lou werse de priester Ideeën voor komfortabel baden. poggenpohl WONINGRUIL Wij zijn gesloten C. HART-KERKWERVE ons bedrijf opnieuw te openen Snackwagen „Havenzicht" Ans Bienefelt Kwekerij Marco de Rijke tuincentrum VAN HOUDT, noordgouwe 01112-707-575 Mitsubishi. De Gestaalde Perfektie. Een royale compact, tot vijf deuren groot 14 Wie wil ruilen met huis van Beter Wo nen in Zierikzee, Brauwstraat 7 tegen huis van Beter Wonen in Oosterland Inl.: Brauwstraat 7, tel. (01110) 5501, 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur van 13-10 tot 15-10 Rijwiel- en bromfietshandel Mede door chronisch afhaalgebrek hebben we de noodzaak gezien om Om een uitgebreide service aan onze klanten te verlenen zijn wij als volgt geopend vanaf 11 okto ber. Zaterdag: van 12.00 uur tot 23.00 uur Zondag: van 12.00 uur tot 20.00 uur Hopende u hiermee van dienst te zijn. Joop en Marianne"Düinhóüwer Haven Kloosternol Scharendijke Bad 2000 MS 91 mahonie In onze showroom doet u vele ideeën op, hoe u met Poggenpohl uw badkamer mooier en moderner, meer komfortabel maar vooral persoonlijker maakt. U zult verbaasd zijn over de mogelijkheden die de Poggenpohl inbouw- meubelen u bieden. Ook in beperkte ruimtes. Van wand tot wand in te passen. Zelfs een oplossing voor de allerlastigste hoeken. De wastafels rusten in een blad uit één stuk. Geen naden dus. En dat met alle snufjes die het verblijf in een Poggenpohl badkamer zo voor meer badkamerkomfort prettig maken. Alles nu onder handbereik. Een Poggenpohl badkamer: Niet alleen om te baden, maar ook om zich te verzor gen en te ontspannen. En wij, als Poggenpohl specialist, zorgen - net als bij de keukens - voor goed advies, ontwerp dat is afgestemd op uw persoonlijke wensen en uiteraard voor nauw gezette inbouw. Komt u eens kijken? L&P MIDDELBURG Waldammeweg 2 Industrieterrein "ArnesteSn"!: Telefoon: 01180-25055 Overige vestigingen: Terneuzen, Mr. F.d-. Haarmanweg 61- Breda, Crogtdijk 58 De nieuwe najaarskollektie in wol is binnen Mooie kleuren en soorten en goedkoop zoals altijd. Verder grote keus in hand werkpakketten Heuvelsweg 7 Kerkwerve Telefoon 01110-2179 STEUNZOLEN ELASTIEKEN KOUSEN STEUNKOUSEN STEUN PANTIES voor al uw bloemen - planten tuinartikelen Zandweg - Zierikzee Telefoon (01110) 3365 Vanaf heden volop moesgoudreinetten f 4,— per kist J. A. Dalebout Groenoords wegje 1 Haamstede 38 Met zijn kleine vier meter lengte is de Mitsubishi Colt een wendbare compact in de ware zin des woords. Maar de mooie, lange lijnen verraden al wat er aan de hand is: de Colt is van binnen groot. Ook lange achterpassagiers zitten prettig en hebben hoofdruimte te over. En wat er ook beweerd mag worden: dat is in de compact- klasse nog steeds heel bijzonder. De Colt is op heel veel andere punten een al even vindingrijke auto. Verzonken regenlijsten mini maliseren windgeruis. De ramen zijn ongewoon groot. De grote spoorbreedte en de onafhanke lijke wielophanging zorgen samen met de zelfcorrigerende stuurinrichting voor extreme koersvastheid. De moderne dwarsgeplaatste motoren zijn fel ondanks het feit dat ze op normale benzine lopen. De GLX en GT hebben een asymmetrisch gescheiden, in drie standen verstelbare achter bank en een extra schakelpook voor extra zuinig of extra pittig rijden. Wat zeker bijdraagt aan het stormachtige succes van de Colt is de keuze uit maar liefst zeven uitvoeringen. En zijn uiterst aantrekkelijke prijs natuurlijk. De driedeurs 1200 EL is voor zijn f 11.995.- verbazend luxueus. De 1200 GL en 1400 GLX voegen daar nog het nodige aan toe. Waaronder (naar keuze) twee extra deuren. En dan is er natuurlijk ook nog een vijfdeurs Colt met volauto- maat. Ook het verbruik van de Colt onderstreept nog eens, dat het een auto van deze tijd is. De 1200 cc versies verbruiken bij 90 km/u constant maar één liter normale benzine op elke 16,9 kilometer. Voeg daarbij de lage onderhoudskosten (grote beurt om de 20.000 km), en het zal duidelijk zijn dat u bij uw keus uit de compact-ktasse dit staaltje van Totale Ekonomie niet mag overslaan. Prijs incl. B.T.W. af Sassenheim. ^Wijzigingen voorbehouden. Bruinisse Automobielbedrijf Brokx B.V.. Nieuwstraat 12, tel. 01113 17 59

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 14