deunloo b.u. REGIO PROBLEMEN Toekomst E.E.G. IRAN NOEMT RUSSEN IN AFGHANISTAN EEN BEDREIGING AGENDA installatiebedrijf Wolven in Griekenland Teheran „niet neutraal" De verkiezingen in Rhodesië Hasjvangst op Nederlands schip Meisje dood door trein Val van dak Pleziervloot geplunderd Werklozen bij overplaatsing P.T.T.-direktie? WEEKEINDE- ARTSENDIENST DIERENARTS APOTHEEK ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE A 2 Wie vraagt naar de typische „items" op Schouwen-Duiveland, ontdekt - bij beantwoording - dat de ze regio, hoe rustig die ook moge lij ken in de stille wintermaanden, wordt gekonfronteerd met verschil lende problemen. Merkwaardig is de recente G.S.-uitspraak dat t.a.v. de woningbouw voor de naaste toe komst sprake zal zijn van enige tem porisering-Men "wil-wat afremmen, omdat er kwantitatieve verschillen blijken op te treden in vergelijking met andere regio's in Zeeland. Waarom dat op een gegeven moment niet zou mogen is niet helemaal dui delijk. Doel is hier immers - zo goed als elders - met name de kleine ker nen een duwtje in de goede richting te geven. Een ander probleem dat gaat „spe len" is de toekomstige inrichting van het Oosterscheldebekken. Te hopen is uiteraard, dat men zich niet spie gelt aan de inrichting van het Greve- lingenbekken, wantode voorgeschie denis hiervan is uiterst moeilijk"ge weest. Oorzaak is mede dat zovele participanten hun zegje hierin moe ten doen en er ook belangetjes bij hebben. Een punt dat op de waterschaps vergaderingen telkens weer aan de orde komt, is de druk op de (water- schaps)- wegen, waardoor hogere on- derhoudsonkosten ontstaan. Het ziet er naar uit dat het binnenlands toe ristenverkeer sterk gaat toenemen - gelet op de prognoses - en de „Schouwse" wegen zullen derhalve in de toekomst nog heel wat te verdu ren krijgen. Dan worstelt Schouwen-Duiveland nog met de ziekenhuis-problematiek. Geen geringe zaak, want het gaat bij na om een „to be or not to be". De Grevelingen als omstreden binnen meer (zoet/zout) is een andere kwestie en zo moet er in de tachtiger jaren dus nog heel wat worden opge lost. Met praten alleen zal dat niet luk ken; er moeten ook daden gesteld. Er moeten zelfs knopen worden doorge hakt, omdat diverse belangen diame traal tegenover elkaar staan en in zo'n situatie zijn kompromissen niet eenvoudig te behalen, als die al mo gelijk zijn. Belangrijk is en blijft intussen de eigen inbreng van deze regio. Ook in dit opzicht moet sprake zijn van een brede maatschappelijke diskussie, zodat niet over ons en zonder ons beslissingen vallen, die later worden betreurd. SALONIKI, 14-2. Door de kou die sinds donderdag in Griekenland heerst zijn in het noorden van het land enkele groepen wolven naar be woonde streken gedreven. Bij Salo- niki, de hoofdstad van het noorden, hebben herdershonden vier uur lang met de wolven gevochten. Bij het dorp lagen donderdagochtend vijf tien dode honden. Een herder is in een dorp bij de Grieks-Joegoslavische grens aan de dood ontsnapt. Hij heeft het aan zijn twee honden te danken dat hij niet verscheurd is. Wilde dieren en planten 's GRAVEI.AND. De han- del in wilde dieren en planten is een van de grootste bedrei gingen voor hun voortbestaan. Naar schatting worden meer dan duizend hogere diersoorten en on geveer 25.000 plantesoorten met uitster ven bedreigd. Dit schrijft drs Marijke Brunt in het jongste nummer van natuur en milieu, uitgave van de gelijknamige stich ting te 's Graveland. Het gaat volgens haar om ongelooflijk grote aantallen en om zeer grote bedragen. Hoe zeldzamer het dier of de plant, hoe hoger de prijs. De omzetten zijn, aldus Natuur en milieu, te vergelijken met die van de handel in verdovende midde len. Leveranciers en afnemers zijn voornamelijk respektievelijk de derde-wereldlanden en de rijke landen. ROME, 14-2. De aanwezigheid van Russische militairen in Afghanistan beschouwen wij als een bedreiging", zo heeft de Iraanse president Abdolhassan Bani-Sadr in een vraaggesprek met de Italiaanse televisie verklaard. I „Wat voor ons belangrijker is, is het feit dat het hier om de eerbied voor de onafhankelijkheid van een land nabij het onze gaat. Wij kunnen niet neutraal blijven tegenover dit soort invasie, bezetting. En bijgevolg overheersing over een land", aldus het staatshoofd. Hij voegde hieraan toe dat de reak- tie van Iran overigens dezelfde zou zijn geweest als Afghanistan niet een buurland was. SALISBURY, 14-2. Als jongste stap om een einde te maken aan inti midatie van kiezers heeft de Britse gouverneur Lord Soames in Rhode sië donderdag de zwarte nationalisti sche leider Robert Mugabe en diens aanhangers verboden openbare bij eenkomsten te houden in twee gebie den in het midden van het land. Eer der op de dag was bekend geworden, dat de Rhodesische politie vijf top- funktionarissen van Mugabe had gearresteerd op beschuldiging van het verlenen van onderdak aan zich illegaal in Rhodesië bevindende gu errillastrijders. BRUSSEL, 14-2. Na de recente ver hoging van de olieprijzen zijn de eko- nomische vooruitzichten voor de Eu ropese Gemeenschap er niet bepaald op verbeterd. Dat blijkt uit een ver slag van Eropees commissaris Ortoli, die in de Europese Commissie („da gelijks bestuur" van de E.G.) belast is met de financiële en ekonomische zaken. Ortoli meent, dat de ekonomi sche groei in de negen landen van de gemeenschap zich dit jaar zal beper ken tot gemiddeld slechts 1,2 pro cent. I Bani-Sadr zei dat Iran aan ver scheidene plannen werkt om een spoedige terugtrekking van de Russi sche troepen uit Afghanistan te ver zekeren. Hij gaf echter geen bijzon derheden. Hij vertelde dat Iran alles doet wat in zijn vermogen ligt om de vele Afghanen te helpen die naar over de grens zijn gevlucht. Banger? Op de vraag of de Iraniërs banger 'zijn voor de Sowjet-Unie of voor de Verenigde Staten, verklaarde de pre sident dat er voor Iran geen verschil bestaat. Volgens hem kan de Sowjet- Unie haar eventuele zorgen over haar Mohammedaanse onderdanen vergeten, als zij voldoet aan hun ver langen naar althans enige vorm van zelfbestuur. „Als zij: (de Russen) aan deze eisen voldoen, hebben zij niets te vrezen, omdat wij geen expansionistische po litiek hebben en ook geen mis verstanden willen laten ontstaan tus sen ons en onze buren. BOULOGNE-SUR-MER, 14-2. De Franse douane heeft aan boord van het Nederlandse zeilschip „Esta Van- dora" een ton hasjiesj ter waarde van óngeveer vijf miljoen gulden gevon den. Naar de douane donderdag mee deelde, werd het jacht dat de Britse vlag voer, woensdagmiddag ter hoogte van Cap Gris Nez in de Franse territoriale wateren aangehouden en opgebracht naar Boulogne-Sur-Mer. De drie opvarenden - twee Nederlan ders, de 25-jarige Van N. en de 37- jarige K., en de 27-jarige Westduitser Otto Simon - werden donderdag on dervraagd. Het zeilschip was op weg van Gi braltar naar Nederland. UTRECHT, 14-2. Op het spoortra ject Amsterdam-Alkmaar is donder dagmiddag de 6-jarige Anja Slom uit Amsterdam onder een trein gekomen en gedood. Het ongeluk gebeurde net even buiten Amsterdam, nabij de Hembrug. Het kind heeft warschijn- lijk op of vlak langs de spoorbaan ge lopen. Dit heeft een woordvoerder van de Nederlandse Spoorwegen donderdagavond meegedeeld. Eerste aardbeien GELDERMALSEN, 13-2. Kweker P. J. Roberti uit Tuil in de Betuwe maakt er een gewoonte van, 's lands eerste kasaardbeien aan te voeren aan de veiling te Geldermalsen. Woensdag (13 februari) was hij pre sent met twaalf doosjes van 150 gram, heel wat vroeger dan vorig jaar, toen hij pas op 26 februari de zelfde hoeveelheid eerstelingen voor de klok bracht. Voor vorig jaar was hij er op 20 februari. Koper, dit jaar en vorig jaar, was P. W. Ballegooyen uit Zwijndrecht. Die betaalde nu 14,10 gulden per doosje, een jaar geleden 9,40 gulden. „Flitsen" uit het buitenland CAPE CANAVERAL (Florida). Vanaf het Kennedy-ruimtecentrum op Cape Canaveral in Florida heeft de NASA, de Amerikaanse dienst voor lucht- en ruimtevaart, donder dag een „Solar Maximum Mission"- satelliet voor het observeren van zonnevlammen gelanceerd. EDINGBURGH. Drie Nederlan ders, Jan Steurman (28), Dick Ruiter (40) en Albertus Merks (34), zijn don derdag in Edinburgh ieder tot twaalf jaar gevangenisstraf veroordeeld we gens hun aandeel in de fabricage van amfetaminen. Stuurmans 21-jarige vrouw werd wegens gebrek aan be wijs vrijgesproken. Februari- weertje GORREDIJK, 14-2. Februari blijft de voorjaarsachtige lijn volgen, ook tijdens het weekeinde zal dé temperatuur waarden bo ven normaal aanwijzen. Het is vooral met het oog op de krokus vakantie en het carnaval gunstig, dat een hoge drukgebied onze omgeving blijft beschermen. Daarom zal de regen beperkt blij ven tot een randverschijnsel van tijdelijke aard Dit meldt weer man Hans de Jong vanuit Gorre- dijk. In de komende dagen zal het droge weer overheersenmaar vooral in de nacht en ochtend zijn er mistkansen. Waar de zon door breekt zal het fraai februariweer zijn. Het temp eratuiifgemiddelde van februari is tot nu toe 3 tot 4 graden boven normaal. Het fe bruariweer staat in een scherp kontrast met dat van 1979. Dat was over de hele maand 3 graden te koud. DEN HAAG, 14-2. Van midden de cember op midden januari zijn de prijzen in ons land met een half pro cent gestegen, aldus het C.B.S. Een vergelijking van recente voor tschrijdende twaalfmaandsgemid- delden met die van een jaar daarvoor laat zien, dat de aanvankelijk aarze lend op gang gekomen stijgende ten dens van het tempo van de prijsstij gingen nu verder doorzet, zo tekent het C.B.S. hierbij aan. DEN HAAG, 14-2. De 33-jarige H. A. K. van Hilten uit Hendrik Ido- Ambacht is donderdag tengevolge van een val van drie meter van het dak van een woning in Den Haag overleden, aldus de Haagse politie. De man, dakbedekker van beroep, gleed tijdens zijn werkzaamheden bij een in aanbouw zijnde woning aan de Hoek van Hollandlaan in Den Haag van het dak. Hij viel op een betonnen vloer waarbij hij zijn nek brak. De man overleed ter plaatse. VLISSINGEN, 14-2. Twee opvaren den van een westduitse coaster heb ben in de nacht van woensdag op donderdag bijna alle plezierjachten (16) in de "haven van" het Zeeuwse Walsoorden opengebroken en leegge roofd. Ze hebben ook bij een in dok liggend vissersvaartuig uit Bruinisse ingebroken. De twee mannen, K. S. K. (21) uit Eutin en zijn even oude maat F. Z. uit Gross Hansdorf, beide opvaren den van de Duitse coaster Thea Na gel, konden na een intensieve zoe- kaktie door de rijkspolitie te water, de technische recherche, de politie van Hontenisse en politiehonden donderdagmorgen al aangehouden werden. DEN HAAG. 14-2. Indien dc over plaatsing van de centrale direktie van de PTT van den haag naar gro- ningen op nict-vrijwillige basis zal geschieden, hetekcnt dit dat 1800 van de 3400 zullen moeten worden ontsla gen. Dit staat in een geheim rapport, dar de centrale PTT-direktie staatse- kretaris Smit-Kroes van verkeer en waterstaat heeft toegestuurd. Burgemeester Schols van Den Haag maakte deze cijfrs donderdag in Den Haag bekend, nadat hij aan het hoofd van een delegatie van b. en w. met premier Van Agt en staatsse- kretaris Koning (binnenlandse za ken) had gesproken over het vraagstuk van de spreiding van de rijksdiensten. Zaterdag 16 en zondag 17 februari Dokter Lodiers.Noordgouwe, tel. (01112) 480, neemt waar voor dokter Bontkes, dokter Van Geer en dokter Visser. Spreekuur uitsluitend voor dringen de gevallen zaterdag- en zondagmor gen van 11.00-11.30 uur. Dokter Van Beek-Verbeek, Burghse- weg 54, Haamstede. Tel. (01115) 1861 neemt waar voor dokter Bruel, dokter Flach en dokter Stenger. De weekenddienst loopt van vrijdag avond 18.00 uur tot maandagmorgen 08.00 uur. Voor spoedgevallen is er spreekuur van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur, zowel op zaterdag als op zondag. Buiten de spreek uurtijden alleen dringende gevallen. Dokter M. M. van den Berg, weth. v. Klinkenstraat 10, Nieuwer- kerk, tel. (01114) 1810, neemt waar voor dokter Buitendijk en dokter Speelman Tandarts G. M. Poldermans, Post- straat 35, Zierikzee, tel. 01110- 2380 neemt waar voor Schouwen-Duiveland. De weekenddienst bestaat uit twee spreekuren voor spoedgevallen na melijk van zaterdag- en zondagmid dag van 17.00-17.30 uur. Zuster I. Dekker, Bloteweg 1, Ouwerkerk. Tel. (01114) 1228, neemt waar voor Zierikzee, Bruinisse en Duiveland Zuster A. v. d. Schelde,Spuislop 14, Brouwershaven. Tel. (01119) 682 heeft dienst voor geheel Schouwen. Dierenarts M. K. Buth, Hogezoom 9, Haamstede (tel. 01115-2254) heeft dienst voor Schouwen- Duiveland. Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18 is op zaterdag geopend van 9.00-12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Op zondag van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. Bel voor noodgevallen alarmcen trum Noord- en Midden-Zeeland, tel. (01100) 14444. Iedere woensdagmiddag Noordgouwe •Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderclub. Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur en van 18.30-21.00 uur. Vanaf woensdag 19 september wekelijks Nieuwerkerk „Ons Dorpshuis", 14.30 uur, bejaar- densoos. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Bellen voor huisbezoek de nummers (01116) 2064,(01115) 1716. Elke dinsdag Zierikzee Restaurant „De Witte Raaf", 20.30 uur Vrouwencafé. Vrijdag 15 februari Zierikzee „Huis van Nassau". Fraktie P.v.d.A. 17.30 uur. Haamstede Hotel „Bom", 19.30 uur. Jaarverga dering Kon. muziekvereniging „Wit te van Haemstede". Zaal Ger. kerk. Natuur- en Vogel wacht. Veluwe-lezing. 19.45 uur. Burgh Café-bar „De Westhoek", 20.00 uur. Voorjaarsvergadering H.S.V. „De Krabbe". Brouwershaven Verenigingsgebouw 14.00-17.00 uur Kinderkarnaval o.l.v. Karnavalsver- eniging „De Benekluvers". Zonnemaire Café Bommenede, bingo en dansen Bond van Opzichzelfstaanden, 20.00 uur. Bruinisse Gemeentehuis, gemeenteraadsverga dering, 19.30 uur. Dorpshuis; filmavond van De Pul; 20.00 uur. Zaterdag 16 februari Zierikzee Concertzaal; „Kung Fu Duivels" („The Magnificent"); 20.00 uur. „De Tiroler Sex-Expres"; 22.30 uur. Renesse Motel „De Ark" Carnavalsdans avond. 20.30 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn 19.30 uur Karna- valsavond o.l.v. Karnavalsvereni- ging „De Benekluvers". Zonnemaire Café „De Gruttepikker". „Levende muziek". 20.45 uur. Oosterland „Oosterhof". Bijeenkomst „De Koli brie". 20.30 uur. Bruinisse De Pul; Mr. Zot Verkiezing; 19.30 uur. Zondag 17 februari Zierikzee Concertzaal; „Kung Fu Duivels"; 20.00 uur. Maandag 18 februari Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Paas- werkavond Jeugdwerkburo Zeeland. 19.30 uur. „Huis van Nassau". Afd. „Philateli- ca". 20.00 uur. Haamstede Gemeentehuis, raadsvergadering, 19.30 uur. Dreischor Dorpshuis; jaarvergadering Streek- federatie PvdA; 20.00 uur. Dinsdag 19 februari Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Zilveren jubileum C.P.B.-afdeling, 19.30 uur. UW-gebouw, openbare bijeenkomst D'66 afdeling Schouwen-Duiveland, 20.00 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw; bejaardensoos; 14.30 uur. Haamstede Zaal Ger. Kerk. Afd. N.C.V.B. 19.45 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Afd. Plattelands- vrouwenbond, 20.00 uur. Oosterland De „Oosterhof". Bejaardenavond, 19.30 uur, Breng eens een zonnetje. Bruinisse Dorpshuis; Kindercarnaval plus dis co; 15.00 uur. Strip-o-theek; 17.30-19.00 uur. Woensdag 20 februari Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw, 14.30 uur, bejaardenmiddag NCVB. „Zeeuwsche Herberghe". Federatie vergadering P.v.d.A. Schouwen-Dui veland. 20.00 uur. Hervormd Verenigingsgebouw 19.30 uur. Jaarvergadering NCVB. Zonnemaire Winkeltje Plattelands vrouwenbond. 19.00 uur. Nieuwerkerk „De Meebaal". Jaarvergadering Ver enigingsraad. 20.00 uur. Donderdag 21 februari Zierikzee Stadhuis, 19.30, uur vergadering Ge meenteraad. Brouwershaven Verenigingsgebouw Nieuwstad, van de ANBO, spelmiddag, 14.30 uur. Noordgouwe Hotel v. d. Weijde; 19.00 uur finale le klasse libre. Vrijdag 22 februari Zierikzee „Huis van Nassau", coöperatiemid dag C.C.C., 14.00 uur. „Huis van Nassau", 19.30 uur. Jaar vergadering H.S.V. „de Oosterschel- de". Noordgouwe Hotel v. d. Weijde, 19.00 uur finale le klasse libre. Zaterdag 23 februari Noordgouwe Hotel v. d. Weijde, 13.00 uur finale le klasse libre. Zondag 24 februari Noordgouwe Hotel v. d. Weijde; 13.00 uur finale le klasse libre. Maandag 25 februari Zierikzee Algemene ledenvergadering VW Zierikzee, 20.00 uur. Hotel van Op pen. De Lichtboei; eerste cursusavond Stichting Jeugd voor peuterleidsters; 20.00 uur. Haamstede Ouderavond „Onder de Wieken", Chr. Nat. School. 19.45 uur. Dinsdag 26 februari Zierikzee „De Lichtboei"; volksdanscursus Stichting Jeugd; 20.00-22.00 uur. Haamstede Peuterspeelzaal (Weststraat 34b); eerste cursusavond Stichting Jeugd voor besturen Peuterspeelzalen; 20.00 uur. Geref. kerk, jaarvergadering Neder landse Vereniging van Huisvrouwen afd. Westerschouwen, 14.00 uur. Advertentie weekend servicedienst tel. (01110) 3635 Scharendijke Raadhuis. Vergadering gemeente raad Middenschouwen. 19.30 uur. Donderdag 28 februari Zierikzee „Zeeuwsche Herberghe". Stichting Jeugd Schouwen-Duiveland. Be stuursvergadering. 19.30 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Gemeenschappelij ke Schoolraad Openbaar Onderwijs. 20.00 uur. Vrijdag 29 februari Westenschouwen Café-restaurant „Zeelust", 20.00 uur. Algemene voorjaarsvergadering VVV „Burgh-Haamstede". Dorpshuis, 19.30 uur, ruiteravond LR en PC Westelijk Schouwen. Bruinisse ,,'t Durps'uus". NW-propaganda- avond. 19.30 uur. Dinsdag 4 maart Zierikzee „De Lichtboei"; volksdanscursus Stichting Jeugd; 20.00-22.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn, 20.00 uur, kring avond. Kerkwerve Verenigingsgebouw; eerste cursus avond Stichting Jeugd over Kreatief spel op de jeugdclub; 22.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn, Kringavond Plat telandsvrouwen (lezing Yvonne Keuls), 20.00 uur. Woensdag 5 maart Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw, 14.30 uur, bejaardenmiddag NCVB. Dinsdag 11 maart Zierikzee „Huis van Nassau", themadag over vrouwenemancipatieburo, 10.00- 15.30 uur. (01110) 2255 Telefoonnrs. na half zes Redaktie (01110)4669,(01110)5396- Advertenties ,f01119) 660 Bezorging (01119)660 KAAL Helaashet kale hoofd blijft intri geren. Hetdraaft op" in kalamiteu- ze situaties, als de machthebbers me nen, dat de door hen getergden ook hun haar niet meer mogen behouden. Het heeft vroeger hele regimenten foeten geschapen, jongemannen in wetenschappelijk embryonale om standigheden (geleerden in spé dus) en (bijna) 35 jaar geleden vielen vele dossen van dames, die al te vrijelijk (vaak letterlijk te nemen) met de vij andelijke bezetter hadden omge gaan. De kaalknipperij heeft dus een be roerde voorgeschiedenis, maar op de ze regel is dan toch een uitzondering gekomen. Een jongeman op een Zie- rikzeese school heeft zijn haar geof ferd om geld te verdienen voor de Cambodjaanse vluchtelingen, waar schijnlijk onder het motto; ,,tel de uitslag niet, maar het doel alleen". De uitslag is tweeërlei. Hij ver diende met zijn stunt f 350 voor het goede doel, maar is nu wel opgeza deld met een kale knikker, ten spot van vooral de vrouwelijke schoolbe volking, want de metamorfose heeft de verpersoonlijke offervaardigheid er uiteraard niet mooier op gemaakt. Hij is - laten we het maar eerlijk neerschrijven - een kaalkop gewor den en wie weet heeft, wat ooit boze lieden tegen een oud-testamentische profeet riepen;Kaalkop ga op", be grijpt dat de historische kwalifikatie van een moedwillig onthaarde, al weer van negatieve aard is. Het koude element is in dit kader nog niet ter sprake geweest. Geluk bij een ongeluk is de betrekkelijke mildheid van de natuur, maar soms waait er toch nog een geniepig wind je en als dat vrijwel onbelemmerd neervalt op de grijze hersencellen, slecht beschermd door wat beende ren en huid, schrikt men toch lelijk en laat zich - in de gegeven situatie - snel verleiden tot de uitroep: ,,'t is koud an mun kop". Zo verfijnd is het vaderlandse taal gebruik immers nu ook weer niet. Wie, met welk motief dan ook, zijn pruik in een total loss-situatie brengt, heeft - naar de volksmond tuil - een kale kop. Het ware te hopen, dat het opoffe ringsgezinde slachtoffer, behalve de fysieke ingreep, geen psychische schade zal oplopen en ik wens hem graag geluk, zij het met een waar schuwing. Een ontzettend ver neefje, begif tigd met mooi, golvend blond haar, liet het ook eens abrupt verwijderen in het kader van een weddenschap. Hij kreeg er later een stijl peper-en- zout-kuifje voor terug, dat nooit meer iets geworden is feitelijk, maar hopelijk is dat een uitzondering op de regel: ..dat er mooi haar voor te rug komt". Trouwens in ernst, wat is een stijl peper-en-zout-kuifje in ver gelijking met het lot van een Aziati sche vluchteling? Une bagatelle n'est ce pas? SCHIEREILANDMAN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 2