SOMS IS DE WERELD ERG KLEIN Voor Brouwershaven lijkt dieptepunt voorbij te zijn Oefenpartij tegen MEVO Opening tennispark Delta Sport pupillen in jeugdwedstrijd Jacolies van Gastel eerste in Sittard Piet Vonck wint Stratenloop O ef enprogr amma voor deze week Toernooi voor B- en C-junioren te Renesse MEVO organiseert juniorentoernooi Renesse wint nederlaag- wedstrijd tegen Terhole: 6-1 SKNWK geklopt door Boeimeer WIK opent oefenprogramma met 4-0 overwinning WIK-Flakkee 3-2 Wat biedt de BEELDBUIS? V isser i jberichten Geen haringvangst, mogelijk schadelijke gevolgen voor visserij tong en kabeljauw 5 Brouwershaven kwam met een 3-3 MEVO uitstekend voor de dag. Op de Peter Bolkenbaas aan de bal. Afgaande op de oefenwedstrijd die Brouwershaven zaterdagmiddag op het sportpark „Onder de Molen" te gen le klasser MEVO speelde zou de konklusie kunnen worden getrokken dat de Brouwenaren hun dieptepunt voorbij zijn. De terugkeer naar het A.S.V. Brouwershaven organiseert toernooi voor lagere elftallen Zaterdag zal er door de A.S.V. Brouwershaven op het sportpark „Onder de Molen" een toernooi wor den georganiseerd voor lagere elftal len waaraan zal worden deelgeno men door DFS II en III, Dreischor II, Bevelanders II en III, Brouwersha ven II en III en ZSC III. Deze acht teams zullen in twee poules worden ingedeeld. Op zaterdag 23 augustus zal de bur gemeester, J. L. Niemantsverdriet- Leenheer het tennispark van de Ten- nisklub Westerschouwen officieel openen. De tennisklub heeft, mede door haar vijfjarige bestaan daaraan een feestweek verbonden met als om lijsting de jaarlijkse klubkampioen- schappen, die door de zeer grote deel name reeds op maandagavond zijn begonnen. Na de opening door de burge meester volgt een demonstratie wedstrijd (16.30 uur) tussen Jim Sala- wane, Zeeuws kampioen t/m 18 jaar en Joost Yhorenaar, Zeeuws kampi oen t/m 16 jaar. Daarna volgt een re ceptie. Dinsdagavond 26-, donderdaga vond 28- en vrijdagavond 29 augustus worden gezellige avonden in het ka ders van het vijfjarige bestaan geor ganiseerd. Zaterdag 30 augustus zijn de finales van de klubkampioen- schappen gevolgd door een slotfeest met live-muziek en een barbecue. Delta Sport pupillen Werner en Alexandria Lodewijk namen te Rot terdam deel aan een jeugdwedstrijd. B-pupillen Werner liep de 40 m in 7.6 sec. sprong 0.70 m hoog, en stootte de kogel 3.74 m. In de 3-kamp leverde hem dit 1162 pnt. op. De'beste prestatie leverde hij echter op de 1000 m, die hij liep in 4.18.7 min. Alexandra liep de 40 m in 10.2 sec., stootte de kogel 3.85 m ver en sprong 3.47 m ver. Haar totaal was 1511 pnt. C-meisje Merel Kloet nam deel aan het kogelstoten waarop zij tot een afstand van 6.79 m kwam. Als bijnummer van de wereldkam pioenschappen dames 400 m. horden en 3000 m, werd op de Sittardse kunstofbaan een 600 m. voor C- meisjes gelopen, waaraan ook werd deelgenomen door Jacolies van Gastel met nog 9 Nederlandse C- meisjes. In het gedrang bij de start werd de Zierikzeese wat op de achtergrond geduwd waardoor het haar nogal wat moeite en extra kracht kostte om haar favoriete plaats aan de kop in te nemen. Na 400 meter was ze echter zelfs zo ver dat ze een tiental meters voor sprong had op de volledige konkur- rentie. Op de laatste 100 m. kwamen nog enkele meisjes opzetten, maar haar voorsprong bleek ruim genoeg om deze wedstrijd winnend af te sluiten in haar beste seizoentijd van 1.40.2 min. voor Pien van Veen van Invic- tus uit Oosterwolde (1.40.6) en Caro- lien van Wijk van Aquilo uit Win schoten (1.41.2). Piet Vonck, de kleine lange af standloper uit Hulst, heeft de eerste door A.V.'56 te Wolfaartsdijk georga niseerde stratenloop over 12 V» km op zijn naam gebracht. In deze wedstrijd over 4 ronden was Vonck een klasse apart. Over de 12Vi km liet hij een tijd van 36.43.0 afdrukken. Martien Moermond werd 44e in 44.10 min. em Wim Schot ein digde op de 55e plaats in 48 min. rond. Bij de veteranen werd Wim Kal- jouw winnaar in 38.54.0 min. Delta Sporter Ad Bouwens eindigde op de 13e plaats in de tijd van 49.48.0 min. gelijkspel in de oefenwedstrijd tegen foto Brouwershaven in de aanval met (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) oude nest van Jan Lievense beteken- te zeker een aanwinst voor de thuis- klub. Door zijn onvermoeibare inzet was hij de stuwende kracht in de ploeg. Er bleek over het gehele team een nieuwe geest te zijn gevaren daar er met veel meer inzet werd gespeeld dan in het vorige seizoen. Ging Brouwershaven toen twee maal kansloos tegen MEVO ten on der, de puntenverdeling die het nu wist te behalen was niet eens onver diend te noemen. In de 28e minuut wist Brouwershaven door Joop Krips voorsprong te nemen (1-0). In evenwicht Vier minuten later bracht Martin Koopman voor MEVO de stand weer in evenwicht (1-1). Brouwershaven kwam hierna weer op achterstand toen Marie Kristelijn een strafschop veroorzaakte die door Artie de Jonge werd benut (1-2). Nog net voor het verstrijken van de le helft zorgde Jan Lievens ervoor dat er met gelijke stand (2-2) kon worden gerust. Na de rust kwam MEVO door Martin Koopman weer op voor sprong (2-3). Het met veel inzet spelende Brou wershaven slaagde er na een half uur spelen in weer naast MEVO te ko men. Uit een pass van Adrie Lievense schoot Joop Krips op de binnenkant van de paal, waarna de weer in het veld terugkomende bal door Jan Lie vense werd ingeschoten (3-3). In de nog resterende tijd wisten beide ver dedigingen meester van hun terrein te blijven. Woensdag 20 augustus: Zierikzee- DBGC (Oude Tonge) 19.00 uur; Zie- rikzee II-DBGC II 19.00 uur; Duiveland-Wolfaartsdijk 19.15 uur; DFS-SKWNK 19.15 uur. Dinsdag 19 augustus: Brouwers- haven-Krabbendijke II 19.00 uur. Donderdag 21 augustus: Steenber- gen-Bruse Boys (bekerwedstrijd); Bruse Boys II-SNSII 19.00 uur; Bruse Boys IV-SNS IV 19.00 uur. Zaterdag 23 augustus: SKNWK- DIVO (bekerwedstrijd) 16.15 uur; Duiveland-PTT (Goes) 17.00 uur; Dui- veland II-PTT II 18.45 uur; SKNWK II-Brouwershaven 14.30 uur; DFS- WIK II 14.30 uur; ZSC-MEVO 14.30 uur; WIK III-ZSC II 14.30 uur. Zondag 24 augustus: Zierikzee- ODS (Dordrecht) 14.30 uur; Zierikzee II-ODS II 14.30 uur; Renesse Komb- Meeuwenplaat komb. (Hoogvliet), 12.30 uur; Renesse Komb.- Meeuwenplaat Komb. 14.30 uur; Dreischor-Zeel. Sport II 14.00 uur. Door de sportvereniging Renesse zal zaterdag op het sportpark „De Laone" een toernooi worden georga niseerd voor B- en C-junioren. De deelnemende verenigingen zijn WFB (Ouddorp), Colijnsplaatse Boys, Vee- re en Renesse. 's Ochtends zal van 9.30 tot 12.30 uur het toernooi voor de C-junioren, worden gespeeld, terwijl 's middags van 13.00 tot 17.00 uur de B-junioren in aktie komen. Bij de C-junioren zal 2x10 minuten gespeeld en bij de B- junioren 2x15, minuten. Door de jeugdkommissie van de sportvereniging Duiveland zal zater dag een toernooi voor D- en E- pupillen worden georganiseerd. De deelnemende verenigingen hieraan zijn: Renesse, Vossemeer, SKNWK, Feyenoord en Duiveland. Met beide toernooien zal te 10.30 uur een aan vang worden gemaakt en te 15.45 uur worden afgesloten met de prijsuitrei king. De speelduur van de wedstrijd is vastgesteld op 2 x 10 minuten. Duiveland organiseert D- en E-pupillentoernooi Door de jeugdkommissie van de sportvereniging MEVO zal zaterdag a.s. op het sportpark Bannink te Zie rikzee toernooien worden georgani seerd voor A-, B- en C-junioren. Bij de A-junioren zal hieraan wor den deelgenomen door Colpl. Boys, NTW, Moerkapelle, Zierikzee en MEVO. Bij de B-junioren zal er worden deelgenomen door: Moerkapelle, OFB, Kapelle, Zierikzee en MEVO en bij de C-junioren door: Moerkapelle I en II, Kwadendamme Zierikzee en MEVO. Er zal op drie velden worden gespeeld. De aanvang van alle drie Renesse speelde zondag bij Terhole een nederlaag wedstrijd die de rood witten in een 6-1 overwinning wisten om te zetten. De bezoekers, die nog niet de beschikking hadden over al haar spelers, verscheen met een aan tal jeugdspelers, onder wie Marco de Feiter (in de le helft in het doel), A- junior Marco v. d. Kasteele en Rik de Haan binnen de lijnen, die zich naar behoren weerden. Over het geheel genomen had Re nesse het beste van het spel wat in de cijfers tot uitdrukking kon worden gebracht. Nadat Jaap de Feiter een kansje had laten liggen wist Sjaak Vasseur na een solo door de Zeeuws- SKNWK speelde zaterdagmiddag te Nieuwerkerk een oefenwedstrijd tegen het in de 4e klas van de zondag kompetitie uitkomende Boeimeer uit Breda. De thuisklub moest in deze ont moeting nogal zwaar gehandikapt aantreden daar men het in de verde diging o.m. zonder Arie Kristelijn, Joop Wandel en Huib de Valk moest doen. De Bredaenaars, die de be schikking hadden over een goed spe lend elftal trokken uiteindelijk met 4-0 aan het langste end. de toernooien is vastgesteld te 10.00 uur, terwijl rond 16.30 uur het geheel zal worden afgesloten met de prijs uitreiking in de kantine. WIK is aan haar oefenprogramma met een 4-0 overwinning op het in de 2e klasse van de Rotterdamse voet balbond uitkomende Flakkee. De klub uit Kerkwerve kwam in dit eerste treffen uitstekend voor de dag. Er werd aardig gekombineerd, het hield de verdediging goed geslo ten en het scoorde vier doelpunten. Olivier den Boer opende de score (1-0) waarna Simon Berrevoets uit een strafschop voor een 2-0 ruststand zorgde. Na de hervatting bleef de thuis klub het beste van het spel behou den. Karei Mannie voerde de voor sprong op tot 3-0 waarna tenslotte Kees den Boer voor een 4-0 eindstand zorgde. De reserves van WIK bleven in het treffen met Flakke met 3-2 aan de winnende hand. De bezoekers slaagden erin voor sprong te nemen (0-1) maar nog in de zelfde minuut zorgde Bram Bevelan der met een fraai schot in de kruising voor de gelijkmaker (1-1). De bezoekers slaagden er hierna weer in te scoren (1-2) met welke voorsprong zij de le helft konden af sluiten. Na de thee werd het weer door Bram Bevelander gelijk (2-2). De groen witten gingen hierna door en slaagde er door Gerrit Kooman in de winnende treffer te scoren (3-2). P.V. „De Reisduif" Uitslag van de gehouden wed vlucht van de P.V. „De Reisduif" te St. Philipsland vanaf Compiegne op 16-8-'80. In concours waren 185 dui ven. Ze werden met veranderlijke wind gelost om 8.40 uur. De snelheid van de eerste duif was 1102.06 m/m. Aankomst 12.39.13; de snelheid van de laatste duif was 892.96 m/m; aan komst 13.33.31. W. Verwijs 1, 4, 15 en 16; A. Faasse 2 en 11; K. de Frel 3, 20, 30, 40 en 42; L. Reijngoudt 5, 22, 25 en 31; P. v. d. Made 6, 8 en 34; Iz. Vermeij 7, 23 en 46; K. A. Reijngoudt 9, 18 en 26; M. Fonteijne 10, 14, 21, 29, 38 en 39; G. Walpot 12 en 47; A. P. v. d. Reest 13, 24, 35 en 45; J. Verwijs Zn 17; Joh. Reijngoudt 19; J. Smits 27, 28, 32 en 41; Vermaas/Verwijs 33; S. M. Quist 36; J. Zuidweg 37 en 43; J. D. Quist 44. Dinsdag 19 augustus, 20.2 7 uur, Ned. II: De Sullivqns. In deze afleve ring is Lil Duggan in verwachting en daardoor doodziek. Hier Lil naast haar man Bert Duggan. WOENSDAG 20 AUGUSTUS NED. I: Het middagprogramma biedt de Amerikaanse speelfilm De nieuwe avonturen van Heidi. In de rubriek Van Gwest tot gewest wordt aandacht besteed aan het botanische kabinet, houtverzameling in het mu seum te Franeker en de vuilnisstort plaatsen in Noord-Brabant worden ter diskussie gesteld. Tot het jour naal de film Praag, augustus 2968 een rekonstruktie van de inval van de Sovjet-troepen in Tsjechoslowakije. Ooggetuige van dit drama te Praag was dr Mlynar, Dubceks rechterhand die naar het westen vluchtte. Hij ver leende de medewerking aan deze do- kumentaire. Tot slot Studio Sport. QUETTA, PAKISTAN. De Af ghaanse opstandelingenleider Wali Baig is tien dagen geleden in Iran gearresteerd omdat hij het land zon der geldige papieren was binnenge komen. Aanhangers van de leider van het Afghaanse Verbond van Isla mitische Strijders hebben dit in Pa kistan meegedeeld. vlaamse verdediging Renesse voor sprong te geven. Strafschop Uit een strafschop werd het door Ad Wandel 0-2 waarna Sjaak Vasseur voor een 0-3 ruststand zorgde. Na de rust bleef Renesse domine ren, in de 10e minuut kopte Rik de Haan zijn klub naar 0-4, waarna Sjaak Vasseur hieraan nog twee tref fers wist toe te voegen 0-6. De thuis klub wist in de slotfase nog de eer te- redden. Na afloop werden er door beide elftallen nog 5 strafschoppen genomen waarvan Renesse er 4 en Terhol 2 benutte. ZIERIKZEE, 18-8. Het ziet er naar uit, dat de weigering van enkele E.E.G.-lidstaten, om ook in 1980 aan de Nederlandse Noordzee vissers vloot een kwantum haring toe te wij zen, zich ook op andere wijze gaat wreken en nieuwe schadelijke gevol gen voof de Noordzee visserij op tong en kabeljauw zal hebben. Nergens in dierenwereld, geldt misschien zo sterk het eten of gege ten worden. De kabeljauw achter volgt en vreet de garnaal, maar de haringscholen vreten in de paaige- bieden de eieren en larven van de ka beljauw, de schol en de tong en dat de laatste jaren de schol-, tong- en ka beljauwvangsten gunstig waren, was mede te danken aan de minieme hoe veelheid hqring, die de laatste jaren als gevolg van overbevissing voor kwam. Herstel Nu zijn echter velen het er wel over eens, dat de haringstand zich drastisch aan het herstellen is en dat voor 1981 op 600.000 ton Noordzeeha- ring mag worden gerekend. Als deze gegevens heeft het R.I.V.O. vrij gegeven. Tevens geeft men gunstige verwachtingen voor de Noordzee kottervisserij in de naaste toekomst. Uit de onderzoekingen bleek, dat de jaarklassen 1979 voor tong, schol en kabeljauw zich gunstig heeft ontwikkeld, terwijl ook de jaarklasse 1978 vrij sterk is. Maar dit zal van de jaarklasse 1980 en 1981, gezien de toenemende ha ringstand misschien niet kunnen worden gekontinueerd. GELEEN. De werkgroep „milieu moet" heeft in de westelijke mijnstreek bij Geleen een protestak- tie gehouden tegen de voorgenomen aanleg van een randweg rondom deze gemeente van Munstergeleen naar Sittard. NED. II: In de rubriek Het paard van Troje wordt aandacht besteed aan de jeugdkriminaliteit. Dan de Stichting Socutera. Vervolgens een dokumentaire getiteld Focus over ge handicapten kinderen en deze zoveel mogelijk in hun eigen omgeving te laten wonen. Taking off is de titel van een speelfilm uit 1971. De rol prent handelt over een gezin, waar van de vader verslaafd is aan de ta bak en zijn dochter Jeannie een audi tie maakt als rock zangeres. Ze moet hier nogal lang wachten en haar ou ders, die nergens van weten schake len de politie in. WOENSDAG 20 AUGUSTUS NED. I: 13.00 Nieuws v. doven; 15.30 Maja, de bij; 15.55 Nieuwe avonturen van Heidi; 18.40 Toeristi sche tips; 18.44 Staatsloterij; 18.49 Musti; 18.55 Nieuws; 18.59 Van ge west tot gewest; 19.45 Praag, au gustus '68; 21.30 Journaal; 21.55 Stu dio Sport; 23.35 Journaal. NED. II: 18.00 Nieuws v. doven; 18.55 Nieuws; 18.59 Het paard van Troje; 20.00 Journaal; 20.27 Socutera; 20.32 Focus; 21.20 Taking off; 22.55 Agenda; 23.02 Teleac; 23.37 Journaal. DONDERDAG 21 AUGUSTUS NED. I: Brigadier Dog opent de uit zending en wordt gevolgd door Dirk van Haveskerke. Dan het nieuwe programma Teletips voor huis tuin en vrije tijd. Dit keer komen de on derwerpen, Energie, planten en iso latie aan bod. Het begin van de Twee de Wereldoorlog vormt een dekor van een liefdesgeschiedenis. In de zo mer van 1940 raken een piloot en een meisje verliefd op elkaar en ondanks het oorlogsgeweld lijkt het een ge lukkige tijd te worden. Na het jour naal een dokumentaire over de Dana- kil woestijn in Ethiopië. NED. II: Sandokan heet de ko- produktie van de Franse, Duitse en Italiaanse televisie waarvan vana vond de eerste aflevering is te aan schouwen. Sandokan is een Italiaan se piraat, annex vrijheidsstrijder die vanuit zijn woonplaats het eilandje Mompracem de Britse Oost Indische Compagnie probeert te bestrijden. Uit de serie Te land ter zee en in de lucht, ditmaal vanuit Zandvoort het achteruitrijden. Voorts een afleve ring van Mijn zoon, mijn zoon. Aktua tv besluit de avond.. DONDERDAG 21 AUGUSTUS NED. I: 13.00 Nieuws v. doven; 18.49 Musti; 18.55 Nieuws; 18.59 Bri gadier Dog; 19.05 Dirk van Haves kerke; 19.30 Teletips voor huis, tuin en vrije tijd; 19.40 Een liefdesgeschie denis; 21.30 Journaal; 21.55 Das Hol- lenloch der Schopfung; 22.45 Jour naal. NED. II: 18.00 Nieuws v. doven 18.55 Nieuws; 18.59 Sandokan; 20.00 Journaal; 20.27 Te land, ter zee en in de lucht; 21.00 Mijn zoon, mijn zoon; 22.15 Aktu tv; 23.00 Journaal. Goed stand gehouden Hoewel de Brabanders reeds in de le helft het beste van het spel hadden slaagde de Nieuwerkerkse verdedi ging, die zich slechts eenmaal gewon nen moest geven, goed stand te hou den. Konditioneel bleken de bezoe kers na de rust ook over meer inhoud te beschikken, waardoor zij uiteinde lijke nog tot 0-4 konden uitlopen. Het treffen tussen SKNWK II en Boeimeer II eindigde in een 6-1 over winning voor de bezoekers. SKNWK III zag zich nipt met 4-5 door Boei meer III geklopt. De Nieuwerkerkers zagen in de oefenwedstrijd tegen Boeimeer geen kans om de verdediging van de Bredaenaars te passeren. Op de foto weet de verde diging van Boeimeer een aanval van SKNWK tot staan te brengen. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Aagje glimlacht even. Kan-ie nooit maken. Lacht iedereen hem uit. Het zal wel wat overedingskracht kosten, want Floor is na eenmaal een zuinige piet, dat weet ik al die jaren al, dat ik met 'm getrouwd ben. Al is het op zichzelf een goede eigenschap, het kan ook ver draaid lastig zijn. Floor Tingemans trekt zijn wenk brauwen op, als zijn vrouw het kantoor tje achter de grote supermarkt betreedt Hij houdt er niet van, dat ze te hooi en te gras onverwacht komt binnenstap pen. Maar er zit een meisje te typen en de sous-chef loopt ook in en uit, dus beheerst hij zich en kijkt zijn vrouw vragend aan: „Is er iets?" Ze trekt een stoel bij zijn bureau en gaat er op zitten, waarna ze de uitnodi gingskaart opdiept uit haar tas. „Van morgen met de post gekomen," zegt ze. „Wist je ervan?" Hij leest de uitnodiging en knikt dan enkele malen. Geeft de kaart terug aan zijn vrouw en zegt „Zeker was ik er nog niet van, maar ik heb vernomen, dat mensen, die vanaf de oprichting bij de onderneming werken, uitgenodigd zou den worden. Goed, ik was er niet met- een vanaf het begin, maar wel enkele maanden later. Dus ik behoor in elk geval tot de oude garde." Hij lacht om zijn eigen definitie. „Leuk he? Ken jij die dochter?" „Ja. Een enkele keer vroeger wel eens gezien, jaren geleden. Toen de baas nog niet in Someren woonde. Ze was toen op de middelbare school in Waalwijk. Ik schat, dat ze nu zo' n jaar of twintig is." „Ken je haar aanstaande?" Aagje kijkt nog een keer op de kaart en voegt er dan aan toe: „Die Lammert Groot- holst? „Nee, maar ik heb die naam eerder gehoord. Zijn vader grossiert in con fectie en heeft ook een bedrijf in Duits land. Zal wel geld hebben, veronderstel ik." „Zo gaat. het immers altijd? Geld trouwt met geld. Het zal te zijner tijd wel een society-huwelijk worden. Mis schien worden we dan weer uitgeno digd." „Zal wel niet. Ik meen gehoord te hebben dat gelijktijdig het feit gevierd zou worden dat 15 jaar geleden de eerste supeVmarkt werd geopend. Dat Idopt wel, want die vond plaats op 1 juni." „Dan komt het mooi uit, want dat jonge stel zal zich wel op eerste pink sterdag verloven, denk je ook niet?" Het intersseert Floor Tingemans maar matig. Hij was druk aan het werk en daarin stoort zijn vrouw hem nu. Anderzijds is hij te beleefd om in het bijzijn van de typiste haar er op te attenderen. Dus knikt hij enkel. „Inder daad, mooie gelegenheid." Aagje voelt aan, dat ze er verstandig aan zal doen weg te gaan. En daarom probeert ze het feit, dat hij haar graag ziet vertrekken, uit te buiten, door op te merken: „Ik zal dan wel wat nieuwe Door H. J. KOORNSTRA kleren nodig hebben." „Daar praten we vanavond dan wel over. En wil je me alsjeblieft excuseren? Ik ben bezig met m'n maandoverzicht, dus Ze knikt en knipoogt. Tot vanavond dus. Overwerk je niet! Anders kun je volgende week niet naar het feest!" Floor ziet haar gaan en dan is hij even enkele ogenblikken trots op zijn vrouw. Ze zijn nu ruim veertien jaar getrouwd en nog altijd is hij stapel op zijn vrouw. Ook vanwege haar figuurtje. Ze kan toch maar uittstekend met zichzelf voor de dag komen. Ondanks het feit, dat ze de veertig is gepasseerd. En dat zie je haar echt niet aan. Zo, dus we zijn uitgenodigd bij de big boss, himself. Welk een eer valt ons te beurt, want ik neem aan, dat de anderen, die ook vanaf de oprichting of daarom trent in het bedrijf werkzaam zijn, ook een uitnodiging gekregen zullen heb ben. Op het hoofdkantoor hebben ze er al enige tijd op gezinspeeld, dat het 15- jarig bestaan gevierd zal worden. En het personeel er ook in zal deelnemen. Best mogelijk, dat de baas alle zaken weer een dag sluit om met het voltallige personeel een reis te maken. Zoals hij vijf jaar geleden ook gedaan heeft Maar om het Pinksterweekeind de gast te zijn van de directeur, dat is niet gek. Al zal het wel wat extra geld kosten, want Aagje had het al over nieuwe kleren kopen en bij deze gelegenheid komt hij daar beslist niet onderuit. (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 5