u bent welkom vanaf donderdag 27 september tot en met zaterdag 6 oktober. Citroen visa De comfortabele zuinigheid op wielen. de Citroen GS beproefd, bewezen en nog steeds bijzonder. inruilen extra interessant felbegeerde eend postervoor elke bezoeker. CX reflex en CX athéna de verrassend nieuwe 2-liters van cltroên. Auto Louis Goedbloed 16 De tiendaagse najaarssalon van Citroen (van 27 septem ber tot 7 oktober) biedt dit jaar een bonte mengeling van nieuws, onverwachte mogelijkheden en speciale aanbiedingen. U vindt er de nieuwe CX 2-liters. A De zuinigheid en het comfort van de pas geïntro duceerde Visa. A Buitengewoon interes sante inruilmogelijkheden. Uitgebreide demonstra ties van alle typen en even zovele proefritten. En, zoals elk jaar een leuk presentje, dit keer een meer dan levensgrote kleurenposter van de Anatomie van een Eend. De Anatomie van eenEend. Korte Nobclstrnat 39, Zicrikzcc CITROËN* (Op koopavonden geopend tot 21.(X) u.) Tiendaagse najaarssalon van Cttroën volverr assingen De Visa, een ruime vijfdeurs die unaniem door de vakpers is geprezen om z'n rijkwaliteitcn. Niets te wensen overlaat op het punt van comfort en uitermate zui nig is (l op 17,5 bij 90 km/li constant voor de Visa Spécial en Club). Hen wagen waar je ingereden moet hebben om er over te kunnen oordelen. En dat kan. Als u wilt een dag lang. Basisprijs Visa Spécial: f 12.130,- cn rijklaarprijs f 12.675,-. Met z'n aërodynamische vorm, z'n maar ook in z'n verbruik. 1 op 15,6 bij hydropncumatische vering, z'n voor- 90 km/h constant, wiclaandrijving', en z'n comfortabele Ook qua prjjs blijft de GS verrassend: rijkwaliteitcn is de GS z'n tijd nog basisprijs f 14.845,-; rijklaarprijs f 15.390,-. steeds ver vooruit. En dat is buitengewoon gunstig Niet alleen in mogelijkheden, in die klasse. Speciaal gedurende de tiendaagse na jaarssalon valt er met ons goed te praten over inruilprijzen. Dat geldt niet alleen voor ge- interesseerden in de nieuwe 2-liters of de Visa, maar ook voor mensen die hun zinnen hebben gezet op een 2CV, een Dyane, of een GS. Op veler verzoek speciaal voor de salon vervaardigd: overdrukken van de Anatomie van een Eend. Hij is er nu meer dan levens groot, in kleur, voor elke bezoeker. Zolang de voorraad strekt. De nieuwe CX 2-liters. Het toonbeeld van aërodynamica voorzien van een zeer geavanceerde lichtmetalen 2-litcr motor. Met alle voordelen: een zuiniger verbruik en betere prestaties. Die u zelf kunt beoordelen tijdens een uitgebreide proefrit. De basisprijzen van de Reflex en Athéna zijn f24.720,- eh f 27.990,-- De rijklaarprijzen zijn respec tievelijk f 25.365,- en f 28.635,-.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1979 | | pagina 16