deunloo b.u. Wereldekonomie bezig zich te herstellen van recessie Grevelingen- Mening „Conference Board" meer Rake klappen vielen in Poolse stad Bydogoszcz PvdA zou de grootste vaderlandse partij blijven AGENDA De gift voor Giscard Politie greep in Militaire hulp van de V.S. Drama in Elzas Granaat doodt kinderen LAATSTE NIEUWS Stakingsparool voor geheel Polen installatiebedrijf WEEKEIND E- ARTSENDIENST DIERENARTS APOTHEEK Jeugdsozen in het weekeinde (01110) 2255 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ZUUR 2 In een vrij omvangrijk artikel is in het nummer van donderdag verslag- matig ingegaan op het probleem van een zoet of zout Grevelingenmeer, in dier voege tenminste dat ditmaal de „zoet aspekten" aan de orde kwa men. Deze worden gelijk bekend - bij voorkeur vooral belicht door het landbouwend deel van de regio-be volking. Het is niet de eerste keer, dat over deze zaak aan de bel wordt getrokken. Een destijds verschenen rapport vloeit over van de noodzake lijkheid te komen tot verzoeting van het Grevelingenmeerwater. Binnen het raam van de herhaalde benadering van het vraagstuk, zijn nog eens feiten onderstreept, die op zich tot de verbeelding spreken. Er is - als voorbeeld geldt 1979 - een aan toonbare miljoenenschade door ver- drogingsverschijnselen, vooral in landbouwperioden, dat water een kwestie is van een oogst of geen oogst. Daarnaast wordt de noodzake lijkheid geaccentueerd van uitbrei ding van land- en tuinbouw. Dit moet vooral zó worden vertaald, dat de ak kerbouw met het beschikbaar komen van zoet water, reëel kan gaan den ken aan een tuinbouwkomponent. Die komponent wordt noodzakelijk geacht, om een groot aantal bedrij-. ven, een toekomst te geven. Met landbouw oude stijl zal dat niet kunnen, daar het perspektief voor vooral jonge boeren (investerin gen, klassiek bouwplan, bedrijfsver- nieuwingen) alsdan ontbreekt. Het zou het afstoten betekenen van de helft der bedrijven in de regio. Een andere .kompensatiemogelijkheid" zou zijn vergroting dier bedrijven, maar grondexpansiemogelijkheden zijn er niet, temeer daar overdracht van goedkopere grond, wellicht mo gelijk door familiaire verhoudingen, door de fiskus als „schenking" wordt beschouwd en derhalve belastbaar is. Intussen weten wij ook wel dat boer en visser nog niet eendrachtig een polka dansen aan de boorden van het Grevelingenmeer. Met andere woorden; er zijn ook belangrijke ma ritieme belangen in het spel, maar in het kader vaq een toekomstig afwe gingsproces zouden meersoortige be langen tegen elkaar dienen te wor den afgewogen. Er moeten in de (naaste) toekomst cijfers op tafel ko men, die inzicht verschaffen in de ekonomische waardeschalen, die in. het geding zijn. Intussen zijn de achteruitgang van het agrarisch produktieproces en het manko aan een ekonomisch perspek tief voor vooral jonge agrariërs we zenlijk aan de orde. Het zou in ieder geval een goede zaak zijn, als de dis- kussie frekwent en indringend op ta fel komt. Het is immers geen zondige gedachte te hopen dat Schouwen- Duiveland uiteindelijk welvarender uit het diepsnijdend proces „Delta-i plan" te voorschijn komt, want daar mee immers is het allemaal begon nen en er komt een tijd dat het vol tooid is. BRUSSEL. De bijzondere opso- ringsbrigade van de Belgische rijks wacht is er in geslaagd een miljoe- nenzwendel in Nederlandse bouw vakzegels op te rollen. PARIJS, 19-3. Er schijnt enig licht te komen in de affaire van de gift van de president van Frankrijk, Valery Giscard d'Estaing, aan het Rode Kruis in de Centraalafrikaanse repu bliek. Het vorige maand overge maakte bedrag van twee miljoen franc, ongeveer twintigduizend gul den, zou zich bij de huidige president van dit Afrikaanse land bevinden, die het echter nog niet aan het Rode Kruis had afgedragen. Vreemd gedoe in de VS WASHINGTON, 19-3. In Min- neapolis organiseren leden van een religieuze groepering een ver branding van werken van „bood schappers van Satan", en dan be doelen ze grammofoonplaten van de Beatles, de Rolling Stones, Led Zeppelin en andere vedetten. El ders worden bibliothecarissen lastig gevallen door burgers die eisen dat bepaalde „onzedelijke" boeken uit openbare bibliotheken worden geweerd. En in McCall, Idaho, werd de jaarlijkse wed strijd ijs-beeldhouwen dit jaar ge raakt door een schandaal: een van de deelnemers had een kopie gemaakt van het Brusselse Man neke Pis. De burgemeester vond het een obsceen werk en verhin derde dat het voor de jury werd gebracht Er is in de Verenigde Staten de laatste tijd een ware kruistocht tegen de onzedelijkheid aan de gang, waarin dwaasheid soms konkurreert met domheid, en die getuigt van grote onverdraag zaamheid, maar die niettemin veel weerklank vindt AMSTERDAM, 19-3. De wereldekonomie is bezig zich te herstellen van de recessie. Dit herstel zal zich echter slechts langzaam en geleidelijk voltrekken. De groei van de wereldekonomie zal in 1981 daarom van zeer bescheiden omvang zijn. Dit is donderdag door de Conference Board voorspeld in een door deze instel ling in Amsterdam belegde konferentie over de ekono mische vooruitzichten. De Conference Board is een onaf hankelijke organisatie zonder winstdoel voor ekono misch onderzoek met afdelingen in Amerika, Canada en Europa. De olieprijs zal wat dalen en ook de inflatie zal wat verminderen, dit als gevolg van de maatregelen die in de meeste landen tegen de inflatie zijn genomen. Het volume van de wereld handel zal waarschijnlijk iets meer toenemen dan in 1980, in welk jaar de volumegroei niet meer dan één pro cent heeft bedragen. Deze iets verbeterde situatie zal tot op zekere hoogte gunstige invloed hebben op de ekonomie van alle groe pen landen. Hun problemen op lange termijn zullen echter ook dit jaar nauwelijks dichter bij een oplossing komen. De Conference Board rekent Ne derland tot de landen met een betere ekonomische struktuur, zij het in mindere mate dan West-Duitsland. Nederland en West-Duitsland hebben het met hun lage inflatiegraad moei lijker door de hoge rentetarievén dan de landen met een hoge inflatie, waar als gevolg van die inflatie de hoofd som van af te lossen leningen wegsmelt. BYDOGOSZCZ (Polen), 19-3. De politie in de Poolse plaats Bydogoszcz heeft op hardhandige wijze een eind aan een bezetting door ongeveer 160 boe ren van het hoofdkwartier van de boerenpartij gemaakt. Gemeenteraadsle den en leden van Solidariteit liepen daarbij klappen op. Dit deelde Solidari teit donderdagavond mee. De leider van Solidariteit, Lech Walesa, zal naar Bydogoszcz gaan, terwijl elders in het land sympa thiestakingen werden aangekon digd. Volgens solidariteit weigerden een aantal van haar leden en 50 ge meenteraadsleden het gebouw te ver laten nadat een bespreking over de voortzetting van de bezetting was on derbroken. De politie omsingelde daarop het gebouw en eiste het ver trek van de bezetters. Toen aan deze eis geen gehoor werd gegeven bestormde ze het gebouw. Twintig bezetters raakten volgens Solidari teit gewond. De drie maanden Tot dusver gaf Solidariteit afge zien van enkele incidentele stakin gen, stilzwijgend gehoor aan de oproep van premier Jaruzelski drie maanden niet te staken. Solidariteit liet wel doorschemeren dat haar hou ding zou afhangen van die van de re gering. In vakbondskringen wordt de ontruiming al vergeleken met de incidenten in Radom in 1976 en aan de Ooszeekust in 1970, waarbij minstens 45 mensen omkwamen. WASHINGTON, 19-3. De Ameri kaanse minister van buitenlandse za ken, Alexander Haig, heeft een voor stel ingediend om in het op 1 oktober a.s. beginnende begrotingsjaar 4,27 miljard dollar (cirka 9,8 miljard gul den) aan buitenlandse militaire hulp beschikbaar te stellen. Hij deed het voorstel tegenover de kommissie voor buitenlandse zaken van het Huis van afgevaardigden. Bijna drie kwart van de steun is bestemd voor landen in het Midden-Oosten, met name Egypte en Israël. WARSCHAU. Sinds donderdag bestaat er weer een nieuwe stakings dreiging in Polen, nu in het noor doostelijke distrikt Suwalki aan de grens met de Sowjet-Unie, zo heeft de Poolse radio bekendgemaakt. TEL AVIV. De Israëlische oud minister Mosje Dayan „is bereid met een eigen lijst de verkiezingen in te gaan", die op 30 juni zullen worden gehouden. STRAATSBURG, 19-3. Bij het spe len met een granaat uit de Tweede Wereldoorlog zijn donderdag in Bremmelbach in het noorden van El zas vijf kinderen in de leeftijd van vijf tot 12 jaar omgekomen. Voorts werd een kind zwaar gewond en wer den twee kinderen licht gewond. Volgens de politie< had de vader van een van de slachtoffertjes de gra naat in het bos gevonden en onder een stapel hout in de tuin van de plaatselijke pastorie verstopt. Don derdag, toen de kinderen vrij van school hadden, ontdekten zij het in een plasticzak gewikkelde oor logstuig. Tijdens het spelen explodeerde de granaat waarbij vier kinderen op slag dood waren. Een vijfde stierf toen het van het ca. 100 inwoners tel lende plaatsje per helikopter naar een ziekenhuis vervoerd. De vader, die de granaat gevonden had, kreeg een zware shock en kon geruime tijd niet gehoord worden. Hij werd onder medisch toezicht gesteld. WARSCHAU, 20-3. Het onafhanke lijke Poolse vakverbond Solidariteit heeft vrijdag het stakingsparool uit geroepen voor heel Polen en alle besprekingen met de regering opge schort. Dit heeft een funktionaris van Solidariteit, Zbignew Mrozo- kowski vrijdag verklaard. Het geven van het stakingsparool volgde op de ontruiming door de po litie donderdagavond van een over- heidsgebowu in Bydgoszcz, waar le den van Solidariteit en een aantal ge meenteraadsleden bijeen waren. Verkiezingsonderzoek op gang DEN HAAG, 19-3. De PvdA blijft de grootste partij, het CDA lijdt duidelijk verlies, zo konkludeert het Bureua Lagendijk uit een in opdracht van de AVRO gehouden verkiezingsonderzoek. Ten opzichte van de vorige enque- tes van Lagendijk verliest de PvdA in het donderdag gepubliceerde re sultaat nog steeds - november vorig jaar 31,1%, begint dit jaar 30% en nu, medio maart, 29,6% van de stemmen. De PvdA behaalde bij de kamerver kiezingen in 1977 33,8%. Het CDA daalde van 31,9% in 1977 via 30,7% in november en 32,1 in ja nuari naar 26,77o nu. De VVD zit nog steeds in de lift, hoewel het peil van 1977, 18%>, nog niet is bereikt. Nu kreeg de VVD, 15,6%. D'66 D'66 boekte een kleine winst. Op Het bedrijfsleven zal echter gaan inzien, dat het voor zijn investerin gen toch beter de voorkeur kan geven aan landen met een lage inflatie- graad, omdat de landen met een hoge inflatiegraad op den duur toch ge noodzaakt zullen zijn tot harde in grijpende maatregelen, die voor het bedrijfsleven niet gunstig zijn. Vrijdag 20 maart Zierikzee Kantine „Zuidhoek", Havenstraat 1. Brige-drive Lions. 19.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Ouder avond J. L. de Jongeschool. 19.45 uur. O.l.s. school „Binnen de Veste". Ba zar en rommelmarkt. 16.30 -18.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Concertzaal. Ziejook, film: „Mon sieur Klein". 20.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Avond „De Schouwse Ruiters". 20.00 uur. Zonnemaire Café „Bommenede". Bond van Op- zichzelf Staanden. 20.00 uur. Bruinisse Ver. Chr. Schoolonderwijs. 20.00 uur. Ned. Herv. Verenigingsgebouw. Ba zar Rode Kruis afdeling Bruinisse. 19.00 uur. Zaterdag 21 maart Zierikzee Concertzaal. Film: „The Final Count down", a.l. 19.00 uur; avondvoorstel ling „Die Tiroler blondjes toch", 16 jaar, 21.30 uur. Westenschouwen Hoofdingang boswachterij. Panne- koekenloop, organisatie a.v. Delta Sport. 14.30 uur. Oosterland Dorpshuis. Kindermiddag V.O.O. Aanvang: 14.00 uur. Ned. Herv. Verenigingsgebouw. Ba zar Rode Kruis afdeling Bruinisse. 14.00 uur. Zondag 22 maart Zierikzee Concertzaal. Film „The Final Count down", a.l. SO'.OO uur. Maandag 23 maart Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Afd. Schouwen-Duiveland, Kon. Mij. Tuinbouw en Plantkunde. 19.30 uur. Bestuurskamer. Intergemeentelijk Sociale Dienst. 19.15 uur. Prinses Julianaschool, Jannewekken 19. Schrijf avond Amnesty Interna tional. Vanaf 19.00 uur. Haamstede Rekreatiezaal Geref. kerk. Schrijf- avond Amnesty International. Vanaf 19.00 uur. Nieuwer kerk School met de Bijbel. Jaarvergade ring school. 19.30 uur. Dinsdag 24 maart Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Jaarver gadering Hout- en Bouwbond C.N.V. 19.30 uur. Ontmoetingscentrum. U.V.V.- afdeling. 19.30 uur. Haamstede „Graaf van Haamstede". Lezing Ned. Ver. van Huisvrouwen, afd. Westerschouwen. 14.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Jeugdfilms Rode Kruis, 16.00 uur. Volwassenen: 20.00 uur. Tonnenmagazijn. Bijeenkomst Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, afd. Brouwershaven. 20.00 uur. Geref. kerk, Bostonplein. Schrijf- avond Amnesty International. Vanaf 19.00 uur. Zonnemaire Kleuterschool, I. M. v. d. Bijlstraat. Ouderavond. 20.00 uur. Oosterland „De Blauwe Keet". Bijeenkomst Re gionale Agrarische Kommissie. 20.00 uur. Woensdag 25 maart Zierikzee Concertzaal. Koncert „Kunst en Eer". 20.00 uur. Advertentie dit moment zou 16% van de kiezers op deze partij stemmen, dat was 15,3 in januari, 16,8 in november en 5,4% in 1977. PPR, CPN en PSP zouden samen 7,57c van de stemmen binnen halen. In november was dat, net als in 1977, 4,47c, in januari 3,6%. Bureau Lagen dijk konkludeert dat „klein links" groeit. Een coalitieregering van CDA, VVD en eventueel ook D'66 zou de voorkeur krijgen van dertig procent. Een progressief kabinet van PvdA, D'66 en „klein links" heeft de voor keur van 25 procent en een coalitie tussen PvdA, CDA en eventueel ook D'66 van 26 procent. weekend servicedienst lel. (01110) 3R35 Zaterdag 21 en zondag 22 maart Dokter A. W. van Geer, Zierikzee tel. (01110) 2080,neemt waar voor dokter Bontkes, dokter Visser en dokter Lodiers. Spreekuur uitsluitend voor dringen de gevallen zaterdag-, en zondagmor gen van 11.00-11.30 uur. Dokter J. Ph. P. Stenger, Burghse- weg 54, Haamstede. Tel. (01115) 1861 neemt waar voor dokter Bruel, dokter Flach en dokter Verbeek-van Beek. De weekenddienst loopt van vrijdag middag 18.00 uur tot maandagmor gen 08.00 uur. Voor spoedgevallen is er spreekuur van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur, zowel op zater dag, en zondag. Buiten spreek uurtijden alleen dringende gevallen. Dokter F. J. J. Buytendijk, Dorps weg 5, Bruinisse tel. (01113) 1280, neemt waar voor dokter Van den Berg en dokter Speel man. Tandarts P. A. J. Bruynzeel, Karne- melksvaart 2, Zierikzee, tel. 01110-2693 De weekenddienst bestaat uit twee spreekuren voor spoedgevallen na melijk van zaterdag- en zondag middag van 17.00-17.30 uur. Zuster T. van Duren, Schutterhof- straat 3, Zierikzee, tel. (01110) 5327 neemt waar voor Zierik zee. Zuster L. Giljam, Stelbergstraat 15, Bruinisse. Tel. (01113) 1652, neemt waar voor Bruinisse en Duiveland. Zuster Adriaanse, Dreischor, tele foon (01112) 341, heeft dienst voor geheel Schouwen. Dierenarts M. K. Buth, Hogezoom 9, Haamstede (tel. 01115-2254) heeft dienst voor Schouwen- Duiveland. Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18 is op zaterdag geopend van 9.00-12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Op zondag van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. Bel voor noodgevallen alarmcen trum Noord- en Midden-Zeeland, tel. (01100)14444. Donderdag 2 april Zierikzee Rechtswinkel, Havenpark 24. 19.00 - 20.00 uur. Burgh-Haamstede „Het Grote Zwijn". Vergadering V.V.V. Burgh-Haamstede. 20.00 uur. Zaterdag 4 april Kruiningen „Ons Dorpshuis". Jaarvergadering Zevibel. 10.30 uur. Donderdag 16 april Zierikzee Rechtswinkel, Havenpark 24. 19.00 tot 20.00 uur. Big „S" (Burgh-Haamstede) Zaterdagavond 21 maart, optreden „Pink, Platstic and Panties", 20.30 uur. Openingstijden: vrijdag van 20.00-23.00 uur; zaterdag van 20.00- 24.00 uur; zondag van 14.30-18.00 uur. De Pul (Bruinisse) Zondag 22 maart, jeugdsozen-voet- baltoernooi in de sporthal Oude Ton- ge, eerste wedstrijd 11.00 uur. Openingstijden: vrijdag van 19.30-23.00 uur; zaterdag van 19.30- 24.00 uur; zondag gesloten. Brogum (Zierikzee) Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-1.00 uur; zondag 15.00-18.00 uur. Trace (Scharendijke) Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-24.00 uur; zondag 14.30-18.00 uur. HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110) 5396, (01110) 3539 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur Bovenzaal restaurant Mondragon. Alg. ledenvergadering Z.Ö.C^ 20.00 uur. Marktzicht. Vergadering vrouwen- kontakt P.v.d.A. Aanvang: 20.00 uur. Zonnemaire Dorpshuis. Voorlichtingsbijeen komst Ned. Bond van Plattelands vrouwen. 20.00 uur. Nieuwer kerk v Gereformeerde kerk. Gemeente avond jaarvergadering Gereformeer de kerk. 20.00 uur. Hervormd Verenigingsgebouw. Jaar vergadering Groene Kruis. 19.30 uur. Donderdag 26 maart Renesse .Rietnisse"Voorjaarsvergadering V.V.V. Renesse. Aanvang: 20.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Jeugdfilms Rode Kruis, 16.00 uur. Volwassenen: 20.00 uur. Nieuwerkerk Gemeentehuis. Vergadering raad Duiveland. 20.00 uur. Vrijdag 27 maart Zierikzee Mondragon. Openbare bijeenkomst D'66. 20.00 uur. Concertzaal. Jaarfeest C.J.V. „Sa men Verder". 19.30 uur. Liberale Jongeren Organisatie. Ver kiezingsbijeenkomst. 20.00 uur. Scharendijke Ned. Herv. Kerk. Koor- en samen- zangavond Chr. gemengd koor „Sur- sum Corda". 20.00 uur, Zaterdag 28 maart Zierikzee „De Lichtboei". „Bengaalse markt". 11.00 - 15.00 uur. Renesse Bowlingcentrum. Bowlingavond P.J.Z. 19.45 uur. Dorpshuis. Jaarfeest „De Schakel". Aanvang: 17.30 uur. Bruinisse Herv. Verenigingsgebouw. Postze- gelbeurs. 13.00 - 17.00 uur. Maandag 30 maart Zierikzee Kantine Technische School. Alg. Le denvergadering Technische School vereniging. 20.00 uur. Dinsdag 31 maart Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. CPB bij eenkomst. 19.45 uur. Goes „Prins van Oranje". Toelichting op verkiezingsprogramma van het CDA door mevr. M. H. M. F. Gardeniers- Berendsen. 14.15 uur. Het leven wordt steeds ingewik kelder. De internationale toestand is er naar en dat is naar, maar ik zit - voor een ander misschien een bij komstigheid - geestelijk geheel ont hand met het linolzuur. Dank zij de (vaak) afschuwelijke buis, krijgt een mens voortdurend zijn portie linol zuur voor geschoteld. Hij/zij heeft geen andere bedoeling dan het - door gaans toch al niet zo opwekkende nieuws - tot zich te nemen, maar dan. komt eerst (o.m.) het linolzuur. Ik val met de historische deur in huis. Vroe ger zaten de spektonnen tjokvol; een krip je spek", worst, zure zult en preskop dat was het helemaal en er groeiden bomen van kerels van en vrouwen, die soms in kinderen gros sierden en stevig de schrepel hanteer den op de harde kluiten van dit land. Waren ze gelukkig?Misschien niet al tijd. Ze wai^en te arm, maar ze sjouw den wat af, en hadden - daar gaat het om - niets met linolzuur te maken. De buis verkoopt het zuur heel ge raffineerd. Drukke tijden mensen, gesymboliseerd door het verspringen van verkeerslichten van rood en op groen en omgekeerd. Lange rijen dringende mensen op weg naar werk of (helaas) naar de sociale dienst, want dat weet je tegenwoordig niet zo meer; een vis die spartelt in de pan. Mooi gezicht en smakelijk voor uitzicht, maar let op het linolzuur. Geen rozen zonder doornen. Smake lijk stukje vlees, maar (vraag) krijg je wel genoeg linolzuur binnen? Nou, ik twijfel er sterk aan, want een koe is een koe. Een muzikaal dier met o.m. twee hoorns, maar ook melkgeefster bij uitstek en de druk king van de melk brengt boter voort", naar een bijbels woord en geen linolzuur, ook al schreeuwen hart- en bloedvaten om dit goedje, tenminste in de reklame. Doktoren hebben het ook gezegd en zelfs - dacht ik - een minister, 't Zou niet meer mogen van dat linolzuur op de buis, maar iedere keer weer, weet u wel. Daar komen de verkeerslichten en de vis en die melige stem van de meneer „er achter", met zijn zuur en zijn hart- en bloedvaten. Mensen worden een beetje gek ge maakt; zij krijgen „S"terretjes voor de ogen, als zc niet oppassen. Goed, je kunt (medici doen dat) vragen: hoe is het met je bloeddruk en met je cho lesterolspiegel? Dat zijn zinnige vra gen, maar geen hond ter wereld vraag, hoe het met je linolzuur staat. Nu kunnen ze wel zeggen dat „dat Ber bij hoort" (goed voor bakken en braden), maar dat ge-ahaai over li nolzuur is - sinds de uitvinding van het wiel en het vuur - het dieptepunt van onze westerse beschaving. Hadden de Romeinen linolzuur? Nee. En de Carthagers, nee. Was er tijdens de Renaissance linolzuur of tijdens de hoogtepunten van de Go- thiek? Allemaal nee, nee en nog eens nee. Tijdens de Franse revolutie ook niet en niet tijdens de Punische oor logen, niet tijdens de Kruistochten en zeker niet tijdens het tweede stad houderloze tijdperk (1702-1747). Toch gek allemaal, want in een zie kenhuis krijg je margarine. „Om het linolzuurzegt de zuster. Dus toch? Ik weet het niet. maar dacht (primi tief natuurlijk), acht dat linolzuur, 't kan je soms zuur opbreken! SCHIEREILANDMA N 4 I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 2