Wij weten alles van wanden en hebben in een heel bijzondere show allerlei modellen, stijlen en uitvoeringen voor u bijeengebracht. Zó opgesteld en gepresenteerd, dat hun veelzijdige toepassingsmogelijkheden duidelijk te zien zijn. Het is een compleet wandmeubelfestijn geworden, waaraan u veel genoegen kunt beleven en waarvoor we u dan ook graag uitnodigen. Boekanier: ruimtelijke woonwanden Speciale showaanbieding Kaaswand Gouda 5820,- Wandmeubelkombinatie Olympus ZUIDWEG 29 - ZONNEMAIRE (Schouwen-Duiveland) - Telefoon 01112-318 12 Alle wanden show Boekanier: een volledig nieuw wandsysteem, waarmee u letterlijk alle kanten op kunt. Past in iedere kamer. Wandhoogte, -breedte en -diepte zijn aan te passen. De staanders (oftewel jukstukken) zijn van 4 cm dik massief hout en leverbaar in de hoogten 215,190 en 88 cm. Het Boekanier-systeem is verkrijgbaar in drie houtsoorten en vijf tinten: grenen, blank eiken, rustiek eiken, tabaksbruin eiken, mahonie (met zwarte staanders). Daar alle delen van het Boekanier-systeem rondom zijn afgewerkt, kan de wand ook als kamerdeler worden toegepast. Boekanier presentatie. Wij hebben het Boekanier wandsysteem uitvoerig en overzichtelijk gepresenteerd. Meeneem fauteuil. In onze wandenshow slechts Tussen de jukken worden de planken en kastjes door een uitge kiend systeem opgehangen. Stevig vast maar toch weer los te koppelen als u uw ng wenst te inderen. Voor uw hobby-spullen, t.v., geluidsapparatuur e.d. zijn handige verrijdbare elementen die tussen de jukken worden geplaatst en die u gemakkelijk naar u toe haalt wanneer u ze nodig heeft Dat is modem komfortabel wonen! De traditionele kaaskast brengt Novastil als aanbouwwand, waar van u zelf afmeting en indeling kunt bepalen. Staanders, planken en kasten zijn van het allerbeste soort Europees eikehout. Met uit zondering van de achterschotten rondom massief. Keus uit geloogde en gelakte uitvoering. Planken en kasten 50 of 106 cm breed. Eventueel te kompleteren met kooflijsten waarin verlich tingsarmatuur. De uitgebreide opstelling die hier is afgebeeld heeft de afmetingen: 190 (h) x 280 (b) x 43/33 (d) cm. Prijs Een variatie van een stapel- en paneelwandsysteem met als kenmerken kwaliteit, vormgeving en funktionaliteit. Uit maar liefst 44 losse elementen kunt u naar hartelust kiezen, schuiven, stapelen en kombineren tot er voor uw leefsituatie een mooi en praktisch geheel ontstaat. VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Ruime parkeergelegenheid 6000 m2 woonplezier in het grootste interieurcentrum van de Zuid-Hollandse en Zeeuwse eilanden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 12