Syrië en Jordanië trekken troepen samen langs grens Teheran meldt overwinning en Een miljoen bijeen voor: Zeeland helpt Rwanda grote ommekeer Geen water bij de koopkr achtwij n Nieuwe dreiging in Midden-Oosten VU-inzamelings- aktie De Indianen Hulp in ons land voor Italië chaotisch Binnenvaarttanker gezonken Duizenden gezinnen verkeren in financiële nood Spelen met vuur AGENDA ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE 2 BEIROET, 30-11. Syrië en Jordanië hebben eik twee divisies samengetrokken langs hun gemeenschappelijke grens, zo is uit diplomatieke bron vernomen. Reizigers uit Amman vertelden bij aankomst in Beiroet dat Jordanië zater dag ook reservisten heeft opgeroepen. Syrië zou twee pantserdivisies in pa raatheid bij de grens hebben staan, terwijl nu ook Syrische eenheden uit Liba non naar de grens met Jordanië gedirigeerd worden. Aan de Jordaanse kant staat een pantserdivisie en een gemachaniseer- de divisie langs de grens, en een tweede gemechaniseerde divisie is onder weg. Het Jordaanse leger heeft fortifikaties aangebracht bij de grensplaats Ramtha en het belangrij ke verkeersknooppunt Mafraq. Flitsen uit het buitenland NAPELS. In het zondag door de aardbeving getroffen gebied van Ita lië liggen nog 52 vernielde dorpen die nog geen hulp gehad hebben, zo heeft een legerwoordvoerder in Napels meegedeeld. Die hebben nog slechts de noodzakelijkste levensmiddelen ontvangen. ROME, In Rome is een 286 pagina's tellende aanklacht verschenen tegen 19 leden van de Rode Brigade die be schuldigd worden van de ontvoering en moord op oud-premier Aldo Moro, twee en een half jaar geleden. MOSKOU. De Sojoez die vorige week donderdag met drie Sowjetrus- sische ruimtevaarders aan boord was gelanceerd is aan het ruimtelabora torium Saljoet gekoppeld. De drie ruimtevaarders, gezagvoerder Leo nid Kizim en zijn metgezellen Genna- dy Strekaio en Oleg Makarov, zijn aan boord van de Saljoet gegaan. BELFAST. Zes rooms-katholieke bisschoppen in Noord-Ierland heb ben een beroep gedaan op zeven Noordierse guerillastrijders hun meer dan een maand geleden begon nen hongerstaking te beëindigen. BAGDAD/TEHERAN. Na dagen van betrekkelijke rust hebben de oorlogvoerende partijen aan de Per zische Golf weer gewag gemaakt van heftige gevechten rond Abadan, in de zuidelijke Iraanse provincie Choe- zistan. Radio Teheran maakte mel ding van aanhoudend zware artille rieduels bij de oliestad. TEHERAN. Radio Teheran heeft zaterdag bekendgemaakt dat Iran de grootste olielaadplaats bij de kust van Irak heeft veroverd bij gevech ten van de laatste twee dagen waar bij elf Iraakse oorlogsschepen zijn vernield. WARSCHAU. In Warschau is een gesprek begonnen tussen de vakbon den en vice-premier Mieczyslaw Ja- gielski dat niet, zoals .qerst. in de nacht was meegedeeld, in de staalfa briek'„Huta Warszawa" wérd ge voerd maar in het gebouw van de mi nisterraad. PEKING. Chen Boda, schepper van de „Rode Zon"-cultus rond Mao Tse Tung, kon nauwelijks lopen toen hij de rechtszaal werd binnengebracht. Hij gaf toe opdracht gegeven te heb ben tot de kampagne tegen het voor malige staatshoofd Liu Shaoqi. MADRID. De Zweedse diplomaat Rauol Wallenberg, die volgens de S.U. in een Sowjetkamp is overle den, is sinds 1975 nog vier maal ge zien door gevangenen, zo heeft de zuster van Wallenberg, mevrouw La- gergren op een persconferentie in Madrid gezegd. STUTTGART. Een maand na de ontvoering van de elfjarige Cornelia Becker uit Weingarten bij Karlsruhe is opnieuw een dochter van een fabri kant ontvoerd. Volgens de politie gaat het hier om de 19-jarige Eva Stoll uit Bernau in het zuiden van het Zwarte Woud. MOSKOU. De Sowjet-Unie heeft een met drie man bezette Sjoez T-3 gelanceerd, zo heeft radio Moskou meegedeeld. BONN. ESSO AG, de Duitse doch ter van Exxon, heeft bekendgemaakt dat zij een veelbelovende uranium- voorraad heeft aangetroffen aan de rand van het Fichtel-gebergte, dicht bij de Westduits-Tsjeschische grens. Geen atoomvliegtuig BRUSSEL, 29-11. ,,Een door kernenergie aangedreven vliegtuig kan niet. Mensen zul len het niet aksepteren hoe vei lig zo'n vliegtuig ook kan zijn, dat er iedere tien minuten een kernreaktor boven hun hoofd vliegt". Dit zei donderdag in Brussel een vertegewoordiger van de 1ATA. Hij was een van de des kundigen die door de vervoers- kommissie van het Europees parlement was uitgenodigd voor een hoofzitting over de mogelijkheden van energie besparing op vervoersgebied. De IAT A-man wees ook op de technische bezwaren ge moeid met de bouw van een atoomvliegtuig. De kernreak tor die het toestel aandrijft moet vanwege stralingsgevaar zwaar worden afgeschermd, bij kerncentrales zijn dit me tersdikke muren. De noodza kelijke afscherming zou het vliegtuig veel te zwaar maken. De IAT A-vertegenwoordiger zag meer in een toestel vlie gend op waterstof. Het rende ment hiervan is twee keer zo hoog als benzine. De produktie van waterstof is echter nog zo duur dat een dergelijk vlieg tuig voorlopig niet ekono- misch is. Syrische pers In de Syrische pers worden de aan vallen op Jordanië scherper. De kranten hameren vooral op twee the ma's: Jordanië zou de Palestijnse be vrijdingsorganisatie PLO willen la ten vallen, mede door toedoen van de Verenigde Staten. En Jordanië zou rechtstreeks steun geven aan opposi tionele groepen in Syrië, met name de Fundamentalistische Moslem- broederschap. De betrekkingen tussen Jordinië en Syrië zijn sterk verkoeld sinds het uitbreken van de oorlog tussen Iran en Irak. Jordanië steunt Irak, terwijl de Syrische sympathie bij Iran ligt. Tegenover de Syrische kritiek stelt Jordanië dat het zich altijd heeft ge houden aan de Arabische besluiten over de Palestijnse kwestie, en dat het zijn grondgebied nooit heeft la ten gebruiken voor de opleiding van terroristen. De Jordaanse haven Akaba is met die van Koeweit, van vitaal belang voor Irak. Het verkeer vanuit Akaba naar Irak volgt een route die slechts op enkele tientallen kilometers af stand van de Jordaanse grens met Syrië loopt. MOGADISJOE. Ethiopische vlieg tuigen hebben luchtaanvallen uitge voerd op Dusa Mareb in Midden- Somalië, waarbij tien burgers wer den gedood, zo heeft het Somalische ministerie van defensie bekendge maakt. WARSCHAU. De Poolse douane heeft in de haven van Gdynia 51,6 ki lo heroïne in beslag genomen, die werd aangetroffen in het ruim van het vrachtschip „Wladyslawowo". De „Wladyslawowo" had een reis naar het verre oosten gemaakt, en was via Rotterdam en Hamburg naar Gdynia teruggekeerd. LOME. In de Togolese hoofdstad Lome is een bestand gesloten dat een eind moet maken aan de burgeroor log in Tsjaad. Maar één van de be langrijkste strijdende partijen, de „strijdkrachten van het noorden (FAN) van Hissene Habre, liet op de ze bijeenkomst verstek gaan. BONN. Het tekort op de lopende rekening van de Westduitse beta lingsbalans is in oktober verder toe genomen met 1,3 miljard mark (ruim 1,4 miljard gulden), zo blijkt uit voorlopige cijfers van het Westduitse bureau voor statistiek. De toeneming was echter minder dan de helft van die in september en bovendien ver toonde de handelsbalans opnieuw een overschot. Oorlog Irak-Iran TEHERAN, 29-11. Het Iraanse le ger heeft in de oorlog met Irak het in itiatief genomen en is in de aanval gegaan. In de omstreden Sjatt-el- Arab zijn bij een gekombineerde aan val van luchtmacht en marine tien Iraakse oorlogsbodems tot zinken ge brast. De positie van de Iraanse troepen in Choez'éstan is aanmerke lijke, verziyakt. i)it heeft de Iraaiise president Abolhassan Bani-Sadr gezegd na een bezoek aan het front. Van Iraakse zij de is niets meegedeeld over deze jongste ontwikkeling. De Iraanse president toonde zich buitengewoon optimistisch over de Iraanse kansen in de nu al meer dan twee maanden durende oorlog. Hij verwacht dat Iran spoedig het door Irak veroverde noordwestelijke en grootste deel van de havenstad Chor- ramsjahr zal heroveren. Oliehavens De Iraanse marine viel volgens de president van de Ismalitische repu bliek donderdagavond de Iraakse oliehavens Al Bakr en Aboe Maye aan. Daarbij werden tien Irakezen gedood en nog eens tien gevangen ge nomen. In een gekombineerde aktie van marine en luchtmacht eveneens LONDEN. Een Iraanse funktiona- ris, die onbekend wilde blijven, heeft gezegd dat de 52 Amerikaanse gijze laars in Iran nu formeel in handen van de regering zijn en dat de mili tante studenten die vorig jaar de am bassade van de Verenigde Staten be zetten, weg zijn. BRUSSEL. De Europese Gemeen schap gaat Italië voor een bedrag van 165 miljoen gulden hulp geven. Het gaat om voedselhulp in de vorm van rundvlees, melk, olijfolie en meel, die verstrekt zal worden aan die ge bieden in Italië die door de recente aardbeving werden getroffen. NEW DELHI. De Sowjets zijn in verscheidene provincies van Af ghanistan grote militaire akties begonnen om het verzet te smoren, zo heeft een diplomaat in New Delhi meegedeeld. BRUSSEL. Het Nederlandse socia listische lid van het Europese Parle ment, Wim Albers, heeft in Brussel gesteld dat de vrijheid van de indivi duele automobilist beperkt zal moe ten worden om aandacht te kunnen besteden aan belangrijke zaken, als onderwijs, woningbouw en gezond heidszorg. TOKIO. De Japanse regering zal al het mogelijke doen om executie te voorkomen van de ter dood veroor deelde Zuidkoreaanse oppositielei der Kim Dae Jung. Dit heeft de Ja panse minister-president Zenko Su zuki gezegd. SAN SALVADOR. De sekretaris- generaal van het Salvadoriaanse de- mocratisch-revolutionair front (FDR), Alvarez Cordoba, is ver moord. Zijn met kogels doorzeefde lijk werd in de buurt van San Salva dor gevonden. WARSCHAU. De met spanning afgewachte plenaire zitting van het centraal comité van de Poolse communistische partij, die al enke le malen is uitgesteld, zal vandaag plaatsvinden, zo is officieel be kendgemaakt in Warschau. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND HILVERSUM. Een Chinese delega tie die zich in ons land op uitnodiging van staatssekretaris Smit-Kroes van verkeer en waterstaat oriënteerde op Chinees-Nederlandse samenwerking in havenprojekten, gaat een dag eer der naar huis. Volgens mevrouw Smit-Kroes is de export-vergunning die Nederland wil afgeven voor de le vering van onderzeeërs aan Taiwan reden voor vertrek. Aldus zei zij maandag voor de NCRV-radio. DEN HAAG. Het P.v.d.A.-kamer- lid De Vries heeft minister De Geus (defensie) gevraagd of het klopt dat zijn departement sinds kort de regels voor het toekennen van studie uitstel voor de dienstplicht strenger hanteert van voorheen. WOERDEN. De Dienstenbonden F.N.V. vinden dat er een einde moet komen aan de tendens in het winkel bedrijf om steeds meer - meest oude re - part-timers aan te nemen. Dit gaat ten koste van de werkgelegen heid van jongeren in deze be drijfstak, aldus de bonden. DEN HAAG. De Israëlische rege ring is niet zo gelukkig met de aan wezigheid van twee ambtenaren van buitenlandse zaken op de Palestijnse solidariteitsdag die in Den Haag werd gehouden. AMSTERDAM, 29-11. Een inzame- lingsaktie voor vluchtelingen die de afgelopen twee jaar onder studenten en personeel van de Vrije Universi teit is gehouden, heeft bijna 500.000 gulden opgebracht. Met het geld wordt een fonds gevormd waarmee vluchtelingen aan de V.U. kunnen studeren of werken. Dit is donderda gavond bekendgemaakt in het Amsterdams Concertgebouw, waar de universiteit de viering van haar honderdjarig bestaan afsloot met een koncert. Aan de uitvoering werkten mee: orkest, grootkoor en kamerkoor van de V.U. Het koncert werd onder an dere bijgewoond door de minister van c.r.m., mevrouw Gardeniers en de staatssekretaris van onderwijs en wetenschappen drs. De Jong. TILBURG. Bij een uitslaande brand in een veilinggebouw in Til burg is zaterdagavond voor enkele tonnen schade aangericht. Een grote partij groenten ging in de vlammen op en in koelcellen opgeslagen zuid vruchten werden ongeschikt voor menselijke konsumptie omdat de stroom uitviel. 99 99 VLISSINGEN, 29-11. De aktie „Zeeland helpt Rwanda" heeft het afgelopen weekeinde ruim één miljoen gulden opgebracht. Met dit geld kunnen 1.360 waterputten gemaakt worden in Rwanda, een land in Midden-Afrika. donderdagavond op de Sjatt-el-Arab werden tien Iraakse oorlogsschepen tot zinken gebracht, vier ervan wa ren geleide-wapens-dragers, aldus Bani-Sadr. Voorts werden twee Iraakse Migs naar beneden gehaald. ROTTERDAM, 30-11. Het Russell- tribunaal over de rechten van de In dianen is zondag in Rotterdam af gesloten met de publikatie van het eindrapport van de jury, waarin de regeringen in Noord- en Zuid-Ame- rika en ook multinationale onderne mingen en religieuze organisaties worden veroordeeld wegens ernstige schendingen van de fundamentele rechten van de Indiaanse volken. DEN HAAG, 30-11. De Italiaanse organisatie van de partikuliere Ne derlandse hulp aan aardbe vingsslachtoffers in Italië verloopt chaotisch. Veel Nederlanders kwamen het weekeinde voor gesloten deuren te staan. Het Nederlande Rode Kruis werd overstelpt met vragen waar hulpgoederen zoals dekens en kle ding naar toe gebracht konden wor den. Van de drie belangrijkste Itali aanse inzamelcentra, in Amsterdam, Rotterdam en Den Haag, bleek Rot terdam gesloten te zijn en Amster dam voor een groot gedeelte van de dag. Wat ook ontbrak was een centraal inlichtingennummer. Zelfs «en vrij willigster die door het Italiaanse con sulaat in Rotterdam was gevraagd de coördinatie voor zuid-west Neder land op zich te nemen, slaag er zon dag niet in met de officiële Italiaanse instantie in kontakt te komen. MAPUTO. Volkomen tegenstrijdi ge uitspraken van de voorzitter van de konferentie van negen zuidelijk Afrikaanse frontlijnstaten in Mapu to hebben opnieuw aangetoond in welk moeilijk pakket deze landen komen wanneer hun wordt gevraagd zich openlijk uit te spreken over eko- nomische sankties tegen Zuid- Af rika. Volgens de coördinatoer van de ak tie, C. Bachofner, is het bedrag van één miljoen gulden gezien het aantal inwoners van Zeeland (330.000) zeer goed te noemen, te meer daar deze aktie het zonder radio- of televisie medewerking heeft moeten doen. De aktie „Zeeland helpt Rwanda" werd in juni '78 op initiatief van de Zeeuwse staten gestart. De provincie Zeeland heeft iedere binnengekomen gulden met een kwartje verhoogd. Het afgelopen weekeinde werd de aktie beëindig via een grote inzame ling door de Zeeuwse brandweer en deze aktie bracht 120.000 gulden op, waardoor het streefbedrag van één miljoen gulden bereikt werd. GRONINGEN. Met luid gezang en bonzen op deuren en ruiten is onder wijsminister Pais in Groningen be groet door honderden studenten, die wilden protesteren tegen het wet sontwerp Twee-fasenstruktuur. NIJKERK. Een gewapende en ge maskerde man heeft zaterdagavond omstreeks half zes een personeelslid •van een supermarkt in Nijkerk be roofd van een geldcassette met enke le duizenden guldens. Dit heeft de po litie meegedeeld. UTRECHT. Zaterdagmiddag heb ben 2500 a 3000 studenten in Utrecht geprotesteerd tegen het wetsvoorstél van minister Pais van onderwijs om de twee-fasenstruktuur in te voeren. Het geld zal in april '81 officieel aan Unicef, de organisatie die zich belast met het graven van deze wa terputten, worden overgedragen. BERLIJN. Het aantal rechts-ex- tremistische organisaties in de Duitse bondsrepubliek is van 69 aan het eind van vorig jaar geste gen tot 75. Dit is in West-Berlijn bekendgemaakt tijdens een bijeen komst van de ministers van binnen landse zaken van de deelstaten. LELYSTAD, 29-11. Door de harde storm op het IJsselmeer is in de nacht van vrijdag op zaterdag ter hoogte van het gemaal „De Block van Kuffe- ler" bij Lelystad de 747-ton metende binnenvaarttanker Arnold-B uit Rot terdam gezonken. De twee opvaren den zijn aan boord van de Westduitse binnenvaarttanker „Trave" geno men. De „Arnold-B" was geladen met 600 ton benzine. Het schip ligt op ongeveer 3,5 meter diepte in de buurt van de vaargeul Amsterdam-Lely stad, maar levert volgens een plaat selijke woordvoerder van rijkswa terstaat geen gevaar op. De benzine is niet uit de tanks gelekt. FNV Dienstenbonden: UTRECHT, 29-11. De FNV heeft er een „dissidente" bond bij gekregen. Na de leden van de Voedingsbond en de ABOP (onderwijsgevenden) heeft ook de achterban van de Diensten bonden dwars tegen de centrale FNV-lijn in meerderheid uitgespro ken dat in 1981 moet worden vastge houden aan handhaving van de koop kracht tot modaal, ook als dat het stellen van extra looneisen zou bete kenen. Dit heeft een woordvoerder van de Dienstenbonden FNV desge vraagd meegedeeld. Op twintig ledenvergaderingen werd met 160 stemmen voor en 120 te gen gekozen voor de koopkracht- handhaving tot modaal en daarmee wijken de leden van de Dienstenbon den FNV belangrijk af van de centra le FNV-lijn, die ten behoeve van de werkgelegenheid water in de koop kracht wijn doet en slechts uitgaan van koopkrachthandhaving voor de laagstbetaalden. Prioriteit De leden bij de dienstenbonden - die kapitaalkrachtige sektoren bestrijken als de banken en het ver zekeringsbedrijf - vinden dat de werkgelegenheid prioriteit nummer één moet hebben, maar dat desalniet temin de koopkracht tot modaal op peil moet blijven. De mensen die meer dan modaal verdienen kunnen eventueel wel een veer laten voor de werkgelegenheid, vinden de leden. DEN HAAG, 29-11. Ongeveer 150.000 gezinnen in ons land verke ren in financiële nood. Hun gezinsbudget is niet goed be heerd en zij zijn terechtgekomen bij de diensten van sociale zaken. Deze schatting van het Nationaal instituut voor budgetvoorlichting wordt in het voorlichtingsblad „Wel wezen" van het verzekeringsbedrijf genoemd in een interview met direk- teur P. Postma van dit instituut. Het zijn niet de allerarmsten, die bij de diensten van sociale zaken aan kloppen, omdat zij financieel stuk gedraaid zijn. Ook buitnlandse ar beiders doen dit zelden of nooit. Het zijn hoofdzakelijk de gezinnen met een inkomen van modaal of hoger, die hun konsumptiezucht niet heb ben kunnen beteugelen, aldus Post- Daarom zijn ze dan ook eventueel wel te porren voor de FNV-gedachte om in de hogere inkomensregionen prijskompensatie en vakantietoeslag af te toppen, als er tenminste met de werkgevers spijkerharde werkgele- genheidsafspraken te maken zijn. De leden van de dienstenbonden zijn het ook eens met het centrale FNV- uitgangspunt dat de 2,5 procent loon die dankzij de loonmaatregel in de bedrijven blijft zitten geclaimd moet worden voor de werkgelegenheid, en niet voor de lonen. DEN HAAG. Bij een frontale bot sing tussen twee personenauto's na een foutieve inhaalmanoeuvre zijn zaterdagavon op de Middelbroekweg in Honselersdijk twee mensen om het leven gekomen en drie zwaar ge wond. Dit heeft de politie van Naald wijk meegedeeld. AMSTERDAM. Een gewapende man heeft zondag voor zes ton aan di amanten buitgemaakt bij een over val op een diamanthandelaar aan de Nieuwe Achtergracht in Amsterdam. SCHOONEBEEK. Als bij het kol lege van burgemeester en wethou ders van Schoonebeek een aanvraag zou binnen komen voor de vestiging van een militair depot in de gemeen te, dan zal het kollege daar in eerste instantie positief tegenover staan. HOOGEZAND, 29-11. De 35-jarige G. op de D. uit Hoogeveen heeft ern stige brandwonden opgelopen, door dat zijn 5-jarig zoontje een branden de lucifer in een prullemand had ge gooid. De man is opgenomen in het brandwondencentrum in Groningen. De vader werd 's ochtends wakker van de rook en waarschuwde zijn vrouw en twee kinderen, die het huis uit vluchtten. De man dacht echter dat één van zijn kinderen nog in het brandende huis was en ging terug. Daarbij werd hij ernstig gewond. De woning werd totaal verwoest. Ook de huurpanden werden bescha digd. Er is voor ongeveer anderhalve ton schade aangericht. Iedere maandagavond Bruinisse Dorpshuis. Speel- en strip-O-theek. 18.30 - 20.00 uur. Iedere dinsdag Renesse Dorpshuis. Bejaardengymnastiek. 18.30 uur. Iedere woensdag Brouwershaven Gymnastiekzaal. Bewegingsles en volleybal voor volwassenen. 19,30 - 21.00 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou- wen-Duiveland: 9.30-16.30 uur. Noordgouwe/Schuddebeurs Verenigingsgebouw. Kaarten. 20.00 uur. Nieuwerkerk „Rehoboth", Ooststraat 18. Algeme ne Leesbibliotheek. 18.30 - 19.15 uur. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Iedere vrijdag Burgh Café „Het Grote Zwijn", klaverjas- klub. 20.00 uur. Maandag 1 december Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw. Vor mingsavonden kerkelijke medewer kers. 19.30 uur. O.l.s. „De Kirreweie". Vergadering Vereniging Openbaar Onderwijs afd. Westerschouwen. 19.30 uur. Kombi-schoop; Ledenvergadering V.O.O. afdeling Westerschouwen, 20.00 uur. Scharendijke Raadhuis. Gemeenteraad Midden- schouwen, 20.00 uur. Dinsdag 2 december Zierikzee Raadzaal. Kommissievergadering fi nanciën. Aanvang: 19.30 uur. „Zeeuwsche Herberghe". Z.V.U. kursus „Ken Uw recht". 20.00 üur. Huis van Nassau. Ver. v. Bedrijfs voorlichting, 20.00 uur. Bestuurskamer dienstgebouw. Inter- gemeenschappelijke Sociale Dienst, 19.45 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw. Sint Nicolaas- middag bejaardensoos. 14.30 uur. Verenigingsgebouw, Sinterklaas avond voor jeugd van 12 t/m 16 jaar, 20.00 uur. Burgh ,,'t Grote Zwijn". Jaarvergadering ijsvereniging Burgh-Haamstede. 20.00 uur. Woensdag 3 december Zierikzee Wereldwinkel. Geopend van 10.00 - 17.00 uur en van 19.00 - 21.00 uur. „Huis van Nassau". Afd. P.v.d.A. 20.00 uur. Verenigingsgebouw. Sinterklaas avond. 19.30 uur. Nieuwerkerk Gemeentehuis, vergadering Gemeen teraad, 20.00 uur. Bruinisse Herv. Verenigingsgebouw. Postze gelverzamelaarsvereniging. 19.30 uur. Middelburg Provinciehuis. Vergadering afdeling basisonderwijs van de provinciale onderwijsraad. 14.00 uur. Donderdag 4 december Serooskerke Dorpshuis. St. Nicolaasfeest. 18.30 uur. „Oosterhof", vogeltentoonstelling vogelvereniging „Kolibri", opening 19.30 uur. Donderdag 11 december Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. (01110) 2255 HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110) 5396, (01110) 5415 Advertenties (01119) 660 Bezorging (01119) 660 na 18.30 uur

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 2