Veel landen in West-Europa lijden onder de winter deurloo b.u. Akkoord V.S.-Iran Drie bemanningsleden marine vliegtuig om het leven gekomen REAGAN Italië nog in zorgen AGENDA Elders bar weer LAATSTE NIEUWS Zeeuwse overvalszaak Lift valt Minder gespaard in 1980 installatiebedrijf Leegstand huizen Vrouw verdronken Noodlanding- op zee WEEKEINDE- ARTSENDIENST DIERENARTS APOTHEEK Jeugdsozen in het weekeinde ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE PAARDEN 2 Het is al bijna gemeengoed in de gedachten van de Europeanen gewor den, dat de nieuwe president van de V.S. Ronald Reagan er „wat harder" tegenaan zal gaan, waardoor - zo ver moedt men - er ernstiger spanningen in de wereld zullen optreden. Veel mensen maken zich daar op een spe ciale manier ongerust over. Het is niet bij voorbaat zeker, dat voor die onrust aanleiding bestaat, al staat wel vast dat sommige zaken in de V.S. steviger zullen worden aan gepakt. Dat is ook wel noodzakelijk, gelet op de krisis waarin ook Ameri ka is terecht gekomen; niet louter een ekonomische krisis, maar een „gevoelskrisis" van zo-moet-het-niet en we-willen-weer-wat-in-de-melk-te brokkelen-hebben. Dat het proces van prestigeverlies voor de V.S. wordt gestopt, is ook voor Europa niet ongunstig, want als sterkste bastion in het Atlantisch bondge nootschap gaat veel - zij het niet alles -ten koste van Amerika in feite ook ten koste van Europa, een handvol blinden ten aanzien van de wereld verhoudingen ten spijt. Uit dit opvijzelen van prestige en naam van Amerika, behoeven op zich geen gevaarlijke spanningen voort te vloeien. Moskou intussen heeft van Reagan geen hoge pet op. Jarenlang is hij door het Kremlin betiteld als een „aartsreaktionaire havik", maar zijn positie van gouverneur van Cali- fornië was natuurlijk wel een heel andere - en meer vrijblijvende - dan die van president van de V.S. In de praktijk - zo verwachten vele kom- nientatoren - zal ook Reagan niet ont snappen aan de kleien marges, die er zijn in de wereldpolitiek en zich ont poppen als een republikein „van het midden"; geen avonturier derhalve, maar een pragmatisch man, die vele dingen met een nieuw soort élan zal aanpakken. Dat zal vooral ook zijn op ekono- misch terrein, maar of hij daarmede de werkloze massa van de V.S. wer kelijk uit het moeras kan helpen, is vooralsnog een open vraag. Die opga ve is zo gigantisch, dat een voorspel ling ten aanzien van een succesvolle aanpak, thans onmogelijk is. Wat de internationale politiek be treft is vooral voor de komende tijd van belang of er sprake zal zijn van een hervatting van het Salt II- gesprek. Dat kon wel eens „testcase" worden voor de start van de nieuwe president. Vooralsnog lijkt de Sovjet-Unie niet erg gebrand op het heropenen van die besprekingen, maar 1981 is nog jong en wat „niet kan", kan soms wel. Misschien is het beter zicht op het lot van de gijze laars in Iran er een voorbeeld van. Carburol' PARIJS, 15-1. De Franse regering heeft het groene licht gegeven aan een ambitieus ,,gasoholprogram ma, dat de Franse afhankelijkheid van geïmporteerde olie in de komen de tien jaar met 25 tot 50 procent moet verminderen. „Gasohol", of zo als de Fransen nu zeggen Carburol", is een mengsel van ben zine en alkohol. In de jaren tachtig tot 1985 zal de nadruk vooral liggen op de produk- tie van Methonol uit steenkool, aard gas of hout. De regering zal zo snel mogelijk - als het even kan nog dit jaar - de voorschriften inzake de pro- duktie van benzine wijzigen, zodat een Methonolgehalte van ten hoogste tie procent mogelijk wordt. Meer Me thanol is nog niet verantwoord ge zien het corroderend effekt dat deze stof kan hebben op sommige motor onderdelen. Over vier d vijf jaar hoopt men echter een nieuwe soort brandstof te hebben ontwikkeld die zonder bezwaar tot vijftig procent al kohol kan bevatten. TEHERAN, 16-1. Iran en de Vere nigde Staten hebben overeenstem ming bereikt over het bedrag dat Washington moet overmaken in ruil voor de gelijktijdige vrijlating van de gijzelaars. Dit is vrijdagochtend uit welingelichte bron in Teheran vernomen. Alles hangt nu nog af van een akkoord tussen de Amerikaanse regering en de Amerikaanse banken voor het vrijgeven van het geld, al dus de bron. Enorme meteoriet MOSKOU. 15-1. De grootste meteoriet aller tijden is drie en een half miljoen jaar geleden neergestort op nu Sowjetrussisch gebied. De saporen ervan zijn pas on langs ontdekt. De inslagkrater is enkele kilometers diep en 17 km in doorsnee en is onder een meer tje op het schiereiland Tsjoekotka in het uiterste oosten van de S. U. De meteeoriet moet enkele tien tallen miljoenen ton hebben ge wogen. PARIJS, 15-1. Veel landen in West-Europa hebben mo menteel flink te lijden van het soms barre winterweer. Delen van Zuid-Frankrijk zijn tot rampgebied verklaard nadat aanhouden de sneeuwval gedurende twee dagen de meeste hoofdwegen onbegaanbaar had gemaakt. Er zijn zeker drie treinen in de sneeuw vastgeraakt. Aan hoogspanningsleidingen ontstond een schade van 45 miljoen gulden, terwijl de boeren van de streek meldden dat 350 ha bouwland dit voorjaar geen oogst zal opleveren. De citrus- en olijfoogst in Portugal zal aanmerkelijk minder zijn als ge volg van de vorst. De wintertarwe ontkomt niet vanwege de voor het gebied bittere koude. In laaggegelen delen van Italië sneeuwde het voor het eerst in twin tig jaar. Daardoor ontstond nieuwe overlast voor duizenden die nog steeds in caravans en tenten verblij ven na de aardbeving van november in het zuiden van het land. In Zwitserland zijn verschillende bergdorpen van de buitenwereld af gesneden, terwijl het gevaar voor la wines het gebruik van skiliften ris kant maakt. VLISSINGEN, 15-1. De rijkspolitie in Zeeland heeft drie mannen aange houden, die ervan worden verdacht afgelopen maandag twee bejaarden in Schoondijke te hebben overvallen en beroofd van zeshonderd gulden en een geldkistje met gouden en zilve ren munten. Een van de drie, de 26- jarige Belg R. L. R., woonachtig in Temeuzen, heeft tegenover de politie een volledige bekentenis afgelegd. Hij zal vrijdag voor de officier van justitie in Middelburg worden voor geleid. De twee andere verdachten zijn de 21-jarige A. C. P. B. uit Temeuzen en de 33-jarige Fransman R. I. D. uit Sluiskil. CHICAGO, ILLINOIS, 15-1. In het gebouw van de first National Bank in Chicago heeft donderdag een lift kooi een val over 56 verdiepingen ge maakt. Erger werd voorkomen door dat een van de twee noodremmen au tomatisch in werking trad. Elf passagiers liepen verwondin gen of een schock op. Flitsen uit het buitenland TEL AVIV. In juni van dit jaar ko men in Jeruzalem voor het eerst overlevenden uit alle delen van de wereld van koncentratiekampen bij een. Dit heeft de Israëlische pers don derdag bericht. Volgens informatie uit New York in de Israëlische kran ten zullen aan de bijeenkomst 20.000 overlevenden met hun gezinnen deel nemen. WASHINGTON. De kommissie voor buitenlandse zaken van de Amerikaanse senaat heeft donder dag met 15 tegen 2 stemmen besloten, akkoord te gaan met de voordracht van Alexander Haig als minister van buitenlandse zaken in de regering Reagan. DAKAR. In de Westafrikaanse staat Mali is een aantal officieren van de marechaussee gearresteerd, die ervan verdacht worden dat zij eind demember het staatshoofd, ge neraal Moussa Traore, hebben willen vermoorden. Dit is donderdag verno men uit goedingelichte bronnen in Dakar. Deze bronnen maken ook ge wag van „tientallen verhoren". SAN SALVADOR/WASHING TON. Washintong heeft Nicaragua donderdag gewaarschuwd, dat het zijn hulp aan Nicaragua kan stopzet ten, als mocht blijken, dat guerril lastrijders uit Nicaragua, dat dit te gensprak, zich mengen in de strijd in El Salvador. CAP LA HAGUE. In de nukleaire opwerkingsfabriek La Hague bij Cherbourg in Frankrijk is afgelopen zaterdag drie kilo plutonium in vloeibare vorm ontsnapt omdat de leiding waar te veel druk op stond, ging lekken. AMSTERDAM, 15-1. Nederland heeft in het afgelopen jaar via spaar rekeningen aanzienlijk minder opzij gelegd dan in 1979. Bij verscheidene spaarinstellingen sloegen de spaaro verschotten zelfs om in ontsparin- gen. Het gehele jaar door waren de spaarcijfers florissant. In november leek een verbetering op te gaan tre den, maar de verbetering heeft zich in december vooralsnog niet duide lijk voortgezet. weekend servicedienst lei. (01110) 3635 In Japan stierven 48 mensen. De autoriteiten, die het aantal stellen op 200, zeggen dat het land te lijden heeft van de zwaarste sneeuwval sinds 1963. In Centraal- en West- Japan is het treinverkeer stil komen te liggen. Buiten Europa Buiten Europa zijn honderden mensen als gevolg van het winter weer omgekomen. Zo zouden in de voorbije weken in het noorden van India ongeveer 230 mensen zijn gestorven. Het zwaarst getroffen is de staat Bihar, waar volgens het In diase persbureau alleen al 144 perso nen de dood vonden door de ijzige koude. DEN HAAG, 15-1. Het aantal admi nistratief onbewoonde huizen in ons land bedroeg per 1 oktober 1980 onge veer 114.000. Dat zijn er elfhonderd meer dan op de laatste peildatum, 1 april van het vorig jaar. Deze cijfers van het Centraal Bureau voor de Sta tistiek (CBS) zijn donderdag door het ministerie van ekonomische zaken bekendgemaakt. Het aantal leegstaande woningen dat ongeschikt is voor bewoning daalde met 1800 tot 8700. Het aantal leegstaande woningen dat wel ge- schik is voor bewoning nam met 2900 toe, waardoor het totaal op 105.400 kwam. Bij deze laatste toename gaat het uitsluitend om woningen dié nóg niet eerder bewoond zijn geweest. Het aantal nieuwe woningen dat nog onbewoond is bedroeg op 1 april vorig jaar nog 10.300. Per 1 oktober was dit toegenomen tot 13.100. Uit het onderzoek is verder vast komen te staan, dat kortstondige leegstand is toegenomen ten opzichte van de langdurige. ROME. Guilio Cacciotti die don derdagavond in Rome is aangehou den in verband met de moord op ge neraal Calvaligi wordt er ook van verdacht dat hij betrokken is ge weest bij de ontvoering van de in middels vrijgelaten rechter Giovanni D'Urso, zo is van officiële zijde in Ro me vernomen. OTTAWA. Canada zal zijn defen sieuitgaven tot 1985 met drie procent per jaar vergroten om aan zijn mili taire behoeften te voldoen en te vol doen aan zijn verplichtingen tegeno ver de NAVO. Dit is donderdag mee gedeeld door de Canadese minister van defensie, Gilles Lamontagne. Advertentie ROME, 15-1. Na 33 dagen te zijn vastgehouden door de Italiaanse ter reurorganisatie „de Rode Brigades" is rechter Giovanni d'Urso donder dag in de vroege ochtenduren gekne veld in een auto teruggevonden. Heel Italië reageerde opgelucht, maar de vreugde was kortstondig. Enige uren na de vrijlating vlogen de politieke partijen elkaar namelijk naar de ha ren en maakte de regering-Forlani bekend dat zij in het parlement de vertrouwenskwestie zal stellen. De ongerustheid omtrent Italië's toe komst blijft. VISVLIET, 15-1. De 25-jarige me vrouw F. Alserda uit Visvliet is don derdagmorgen tussen Eiersburen en Stroobos met haar auto in het water geraakt en verdronken. Vermoede lijk als gevolg van een slip door glad heid is het slachtoffer met haar auto via de berm in het Van Starken- borghkanaal geraakt. Het ongeluk werd door niemand opgemerkt. Pas nadat zij niet op haar werk was verschenen werd alarm geslagen. Daardoor kwam pas na ruim een uur een zoekaktie aan de gang. Na drie uur zoeken werd de vrouw in haar auto gevonden. Vrijdag 16 januari Zierikzee „Huis van Nassau". Reünie oud-kur- sisten VOS-kursussen. 20.00 uur. „Huis van Nassau". Fraktievergade- ring P.v.d.A., 20.30 uur. Kazerne Regppboogstraat.Receptie',", Brandweer. 19.30 - 21.30 uur.' Burgh Tennisklübhuis aan het Duinweegje. Jaarvergadering tennisklub. 20.00 uur. Dreischor „De Drie Schapen". Ledenvergade ring IJsvereniging Dreischor. 20.00 Nieuwerkerk Kerkgebouw Stationsstraat. Verga dering studievereniging. Aanvang: 19.30 uur. Oosterland „Neffen d'Eule". Ledenvergadering oranjevereniging. Aanvang: 19.30 Zaterdag 17 januari Zierikzee Gasthuiskerk. Overdracht kroon- lampen. 17.00 - 18.00 uur. Concertzaal. Film: „In de greep van de Zombies". 20.00 uur, 16 jaar. Haamstede Duinovergang „De Verklikker". Strandwandeling Jeugdvogelwacht. 10.00 uur. Zondag 18 januari Zierikzee Concertzaal. Film: „In de greep van de Zombies". 20.00 uur, 16 jaar. Maandag 19 januari Zierikzee Autobedrijf Braai, Grevelingen- straat. Eerste groep autoreparaties, organisatie ZVU. 19.30 uur. Hotel Van Oppen. Vergadering R.K. scholen. Aanvang: 20.00 uur. Hotel Van Oppen. Ouderavond kleu ter- en basisschool. Aanvang: 20.00 uur. DEN HELDER, 15-1. Een Nederlands marinevliegtuig - een Breguet Atlan tic - heeft een noodlanding op zee moeten maken. De twaalfkoppige beman ning kon het vliegtuig verlaten, maar drie bemanningsleden zijn om het leven gekomen. De Breguet Atlantic heeft vermoe delijk door een technisch manke ment een noodlanding moeten ma ken voor de kust van Ierland. Vol gens luitenant ter zee T. L. D. Postma uit Delft, de kommandant van de Breguet, is de noodlanding zeker niet het gevolg geweest van een menselij ke fout. „Maar een onderzoekskom- missie zal moeten uitmaken wat de exaktie oorzaak van het ongeval is geweest", aldus Postma telefonisch uit het ziekenhuis in Londonderry. „Keiharde" klap Volgens de kommandant wisten al le twaalf bemanningsleden van het patrouillevliegtuig het toestel te ver laten toen dit met een „keiharde" klap op het water terecht kwam. „Slechts negen van ons wisten in twee reddingsvlotten te komen. Door de harde wind en de hoge zee dreven die vlotten snel van het vliegtuig af. De drie omgekomen bemanningsle den lukte het niet om op die vlotten te komen en zij verdwenen in zee. Ik denk dat ze door verdrinking om het leven zijn gekomen". Na ongeveer drie uur in de red dingsvlotten te hebben rondgedob berd werden de negen bemanningsle den door twee helikopters van de En gelse marine tenslotte uit de red dingsvlotten getakeld. Daarna werden ze naar het Altnagelvin-ziekenhuis in London derry gebracht, waar ze meteen op letsel onderzocht werden. „We waren allemaal wel ontzettend koud, maar geen van ons heeft echt letsel opgelo pen". Zaterdag 17 en zondag 18 januari Dokter W. Bontkes, Zierikzee, tel. (01110) 2280, neemt waar voor doter Van Geer, dokter Visser en dokter Lodiers. Spreekuur uitsluitend voor dringen de gevallen zaterdag-, en zondagmor gen van 11.00-11.30 uur. Dokter L. A. M. Bruel, „De Waag", Markt Brouwershaven, tel. (01119) 280, neemt waar voor dokter Flach, dokter Stenger en dokter Van Beek-Verbeek. De weekenddienst loopt van vrijdag middag 18.00 uur tot maandagmor gen 08.00 uur. Voor spoedgevallen is er spreekuur van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur, zowel op zater dag, en zondag. Buiten spreek uurtijden alleen dringende gevallen. Dokter F. J. J. Buytendijk, Dorps weg 5, Bruinisse tel. (01113) 1280, neemt waar voor dokter Van den Berg en dokter Speel man. Tandarts J. J. Bakker, Oude Haven 4, Zierikzee, Tel. (01110) 3016, neemt waar voor geheel Schouwen- Duiveland. De weekenddienst bestaat uit twee spreekuren voor spoedgevallen na melijk van zaterdag- en zondag middag van 17.00-17.30 uur. Zuster Du Croo, Kloosterweg 30, Haamstede, tel. (01115) 1535 neemt waar voor Zierikzee. Zuster A. C. M. Padmos, Molenweg 18, Bruinisse, tel. (01113) 1203, heeft dienst voor Duiveland en Bruinisse. Zuster A. v. d. Schelde,Spuislop 14, Brouwershaven. Tel. (01119) 682 heeft dienst voor geheel Schouwen. Dierenarts S. Bergsma, Zierikzee tel. (01110) 2180 heeft dienst voor Schouwen-Duiveland. Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18 is op zaterdag geopend van 9.00-12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Op zondag van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. Bel voor noodgevallen alarmcen trum Noord- en Midden-Zeeland, tel. (01100)14444. Zonnemaire Café Bommenede. Klaverjaswed- strijden. 20.00 uur. Nieuwerkerk O.L.S. Feestavond „de Dobbelsteen". Aanvang: 19.30 uur. Vrijdag 23 januari Burgh-Haamstede Hotel-rest. „Het Grote Zwijn". Ver gadering Oranjevereniging over Zes kamp. 20.00 uur. Renesse Restaurant „De Wig". Jaarvergade ring R.T.C. Schouwen-Duiveland. 19.30 uur. Big „S" (Burgh-Haamstede) Openingstijden: vrijdag van 20.00-23.00 uur; zaterdag van 20.00- 24.00 uur; zondag van 14.30-18.00 uur. De Pul (Bruinisse) Vrijdag 16 januari gaat de film Black Sunday niet door. Wel draait de film „King of the Gypsies", 20.00 uur in het N.H. verenigingsgebouw. Openingstijden: vrijdag van 19.30-23.00 uur; zaterdag van 19.30- 24.00 uur; zondag gesloten. Brogum (Zierikzee) Zaterdag 17 januari konsert van de hardrockformatie „Picture", 20.00 uur. Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-1.00 uur; zondag 15.00-18.00 uur. Trace (Scharendijke) Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-24.00 uur; zondag 14.30-18.00 uur. (01110) 2255 HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110) 5396, (01110) 5415 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur „Huis van Nassau". Vergadering „Philatèlica". Aanvang: 20.00 uur. Gemeentehuis. Raadsvergadering. 19.30 uur. Middelburg Provinciehuis. Provinciale emanci patie Commissie. 15.30 uur. Dinsdag 20 januari Zierikzee Stadhuis. Raadsvergadering. 19.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Kreatie- ve avond C.P.B. 19.30 uur. Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Burgh-Haamstede .„Graaf van Haamstede". Bijeen komst Ned. Vereniging van Huis vrouwen, afdeling Westerschouwen. Lezing opticien P. Boer. 19.30 uur. Haamstede Rekreatiezaal Geref. kerk. Bijeen komst N.C.V.B. 19.45 uur. Renesse Hotel „Het Wapen van Zeeland". Jaarvergadering tennisvereniging „Scelveringhe". 19.30 uur. Scharendijke Gemeentehuis. Raadsvergadering Middenschouwen. 19.30 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Jaarvergadering N.B.P. Aanvang: 20.00 uur. Woensdag 21 januari Zierikzee RSG-gebouw, Manhuisstraat. Kur- sus kunstgeschiedenis. 20.00 uur. RSG-gebouw, Manhuisstraat. Vogels herkennen, organisatie ZVU. 19.30 - 21.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Bijeen komst N.C.V.B. 20.00 uur. Kerkwerve Zaal Chr. Geref. kerk. Bijeenkomst N.C.V.B. 19.45 uur. Zonnemaire Dorpshuis. Jaarvergadering N.B.P. Aanvang: 20.00 uur. Dreischor Gemeenschapsruimte. Vergadering planningsgroep Schouwen-Duive- land/St. Philipsland. Aanvang: 19.45 uur. Bruinisse Ger. Kerk. Zendingsavond. 20.00 uur. Donderdag 22 januari Zierikzee „Zeeuwsche Herberghe". Jaarverga dering Vereniging voor openbaar on derwijs. 20.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Leden vergadering hout- en bouwbond C.N.V. 19.30 uur. Het Warmbloed Paardenstamboek Nederland heeft een kleurig en inte ressant vouwblad uitgegeven (meer talig zelfs) onder de titel: Neder landse paarden" en daar staan mooie dieren in natuurlijk, met alle - ook alweer - fraaie namen er bij, als: Lan celot, Ivar, Janmaat, Valencia, Arjo, Romanticodat soortnamen. Tegenwoordig huppelen zelfs al heel wat kinderen op paarden en po- neys ronddat hoort er - uitvloeisel van onze (toch?) welvaartsstaat - zo'n beetje bij, maar vroeger natuurlijk niet. Met het vouwblad in handen (ook in het Frans: ,,Les chevaux Hol landais") kom je tot de persoonlijke vraag: ,,heb jij ook ervaring met paarden?" niet uit ijdelheid of zo, maar gewoon, de zaken op een rijtje zetten, zoals tegenwoordig zoveel wordt gedaan. Nou, dat loopt wel los met die erva ring. Je was „toen" immers al blij' met een fiets. Kun je nagaan. Geluk kig evenwel was ik in het bezit van een goede en vrome oom, die nog een boerderij had in de Zierikzeese bin nenstad. Die soort boerderijen zijn na de ramp allemaal weg gesaneerd, dus we hebben het echt over een voorbije situatie. Die oom dan, had paarden, echte Zeeuwse dikbillen, die voor het landwerk werden ge bruikt. Het was niet omderwille van oom, maar om die paarden, dat on dergetekende zich veelvuldig op de boerderij meldde. De dikbillen wa ren - zo gezegd - voor mij, hoewel het geruime tijd duurde voor dat oom zijn dieren prijs gaf aan een klein ventje. Zo ontstond die figuur dat je geze ten op een voer hooi door de bin nenstad reed, komende over de Zuid havenpoort. Aan die jeugdidylle moet ik vaak denken, zodra poort en brug in zicht komen en dat roas (nieu we brug) de laatste tijd nogal eens het geval. Eens op een keer, weer - komende uit de Zuidhoek - boven op het hooi. Bijna te laat om de rand van de poort te ontwijken, die (schijn baar) angstig dicht naderde als een soort guillotine; wat een mens daar ontzettend van kan schrikken. Het aardigste was de (losse) paar den - na het werk - wegbrengen naar de weide. Die lag aan Schenders- weg" (is die er nu nog?). De beesten waren een hele lange dag in de weer geweest en toonden zich mooi blij en dartel van het juk verlost te zijn. Ze roken het verse gras en dat was mooi hoor, met die paarden dwars door de sta$. Dankzij de dikbillen was de liefde voor het paard ontwaakt en bij de keuring „voor dienst" mocht je het begeerde wapen opgeven. Nou, dat werd (gevraagd) de cavalerie. Onna volgbaar evenwel waren de gedach- tenspinsels van de militaire heren, want het werden „de wielrijders", uiteindelijk toch een cavaleriewa- pen; plaatsvervangend weet je en daar wijst ook het „stalen rosop. Op zo'n dienstfiets echter vergat je snel het edele paard; het was (de fietsbehept met een gezondheidsza del, dat na een uur al, ongeveer in je keel zat. Alles echter werd goedge maakt door het (wiel)-rijdend mu ziekkorps. Toeteren en trommelen op de fiets. Hoe bestond het! SCHIEREILA NDMA N

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1981 | | pagina 2