Ware veldslagen bij in aanbouw zijnde kerncentrale Brokdorf Polen worstelt met ernstig tekort aan voedingsmiddelen AGENDA Een harde konfrontatie Graan- kommissionair aangehouden De Rijnmond provincie Rijbewijs tot zestig jaar onbeperkt geldig Regeerplannen P.v.d.A. De onderwijs begroting Behalve de politieke problemen Broer doodt zusje Vrouw gewurgd Dode door dronken rijder Man dood bij overval Geval van wurging Dood na snuiven ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE z BROKDORF, 28-2. Met de wapenstok en waterkanon nen heeft de Westduitse politie zaterdag een poging ver hinderd van duizenden betogers om het terrein te bestor men van de in aanbouw zijnde kerncentrale van Brok dorf. Bij deze felle gevechten om de plaats die het symbool is geworden van de strijd om de kernenergie in de Bondsrepubliek, vielen onder de politieman nen 128 gewonden, terwijl 45 demonstranten werden gewond. „Flitsen uit, het buitenland NEW YORK. (Maandagmiddag) be gint in de Algemene Vegadering van de Vernigjde Naties het debat over de vraag óf ekonomische sankties moeten woraèn genomen tegen Zuid-Afrika, mede ih verband met de frustratie rond de onafhankelijkheid van Namibië (Zuidwest-Afrika). CHARLESTOWN (Zuid Caroline). In de Amerikaanse havenstad Charles ton is zondag beslag gelegd op ruim 52.000 patronen van 9 mm die waar schijnlijk bestemd waren voor een der oorlogvoerende partijen in Libanon. PANAMA. De kommissie Latijni- Amerika van de socialistische interna tionale heeft zondag voorzitter Willy Brandt inPanama opgeroepen, zich in de Verenigde Staten in te zetten voor oplossing van de kwestie El Salvador. LONDEN. De gevel van Canada House in Londen is zondag met menie besmeurd uit protest tegen de jacht op jonge zeehonden die vandaag/maan dag in Canada begint CAÏRO. In het museum aan de voet van de piramide van Gizeh hebben zaterdag verscheidene farao-graven, die 4.700 jaar oud zijn, verscheidene uren onder water gestaan als gevolg van het stijgen van het grondwater. BELFAST. Ondanks oproepen van leiders van de R. K. kerk en de R. K. gemeenschap in Noord-Ierland is een leider van de provisionele vleugel van het Verboden Ierse Republikeinse Le ger (IRA), de 26-jarige Robert Sands, zondag in de Maze-gevangenis bij Bel fast weer een hongerstaking begon- WASHINGTON. Premier Margaret Thatcher van Engeland heeft tijdens haar bezoek aan de V.S. gewaarschuwd voor een overhaaste aanvaarding van het voorstel van president Brezjnjev voor. ,§gn Amerikaans-Russische top- konferentip., r BONN. .Bondskanselier Hélmut Schmidt van West-Duitsland zal zich fel verzetten tegen uitzendingen in West-Duitsland van een toekomstige partikuliere omroep. MOSKOU. De Sowjet-Unie is van plan de aardgasproduktie in de streek rond de West-Siberische stadTjoemen in de komende vijf jaar met 150 pro cent te vergroten tot 330 a 370 miljard kubieke meter per jaar. FRANKFORT. Een rechrbank in Frakfort heeft in het zesde Auswitz- proces de gewezen SS'er Josef Schmidt (56) tot acht jaar jeugdstraf veroor deeld. Hij was pas 19 jaar toen hij het misdrijf pleegde. KOEALA LOEMPOER. In een ge vangenis in Koeala Loempoer zijn drie mannen opgehangen wegens schen ding van de anti-terreurwetgeving die het bezit van vuurwapens verbiedt Dit hebben funktionarissen meegedeeld. PARAMARIBO. De auditeur fiscaal van het bijzonder gerechtshof in Para maribo heeft in Suriname drie jaar gevangenisstraf ge-eist tegen oude-mi nister van arbeid en volkshuisvesting, Panalal Parmessar, dit heeft het Suri naams nieuwsagentschap vrijdag ge meld. PEKING. De Chinese minister van buitenlandse zaken, Huang Hua, heeft de Sowjet-Unie indirekt beschuldigd van inmenging in El Salvador en ge zegd dat Peking gekant is tegen buiten landse inmenging in de Midden-Ame- rika en het Caribisch gebied. MADRID. De mislukte coup in Spanje bestond uit twee samenzwerin gen. Ook waren er veel officieren bij betrokken die dachten dat zij handel den in naam van koning Juan Carlos, zo is van militaire bron vernomen. MADRID. De drie conculs die op 19 februari in Spaans Baskenland wer den ontvoerd, zijn zaterdag vrijgela ten. Dit heeft de politie meegedeeld. LONDEN. De drie Engelse missio narissen die zes maanden in Iran ge vangen hebben gezeten op beschuldi ging van spionage, zijn zaterdag te ruggekeerd in Engeland. Telefonische kontrole GRONINGEN, 28-2. De telefo- nische kontrole van hartpatiënten met een pacemaker is een sukses, zo blijkt uit de enquête van dr. H. J. Th Thalen, cardioloog bij het Academisch Ziekenhuis Gronin gen. Sinds een jaar worden bij het ziekenhuis ongeveer 45 pace maker-dragers telefonisch gekon- troleerd, naast kontroles in het ziekenhuis. 27,5 procent wil nog vaker per telefoon in plaats van in het zie kenhuis gekontroleerd worden, 65 procent is tevreden met de huidige gang van zaken, en slechts 3 patiënten waren niet tevreden met de telefonische kontroles. De premier van de deelstaat Sleeswijk-Holstein, die christen-de mocraat Gerhard Stoltenberg, die de politie dankt voor haar buitenge woon verantwoordelijke optreden", verklaarde zondag dat hij overwoog een aanklacht in te dienen tegen de organisatoren van de demonstratie, omdat zij ondanks een gerechtelijk verbod de voorgenomen betoging hadden laten doorgaan. Stoltenberg zei voorts dat hij wel licht ook schadevergoeding zal eisen voor de kosten van het op de been brengen van 10.566 man dan de oproerpolitie. Het was de grootste politiemacht die ooit in het 32-jarig bestaan van de Bondsrepubliek op de been was ge bracht. 50.000 betogers Volgens Stoltenbergs ministerie van binnenlandse zaken waren naar schatting zaterdag 50.000 betogers per trein, auto of autobus naar Brok dorf gekomen. Van hen werden er 240 aangehouden, maar later op de dag vrijgelaten. Josef Leinen, de leider van de organiserende aktiegroep voor milieubescherming, raamde het aantal demonstranten op 80.000 tot 100.000. MESA, Arizona. De Amerikaanse 31-jarige wild-westakteur Jorge Ro mero is zaterdag om het leven geko men toen het pistool dat een kollega tijdens een repetitie op hem richtte, niet een losse flodder bevatte maar een echte kogel. BOGOTA. Twintig mensen zijn ge dood en 25 gewond, toen zondag in het westen van Columbia een auto bus in een rivier reed nadat de bestuurder door een kollega was neergeschoten. GRONINGEN, 28-1. De rijkspolitie te Finsterwolde heeft tijdens een ver- keerskontrole de 41-jarige graam- kommissionair R. M. B. uit Finster- wolde aangehouden. Hij was al enige dagen spoorloos. De man is ingeslo ten en wordt verdacht van verduiste ring. Hij zou voor bijna drie ton aan geld hebben achtergehouden, dat hem was uitbetaalde voor door hem namens landbouwers verkochte gra nen. DEN HAAG, 28-2. Het kabinet heeft besloten om het wetsontwerp tot splitsing van de provincie Zuid- Holland in twee nieuwe provincies, waardoor het openbaar lichaam Rijnmond tot provincie zal worden gepromoveerd, goed te keuren. Het wetsontwerp is naar de Raad van State gezonden voor advies. Het is mogelijk dat het voorstel van minister Wiegel nog ingrijpend zal worden gewijzigd, naar aanlei ding van een advies dat het provinci aal bestuur van Zuid-Holland eind april van dit jaar zal uitbrengen. De minister van binnenlandse zaken sluit niet uit, dat een deel van de Vijfherenlanden alsnog zal worden toegevoegd aan de provincie Utrecht. Wiegel verwacht dat hij het wetsont werp nog voor de Tweede Kamerver kiezingen van 26 mei bij de Tweede Kamer zal kunnen indienen. De betogers vielen de politie aan met benzinebommen, lichtspoormi- nutie, stenen en stalen kogels die zij met katapulten afschoten. Voorzitter Helmut Schirrmacher van de Politie- vakbond zei dat hij nog nooit zo'n haatuitbarsting had gezien. Volgens hem neemt het ongeduld onder de po litiemannen toe. TAIPEH. Taiwan heeft scherp ge reageerd op uitlatingen van autoritei ten van de Volksrepubliek China, die het regime kwalificeerden als een „plaatselijke regering" tegenover de „centrale regering" in Peking. NEW DELHI. Nederland is bereid de commerciële kredietverstrekking voor industriële projekten in India uit te breiden. Dat bleek tijdens bespre kingen tussen een Nederlandse dele gatie onder leiding van prins Claus en de Indiase minister van handel, Pranab Mukherjee. WASHINGTON. De republikeinse senator John Tower, voorzitter van de senaatskommissie voorde strijdkrach ten, heeft president Reagan geadvi seerd elke gedachte aan het statio neren van neutronenbommen in West- Europa te laten vallen. KLERSDORP. Een blanke Zuidafri- kaanse militair is tot 15 jaar gevan genisstraf veroordeeld voor de moord op een zwarte scholier. Dit is verno men in Klerksdorp, waar het proces plaatsvond. WASHINGTON. Premier Margaret Thatcher van Groot-Brittanië heeft in Washington verklaard, dat zij van mening is dat haar land en Frankrijk samen met de Verenigde Staten een permanente vlooteenheid moeten vormen die de Westerse belangen in het gebied rond de Perzische Golf zal verdedigen. CAIRO. President Sadat heeft zon dag verklaard dat de kommunisten niet meer zullen worden toegelaten op posten bij de massamedia. WASHINGTON. Het Amerikaanse .Peace Corps", president John F. Kennedy's overzeese dienstverle- ningsprojekt voor idealistische jonge vrijwilligers, is zondag 20 jaar ge worden en de vraag is of het de 21 zal halen. LONDEN. De Engelse regering ziet zich geplaatst voor een nieuwe sta kingsdreiging. De vakbondsleiders van 530.000 ambtenaren hebben op geroepen tot een 24 uursstaking op 9 maart.i Deze staking moet gevolgd worden door selektieve akties. WASHINGTON. Een 27-jarige on derofficier van de Amerikaanse ma rine, John McKeel, verlangt van de Iraanse regering een smartegeld van vijf miljoen dollar omdat hij 444 da gen in Iran gegijzeld is. De eis is inge diend bij een rechtbank in Los Ange les, zo wordt in de Amerikaanse pers gemeld. ISLAMABAD, PAKISTAN. De Pa kistaanse politie hield de Begum Noesrat Bhoetto, wede van de te rechtgestelde premier Zoelfikar Ali Bhoetto, aan tijdens een bijeenkomst van politici van de oppositie in Laho re en zette haar uit de provincie Poendjaab. AMMAN. Jordanië heeft tegen de fungerend voorzitter van de mi nisterraad van de EG, minister dr. Chr. van der Klaauw van buitenland se zaken, gezegd dat een initiatief voor een rechtvaardige vrede in het Midden Oosten geen kans van slagen heeft, als wordt voorbijgegaan aan de rol die de Palestijnse bevrijding sorganisatie PLO speelt. BRUSSEL. Ford gaat opnieuw tien miljard Belgische franken (zeven miljoen gulden) investeren in zijn vestiging in Genk. Met deze miljoe- neninjektie moet het verouderde pro- duktieapparaat gerenoveerd wor den. JERUZALEM. Israëls plannen nog een achtduizend Joodse kolonisten te plaatsen in buitenposten op de bezet te westelijke Jordaanoever tegen het einde van dit jaar, maken de regering van premier Menachem Begin voor bijna 90 procent verantwoordelijk voor de Joden die in het omstreden gebied wonen. WASHINGTON. De Amerikaanse minister van defensie, Caspar Wein berger, heeft zondag op de televisie meegedeeld dat hij aan het congres zou verzoeken 33 miljard dollar toe te voegen aan de defensiebegroting voor de jaren 1981-82, zoals ontwor pen door president Jimmy Carter. ALGIERS. Libië is in Tsjaad tus- senbeidegekomen „om het Tsjadi- sche volk te helpen op verzoek van de wettige regering die bijstand vroeg om een eind te maken aan de aderla ting die het land kende". Dit heeft de Algerijnse president Chadli Bendje- did verklaard in het in het oosten van Algerije gelegen Aures. CAIRO. Tegenstanders van de midden-oostenpolitiek van de rege ring Sadat hebben op de eerste ver jaardag van de uitwisseling van am bassadeurs tussen Egypte en Israël in Cairo Israëlische vlaggen verbrand en Palestijnse vlaggen gehesen. Dit is in Cairo bekendgemaakt. BROKDORF. Voor de tweede ach tereenvolgende dag hebben tegen standers van kernenergie een zit- staking gehouden bij de in aanbouw zijnde kerncentrale bij Brokdorf. Met behulp van waterkanonnen heeft de Westduitse politie de onge veer 120 demonstranten verspreid. BRUSSEL. Ruim 200 Vlaamse priesters hebben in een aantal lande lijke Belgische kranten een adver tentie geplaatst waarin zij zich soli dair verklaren met het verzet in El Salvador. BRUSSEL. ,,De avonturen van Manneken Pis". Onder deze naam is in het Broodhuis te Brussel een ten toonstelling begonnen die reilen en zeilen van dit bijna tot leven geko men beeldje laat zien. Manneken Pis werd reeds in de 17e eeuw beschouwd als het symbool van de onafhanke lijkheid van de stad. DEN HAAG, 27-2. De ministerraad heeft ingestemd met een voorstel van minister Tuijnma» van verkeer en waterstaat om de geldigheidsduur van het rijbewijs te verlengen tot het jaar waarin de houder zestig jaar wordt. Daarna moet het rijbewijs om de vijf jaar worden vernieuwd. Wel zal het rijbewijs voor de kate- gorie gebruikers beneden de zestig om de tien jaar moeten worden ver nieuwd. In de praktijk zal dit er op neerkomen dat het oude rijbewijs voor een nieuw exemplaar wordt in gewisseld. AMSTERDAM, 28-2. De Partij van de Arbeid wil in de eerste plaats een regeringscoalitie aangaan met D'66, P.P.R. en P.S.P. Het verkiezingskon- gres in Amsterdam besloot zaterdag tot deze voorkeur tegen de wil van het partijbestuur, dat zich had uit gesproken voor een regering van P.v.d.A. en D'66, met steun van de kleine progressieve partijen. De P.S.P. werd er via een schriftelijke stemming bijgehaald en kwam net met de hakken over de sloot in de gratie van de socialisten: 4975 stem men voor de pacifisten, 4281 stem men tegen. DEN HAAG, 28-2. Minister Pais van onderwijs en wetenschappen heeft de Tweede Kamer bij de voor tzetting van het debat over ,de begro ting van zijn departement voor dit jaar nog geen inzicht verschaft in de wijze waarop hij het gat van onge veer 120 miljoen gulden in de begro ting denkt te dichten. Volgens minister Pais heeft hij een aantal voorstellen aan de centrales van onderwijzend personeel voorge legd en zal hij hierover binnenkort nader overleg met de centrales voe- ren. De PvdA'er Konings wilde bij interruptie van de minister weten in hoeverre ook minister Wiegel van binnenlandse zaken, de baas van alle ambtenaren, hierbij betrokken is, maar Pais bleef daarover vaag. WARSCHAU, 1-3. De steeds moeilijker wordende le vensmiddelenvoorziening in Polen zal de komende maanden hoofdzakelijk van invoer en nieuwe kredieten afhankelijk zijn. Dit heeft de Poolse minister van finan ciën, Marian Krzak, zondag in een vraaggesprek voor de radio verklaard. Volgens hem is 60 procent van de boter in de Poolse winkels afkomstig uit het Westen. In totaal voert het land jaarlijks voor circa 3,5 miljard dollar le vensmiddelen in, hetgeen maandelijks per inwoner voor 10 dollar is. Londen het duurst LONDEN, 2-3. Londen is de duurste hoofdstad ter wereld - zo duur, dat Britten die in het zuiden van Engeland wonen goedkoper op vakantie kun nen gaan in Frankrijk, zelfs re kening houdend met de kosten van de Kanaalboten. In de maandag in Londen verschenen hotelgids voor 1981 wordt de prijzenpolitiek van de Britse hotelhouders veroor deeld. Als er al hotelhouders zijn die een goede service bieden, aldus de gids, de meesten schij nen zich neer te leggen bij de meest povere prestatie. De gids richt zich ook tegen het fooienstelstel van de Britse hotels. Het lijkt er meer op dat de hotelhouder van zijn gast verlangt dat hij zijn salaris kompleteert. DEN BOSCH, 1-3. Een 15-jarige in woner van Den Bosch heeft bekend zondag tijdens een ruzie om carna- valsgeld zijn 17-jarige zusje met messteken zodanig te hebben ver wond dat ze aan de gevolgen over leed. Dat heeft de politie van Den Bosch zondagavond laten weten. Broer en zus kregen ruzie over drie honderd gulden huishoudgeld die de jóngen mee wilde nemen. Tijdens de ruzie trok hij een mes en stak zijn zusje een aantal malen. Daarop ver dween hij met het geld. Zondag avond kon de politie hem aanhouden terwijl hij feestvierde in de stad. Op het moment van de ruzie waren de ouders met twee andere kinderen naar de intocht van prins Carnaval aan het kijken. AMSTERDAM, 28-2. De 31-jarige Ria Bakker is in de nacht van vrijdag op zaterdag bij een woning aan de Nieuwendammerwijk in Amsterdam-noord door wurging om het leven gebracht. Als vermoedelij ke dader is aangehouden de 31-jarige D. van der S., die volgens de politie al jaren met het slachtoffer samen woonde. De verdachte meldde zich een uur na zijn daad telefonisch bij de politie. Achtergrond van de ruzie zou jalouzie zijn geweest. ROTTERDAM, 1-3. Een dronken automobilist uit Rotterdam heeft zondagmiddag in Rotterdam-West de 35-jarige J. W. B. de Koning uit Rot terdam doodgereden. Het dochtertje en de hond vap het slachtoffer bleven ongedeerd, omdat zij luttele meters achter de heer De Koning liepen. De automobilist, de 29-jarige M. S., maakte zich na het ongeluk uit de voeten, maar werd door de politie thuis aangehouden. DORDRECHT, 28-2. De 69-jarige B. P. de Rover uit Dordrecht, die zater dagavond in zijn woning aan handen en voeten gebonden dood op bed werd gevonden, is volgens de politie het slachtoffer van een roofoverval. De politie van Dordrecht gaat er vooralsnog vanuit dat de overval door meer dan één persoon is ge pleegd, aangezien een kluis is ont vreemd, die door één man niet te dra gen is. De overvallers moeten zaterdaga vond tussen zeven uur en kwart over acht binnengekomen zijn bij De Ro ver. Om zeven uur verliet de De Ro vers ene zoon hem en om kwart over acht werd dood op bed aangetroffen door zijn andere zoon. Krzak herinnerde eraan dat de Poolse staatsschuld ongeveer 24 mil jard dollar bedraagt en dat daar dit jaar waarschijnlijk nog eens 2,5 mil jard dollar bijkomt. De nieuwe kre dieten die op de konferentie van schuldeisters van Polen in Parijs zijn gevraagd, zijn bedoeld voor een om zettingsoperatie, met dien verstande dat de aflossingen en rentebetalin gen die dit jaar zouden moeten ge schieden. worden opgeschoven en verdeeld over acht tot tien jaar. Nieuwe kredieten Minister Krzak zei dat Polen welis waar sinds 1972 regelmatig zijn schulden en renten heeft betaald. maar dat dit alleen mogelijk was dank zij nieuwe kredieten. Uit eigen middelen was „vrijwel geen cent" betaald, waardoor de schuldenlast steeds verder opliep. Slechts een „herstrukturering" van de schulden zou op langere termijn verlichting kunnen brengen. Vandaag (maandag) begint in Lon den een konferentie van enkele tien tallen partikuliere banken die tot de belangrijkste schuldeisers van Polen behoren. Naar de Poolse regering bekend heeft gemaakt, worden per 1 april rantsocnkaarten voor vlees inge voerd. Tegelijk wordt het suiker rantsoen tot en kilo per persoon per maand beperkt. Kinderen en aanstaande en zogen de moeders krijgen anderhalve kilo. De grootte van de vleesrantoenen zal variëren van twee tot vijf kilo per persoon per maand. DORDRECHT. 28-2. De 69-jarige P. de Rover uit Roosendaal is zarerda- gavond dood oip zijn bed aangetrof fen. De man werd door zijn zoon ge vonden en lag met gebonden handen en voeten op bed. Volgens de politie is het slachtoffer door verstikking om het leven gekomen, vermoedelijk door wurging. Wat daders en motief aangaat staat de politie vooralsnog voor raadsels. AMSTERDAM. Een 37-jarige Duit ser is zondagmorgen vroeg in een wo ning in de Langestraat in Amsterdam overleden na het snuiven van een bij de politie nog onbekende stof. Volgens een politiewoordvoerder zou er geen heroïne in het spel zijn. Sectie moet uitwijzen waaraan de man is overleden Het slachtoffer was na bezoek aan een bar met een Amsterdammer meege gaan naar diens woning. Maandag 2 maart Zierikzec Aula Chr. Scholengemeenschap. Voorlichting voortgezet onderwijs. 19.30 uur. Mondragon. Bijeenkomst VVD, le zing van mevrouw Verkerk-Terp stra, 20.00 uur. „Huis van Nassau". Voorjaarsverga dering kommissie Bedrijfs- en Zo meravondvoetbal, Rayon Zierikzee. 20.00 uur. Dinsdag 3 maart Zierikzee Stadhuis. Vergadering gemeente raad. 17.00 uur (let op tijd!). „Huis van Nassau". Voorlichtings vergadering Vereniging voor Be drijfsvoorlichting Schouwen-Duive- land. 19.30 uur. Sporthal Onderdak. Zeeuws basis scholenkampioenschap tafeltennis. 9.30 - 17.00 uur. Kantine sporthal Onderdak. Bijeen komst b.c. Zierikzee. 19.30 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. VerenigingsgebouwStreekfederatie Schouwen-Duiveland P.v.d.A. 20.00 uur. Oosterland Dorpshuis „Oosterhof". Filmvoor stelling. 16.00 uur. Bruinisse Dorpshuis. Kinderkarnaval. 13.00 - 17.30 uur. Woensdag 4 maart Zierikzee RSG-gebouw, Manhuisstraat. Vogels herkennen, organisatie ZVU. 19.30 - 21.00 uur. Kerkzaal Ger. Vrouwencontact groep. 20.00 uur. Sirjansland Verenigingsgebouw. Reformatorisch Contact Orgaan „Schouwen- Duiveland". 19.45 uur. Bruinisse Hervormd Verenigingsgebouw. Rui- lavond „Philatelica". 20.00 uur. Donderdag 5 maart Zierikzee Rechtswinkel, Havenpark 24, 19.00 tot 20.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Bijeen komst Herv. Vrouwengroep „Wees een zegen". 20.00 uur. „Huis van Nassau". Kring C.B.T.B. 20.00 uur. Haamstede Beatrixschool. Afdeling Rode Kruis. 20.00 uur. Gemeentehuis. Kommissie Sport-, jeugd- en kulturele zaken. 19.30 uur. Zonnemaire Café Bommenede. Klaverjaswed- strijden. 20.00 uur. Bruinisse Dorpshuis. Afd. Rode Kruis. 19.30 uur. Vrijdag 6 maart Zierikzee Lutherse kerk. Wereldgebedsdag. 20.00 uur. Westerschouwen Rekreatiezaal Camping Duinrand. Toneeluitvoering Vereniging Open baar Onderwijs, afd. Westerschou wen. Aanvang: 19.45 uur. Haamstede „De Graaf van Haamstede". Jaar vergadering varkenshoudersvereni ging „De Opgaande Zon". 19.30 uur. Zonnemaire Café Bommenede. Dans- en Bingo avond. Bond van Opzichzelfstaan- den. 20.00 uur. Ouwerkerk Dorpshuis. Uitvoering muziekver eniging „Nieuw Leven". 19.00 uur. Zaterdag 7 maart Zierikzee Kompetitiewedstrijd niet vergun ninghouders z.v. Onderdak in zwem bad Onderdak, 17.15 uur. Huis van Nassau". Afd. Ver. Bijen teelt. 14.00 uur. Maandag 9 maart Zierikzee „Huis van Nassau". Vergadering V.V.D.-afd. Zierikzee. Aanvang: 20.00 uur. Kerkwerve „De Vospit". Vergadering „WIK". 19.30 uur. Dinsdag 10 maart Zierikzee 's Landskamer. Algemene vergade ring Waterschap Schouwen-Duive land. 14.00 uur. Middagbezoek, Ned. Ver. v. Huis vrouwen, afd. Westerschouwen. Ver trek Amrobank: 13.15 uur. Brouwershaven Stadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Nieuwerkerk Zaal Ger. Kerk. C.D.A. -afdeling. 20.00 uur. (01110) 2255 HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110)53%, (01110) 3539 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur 4 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 2