Sportvereniging Ouwerkerk had suksesvoUe uitvoering Pop in Bruse dorpshuis Kommissie ad hoe voor welzijnsplanning Schouwen-Duiveland 1 VERDIEN JE EIGEN ZAKGELD! bezorger te Kerkwerve Jong en „oud" op de planken STREEKNIEUWS S.G.P.-Studievereniging behandelde delikaat onderwerp Gemeenteraad Bruinisse 4 OUWERKERK, 22-11. „Ook dit is S.V.O.W.K.". Met deze slogan liet de voorzitter van de Sportvereniging Ou werkerk vrijdagavond het toneelgedeelte van de jaar lijkse uitvoering in het Dorpshuis afsluiten door enkele jeugdleden. S.V.O.W.K.-voorzitter de heer P. A. Remeeus gaf in zijn openingstoespraak een gedetailleerd overzicht van het wel en wee van de sportvereniging. On danks de problemen, waar S.V.O.VV.K. mee kampt, zoals het aangewezen zijn op een noodsportveld, kunnen er met sukses vele'aktiviteiten op touw gezet worden. De voorzitter dankte het Duive- lands gemeentebestuur voor de me dewerking bij de rekonstruktie van het sportveld. Verder zei hij ver heugd te zijn over de aandacht, die ook aan de jeugdleden wordt besteed. Hij riep de ouders op hun steun te blijven verlenen. Hoog- en droog-kantoor voor firma P. Maaskant Zonen BRUINISSE, 21-11. De firma P. Maaskant en Zonen te Bruinisse, die een orderportefeuille van 20 noordzeekotters heeft, die gedeelte lijk te Stellendam, maar ook te Brui nisse worden afgebouwd, was al en kele jaren toe aan vergroting van haar kantoor-akkomodatie. De kantoorruimte gebouwd in de zestiger jaren, als deel van de, toen opgezette fabriekshal, was al enkele jaren te klein. De fabrieksruimte is sinds enkele keren vergroot. Vorig jaar kocht men de kantoren van de Centrale Dienst van Bouw en Woningtoezicht Bruinisse-Scharendijke, maar ook deze bleken niet ruim genoeg. Men kocht daarom nog een ,,unit" van hetzelfde type, waarin nu de boek houder P. Troost, met twee andere kantoor-emplyees, hoog en droog hun werk behoorlijk kunnen verrich ten, terwijl een kantoor voor de tekenafdeling, een privékantoor- ruimte voor de direkteur, een maga zijn voor de administratieve beno digdheden het geheel voltooien. De kantoorruimte die in voorgaan de jaren samen met de fabriek enkele keren overlast van het water onder vond bij stormvloeden is nu zo hoog gebouwd, dat dit onmogelijk is ge worden. Het fraaie uitzicht over Zij- pe en Noord Grevelingen bleef be houden. Jeugdtoneel Hierna was het de beurt aan de leerlingen van de zesde kals van de lagere school. Onder leiding van hoofdonderwijzer de heer H. Snij ders zetten zij het toneelstukje „Me vrouw Brompot en de tovenaar" op de planken. Het verhaal speelde zich af op een dorpspleintje, waar ieder een in rep en roer was wegens de als konijn verklede tovenaar. Meneer en mevrouw Brompot maakten zich ech ter niet zo druk om die tovenaar, om dat zij niet in toverkracht geloofden. Op vrolijke wijze lieten de school kinderen zien hoe het allemaal ver liep daar op het dorpspleintje. De jonge tonelisten mochten na afloop een enthousiast applaus en een atten tie in ontvangst nemen. Vervolgens ging het doek op voor het blijspel „Firma Boogaard vraagt Chef de Bureau" van M. Boere onder regie van de heer M. P. Pankow. Het groepje amateur-toneelspelers bleek er in geslaagd tussen de vele weinig- imponerende kluchten een pretentie loos, maar amusant toneelstuk met frisse humor te vinden. Op kantoor De akteurs en aktrices zetten een verhaal op de planken, dat zich af- NIEUWERKERK Oud papier Op Nieuwerkerk zal op zaterdag ochtend weer oud-papier worden op gehaald. Als steeds is de opbrengst weer bestemd voor het werk de zen ding van de Gereformeerde Gemeen ten. Verzocht wordt alles goed te bundelen; het vergemakkelijkt de af- De decaloog en de politiek NIEUWERKERK, 19-11. De studie vereniging Schouwen-Duiveland van de S.G.P. kwamen bijeen te Nieu werkerk, onder voorzitterschap van de heer I. de Waal uit Oosterland. Spreker was de heer J. de Rooij uit Krabbendijke. Hij behandelde het onderwerp „Gebod of model in de Staatkunde?" De inleider stond stil bij de zgn. modellenleer van de bekende ethicus dr. H. M. Kuitert, hoogleraar aan de V.U. te Amsterdam. Kuitert stelt in zijn „Het Schriftberoep in de ethiek" dat we de tijdgebondenheid van de Bijbel moeten honoreren. Daarom is het beroep op de Heilige Schrift in de praktijk willekeurig. Er is volgens hem geen direkt Schriftberoep moge lijk, maar alleen een indirekt Schriftberoep. De Bijbelse geboden geven geen normen. Wij krijgen door die geboden informatie over Gods be doeling met mens en wereld, zoals die bedoeling in een bepaalde tijd is verstaan en gehoorzaamd. De gebo den zijn dus geen voorbeelden, ethi sche modellen van vroegere geloofs gehoorzaamheid. Modellen geven zich rekenschap van de historisch afstand, die elk Schriftberoep in direkte zin aan vechtbaar maakt maar tegelijk slui ten ze de herhaalbaarheid niet uit. De moraal wordt ontleend aan de natuurwet, d.w.z. de norm is dat wat „men" doet. Die algemene moraal wijzigt zich voortdurend. Bij ontspo ring is er een terugkoppelings systeem, d.w.z. ze korrigeert op de lange duur haar eigen fouten,. Voor de bepaling van het goede hoeft de Bijbel er niet persé aan te pas te komen, want het besef van wat goed is voor mens en wereld is algemeen. Kuitert gaat uit van een optimistisch wereldbeeld. Gebod Gods Tegenover de modellen, waaruit we Gods wil niet kennen stelde de heer Rooij dat God Zijn wil heeft geo penbaard in Zijn Woord. Zijn wet (de caloog) - eerste en tweede tafel - is normatief voor alle tijden. Gods wil en wet moeten uitgeroepen worden in alle verbanden en op alle terreinen' des levens. Wij hebben in de Bijbel geen handboek waarin we de ant woorden kant en klaar vinden voor de politieke vraagstukken van deze tijd. Wel hebben we te buigen met de ze vraagstukken onder het gezag van Gods Woord. De inleider besloot zijn referaat door aan te geven hoe de Wet Gods in de politieke praktijk moet funktio- neren. Na de pauze werd over dit belang rijke onderwerp gediskussieerd. Uit de diskussie bleek dat in het C.D.A. de ideeën van Kuitert al ver zijn doorgedrongen. ZIERIKZEE De brandweer rukte uit voor een schoorsteenbrandje in het pand Kreeftstraat 42 Met eenvoudige middelen kon het vuurhaardje worden gedoofd, zodat erger kon worden voorkomen. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) speelde op het kantoor van een meu belfabriek. De nieuwe chef de bureau bleek een tegenpool van de naugezet- te heer Huizer, die al veertig jaar met veel plichtsbetrachting zijn werk op dat kantoor verrichtte. De nieuwe jonge kracht zorgt voor heel wat le ven in de brouwerij en weet de vrou welijke krachten daar allemaal om zijn vinger te winden. Het publiek toonde zich enthousiast en reageerde alert op de vrolijke situaties. Spelers, regisseur en souffleuse mochten na afloop een dankwoord, een bos bloemen en een fles Beaujo- lais Primeur in ontvangst nemen van de heer Remeeus namens de sportvereniging. De avond werd besloten met gezellig bal-na tot in de kleine uurtjes. BRUINISSE Zendingscauserie voor Herv. Vrouwengroep Dinsdag 20 november j.l. kwam de Herv. Vrouwengroep „Helpt Elkan der" van Bruinisse in vergadering bijeen. Na een welkomstwoord en gebed door de presidente mevr. B. de Waal- Jumelet werd Ps. 87:1 en 2 gezongen. Mevr. de Korte-Padmos hield een meditatie n.a.v. Hand. 16:9-15. Na de pauze mevr. Schippér uit Willemstad (N.Br.) een lezing met dia's over „Het leven van de vrouw in' Indonesië". Met haar man, die pre dikant is, heeft zij 10 jaar in Makas sar op Celebes gewoond en gewerkt. In haar inleidend woord vertelde mevr. Schipper iets van de taal van de Zending. Zij toonde de aanwezi gen mooie opnamen van het land en uitingen van volkskunst en hun godsdienst. Moslims Zij vertelde, dat 85 van de Indo nesiërs moslim is. Het is een land van grote tegenstellingen. Uitgebreid ging zij in op de taak van de Christenvrouw en haar levenshou ding. Al met al was het een leerzame le zing waarvan de westerse vrouwen nog kunnen leren zo stelde zijMevr. Schipper werd daarop hartelijk dank gezegd voor de boeiende wijze waarop zij deze lezing had verzorgd. Tot slot werd gezongen Gez. 105: 2, 4 en 5 waarna de avond werd beslo ten met dankgebed door mevr. De Jonge-Schoonrewoerd. Vergadering „Het Zijpe" De hertgeïsportvereniging „Het Zijpe" te Bruinisse houdt vrijdag 23 november a.s. de jaarlijkse ledenver gadering. Tijdens deze vergadering zullen enige huishoudelijke zaken aan de orde komen. Bij het punt bestuurs verkiezing zijn aftredend de bestuursleden de héren A. Salemink, J. Reurich en A. J. van Amstel. De heer A. Salemink stelt zich niet her kiesbaar. Als kandidaat wordt door het bestuur voorgesteld de heer W. van der Velde uit Bruinisse. Tegen kandidaten kunnen worden opgege ven met steun van tenminste 5 leden, bij de sekretaris en/of in het dorps huis een uur voor de aanvang van de vergadering. Tijdens de pauze zal er een verlo ting worden gehouden. Hierna volgt verslag van de wedstrijdkommissie en zal de prijsuitreiking plaats heb ben van het klubkampioenschap. Tijdens de daarna volgende rond vraag kunnen de leden hun wensen e.d. kenbaar maken. Na sluiting van het officiële gedeelte van deze bijeen komst zal er weer de traditionele mosselmaaltijd worden gehouden. Daarna is er nog gelegenheid voor een dansje m.m.v. „De Delta Boys". De vergadering zal worden gehouden in het dorpshuis aan de Molenstraat 25. Opbrengst kollekte De vorige week gehouden kollekte heeft het mooie bedrag van in totaal 887,66 opgebracht. Met deze op brengst welke ten bate komt van de Stichting Nationaal Fonds Sport Ge- handikapten, wordt een bijdrage ge leverd aan tot de hulpverlening aan de gehandikapte mens waarvoor een woord van dank aan de gevers zeker op zijn plaats is. Transport UK 154 naar Bruse vissershaven een karwei BRUINISSE. 21-11. Het ovcrbren- gen van het casco van de nieuwe vis- kotter UK 154, liggend aan de af- bouwkade voor de fabriek van de fir ma Maaskant, naar de Vissershaven te Bk jinisse bleek allesbehalve een eenvoudig karweitje. Twee sleepboten die het gevaarte bij hoogwater dinsdagavond om streeks 5 uur wilden verslepen, slaagden er niet in. De kotter bleef in de haveningang van de vroegere ou de getijhaven steken, men moest wachten tot woensdagmorgen om de zaak tot een goed einde te brengen. Dit voorval illustreert opnieuw, hoe nodig het is. dat de beide machi nefabrieken. Maaskant en Padmos, aan een goed bereikbare reparatie- mogelijkheid en motoreninbouw- plaats worden geholpen. Onvoldoende De fabrieksgebouwen zijn er. de machines draaibanken en andere werktuigen eveneens, maar de havenakkomodatie is onvoldoende Voor zover bekend, doet het ge- meenstebestuur er alles aan, om dit te bereiken en zijn de besprekingen met Rijkswaterstaat hierover al in een vergevorderd stadium, nadat de plannen op het departement, van 1976-1977 in de bureauladen bleven liggen en besprekingen hierover geen effekt hadden. Hier ligt echter een stuk werkgelegenheid, dat nooit uit Bruinisse mag verdwijnen, een ver dwijning die niet denkbeeldig is, om dat de bedrijven tevens vestigingen hebben in Stellendam, die wel zijn aangepast, en gemakkelijk bereik baar. KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Vriezenzeen: J. Th. W. Quak, Vianen; te Leiden: G. G. S. van Hoogstraten, Pijnacker; te Vlissin- gen: J. M. Krijger jr., 11. zendingspre dikant te Kameroen, wonende te Oegstgeest; te Barendrecht b.w.: G. S. A. de Knegt, Barneveld; te IJsselmuiden/Grafhorst: J. Kooien, IJsselstein; te Harderwijk (toez.): J. Smit, Hilversum. Aangenomen naar Ommen (wijk- gemeente 3): W. Tijink, Kolderveen en Dinxterveen, die bedankte voor Nijverdal; naar Drachten (toez.): M. Jansen, Hengelo. Bedankt voor Baarn (wijkgemeen- te 3): A. W. van der Plas, Rijssen; voor Westerhaar: D. van Meulen, Goudriaan; voor Boven- Hardinxveld: J. Wieman, Vlaardin- gen; voor Werkendam: P. J. Droogers, Bodegraven; voor Tange- Alteveer (toez.): W. Wagter, kand., Westerlee. Toegelaten tot de Evangeliebedie ning: mevr. R. B. Nijendijk-Cnossen, Hustadtring 75, 4630 Bochum I (Did.); H. Vogelaar, van Rysselberghestraat 23, 4827 CJ Breda. Toegelaten tot de Evangeliebedie ning en beroepbaar: Adr. Baas, Un- term Römberge 33, 5760 Amsberg 2 (Did.); P. D. Wolthaus, Kikkert 49, 1795 AB De Cocksdorp, Texel; tele foon (02222) 357. Gereformeerde Kerken Beroepen te Vrouwenpolder: A. C. Poleij, kand. te IJsselmuiden, die dit beroep heeft aangenomen; te Ure terp: P. J. Moet, Bruinisse- Nieuwerkerk; te Heerenveen: drs. M. C. Kersten, Scheveningen. Bedankt voor Boksum en Hylaard: drs. G. Torenbeek, Gramsbergen. Beroepbaarstelling: Préparatoir geëxamineerd en door de classis Lei den beroepbaar gesteld: A. C. Poleij, Dorpsweg 40D, 8271 BN IJsselmui den. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Vollenhove-Kadoelen: W. Pouwelse, Bergentheim; te Zeist (voor de geestelijke verzorging in De Wijngaard): J. van der Haar, Gouda. Bedankt voor Zuidhorn: J. Geer- sing, Hengelo. Nederlands Gereformeerde Kerken Beroepen te Dordrecht- Zwijndrecht (toez.): stud. H. Hors man, Delft; te IJselmuiden- Grafhorst: L. W. G. Blokhuis, Schie dam. Aangenömen naar Oegstgeest: G. dé Langé; liandl'Mid'dëlstum.' Bedankt voor Kampen: J. C. Schaeffer, Emmeloord. Christelijke Gereformeerde Kerken Tweetal te Utrecht-Noord: H. H. Klomp, Zwaagwesteinde en J. Jonk man, Almelo; te Eindhoven: drs G. C. den Hertog, Kornhorn en H. van Mul- ligen, Utrecht-Centrum. Beroepen te Emmen: J. J. de Jonge, Stadskanaal. Bedankt voor Zaamslag: P. Roos, Harderwijk. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Katwijk aan Zee en te Aalburg: J. Koster, Barneveld; te St. Annaland: W. Hage, Rotterdam; te Werkendam: J. Mol, Rijssen (Zuider- kerk). Evangelische Lutherse Kerk Aangenomen naar Zeist in kombi- natie met Utrecht: H. J. A. Haan, Naarden-Bussum. MARKTBERICHTEN Beursberichten markt Goes van dinsdag 20 november 1979 Granen, zaden en peulvruchten Alle prijzen boerenschoon, franko, leveringsplaats en per 100 kg: Tarwe, basis 16 procent, f 45,00-45,50; zomer- gerst, basis 16 procent ongeschoond, f 43,50-44,75; haver, basis 16 procent, f 38,00-39,00; erwten (Kleine Groene) f 65,— - 68,—; Schokkers f 71,— -81,—; Capucijners f 58,— - 65,—; bruine bonen (nieuwe oogst, vrij van grond en halve, 18 procent vocht) tot f 106,—. Exklusief b.t.w. Aardappelen Bintje, veldsgewas, direkte leve ring af bedrijf f 15,18,50 per 100 kg. 0 mm opwaarts, binnenlandse kwaliteitseisen f 17,00 - 19,00 per 100 kg.. Notering Rotterdamse Beurs 19 no vember 1979: Bintje, 35-50 mm f 18,— - 19,50 per 100 kg; 50 mm opwaarts f 25,50 - 27,—per 100 kg. Voederaard appelen f 9,50 per 100 kg. Exklusief b.t.w. Uien Zaaiuien, op auto geleverd, f 0,19-0,23 per kg. per kg. Exklusief b.t.w. Vlas Ongerepeld, goede kwaliteit, op auto geleverd f 0,32-0,45 per kg. Ex klusief b.t.w. Hooi en stro Alle prijzen per 1.000 kg: Weide- hooi f 300,— - 325,dijkhooi f 240,—-260,—Raaigrassenf 100,-- 120,—; erwtenstro f 140,150,—; bonenstro f 90,— -95,—; tarwestro f 100,— - 110,—; gerstestro f 100, 130; haverstro f 90,100,—; schok kerstro f 110,— -120,—. Exklusief b.t.w. SCHEEPVAART Abida, 20-11 345 oost noord oost Pa ramaribo naar Durban. Acmaea, 19-11 van Stanlow naar Cu racao. Aldabi, 21-11 te Buenos Aires. Aludra, 20-11 260 zuid zuid west Wal visbaai naar Rotterdam. Mercurius, 20-11 1160 P Barbados naar Rotterdam. Moordrecht, 20-11 125 zuid zuid west St. Paulrocks naat Constantza. Nedlloyd Dejima, 21-11 van Rotter dam naar Le Havre. Onoba, 20-11 van Christobal naar Esmeralda. BRUINISSE. Zaterdagavond 24 november treedt in het Bruse „Durps'uus" de popgroep James Grieve op, een band die de laatste tijd wat bekender begint te worden in het Nederlands zalencircuit. Die bekendheid zal wel voor een deel te danken zijn aan het program ma „Vara's Popkrant". De redaktie van dit programma kreeg indertijd een demo van de groep toegestuurd en was daarover zo enthousiast, dat James Grieve binnen een week in de radio-studio stond voor het maken van opnamen. Het resultaat daarvan bezorgde de band niet alleen een flink gevulde agenda, maar ook de interesse van enkele platenmaat schappijen. James Grieve wil vooralsnog een live-groep blijven en brengt als zoda nig een soort van funk-rock ten geho- ren. Het management van de groep omschrijft de sound als „stevig en sfeervol". James Grieve bestaat uit (oprich ter) Wiecher van Vugt op keyboards, Johannes Ezendam (drums en zang), Frank ter. Riet (gitaar en zang), Ge rard Peters (gitaar en zang) en Toon tje Kemna op bas. Funkrockgroep James Grieve BRUINISSE, 21-11. Op de donderdag te houden vergadering van de gemeen teraad, onder voorzitterschap van burgemeester T. C. Hekman, komen nog verschillende onderwerpen aan de orde. Ten aanzien van de welzijnsplan ning in de regio Schouwen- Duiveland en St. Philipsland is door de kolleges van b. en w. in deze regio een kommissie ad hoe ingesteld. De raden van de gemeenten wor den omtrent hierover een advies voorgelegd en gevraagd dit te vol gen. Dit houdt in, dat het advies ter inzage zal worden gelegd bij de 7 be trokken gemeenten en dan eind janu ari 1980 een beslissing genomen zal worden. In de tussenliggende periode zal er in elke gemeente een imformatie-avond voor de bevolking worden belegd. Het advies vermeldt: a. de omvang van de welzijnsplan ning; b. de te volgen procedure; c. eventuele vragen en knelpunten. De informatie-avonden zullen wor den gehouden in de periode tussen 26 november t/m 21 december. De raad zal worden gevraagd een voorbereidingsbesluit te nemen voor het gebied Beursstraat/Kerk straat/Bergstraat. In een uitgebreide toelichting wordt de situering van woningbouw en de aanleg van par keergelegenheid geschetst. Hieruit blijkt dat de Christelijke Woningbouw Vereniging Schouwen- Duiveland het voornemen heeft, te komen tot het bouwen ven woningen voor alleenstaanden en tweeper soonshuishoudens. In hun plannen zijn drie lokaties aangewezen voorde bouw van kleine woningen, te weten aan de Beursstraat 7 met parkeerruimte langs de Kerkstraat (2 plaatsen). Re kening is verder gehouden met de aankoop door de gemeente van de panden Kerkstraat 35 en 37 i.v.m. re konstruktie Kerkstraat. Het perceel van de Rabobank is al aangekocht. En zullen er 5 kleine woningen ge bouwd kunnen worden. Daarnaast zijn er nog 8 kleine woningen gepro- jekteerd aan de van Hertsbekestraat. Deze 13 woningen zijn gegroepeerd rondom een binnenterrein. Parkeerplaatsen In de struktuurschets is ruimte ge reserveerd voor 35 parkeerplaatsen; 7 voor bezoekers en 28 voor bewo ners. In een vorig besluit is al in gestemd met de aanleg van een straat met parkeerakkommodaties tegeno ver de kerk aan de Bergstraat. Met een negental plaatsen langs de van Hertsbekestraat en 8 stuks op de kop van de woning Bergstraat 10 wordt het gewenste aantal van 33 vrijwel bereikt. Voor de toegevoegde wonin gen zullen 18 a 20 parkeerplaatsen zgn. „inpandig" worden gecreëerd. Naast het bouwen van kleine wo ningen biedt het schetsplan moge lijkheid tot de bouw van 1 2 gewone woningen op de hoek Noord- dijk/Kerkstraat en 5 woningen aan de van Hertsbekestraat en 1 vrijstaande woning aan de Noord- dijk. Konkluderend stellen b. en w., dat het schetsplan mogelijkheden biedt voor de bouw van 20 kleine wonin gen, 6 7 aaneengebouwde woningen en 1 vrijstaande woning, terwijl in totaal 53 parkeerplaatsen zijn gepro- jekteerd. Alvorens met de uitwer king van deze plannen verder te gaan achten b. en w. het gewenst, dat de raad zich uitspreekt over deze plan nen. Gaat zij er mee akkoord, dan kan het plan verder worden uitge werkt en kunnen de financiële konse- kwenties worden berekend. Een voorbereidingsbesluit achten zij noodzakelijk en zal door de raad die nen te worden vastgesteld. De kerke- raad van de Gereformeerde Gemeen te in Nederland is voornemens een vergaderlokaal te bouwen bij het kerkgebouw. Een aanvraag om bouwvergunning is reeds ingediend. „Herbouwplan Bruinisse" De raad wordt gevraagd in te stem men met een herziening van het „Herbouwplan Bruinisse", en welke wordt voorbereid. De verhuurter mijn van het gebouw van de peu terspeelzaal aan de afd. Bruinisse van het Rode Kruis is verstreken. Voorgesteld wordt tegen dezelfde voorwaarden de verhuur te verlen gen met terugwerkende kracht tot 1- 9-1979. Wegens de urgentie van het werk aan de glooiing van de visser- haven is dit al uitgevoerd. Het beno digde krediet wordt van de raad ge vraagd welke een bedrag is van f 10.089.— inkl.b.t.w. Op advies van de kommissie open bare werken dient de Bergstraat te worden herbetegeld. Verzocht wordt het benodigde krediet f 15.930,— ter beschikking te stellen. De vergadering wordt gehouden op donderdag 22 november a.s. ten ge meentehuize van Bruinisse. Aanvang 19.30 uur. IQrimmiiiiiiiiiiiiiiiiiiimniiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiinimimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiii^ 5 E 3 E Wij zoeken een stevige knaap van een jaar ot g zeventien, in bezit van fiets of bromfiets, als I I Sollicitaties: schriftelijk, mondeling of telefonisch bij de heer Van Loon aan het kantoor van de Zierikzeesche g Nieuwsbode, Jannewekken 11, Zierikzee, telefoon (01110) 2255, na 18.00 uur tel. privé: (01119) 660. ffimnrnrmnnimmiiirimmniiiimiHiMtiïnmmimmimmnmMinmninmniiinnmmnimmnmnnii.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1979 | | pagina 4