HET VERMOLMDE VOETSTUK „Nat pakhuis" voor produkten te Yerseke bleek geen succes Een dissidente ayatollah De loonstruktuur in de bouw Door bliksem getroffen STAAT DER NEDERLANDEN 95 LENING 1973 PER 1995X1999 tweede uitgifte ELEKTRO LIEVENSE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 7 december 1979 Nr. 22621 7 De mosselarij YERSEKE, 6-12. De beheers- en beleggingsmaatschappij Haasgroep b.v. te Rotterdam heeft maandag het totale aandelenpakket verworven van de schelpdieren bewaarplaatsen handelmaatschappij Pekaar b.v. te Westkapel- le. Het was in kringen van de oester- en mosselhandel al lang bekend, dat door dit bedrijf zware verliezen werden geleden en vorige week werd het 14 man tellende personeel ontslag aangezegd. De directeur de heer J. A. de Koe- yer is teruggetreden en vervangen door een nieuwe directeur de heer J. B. Haas. QOM, 6-12. Duizend volgelingen van Irans dissidente ayatollah Ka- zem Shariat-Madari hebben barrica des bij diens huis opgericht om te protesteren tegen het doden van twee mensen tijdens botsingen met aan hangers van de ayatollah Chomeini in de.heilige stad" Qom dinsdag. De betogers riepen ,,dood aan Khalkha- li", een verwijzing naar de extremistisch-Islamitische rechter ayatollah Sadeq Khalkhali, die door hen verantwoordelijk wordt gesteld voor het geweld van dinsdag, ook rie pen zij tot hun leider „Shariat- Madari, geef ons opdracht tot een heilige oorlog". UTRECHT, 6-12. Wat de Bouwbon den FNV betreft moeten de 300.000 werknemers in de bouw binnen een jaar of vier geheel zijn „verlost" van prestatietoeslagen en andere toesla gen waarmee de werkgevers vrij wil lekeurig kunnen aanrommelen en waardoor de zekerheid van een vast inkomen wordt ondermijnd. Via een drastische verbouwing van de loonstruktuur moeten die toesla gen het veld ruimen voor vaste mini mum garantielonen die in andere be drijfstakken al sinds jaar en dag ge meengoed zijn. Die herstrukturering kan niet in eén klap rond zijn, maar in 1980 moet wel een doorbraak wor den geforceerd. Met die intentiteit gaan de Bouw bonden FNV 19 december met de werkgevers de onderhandelingen be ginnen over de bouw-cao voor 1980. DEN HAAG, 6-12. Niet iedereen die door de bliksem wordt getroffen is op slag dood. Afhankelijk van de omstandigheden en de snelheid van de geboden hulp bestaat er een ge middelde overleveringskans van on geveer 66 procent. Aldus de Neder landse uitgave van het internationa le medische vakblad „Modern Medi cine". De meest algemene doodsoorzaak bij blikseminslag is hartstilstand en ophouden van de ademhaling. De meest kritieke faktor daarbij is het feit dat het slachtoffer niet meer ademt, waardoor de zuurstofvoorzie ning aan het hart stagneert, hetgeen dodelijk is. Philip: Engeland lelijk LONDEN. 6-12. Prins Philip heeft gezegd, dat Engeland „een van de le lijkste landen ter wereld is". Hij maakte deze snerende opmerking bij gelegenheid van een prijsuitreiking aan vier Britse firma's die zich had den onderscheiden door de vervaar diging uan estetische produkten. De man van koninging Elisabeth noemde als voorbeeld de staat waarin bushaltes en ingangen tot de stadions verkeren. Het Londense vliegveld Heatrow noemde hij ,,de ellendigste plaats waar ik ooit ge weest ben". Dit vooral vanwege de chaotische bebouwing op de luchtha ven. Pekaar b.v. een ongeveer 100 jaar bestaand bedrijf in Yerseke, werd in 1977 verplaatst naar Westkapelle, waar men een kunstmatig verwa- terstation, voor het bewaren van schelpdieren binnendijks had ge bouwd, een vernuftig stelsel van be vloeiingen verversingsbakken, ka nalen en goten om schelpdieren te be waren, in een z.g. binnendijks gele gen „nat pakhuis". Maar de bedie ning en het energieverbruik om alles op gang te houden bleken zo hoog, dat de zaak niet exploitabel was zon der verlies. Pekaar b.v. is een gerenommeerd handelsbedrijf, in alikruiken, ulken, kokhanen, oesters, krabben, kreef ten en mosselen. Veel schelpdieren worden onder andere geimporteerd uit Ierland. Was zoals de bedoeling was, de Oosterschelde in 1978 afgesloten ge weest, dan had men de zaak mis schien winstgevend kunnen maken. Tegen een bevloeiing van dezelfde produkten ih een open Oosterschelde is met een kuntmatige verwatering niet te concurreren. E.E.G. steun Het bedrijf is opgebouwd met en kele miljoenen steun uit een E.E.G.- pot uit Brussel. Wellicht heeft men zich ook daar verkeken, op de kon- kurrentiemogelijkheden, nu de Oosterschelde gedeeltelijk open blijft. Reeds eerder (vorig jaar) ver wierf de Haas Groep, de helft van de aandelen. Of deze beleggingsmaat schappij nu wel kan, wat de heer Pe kaar niet gelukte, ook niet toen hij tegen dumpprijzen op de buitenland se markt ging werken, wordt met be langstelling afgewacht, want de nieuwe eigenaar schijnt geWoon door te willen gaan. De dagelijkse leiding is in handen van de heer H. J. Krui- ger. De heer De Koeyer blijft wel te Westkapelle wonen en nog wel bij het bedrijf betrokken. Voor de 14 werknemers, aan wie ontslag was aangezegd, is deze oplossing natuur lijk het beste. „Flitsen" uit het buitenland PARIJS. In de laatste achttien maanden zijn in Guatemala volgens Amnesty International meer dan tweeduizend mensen om politieke re denen van het leven beroofd. NEW YORK. Mevrouw Rosalyn Carter en vice-president Walter Mon- dale hebben het spreken moeten op geven in een kerkgebouw in Harlem, New York, omdat de enkele honder den kiezers luidkeels van alles eisten, van banen tot het terugsturen van de sjah naar Iran. PARIJS.' De Franse minister van cultuur, Jean Philippe Lecat, heeft bekendgemaakt dat prins Napoleon en zijn familie de staat een aantal Napoleontische souvenirs „van on schatbare waarde" hebben geschon ken. De voorwerpen zullen worden uitgestald in een museumruimte in het kasteel van Fontainebleau bij Parijs. PARIJS. Voor een bank in een bui tenwijk van Parijs zijn twee veilig heidsbeambten door dieven doodge schoten. Een derde werd gewond. SAN ANTONIO (Texas). De afge zette sjah van Iran heeft Egypte, Pa nama en de Bahama-eilanden afge wezen als plaatsen voor zijn tehuis in ballingschap, zo heeft zijn zegsman woensdag meegedeeld. BOLZANO. Praktisch alle grote kabelbanen in Zuid-Tirol zijn in de nacht doelwit van aanslagen ge weest. Ook skiliften in het Ahrntal en een hotel in Neumarkt werden door bomaanslagen beschadigd. WENEN. De Russische dirigent Dmitrij Kitaenko die deze week een aantal concerten in Wenen zou dirige ren heeft van de Sowjet autoriteiten geen uitreisvisum gekregen. Dit heeft een woordvoerder van het agentschap „Musikverein" dat de concerten organiseert woensdag in Wenen meegedeeld. Wat biedt de BEELDBUIS? ZATERDAG 8 DECEMBER NED. I: In de film van ome Willem krijgen August, Teuntje, Toon en ome Willem te maken met een vlie gend tapijt, waarna de middaguit zending wordt vervolgd met een na- tuurdokumentaire van Baron Hogo Laivich getiteld Stella en haar apen. Tot besluit Popkrant en beelden van het wereldkampioenschap gym nastiek vanuit Texas. De avonduit zending begint met een aflevering van de tekenfilm Alleen op de we reld, Avoro's sportpanorama ge volgd door Wie kent kwis waarin twee paren die in ondertrouw zijn de NANCY. In een ziekenhuis in Nan cy (Frankrijk) is een 36-jarige man overleden drie weken nadat hij een hoornvliestransplantatie had onder gaan. De doodsoorzaak was honds dolheid. Een onderzoek heeft uitge wezen dat het hoornvlies afkomstig was van een vrouw die met hondsdol heid was besmet. STUTTGART. In Mannheim is een woning gevonden die als schuilplaats diende voor de van terreurdaden ver dachte Christian Klar, Adelheid Schulz en Sigrid Sternbeck en in de cel van de in Lubeck gevangen zitten de Christine Kuby trof men docu menten aan met beschrijvingen voor het vervaardigen van vuurwapens waaronder een soort „stalingorgels". WASHINGTON. De Verenigde Sta ten hebben hun diplomatieke aktivi- teit in Libië voor het merendeel op geschort en met verdere maatregelen gedreigd, als de Libische regering niet de verantwoordelijkheid op zich neemt voor het laten plunderen van de Amerikaanse ambassade in Tripo li. Beeld van Wayne HOLLYWOOD, 6-12. De Australische beeldhouwer Brett-Livinastone Strong be taalde 100 dollar voor een ver der voor niets te gebruiken blok steen van 12 ton. Hij hak te er de beeltenis van de on langs overleden acteur John Wayne uit en verkocht die uoor 1 miljoen dollar. De koper van het beeld is Tom Murphy, die het beeld dinsdag te kijk zette voor het Chinese theater in het centrum van Hollywood. Het blok steen was door de overheid van Californië ten koste van 92.648 dollar wegge haald van een klip bij Malibu, nadat omwonenden hadden^e- wezen op het gevaar van losra ken. Advertentie MAIfltlfHOII* bedrag koers rente aflossing schuldbewijzen inschrijving storting prospectus open bedrag de koers wordt na de inschrijving op 11 december 1979 vastgesteld volgens het tendersysteem jaarlijks op 15 december in 5 jaarlijkse termijnen van 15 december 1985 af dooreenleverbaar met eerste uitgifte 11 december a.s. van 9 tot 15 uur via banken en commissionairs 15 januari 1980 kosteloos bij banken en commissionairs KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Ongeveer vijftig ho- mosexuelen, lid van de actie-groep De Roze Driehoek uit Eindhoven, hebben op het Binnenhof in Den Haag gedemonstreerd tegen wat zij noemen het beroepsverbod dat mi nister Albeda van sociale zaken heeft ingesteld tegen homosexuelen. WINSCHOTEN. De karton- en pa pierfabriek Okto B.V. in Winschoten blijft voorlopig nog bezet. Het perso neel van de met sluiting bedreigde fabriek wil eerst de stemming over de twee moties in de Tweede Kamer afwachten, alvorens een besluit te nemen over het al dan niet verder on dernemen van acties. DEN HAAG. Ruim 4.75 miljoen gulden subsidie heeft het ministerie van crm beschikbaar om het emancipatie-werk in de gemeenten te stimuleren. Dat komt neer op 34 cent per hoofd van de bevolking. Voor het totale emancipatiebeleid heeft de re gering voor volgend jaar 11,7 miljoen uitgetrokken. ENSCHEDE. Bij «Te brand in de opslagloods van de groothandel Oostdam aan de Cromhofsbleekweg in Enschede is voor ongeveer een kwart miljoen aan garens in vlam men opgegaan. De opslagloods, die eigendom was van de gemeente en zou worden afgebroken, is geheel in de as gelegd. DEN HAAG. Het Landbouwschap gaat minister Van der Stee van land bouw vragen, te ijveren voor een goe de EEG-marktordening voor^chape- vlees, die afzet tegen op zijn minst kostendekkende prijzen mogelijk maakt. strijd gaan aanbinden met een kope ren en een zilveren echtpaar. Nieuws over kunst en kunstenaars is te horen en te zien in Avro's muze magazine en in het daaropvolgende operette concert waarin Henny May en Willy Caron bekende melodieën van Frans Lehar zingen. De uitzending wordt besloten met deel twee van Sportpa norama. NED. II: Een griezel onder de zeespiegel zo luidt het avontuur van Scooby-Doo waarmee de uitzending begint. Daarna Ontvoering waarin David z ijn leven op het spel zet, ten einde Alan naar Frankrijk te krij gen. Catriona spant zich in om haar vader te bevrijden. Het journaal wordt gevolgd door de tweede afle vering van Maggie en haar van hier naast. Maggie maakt een moeilijke tijd door ze voelt zich oud en onaan trekkelijk. Haar collegea Virginia spreekt dat echter tegen en beweert dat meneer Prewett van de stomerij een oogje op haar heeft. De Sonja's goed nieuws show wordt gevolgd door de rubriek Achter het nieuws, en het eerste deel van de vierdelige Engelse thrillerserie Met voorbe dachte rade. De serie handelt over dokter Bickleigh die samen met de mooie Madeleine een gifmoord op zijn kenau-achtige echtgenote voor bereidt. De serie loopt parallel met de beruchte zaak dr. Crippen. Tot besluit van de uitzending volgen de rubrieken Voetbal '80 en Studio Sport. ZATERDAG 8 DECEMBER NED. I: 11.30 Teleac; 12.00 Open school13.00 Nieuws v. doven; 15.30 Nieuws; 15.32 De film van ome Wil lem; 16.00 Stella en haar apen; 16.50 Popkrant; 17.40 W.K. Gymnastiek; 18.30 Sesamstraat; 18.45 Paspoort; 18.55 Nieuws; 18.59 Alleen op de we reld; 19.25 Sportpanorama20.00 Wie kent kwis; 21.05 Muze magazine; 21.37 Journaal; 21.55 OpereXtecon- cert; 22.55 Sportpanorama; 23.15 Nieuws. NED. II: 13.00 en 18.00 Nieuws v. doven; 18.25 Teleac; 18.55 Nieuws; 18.59 Scooby-Doo; 19.25 De ontvoe ring; 20.00 Journaal; 20.27 Maggie en zij v. hiernaast; 20.52 Sonja's goed nieuws show; 21.55 Achter het nieuws; 22.25 Met voorbedachten ra de; 23.15 Voetbal '80; 23.50 Nieuws; 23.55 Studio Sport. ZONDAG 9 DECEMBER NED. I: In de namiddag komt het IKON met de zesde en laatste afleve ring van Dichterbij de vreemdeling in ons midden. Deze editie draagt de titel Adres voor dank en vloek. De TROS opent de avonduitzending met een aflevering van De zeeën vsn de mens waarin gekeken wordt hoe de mens door de eeuwen op of aan de zee heeft geleefd. Daarna Fischer Chore in Holland waarin opnamen van het concert in het Rotterdamse Sportpa leis Ahoy. Simonskoop biedt frag menten van de volgende nieuwe film Het Bereneiland, Vier vuisten op sa fari en Cha cha. In de vierde afleve ring van Rebecca wordt Maxim ge chanteerd door Jack Favell, de neef en de minnaar van het slachtoffer. In aktua plus toordt aandacht besteed aan Paraguay, het Zuid- Amerikaanse land dat asiel heeft ge boden aan de oorlogsmisdadiger Jo sef Mengele. In de rubriek Kunstig wordt een portret geschetst van de Nederlandse auteur Albert Alberts. NED. II: 's Morgens een recht streekse reportage van het jaarlijkse amateurconcert Fiir Elise vanuit het Amsterdams Concertgebouw. In de middag gaat de uitzending verder met de tweedelige film. Een uurtje Scapino gevolgd door Holland ajuus, een dokumentaire over een Neder landse vrouw die acht jaar geleden naar een bergdorpje op de Canari- sche eilanden is geëmigreerd. Snow- time is de titel van de eerste editie van een reeks showprogramma's die gepresenteerd worden door Andy Williams. Voorts Studio Sport I en de dokumentaire Het gezicht van 1980 over de node, architektuur en in dustriële vormgeving van de jaren 80. Daarna Sesamstraat, Cinevisie, Studio Sport 2, Sprekershoek en Vijf minuten bedenktijd. De VPRO neemt de uitzending over met Koot en Bie. Zonen van de zieke eeuw, is de titel van een tweedelige dokumen taire over Oost-Europa. Het eerste deel werd opgenomen in Roemenië. Zondag 9 december, 20.30 uur, Nederland 1: Simonskoop. Te gast is Herman Brood in de film Cha Cha. ZONDAG 9 DECEMBER NED. II: 11.00 Eucharistieviering; 13.00 Nieuws v. doven; 16.30 Teleac; 17.00 Dichterbij; 17.25 Wilde ganzen; 18.00 Nieuws v. doven: 18.30 Teleac; 19.00 Nieuws; 19.05 De Zeeën en de mens; 20.00 Fischer Chore; 20.30 imonskoop; 20.55 Rebecca; 21.45 Ak tua Plus; 22.15 Kunstig23.10 Nieuws. NED. II: 11.00 Für Elise; 13.00 Nieuws v. doven; 14.30 Scapino; 15.30 Nieuws; 15.35 Holland ajuus; 16.05 Snowtime; 17.05 Studio Sport; 17.40 Het -gezicht van 1980; 18.30 Se samstraat; 18.45 Cinevisie19.20 Stu dio Sport; 20.15 Sprekershoek; 20.30 Vijf minuten bedenktijd; 20.35 Nieuws; 20.40 Koot en Bie; 21.45 Zo nen van de zieke eeuw; 22.50 Nieuws. MAANDAG 10 DECEMBER NED. I: In de middag een rechtstreeks verslag avan de uitrei king van de Nobelprijs van de Vréde aan zuster Teresa. De vooravond wordt gevuld met de volgende kin derprogramma's Barbapapa, Pinok- kio en een aflevering uit de Duitse se- Advertentie Aanleg Eiektr.- en waterinstallaties Verkoop en reparaties Elektrische apparaten Radio-apparatuur Televisie - Video - enz. 01114 - 1368 01119 - 634 rie Nieuwtjes uit Uhlenbusch. De konsumentenrubriek Koning Klant wordt gevolgd door het tweede deel Met voorbedachten rade. Dokter Bic kleigh is sinds tien jaar gehuwd met Julia, maar het huwelijk is weinig geslaagd te noemen. Voor hem keert de hartstocht pas terug in de gedaan te van Madeleine. Helaas weigert Ju lia te scheiden. Het journaal wordt gevolgd door Achter het nieuws, en De onvoorstelbare wereld van Roald Dahl. Vanavond is het verhaal De man uit het zuiden aan de beurt, waarin een jonge zeeman een wed denschap aangaat waarbij hij een sportwagen kan winnen of een vin ger kan verliezen. NED. II: Doctor Snuggles opent de uitzending en wordt gevolgd door het wekelijks overzicht van de top dertig in Avro's Toppop. Na het journaal presenteert Mies Bouwman in De Kolk te Assen het Telebingo-spel. Haar gasten zijn ditmaal de zangeres Dusty Springfield en het jongens koor van de St. Pauls Cathedral uit Londen. In de vijfde aflevering van De erfenis van Aphrodite wordt Da vid Collier uitgenodigd op het luxe jacht van Eugene Hellman. David vertelt dat hij denkt dat Eric Morri son een sleutelfiguur is, maar Hell man doet het voorkomen dat hij nog nooit van die naam gehoord heeft. In tussen is er nog een derde partij gein- teresseerd in Morrison's neef Anto- nis. Televizier Magazine wordt ge volgd door de elfde les van de cursus Assertiviteit. MAANDAG 10 DECEMBER NED. I: 10.00 schooltelevisie; 12.40 Uitreiking Nobelprijs18.00 W.K. gymnastiek; 18.30 Sesamstraat; 18.45 Kortweg18.55 Nieuws; 18.59 Barba papa; 19.05 Pinokkio; 19.27 Nieuwt jes uit Uhlenbusch; 19.57 Koning Klant; 20.37 Met voorbedachten rade; 21.37 Journaal; 21.55 Achter het nteuios; 22.25 Roald Dahl; 23.00 Nieuws. NED. II: 13.00 en 18.00 Nieuws v. doven; 18.25 Teleac; 18.55 Nieuws: 18.59 Doctor Snuggles; 19.05 Toppop; 20.00 Journaal; 20.27 Telebingo; 21.30 De erfenis van Aphrodite22.25 Tele vizier magazine; 23.10 AVRO- Academie; 23.30 Nieuws. Tine zelf verbrak de pijnlijk gewor den stilte. Teiwijl ze overeind kwam zei ze met schorre stem: „Ik zal eerst maar eens koffie maken." Tegen de tijd, dat ze naar bed zouden gaan, ging ze er nog even op in. „We weten nu, hoe het er met ons voor staat." Haar stem klonk kalm em be heerst. „Jij hebt je hart uitgestort. Maar ik vermoedde al zoiets. Het is net, zoals je gezegd hebt: als je al die tijd samen aan één tafel zit en met elkaar optrekt, dan laat je dat niet onberoerd. Temeer omdat er al dadelijk een on zichtbare intimitiet tussen ons ont stond bij de geboorte van Jantine. Misschien is het daarom inderdaad wel goed, dat je gaat. Maar kom alsjeblieft terug. Laat me niet alleen. Al is het maar eens in de maand. Je hebt ook een plaats in mijn leven gekregen Na deze gedenkwaardige avond ver meden ze beide instinctief dit delicate onderwerp. Gelukkig was er nu ook een derde persoon 's avonds in de huiska mer. Gijs, de nieuwe knecht, die een vrolijke jongen bleek te zijn en al dade lijk goede maatjes werd met de kleine Jantine. Doch toen de proefmaand om was en Gijs in staat bleek om het bedrijf in zijn eentje bij te houden, pakte Siem zijn koffer. Het was weer vrijdagavond; Gijs was al op zijn motorfiets weggereden naar de Worm er. Toen hij heneden kwam. de koffer in zijn hand, gekleed in zijn nieuwe pak. dat hij die week gekocht had. stond de vrouw bij de tafel. „Ja. nou is het zover, he?" Ze probeerde te lachen, maar het lukte haar slecht. Hun blikken ontmoet ten elkaar. Siem voelde het als een elektrische vonk. Ken onzichtbare macht trok hem naar de vrouw. Hij liet de koffer vallen.'op haar toelopend. Het volgende ogenblik lagen ze in eikaars armen. „Jijjijbracht ze er met gesmoorde stem uit, toen ze zijn lippen op de hare voelde. Met gesloten ogen lag ze tegen hem aan, toen hij haar omhoog tilde en meenam naar de stoel, waarin hij ging zitten. De schemering breidde zich uit: de lamp brandde zog niet. Met haar hoofd lag ze tegen zijn borst, toen hij haar zacht liefkoosde. „Nu weet je het," zei ze enkel. „Nu weet je alles. Waarom ontdekten we het niet eerder? Nu ga je weg Nu ik je zo nodig heb." „Heb je me werkelijk nodig?" vroeg hij met trillende stem. Ze hief haar hoofd op. Hij zag tranen in haar ogen. Wat meer beheerst kuste hij haar mond en haar natte wangen, haar ogen. „Vraag je dat nog? Sinds vorige maand, toe je zei, dat je niet ongevoelig was voor het feit. dat we altijd samen waren, wist ik het. wat jij opeens voor me betekende. Het kon immers niet anders? Wc groeiden onge merkt naar elkaar toe. Hoe noem je dat? Het noodlot?" Ik weet het niet. Mijn gevoelens voor jou probeerde ik zoveel mogelijk voor Door MAARTJE ZELDENR1JK me te houden. Ja, het zal het noodlot wel zijn. Want Ik had me moeten beheersen." Hij liet haar los. Doch ze trok hem opnieuw naar zich toe. „Waarom? Jij en ik we hebben beiden slagen gehad in het leven. Ik raakte m'n man kwijl, jij je ouders. Het verdriet bracht ons ook samen. Beiden wisten we van elkaar, dat we troost nodig hadden. Ongemerkt hielpen we elkaar staande te blijven. Jij bleef on danks alles „sterk, veel sterker dan ik. Zo hielp je mij en zo groeide er sympa thie bij me voor jou. Ga niet weg. Siem, nu nog niet." Kr klonk wanhoop in zijn stem, toen hij antwoordde: „Het zal voor jou op een teleurstelling uillopen. Tine. Ik zal je nooit kunnen geven, wat Jan je gaf. Ken tweede man, dat is zo heel an ders „Hoe kun je dat nu weten? Jan is dood. Ik heb ontzettend veel van hem gehouden, dat weet je wel. Je hebt hem gekend, al was het maar voor kort. Ons huwelijk was ideaal, volkomen harmo nisch. Maar Jan is er nv» niet meer en ik ik hen nog jong. Ik heb ook m'n verlangens weet, dat moet je begrij pen." „Tine, liefje, heus. het wordt de grootste teleurstelling in je leven, want ik zal nooit met je kunnen trouwen." Ze keek hem geschrokken aan. „Waarom niet? Overigens, wie heeft het over trouwen? (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1979 | | pagina 7