medewerkers „Aktie in Borssele was ondemokratisch optreden" AANKOOP NATUURGEBIED TUSSEN J. J. BOEIJESWEG EN „BREMPOUDER" C.D.A.-er tijdens diskussie-avond: INGEZONDEN STUKKEN Welfare-kursus Haamstede Wij zoeken voor ons bedrijf in Bergen op Zoom. Wij bieden vast en goed betaald werk in 4-ploegendienst en dagdienst. Bel voor informatie 01640-32331. Voetbalvereniging Renesse hield ledenvergadering Gemeenteraad Westerschouwen ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderde 24 april 4980 Nr. 22697 5 ZIERIKZEE, 23-4. De C.D.A.-jongeren noemden bij monde van de heer M. Faasse de onlangs gehouden aktie in Borssele voor sluiting van de kerncentrale „een onde mokratisch optreden". De heer Faasse deed dat vrijdag avond in het Huis van Nassau tijdens een diskussie- avond over kernenergie, georganiseerd door het Energie- komité Zeeland (E.K.Z.). Op maandag 28 april zijn de heer G. Goedegebure en mevrouw D. Goedege- bure-Wesdorp zestig jaar getrouwd. Zij wonen al sinds 1930 in Rotterdam, maar zijn in deze regio geen onbekenden. De Goedegebure werd op 1 januari 1897 in Zierikzee geboren, zijn echtgenote op 12 januari 1908 te Stavenisse.. Het huwelijk werd in Zierikzee voltrokken, waarna het bruidspaar twee jaar op Sas woonde. Daarna ging het echtpaar naar Schuddebeurs (twee jaar), naar Beiersdijkje (drie jaar) en voor drie jaar naar Dreischor. Gedurende al die tijd werkte de heer Goedegebure in de landbouw. Toevallig weer op 28 april, de trouwdatum, werd het echtpaar in 1930 inge schreven bij de burgerlijke stand in Rotterdam. De heer des huizes ging in ,,de bouw" werken. Toen waren de verhuizingen afgelopen, want het gezin bleef veertig jaar in de Wouterstraat wonen. Er werden twee kinderen geboren. In oktober 1969 vertrok het echtpaar naar de Zeisstraat in Rotterdam. Dankzij de goede gezondheid van beide echtelieden kan er gefeest worden, samen met de kinderen, de 6 kleinkinderen en de 5 achterkleinkinderen. Voorzitter van het E.K.Z. en fo rumvoorzitter deze avond de heer J. Goedman wees er na deze opmerking van de C.D.A. woordvoerder op, dat de C.D.A.-jongeren destijds zelf aan de wieg stonden van de B.A.N. (Breek Atoomketen Nederland) in de zogenaamde „Nacht van Van Houwe- lingen" ten tijde van de uitbreiding van de kerncentrale in Almelo. De voorzitter benadrukte dat de B.A.N. samen met het E.K.Z. ook verantwoordelijk was geweest voor de aktie in Borssele. Tijdens deze di- kussieavond werd het woord ge voerd door een aantal vertegenwoor digers van politieke partijen, die voorstander zijn van afbouw c.q. sluiting van de kerncentrale in Bors sele. Principiële kans P.P.R.-woordvoerder J. de Koster wees erop dat de P.P.R. inmiddels een principiële keus heeft gedaan te gen uitbreiding van de economische groei en derhalve tegen kernenergie. Met verwijzing naar de A.S.E.V.- nota noemde de heer De Koster de zeer ingrijpende gevolgen voor een zoneringsgebied rond de kerncentra le. Verder wees hij op het gevaar van de kompactopslag. P.S.P. spreker de heer J. Goetheer Het enige probleem bij de OMNI- vereniging vormt de statuten. OMNI- statuten zijn iets anders van opzet dan KNVB-statuten en moeten daar om iets worden aangepast. De voorzitter, de heer J. Bom deel de mede dat trainer Bas de Zeeuw zijn kontrakt voor training aan het eerste seniorenteam heeft verlengd. Ook vertelde hij het een en ander over de tweede zeskamp, die dit jaar op maandag 5 mei wordt gehouden. Tien teams, waaronder Renesse zul len aan dit anderhalf uur durende spel deelnemen en strijden om de door de sv Renesse beschikbaar gestelde wisselbeker. De elftalkom missie, bestaande uit Frans de Vrie- ze, Rinus Kooman en Piet Berrevoets werd met algemene stemmen herko zen. Tekort De voorzitter wees op het probleem dat er een tekort aan leiders is bij de jeugdelftallen. Hij zei dat een derge lijke funktie niet zoveel werk met zich meebracht als verscheidene mensen zich hiervoor op zouden wil len geven. Besloten werd de contri buties voor de senioren van 7,00 naar 7,50 per maand te brengen. Bij de junioren werd het bedrag met 0,25 verhoogd en bij de A-junioren met 0,50. De donaties gingen van 7,50 naar 10,00. De vergadering besloot dat het eerste, tweede en derde seniorenelf tal het volgende seizoen meedoet aan de bekerkompetitie. Wat het vervoer van de senioren betreft kwam de sug gestie naar voren te informeren of het elftal plus enkele supporters niet per busje zou kunnen reizen. Ook werd de opmerking gelanceerd dat het busje zonder chauffeur - indien mogelijk - misschien nog goedkoper was van mening dat het aantrekken van industrie in de zestiger jaren de thans bekende konsekwenties tot ge volg had gehad. Hij trok een vergelij king met het gebied, dat ontruimd werd na de ramp in Harrisburg en het gebied rond Borssele dat in geval van een dergelijke ramp ontruimd zou moeten worden. Voor Nederland zou dat volgens de heer Goetheer betekenen dat een zo ne tussen Noord-Frankrijk en Den Haag geheel ontruimd zou moeten worden. D'66-woord voerder de heer W. Ova was van mening, dat uiterlijk drie jaar na de Brede Maatschappe lijke Diskussie (B.M.D.) de kerncen trale gesloten zou moeten worden. Hij wees met nadruk op het gevaar van transport van gevaarlijke af valstoffen, op de mogelijkheid van sabotage en op de kans op besmet ting. Hij zei de toestemming tot uit breiding van de opslag in Borssele BOGOTA, COLUMBIA. Een kom missie voor mensenrechten van de organisatie van Amerikaanse staten (OAS), die in Columbia onderzoekt of er mensenrechten geschonden wor den, heeft een bezoek gebracht aan de gijzelaars in de ambassade van de Dominicaanse Republiek in Bogota. zou zijn, omdat enkele leden het daarvoor benodigde rijbewijs bezit ten. De voorzitter zei hiernaar te in formeren. Ook de jeugd kampt met ver voersproblemen. Bijna niemand stelt zich beschikbaar om met de kinderen te rijden. De voorzitter vond het een vervelende zaak iedere keer op de zelfde mensen een beroep te moeten doen. Uit de vergadering kwam de suggestie naar voren de oudere leden hierover mondeling te benaderen of eventueel een huis-aan-huis folder te verspreiden, waarin mensen wordt gevraagd of zij voor de jeugd willen rijden. Reclameborden Dick Hart stelde de vraag of het aantal reclameborden langs het veld niet kon worden uitgebreid. Dit met name omdat de sv Renesse nog steeds niet over een sponsor beschikt en om die reden ergens anders het geld van daan zal moeten halen. De heer Bom antwoordde dat er momenteel nog twee borden in de maak zijn, maar dat niet iedere middenstander of wat voor bedrijf dan ook om het hardst loopt om een bord neer te hangen, omdat deze behoorlijk prijzig zijn. De sv Renesse vangt 200,- per jaar aan huur voor één bord. Campingtoernooi Het campingtoernooi vangt maan dag 21 juli aan en duurt tot en met za terdag 26 juli. In poule 1 zijn de deel nemende teams: Oase, Duinhoeve, Julianahoeve, Wijde Bliek en de Bremhoeve. In poule 2: Wilhelminar hoeve, Duin en Strand (Scharendij- ke), Schouwen of de Bariton, Bonafi de en International. Er worden vier wedstrijden per avond gespeeld op het terrein van de sv Renesse. met veertig splijtstofstaven zeer te betreuren. Verder noemde hij het feit, dat de motie van D'66 voor in stelling van een Buro voor Energie besparing en een voorstel tot aanstel ling van een minister voor energie werden afgewezen. Overtreden C.P.N.-vertegenwoordiger de heer B. Kommers herinnerde aan het re cente ongeval in Cogema, waar door een transformatorbrand een groot deel van de kontrole-apparatuur het begaf. Verder was hij van mening, dat veiligheidseisen in Dodewaard zijn overtreden. PvdA-woordvoerder W. Sloots zei voorstander te zijn van afbouw van de Kernenergie. Hij benadrukte dat de B.M.D. kritisch bezien zal worden en de houding van de regering nauw keurig gevolgd moet worden. Woordvoerder namens de C.D.A.- jongeren de heer M. Faasse verwees naar het gevaar van spreiding van kernwapens ondanks de bepalingen in het non-proliferatie verdrag. Hij twijfelde aan de waarde van dit ver drag en noemde als voorbeelden in dit verband Pakistan en India. Tijdens de diskussie werd ge vraagd waarom zo weinig informatie werd verstrekt over de koolgestook- te centrales en de daaraan verbonden gevaren. Voorzitter Goedman liet weten, dat het E.K.Z. ook zeker geen voorstander is van een groot gebruik van kolen. Het E.K.Z. is van mening, dat dit slechts op beperkte schaal en met gebruikmaking van de meest moderne technieken mag geschieden. De voorzitter deelde verder mede, dat de Zeeuwse jeugdraad een soort „vertaling" voor het publiek zal uit geven over de dit jaar te beginnen Brede Maatschappelijke Diskussie over kernenergie. Demonstratie Tenslotte werd erop gewezen, dat tijdens de grote demonstratie tegen kernenergie op zaterdag 26 april in Middelburg het woord zal worden ge voerd door vertegenwoordigers van het F.N.V., de Raad van Kerken, het E.K.Z. en het Landelijk Energie Ko- mité en door een vertegenwoordiger van de Franse vakbond C.F.D.T. (Conféderation Frangais de Travail- le). Dure atlas j 1 AMSTERDAM, 23-4. Een J grote atlas van de zeventiende j i eeuwse cartograaf F. de Wit is i voor 52.000 gulden verkocht. Dat gebeurde op een veiling in Amsterdam door het antiqua- riaat Van Gendt. J De .Atlas Maior" van De i Wit telt 152 kaarten en heeft i i een omslag met allegorische voorstellingen. Volgens een i woordvoerder van Van Gendt i is de verkoopprijs van het boek niet bijzonder hoog. i Andere Nederlandse atlas- i sen uit de 17e en 18e eeuw gin- J gen voor zo'n 20.000 gulden per i stuk. Een 17e eeuws zoge- i naamd Album amicurium met pentekeningen bracht 0 i 21.000 gulden op. C KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Tot nu toe is in twaalf gevallen besloten tot invoering van stadsverwarming, die een gezamenlijke •aardgasbesparing van ongeveer 600 miljoen kubieke meter per jaar zullen gaan opleveren. DEN HAAG. De CDA-fraktie in de Tweede Kamer is teleurgesteld over de inhoud van de memorie van antwoord van de ministers Ginjaar (volksgezond heid) en De Ruiter (Justitie) op het abortus-wetsontwerp. DEN HAAG. Minister Tuijnman van Verkeer en Waterstaat heeft bevestigd dat van iedere verkochte strippenkaart - straks in te voeren bij het openbaar vervoer - een bedrag van twintig cent zal worden betaald aan de PTT. SCHEEPVAART Abida, 22-4 van Harvey naar Hamburg Aludra, 22-4 van Rotterdam naar Kaapstad Amersfoort, 23-4 van Livorno naar Marseille Nedlloyd Dejima, 22-4 te Jeddah Zafra, 22-4 te Auckfield KERKNIEUWS Ger. Kerken Bruinisse/Nieuwerkerk/ Oosterland De raden van de Gereformeerde Kerken van Bruinisse en Nieuwerkerk-Oosterland, delen me de dat ds. P. J. Moet op zondag 4 mei afscheid zal nemen van beide ge meenten. Er zullen twee afscheidsdiensten zijn; eerst in de kerk te Bruinisse (14.30 uur) en daarna in de kerk te Nieuwerkerk (18.00 uur). MARKTBERICHTEN Beursberichten markt Goes van dinsdag 22 april 1980 Granen, zaden en peulvruchten Alle prijzen boerenschoon, franko leveringsplaats en per 100 kg: Tarwe, basis 16 procent, 45,50 - 45,85; zo- mergerst, basis 16 procent, 44,25 - 45,00; haver, basis 16 procent, 39,50 - 41,00; erwten (Kleine Groene) 70,00 - 72,50; Schokkers 62,00 - 68,00; Capucijners 51,50 - 57,00; bruine bonen (vrij van grond en hal ve, 18 procent vocht) tot 123,00; karwij (boerenschoon) 191,00 - 201,00, karwij (prima doorsnee kwa liteit) 213,50. Exklusief b.t.w. Aardappelen Bintje, veldgewas, direkte leve ring af bedrijf 8,00 - 12,00 per 100 kg. 0 mm opwaarts, binnenland se kwaliteitseisen 9,00 - 13,00 per 100 kg. Notering Rotterdamse Beurs 21 april 1980: Bintje, 35-50 mm 10,00 - 11,00 per 100 kg; 50 mm opwaarts 21,00 - 23,50 per 100 kg. Voeder- aardappelen 7,50 - 7,50 per 100 kg. Exklusief b.t.w. Vlos Ongerepeld, goede kwaliteit, op auto geleverd tot 0,35 per kg. Ex klusief b.t.w. Hooi en stro Alle prijzen per 1.000 kg: Weide- hooi 270,— - 300,—; dijkhooi 200,— - 225,—; Raaigrassen 155,—; erwtenstro (Klein Groen) 140,—; bonenstro 120,—; tar- westro 120,—; gerstestro 145,—; haverstro f 100,—; schokkerstro 115,—. Exklusief b.t.w. De Eierveilingen BARNEVELD, 23-4. Coöp. Veluw- se Eierveiling. Aanvoer 2.311.200 stuks. Stemming: kalm. Prijzen per 100 stuks: 50-51 gram 11,65 - 12.40; 55-56 gram 12,70 - 12,85; 60-61 gram 13.35 - 13,15. Veemarkt Den Bosch DEN BOSCH, 23-4. Aanvoer: totaal 9857 stuks, waarvan 3171 runderen, 1081 graskalveren, 49 vette kalveren, 2693 nuchtere kalveren, 1550 scha pen, 251 lammeren, 21 geiten, 1041 slachtvarkens, 1114 slachtrunderen. Prijzen per stuk: Melk- en kalf- koeien 1650 - 2900; guiste koeien 1425 - 2175; kalfvaarzen roodbont 2150-3025; zwartbont 1600-2450; klamvaarzen 1775 - 2175; guiste vaarzen 1550 - 1950; pinken 1200 - 1475; graskalveren 675 - 1075; nuch tere kalveren voor fok en mesterij roodbont 225 - 425; zwartbont 150 - 325; weideschapen 135 - 170; wei- delammeren 100 - 150; ooien met 2 lammeren 300 - 400; ooien met 1 lam 240 - 280; vette schapen 190 - 260; zuiglammeren 135 - 185; en overhouders 225 - 330. Prijzen per kilogram geslacht ge wicht: Stieren le 7,20 - 7,75, 2e 6,40 - 7,15; vaarzen le f 6,85 - 8,00, 2e 6,05 - 6,75; koeien le 6,60-7,65, 2e 6,05 -6,55, 3e 5,80 - 6,00; worst koeien 4,90 - 5,90. Hij was van mening dat een derge lijk gebied in handen moet komen van Staatsbosbeheer en dat de Koe pel het eerst aan Staatsbosbeheer te koop heeft aangeboden, doch de he ren vonden het te duur. De prijs zou tussen de f 1,40 en 1,60 moeten lig gen. Bovendien zou een versnippe ring ontstaan omdat er bij gelegen gebieden al in handen van Staatsbos beheer zijn. Uitgebreid ging de heer Roos verder en verzocht het voorstel terug te nemen en te verkopen aan Staatsbosbeheer. De heer L. Tieleman (CDA) vond het een belangrijk bezit voor de ge meente en als de brem weer volop is teruggekeerd in dit gebied dan zou na openstelling hier door wandel-, ruiter- of fietspaden genoten kunnen worden. Wethouder De Feiter zei dat de taxatie wel verricht was en het Bu reau Stichting Onroerende Zaken in Rotterdam telefonisch liet weten met de adviesprijs van 2,- volledig ak koord te kunnen gaan. Hij was van mening dat de gemeente veel te wei nig natuurgebied in eigendom heeft. „Er wordt toch al veel te veel draad gesponnen rond gebieden van Staats bosbeheer en wij zijn van mening dat de burger en toerist dergelijke gebie den moeten kunnen betreden. Neem als voorbeeld de gebieden langs de Vroonweg naar Renesse waar nie mand in komt". De heer Roos was het niet eens met het pleidooi van de wethouder. De taxatie had er moeten zijn en in de grond- en pachtzaken kommissie was ook niet iedereen voor aankoop. Optie De burgemeester mevr. J. L. Niemantsverdriet-Leenheer bracht naar voren dat er optie op dit gebied was tot eind april. De heer Roos bleef bij zijn besluit dat het rapport er had moeten zijn en dat dit aankoopgeld beter besteed kon worden voor bouw dorpshuis/sporthal. Dr. H. J. v. Zuylen (VVD) was ge lukkig met deze aankoop. Ook hij was van mening dat de heer Roos niet ten onrechte had geageerd tegen het ontbreken van het taxatierap- Prijzen per kilogram levend ge wicht: vette kalveren le 5,75 - 5,90, 2e 5,60 - 5,75, 3e 5,30 - 5,50 slacht- zeugen le 2,58 - 2,63, 2e f 2,50-2,57 en 3e 2,38 - 2,48. De afdeling Schouwen (Westhoek) van het Nederlandse Rode Kruis zal eind augustus/begin september 1980 aanvangen met een kursus welfare helpster. De kursus zal worden ge houden in de Beatrixschool, .Weststraat 34b te Haamstede. port, doch daar het merendeel in de kommissie al voor aankoop was kon dit op deze manier toch wel afge werkt worden. Nadat nog enige le den hun mening hadden gezegd vroeg de heer Roos schorsing van de verga dering en kreeg 5 minuten. Na heropening bleef de heer Roos van mening dat de gemeente niet de juiste instantie is om dit gebied te kopen. Paden, enz. wat moet dat nog extra gaan kosten?, vroeg hij zich af. Dr. v. Zuylen merkte nog op dat als de gemeente huizen bouwt men ook voor een goede groenvoorziening moeten zorgen. Het voorstel tot aan koop werd met 8-3 stemmen aan vaard. Tegen de PvdA-fraktie met mevr. C. v. d. Klooster-v. Sonsbeek en de heren Roos en P. H. Canters. Nota Prov. Waterstaat De nota van Prov. Waterstaat over de weg Haamstede-Zierikzee is wei nig hoopvol om verbeteringen te krijgen. Er verandert bijna niets. De heer Tieleman was voorstander voor stoplichten bij de afslag Scharendij- ke en noemde het verkeer naar de werkeilanden de grote boosdoener. Per schip deze mensen vervoeren vanaf „De Val" zou een oplossing kunnen zijn. De heer J. v. d, Berge (RU) noemde de komende stoplichten bij de Laan Van St. Hilaire een goede zaak, doch vond het jammer dat de weg niet met één rijbaan wordt uit gebreid. „We moeten de zaak ook niet overdrijven" meende de heer Van Zuylen (WD) en noemde het rapport een goed rapport. „De weg is niets gevaarlijker dan andere wegen" was zijn konklusie. De bur gemeester deelde mede dat deze weg waarschijnlijk wordt overgenomen door het Rijk en door getrokken naar de Oosterscheldedam. Natuurlijk heeft de gemeente over het te volgen tracé, inspraak. Ieder een was bezorgd overr deze weg en een brief naar Middelburg over deze bezorgdheid zal dit nog eens extra onderstrepen. Een andere mogelijkheid zou zijn om het fietspad te verbreden voor Voorafgaande aan de start van de ze kursus wordt er op 2 mei 1980 's morgens om 10.00 uur in de Beatrix school een voorlichtingsbijeenkomst belegd, waar adspirant-vrijwillig- sters nadere informaties kunnen krijgen. Zij, die zich voor deelnamen aan de kursus willen aanmelden, kunnen de voorlichtingsbijeenkomst bijwonen en worden verzocht om 9.45 uur in de Beatrixschool te Haamstede aanwe zig te zijn. Vooraf kan men zich aanmelden bij de leidstrer van de afdeling Schou wen (Westhoek) van het Nederlandse Rode Kruis, mevr. K. v. d. Bijl-de Jonge, Christinastraat 17, te Burgh- Haamstede, tel. 01115-2366. Afd. Westhoek Rode Kruis landbouwverkeer. Dit meende de heer M. Krijnse Locker (WD). Woonwagenkamp Een notitie betreffende het ophef fen van het woonwagenkamp te Re nesse, lokte mevr. V. d. Klooster-v. Sonsbeek PvdA uit haar tent. Zoals bekend moeten de bewoners uit Re nesse verdwijnen naar of Zierikzee of Bruinisse. Mevr. V. d. Klooster bracht in een wat emotioneel verhaal naar voren dat juist nu, de kinderen in Renesse zich op school zo goed heb ben aangepast. Bovendien zijn er geen problemen met de omwonenden voor deze overgebleven 2 families en zij verwacht dan ook uit menselijke en sociale overwegingen dat de be woners mogen blijven omdat ook zij, als onze medeburgers recht hebben op dat „kleine plekje on der de zon". Dr. Van Zuylen (WD) was het eens met haar betoog, doch het kamp ligt daar verkeerd. De burgemeester noemde het een moeilijke zaak. Er is ontheffing verleend voor één familie en een dag later stond er al weer een bij. Voor deze families is in Zierikzee een plaats gereserveerd. „Houden we ze hier, dan zagen we de poten van onder onze stoel van daan in verband met de gemeen schappelijke regeling". De heer Ho gerhuis (CDA) zei dat de gemeente de bevoegdheden heeft overgedragen aan het woonwagencentrum Noord en Midden Zeeland en met de ziens wijze van het kollege was een ieder het toen eens. Het was de heer Tieleman in het WMZ-rapport opgevallen dat er hier minder water gebruikt wordt, on danks de DOS-bouw. Hij vroeg zich af wat de orzaak kon zijn. Een spon tane bezuiniging? Nu het kan door de infiltratie wordt er minder gebruikt. Mogelijk de milieuheffing? Hij had veel waardering voor dit lijvig boek werk van de WMZ, in tegenstelling met dr. Van Zuylen (WD) die het veel te lux vond. Bezwaarschrift Een bezwaarschrift tegen het besluit van 17 maart waarbij in de raad werd vastgesteld dat voor ge deelten van de kernen Burgh, Haamstede, Renesse, Noordwelle, Serooskerke, Westenschouwen en een perceel aan de Hogeweg, bestem mingsplannen worden voorbereid, was ingediend door de heer J. C. Hen- drikse, Noordwelle ingevolge de Arob-wet. Hiervoor werd een kom missie benoemd bestaande uit de her en (Tieleman (CDA), V. d. Berge (RU). V. Zuylen (VVD) en Roos (PvdA). De heer Tieleman verbaasde het dat een Statenlid een dergelijk bezwaarschrift indient. GENERAL ELECTRIC PLASTICS B.V. Postbus 117, 4600 AC Bergen op Zoom, Holland Tel.: (01640) 32911 RENESSE, 22-4. In de kantine van het clubgebouw van de voetbalvereni ging Renesse hield de voetbalafdeling de algemene ledenvergadering. Bij de bespreking van de OMNI-vereniging kwam naar voren dat de op drie maart gestarte zaalsporten bijzonder goed lopen. De tafeltennis kent 104 leden, waarvan 84 jeugdleden, de volleybal kent 51 leden, de badminton 47 en de trimploeg acht. Tot september van dit jaar heeft de gemeente Westerschou- wen de regeling van de zaaluren akkoord verklaard, waarna deze regeling op nieuw zal worden bekeken. WESTERSCHOUWEN, 21-4. De voltallige gemeente raad heeft het in de vergadering ten gemeentehuize niet erg moeilijk gehad met de voorgelegde agendapunten op enkele uitzondering na. De aankoop van 5.76.00 ha natuurgebied, eigendom van Makelaarskantoor De Koepel en gelegen tussen de J. J. Boeijesweg en de watering (zg. Brempol der) voor een prijs van 2,- m2 was voor de PvdA-fraktie onverteerbaar. Oor zaak van dit euvel was volgens fraktievoorzitter S. Roos het ontbreken van een taxatierapport. 1 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 5