Mocht u deze klok tegenkomen Rabobank Achter'n goed stel verzekeringen staat'n mens:bijvoorbeeld Toon Marechal,telefoon:01640-33588 Victoria-Vesta li veilig gevoel fotowerk foto bob noemen Ans Bienefelt Deze meneer is het slachtoffer van een betreurenswaardige onderverzekering. Zo noemen wij dat op de bank. Toen zijn fraaie klok werd ontvreemd, bleek deze onvoldoende door zijn verzekering te zijn gedekt. Een gewaarschuwd mens telt voor twee. Want ongemerkt schaffen wij ons vaak meer aan, dan wij ons realiseren. Al hebben we dan een geïndexeerde verzekering, we kunnen ons toch nog een lelijke buil vallen. Want premie en verzekerd bedrag worden weliswaar automatisch aangepast, maar... alle kostbaarheden waarmee huis en haard uitgebreid worden, kunnen wij niet ruiken. Dat zult u ons moeten laten weten Wij kunnen u dan ook waardevolle tips geven over mogelijke uitbreidingen van de verzekering voor woon huizen en inboedels! Bijdetijdse verzekeringen. Toon Marechal heeft een team van 14 verzekeringsadviseurs. Hij zit al zo'n kleine 38 jaar bij Victoria-Vesta, Hielp haar groeien van bescheiden naar een moderne maat schappij met een zo breed mogelijk verzeke ringspakket. Hij kent elk facet van z'n vak. Is dan ook een belangrijk vertrouwensman van z'n mensen. Wilt u praten over een nieuwe verzekering? Wilt u misschien uw bestaande verzekeringen kritisch onder de loep nemen? Bel Toon Marechal. Hij kan u precies vertellen wie van z'n mensen uw problemen deskundig en snel oplost, U kunt hem vrijwel altijd bereiken, alhoewel hij af en toe onderduikt in een forse doe-het-zelf klus. Een verzekeringsman is per slot ook maar een mens. U blijft op de hoogte met de ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE voor al uw naar korte st. janstraat 4 zierikzee tel. (01110) 2048 De nieuwe najaarskollektie in wol is binnen Mooie kleuren en soorten en goedkoop zoals altijd. Verder grote keus in hand werkpakketten Heuvelsweg 7 Kerkwerve Telefoon 01110-2179 Huwelijks- kaarten Geboorte- kaarten Komt u onze uitgebreide sortering pens inzien! Wij drukken ze graag voor u! Drukkerij L 0 Jannewekken 11 4301 HH Zierikzee Tel. (01110) 2255

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 11