Wat ons bij de nieuwe Renault 20 diesel opvalt is de stilte? "Wit valt RENAULT20 Braai Gratis geschenkenpakket chts 8 dagen li 'n Goede dealer bij de prijs inbegrepen. WMZ I 9om et Schoonmaken leidingnet Waarschuwing Uw drukker voor mooi en doelmatig werk is L&O Gemeente Westerschouwen ADVERTERENde eerste stap naar verkoop! geboortekaartjes DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN B.V. ZIERIK2EESCHE NIEUWSBODE Donderdag 27 maart 1980 Nr. 22682 11 U heeft lang op de Renault 20 Diesel moeten wachten. Dat klopt. Daar was een reden voor. We wilden voorgoed afrekenen met nadelen van de diesel zoals lawaai en weinig trekkracht. Daarom ontwikkelden we een stille 2068 cc motor (afge leid van de Renault 20 TS). En dus zorgden we voor een optimale demping van geluiden en tril lingen voor extra zuinigheid en groot vermogen. Het verbruik van de Renault 20 Diesel is uiterst sober te noemen. Wat dacht u van 1 op 16,4 bij 90 km/u en 1 op 11,5 bij 120 km/u. Vergeet bij deze diesel-aspekten ook de vele plussen niet die al in elke Renault 20 zijn ingebouwd. Zoals voor wielaandrijving, uitstekende veiligheidsvoorzienin gen, veel niimte, vijfde deur. En een interieur dat meer dan royaal is te noemen. Kom hem 'ns bekijken, beluisteren, berijden, die Renault 20 Diesel. Hij staat klaar voor een proefrit. 8 Varremarkt 2,4301 ER Zierikzee, Tel. 01110-2529. Aan de bewoners van Den Osse, Brouwershaven, Zonne- maire, Kerkwerve en Noordgouwe. De NV Watermaatschappij Zuid-West-Nederland (WMZ) gaat voort met het schoonmaken van het buizennet. In principe zal het werk plaatsvinden iedere week van maandag tot en met donderdag. De bewoners van de straten waar op een bepaalde dag de leidingen worden schoongemaakt, zullen door middel van een huis-aan-huis bezorgde brief persoonlijk op de hoogte worden gebracht. Gebleken is dat het leidingnet zodanig vervuild is, dat ook omliggende straten last van bruin water kunnen krijgen. Bruin water is niet schadelijk voor de gezondheid, maar kan wel vlekken op het wasgoed achterlaten. WMZ doet al het mogelijke om de bewoners geen last te bezorgen, maar kan incidenteel bruin water niet voorko men, zolang de werken duren. Hiervoor onze verontschuldi gingen. In bijzondere gevallen kan overleg worden gepleegd met ons distriktskantoor in Zierikzee, telefoon 01110-3841. N.V. Watermaatschappij Zuid-West-Nederland/WMZ A. Fokkerstraat 8/postbus 121/01100-27810-4462 ET Goes 4460 AC Goes «eeoeet WOOOOBBBBBBBBBBi Jannewekken 11 - Zierikzee Telefoon (01110) 2255 De burgemeester van Westerschouwen brengt ter open bare kennis, dat met ingang van 28 maart 1980 geduren de een maand ter gemeentesecretarie te Haamstede voor een ieder ter inzage ligt de bij besluit van de ge meenteraad d.d. 17 maart 1980 vastgestelde le herzie ning van het bestemmingsplan Zeebad Nieuw- Haamstede. Gedurende de genoemde termijn kunnen zij, die zich tij dig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, bij gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg be zwaren tegen deze bestemmingsplanherziening indie- De burgemeester voornoemd, J. L. NIEMANTSVERDRIET-LEENHEER Haamstede, 27 maart 1980 Kado voor vreugde in het leven.... abonnement op de Nieuwsbode geven! OOQOOOOgQOOOOQCOOQOQOOCOOOQQODOQOOOOQOt I bij aflevering van uw Uitgebreide kollektie met de allernieuwste kaartjes Bestel uw kaartjes tijdig bij: JANNEWEKKEN 11 - ZIERIKZEE Western! In bruin, zwart en beige. Maten 36 t/m 46 (zolang de voorraad strekt).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 11