wees op uw hoede... Gratis geschenkenpakket Jan P. Boogert B.V. keukencentrum sssstieleman bv melissant MONIEK B.V. keukenkopers opgelet... advies... SCHOUW TUINTURF Opening van Grote nieuwe bouwmarkt te Oosterland wat is dan zo belangrijk? geboortekaartjes DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN B.V. Speciale Sinterklaas-aanbieding: Windsurfplanken nieuw vanaf f 1250,- Windsurfing Vierbannen Sint Nicolaas- aanbieding Lederen-, suède,- bont-kleding, ÏVeekend-reklame Piet Pieper - Oosterland (P)Rima Koeltechniek A. ROMBOUTS ATTENTIE ATTENTIE 10% KORTING Bouwmarkt en keukencentrum 10 Vóórdat U tot de aankoop van een keuken overgaat onderzoek dan eerst diverse belangrijke factoren die noodzakelijk zijn om een goede koop te kunnen doen U zou bij de aankoop van Uw keuken bijvoorbeeld de volgende vragen kunnen stellen: Is het een bekend keukenmerk met een lange ervaring en een vertrouw de naam? Zijn de scharnieren van volledig metaal vervaardigd - of is het een com binatie van plastic en metaal? Zijn de zijwanden van de kasten minimaal 16 mm dik - of zijn ze dunner? Is de zogenaamde massief eiken keuken echt massief - of zal het later toch fineer blijken te zijn? Is de ondergrond van het kunststof blad watervast multiplex - of is het soms spaanplaat wat niet watervast is? Wanneer U een tegelblad bestelt krijgt U dan een compleet aanrechtblad met reeds aangebrachte tegels met waterdichte voegen, watervaste onderlijming, rondom voorzien van massief eiken gelakte randlijsten. reeds gemonteerde spoelbak en een reeds exact op maat gemaakte uit sparing voor de kookplaat - of blijkt het tegelblad een los stuk triplex te zijn met een doos losse tegels? Wordt U een eerlijke gespecificeerde offerte gepresenteerd zodat verge lijking met de originele prijslijsten mogelijk is? Wordt Uw keukenruimte vóórdat tot bestelling wordt overgegaan gratis door de verkoper nagemeten - of blijft verantwoordelijk voor de juiste maat? Is de totaal prijs van Uw offerte inclusief 18% btw? Wordt de keuken franco thuis bezorgd - of moet U nadien nog vracht kosten betalen? Wordt er een complete keuken bij U thuis bezorgd - of moet U nadien nog noodzakelijke aanvullingen betalen? Wordt een eventueel beschadigd geleverd onderdeel van Uw keuken gratis vervangen - of moet U hiervoor dan duur betalen? Als U opdracht geeft tot plaatsing van de keuken bent U er dan van over tuigd dat dit door vakmensen gebeurt die het geheel werkelijk aan de muur monteren en nauwkeurig afstellen - of worden de kasten vrijwel los neergezet? Indien U de keuken zelf plaatst wordt er dan, indien noodzakelijk, bij U thuis gratis vakkundig montageadvies gegeven? Wordt Uw nieuwe fornuis of yaatwasmachine gratis bij U thuis gede monstreerd? Beschikt het bedrijf waar U koopt over een degelijk service-apparaat - of worden hier alleen maar keukens verkócht? Dit is nog maar een greep uit de vele belangrijke vragen die U aan de keukenverkoper zou kunnen stellen. Zou U zich niet diep ongelukkig voelen wanneer nadien blijkt dat Uw keuken die U met een hoge korting heeft ge kocht, toch nog duurder blijkt te zijn dan dezelfde keuken die Uw kennissen hebben gekocht met een lagere korting? Omdat er zoveel belangrijke factoren een rol spelen bij het kopen van een keuken en er een 100% vertrouwensbasis aanwezig moet zijn, adviseren wij U eerst ervan te overtuigen of U wel bij het juiste adres bent waar U de keuken koopt. Binnenweg 7a tel. 01877-2555 OPENINGSTIJDEN SHOWROOM ma.t/mvr. 9.30 -12.00 uur en 13.00-17.00 uur vrijdagavond 18.30 - 21.00 uur zaterdag 10.00 -15.00 uur woensdagmiddag gesloten. bij aflevering van uw Uitgebreide kollektie met de allernieuwste kaartjes Bestel uw kaartjes tijdig bij: JANNEWEKKEN 11 - ZIERIKZEE ADVERTERENde eerste stap naar verkoop! Het dagelijks bestuur van het waterschap Schouwen-Duiveland Gelet op de betreffende bepaling van het reglement van politie op de waterkering en de waterbeheersing in Zeeland; MAAKT BEKEND dat op 31 december 1979 schouw gedreven zal worden op alle sloten - ook kavelsloten - in het gehele waterschap. Het onderhoud der bedoelde sloten omvat het zuiver en in goede staat houden door de onderhoudsplichtigen van de sloot en van de duikers in de dammen, alsmede het afvoeren van het opgebrachte vuil van de wegbermen. Zierikzee, 22 november 1979. Het dagelijks bestuur voornoemd, A. M. GELUK, dijkgraaf J. A. ROTTE, griffier Ook voor uw kleine surprises, o.a.: Mistral kalender 1980 Window classics: een surf panorama voor. op uw achterruit Surf-lektuur Surf-ketting Kom nu gelijk kijken bij: Telefoon 01114-1575 - Ouwerkerk APPELMARKT 13 - PASSAGE - ZIERIKZEE van f 299,- rechtstreeks uit eigen fabriek, dus tientallen guldens voordeliger. Eindeloze kollektie suède damesjassen met bijpassende suède rokken en hessen, vanaf 199.75 Herenjacks, heerlijk warm gevoerd 450.-, onze prijs299.00 Heren lederen jacks vanaf169.75 Kinder bontjacks99.75 Herentruien, normaal 89.- van een zeer be kend merk, nu25.- DONDERDAG KOOPAVOND Zie ook onze uitgebreide tegen fabrieksprijzen. tassenkollektie 15 zoete sinaasappelenƒ2,95 8 rode Grapefruit2,95 1 kilo rode tomaten1,65 Mooie cyclaam3,95 TELEFOON (01114) 2028 Plaatsing en service van koel-, vries- en airconditio ning-installaties. WE ZIJN ALTIJD BEREIKBAAR: (01110)4537 Regelmatig adverteren de bron van uw verkoop! Tuinturf Turfstrooisei Gedroogde koemest Siertuincompost Potgrond Ook in onze depóts verkrijgbaar. Franco door geheel Schouwen-Duiveland Hem 20 - Zierikzee Telefoon (01110) 3510 - 2475 kooöooooooooooooooooöoc-K Op maandag 12 november a.s. starten wij met de verkoop in onze nieuwe bouwmarkt en keukenshowroom. Wij bieden u grandioze openings-aanbiedingen bijv.: Wastafels in beige en mosgroen, kompleet met qj- mengkraan en sifonvoor Oü.UU Duoblocks, kompleet met zitting in beige, mosgroen cfl en bali-bruin voor I Z.OU Betonmolens, 120 litervoor 375.00 B. en D. schuurmachine en een B. en D. decoupeer- r-n |-f| zaagmachine, samenvoor 10 Z.OU Verder hebben wij in onze nieuwe zaak nog talloze andere div. isola tiematerialen enz. enz. Komt u ook onze prachtige keukenshowroom met 25 aanbouwkeu- kens eens bekijken. Wij geven nu naast onze bekende kortingen bij aankoop van een keuken boven f 2500.- een afzuigkap kado! Bij aankoop van een keuken van f 5000.- een elektrische oven met grill en draaispit kado! En bij aankoop van een keuken boven f 9000.- krijgt u zelfs een kom- plete gas-elektro kombinatie geheel gratis! Alle prijzen incl.B.T.W. Aarzel daarom niet en grijpt uw kans. Maar dit is nog niet alles, want naast deze aanbiedin gen die gelden vanaf maandag 12 november t/m zater dag 8 december geven wij op alle artikelen Hiervoor geldt dan wel, afgehaald a contant. Wij ontvangen u graag in onze nieuwe zaak aan de Wilgenstraat op het industrieterrein. De burgemeesters van de gemeenten SINT PHILIPSLAND, BRUINISSE, DUI- VELAND, ZIERIKZEE, BROUWERSHAVEN. MIDDENSCHOUWEN en WESTERSCHOUWEN maken bekend, dat met ingang van maandag 26 novem ber 1979 t/m vrijdag 21 december 1979 gedurende kantooruren voor een ieder ter inzage ligt ter gemeentetesecretarie van die gemeenten en in de gemeente Zierik zee voorts in de gemeenschappelijke bibliotheek. Groene weegje 11: het advies van de commissie ad hoe inzake de welzijnsplanning in de gemeen ten op Schouwen-Duiveland en St. Philipsland omtrent: a. de omvang van de welzijnsplanning: b. de te volgen procedure; c. eventuele vragen en knelpunten. het voorstel van de colleges van burgemeester en wethouders van de hier voor genoemde gemeenten aan de raden van die gemeenten omtrent de onder a t/m c genoemde punten. Gedurende de periode van 26 november t/m 21 december 1979 kan een ieder rea geren op de ter inzage liggende stukken aan het (de) college(s) van burgemeester en wethouders van de hierboven gemelde gemeenten. Informatie-avonden t.b.v. de bevolking, verenigingen en instellingen zijn belegd op de navolgende plaatsen en tijdstippen: Sint Philipsland Bruinisse Duiveland Zierikzee Brouwershaven Westerschouwen Middenschouwen donderdag 3 januari 1980 te 19.30 uur in het gemeente huis van Sint Philipsland; maandag 7 januari 1980 te 19.30 uur in 't Durps'uus, Mo lenstraat 52 te Bruinisse; dinsdag 8 januari 1980 te 20.00 uur in Ons Dorpshuis. Poststraat 20 te Nieuwerkerk; woensdag 9 januari te 19.30 uur in het Stadhuis te Zie rikzee; donderdag 10 januari te 19.30 uur in het Gemeenschaps centrum Het Tonnenmagazijn, Haven NZ 38 te Brou wershaven; maandag 14 januari 1980 te 19.30 uur in het gemeente huis te Burgh-Haamstede; dinsdag 15 januari 1980 te 19.30 uur in De Putmeet, In- gridstraat 32 te Scharendijke. Het ligt in het voornemen, dat de onderscheidene gemeenten eind januari 1980 een beslissing nemen omtrent; a. de omvang van de welzijnsplanning; b. de te volgen procedure; c. de gesignaleerde vragen en knelpunten. Het advies van de commissie ad hoe, het voorstel van burgemeester en wethou ders en de reacties van de bevolking, verenigingen en instellingen zullen het uit gangspunt vormen van de door iedere gemeenteraad te nemen beslissingen dien aangaande.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1979 | | pagina 10