is welke ongenu anceerde besluiten er genomen zullen worden als door een overproduktie van melk de financieringsproblemen in Brussel nog verder oplopen. BONN. Volgens het Westduitse dagblad „Die Welt" is de Oostduitse regering bereid de voormalige Unesco-funktionaris Percy Stulz, die in de DDR gevangen zit wegens spio nage, te ruilen tegen de Oostduitse generaal Heinz Zom, die in Frank rijk eveneens op grond van spionage is gearresteerd. LONDEN. Een staking van lucht verkeersleiders op Heathrow heeft voor de tweede keer in tien dagen tijd geleid tot tijdelijke sluiting van dit Londense vliegveld. LONDEN. De Engelse journalist Simon Regan, die de tekst vier tele foongesprekken van Prins Charles van Engeland met ^.jn verloofde, La dy Diana en met koningin Elizabeth heeft verkocht, heeft gezegd te zijn bedreigd. DUSSELDORP. „Holland Live" zo heet een rijdende tentoonstelling van Nederlandse land- en tuinbouw- produkten die, in de vorm van een dorpje met achttien oud-Hollandse huisjes, de komende drie jaar vrijwel alle grote steden van West-Duitsland zal aandoen. PEKING. De traditionele ademha lingsoefeningen waar bijna het hele Chinese volk zich fit mee houdt, „Qi gong" genaamd, blijkt lijders aan kanker en andere chronische ziekten goed te helpen, al weet niemand waarom, aldus het tijdschrift China Sports van donderdag. PRAAG. De Tsjechoslowaakse massamedia hebben kritiek geleverd op de legalisering van de boerenvak- bond in Polen. Radio-Praag zei dat „alleen volkomen naieve mensen kunnen geloven dat de bond zich niet zal ontwikkelen tot een politieke macht". KASSEL. Een 20-jarige Oostduitse soldaat is verleden week in de nacht van donderdag op vrijdag naar West- Duitslang gevlucht. Dit heeft het hoofd van de grenswacht bij Kassei woensdag meegedeeld. BELGRADO. De sekretaris-gene- raal van de V.N., Kurt Waldheim, is donderdag na een bezoek van vier da gen aan de Sowjet-Unie in de Joe goslavische hoofdstad Belgrado aan gekomen. WASHINGTON. Chili heeft beslo ten zijn samenwerking met de inter- Amerikaanse kommissie voor de rechten van de mens op te schorten, verklaarde woensdag in Washington de Chileense ambassadeur bij de or ganisatie van Amerikaanse Staten, Pedro Daza. GUATEMALA STAD. Een Ameri kaanse zakenman die onlangs in Gu atemala Stad werd ontvoerd, is vrij gelaten nadat een losgeld van een kwart miljoen dollar was betaald. Dit heeft de politie bekendgemaakt. ALKMAAR. In samenwerking met de politie van Zwolle en den Bosch en ambtenaren van de dienst waarborg van platina, gouden en zilveren wer ken heeft de politie van Alkmaar twee mannen aangehouden bij wie voor ruim achthonderdduizend gul den aan gestolen sieraden werd aan getroffen. STRAATSBURG, 8-5. Het Europe se parlement heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een motie ver worpen waarin de Engelse regering wordt gevraagd de regels in de Noordierse gevangenissen te versoe pelen. In plaats daarvan nam het een kompromisvoorstel aan waarin het zijn afschuw uitsprak over het ge weld in Noord-Ierland en zijn mede leven uitte met de slachtoffers ervan. Het parlement vroeg de Europese Ge meenschap een bijdrage te leveren om te helpen de spanning in Noord- Ierland te verminderen en de proble men_tot_een j>plossin£ te brengen. Het Europees Parlement debat teerde bijna twee uur over de situatie in Noord-Ierland. WASHINGTON, 8-5. Het Ameri kaanse Huis van afgevaardigden heeft donderdag de begroting voor 1982 van president Reagan goedge keurd. Dit betekent een overwinning voor de Amerikaanse president, temeer daar de Demokraten, die in de oppo sitie zijn, de meerderheid hebben in het Huis. De begroting werd aange nomen met 253 stemmen voor en 176 tegen. De begroting bedraagt bijna 690 miljard dollar. Dat betekent een be zuiniging van 36 miljard dollar. Be zuinigd wordt er vooral op de sociale - uitgaven, terwijl er aanzienlijk meer uitgegeven wordt voor defensie. Verwacht wordt dat de senaat, waar de republikeinen de meerder heid hebben, de begroting binnen kort zal goedkeuren. Daarna moeten kommissie van het congres de begro ting nog punt voor punt bespreken. WASHINGTON, 8-5. Het Ameri kaanse ministerie van buitenlandse zaken heeft donderdag vertegen woordigers van rond de 50 Ameri kaanse bedrijven opgeroepen de Amerikanen die voor hen in Libië werken, uit dat land terug te roepen. De Verenigde Staten kunnen hen geen konsulaire bescherming meer geven, aldus het ministerie. De V.S. besloten woensdag alle Li bische diplomaten uit te wijzen van wege hun „onaanvaardbaar gedrag". Zij hebben vijf dagen de tijd gekre gen hun zaken af te wikkelen. In Li bië werken ongeveer 2.000 Amerika nen. KAPELLE, 8-5. In de donderdagmiddag in de „De Caisson" te Kapelle ge houden algemene Vergadering van de Vleeskeuringsdienst benoorden de Westerschelde, werd burgemeester J. L. D. van de Linde van Kortgene be noemd tot voorzitter van de Kringraad, in de vakature ontstaan wegens het ambtelijke vertrek van de burgemeester L. M. Moermond van Westkapelle. kend, dat vrouwen op het ogenblik voorzien in 20 procent van de totale arbeid in land- en tuinbouw. Ongeveer 70.000 vrouwen werken meer dan 15 uur per week op het bedrijf dat ze samen met hun mannen runnen. Daarnaast zijn er In de land en tuinbouw nog 5 k 6.000 vrouwe lijke werknemers, die geen deel uit maken van het gezin van boer of tuinder. Over de rol van de vrouw in land- en tuinbouw heeft het Landbouwschap een diskussienota uitgebracht waarin een aantal zaken op een rij worden gezet Uitgangspunt daarvan is de ge lijkwaardigheid van man en vrouw. Als vertegenwoordiger voor de plattelandsgemeenten in Walcheren werd in de vakature Moermond be noemd B. J. van Putten van Marie- kerke. Tot vice-voorzitter van de Kringraad (vakature v. d. Linde) werd benoemd de heer I. C. Padmos (Middenschouwen). Medegedeeld werd dat aan de keur meester J. C. Dekker (rayon Schouwen-Duiveland) na een langdu rige ziekte, vervroegd pensioen werd toegekend. De dienst heeft nu nog 7 keurmeesters, waarvan S. uit de Bosch wordt uitgeleend aan de Vlees keuringsdienst bezuiden Wester schelde (Zeeuws Vlaanderen). Een sa larisregeling tussen beide diensten Is onderhands getroffen. Anderzijds is een regeling getroffen met genoemde dienst in Zeeuws Vlaanderen, door het benoemen van de heer C. E. L. Steyaart, direkteur van de Zeeuws Vlaamse Dienst tot adjunkt direk teur, toen onze eigen adjunkt direk teur met pensioen ging. De eigen direkteur de heer F. Kop pen werkt thans voor 60% in Zeeuws Vlaanderen terwijl de heer Steyaart voor 40% van zijn diensttijd boven de Westerschelde werkzaam is. Tegenvallers In 1980 werden 9700 runderen geslacht en bijna 55.000 varkens, een aanmerkelijke toeneming van het aantal slachtingen in 10 jaar, maar er moesten wel de nodige tegenvallers worden geïnkasseerd In het jaarverslag wordt nog eens gememoreerd, dat door het vervallen van keuring van ingevoerd vleea uit een andere dlenstkring In Nederland, SCHOUWEN-DUIVELAND, 7-5. Het koude weer van de laatste weken, waardoor de groei en de aanvoer van nieuwe aardappelen werden geremd, heeft voor een geheel ander verloop van de aardappelpiarkt geleid, dan waarop was gerekend. Betaalde de handel aan de landbouwer drie weken geleden amper 15 cent per kg, deze week liepen de prezen op tot 40 cent per kg. Op de termijnmarkt zullen, door deze ontwikkeling wellicht velen een flinke financiële veer moeten laten, daar de meesten van de 1700 kontrak ten, die vorige week boven water kwamen wel la baisse hebben gespe culeerd Voorts schijnen voorname groot handelaren nog kontrakten met Rus land te hebben, waarop zij moeten leveren. Slaat het weer om, dan zal wellicht ook de prys weer iets zakken. De uienprijzen rijzen eveneens de pan uit, gesproken wordt over prijzen van f 1,25 tot f 1,50 per kg. Men moet zich op deze prijzen ech- Advertentie Mol S7 Zier ik zee Tel. (01110)2890 ter niet blind staren, want de meeste landbouwers hebben hun voorraden zowel van aardappelen als van uien al maanden geleden geruimd. Uien uit de koelcellen, zo die er al zijn hebben al een groot bedrag aan stróomkosten ge kost Maar een groot verschil met vorig jaar, toen men zijn aardappelen voor 5 cent per kg, niet kwijt kon, is het weL VLISSINGEN. 8-5. Het provinciaal bestuur van Zeeland heeft de aan moedigingsprijs voor jong Zeeuws talent toegekend aan de 23-jarige pia nist Frank Mol uit Vlissingen en de 22-jarige violist Jan Paul Tavenier uit Middelburg. De twee treden veel samen op in Zeeland. De prijs bestaat uit een be drag van 2500 gulden voor ieder. De kommissaris van de koningin in Zeeland, dr. C. Boertien, zal de aan moedigingsprijs 15 juni uitreiken. BRUIN1SSE, 7-5. Op woensdag 6 mei begon in de Waddenzee, de grote jaarlijkse visserij op het mosselzaad, het zaad dat moet zorgen, dat ook in 1982 weer mosselen zullen kunnen worden geleverd. In een zes weekse kampagne (we ken van vier dagen) zal de Wadden zee worden afgezocht en worden af- gevist, om het nodige mosselzaad in te zamelen en daarna uit te zetten op daarvoor afgebakende percelen in diezelfde Waddenzee of/en in Zee land. De eerste berichten over de vangst waren niet ongunstig, maar wanneer bijna 100 schepen met sterke moto ren een bepaald deel afvissen (afkor- ren) dan wordt heel wat binnen boord gehaald en moet de voorraad zaad, in uitgebreide en op verschil lende delen van de Waddenzee gele gen banken voorkomen. En dat is niet altijd het geval. Ook deze week was er weer een grote belangstelling voor de puzzel- rubriek, gezien het aantal inzendin gen. Degenen die niet in de prijzen vielen kunnen een kansje wagen met de hieronder vermelde nieuwe opga ve. De oplossingen kunnen gestuurd worden naar Redaktie Zierikzeesche Nieuwsbode, Postbus 1, 4300 AAZie- rikzee, onder vermelding „Weekpuz- zel". Eerste prijs: W. Ruitenbeek Dillingsweg 14 4308 NV Sirjansland Tweede prijs: C. G. Vaes Volkerakstraat 15 4301 XV Zierikzee De oplossing van de puzzel is de vol gende: HORIZONTAAL: 1. fret; 4. vlak; 7. ree; 8. wol; 10. run; 12. roe; 13. peper; 15. som; 17. wak; 18. meester; 20. kap; 22. ik; 23. mat; 24. kim; 26. la; 27. hak; 28. dek; 29. fat; 31. gier; 35. zwak; 37. emotie; 38. ijsbeer; 39. vrek; 41. leek; 43. lijk; 45. lui; 46. eed; 47. en; 49. non; 51. ben; 52. fa; 53. sec.; 55. pienter; 58. til; 59. keg; 61. steel; 62. tin; 63. lek; 65. els; 66. pop; 67. karn; 68. trijp. VERTIKAAL: 1. fee; 2. re; 3. twee; 4. vlet; 5. ar; 6. kus; 7. rok; 9. opstel; 11. nok; 12. rak; 13. pet; 14. rek; 16. mal; 17. wilg; 18. mak; 19. rif; 21. pauk; 23. marokijn; 25. mazelen; 27. hemel; 30. tweed; 32. Ier; 33. uil; 34. esp; 36. are; 39. vies; 40. tunnel; 42. kwal; 44. kop; 46. eer; 48. nek; 50. nis; 51. bel; 52. Fin; 54. cel; 56. eten; 57. test; 58. tip; 60. gek; 62. top; 64. ka; 66. pij. DE NIEUWE PUZZEL de inkomsten met plm. 450.000,- verminderen. Het vervallen van het heffings- recht voor de keuring van vlees dat uit andere landen der Europese Ge meenschap in Nederland wordt inge voerd, betekende opnieuw een ver lies aan inkomsten van 50.000,-. ROTTERDAM. Er komt tocht een kunstwerk bij de nieuwe Willems brug In Rotterdam. De gemeenteraad van de Maasstad sprak zich donder dagmiddag met 25 tegen 15 stemmen uit voor het beschikbaar stellen van 1 miljoen gulden - dat is 1 procent van de bouwsom - voor een 200 meter lang draadplastiek van de Haagse kunstenaar Auke de Vries. NIJMEGEN, 7-5. De rijkspolitie in het distrikt Nijmegen hoopt met de aanhouding van twee mannen uit Tlel (35 en 45 jaar) en een 28-jarige man uit Ochten een groot aantal vee diefstallen in oost-Brabant en gelder- land te hebben opgelost. Meer ar restaties worden verwacht. Het drietal werd dinsdag aange houden. Ze bleken drie koeien in Oost-Brabant te hebben gestolen. Het totale aantal door hen gestolen koeien schat de politie thans op hon derd. de dieren werden tegen gangba re handeisprijzen doorverkocht. HORIZONTAAL: 1. drank; 6. pri ma in orde; 11. boom; 12. mannelijk beroep; 14. aanmatigende, hooghar tige houding; 15. verkerend in een stadium van jeugdige onvolgroeid heid; 17. niet aangeraakt mogende worden (Polynesisch); 19. te eniger tijd; 21. stof; 22. neusknijper voor paarden; 23. boom; 24. buigaam; 26. kledingstuk voor monniken; 27. schaakterm; 29. sierlijk dier; 30. sa menstel van geldende rechtsvoor schriften; 32.' vreugde, vrolijkheid; 34. hoofddeksel; 36. passagiersver- blijf op schepen; 37. begaafd met le vendig vernuft; 38. kleverige lijmstof; 39. elk der gedeelten waarin een partij goederen voor de verkoop is gesplitst; 41. baat werk met heng sel; 44 Sociaal Economische Raad (afk.); 45. min of meer plomp voer tuig; 47. troefkaart bij diverse kaartspelen. 49 chemisch symbool; 51. Spaans riet; 53. dat is (afk.); 54. vuurwapen; 56. gebraden ribstuk je van een varken, kalf enz.; 58. stad in Duitsland: 59. hoofddeksel; 61. smal. handvormig weefsel van fluweel, /ij- de enz.; 62. plaats op de Veluwe; 64. vochtig; 65. rivier in Egypte; 66. ge leiachtig mengsel; 67. wederkerend voornaamwoord VERTIKAAL: 1. wijze waarop het haar opgemaakt is; 2. gebeurtenis waarvan de werkelijkheid vaststaat; 3. bijzaak; 4. persoonlijk voornaam woord; 5. waterbewoner; 7. geluid van zeker dier; 8. baanbreker (figuur lijk); 9. etensbak voor varkens; 10. vogel; 12. mannetjeskat; 13. af schrift; 16. geslacht van mensen of dieren; 17. korte tijdsduur; 18. vrese lijk; 20. boom; 25. elk van de beide openingen van de neusholte; 27. oude naam voor kaliumcarbonaat; 28. roofdier; 30. deel van een schrijfma chine; 31. platte vierkante vloersteen; 32. schouderblok met uit stekende armen; 33. zie 17 vert.; 34. steengruis; 35. doortochtgeld; 40. uit gebouwde galerij aan een huis; 42. op hetzelfde tijdstip; 43. hevige storm wind; 45. knaagdier; 46. zichzelf voortstuwend projektiel; 48. smaak- gewaarwording; 50. vaartuig; 51. dauw die zich op vaste voorwerpen heeft verdicht en daar bevroren is; 52. gevangenis (Bargoens); 53. boom; 55. lang, smal stuk; 57. kleur; 60. stof; 63. verouderde lengteèenheid; 65. na melijk (afk.). i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 5