Nieuw: voor slechts1000punten f49,50 zet u lekkere koffie metae nieuwe Standaarde van Douwe Egberts, Oranje blijft oranje op'n Blaupunkt kleuren-t.v. (of voor2000punten f4130) WAARNEMEND HOOFD (M/V) FA. H. DE VLIEGER BLAUPUNKT RADIO WELTEVREDEN ZIERIKZEE B.V. Attentie! Thermo-tap van Douwe Egoerts uitverkocnt. Douwe Egberts koffie» lekkere koffie. „HUIZE SALEM" SUCCESJES Kom 'm bekijken bij: ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 5 juni 1980 Nr. 22718 aanbieding beéind.gd is. De Douwe Egberts Geschenkencentra vindt u in: Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Arnhem, Enschede, Eindhoven, Heerlen, Joure. Met de nieuwe ivoor-witte Standaard-8, voor acht kopjes koffie, kunt u snel in het bezit komen van een echt Douwe Egberts koffiezetapparaat Misschien heeft u de benodigde punten zelfs al bijeengespaard. Bij de Standaard-8 komt het hete water op exact de juiste temperatuur in het koffiefilter. Want net als bij alle Douwe Egberts koffiezetapparaten wordt het water niet via het warmhoudplaatj e maar via een aparte boiler verwarmd. U geniet daardoor volop van de volle smaak en het aroma van Douwe Egberts koffie. U kunt de Standaard-8 meteen afhalen bij één van de Douwe Egberts Geschenkencentra, of de bestelbon gebruiken. Bestelbon I Stuur mij s.v.p. de nieuwe Standaard-8 voor: 1000 waardepunten f49,50 bijbetaling 2000 waardepunten f41,50 bijbetaling (uw keuze aankruisen) Bijgaand mijnD.E.-waardepunten (graag gebundeld per 1000 punten) Tevens heb ik bijgevoegd mijn ingevulde en ondertekende m (tn.v. Douwe Egberts Standaard-8, gironummer 79900,Utrecht): - giro-betaalkaart bank- of Eurocheque giro-overschrijvingskaart - :r' j Het ingevulde bedrag op het betaalmiddel is f1 Naam:. Adres: Postcode:Plaats:- Indien u deze bestelbon, het betaalmiddel en de D.E. waarde punten samen in een aangetekende enveloppe stuurt aan: Douwe Egberts Standaard-8, Postbus 2076,3500 GB Utrecht, krijgt u na enkele wel De Prot. Chr. Stichting voor geest, en soc. zorg aan hulpbehoevenden op Goeree-Overflakkee, vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis: MET EEN Prot. Christelijke levensovertuiging. Huize „Salem" is een gezinsvervangend tehuis waar 24 verstandelijk gehandi capten in de leeftijd van boven de 20 jaar een thuis wordt geboden waar zij zich gelukkig kunnen voelen. De bewoners verblijven overdag op de sociale werkplaats te Middelharnis. Voor deze funktie is één van de volgende diploma's vereist: O.P.M. diploma (of A.Z. diploma); M.B.O. inrichtingswerk; V.S.I.D. diploma G.V.T. (en twee jaar ervaring als bevoegd leider(ster); Kinderbescherming A of B (of een gelijkwaardige opleiding); Diploma kleuterleidster Onderwijsakte. Degene die nog niet in het bezit is van V.S.I.D. diploma kan alleen tot bevoegd worden benoemd op voorwaarde dat men bereid is de kursus te gaan volgen. Minimum leeftijd: 21 jaar. Het hoofd van het huis, de heer W. S. Frans, is graag bereid nadere gegevens te verstrekken betreffende de inhoudelijkheid van het werk. Telef. 01877-1820 of privé 05490-64227. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring volgens de C.A.O. voor personeel in dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van persoonlijke gegevens, binnen twee weken aan het bestuur der Stichting, p/a Langeweg 92,3241 KA Middel harnis. Personeel gevraagd: Meisje, ±17 jaar, Saman's vis- en palinghandel, Vis- straat 13, tel 3296, Zierikzee. Huisdieren: Opgevangen te Haamstede: Duitse herder, reu, zwart dek met licht bruine aftekening. Sophia-Dierenbescherming, Esdoornstraat 33, tel. 1583, Nieuwerkerk. Diversen: Zaterdag magazijnverkoop. Couponnen en kamerbreed tapijt. Deurloo, Zierikzee. Onze lektuurhal is tijdens de D-dag de gehele dag open. Komt u eens vrijblijvend een kijkje nemen, Kerkring 6, Nieuwerkerk. Elke zaterdag magazijnver koop kamerbreed tapijt en bedden. Hoek Hoge Molen- straat/Baden-Powellaan (achter „Huis van Nassau"). Deurloo Woninginrichting. Het grote gezinsboek van Dr. Vogel „De kleine dokter" en zijn producten. Altijd in voorraad bij reform- en dieet- huis Joppe. Pasfoto's in seconden klaar. Afspreken niet nodig! Foto grafie Jan Krakeel, Nieuwe Bogerdstraat 12, Zierikzee. Installateur voor: Elektrici teit, Gas, Water, Sanitair, Centrale verwarming. W. H. Everaarts, Poststraat 2, Zie rikzee. Tel. (01110)2624. Meubel- en tapijtreiniging volgens de spray extractie methode. Bel Ambacht B.V., tel. 01114-2648. Mevr. Filius, pedicure, tel. 01110-4689, met vakantie van 7-6 tot 22-6. Bril stuk niet in orde? Tel. 01110-2029. Wij komen U be zoeken, Bergmans Brillen Zierikzee. Laat u niet wijsmaken dat het stofferen van uw meube len het niet waard zou zijn voor dat u deskundig advies gevraagd hebt bij de daartoe speciaal ingerichte meu- belsoffeerderij Goudzwaard, Meelstraat 24. Tel. 2491, Zie rikzee. Gratis computer ogentest, zonnebrillen, voorhangers. Bergmans Brillen Zierikzee. Gevelreiniging. Ambacht B.V., tel. 01114-2648. Tapijt reinigen onder hoge druk met de Citin sproeiex- traktie. Schoonmaakbedrijf Koster. Telefoon (01110) 2153. Attentie. Inwoners van Scha- rendijke, Ellemeet e.o. Zater dag 7 juni komen wij bij U langs om spullen op te halen voor de Rommelmarkt. voor het vakkundig stofferen van uw woning en meubelen! Meelstraat 21, Zierikzee, tel. 2305 Blaupunkt is voor 't echte oranje, 'n Frisse, heldere kleur. Blijft ook echt oranje. Komt door die ene knop. Geen aparte kleurenafstellers meer. Da's bij Blaupunkt verleden tijd. Kan ook niet anders als je je tijd vooruit bent. En niet alleen qua techniek, ook qua vormge ving lopen we zeker voorop. Het kan zijn dat u ons 'n beetje tè enthousiast vindt. Maar blijft onbewogen achter uw Blaupunkt zitten tijdens de EK? Had u gedacht. Kijken in de toekomst WELTEVREDEN Korte St. Janstraat 12-20, tel. 0U10-2805

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 11