KRITIEK OP WONINGBOUWBELEID IN DE GEMEENTE WESTERSCHOUWEN VVD en CDA hadden geen moeite met loonpauze ZOET/ZOUT- 11 woningen in vrije sektor PROEVEN AGENDA Motor rijdt op kinderen in De Russische handelsvloot Koud Turkije Een idee om de melkplas te verkleinen Gemeenteraad Middenschouwen Tweede Kamer ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE 2 Zoet zout is zo vaak in het nieuws met betrekking tot de toekomst van de Grevelingen, maar een „interim- vraag" is, hoe zoet inwerkt op zout? In dit opzicht is een interessante proef aan de gang. Een grotere hoe veelheid zoet water wordt nl. geloosd op het Volkerak en het Krammer. Een langdurige proef - zeg maar - want vanaf 1977 wordt reeds 50 m3 zoet water per sekonde van het Hol lands Diep uit, door de Volkerakslui- zen op het Volkerak geloosd. Twee redenen hiervoor: zien welke invloed het zoete water op het zoute milieu heeft en pogen om zout water uit het noordelijk Deltabekken terug te dringen. De inlaat van zoet water zal nu worden verhoogd. Tot april 1980 zal 100 m3 zoet water per sekon de in het Volkerak worden gebracht. De resultaten worden gemeten en vergeleken met de resultaten van de halve inlaat (50 m3 per sekonde). Op deze wijze komt men tot prog noses van de zoutverdeling op het trajekt Keeten-Zijpe, tijdens de slui tingsfase van de kompartimente- ringsdammen in 1985. Het onderzoek is dringend nodig voor een beter in zicht in de processen, die betrekking hebben op de planten- en dierenwe reld, in de Oosterschelde en overal el ders, waar zout en zoet water elkaar ontmoeten. De invloed wordt nagegaan op bo- demdieren en in meetstations onder zoeken de konditie van de verschil lende organismen, met het oog op mogelijke veranderingen van de ver schillende leefgemeenschappen. Het is dus duidelijk dat ook in de voorbereidingsperiode belangrijke aandacht wordt besteed aan de in greep, die „de dam" teweeg brengt in de toekomst. Duidelijk is nu al wel, dat een té grote - ook een net iets te grote - verzoeting van het zoute mi lieu, schade kan toebrengen o.m. aan de mosselkuituur. Ter zake worden dan ook proeven genomen o.m. met mosselen gevulde korren. BELGRADO. Naar het Joegoslavi sche persbureau Tanjug meldt, zijn in Skopje, de hoofdplaats van de Joe goslavische deelrepubliek Macedo nië, vier violen gevonden die zouden zijn vervaardigd door de beroemde Italiaanse vioolbouwer Giacoma An tonio Stradivari, beter bekend onder de Latijnse versie van zijn naam Stradivarius. ASSEN, 23-1. Op de provinciale weg Beilen -Assen ter hoogte van Hooghalen is woendagmorgen een motorrijder bij het inhalen van een autobus op een groep fietsende kin deren ingereden. De motorrijder, een 18-jarige inwo ner van Beilen kwam hierbij ten val en was volgens de politie op slag dood. Vijf kinderen, allen afkomstig uit Hooghalen, moesten naar een zie kenhuis in Assen worden overge bracht. Van een der kinderen is de toestand zorgwekkend. BRUSSEL, 23-1. De militaire inter- ventiekapaciteit van de Russische handelsvloot - met drie procent van het wereldtonnage de tiende in de wereld - is even indrukwekkend als die van het rode leger in Afgha nistan. Dat zeggen NAVO- deskundigen in een vertrouwelijk rapport over de Russische handels vloot. De Russen zouden met hun koopvaardij „op ieder moment" zes divisies - of 75.000 man - met uit rusting kunnen verplaatsen. ANKARA, 23-1. De door de ekono- mische crisis toch al bepaald niet ge makkelijke levensomstandigheden van miljoenen Turken worden thans nog verzwaard door het feit dat zij een van de koudste winters in dertig jaar moeten doormaken. Dit gevoegd bij het chronische brandstof tekort heeft geleid tot de sluiting van vrij wel alle scholen en universiteiten. Maar ook tot bedrijfssluitingen, zo dat door het wegvallen van de pro- duktie de vicieuze cirkel zich heeft gesloten. HAAMSTEDE, 21-1. In de deze week gehouden raadsver gadering van de gemeente Westerschouwen werd door de heer P. H. Canters (PvdA) de problematiek rond de wo ningbouw aan de orde gesteld. Alle frakties hebben in hun algemene beschouwingen het kollege erop gewezen, dat er meer sociale woningbouw in de gemeente moet ko men. In haar antwoord hierop heelt de raadsvoorzitter burgemeester J. L. Niemantsverdriet-Leenheer gezegd, dat het kollege zeer recentelijk besprekingen over de woningbouw, in het bijzonder de sociale woning bouw, heeft gevoerd met vertegen woordigers van provincie en rijk waarbij de raadsvoorzitter goede moed had over 1980. Volgens berichten uit de pers wordt nu een geheel ander beeld ge geven over het beleid dat het kollege in zijn aanbiedingsbrief en antwoord op de algemene beschouwing heeft gegeven. Door de advieskommissie Verdeling Rijkssteun Woningbouw in de provincie Zeeland is de mi nister van volkshuisvesting en ruim telijke ordening nu geadviseerd voor 1980 de gemeente Westerschouwen 11 woningen toe te wijzen en dit dan wel in de vrije sektor, hetgeen er voor Westerschouwen niet erg roos kleurig uitziet. Vragenlijst Volgens de inlichtingen van de heer Canters is deze toewijzing ge daan aan de hand van de door de ge meente ingestuurde vragenlijst. Door de advieskommissie is bij de verdeling van de woningen in de di verse sektoren zoveel mogelijk pro- portieel de opgaven van de gemeen ten gevolgd. „Mevrouw de voorzitter, dit geeft mij een wrange smaak in de mond", zei de heer Canters. Volgens een be richt in de pers wordt gesteld dat de provincie zich soepel opstelt tegeno ver de bouw van woningen in kleine kernen. Men vraagt zich dan wel af, waar blijft het argument Nota Bewo- ningspatroon, daar Westerschouwen is samengesteld uit vele kleine ker nen. Naar aanleiding hiervan wilde de heer Canters weten, wat er voor 1980 aan woningen is aangevraagd en in welke sektoren, wat het kollege nu van plan is te doen om de sociale wo ningbouw te gaan bevorderen en hoe veel woningzoekenden er zijn in de sektor sociale woningbouw en er op de wachtlijst staan die sociaal ekono- misch aan de gemeente gebonden zijn. Burgemeester J. L. Niemantsver driet-Leenheer antwoordt hierop dat deze aanvraag is ingediend voor haar ambtsperiode nl. een half jaar gele den. Wel wees zij erop, dat men nog 20 woningen tegoed heeft van 1979. De problematiek zag zij voor een groot gedeelte gelegen in het feit, dat men niet de beschikking heeft over bouwrijpe grond. Een belangrijk probleem hierbij is, dat de bouw grond in de gemeente Westerschou wen zo duur is. Bedrijfsklaar De nog te bouwen 20 woningen zijn bestedingsklaar, het wachten is al leen nog op toestemming vanuit Mid delburg. Wethouder P. M. van den Aartsen kon geen exakte cijfers ver strekken over het aantal woningzoe kenden in de sociale sektor, maar het zijn er nog zeer velen, naar zijn zeg gen. De heer L. C. Hoogerhuis wees er op, dat de bouwbedrijven in de ge meente de ontwikkelingen in 1980 met angst en beven tegemoet zien. De heer L. Tieleman voelde zich al lerminst gelukkig met de huidige gang van zaken en vond het maar verstoppertje spelen. „Uitvoerig is er bij de algemene beschouwingen bij stilgestaan waarbij met harde cijfers de noodzaak van sociale woning bouw is aangetoond. Als fraktie heb ben wij toen onze teleurstelling uit gesproken over de minder goede gang van zaken rond de woning bouw." Op 30 januari a.s. zullen de ge meenten op Schouwen-Duiveland te Zierikzee gezamenlijk overleg ple gen over het aantal te bouwen wonin gen in de regio, deelde de raadsvoor zitter de raad mee. „Wij zullen daar bij logenstraffen dat het image „Westerschouwen is vol" volkomen onjuist is." De burgemeester zei verder toch de toekomst nog met enig optimisme te gemoet te zien. Welzijnsplanning Op voorstel van het kollege ging de BRUSSEL, 23-1. Mr. Fons van der Stee, de Nederlandse minister van landbouw, heeft dinsdag in Brussel voor het eerst enige hoop ge kregen dat zijn ideeën inzake een sanering ,van de Europese zuivel- produktie niet als wegwerpideeën worden behandeld. Voor het eerst namelijk heeft Gundelach (de Europese landbouwcommissaris) ge zegd er iets in te zien, aldus Van der Stee. Wat de Nederlandse mi nister in de Europese landbouwraad bepleit heeft komt in het kort op het volgende neer: Geef in de toekomst elke boer voor elke liter melk die hij niet produceert, een premie. Vai. "T Stee ziet zijn voorstel als een „creche-programma" dat in twee of drie jaar uitgevoerd moet worden. „Het zal een zee van el lende geven voor bijvoorbeeld boeren die pas beginnen of juist heb ben geïnvesteerd, maar het is de enige manier om het kwaad (van de overproduktie) bij de wortel aan te tasten", aldus de bewindsman. raad akkoord met: a. het advies van de kommissie ad-hoc in haar advies opgenomen tijdschema als uit gangspunt te kiezen voor de wel zijnsplanning in de gemeente Wester schouwen; b. de procedure- en in- spraakregels, zoals opgenomen in het advies van deze kommissie ongewij in het avies van de kommissie ad- hoc, werden ongewijzigd vast gesteld. weergegeven omvang van de wel zijnsplanning; d. de in het advies van de kommissie ad-hoc opgenomen ver ordening voor de „Advieskommissie voor het Welzijnsbeleid", zijnde een kommissie ex artikel 62, lid 2 ge meentewet met openbaarheid van vergaderen voor deze gemeente vast te stellen. De koncepten, opgenomen in het avies van de kommissie af-hoc, werden ongewijzigd vastgesteld. Als kanttekening zette de heer J/v.. d. Berge vraagtekens bij de finan* ciën. Hij had het vermoeden, dat om allen aan hun trekken te laten komen er te weinig geld beschikbaar zal zijn, waar door straks de gemeente toch een keuze zal moeten maken. Mevrouw A. C. van der Klooster van Sonsbeek sprak haar waarde ring uit over de vlotte wijze waarop de kommissie ad-hoc had gewerkt. Zij sprak de hoop uit, dat men zich aan het geplande tijdschema zal kun nen houden. De heer L. Tieleman betuigde zijn instemming met de gang van zaken. Wel wilde hij weten of het ook konse- kwenties heeft voor de Kommissie Sport, Jeugd en Kuituur, hetgeen ontkennend door de raadsvoorzitt-er werd beantwoord. „Gemeenschappelijke Regeling Grevelingen" De raad ging eveneens akkoord met de „Gemeenschappelijke Rege ling Grevelingen". De heer L. C. Hoogerhuis, spreken de namens de CDA-fraktie, was ver heugd, dat er zo'n uniek gebied op korte afstand van de gemeente ligt, waar uitstekende uitwijkmogelijkr heden zijn ter ontlasting van de stranden van Westerschouwen. De samenstelling van het bestuur zag hij als een goede zaak waarbij de belan gen van natuur, landschap en open- luchtrekreatie zoveel mogelijk tot zijn recht komen. Hij sprak de hoop uit, dat de studie naar een zout of een zoet Grevelin- genmeer afgesloten mag worden naar ieders voldoening zowel voor landbouw als visserij. Dr. H. J. van Zuijlen was blij dat er een regeling tot stand is gekomen en dat men daar aan mee doet. Een der gelijke regeling voor de Oosterschel de vond hij in de toekomst voor de gemeente Westerschouwen nog be langrijker. Instemming betuigde ook de heer S. Roos al betreurde hij het dat er weinig is overgebleven van de oor spronkelijke inrichtingsschets. Ook hij vond het van groot belang dat men zal trachten voor de Ooster schelde een gemeenschappelijke re geling te realiseren. Met de schets hiervoor zal ook grote zorgvuldig heid in acht moeten worden geno men. Hij sprak de hoop uit, dat de vertegenwoordiging van de gemeen ten alleen uit burgemeesters zou bestaan. De heer J. v. d. Berge stond even eens positief tegenover de gemeen schappelijke regeling. Besloten werd tot overdracht zui- veringstechnische werken; over dracht eigendom installaties en over dracht grond zuiveringsinstallaties aan het Waterschap Schouwen-Dui veland. Aan- en verkoop grond Op voorstel van b. en w. werd besloten over te gaan tot aan- en ver koop van grond aan de heer M. G. Verseput te Renesse en aan de heer C. van der Neut te Benthuizen in het grondexpl'oitatieplan Haamstede Zuid-West II. t)e heer S. Roos informeerde, hoe ver men staat met de aankoop van de benodigde gronden welke nodig zijn voor de aanleg van een trottoir aan de Hogezoom te Renesse. Wethouder J. L. de Feiter ant woordde hierop, dat nog met vier personen geen overeenkomst is gesloten. Een dezer dagen zal met hen hiero ver kontakt worden opgenomen. Door het bedanken als raadslid van dë heer J. Lustig ondergingen een aantal kommissies wijzigingen. Tot voorzitter van de kommissie voor de beroepsschriften werd de heer J. van den Berge als voorzitter benoemd, de heer S. Roos als lid en de heer P. H. Canters als plaatsvervangend lid. In plaats van de heer Lustig werd: mevrouw A. C. van der Klooster-van Sonsbeek benoemd in de Kommissie Werkvoorzieningsschap Schouwen- Duiveland en als plaats vervangend lid in de kommissie Midden- en Kleinbedrijf. In plaats van de heer Lustig werd de heer Roos benoemd in de kommissie voor de ruimtelijke or dening. In plaats van de heer Roos werd mevrouw Van der Klooster-van Sonsbeek benoemd tot lid van de kommissie strafverordeningen, de plaatselijke kommissie voor georga niseerd overleg en de stichting Rust huizen Westelijk Schouwen. Kommissie Openbare Werken De heer Canters werd inplaats van de heer Roos lid van de Kommissie Openbare Werken. Met ingang van 1 februari a.s. werd burgemeester J. L. ^Jiemantsverd riet-Leenheer be noemd als lid van het algemeen bestuur stichting Rusthuizen Weste lijk Schouwen in de plaats van oud burgemeester H. P. Everwijn. Bij de rondvraag stelde dr. H. J. van Zuijlen de vraag, „of het nu zo moelijk is als de meerderheid van de raad er voor is (twee frakties) de kommissie voor Midden- en Kleinbe drijf openbaar te maken". Wethouder P. M. v. d. Aarsen dacht dat de meerderheid van deze Kom missie er niet voor was wat door ver schillende raadsleden werd bestre den waarbij nog de aantekening werd gemaakt, dat niet de kommis sie beslist of haar vergaderingen openbaar moeten zijn maar de raad. Bij de aanvang van de vergadering werd door het nieuwe raadslid me vrouw A. C. van der Klooster-van Sonsbeek de belofte afgelegd. Door de vrouwenraad van Westerschou wen was er op haar plaats voor een bloemetje gezorgd. (Vervolg van pag. 1) ke naar Ellemeet per autobusje, zei wethouder Van Burg, dat er in de cember 1979 een positief voorstel is gedaan. Hij was van mening, dat dit voorstel gehandhaafd zou moeten blijven. In verband met de leerbaar heid van de kleine kernen is het noodzakelijk, dat de school in Elle meet in stand blijft. Daar deze school in een nadeliger positie verkeert is het gewenst gelijke omstandigheden te creëren. Hij betreurde het daarom, dat het voorstel tot het toekennen van een extra subsidie is ingetrok ken. De voorzitter wees er op, dat er een regeling bestond voor kleuterver- voer. De jongste leerlingen, die de openbare school in Ellemeet bezoe ken kunnen als „retourvracht" met Andere examens DEN HAAG, 23-1. Het Neder- lands Genootschap van Leraren NGLheeft een nota gepubli ceerd met een ingrijpend voorstel voor een nieuwe regeling van de eindexamens voor Mavo, Havo en VWO. Vorige maand deelde voor zitter drs. Frans Roefs al een paar hoofdpunten mee, op de algemene vergadering in Utrecht. Naar de ideëen van de leraren dient het schoolonderzoek te wor den vervangen door een beperkt mondeling examen, zodat het laat ste schooljaar weer echt geleerd kan worden. Er kunnen verschil len zijn tussen examens die afslui tend zijn en die toelatingsrecht verlenen. Diploma's op basis van examens van „gemengd" niveau worden in het algemeen afgewe zen. het busje mee van Scharendijke naar Ellemeet. De andere leerlingen kunnen op ei gen gelegenheid, zoals elders ook ge beurt. De heer Hart wenste geen diskus- sie over een voorstel, dat er niet meer is. Door het voorstel zouden prece denten geschapen worden. Wethouder Van Burg benadrukte, dat het gemeentebestuur tot taak heeft er voor te zorgen, dat er vol doende openbaar onderwijs wordt gegeven. Het zou nu denkbaar kun nen zijn, dat er in Scharendijke een openbare school gesticht wordt. Per soonlijk wenste hij instandhouding van de school in Ellemeet. „De Grevelingen" Aan de orde kwam het voorstel tot vaststelling van de gemeenschappe lijke regeling Natuur- en Rekreatie- gebied „De Grevelingen". De voor zitter lichtte toe, dat er een lange tijd van overleg nodig was voor het berei ken van overeenstemming over een ontwerp-regeling. De heer Hart vreesde, dat het be scheiden bedrag, dat nu als bijdrage voor de gemeente wordt geraamd op den duur zal uitgroeien tot een fors bedrag. Hij betreurde opneming van het vetorecht voor de vertegenwoor digers van het rijk; eigenlijk is dat onaanvaardbaar. In de praktijk wordt te weinig rekening gehouden met de mening van de gemeenten. De voorzitter merkte op, dat aan de toekenning van een vetorecht wel be zwaren kleven. Anderzijds bestaat hiervoor wel begrip, gelet op de grote bijdrage van het rijk in een nadelig exploitatiesaldo. De raad besloot zonder hoofdelijke stemming tot vaststelling van de ge meenschappelijke regeling. Iedere woensdagmiddag Noordgouwe V erenigingsgebouwt je, 14.00-16.00 uur-, kinderklub. Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur en van 18.30-21.00 uur. Vanaf woensdag 19 september wekelijks Nieuwerkerk „Ons Dorpshuis", 14.30 uur, bejaar- densoos. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Elke dinsdag Zierikzee Restaurant „De Witte Raaf", 20.30 uur Vrouwencafé. Donderdag 24 januari Zierikzee Huishoudschool „De Kluut", 10.00 en 14.00 uur filmvertoning door Ned. Vereniging tot Bescherming van Die ren. Havenplein 24, rechtswinkel, 19.00- 20.00 uur. DEN HAAG, 23-1. De loonpauze die het kabinet voor twee maanden heeft afgekondigd is woensdag in de Tweede Kamer alleen op verzet gestuit van de linkse partijen. De regeringspartijen CDA en VVD steunen het kabinet in zijn besluit. CDA- woordvoerder Weijers zei trouwens niet eens behoefte te hebben gehad aan een debat op dit moment over de loonpauze. De PvdA diende een motie in om de loonpauze af te keuren, maar die motie kon niet op een meerderheid reke- Het debat stond mede in het teken van de sombere ekonomische voor uitzichten, zoals die blijken uit cij fers die het Centraal Planbureau on langs naar voren heeft gebracht. Het kabinet heeft op grond van die voor spellingen besloten tot een ombui ging van drie a vier miljard op de kollektieve uitgaven (overheidsuit gaven en sociale voorzieningen). VVV-woordvoerdcr De Korte zei genoegen te nemen met een ombui ging van vier miljard, het bedrag dat ook steeds uit de mond van minister Andriessen van financiën te horen is geweest. Kombrink plaatste nogal wat vraagtekens bij de cijfers van het Centraal Planbureau. Stijging olieprijs Hij vroeg zich af, of bepaalde ont wikkelingen, zoals de stijging van de olieprijs, wel zo zouden verlopen als het CBS veronderstelt. De socialist noemde het voorts onduldbaar dat het staatsaandeel in de olie- en gas winning niet wordt vergroot. Het is onverkoopbaar dat voor 1980 met slechts 500 miljoen aan extra aard gasinkomsten uit de export rekening wordt gehouden. „Het is dan volstrekt misleidend te spreken over een nationale verarming van zeven miljard". De socialist Van der Doef liet blij ken dat zijn fraktie eraan gaat twij felen of de koopkracht tot aan het modale inkomen (rond 32.000 gulden) dit jaar kan worden gehandhaafd. Op dit moment is de PvdA-fraktie nog niet zover dat zij die doelstelling wil loslaten, maar zij is voor de socia listen geen dogma, zo zei hij. Herv. Verenigingsgebouw, 20.00 uur, bijeenkomst „Wees een zegen". Brouwershaven Verenigingsgebouw, 14.30 uur A.N.B.O. spelmiddag. Colijnsplaat Hotel Zeelandia, algemene ledenver gadering Nederlandse Fruittelers Organisatie, 19.30 uur. (Voor Schou wen-Duiveland samenkomst bij „De Val" om 19.00 uur). Vrijdag 25 januari W estenschou w en Camping „Duinrand", 19.30 uur, uit voering „Nu met Hope". Verenigingsgebouw Kerkwerve, feestavond WIK, 19.30 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Familiesamen komst C.P.B., C.P.J, en C.B.T.B., 18.00 uur koffiemaaltijd; 20.00 uur avondprogramma. Zonnemaire Verenigingsgebouw, jaarvergade ring „Nut en Uitspanning", 19.30 uur. Oosterland „Oosterhof", toneelavond Ver. voor Openbaar Onderwijs, 20.00 uur. Zaterdag 26 januari Renesse Bowling Centrum Renesse, 12.00 uur, bowling toernooi. Brouwershaven Tonnenmagazijn 19.45 uur Grole Avond P.J.Z. Jeugdgebouw, filmvoorstelling jeugdsoos Tootje, 20.00 uur. Dreischor Dorpshuis, 19.30 uur, Donateursuit voering muziekvereniging „Crescen do". Zondag 27 januari Zierikzee Gasthuiskerk. Jeugddienst. 11.00 uur. Renesse Bowling Centrum Renesse, 12.00 uur, bowling toernooi. Maandag 28 januari Zierikzee „De Zeeuwsche Herberghe". Verga dering Tennisklub. 20.00 uur. Openbare sportkommissievergade- ring raadzaal stadhuis, 17.00 uur. Dorpshuis Ellemeet; EHBO-cursus voor de Westhoek; 20.00 uur. Brouwershaven Stadhuis, gemeenteraadsvergade ring, 19.30 uur. Dinsdag 29 januari Zierikzee „De Lichtboei", 20.00 uur. Kursus Gezonde Voeding. „De Lichtboei", volksdanscursus Stichting Jeugd; 20.00-22.00 uur. „Huis van Nassau", openbare verga dering Zierikzeese Sportraad, 19.30 uur. Bruinisse Ned. Herv. Verenigingsgebouw, Herv. Vrouwengroep „Helpt Elkan der", (dia-vertoning over Oud-Bru), 19.30 uur. Middelburg Koepoortstraat 6, vergadering Stich ting Vrouwenhuizen, 20.00 uur. Woensdag 30 januari Zierikzee Concertzaal, 20.00 uur Z.V.U. „De Wissel wachters Donderdag 31 januari Zierikzee „De Lichtboei", vergadercursus Stichting Jeugd; 20.00-22.00 uur. Schoolgebouw, bestuursvergadering Beatrixschool, 14.00 uur. Zonnemaire Café Bommenede, klaverjas- wedstrijden, 20.00 uur. Vrijdag 1 februari Zierikzee „Huis van Nassau". Zestig jaar Vis sersvereniging. 16.00-17.30 uur. Renesse Dorpshuis, 9.30 uur, openbare dis- triktsvergadering Waterschap Schouwen-Duiveland. Nieuwerkerk „Ons Dorpshuis". Gekombineerde muziekuitvoering. 19.30 uur. Zaterdag 2 februari Zierikzee „De Lichtboei". Koffiebar. 20.00 uur. Haamstede Geref. kerk, Werkdag voor nieuwe levensstijl. 10.00-16.00 uur. (01110) 2255 Telefoonnrs. na half zes Redaktie (01110) 4669, (01110) 5396- Advertenties (01119)660 Bezorging (01119) 660

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1980 | | pagina 2