Feestelijke opening van nieuw accountantskantoor Coördinatie in bejaardenwerk gaat definitief vorm krijgen Oude Haven 50, Zierikzee ACCOUNTANTSKANTOOR SCHOUWEN-DUIVELAND BV STREEKNIEUWS STOFFENZAAK GRACIA VERBOUWD ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 26 febniari 1981 Nr. 22868 ZIERIKZEE, 23-2. „Naast de boekhoudingen van land bouwbedrijven, die gezien de doorgaande sanering steeds in aantal afnemen, zijn de boekhoudingen van middenstandsbedrijven een steeds belangrijker positie in gaan nemen. ZIERIKZEE. Het stijlvolle naambord, dat - ter opening van het kantoor-door burgemeester Th. H. de Meester werd onthuld. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Aldus de heer J. M. Geluk, voorzit ter van de raad van kommissarissen van het accountantskantoor „Schou- wen-Duiveland" b.v. dinsdag bij de opening van het nieuwe kantoor aan de Oude Haven 50. „Het is noodzake lijk om op deze weg door te gaan. We hebben nu een goede akkommodatie en beschikken over een goed team van specialisten, die op elk gebied terzake kundig zijn". De heer Geluk sprak op de bijeenkomst ter gelegen heid van die officiële opening. Aangezien het verbouwde kantoor geen ruimte bood aan een zo talrijk gezelschap, werd deze gehouden in de bovenzaal van „Mondragon". Geschiedenis Alvorens het woord te geven aan burgemeester Th. H. de Meester, dook de voorzitter nog even de ge schiedenis in. „In het begin van de 70-er jaren werden er allerlei onder handelingen en fusie-besprekingen gevoerd, tussen de verschillende landbouworganisaties in het zuid westen, tot en met een gedeelte van de Hollanden. Helaas bleken deze fusie-bespre kingen te mislukken, maar er is toch een vorm van samenwerking geko men. Inrichting Oosterschelde (Slot) In het kader van het in- spraakwerk: Inrichting Oosterschel de, worden uit het verzamelmateri- aal door de provincie nog on derstaande gegevens doorgegeven. Bijna iedereen is het erover eens dat de sportvisserij moet worden be vorderd. Deze vorm van rekreatie past uitstekend in de beleidsdoelstel lingen voor de Oosterschelde. Wel moet het pierensteken aan voorwaarden worden onderworpen en is strenge kontrole op de naleving ervan noodzakelijk. Beroepsvaart Enkele groepen vinden dat er te weinig aandacht is besteed aan de na delen van de beroepsvaart in verge lijking tot die van de rekreatie. Ge vraagd wordt om beperking van het vervoer van gevaarlijke stoffen, mel dingsplicht, betere bebakening etc. Beheersmaatregelen Tenslotte wijzen veel groepen op de noodzaak van doeltreffende be heersmaatregelen, opdat konflikten tussen bijvoorbeeld natuurbehoud en rekreatie kunnen worden voorko men. Voorgestelde maatregelen zijn o.a.: regels ter betreding van slikken en platen; beperking van sportvlie- gen boven de Oosterschelde; strenge milieu-eisen voor jachthavens; be perken van „souvenirjagerij" door sportduikers en beteugeling van de gevaren van de beroepsvaart. Provinciale staten van Zeeland be handelen de Oosterschelde-nota in mei. De samenvatting van de in- spraak-reakties is te bestellen bij: Bureau voorlichting, provincie Zee land, Sint-Pietersraat 42, 4331 EW Middelburg, met vermelding: in spraak. Telefoon: (01180) 27351, toestel 226. ZIERIKZEE „Stadsberigten" In het jongste nummer van „Stads berigten", een informatieblad van de gemeente Zierikzee, wordt aandacht geschonken aan: de Boomfeestdag, nieuwe verordening Drank- en hore- cawet, kennismakingsbijeen komsten, tentoonstellingen, stadhui sinformatie en arbeidskrachten tel ling 1981. De nationale boomfeestdag zal ge houden worden op woensdag 18 maart. Schoolkinderen zullen bomen planten in Poortambacht VII, als on derdeel van de toekomstige windke- ring. De plaatselijke organisatie be- Het accountantskantoor „Schou- wen-Duiveland" werd opgericht uit het kantoor van de Z.L.M. te Goes en het kantoor van de C.B.T.B. te Zie rikzee. Deze samenwerkingsvorm kon de werkzaamheden beginnen per 1 januari 1975 te Zierikzee", aldus de voorzitter, die vervolgens het woord gaf aan de burgemeester. De burgemeester voldeed graag aan het verzoek de officiële ope ningshandeling te verrichten, maar vond het toch een goede gedachten zijn speech niet op de openbare weg te hoeven houden maar in „Mondra gon". De meerderheid van het kollege toonde zich verheugd rond de gang van zaken tijdens de verbouw van het pand Oude Haven 50. Ver kantor ing „Toch betreuren wij het, dat al wéér een woonhuis werd verlaten en en kantoor er voor in de plaats kwam", een ontwikkeling, die het kollege met zorg vervult, maar waar overigens wél rekening mee was ge houden, bij het vaststellen van het bestemmingspland Dam-Oude Ha ven. Dit gebied zal een city-funktie vervullen. „Maar het neemt niet weg, dat het jammer is en de leef baarheid niet bevordert", aldus de burgemeester De Meester. Overigens had hij met genoegen ge- konstateerd (als „nabuur") dat het pand uiterlijk geen verandering heeft ondergaan, maar in stijl is ver bouwd. Vooral het bronzen naambord deed hem veel genoegen. Voorts feliciteer de spreker de voorzitter van de raad van kommissarissen met de nieuwe aanwinst. Werkwijze Kantoor-direkteur de heer F. J. M. Kal wij legde vervolgens de werkwij ze van een accoutantsbureau uit. „De ontwikkelde administratieve tech nieken stellen ons in staat met de computer tijdrovende taken van de cliëntèlen over te nemen, zoals de fakturering en de debiteurenbewa king. Natuurlijk is de accountant ook fiskaal deskundig en verzorgt belastingaangiftes en aanvragen voor investeringspremies. Deze wij ze van funktioneren is in de achter ons liggende jaren uitgegroeid tot een dienstverlenend bezig zijn, waarin ons vele taken toebedeeld worden", aldus de heer Kalwij. Z.L.M./C.B.T.B. De heer A. J. G. Doeleman, spre kend namens de C.B.T.B. en de Z.L.M. ging nader in op de decentra lisatie van Schouwen-Duiveland, die naar zijn mening aan het doel beant woordt. Ook pleitte hij voor het snel doorgeven van gegevens door het ac countantsbureau, van belang om op tijd de bakens te kunnen verzetten. Dit is vooral voor de landbouwers van belang, meer nog dan voor ande re bedrijven en winkels. rust bij het gemeentebestuur. Het doel van de boomfeestdag is bij de deelnemende kinderen belangstel ling en liefde te wekken voor alles wat leeft en groeit. De kennisma kingsbijeenkomsten worden dit jaar gehouden op waepsdag 6 mei en woensdag 30 september in de trouw zaal van het stadhuis. Nieuwe ingeze tenen zullen daar de nodige gemeen telijke informatie verstrekt worden. Op 4 juni is er een „open avond" voor de gehele Zierikzeese bevolking. Jaarvergadering Z.O.(rat.)V. In de refter van de Corneliastich- ting vergaderde dinsdag de Zierik zeese Oratorium Vereniging. De vergadering stond in het teken van het herstel van het koor, dat - voor de komst van de nieuwe diri gent, de heer P. Zoomers - een moei- Overigens merkte spreker op, dat van de zijde van de boeren er weinig belangstelling voor de moeilijk te vertalen cijfers is: een taak voor het accountantsbureau. Een betere be drijf sbegeleiding moet er volgens spreker komen. „Maakt u zich geen zorgen voor minder werk voor u bu reau: daar zorgt de belastinginspek- tie wel voor", besloot Doeleman. „Het is een goede plaats voor een goed kantoor", vond de heer D. Waai- jenberg, namens de Z.O.C. het woord voerend. Het kantoor is volgens hem een goede vraagbaak, dat zeer nood zakelijk is. De adviesfunktie van het bureau is onontbeerlijk: de mooiste computer is nog niet goed genoeg voor het ver talen van de cijfers, dit zal mensen werk moeten blijven, volgens de heer Waaijenberg. Na een kort dankwoord van de ar- chitekt, de heer Van Doorn uit Goes (voor de opdracht), verplaatste het gezelschap zich naar het verbouwde pand, waar burgemeester Th. H. de Meester de openingshandeling ver richtte, door de onthulling van het naambord. lijke tijd heeft doorgemaakt. Thans echter is het koor duidelijk weer in de lift. Het ledental is wat toegeno men en de repetities vinden weke lijks plaats in de school aan de Nieu we Boogerdstraat (dinsdagavonden). De voorzitter de heer M. J. Bij de Vaate dankte de dirigent (en de leden uit Flakkee) voor hun inbreng. De di rigent verklaarde dat het koor een eindweegs in evenwicht is, maar twee sopranen en één bas zouden nog welkom zijn. Willekeurig tussentijds nieuwe leden aannemen echter kan de kleurklank van het koor versto ren; daarmede moet derhalve voor zichtigheid betracht. Heel voorlopig wordt gedacht aan een uitvoering in de late herfst, maar een definitief besluit wil men laten afhangen van de verdere ontwikkeling. Verslagen De feiten van het jaar werden uit voerig vermeld in het verslag van de sekretaris, de heer J. C. de Vos, die uiteraard ook mededeling deed van de moeilijkheden in het verleden, die thans zijn opgelost. Overwogen wordt een „concert- reisje" te maken naar Rotterdam. De penningmeesteresse mevrouw E. Koper-Rodoe bracht een zorgvuldig samengesteld financieel verslag. Het koor kan - zo blijkt - zich bedruipen en heeft nog een bedragje voor de fi nanciering van eventualiteiten. Bij; monde van mevrouw De Oude- Schults werd rapport uitgebracht, waarna de penningmeesteresse werd gedéchargeerd. Besloten werd het be drag per donateur op te trekken tot minimaal 5,—, zulks op voorstel van mevrouw E. Hagesteyn-de Haan. De dirigent heeft kontakt gezocht met zijn kollega van het Kamerkoor, teneinde in de toekomst te vermij den, dat eventuele uitvoeringen te .dicht op elkaar vallen. In de nieuwe kaskommissie wer den benoemd, de dames mevrouw J. van 't Leven-v. d. Weele en mevrouw M. Schot-Rentier. De aftredende voorzitter en sekretaris werden her kozen. Na sluiting van de vergade ring volgden nog enkele gezellige uurtjes. Diabetes-vereniging Op donderdag 12 maart wordt in het „Huis van Nassau" een vergade ring gehouden van de afdeling Schouwen-Duiveland van de Diabe tes Vereniging Schouwen-Duiveland. Bestuursverkiezing is noodzake lijk in verband met het aftreden van de heren P. A. van Bloois en J. C. A. Smallegange. Beiden zijn herkies baar. De fa. Boehringer Mannheim zal voorlichting geven op de zelfkon- trole bij de diabetes mellitus met be hulp van teststroken. Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting De Vereniging voor Bedrijfsvoor lichting organiseert heden (donder dag 26 februari) een exkursiepro- gramma. Bezocht worden de cham pignonkwekerij van de heer J. Zweistra te Oosterland, het melkvee- houdersbedrijf van de heer L. de Ruijter te Zierikzee en de orchideeën- kwekerij van de heer L. J. A. Klompe te Dreischor. In de middaguren vindt in café „Bommenede" te Zonnemaire een „kijk- en praatbijeenkomst" plaats, met als thema „Ontwatering". Spreker is ing. J. M. van der Weele van het C.A.R. Benzinetank leeggehaald Uit de benzinetank van de auto van mevrouw M. A.-B., die geparkeerd stond aan de Fokkerstraat, is in de nacht van maandag op dinsdag 20 li ter benzine gestolen. De daders zijn (nog) onbekend, hoewel buren rond half zes in de ochtend een paar man nen in de buurt van de auto hadden gezien. BURGH-HAAMSTEDE Strafeest Zaterdag 28 februari is Burgh- Haamstede aan de beurt om het Stra feest te vieren. Het ligt om de bedoe ling om met de paarden en pony's om 12.30 uur te vertrekken vanaf hotel „Het Grote Zwijn" te Burgh, rich ting strand. Een goed kwartier later gaan de paarden dan te water via het ruiter pad in de Domeinen. Daarna wordt de gebruikelijke route gereden door de Burghse Polder naar Burghsluis en over de Meeldijk naar Burgh. Bij de kruising Kraaijesteinseweg-Weel- deweg wacht de Kon. Muziekvereni ging „Witte van Haemstede" die de ruiters vooraf gaat naar Burgh. De stoet zal stipt 15.00 uur bij deze krui sing arriveren. In Haamstede zal ook het rusthuis weer aandoen en na af loop zullen de paarden zich op zijn best laten zien in de Slot laan. RENESSE Kledingaktie Voor de jaarlijkse kledingaktie Stichting Mensen in Nood kunnen be langstellenden uit Renesse kleding en dergelijke inleveren bij mevrouw Duson, Vroonweg 44, Renesse. Het inleveren kan tot 11 maart. SCHARENDIJKE Backstage in Trace De formatie Backstage, bestaande uit Lou Brondgeest (zang), Bill Hille- brand (bass-zang), Frank Gilijamse (drums) en Steve Protheroe (solo gitaar) treedt zaterdag 28 februari in jeugdsoos Trace te Scharendijke op. In het voorprogramma komt de nieuwe Schouwse formatie Dodge, die zijn eerste optreden af zal wer ken. De groep bestaat uit: Johan Fre- deriks, David Bakker (bass), Steve Hugget (solo-slaggitaar) en Harry Landman (drums). Voor tijd: zie agenda. KERKWERVE S.V. „WIK" Op maandag 9 maart wort in de kantine van de sportakkommodatie „De Vospit", een algemene ledenver gadering gehouden van de S.V. „WIK". Succes Dierenpension Op 22 februari 1980 was er in Zuid laren (Fr.) weer een internationale tentoonstelling voor Cockerspaniels. Door Tineke en Detlef Bogh uit Kerkwerve werd ook hieraan deelge nomen met de zelfgefokte cockerspa- niel „Questor of Qubo's Home", en niet zonder succes. Op deze ten toonstelling werd door Questor een le plaats uitmuntend behaald in de jeugdklasse. Hieraan werd ook nog het reservekampioenschap toege voegd. Wanneer men hierbij de leef tijd van Questor in aanmerking neemt n.b. 10 maanden is dit voor de jeugdie cockerspaniel een geweldig resultaat. Opnieuw internationaal sukses voor het echtpaar Tineke en Detlef Bogh. ZONNEMAIRE „Nut en Uitspanning" Hieronder volgt de puntentoeken ning van het onderling solistencon cours, dat de harmonie „Nut en Uit spanning" te Zonnemaire, organi seerde. Vijftal (trommen) 48 Vi punten (J. Fonteine, A. de Vlieger, S. M. Stoel, H. de Vlieger, R. van Almkerk); drie tal (trommen) 48 punten (J. Fonteine, H. de Vlieger, R.yan Almkerk); J. de Bie (hoorn) 45Va punten; J. van Ast (trombone) 45Vz punten; mej. J. Brou wer (dwarsfluit) 48Vi punten; J. van Sas en S. Duinhouwer (euphonium) St. Philipsland doet niet mee ZIERIKZEE, 25-2. Woensdagavond is tijdens een ver gadering in het stadhuis van Zierikzee een voorlopig bestuur samengesteld voor de Stichting Gecoördineerd Bejaardenwerk Schouwen-Duiveland i.o., dat als eerste taak heeft de aanstelling van een coördinator. Omdat die funktionaris via het Arheidsplan van C.R.M. wordt aan geboden (met 80 procent subsidie), moet er zo snel moge lijk een keuze uit de sollicitanten worden gemaakt, an ders verloopt het rijksaanbod. Een half jaar geleden begon een voor bereidingskommissie, bestaan de uit wethouder C. Bij de Vaate van Zierikzee, burgemeester J. L. Nie- mantsverdriet-Leenheer van Wester- schouwen, de inmiddels vertrokken wethouder J. van Burg uit Midden- schouwen (later opgevolgd door bur gemeester W. den Boer) en de heer J. H. Stoutjesdijk, direkteur van de Fe deratie Maatschappelijke Dienstver lening Noord-Zeeland, om die ge wenste samenwerking op het gebied van bejaardenwerk op te zetten. Oorspronkelijk lag het in de bedoe ling, dat ook St. Philipsland zou deelnemen, maart kortgeleden (18 fe bruari) besloot de raadsvergadering aldaar de medewerking te staken. Men was van mening, dat St. Phi lipsland genoeg eigen mogelijkheden heeft om dat werk te verrichten. Gemeentelijke bijdrage Inmiddels hadden alle gemeenten op Schouwen-Duiveland hun mede werking al toegezegd met een bijdra ge van 0,76 per inwoner. Het afhaken van St. Philipsland zal te zijner tijd een verhoging van vijf cent per inwoner betekenen. De administratie voor het projekt wordt van het begin af aan verzorgd door de heer P. A. Zoon, hoofd van de afdeling welzijn van Zierikzee. Hij blijft dat doen tot het definitieve bestuur is gevormd en de Stichting een feit is. Dan hevelt hij zijn „pa pierwinkel" bejaardenzorg over naar de inmiddels benoemde coördi nator. Huisvesting Deze coördinator wordt - om eko- nomische redenen - ondergebracht in het kantoor van gc Federatie Maat schappelijk'* Dienstverlening te Zie rikzee. De subsidie van c.r.m. voor deze ar beidsplaats heeft te maken met het feit, dat Schouwen-Duiveland al ja ren kampt met een gebrek aan coör dinatie op het gebied van bejaarden werk. Er heeft een Overkoepelend Or gaan Bejaardenwerk bestaan, maar daar kwam weinig uit, hoofdzakelijk doordat de medewerkers dat in hun toch al schaarse vrije tijd moesten doen. Ook de Stichting Samenlevingsop bouw hield zich er al eens mee bezig, en ook toen al bleek, dat een gecoör dineerd orgaan pas goed zou kunnen funktioneren met een full-time kracht. De mogelijkheid van C.R.M. was toen nog niet aanwezig, vandaar dat de pogingen door gebrek aan fi nanciële middelen, op niets uitlie pen. „Witte vlek" Nu ziet het er dan toch naar uit, dat de „witte vlek", die Schouwen-Dui veland op dit gebied vertoont, zal verdwijnen. Voorlopig bestuur Bij het passeren van de Stichting sakte zal het definitieve bestuur wor den samengesteld, maar woensdag werd het voorlopige gevormd, dat met de nodige werkzaamheden kan gaan starten. Verschillende groepen zijn daar naar richtlijnen van C.R.M. in verte genwoordigd. Uit de groep „bejaar den", verdeeld onder bejaardensocië teiten en A.N.B.O. zijn samen vier ze tels in het bestuur. Voor de bejaar densociëteiten zijn dat: mevr. M. J. van Bommel-den Hartog, Nieuwer- kerk en H. A. Klatten, Scharendijke. Voor A.N.B.O.: mevrouw H. J. C. Apon-Snel en A. G. J. van de Eijnde, Zierikzee. Overige zetels: Kruis werk: L. Deij, Zierikzee; Algemeen Maatschappelijk werk en Gezinsver zorging: J. H. Stoutjesdijk, Ooster land; Sociaal Cultureel werk: mevr. J. van Duivendijk-de Graaf, Bruinis- se; Vrijwilligerswerk: mevr. H. C. van der Hark-van 't Hooft, Zierikzee en mevrouw J. den Boer-de Ruiter, Zierikzee; Intramurale zorg (zieken en bejaardenhuizen, verzorgings- en verpleegtehuizen): W. Wandel, Nieu- werkerk; gemeenten: mevrouw J. L. Niemantsverdriet-Leenheer, Burgh- Haamstede en J. op 't Hof, Sirjans- land. 46V2 punten; mej. H. van Nieuwen- huijze (klarinet) 46 punten; C. Duin houwer (cornet) 45 punten; L. van Nieuwenhuijze en mevrouw L. van Nieuwenhuijzev. d. Houten (klarinet en bariton) 46Vi punten; mej. J. Brou wer en mej. C. Kotoun (dwarsfluit en klarinet) 48Vi punten; mej. L. Fok ker, mej. D. Mielard, E. Gramberg en F. Mielard (trommen) 48 punten; C. van Nieuwenhuijze (tenor sax) 48 punten; M. Duinhouwer en S. Duin houwer (trombone en euphonium) 46 punten; E. v. d. Graaf (klarinet) 48 punten; S. M. van Almkerk, J. M. van Almkerk, L. van Nieuwenhuijze (klarinet) 51V2 punten; mej. L. Ko toun (hoorn) 44Vi punten; mej. A. Duinhouwer (dwarsfluit) 50 punten; mej. K. v. d. Graaf (dwarsfluit) 54 punten (met lof); W. Brouwer (klari net) 51; C. de Munnik jr. (cornet) 46'/2 punten; M. Duinhouwer (trombone) 42 Vi punten; P. de Munnik (trompet) 43 punten; S. M. en J. M. van Alm kerk (klarinet) 50 punten; S. Duin houwer (euphonium 52; mej. A. Duin houwer, mej. K. v. d. Graaf (dwars fluit) 49 punten en A. van Nieuwen huijze (trombone) 55 Vi (met lof). DREISCHOR Onderling Solistenconcours „Crescendo" Zaterdag 28 februari a.s. houdt de muziekvereniging „Crescendo" het jaarlijks onderling solislenconcours in het Dorpshuis te Dreischor. Het gevarieerde programma voor ziet in een optreden van 22 solisten en een tweetal duo's. De muzikanten zullen op de piano worden begeleid door mevrouw H. G. J. de Regt-de Rijke uit Zierikzee. De jurering is in handen van de heer D. Burger uit Ka- pelle-Biezelinge. Deze avond is voor iedere belangstellende vrij en gratis toegankelijk. Voor tijd: zie agenda. NIEUWERKERK C.D.A.-Duiveland Dinsdag 10 maart, zal de afdeling Duiveland van het Christen Demo cratisch Appèl vergaderen in de zaal van de Gereformeerde Kerk aan de Badhuisstraat te Nieuwerkerk. Naast huishoudelijke zaken en bestuursverkiezing zullen aktuele politieke en gemeentelijke zaken besproken worden, met als voorlich ters de drie zittende C.D.A.-gemeen teraadsleden. Ook over de komende kamerverkiezingen zal worden gesproken. Alle belangstellenden zijn welkom. OOSTERLAND Aanrijding bij Pleisterplaats Bij het oprijden van de rijksweg, ter hoogte van de „Pleisterplaats", overkwam mevrouw N. de B.-K. uit Oosterland een aanrijding met een auto, bestuurd door C. G. uit Bruinis- se. G. reed over de rijksweg richting Zierikzee. De voertuigen werden be schadigd. Persoonlijk letsel deed zich niet voor. SIRJANSLAND „Waarom Israël?" Zaterdagmiddag 28 februari hou den de Hervormd Gereformeerde Jeugdbonden uit Noordelijk en Midden-Zeeland te Sirjansland een spel- en leermiddag. Die begint om 14.45 uur en ds. G. H. Cohen-Stuart uit Poortugaal houdt er een causerie met als titel: „Waarom Israël?" Ds. Cohen-Stuart zal begin juni naar Jeruzalem vertrekken om daar namens de Synode der Nederlandse Hervormde Kerk werkzaam te zijn. Hij was reeds eerder verschillende keren in dat land van de Bijbel, zodat hij zijn kennis van dat land en zijn er varingen daar eerder opgedaan, in zijn voordracht kan verwerken. ANNA JACOBAPOLDER Vergadering N.C.V.B. De predikant ds. Oliemans uit Dor drecht hield voor de N.C.V.B.-afde ling, een lezing over het onderwerp: „Hoe komt een dominee aan zijn preek?". Na afloop volgde een dis- kussie. ZIERIKZEE, 25-2. De vroegere stoffenzaak Gracia aan de Appelmarkt heeft een verbouwing ondergaan en is daarbij tevens van naam veranderd. De zaak, één van de vele van een grote overkoepelende firma, heet tegenwoordig Stof- fenpalet. Een juiste naam, daar cheffin mevrouw L. J. Minnik-Kloet en overig personeel alleen stoffen verkopen, zij het dat het publiek daarin een enorme keuze kan maken. Met de verbouwing is het vloeroppervlak verdubbeld en zijn de stands voor de stoffen gemoderniseerd. In de hele zaak zijn demonta bele rekken geplaatst, die makkelijk verplaatsbaar zijn. Tijdens de een maand durende verbouwing heeft Stoffenpalet tijdelijk een pand in de Korte St. Janstraat gehuurd. Woensdagmiddag was er aan de Appelmarkt een recep tie voor genodigden en belangstellenden. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 3