deunloo b.u. Reagan noemt houding Sovjet-Unie niet „immoreel" maar „amoreel" Italiaans aardbevings- gebied een witte hel AGENDA WISKUNDESOM Eerste perskonferentie Treedt Hua af? Hoerenbezoekers strafbaar Tweede Kamer Kabinet wil order voor Taiwan- duikboten laten uitvoeren Sneeuw op de Balkan WEEKEINDE- ARTSENDIEN ST DIERENARTS APOTHEEK installatiebedrijf Jeugdsozen in het weekeinde ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE KINDJE h 2 4 Een Zierikzees bedrijf kreeg een bestelling voor uniformen voor een bepaalde instelling. De levering gaf in het verleden nimmer problemen, maar een telefoontje met Haulerwijk leerde ditmaal, dat de situatie opeens drastisch was gewijzigd. Er werden geen uniformen meer ge maakt, want het betreffende bedrijf was failliet. Weliswaar nog wel bezet (toen) door het personeel, om de on dergang wat te rekken, maar dat is - gelijk inmiddels bekend ook op niets uitgelopen. Een zelfde ,,nee" kregen ook de bestellers van politieuniformen el ders in het land en die van jassen voor de Kon. Marine. Bestellingen genoeg dus; maar van fabrikage is geen sprake meer. Dat doet het bui tenland voor ons. Wie in de toekomst het geld bijeen heeft gespaard voor een cruisereis op een (nieuw) schip, kan zijn vaderlandse trots wel thuis laten, want het schip, voor de Hol land Amerika Lijn, zal gebouwd worden op een Franse werf. Over deze angstaanjagende feiten heen, komt de mededeling dat door de bank genomen, de Nederlandse produkten veel te duur zijn, in verge lijking met de Amerikaanse en ver schrikkelijk veel te duur, in vergelij king met de Japanse. Intussen loopt men te Bergen op Zoom te koliekte ren" voor de ijzergieterij Asselbergs en bereikt het aantal werklozen ver schillende honderdduizenden. De ekonomische problematiek is zó groot geworden, dat een gewoon mens daar geen wijs meer uit worden kand. Bovendien „vullen praatjes geen gaatjes", d.w.z. met emotionele uitspraken en overwegingen komt het land geen stap verder, maar me nigeen vraagt zich toch wel in gemoe- de af, wat er aan de hand is met het „welvarende" Nederland, waar de nieuwslezers op de „buis" een geslo ten of te sluiten bedrijf dagelijks als vast programmapunt in hun journaal hebben. Om het toch nog even emotioneel te houden: „waar zijn we feitelijk mee bezig?" Hoge olieprijzen en een stok kende wereldekonomie zijn welis waar faktoren, die meespelen, maar van een „Beurskrach" a la 1929 is toch geen sprake. Vanwaar dan deze orgie van bedrijfsekonomische strui kelingen, die het werkloosheids vraagstuk stilaan het profiel van de dertiger jaren gaan geven? Doktoren genoeg rond het ziekbed van de pa tiënt; als diagnostici komen ze een heel eind, maar als therapeuten ver schillen ze van mening. Op dit punt zal er in de toekomst sprake moeten zijn van éénsluidend heid van oordeel. Daarnaast moeten alle mogelijke faktoren naast en bij elkaar worden gezet en - als bij een wiskundesom - sommige behouden en andere, de slechte, ge-elimineerd, ook al zal het pijn doen, waar het ook maar pijn doet. Een klusje voor het kabinet van nu en het volgende. AMSTERDAM. Met het slaan van de eerste paal is donderdagochtend in de Jacob Obrechtstraat in Amster dam de bouw begonnen van een kli niek voor behandeling van verslaaf den aan alkohol. PEKING, 29-1. De geruch tenstroom over een mogelijk vrijwil lig aftreden van de Chinese partijlei der Hua Guofeng is donderdag weer toegenomen. Volgens diplomatieke kringen in Peking zou Hua voortdurend door medepartijleiders zijn aangevallen, dat hij tenslotte zijn funktie beschik baar zou hebben gesteld. Formeel moet Hua zijn ontslag aanbieden op de volgende vergadering van het cen trale komité van de kommunistische partij die volgens waarnemers niet voor het einde van februari zal wor den gehouden. Öp aanbeveling van het politbureau zal dan de huidige algemeen-sekretaris van de partij, Hu Jaobang, de nieuwe partijleider worden. Hua zal dan tot een van de plaatsvervangende partijleiders worden benoemd. Zon komt GORREDIJK, 29-1. Na een uitgesproken sombere week met veel mist zal de zon in de loop van het weekend terugkeren. Dat is te danken aan een tweede koufront vanuit het noordwesten. Het bindt de strijd aan met het grote en sterke hogedrukgebied boven het continent. Het doorkomen van het front zal gepaard gaan met wat regen. Bovendien neemt de zuidwes ten wind toe tot vrij krachtig in het binnenland en krachtig aan de kust. De temperatuur blijft voor eerst tussen 3 en zes graden boven nul, aldus weerman Hans de Jong uit Gorredijk. Na verbetering van het zicht zal er in de nacht van zondag op maandag in het binnenland kans bestaan op wat lichte vorst. Fe bruari schijnt echter ook al niet van plan te zijn het de schaatslief hebbers naar hun zin te maken. WASHINGTON, 29-11. De Amerikaanse president Ro nald Reagan heeft donderdag op de eerste perskonferen tie na zijn ambtsaanvaarding een felle aanval gelanceerd op de Sowjet-Unie door deze als „amoreel" te bestempe len, inzoverre haar leiders omderwille van de wereldre volutie altijd bereid zijn tot leugens en bedrog en het ple gen van elke misdaad. Dit is „amoreel, niet immoreel" en wij gaan van andere normen uit", zo zei hij. De ontspanningspolitiek heeft zij volgens Reagan tot dusverre opgevat als een kwestie van éénrichtingsverkeer, dat de Sowjet-Unie heeft gebruikt om haar eigen doeleinden na te streven. Bij de omgang met de Sowjet-Unie dient steeds rekening te worden ge houden met het feit, dat kommunisti sche wereldoverheersing haar oog merk blijft, zo zei Reagan in wat vrij wel zonder twijfel de felste aanval was die een Amerikaanse president ooit op Moskou heeft gedaan. Flitsen uit het buitenland NEW YORK. Vrijdag wordt voor New York de dag van Ticker- Tapeparade voor de ex-gijzelaars, waarvoor 230 kilometer materiaal speciaal is ingevoerd. WENEN. De Sowjet-Unie heeft de gemiddelde prijs waartegen zij olie aan haar bondgenoten in Oost-Europa ver kopt sinds 1 januari met 27 procent verhoogd. PEKING. De Chinese leiders vrezen nu te maken te krijgen met een „tweede kulturele revolutie", gezien de onrust onder studenten en militairen, de sta kingen een reeks bomaanslagen en de oprichting van geheime „anto-rege- ringscellen". WINDHOEK (Zuid-Afrika). De leeuwinnen in het nationale park Eto- sha Pan in zuidwest Afrika of Namibië krijgen de pil. LISSABON. Anti-communistische opstandelingen in Mozambique heb ben donderdag verklaard dat zij een groot offensief van de regeringstroepen die werden gesteund door „adviseurs" uit Oost-Europa en Cuba, tot staan hebben gebracht en tegen de 50 rege ringssoldaten hebben gedood. WASHINGTON. President Reagan van de Verenigde Staten heeft donder dag op zijn eerste persconferentie ge zegd dat hij „zeker ziet denkt aan wraak op Iran" en denkt dat hij de verplich tingen die zijn aangegaan in het ak koord over de vrijlating van de 52 Amerikaanse gijzelaars zal nakomen. WASHINGTON. President Ronald Reagan is van plan het mes drastisch in de uitgaven van de Amerikaanse over heid te zetten. De bezuinigingen die hij wil aanbrengen zijn „warschijnlijk gro ter dan ooit iemand heeft geprobeerd. MULHOUSE. Zesduizend man per soneel van de Franse kalimijn Mines de PotassaD'Alsace (MDPA) in Mulhouse is donderdag in staking gegaan om de bouw te eisen van een zoutfabriek met een kapaciteit van één miljoen ton. BONN. De Westduitse regering zal het beginsel blijven steunen van even wicht in de betrekkingen tussen oost en west. Zij zou een ernstig „voorbehoud" maken tegen een „andere filosofie" die neigt tot een militaire superioriteit van het westen. EL SALVADOR. De oppositie in El Salvador, de guerrilleros inbegrepen, heeft besloten eerst te streven naar steun van „jonge officieren" in het leger, voordat zij overgaat tot het „slot- offensief' tegen de regering van Duarte. BEIROET. Iran heeft donderdag een verhe.viging van de oorlog met Irak gemeld. Het zou in twee dagen ruim 300 Iraakse soldaten hebben ge dood of verwond vooral in de strijd bij Abadanm, maar ook bij Dezfoel, Ahwaz, Toetmal en Farsiat. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Peru en Ecuador, lan den die allebei lid zijn van de regio nale Zuidamerikaanse organisatie het Andespact (met Colombia, Vene zuela en Bolivia), maken voor de tweede maal in twee maanden mel ding van grenskonflikten. AMSTERDAM. De krakers van het pans Weteringschans 89, het nog overeind staande gedeelte van het vorig jaar december ontruimde kom- plex de Grote Wetering in Amster dam, mogen daar blijven wonen. DEN HAAG. Vijf milieu-organisa ties hebben bij de Raad van State be roep aangetekend tegen de voorgeno men storting van 190.000 kubieke meter baggerslib op de Noordzee, af komstig uit de haven van Hoogovens in IJmuiden. Wereldomvattend „Ik ken geen Sowjet-leider van de tijd na de revolutie inbegrepen de huidigen, die niet meer dan eens ver klaarde dat er vastbesloten moet worden gestreefd naa't het doel van één de wereld omvattende socialisti sche of kommunistische staat", zo zei hij. Reagan zei onder het voeren van zijn nagestreefde „linkage"-politiek van het steeds in de gaten blijven houden van het algehele gedrag van de Sowjets niettemin bereid te zijn tot verder wapenbeheersingsoverleg om te komen tot een nieuw SALT 2- verdrag ter vermindering van de strategische kernwapens tussen de Sowjet-Unie en de Verenigde Staten. Mits dit tot een werkelijke inkrim ping van het arsenaal van deze wa pens zou leiden. Gedrag Het huidige SALT-2-verdrag, aldus Reagan, - in 1972 door president Car ter en Sowjet-leider Brezjnjev in We nen ondertekend, doch niet geratifi ceerd door de Amerikaanse senaat - maakt het beide partijen mogelijk hun strategische potentieel te vergro ten. Dit verdrag kan geen verdrag ter vermindering van de bewapening worden genoemd en bij toekomstige onderhandelingen daarover dient ook steeds het gedrag van de Sowjet- Unie op andere terreinen aan de orde te worden gesteld. DEN HAAG. Het elektriciteitsver bruik is in 1980 met een half procent gedaald. ROTTERDAM, 29-1. Mannen, die in Rotterdam naar de hoeren willen gaan lopen voortaan de kans een proces-verbaal te krijgen. Via een wijziging van de Algemene Politie verordening, die donderdag door de gemeenteraad werd aangenomen, is naast de prostituee ook de hoerenlo per strafbaar geworden. De wijzi ging werd ingevoerd op verzoek van het PvdA-raadslid mevrouw F. Stoeckart, die het diskriminerend voor vrouwen vindt als alleen de tip pelaarster kans loopt te worden ver volgd. DEN HAAG, 29-1. De reakties van China op de duikbootorder van Taiwan aan RSV hebben de regering zoveel geleerd, dat voor meer militaire leverin gen aan Taiwan geen exportvergunningen zullen worden gegeven. „Meer militaire leveringen aan ning daarvoor behoort te worden af- Taiwan zullen de spanning zozeer op- gezien", zo verklaarde minister-pre- voeren dat van een exportvergun- sident Van Agt donderdagavond in de Tweede Kamer. DEN HAAG. Minister mevr. Gar deniers (CRM) vindt de aanvallen van uit de Tweede Kamer op de rege ling voor eigen bijdragen in welzijns voorzieningen onterecht. Dat is een zaak van het kabinet, het is geen be leid van het departement van CRM. UTRECHT. Twee autodieven heb ben ondanks door de Utrechtse poli tie lekgeschoten banden, kans gezien om in een gestolen sportauto aan een kontröle te ontsnappen. De wagen werd na enige tijd leeg teruggevon den op anderhalve kilometer afstand van de plaats, waar de schoten waren gevallen. UTRECHT. De speciale hoorzitting die de tweede kamerkommissie voor ekonomische zaken donderdag heeft gewijd aan de op de afgrond balance rende ijzergieterij Asselbergs in Ber gen op Zoom heeft geen konkrete toe zeggingen opgeleverd. BOEKAREST, SOFIA, 29-1. Zware sneeuwstormen hebben in de afgelo pen 24 uur bijna volledig het verkeer in de Balkanlanden Roemenië en Bulgarije verlamd. Volgens het Roemeense persbureau Agerpres sneeuwt het in het noord oostelijke gebied van Walachije en Oltenitza bij temperaturen van 22 graden onder nul. Sneeuwstormen met een wind kracht van 125 km per uur hebben het gehele verkeer in het gebied ten oosten en noorden van de hoofdstad Boekarest onderbroken. Noordoost-Bulgarije wordt al twee dagen door een orkaanachtige sneeuwstorm geteisterd waarbij windsnelheden van 140 km per uur werden bereikt. De water- en stroom voorziening werd onderbroken. Drie honderd reizigers, die in een buurt - trein in de omgeving van de hoofd stad Sofia door de sneeuwmassa's waren geïsoleerd, konden gered wor den. COZENZA, 29-1. Nieuwe sneeuwstormen die soms 24 uur duren, hebben ge bieden van Zuid-ltalic en Sicilië geïsoleerd en de ellende van duizenden aard bevingsslachtoffers in tenten en caravans nog vergroot. In sommige bergge bieden van Sicilië en Calabrië daalden de temperaturen tot 13 graden onder nul. „Wij zijn gevangenen in een witte hel", zei de burgemeester Vanan Gio-^ vanni in Fiore, een dorp in de buurt van Cosenza dat in november door een zware aardbeving werd getrof fen. De nieuwe sneeuwval maakte de winter in Zuid-Italië tot de strengste in zeker 19 jaar. In de berggebieden ten oosten van Napels werden veel van de bijna 200 door de aardbeving grotendeels vernielde dorpen door een drie meter dikke sneeuwlaag geï soleerd. Beschadigde huizen die nog overeind stonden, driegden in te stor ten door de zware sneeuwlast. Niet terugnemen De toezegging van de regering voor exportvergunningen aan RSV voor twee duikboten en onderdelen voor een kemreaktor zal de regering niet terugnemen. Van Agt verklaarde dat RSV een beroep op de rechter tegen intrekking van de toezegging hoogst waarschijnlijk zou winnen. Ten tijde van de toezegging waren krachtige reakties van China te voor zien, deze kunnen dan ook niet als onvoorziene verandering in het poli tieke klimaat worden aangemerkt, aldus de premier. Vrijdag 30 januari Zierikzee Vierschaar stadhuis. Concert Z.V.U. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Rest. „De Graaf van Haemstede". Ledenvergadering Oranjevereni ging. 20.00 uur. Haamstede Rekreatiezaal Geref. kerk. Zanguit voering. 19.30 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Familiebijeen komst C.B.T.B. kring Schouwen- Duiveland. 18.00 uur. Zonnemaire Dorpshuis. Muziekavond „Nut en Uitspanning". Aanvang: 19.30 uur. Middelburg Statenzaal. Statenvergadering. 10.00 uur. Zaterdag 31 januari Zierikzee „De Gekroonde Suikerbiet". Dui- venonderzoek. 19.30 uur. Concertzaal. Film: „The way of the dragon". 20.00 uur, 12 jaar. Concertzaal. Film: „Martine, ik kom!". 22.30 uur, 18 jaar. Serooskerke Uitvoering s.v. Velocitas. 19.30 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Grote avond PJZ. 19.30 uur, zaal open 19.00 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Bazar t.b.v. verbouwing dorpshuis. Vanaf 14.00 uur. Ophalen oud papier. Vanaf 8.30 uur. Zondag 1 februari Zierikzee Concertzaal. Film: „The way of the dragon". 20.00 uur, 12 jaar. Maandag 2 februari Zierikzee „Zeeuwsche Herberghe". Algemene ledenvergadering ltc Zierikzee. 20.00 Zaterdag 31 januari en zondag 1 februari Dokter J. B. Visser, Poststraat 32, Zierikzee, tel. (01110) 3965 neemt waar voor dokter Bont- kes, dokter Van Geer en dok ter Lodiers. Spreekuur uitsluitend voor dringen de gevallen zaterdag-, en zondagmor gen van 11.00-11.30 uur. Dokter J. L. Flach, Jan van Renesse- weg 6, Renesse. Tel. (01116) 1280, neemt waar voor dokter Bruel, dokter Stenger en dok ter Van Beek-Verbeek. De weekenddienst loopt van vrijdag middag 18.00 uur tot maandagmor gen 08.00 uur. Voor spoedgevallen is er spreekuur van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur, zowel op zater dag, en zondag. Buiten spreek uurtijden alleen dringende gevallen. Dokter M. M. van den Berg, weth. v. Klinkenstraat 10, Nieuwer kerk, tel. (01114) 1810, neemt waar voor dokter Buitendijk en dokter Speelman Tandarts D. H. de Kup, Vroonweg 4, Haamstedetelefoon 01115- 1359 neemt waar voor geheel Schouwen-Duiveland. De weekenddienst bestaat uit twee spreekuren voor spoedgevallen na melijk van zaterdag- en zondag middag van 17.00-17.30 uur. Zuster T. van Duren, Schutterhof- straat 3, Zierikzee, tel. (01110) 5327 neemt waar voor Zierik zee. Zuster A. C. M. Padmos, Molenweg 18, Bruinisse, tel. (01113) 1203, heeft dienst voor Duiveland en Bruinisse. Zr. W. C. Steutel, Bughseweg 41, Haamstede, telef.(01115) 1226, neemt waar voor geheel Schou wen. Dierenarts S. Bergsma, Zierikzee tel. (01110) 2180 heeft dienst voor Schouwen-Duiveland. Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18 is op zaterdag geopend van 9.00-12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Op zondag van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. Bel voor noodgevallen alarmcen trum Noord- en Midden-Zeeland, tel. (01100)14444. Zevengetijstraat. Vergadering R.P.F. Aanvang: 20.00 uur. Brouwershaven Stadhuis. Vergadering gemeente raad. 19.30 uur. Middelburg Provinciale griffie, advieskommissie Dinsdag 3 februari Zierikzee „Huis van Nassau". Lezing voor Ver eniging van Oud-leerlingen Tuin- bouwwintercursussen (Zeeuwse Groentetelers Organisatie). „Huis van Nassau". Vergadering D'66 afdeling Schouwen-Duiveland. 20.00 uur. Haamstede „De Graaf van Haemstede". Koffie ochtend Ned. Ver. van Huisvrouwen, afd. Westerschouwen. 10.00 uur. Hotel Bom. Jaarvergadering Pomo na. 19.30 uur. Dorpshuis. Vergadering distrikt I Waterschap Schouwen-Duiveland 9.30 uur. Noordwelle Dorpshuis. Bejaardenmiddag. 14.00 Brouwershaven Verenigingsgebouw. Spelmiddag ANBO. 14.30 uur. Woensdag 4 februari Zierikzee RSG-gebouw, Manhuisstraat. Kur- sus kunstgeschiedenis. 20.00 uur. RSG-gebouw, Manhuisstraat. Vogels herkennen, organisatie ZVU. 19.30 - 21.00 uur. „De Lichtboei". Israëlische dans avond. 19.30 - 22.30 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw. Bejaardensoos met film over Kon. Huis. Aanvang: 14.30 uur. Bruinisse Afd. „Philatelica". 19.30 uur. Advertentie weekend servicedienst tei. (01110) 3635 Donderdag 5 februari Zonnemaire Café Bommenede. Klaverjas- wedstrijden. 20.00 uur. Vrijdag 6 februari Zierikzee Concertzaal. Film: „The Shining". 20.00 uur, 16 jaar. Zonnemaire Café Bommenede. Vergadering dis- trikten 2 en 3 Waterschap Schouwen- Duiveland. 9.30 uur. Zaterdag 7 februari Zierikzee Concertzaal. Film: „The Shining". 20.00 uur, 16 jaar. Scharendijke „De Putmeet". Postzegelruilmiddag, organisatie F.V. Delta West. 13.30 Big „S" (Burgh-Haamstede) Openingstijden: vrijdag van 20.00-23.00 uur; zaterdag van 20.00- 24.00 uur; zondag van 14.30-18.00 uur. De Pul (Bruinisse) Vrijdag 30 januari: dia-avond met als onderwerp: alle door „De Pul" geor ganiseerde evenementen, 19.30 uur. Openingstijden: vrijdag van 19.30-23.00 uur; zaterdag van 19.30- 24.00 uur; zondag gesloten. Brogum (Zierikzee) Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-1.00 uur; zondag 15.00-18.00 uur. Trace (Scharendijke) Zaterdag 31 januari treedt de forma tie „Car Tunes" op; aanvang 20.00 uur. Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-24.00 uur; zondag 14.30-18.00 uur. (01110) 2255 HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110) 5396, (01110) 5415 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur De schipper in de Bruse haven zat juist een vers pijpje te smoren, toen er een bescheiden tikje werd gegeven op de ruit van de kajuit. Het tikje werd - zo bleek - veroorzaakt door een klein, aanvallig wicht, dat echt niet „zo maar" klopte, maar de schipper mededeelde: ,,onze boot is weg". Dat kun je immers hebben sommige mensen hebben een boot en die kan best eens ineens wegwezen. Het aanvallig wicht bleek uit het (gpede) Vlaanderen te stammen en daar stond de schipper dan hé. Zijn pijp was er bij uitgegaan. „Zo" sprak hij rustig dat is dan niet zo mooi". Het kind vertelde: ,,de boot had daar gelegenen ze wees met haar vin gertje, maar haar pa en ma waren niet onmiddellijk weggevaren, maar moesten nog wat rommelen aan de wal en toen was het meisje nadien ook van boord gegaan. En nu kwam ze terug en was de boot weg". Nu ben ik toch al helemaal in-de- houding-springerig voor de dragers van het gezag, maar als het waterpo- litie betreft, helemaal. De schipper ook en hij ging nu snel een beetje aan zijn mariofoon rommelen en jawel hoor, daar kwam al een trotse poli- tieboot aanvaren en afmeren. De schipper - de dode pijp nog in de mond - vertelde het verhaal en toen werd dat heel kleine, Vlaamse meisje aan boord van een ,,R.P. "-zoveel ge nomen en toen maar varen en zoeken naar pa en ma, op de wijde water vlakte, die Grevelingenmeer heet, sinds een lawine van blokken ooit het Brouwershavense Gat tot een binnenwater maakte. Schip in zicht" moet de stuurman van „R.P.-zoveel" hebben geroepen of minstens gedacht en even later werd de Belgische boot gepraaid. „We hebben iets voor U" riep de kommandant en tot verbijstering van „de pa en de ma" kwam hun bloedeigen Vlaamse kind tevoor schijn, dat liefderijk werd aange reikt. De bootman was helemaal sprake loos en riep maar awel awel Wat was er dan „awel"? Wel, dat „ze" dachten dat hun kindje lekker in het vooronder lag te slapen, want voordat het allemaal begon, lag hun kindje door óók lekker te slapen. Vandaar! „Toen zijne we 't waoter opgegaan zei de man nog. maar de mannen van de „R.P.-zoveel" staken - hoewel hun schip fiks dobberde - nog wel een waarschuwende vinger om hoog. Oppassen, moesten de wa tersporters natuurlijk voortaan. Maar - zo hoor ik - de mensen van het bootje waren wel ontzettend blij, dat hun „slapend" kind weer terug was. Veilig en wel. Moraal: altijd eerst in het vooron der kijken, of in de kast. of onder bed of achter de gordijnen, als het om een kindje gaat, want voordat je er erg in hebt sta je ergens thuis of in den vreemde, zonder kind en dat is een knap rare gewaarwording. SCHIERE1LANDMAN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 2