nu 25,— 3 UKUNT ZE NU NOPEN. deurloo bezorg(st)er K.H. „KUNST EN EER" HAD FIJN SUCCES IN BOSSCHENHOOFD (BR.) STAATSLOTEN? 100 Shetland pullovers een Wol lot Jubileumconcert Zierikzees Kamerkoor STREEKNIEUWS De expresse stukken Vorst bedreigt aardappeloogst Speel mee in de Staatsloterij. Elke maand 30 miljoen aan prijzen. RENESSE ZIERIKZEE, 1-11. Zaterdagavond trok de Kon. Har monie Kunst en Eer naar het Brabantse Bosschenhoofd om in het kader van de uitwisselingskoncerten op te tre den in de zaal van café Stroop aldaar. Het programma bestond uit een optreden voor de pauze van de stedelijk harmonie waarna het tweede gedeelte van de avond verzorgd werd door de plaatselijke R.K. fanfare „F.C.O.". Advertentie WEEKAAN BIEDING Mol 5-7 Zierikzee Tel. (01110) 2890 Na een kort welkomstwoord tot de geheel gevulde zaal trok „K en E" onder de bezielende leiding van Ri chard van Soest alle register open in de mars van Sousa „The fairest of the fair". Onder grote stilte werd vervol gens uitgevoerd de Retraite Francai- se van Van Lijnschoten waarin voor al Jan Schot exelleerde, wat met een daverend applaus werd beloond. Bijzonder fijntjes was de uitvoe ring door een sextet houtblazers van de 2e Suite van J. Caspar Fischer. Ce sar Franck prijkte op het programma met Cantabile, een zeer gevoelig en melodieus werk waarbij praktisch iedere muzikant solowerk moet afle veren en waarbij vooral de hobo- en Zaterdagavond 1 november 1980 vierde het Zierikzees Kamerkoor haar tienjarig jubileum. Dit gebeur de met de medewerking van het Ka merorkest Intertexta, de sopranen Marianne Schade en Willy Peeters en de bariton Theo van den Oever. Het geheel stond onder leiding van de di- rigente van het koor Riet van den Dungen. Avondvullend programma- punt was de semi-opera King Arthur uit 1691 van Purcell. Sommige ge deelten waren weggelaten, maar het verhaal, dat in het Nederlands en het Engels op het programma stond, zat toch redelijk logisch in elkaar. De muziek heeft Purcell gemaakt op een verhaal van John Dry den en gaat over de vechtlust tussen de Britten en de Saksen die uiteindelijk vrede sluiten. De solisten waren alledrie de moei te van het beluisteren waard, al was één van de sopranen niet overal even zuiver. Sommige hoge tonen kregen niet de juiste aanzet. De bariton deed het erg goed, vooral in het drinklied een „Toast" op „Old England", wat erg fijntjes klonk en in enorme tegen stelling was met de „Toast" was de Aria „4e Blust'ring Brethern of the Skies", gespeeld door twee blokflui ten en contrabas en gezpngen (door Theo van dép: Oever. Zo enthousiast eri uit volle borst het ene, zo ingéto-"' gen ten beheerst klonk het andere: Het koor was zonder meer goed. Het is knap wat de dirigente met amateurs heeft weten te bereiken. De koorklank was gaaf en het geheel ge tuigde van een gedegen voorberei ding. Het enige wat helaas afbreuk deed aan het mooie geheel was het kamerorkest. Zonder alles af te kra ken (er zaten beslist ook goede en mooie dingen bij) maakte het orkest toch niet zo'n beste indruk. Er sprak onvoldoende oefening uit. Ondanks alles had Riet van den Dungen het goed in de hand, maar ze kon toch niet voorkomen dat de orkestleden een ander tempo inzetten dan zij aan gaf. Gevolg was verwarring tussen de spelers en dan heb je de poppen aan het dansen. Als dirigent ben je machteloos en de enige manier is om opnieuw te beginnen. Ook waren de violen vaak onzuiver. Dit alles kon niet verhinderen dat het toch een mooie avond geworden is, wat ook duidelijk te horen was aan het werkelijk ovationele ap plaus. De solisten en dirigente kre gen een mooie bloemenhulde over handigd. Het bezoekersaantal lag hoog; de R.K. kerk was nagenoeg ge vuld. Gelukkig maar, want als men zoveel voorbereiding heeft gehad, is het teleurstellend als blijkt dat er voor al het werk geen belangstelling is. Tot slot nogmaals alle lof voor Riet van den Dungen, die de moed heeft getoond om zo'n werk met amateurs te beginnen en tot een goed einde te brengen. Willie Bil de hoornsolist de handen in de zaal op elkaar brachten. Solistisch goed werk werd vervol gens geleverd door het duo Jan Schot en Joost de Oude in de „Trumpet Vo luntary" van Purcell.' Met een pittige uitvoering van Sou sa's mars „Hands across the sea" volgde het slot van het „K en E"- koncert met het pittige nummertje „Latin Amercane", hierbij bij gestaan door slagwerkers-solisten en drumband. Een welverdiend applaus viel zo wel de dirigent en muzikanten ten deel. „Om-en-om" In de pauze was er een „om-en-om"- optreden door de drumbands van bei de korpsen o.l.v. de instrukteurs A. Struys en A. Struyk (de namen scheelden maar één letter). De fanfare „F.C.O." o.l.v. de diri gent Wim Laseroms, bekend van vele komposities, begon al direkt met een eigen werk: „Parade 77". Een voortreffelijke uitvoering volgde hierna van het driedelig stuk van Eric Ball „Indian Summer". „The Beatles in concert" (staat bij „K en E" op de plaat) werd gevolgd door een drietal komposities van de dirigent, o.a. Tenora, Busy Trumpets en Summer Fiesta. Een geheel ander genre in vergelijking met de „klas sieke" nummers van Kunst en Eer, daar het meer op vuurwerk geleek, bijgestaan door een sektie slagwer kers, kompleet met bellen, raspen, toeters, fluiten en harde schoten. Niettemin muziek dat meer tot de verbeelding der toehoorders spreekt. Met de „Charleston" en „Bergzau- ber" van R. Beek besloot F.C.O. zijn optreden. NIEUWERKERK Ouderavond School met de Bijbel Op vrijdag 7 november a.s. zal in de grote zaal van „Ons Dorpshuis" een ouderavond worden gehouden van de School met de Bijbel. i Naast.de algemene agendapunten, zal er een bestuursverkiezing zijn. Aftredend, doch herkiesbaar zijn de heren J. J. Folmer en mevrouw I. Flikweert-van Klinken. De onder wijzer de heer G. J. Zwart zal spre ken over „Kreatieve handvaardig heid". Mevrouw Rentier-Flikweert, handwerkonderwijzeres, zal de akti- viteiten verder begeleiden, in en over het onderwerp. Tenslotte zal het hoofd der school de heer G. J. J. van Heukelom diver se zaken rondom en over de school aan de orde stellen en meedoen. O O STEELAND NCRV-avond ook voor niet-leden Op de propaganda-avond van de NCRV, op donderdag 6 november in dorpshuis „Oosterhof", zijn ook niet- leden van harte welkom. BRUINISSE Nieuw soort visvoer Vissen eten vissen, dat is bekend, maar dat betreft dan meestal levende vissen. Het kan echter ook anders, zoals men nu in Noorwegen is begonnen. Een in grote hoeveelheid nog voorko mende vissoort, is de blauwe wijting, die als alternatieve vis, voor mense lijke konsumptie nog weinig aftrek vindt. Meer aftrek vindt de paling, daarvan wordt jaarlijks 70 tot 90 mil- Beide korpsen en drumbands stel den zich hierna gezamenlijk op om onder leiding van beide dirigenten een tweetal marsen uit te voeren van Laseroms zelf, n.l. Drumbo en Non Stop. Het ligt in de bedoeling van Kunst en Eer om eind januari of begin fe bruari a.s. een concert te verzorgen in de Concertzaal. joen kg verórberd. Die worden niet allemaal gevangen, maar gedeelte lijk (voor de helft) ook gekweekt, voornamelijk in Japan, maar ook steeds meer in Thailand. Ze worden gevoerd met vismeel. Japan is leverancier voor het in Thailand benodigde vismeel. Noor wegen is nu het tekort, dat Taiwan nog aan vismeel heeft, gaan aanvul len met vismeel, gefabriceerd uit de blauwe wijting. Baldadigheid Onbekenden hebben de voor- en achterruit van een op het parkeerter rein van Aquadelta geparkeerd staande auto met een steen inge gooid. De naam van de eigenaar van de auto is ook nog niet bekend. De Br 36 De Noordzeekotter Br 36 (Orion) is gekocht door de firma Gebrs. Kra mer uit Urk. Het schip gaat varen als de UK 69, Janna Helena. Het schip zal worden opgeknapt bij machinefa briek Padmos, in Stellendam, met in begrip van, zo nodig, kleine verbou wingen. Technische Dienstkring Als opvolger van de heer G. van Weelden is bij de Technische Dienstkring Bruinisse-Middenschou- wen van Gemeentewerken, Bouw- en Woningtoezicht, als technisch ambte naar eerste klasse tevens waarne mend hoofd Gemeentewerken be noemd de heer A. A. Verschoor thans werkzaam als technisch ambtenaar A bij de gemeente Zevenhuizen. Verkoopmiddag „Tryfosa" Vorige week is in het Hervormd Verenigingsgebouw te Bruinisse ge houden verkoopmiddag van de zen- dingskrans van de Gereformeerde Gemeente „Tryfosa" was zeer geslaagd. Er heerste de gehele dag een gezel lige drukte en allerlei zelfgemaakte handwerken, poppen, kinderkleding en dames kledingstukken werden vlot verkocht. De oliebollen vonden bij een smakelijk,kopje koffie gerede aftrek en een fraaie bloemenstand nodigde tot kopen. De opbrengst was (bruto) 6692,90. Schildersklub „Schouwen-Duiveland" De schildersklub „Schouwen-Dui veland", die wekelijks te Bruinisse bijeenkomt, om haar hobby uit te oe fenen, exposeert niet alleen in het ge meentehuis te Bruinisse, zoals eerder bericht, ook in het kantoor van de Rabobank Oost-Duiveland te Brui nisse worden de wanden momenteel opgesierd met de werkstukken van tal van leden. Een en ander vormt uiteraard een mooi en fleurig gezicht, want de gemaakte schilderstukken „mogen gezien" worden. BRUINISSE/OUDDORP De GO 50 De nieuwste aanwinst van de Zuid- vloot is thans de GO 50 Jacob Neelt- je van de gebroeders Klij'n uit Oud- dorp. Vorige week had de overdracht plaats van dit nieuwe schip, dat oor spronkelijk in de vaart kwam als UK 157. Het schip, lang 34,90 m breed, 7,54 men hol 2,82 m is uitgerust met een 1310 pk Stork-Werkspoor diesel- moter gekoppeld aan Kuypers Gears keerkoppeling met een reduktie 4:1. Het casco werd gebouwd bij scheeps werf Hakvoort in Urk. Een viertrom- melige van der Giesen vislier elek trisch pneumatisch bedienbaar zorgt voor het inhalen en uitvieren van de netten, de bronzen schroef heeft een diameter van 2600 mm en is van het fabrikaat Lips cunial vier bladen. Een Ziegra ijsmachine met een kapa- citeit van 2 a 3 ton per etmaal moet de lading koel houden en vrijwaren voor bederf. De receptie met vele genodigden werd gehouden in restaurant Duin zicht, Ouddorp. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND HEFSHUIZEN. In de Noorgronin ger gemeente Hefshuizen is de eerste veiling geweest van alternatieve groenten en fruit de veilingvereni ging in deze Noordgroninger gemeen te heeft daarmee een landelijke pri meur behaald. DEN HAAG. De Tweede kamerle den voor de PvdA Konings, Wöltgens en Zijlstra hebben de regering schrif telijke vragen gesteld over de beoog de uitbreiding van het aantal kern centrales langs de Maas in België en Frankrijk van twee tot elf. MARKELO. De Tweede kamer- fraktie van de VVD vindt dat de eko- nomische situatier in Nederland zo slecht is dat het kabinet eind deze week knopen moet doorhakken over loonmatiging. Aangezien de werk gevers en werknemers over de kwestie ernstig van mening verschil len ontkomt de regering volgens de liberalen niet aan het nemen van een loonmaatregel. EINDHOVEN. Naar aanleiding van het verzoek van de minister van volksgezondheid en milieuhygiëne zijn in Eindhoven bij de gemeente 29 plaatsen aangemeld waar in het ver leden afval is gestort. DEN HAAG. Minister Wiegel van binnenlandse zaken wil graag wat ruimere marges hebben voor het overleg tussen hem en de centrales van overheidspersoneel over de ar beidsvoorwaarden van de ambtena ren. DEN HAAG. Staatssekretaris Veder-Smit van volksgezondheid meent dat zij op grond van de medi sche tuchtwet niet in staat is om een medisch tuchtkollege te dwingen zijn uitspraken openbaar te maken. UTRECHT. De dienstenbonden FNV vrezen het ergste van de opmars van de computer in het betalingsver keer in ons land. De sociale en werk- gelegenheidseffekten van verdere automatisering van het geldverkeer zijn weliswaar nog niet bekend, maar „het gaat heel erg worden", zo venyachten de bonden. DEN HAAG. PvdA en CDa hebben tijdens de behandeling van de begro ting van het staatsbedrijf der PTT door de vast kommissie voor verkeer en waterstaat van de Tweede Kamer kritiek uitgeoefend op de eis van de minister van financiën dat de postta- rieven met gemiddeld 8,1 procent moeten worden verhoogd tegen een gemiddelde tariefsverhoging van vier procent voor de PTT-diensten als geheel. HILVERSUM. De PTT heeft een technisch plan uitgewerkt voor een landelijk aanvoernet van de televisi- programma's van de ons omringende landen, inklusief Frankrijk en Enge land. Dat kan in de toekomst voor al le aangeslotenen een gelijke en goede kwaliteit en een zelfde programma pakket bieden. UTRECHT. In navolging van de Voedingsbond FNV heeft nu ook de Horecabond FNV laten weten de ze tels in het bestuur van het Bedrijfs- schap Horeca niet langer te willen bezetten. De bond is boos, omdat het overleg in een speciale kommissie over de doelstellingen van het schap •op niets is uitgelopen. UTRECHT. Tot en met dinsdag 11 november kan worden ingeschreven tegen 99,50 pet op een 10,5 pet., 10- jarig obligatilening van de Centrale Rabobank. De lening is in principe 100 min groot, maar de bank houdt zich het recht voor het bedrag te ver hogen of te verlagen tot 125 min, resp. 80 min. Vrouw „te water NIJMEGEN, 3-11. De twintigjarige Bep Saarloos uit de Brabantse Bies- bosch start per 1 januari als eerste vrouw bij de rijkspolitie te water. Ze is als wachtmeester ingedeeld bij de groep Nijmegen van dit politie-on- derdeel. In het korps rijkspolitie als geheel deden de eerste vrouwen in de geüni formeerde dienst een jaar of acht ge leden hun intrede. Thans werken er een kleine vierhonderd vrouwen op een totaal van circa elfduizend rijkspolitiemensen. Bij de rijkspoli tie te water werken circa vijfhonderd mannen. DEN HAAG, 3-11. Leden van de Tweede-Kamerkommissie voor ver keer en waterstaat hebben maandag tijdens een vergadering met staatsse kretaris Smit-Kroes hun beklag ge daan over de aflevering van expres se-post die „aangetekend" wordt verstuurd'. Per expresse komen onze ka merstukken nogal eens later aan dan met de gewone postbestelling, zo meldde Van Rossum (SGP). De staatssekretaris erkende vol mondig dat de aantekening „expres se" tot vertraging kan leiden. Aante kenen brengt namelijk extra hande lingen met zich mee, zo zei Smit- Kroes. De loketbeambte moet de klant voor de risiko waarschuwen. Ter geruststelling meldde Smit- Kroes „dat het lang niet altijd het ge val is dat mensen dat al niet weten". VEENDAM, 3-11. Als de vorst doorzet kan de zo vroeg begonnen winter rampzalige gevolgen krijgen voor de vele aardappeltelers in Gro ningen, Drenthe en Overijssel. Dit stelt de heer H. E. Takens, voorzitter van de Veenkoloniale Boe renbond in Veendam. Bij zijn organi satie zijn vele van de kwekers aan gesloten die fabrieksaardappelen le veren aan het in moeilijkheden ver kerende Avebe-concern. De heer Ta kens doelt op die kwekers die nog aardappelen in de grond hebben zit ten. Volgens een ruwe taxatie gaat het volgens hem om ongeveer 10 15 procent van het totale areaal. Omge rekend komt dat er op neer dat het dan om een 175.000 tot 210.000 ton aardappelen zou gaan. Op dit mo ment kan echter nog niet van een nieuwe tegenvaller voor de boeren worden gesproken. „Het hangt er vanaf hoe het weer zich verder zal ontwikkelen. Blijft de vorst aanhou den dan zou dat ook nog tot het kapot vriezen van de bieten kunnen leiden." KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Noordwolde (Fr.): drs. P. van der Vange, kand., Groningen; te De Bilt: J. Vroegindewey, De Noord-Oostpolder (wijkgemeente Emmeloord). Aangenomen naar Streekgemeente Zuid-Limburg-Centrum (toez.): J. P. Broeder, Borssele; naar Leeuwarden: H. J. Oudhof, 's-Hertogenbosch, die bedankte voor Hengelo (O.). Bedankt voor Axel: J. M. D. van den Berg, Werkendam; voor Hazers- woude (toez.): D. Heikoop, IJmuiden- West; voor 's Gravenzande (nieuwe predikantsplaats): J. L. Keijzer, Don gen. Toegelaten tot Evangeliebedie ning: mevr. E. S. Burger, Vletweide 54, 3981 ZM Bunnik; T. Nieuwen- huis, 't Sumpel 53, 7683 AD Den Ham en beroepbaar gesteld; W. Oosterhof, Veenplasweg 18, 9477 RC Zuidlaren en beroepbaar verklaard; H. Poot, Dorpstraat 4, 5256 PH Doe veren (gemeente Heusen). Toegelaten tot de Evangeliebedie ning en beroepbaar: K. A. Bakker, Bilitonstraat 2, 9715 ES Groningen; F. A. Gijzel, J. Mulderstraat 5a, 9714 CV Groningen; J. C. Schaap, Zandumerweg 5, 9822 AK Niekerk. (gem. Oldekerk); G. J. Wolters, Const. Huygensstraat 15, 7461 ZH Rijssen. Benoemd tot pastoraal medewer ker (voor bejaarden o.a. Huize Vij verhof) te Bodegraven: C. J. de Groot, hulpprediker, wonende te Nieuw-Lekkerland; tot bijstand in het pastoraat te Vlissingen (Vrijzin nig Hervormden) en Middelburg c.a. (Remonstrantse Kringen): W. de Weerd, Sleen. Gereformeerde Kerken Aangenomen naar Bennebroek: F. J. Bil, Badhoevedorp; naar Eaflo: A. J. van der Schaft, kand.. Drachten, die bedankte voor Balk c.a., Bir- daard c.a., St. Jansklooster, Noord- bergum-Eesstrum, Wagenborgen, Holwerd en Drachtstercompagnie; naar Lisse: E. Boswijk, Amsterdam- Noofd; naar Nijega-Opeinde-De Ti ke: drs. H. Dijkstra, Joure, die be dankte voor Urk en voor Zwartsluis. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Bedankt voor Bergentheim: J. M. Goedhart, Zwolle; voor Hilversum: M. A. de Niet, Zuidwolde (Dr.); voor Vollenhove-Kadoelen: A. O. Reitse- ma, Avereest-Dedemsvaart. Christelijke Gereformeerde Kerken Aangenomen naar Biezelinge: H. van den Heuvel, kand., Veenendaal, die bedankte voor Deventer, Den Helder, Eemdijk, 's Gravenhage- Centrum en Lutten. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Brakel: J. Mol, Rijs sen. Bedankt voor Aalst: J. van Haa- ren, Amersfoort; voor Goudswaard: A. Moerkerken, Nieuw-Beijerland. MARKTBERICHTEN Veemarkt Leiden LEIDEN, 3-11. Aanvoer totaal 2105, waarvan: slachtrunderen 1276, schapen of lammeren 829. Prijzen per kg: Stieren le 7,25 - 7,85,2e/ 6,70-7,20; vaarzen le 6,65 -7,80,2e/ 5,90 - 6,60; koeien le 6,45 - 7,75, 2e 5,75 - 6,35, 3e 5,50 -5,70; worstkoeien 4,70 - 5,75; dikbillen extra kwaliteit 8,00 1 14,00. Prijzen per stuk: Schapen 160 - 190; lammeren 165 - 195; extra 200 - 240. Overzicht: slachtrunderen aanvoer goed, handel redelijk en prijzen sta biel; schapen en lammeren aanvoer goed, handel vlug en prijzen stabiel. Paardenmarkt Utrecht UTRECHT, 27-10. Op de paarden markt in Utrecht zijn maandag 187 dieren aangevoerd. De prijzen waren voor: Luxe paar den 2700 - 3700; werkpaarden 1250 - 2325; oude paarden 1200 - 2250; 3-jarige paarden 1350 - 2350; 2- jarige paarden 1200 - 2225; hitten 625 - 1125; veulens 400 - 1075; po ny's 250 - 600. Prijzen per kg geslacht gewicht: Oude slachtpaarden 4,60 - 5,70; jon ge slachtpaarden 5,20 - 6,25. De handel in slachtpaarden was matig, en in pony's rustig. Aardappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 3-11. Konsumptie- aardappelen, los verladen af bedrijf, prijzen per 100 kg, exklusief b.t.w. Klei-aardappelen binnenland: Bintje 35-50 mm 22,50 - 24,00; Bint je 50 mm opw. 24,50 - 25,00; Bintje 35-55 mm opw. 23,00 - 24,00; Eigen heimer 35 mm opw. in zakken 20,00 - 22,00. Zandaardappelen binnenland: Bintje 50 mm opw. 20,00 - 22,00; Bintje 35-50 mm 17,50 - 20,00. Export: Blankschillige rassen van de kleigrond voor overzee, 40 mm opw. 20,00; 45 mm opw. 27,50. Voeraardappelen tot 6,50 - 7,75. Stemming: vast. INGEZONDEN STUKKEN Dierenhulp in de vorstperiode De winter staat weer voor de deur. Wat zal hij ons brengen? Nu is mijn vraag als dierenvriend om daadwer kelijk maatregelen uit te voeren, als dat nodig is wat voedingsnood betreft voor alle dieren. Wie is er zo goed en lief voo^ het dier in nood om ons te helpen? Ernstiger wordt het echter wanneer het dagen achtereen streng gaat vrie zen terwijl een sneeuwdek de bodem ontoegankelijk maakt, een afsluitende ij zei kan in zo'n geval de vogels snel in een kritieke situatie brengen. Het wordt dan tijd dat ieder mens in aktie komt. Daarom doe ik een beroep op u ons te helpen in ons moeilijk en prachtig werk voor het weerloze dier. Het is ook uw plicht. Het zijn toch ook schepselen Gods. Wees tegenover dieren even trouw als tegenover de mens. Reik spontaan de hand aan noodlijdende medeschepselen. Bent u bereid om ook iets te doen voor het noodlijdende dier? Mochten er ouders zijn of hun kin deren die willen helpen, u kunt mij bellen, en maken een afspraak en ko men dan eens met u praten. U bent van harte welkom. Het is goed de dieren te ondersteunen, om hen te redden is beter. Het is goed voor dieren te zorgen en voortdurend toevluchtsoord voor hen te zijn. Ik dacht u het goede voorbeeld te geven. Wij rekenen op uw medewer king! H. J. DORREMAN Varremarkt 4 Zierikzee, tel. 01110-3433 Hulp Inspekteur Ned Ver. tot Bescherming van Dieren, afd. Noord- en Midden-Zeeland. Koopavond voor gehandicapten Op maandag 11 november 1980 or ganiseert de U.V.V. weer de jaarlijk se koop- en kijkavond in de Hema te Zierikzee voor gehandicapten en al len die slecht ter been zijn. In deze zaak worden de bezoekers ontvangen door direktie en personeel en rondgeleid door U.V.V.-sters. Allen- kunnen rustig rondkijken, kopen en eventueel al Sinterklaas boodschappen doen. Zij, die geen vervoer hebben kun nen zich tot maandagmorgen 12 uur (11 november) opgeven bij mevrouw M. Stoel-Bakker, Verrenieuwstraat 35, tel. 3366. Aanvang 7 uur. V.V.V. Zierikzee Advertentie Verkoopadressen in de Gouden Gids. Per giro spelen kan ook. Bei voor informatie: 070-469647. Wij vragen op korte termijn voor de bezorging van de „Zierikzeesche Nieuwsbode" te Sollicitaties: schriftelijk, mondeling of telefonisch bij de heer Van Loon aan het kantoor van de Zierikzeesche Nieuwsbode, Jannewekken 11, Zierikzee, telefoon (01110) 2255, na 18.00 uur tel. privé: (01119) 660. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 4