MOGELIJKHEID TOT NIEUWE LANDELIJKE STAKING IS AANWEZIG AGENDA Spanning in Polen Zelfmoord in volle rechtszaal Flitsen uit het buitenland Reagan in was Meer kaas Gas-haven op een laag pitje Na wervingsaktie 519 werkloze leerlingen Winst sigarenhandel in rook op Th 6 schaadt Colijnsplaat-haven Flitsen uit het buitenland Stunt van varkens Gezin spoorloos Vrouw doodgestoken Meisje omgekomen bij brand Dode door druggebruik Op politieman ingereden Lugubere handel ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE A 2 WARSCHAU, 9-11. Aan de vooravond van een belan grijke rechtszitting over arbeidersgrieven, heeft Polen zijn grenzen voor buitenlandse verslaggevers gesloten en heeft het land zich opgemaakt voor een dreigende lande lijke staking binnen 48 uur. In Gdansk, toneel van de scheepswerfstaking in de zomer, kregen twee tele visieploegen opdracht het land te verlaten en op het vliegveld van Warschau werd Amerikaanse en Oostenrijkse journalisten de toegang tot Polen ont zegd. -Volgens diplomatieke kringen heb ben buitenlandse journalisten die al in Polen zijn, opdracht gekregen zich maandag bij de visumsektie van de politie te melden. Een woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken verklaarde dat alleen perma nent geaccrediteerde korresponden- ten toegang tqt het land zouden krij gen. ROCKVILLE, Maryland, 8-11. Het jonge Amerikaanse echtpaar Melton heeft tot ontsteltenis van een volle rechtszaal zelfmoord gepleegd door middel van het innemen van Cyaan kali. Het stond terecht op beschuldiging van het in bezit hebben van verdo vende middelen, waarop in de" prak tijk slechts een paar maanden staat. De man, de 27-jarige William Mel ton, stopte tijdens de zitting een wit poeder in zijn mond en zakte na een paar sekonden ineen als of hij flauw viel. Terwijl hem eerste hulp werd geboden, deed zijn 21-jarige vrouw Tracy hetzelfde. PARIJS. Op 28 november zal in Bremen het eerste werkende exem plaar van het ruimtelaboratorium Spacelab door de bouwer, de Duitse lucht- en ruimtevaartonderneming VFW-ERNO, aan de NASA worden overgedragen. BANGKOK. In veel Zuidoost-Azia tische landen is de stroom van Viet namese bootvluchteingen in oktober sterk toegenomen. In de vier vooraf gaande maanden was een sterke da ling opgetreden in het aantal Vietna- mezen dat over de zee andere Zuid oost-Aziatische landen trachtte te be reiken. TOKIO. Een lid van de keizerlijke familie van Japan, prins Tomohito, is in het huwelijk getreden met de dokter; yan een vroegere premier. PÖJVf 'ÉLIZABÈTfiV De Ziuid'airi- kaanse. politie heeft in een zwarte woonwijk aan de rand van de ha venstad Port Elizabeth vier zwarten doodgeschoten. Dat gebeurde bij on geregeldheden, die waren uitgebro ken na festiviteiten ter gelegenheid van Guy Fawkes Day, een oorsprong Engelse feestdag. SAN SEBASTIAN. Baskische Se paratisten hebben weer drie slachtof fers gemaakt. In de stad Eibar be schoten zij een auto van de politie. Van de inzittenden kwamen een agent en een burger om het leven. BAHREIN. De Iraanse minister van oliezaken, Mohammed Javad Tondguyan, die op 31 oktober in de buurt van Abadan door Iraakse mili tairen gevangen werd genomen is ernstig gewond. Dit heeft het Gulf- persbureau uit Bagdad gemeld. MADRID. Ook in Spanje is de win ter dit jaar vroeg ingevallen. In grote delen van het land viel donderdag morgen sneeuw. Zelfs in de hoofd stad Madrid is sneeuw gevallen, maar deze smolt later op de ochtend. WARSCHAU. De Poolse kommu- nistische partijk is bezig zich te mo biliseren tegen mogelijke stakings- akties op 12 november. De onafhan kelijke vakbond „Solidariteit" heeft gedreigd op die dag een staking te ontketenen wanneer het Hoogge rechtshof op 10 november geen be vredigende uitspraak doet inzake vijzigingen die door een lagere recht bank eigenhandig zijn aangebracht in de statuten van de bond. LONDEN. Het Engelse dagblad De Sun heeft het aanstaande huwelijk van prins Charles met zijn jeugd vriendin gravin Diana Spencer be kendgemaakt. PARIJS/LONDEN, 8-11. De machtswisseling in de V.S. heeft in Parijs gezorgd voor wat wel schertsend eennatio nale nederlaag" van de Fran sen werd genoemd: de pas ge kozen Amerikaanse president Ronald Reagan heeft in het be roemde Wassenbeeldenkabi net van Madame Tussaud in Londen woensdag al zijn in trek genomen terwijl hij in het kabinet van Madame Tussaud in Parijs, het „Musee Grevin", pas over een kleine week te be zichtigen zal zijn. In Orevin" had men, ver moedelijk om bezuinigingsre den op Jimmy Carter gegokt. Dinsdag pas werd in allerijl opdracht gegeven voor ver vaardiging van een wassen beeld van Reagan. In Londen was men er van uitgegaan dat iedereen de nieuwe president wil zien zo dra hij gekozen is. Zo kon, on middellijk toen de uitslag be kend was. Carter vervangen worden door Reagan. Veroordeling De Poolse regering, die haar proga- gandakampagne tegen de arbeidson rust verstrekt, veroordeelt stakingen als werktuig van plitieke pressie en zij bedreigt leden van de partij die meedoen met uitstoting. DEN HAAG, 6-11. De Neder lander eet gemiddeld 40 pro cent meer kaas dan tien jaar geleden. De konsumptie per persoon bedroeg in 1979 een kleine twaalf kilo. Daarmee was in totaal een bedrag ge moeid van 1,5 miljard gulden, waarvan een derde voor reke ning kwam van de horeca, zie kenhuizen, bejaardenhuizen, bedrijfskantines en dergelijke. VWWWWWWMWWWWWWt LONDEN. Michael Foot, nu nog plaatsvervangend voorzitter van de Britse Labourpartij, zal de nieuwe partijleider worden. Dat is althans het resultaat van een opiniepeiling van de BBC-radio onder de lager huisleden van Labour. ISTANBOEL. In de Bosporus, de zeestraat tussen zwarte en Middel landse zee, zijn een Griekse en een Britse tanker met elkaar in aanvaa ring gekomen, zó hebben de havenau toriteiten bekendgemaakt. DAMASCUS. De Syrische regering is van plan een dienstplicht voor vrouwen in te voeren. Als eerste stap hiertoe zullen vrouwen begin vol gend jaar worden toegelaten tot mili taire academies, zo heeft president Hafez Assad aangekondigd. BEIROET/BAGDAD. In de oorlog tussen Iran en Irak vechten veel Ara bische vrijwilligers mee aan de Iraanse kant. Dat heeft de Iraanse premier Mohammad Ali Radjai ge zegd in een vraaggesprek met het pro-Libische Libanese dagblad A1-. Safir. BERN. Duizend Zwitserse Joden hebben in Bern betoogd tegen de „on derdrukking en schennis van hun rechten als mens" van de Joden in de So wj et-Unie. ALGIERS. Bij zware gevechten tussen guerrillastrijders van het Po- lisario en het Marokkaanse leger in het zuiden van Marokko zijn bijna honderd Marokkanen gedood en een even groot aantal gewond. LONDEN. British Steel, het staatsstaalbedrijf van Groot- Brittanië, heeft een plan gelanceerd voor een b rug-tunnel-verbinding van Engeland en Frankrijk waarvan de kosten op vijf miljard pond sterling (ongeveer 25 miljard gulden) worden geraamd. CANBERRA. De Australische pre mier Malcolm Fraser heeft gezegd dat de Verenigde Staten opnieuw vertrouwen moeten krijgen in hun speciale rol als leider van de vrije wereld en hoeksteen van de Westerse alliantie. BIELEFELD. De redaktieleden van verscheidene dagbladen in West- falen zijn in Bielefeld, Guetersloh, Herford en Paderborn de straat opge gaan om aandacht te vragen voor hun reeds vaak geuit verlangen naar de invoering van een veertigurige werk week van vijf dagen. PARIJS. De sekretaris-generaal van de Franse socialistische partij, de 64-jarige Francois Mitterrand, zal bij de in april te houden presidents verkiezingen de enige kandidaat van de socialisten zijn. TEHERAN. Ayatollah Chomeini heeft verklaard dat zwarte Amerikanen Iran hebben gesteund in de zes weken geleden begonnen oorlog tegen Irak. De Ayatollah zei dit tot 200 Pakistaanse officieren die, na een pelgrimage naar Mekka, onderweg zijn naar huis. LOS ANGELES. De Amerikaanse filmakteur Steve McQueen is in de nacht van donderdag op vrijdag in het ziekenhuis van Juarez in Mexico over leden aan een hartaanval. Hij was daar opgenomen voor een operatie aan een kankergezwel. Steve McQueen was 50 jaar. BONN. De Westduitse staatssecretaris voor jeugd-, gezins- en gezondheidsza ken, de socialist prof. Hans-Georg Wol- ters, is met ingang van vandaag afgetre den. Als grond hiervoor worden me- ningsverschhiillen met het hoofd van het ministerie, Antje Huber aangenomen. Het Russische persbureau Tass maakte zondag vanuit Warschau be kend dat Poolse en Russische troepen gemeenschappelijke manoeuvres hielden die erop gericht waren hun „gevechtsparaatheid" te toetsen. De mogelijkheid van een landelij ke staking is geïllustreerd door ar beiders die op het werk verschenen met slaapzakken en zakken met le vensmiddelen. DEN HAAG, 8-11. De voorberei dingen voor een LNG-terminal in de Eemshaven zijn op een laag pitje ge draaid wegens de weigering van Al gerije om LNG naar Nederland te ex porteren. Het lopende onderzoek naar de in- frastrukturele voorzieningen voor de terminal wordt „zo goed mogelijk" afgerond, maar met nieuwe onder zoeken, besteksvoorbereidingen en dergelijke zal pas een begin worden gemaakt als vaststaat dat de Eems haven kan rekenen op aanvoer van LNG. Dit heeft minister Tuijnman van verkeer en waterstaat meegedeeld in schriftelijke antwoorden op vragen van tweede kamerleden naar aanlei ding van de begroting van zijn depar tement voor 1981. Zolang de onzeker heid over de Algerijnse levering van LNG voortduurt, zullen voor de LNG-terminal geen belangrijke fi nanciële verplichtingen worden aan gegaan, zo bevestigde de minister. UTRECHT, 8-11. De wervingskam- pagne in de bouw „Een vakman kan op ons bouwen" is zijn doel voorbij geschoten. Er zijn op dit moment 519 leerlingen die zich hebben aange meld voor een vakopleiding in de bouwnijverheid die hebben moeten konstateren dat er helemaal niks te bouwen valt. Ze zijn namelijk door de krisis in de bouw werkloos. Dit bleek uit een toespraak vari hoofdbestuurder R! de Vries van de Federatie bouw- en houtbonden F.N.V. in Krimpen aan de Lek. De Vries is tevens bestuurslid van de Stichting Vako pleiding Bouw. Volgens hem hebben de bouwbon den nooit aan de wervingskampagne willen meewerken omdat zij vrees den dat een te grote toestroom van jongeren naar de bouw tot proble men zou leiden zodra de bouwaktivi- teiten zouden teruglopen. „Helaas hebben wij daarin gelijk gekregen", aldus De Vries. De Stichting Vakop leiding Bouw zal nu maar mogelijk heden zoeken om de jongeren alsnog bij een werkgever geplaatst te krij gen. DEN HAAG, 8-11. De Nederlandse sigarenhandel is „verbaasd en ver ontwaardigd" over plannen de ac cijnzen op sigaretten en kerftabak te verhogen. Dat schrijft de Nederland se sigarenwinkeliers organisatie in een brief aan de ministerraad. De sigarenwinkeliers vrezen een nog verdere terugloop van hun ver diensten, na opnieuw een prijsverho ging. Op 1 januari van dit jaar gingen de accijnzen eveneens omhoog. De belangenvereniging vreest dat dit „voor velen in deze zwakke branche fataal zal zijn". De winkeliers geloven helemaal niet in een toenemende belastingop brengst. Er zal sprake zijn van terug lopende verkopen menen ze. Tenslot te merken de winkeliers op dat de verkopen in het grensgebied zullen dalen. Er komen geen Duitsers meer naar Nederland, waar de sigaret nu nog goedkoper is. Bovendien zullen velen naar België gaan om hun - dan daar goedkope - sigaren of sigaretten te halen. VLISSINGEN78-9. Zaterdagavond heeft een visserschip uit Co- lijnsplaat, de Tholen 6, grote schade aangericht in de de jachthaven van Colijnsplaat. Dat gebeurde nadat er in de koppeling van de Tholen 6 een storing optrad en het schip de tegeno verliggende jachten ramde en de stei ger doormidden voer. Twee jachten liepen schade op van tussen de dertig- en veertigduizend gulden. Bij drie andere schepen was de schade iets minder groot, daarnaast werden de steigers onherstelbaar be schadigd, wat ook nog eens een scha depost dertig vijfendertigduizend gulden opleverd. De rijkspolitie te water heeft rapport opgemaakt van het gebeuren. De eigenaars van de jachten konden in de loop van zondag van de schade op de hoogte worden gesteld. MOSKOU. De ambassadeurs van alle negen lidstaten van de Europese Gemeenschap hebben verstek laten gaan bij de jaarlijkse parade op het Moskouse Rode Plein ter herdenking van de Bolsjewistische revolutie van 1917. Voorts waren de diplomatieke vertegenwoordigers van de meeste an dere Navo-landen, China, Japan en Australië afwezig. PARIJS. Het openbaar ministerie in Parijs heeft een gerechtelijk onderzoek ingesteld tegeh het Franse dagblad Le Monde wegens een reeks van vijf kom- mentaren waarin de afhankelijkheid van de Franse justitie van de regering aan de kaak wordt gesteld. BONN. De Westduitse regering werkt aan een wetsvoorstel om de motorrij tuigenbelasting in de Bondsrepubliek te vervangen door een belasting op motorbrandstoffen, zo blijkt uit mede delingen die in Bonn zijn gedaan over afspraken die SPD en FDP hebben gemaakt bij de vorming van het nieuwe kabinet. WENEN. De ministers van buiten landse zaken van elf landen hebben in wenen besloten in maart van het ko mende jaar opnieuw een konferentie te houden over de ekonomische betrek kingen tussen noord en zuid, anders gezegd de rijke industrielanden en de arme ontwikkelingslanden. De bijeen komst zal vermoedelijk weer in Wenen worden gehouden. WENEN, 8-11. Varkens die in de modder wroetten hebben een zilver- schat van ruim 500 middeleeuwse muntenopgegraven", berichtte zon dag het Tsjechoslowaakse persbu reau CTK. De vondst - grootste in Tsjechoslo- wakije sinds een aantal jaren - werd gedaan op een varkensboerderij in Bradlo in Moravië. Volgens CTK werden de munten geslagen onder de regering van ko ning Wladislaf de Tweede van Bohe- men in de jaren tussen 1471 en 1516. Zezaten'in een kruik van aardewerk. EDE, 10-11. De politie in Ede is het afgelopen weekeinde ingebroken in de woning van een gezin (man, vrouw en twee kinderen) dat sinds een week spoorloos is. De kanaries in het huis waren dood en de planten verdord. De politie kwam tot huiszoeking, nadat de onderwijzer van het 6-jarig jongetje uit het gezin had gemeld, dat zijn leerling al de hele week niet op school was verschenen. Ook de werk gever van de vader blijkt al een week in hét ongewisse, r Volgens de Edese politie wijst niets erop dat het gezin op reis is. Uit de kasten in de woning was vrijwel geen kleding verdwenen. De politie vond in de woning wel papieren van de sekte van de Jezuskinderen, maar bij navraag bij die sekte bleek het ge zin ook daar niet aanwezig. DEN HAAG, 8-11. De 32-jarige J. Schnur uit Den Haag is zaterdaga vond in een Haags café doodgesto ken. De vrouw zat aan de bar van het café aan het Spui, toen volgens getui gen haar zwager binnenkwam. De man - de 49-jarige J. J. B. - zou een mes hebben getrokken en stak de vrouw één keer in de borst. Ze over leed vrijwel onmiddellijk. Korte tijd later hield de politie in een straat achter het Spui B. aan. Aldus heeft de Haagse politie meegedeeld. SLEEN, 8-11. De zesjarige Danielle Meijners uit Duitsland is zaterdaga vond om het leven gekomen door een brand in het zomerhuisje in De Kiel (gemeente Sleen) waar zij met haar moeder logeerde. Volgens de politie is de oorzaak van de brand een over verhitte kachel. De moeder van het meisje was zaterdagavond niet thuis. Een oppas zorgde voor het kind. AMSTERDAM, 9-11. De 20-jarige Engelse studente J. G. is dit weekein de in Amsterdam overleden aan de gevolgen van het gebruik van een te grote hoeveelheid heroïne. Het stof felijk overschot van het meisje werd gevonden in een hotel aan de Roemer Visscherstraat. De studente is de ze sendertigste heroïendode in Amster dam dit jaar. DEN HAAG, 9-11. Bij een verkeers- kontrole op de Soestdijksekade in Den Haag is zondagavond de 22- jarige glazenwasser R. H. van L. uit die plaats op een politieman ingere den. De agent kon nog net opzij sprin gen. De politie had een stopteken ge geven, maar in plaats van te stoppen reed de glazenwasser in volle vaart met zijn auto op de politieman af. Volgens de politie verkeerd Van L. onder invloed van alcphol, hem wordt poging tot doodslag ten laste gelegd. BERLIJN, 8-11. Het bestuur van de Vrije Universiteit in West- Berlijn stelt een onderzoek in naar aanleiding van een krantenbericht dat medewerkers op de snijkamer van de universiteitskliniek in Charlottenburg bij ongeveer 1000 lijken de hypofyse zouden hebben verwijderd voor verkoop aan een farmaceutisch concern. De be trokkenen zouden zo maandelijks 500 mark hebben bijverdiend. De hypofyse is een klier aan de onderkant van de hersenen. De president van de Vrije Universi teit, Eberhard Laemmert, ver klaarde dat de gang van zaken in het pathologisch instituut tot op de bodem zal worden uitgezocht. De handel in organen van over- noemde hij „niet toelaat- BEIROET. Een week na het uitbre ken van zware gevechten tussen elkaar bestrijdende rechtse milities in het oos telijk stadsdeel van de Libanese hoofd stad Beiroet zijn weer talrijke slacht offers gevallen. Iedere dinsdag Renesse Dorpshuis. Bejaardengymnastiek. 18.30 uur. Iedere woensdag Brouwershaven Gymnastiekzaal. Bewegingsles en volleybal voor volwassenen. 19.30 - 21.00 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou- wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur. N oordgou we/ Schuddebeurs Verenigingsgebouw. Kaarten. 20.00 uur. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Iedere vrijdag Burgh Café „Het Gróte Zwijn", klaverjas- klub. 20.00 uur. Maandag 10 november Zierikzee Aula Manhuisstraat. Jaarvergade ring Ouderkommissie Rijksscholen gemeenschap „Prof. Zeeman". 20.00 uur. Hema. Koopavond voor gehandicap ten, organisatie U.V.V. 19.00 uur. Kerkwerve Kantine „De Vospit". Ledenvergade ring s.v. WIK. 20.00 uur. Zaal peuterspeelzaal. Ouderavond „De Schouwse Poeletjes". 19.45 uur. Scharendijke Gemeentehuis. Gemeenteraadsver gadering. 19.30 uur. Dinsdag 11 november Zierikzee Stadhuis. Vergadering kommissie verkeer. 17.00 uur. Ontmoetingscentrum. Kontakt- avond U.V.V. 19.30 uur. Zaal Chr. Ger. Kerk. Repetitie „De Lofstem". Aanvang 20.00 uur. Borrendamme. Verkoop Welfare-ar tikelen. 14.00 uur. Hervormd Verenigingsgebouw. Bij eenkomst C.P.B. afd. Schouwen-Dui- veland. „Witte Raaf". Vrouwencafé. Thema avond (abortus). 20.30 uur. Brouwershaven Verenigingsgebouw Nieuwstad. Spelmiddag van de bond voor oude ren. 14.30 uur. Oosterland Vergaderzaal „Neffen d'Eule". Jaar lijkse ledenvergadering V.O.O. 20.00 uur. „Oosterhof". Zendingskransver- koop. 14.30 - 21.00 uur. Woensdag 12 november Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw. U.V.V.-bejaardenmiddag. 14.30 uur. Corneliastichting. Soos-avond afasie-patiënten. 19.30 uur. Zaal Ger. Kerk. Ger. Vrouwenkon- taktgroep. 20.00 uur. Noordgouwe Hotel v. d. Weyde. Regionale Agrari sche Kommissie. 20.00 uur. Sirjansland Verenigingsgebouw. Ref. Contact Orgaan. 19.45 uur. Verenigingsgebouw, lezing over bij zondere welzijnsplanning in de klei ne kernen, 15.15 uur. Donderdag 13 november Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00. „Huis van Nassau". Diabetes vereni ging Nederland. Aanvang 20.00 uur. Hervormd Verenigingsgebouw. Bij eenkomst „Wees een zegen". 20.00 uur. Zonnemaire Café Bommenede. Klaverjaswed- strijden. 20.00 uur. Middelburg Concert- en Gehoorzaal. Studiemid dag NCVB afd. Zeeland. 13.15 uur. Vrijdag 14 november Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw, 't Vrije. Demonstratie-avond Traaij- en/Mol. Aanvang: 20.00 uur. Kerkwerve Kantine W.I.K. Bingo-avond. 19.00 uur. Burgh Café-Rest. „Het Grote Zwijn". Alge mene ledenvergadering r.v. en p.c. „Westelijk Schouwen". 20.00 uur. Renesse Dorpshuis. Vogeltentoonstelling „De Schouwse Zanger". 19.00 - 22.00 uur. Zonnemaire Café Bommenede. Binga-avond Bond van Opzichzelfstaanden. 20.00 uur. Ouwerkerk Windsurfing Vierbannen. Windsurf- avond. 20.00 uur. Zaterdag 15 november Westenschouwen Hoofdingang Boswachterij Wester- schouwen. Mosselloop a.s. Delta- sport. 14.00 uur. Renesse Dorpshuis. Vogeltentoonstelling „De Schouwse Zanger". 14.00 - 22.00 uur. Goes Prins van Oranje. Distriktsnajaars- vergadering FNV-Zeeland. 10.15 uur. Maandag 17 november Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw. Vor mingsavonden kerkelijke medewer kers. 19.30 uur. Dinsdag 18 november Zierikzee „Huis van Nassau". Praatvergade- ring C.B.T.B. 20.00 uur. Zaal Chr. Geref. Kerk. Repetitie „De Lofstem". Aanvang 20.00 uur. Stadhuis. Raadsvergadering. Aan vang: 19.30 uur. Bovenzaal Mondragon. Bijeenkomst N.B.P. afd. Schouwen. Aanvang: 14.00 uur. Kerkwerve VerenigingsgebouwBej aardensoos 14.30 uur. Westerschouwen Gemeentehuis Haamstede. Kommis sie voor Midden- en Kleinbedrijf. 15.00 uur. Woensdag 19 november Haamstede Winterkerk. Verkoopmiddag vrou wenvereniging Priscilla. 14.00 -16.00 uur. Brouwershaven Café-restaurant Graaf Floris V. Al gemene ledenvergadering Rode Kruis, afd. Brouwershaven. 20.00 uur. Donderdag 20 november Haamstede Hotel Bom. Vergadering V.V.V. 19.30 uur. Zonnemaire Dorpshuis. Afd. Noordgouwe e.o. Plattelandsvrouwen. 20.00 uur. Vrijdag 21 november Bruinisse Pleintheater Aquadelta. Algemene vergadering Waterschapsbond. 09.00 uur. Dinsdag 25 november Zierikzee 's Landskamer. Algemene ledenver gadering Waterschap Schouwen-Dui- veland. 14.00 uur. Donderdag 27 november Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. Rusthuis Irene. Verkoop Welfare artikelen. 14.00 uur. Maandag 1 december Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw. Vor mingsavonden kerkelijke medewer kers. 19.30 uur. Donderdag 11 december Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. (01110) 2255 HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110)5396,(01110) 5415 Advertenties (01119) 660 Bezorging (01119) 660 na 18.30 uur

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 2