Estetisch. CV reinigen én energie besparen? THIEN voor kleine en grote beurzen voor energiebesparing Moederdag Geschenkendag VEILING HAAMSTEDE poggenpohl Publiek te verkopen: ZIERIKZEE KANTOORPAND D. H. DE KIP De schaduwrijke oplossing voor elke situatie. L&P Ja, dit is mogelijk bij ons! Met de jaarlijkse onderhoudsbeurt van uw cv- instaliatie stellen wij de ketel energiezuinig af door middel van een ketelrendementmeting, waar uzelf een uitgebreid testrapport van ontvangt. Installatiebedrijf deunloo b.u. Schuddebeurs - Telefoon 01110-3635 Vraagt onze advertentietarieven! (telef. 2255) 14 Doosjes zakdoeken Nylons - pantys Hele en halve schortjes Velours badhanddoeken Nachtponnen Ochtendjassen Tuinstoelen APPELMARKT 24 - ZIERIKZEE De notarissen Mr. D. van Eek te Zierikzee en J. E. A. Eij- kelhof te Schoorldam zijn voornemens op vrijdag 23 mei 1980 te 11.00 uur v.m. in Hotel „Bom" aan de Noordstraat 2 te Haamstede, krachtens artikel 1223 B.W. De recreatiebungalow met aanhorigheden en tuin aan de Westerenbanweg 80 te Haamstede, gem. Wester- schouwen, kad. bek, gem. Westerschouwen sectie F nummer 1087, groot 7.39 are. Het pand is momenteel niet bewoond en geheel ont ruimd. Bij eventueel gebruik en/of bewoning kan de huidige eigenaar door en op kosten van de koper op grond van de veilingvoorwaarden worden gedwongen het pand te ontruimen. Aanvaarding na betaling der koopsom, welke uiterlijk 20 juni 1980 dient te worden betaald. Bezichtiging in overleg met notaris Van Eek. Nadere inlichtingen ten kantore van notaris van Eek. (tel. 01110-5051) In het centrum, gedeelte van te huur aan het Havenpark. Beg.gr. en le verd. Brieven onder nummer 4514 aan buro van dit blad. TANDARTS 1 De 'Luxaflex' zonneschermen bieden u voor elke situatie een oplossing. U heeft keuze uit 7 verschil lende typen. Of u nu een zonnescherm wilt voor het raam, het terras of het balkon, bij 'Luxaflex' slaagt u altijd. Met een keuze uit 12 effen kleuren of dessins, met een frame in aluminium of bronsbruin. En.van een onverwoestbare kwaliteit. De 'Luxaflex' zonneschermen worden door uw .dealer exact op maat gemonteerd. Een wetl.g gedeponeerd handelsmerk wan© Hunter Douglas %Jr Poggenpohl Form 2000 MS 86 maron massief eiken, kastanjebruin gebeitst Volledig verantwoord ontwerp. De Poggenpohl MS 86. Een estetisch hoogtepunt. Komfort, kwaliteit en doordacht design. Kenmerkend voor een Poggenpohl. Neem b.v. de kopse kanten achter de kastdeurtjes. Uit gevoerd in dezelfde kleur als het front. Eén van de vele ver borgen - en unieke - kwaliteiten van een Poggenpohl keuken. En wij, als keukenspecia list, zorgen voor goed advies en ontwerp dat is afgestemd op uw per soonlijke wensen en uiteraard voor nauw gezette inbouw. Komt u eens langs. Ziet u zelf hoeveel extra's een Poggenpohl keuken u biedt. Zon der dat u meer betaalt. Als extra verrassing hebben we Het Grote Poggenpohl Keukenboek voor u klaar liggen. Dit boek mag u niet mis sen. Het vertelt u alles over het kopen van een keuken. Met 150 pagina's keu kenideeën, adviezen, tips, honderden voorbeelden in fraaie kleuren. louwerse de priester MIDDELBURG Waldammeweg 2 Industrieterrein Telefoon: 01180-25055 ^ÉËlIèÉh.. a Overige vestigingen: Terneuzen, Mr. F.J. Haarmanweg 61 Breda, Crogtdijk 58 Indien u gebruik wilt maken van deze mogelijkheid verzoeken wij u het door u gewenste aan te kruisen op onderstaande bon en zonder post zegel te zenden aan: installatiebedrijf DEURLOO bv, antwoordnum mer 17, 4300 VB Zierikzee. gasgestookte c.v.-installatie oliegestookte c.v.-installatie eventueel door u gewenste onderhoudsbeurt uw naam adres plaats u bent met vakantie van tot

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 14