HET VUURWERKDRAMA Walter Guevara Arze wordt interim-president van Bolivia Daling aantal levensmiddelenzaken zal zich verder voort zetten Kerkgebouw uitgebrand Ton Planken weg bij „Den Haag vandaag Dodelijk ongeval met wandelwagen Na zeven stemmingen STKEEKNIEUWS Regering wist van ontduiking olieboycot Wat biedt de BEELDBUIS N.C.R.V. maakt theatershow over voetbal Geen ziekenhuis in Zoetermeer ZIERIKZEE. Als je mosselschipper bent en je hebt een paar vrolijke vrienden dan kan hetgebeuren, dat die vrienden je op je huwelijksdag deze streek leveren. Het overkwam Leon Praet. Met zijn bruidje Jeanette Kloet moest hij na hét huwelijksfeest door een hoeveelheid fuiken klauteren om zijn huis aan de Nieuwe Haven te kunnen binnengaan. De verrassing had nog een klein vervolg: Zaterdagmorgén om acht uur werd het jonge bruids paar gewekt met muziek van het draaiorgel „Alanti", dat speciaal toestem ming kreeg zo vroeg in de morgen zijn vrolijke klanken over de Nieuwe Haven te verspreiden (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) AMSTERDAM. De Stichting Pre ventieproject Drugs gaat een voor lichtingsfilm maken over alcohol, medicijnen en verboden drugs. De film zal worden vertoond in Am sterdamse scholen, buurthuizen en jongerencentra. In de film zal wor den uitgegaan van specifiek Am sterdamse situaties om de herken baarheid voor het publiek zo groot mogelijk te maken. Als tegemoetko ming in de produktiekosten hebben b. en w. van de hoofdstad een sub sidie toegezegd. DEN HAAG. Het vrachtschip „Enak" heeft ongeveer 700 kilo meter ten noordoosten van Singa pore, 16 Vietnamese vluchtelingen aan boord genomen, die in een boot je op zee dobberden. Een woord voerder van Enship Nederland, de eigenaar van het schip, deelde mee, dat er regelingen zijn getroffen om de vluchtelingen aan land te zetten in Singapore. DEN HAAG, 4-8. Het aantal le- vensmiddelcnzaken zal de komende jaren nog verder dalen: bedroeg het in 1975 nog één winkel per 800 inwo ners, in 1980 zal dit zyn teruggelopen tot één winkel per 1000 mensen en in 1985 zal er nog slechts één winkel per 1250 Nedrlanders aanwezig zijn. In tien jaar tyd zullen 6000 vooral kleinere winkels gesloten worden. Dit blijkt uit het jaarverslag van het Centraal Bureau Levensmidde- lenbedrijven (CBL), het overkoepe lend orgaan van de levensmiddelen handel in ons land. Terwijl het marktaandeel van de grotere zelf standigen: in de komende jaren re delijk stabiel zal blijven, zal er een vergroting van het marktaandeel van de grootwinkelbedrijven optreden ten koste van kleinere bedrijven on der de zelfstandigen, aldus het CBL. Harde konkurrentiestrijd Er komt een verharding van de konkurrentiestrijd tussen de winkel bedrijven, dit als gevolg van de stagnerende bevolkingsgroei en de verminderde ekonomische groei. Stij gende kosten zullen daarbij tot schaalvergroting leiden, zo verwacht het CBL. De konsument zal dan minder vaak boodschappen doen, maar meer aankopen per keer ver richten. SCHEEPVAART Abida, 2-8 van Ango.Angó naar La gos. Acila, 2-8 85 zuid Ibiza naar. Accra. Acmaea, 3-8 te Shellhaven. Acteon, 3-8 te Dar es Salaam, Aludra, 2-8 40 -west Algiers naar Port Said. Macoma, 2-8 .50 zuid west Lissabon naar Men'a al' Ahmadi. Mercurius, 3-8 te Amstei'dam. Moordrecht, 2-8 1320 noord-rioord- oost Hawaii naar Tokyobaai. Onoba, 3-8 te Esmeraldas. DEN HAAG, 3-8. Een zeer snel om zich heen grijpende brand heeft vrij dagmiddag de Zuiderkerk aan de Hoefkade in Den Haag grotendeels verwoest. De schade wordt door de politic geraamd op enkele miljoenen guldens. De politie sluit brandstich ting niet uit. De brand woedde van vijf uur tot kwart over zes. Het vuur verspreid de zich razendsnel. De hitte was zo groot dat de ruiten van gebouwen rond de kerk sprongen. De vlammen sloegen over naar panden in de Har- derwij kstraat, de Valkstraat en de Hoefkade. Maar de brandweer kon deze brandjes snel blussen. Vrijdag avond laat werd een begin gemaakt met het neerhalen van de nog over- eindstaande muren, dit in verband met instortingsgevaar. De politie heeft goede redenen om brandstichting niet uit te sluiten. Eén daarvan is dat het vuur onge woon snel om zich heen greep. HILVERSUM, 3-8.,. Ton Planken, eindfedakteur en presentator van de NOS-televisierubriek „Den. Haag- Vandaag" heeft per 1 november a.s. zijn ontslag ingediend. Planken heeft een funklie aanvaard als weten schappelijk medewerker bij .de Eras mus universiteit m Rotterdam. Ook Fred Verbakei, verslaggever bij Den Haag-Vandaag,.heeft ontslag genomen. Hij gaat op 1 oktober al weg en wordt dan docentop de school voor de journalistiek in Utrecht. De leiding van de NOS zal met spoed trachten in de ontstane vaca tures.te voorzien, opdat. de. kontinuï- teit van de rubriek zo' weinig moge lijk in gèyaar komt. SIMPELVELD, 3-8. De bijna twee jaar oude Catelijntje Goorman uit Nijverdal is vrijdagmiddag voor de ogen van haar ouders in haar wan delwagentje onder de achterwielen van een vrachtwagen verpletterd. Het ongeluk gebeurde in Simpelveld, waar de familie Goorman met va kantie was. Het ongeluk gebeurde doordat de heer Goorman, die het wagentje voortduwde, het wagentje even los liet om zijn struikelende vi*ouw te hulp te schieten. Op de hellende weg reed het wagentje onder de vracht wagen. LA PAZ, 5-8. De twee grootste politieke partijen in Bolivia zijn zondag overeengekomen senaatsvoorzitter Walter Guevara Arze te kiezen als in terim-president, teneinde de impasse te doorbreken b\j de verkiezing van een staatshoofd. Hel akkoord werd bereikt nadat by zeven stemmingen het parlement er niet in was geslaagd een keus te maken tussen de twee be langrijkste overwinnaars bij de presidentsverkiezingen van vorige maand. De twee kandidaten, Victor Paz Estenssoro van de MNR en Hernan Siles Zuazo van de UDP, kregen niet de 73 stemmen die voor verkiezing door het parlement nodig waren. Guevara, lid van de NMR en voor malig minister van binnenlandse en buitenlandse zaken, zal een jaar pre sident zijn. Siles Zuazo won de presidentsver kiezingen van juli, maar met zo'n kleine voorsprong op zijn belang- ZIERIKZEE Fietsclub U.V.V. De vierde fietstocht van de U.V.V. zal plaatsvinden op 9 augustus. Dit maal gaat het oVer de moöie dijken naar Dreischor, waar het landbouw museum bezocht zal worden. Ver trek vanaf Grachtweg 4. Voor tijd: zie agenda. Verkoop Welfare-goederen Dinsdag 7 augustus wordt in het Rode Kruis gebouw in de Paternos terstraat 1 te Zierikzee een verkoop gehouden van Welfare artikelen. Voor tijd: zie agenda. Koele duik Zaterdagavond, 18.20 uur, kwamen twee auto's op de kruising Gracht- weg - Jannewekken - Schuurbeque Boeyestraat met elkaar in botsing. G. W. uit Nieuwegein kwam uit de Schuurbeque-Boeyestraat en ver leende geen voorrang aan S. P. S. uit Brouwershaven, die uit de richting rotonde kwam. W. vloog de gracht in en nam een fiets van W. J. uit Nieuwerkerk en een schepnet mee. Beide auto's waren total loss en de fiets was beschadigd. WESTERSCHOUWEN Papierbakken in brand Een aantal papierbakken zijn za terdagavond op het strand in brand gestoken door jongelui. Het perso neel van de reddingsbrigade heeft de brand geblust. HAAMSTEDE Zangconcerten Evenals vorig jaar zal het beken de ouderenkoor „Con Agitazione" uit Vlissingen, onder leiding van di rigent Wim Meulmeester weer twee zangconcerten te Haamstede ten beste geven. Donderdag 9 augustus zal een concert in de Gereformeerde kerk gegeven worden speciaal voor de bewoners van rusthuis „Duin oord" uit Haamstede en bejaarden centrum Borrendame uit Zierikzee. 's Avonds zal voor belangstellenden een concert gegeven worden in de Hervormde kerk. Het koor zal ongeveer met 90 le den naar Haamstede komen „Con Agitazione" is in geheel Zeeland maar ook ver daarbuiten bekend. Het hpeft vele eerste prijzen gewon nen op concoursen en behaalde zelfs een wisselbekei-, als het beste koor van geheel Nederland. Het ouderen- koor verzorgde reeds optredens in België en Duitsland. De muzikale leiding is in handen van organiste Jo van Tatenhove. (Voor tijd: zie agenda.) Lichtkogels Zondagmiddag reed de bromfiets rijder P. J. B. uit Hendrik Ido Am bacht, ter hoogte van de parkeer haven aan de Hogezoom, doordat hij achter zich keek, op de geparkeerd staande auto van W. C. K. uit Dor drecht. Beide voortuigen liepen scha de op. Wapenstokken Nadat zich tc Renesse een eenzij dig ongeluk had voorgedaan en de politic ter plaatse kwam, werd hen medegedeeld dat do bestuurder reeds naar het Zweedse Rode Kruis Zie kenhuis was vervoerd. De politic mannen merkten toen dat uit de auto drie lange wapenstokken (circa één meter lang. waarmede een mens ge makkelijk kan worden doodgesla gen) werden geworpen. Bovendien bleek dat de bestuurder helemaal niet naar het ziekenhuis was ver voerd. Een inzittende uit de auto, C. d. H. uit Rotterdam, maakte zich zo kwaad dat hij dc achterlichten van de polltie-auto kapot schopte. Hij werd ingesloten in het groepsburo te Zierikzee. Een andere inzittende brak bij het ongeluk een pols. In de auto werd bovendien nog een dolk mes gevonden. Kennelijk zijn deze lieden niet naar hier gekomen om gezellig te ge- njeten van zee. bos en strand. rijkste rivaal, dat de keuze tussen hem en Paz Estenssoro aan de volks vertegenwoordiging werd overgela ten. De militaire leiders dreigden dit weekeinde dal zij aan de macht zou den moeten blijven als men er niet KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ARNHEM. De jachtopzieners in het Veluwegebied bij Apeldoorn, waar ruim een maand geleden hondsdolheid (rabies) werd waarge nomen, hebben sindsdien geen enkel in het wild levend dier gezien, dat- mogelijk met deze ziekte besmet is. De veterinaire inspectie in Arnhem, die de jachtopzieners had gevraagd zeer waakzaam te zijn, neemt- daar om aan, dat het rabies-epidemietje in dit gebied voorgoed voorbij is. Het aanlijngebod voor honden blijft uit voorzorg van kracht. Diefstallen Afgelopen weekeinde zijn in bars verscheidene portemonnaies en handtasjes onvreemd. Ook enkele fietsen zijn gestolen. Er is getracht een BMW open te breken, maar de daders werden gestoord en het bleef bij vernielingen van het slot. Wegtijden zonder kijken Zondag om 21.00 uur vond in de Kromme Reke een botsing plaats. Mevrouw M. G. v. H. uit Eindhoven reed in de Kromme Reke voorbij een geparkeerd staande auto van B. J. L. uit Apeldoorn. Op dat moment reed L. weg zonder te kijken. Beide auto's liepen materiële schade op. Aanrijding Zondag om 13.00 uur reed brom fietser P. J. B. uit Dordrecht op de Hogezoom op een geparkeerd staan de auto. Eigenaar van de auto is W. C. K. uit Dordrecht. De brom mer raakte van voren en de auto van achteren beschadigd. DEN HAAG. 3-8. De Nederlandse regering heeft via informaties aan het ministerie van buitenlandse za ken in Den Haag geweten van het ontduiken van de economische boy cot tegen Rhodesië, waartoe de Vere nigde Naties haar leden had opge roepen. Dat blijkt uit een onderzoek in de archieven van het ministerie van buitenlandse zaken, dat het de partement heeft verricht op verzoek van de Tweede Kamercomissie voor het boycotbeleid van de grote olie maatschappijen en de Nederlandse regering. De Veiligheidsraad van de V.N. nam op 20 november 1965 een reso lutie aan. waarin VN-lcden werd ge vraagd alles te doen om de economi sche relaties met Rhodesië te ver breken en een embargo in te stellen op de leverantie van olie en olie- produkten aan dat land. in zou slagen een burger tot presi dent te kiezen. De militaire regering van Bolivia is heden-maandagochtend vroeg in spoedzitting bijeen gekomen onder voorzitterschap van generaal David Padilla. Tijdens de bijeenkomst zou den de gevolgen worden besproken van hel besluit van het congres om Walter Guevara Arce, voorzitter van het congres, te benoemen tot inte rimpresident. Dit is uit officiële bron in La Paz vernomen. DEN HAAG. Alle Nederlandse landbouwraden en - attaché's zullen van 30 augustus tot en met 15 sep tember 1979 een bezoek aan ons land brengen teneinde de persoon lijke kontakten met het thuisfront te hernieuwen. UTRECHT. Een commissie van de Gezondheidsraad heeft de minister en staatssecretaris van volksgezond heid en milieuhygiëne geadviseerd, te komen tot tien regionale centra voor postnataal chromosomenonder- zoek (onderzoek naar de dragers van de erfelijke eigenschappen in lichaamscellen bij kinderen en vol wassenen). AMSTERDAM. Amsterdam wil optreden tegen bureaus, die tijdelijk woningen of kamers verhuren zon der toestemming van de eigenaar of zonder te informeren of de tijdelijke huurder een woonvergunning heeft. Om optreden mogelijk te maken wil len b. en w. de verordening op de woning, en kamerverhuurbureaus veranderen. 23 Hoohverf is nog nooit in dit flat gebouw, dat ongeveer twee jaar ge leden gereedgekomen is, binnen ge weest. Dus keek hij wat rond en zei toen, goedkeurend knikkend: „Het ziet er hier fantastisch uit, juffrouw Alsting." „Zegt u alstublieft Grada. En ex cuseert u me af en toe, want ik ben al met m'n eten bezig." „Gaat u rustig uw gang. Ik stel enkel oen paar vragen. Om te be ginnen, Grada, hoe lang kende je Nittel?" Het meisje, dat een sigaret rookte, bleef even staan om na te denken. „Nou, kennen ik ken haar van de school al. Ze was één jaar ouder dan ik; ik zat een klas lager." „Op de middelbare school ook?" „Juist op de HBS. Zij was op de katholieke school geweest; ze was van huis uit Rooms, zoals ze dat al tijd noemde." „Dus u weet zich ook nog wel te herinneren, wat haar indertijd is overkomen?" Nu bleef ze abrupt staan. „U be doelt dat geintje met Bram Pools cn die twee andere jongens? Allicht!" „U bagatelliseert het nogal: een geintje Zoudt u zoiets leuk ge vonden hebben?" Het meisje liep rood aan. „Ik gaf door kleding cn gedragingen geen aanleiding, meneer, beslist niet! Maar zij... zoals ze er altijd bij liep ze vroeg er gewoon om!" ..Mocht u haar toen niet?" Een schouderophalen was de eer ste reaktie. „Mogen wat is mo gen? Toen nadat Bram en zijn vrienden gearresteerd waren, vond ik haar, ronduit gezegd een rotgriet. Als je altijd een uitdagende houding aahncemft cn jongens prikkelt, moet je niet gaan brullen en schreeuwen, als men je dan een keer overwel digt. Wees dan sportief en accepteer het feit, maar ga niet huilende naar de politie. Dat vond ik een gemene streek, want drie families werden door haar toedoen gescandeerd, nietwaar? Zeg dan in zo'n geval tot jezelf: ik neem wel eens op dc een of andere wijze wraak. Nee. Nittel moest het zonodig van alle torens blazen, zodat heel Dorringen het te weten kwam en de school boven dien ook een knauw kreeg. Hei haalde immers de landelijke pers? De school was de rest van de week gesloten vanwege de ontstane con sternatie en maandags bleven er meteen al achttien leerlingen weg. Die door hun ouders slante pede op een andere school worden geplaatst. Plus Bram cn zijn vrienden. Trou wens, Nittel kwam evenmin terug." Zo maakte haar sigaret uit. „Maar dat is alweer zo lang geleden en toen zo ruim anderhalf jaar geleden na haar scheiding terugkwam in Dorringen en bij mij informeerde of ik ook een onderkomen voor haar wist, kwam het mij wel zo mooi uit. dat ik iemand hier in de flat er bij kon nemen, want dat betekende, dat zij zodra ze werk had, de helft van de huur voor haar rekening zou ne men. Bovendien had ik met haar te doen: gescheiden, helemaal ontgoo cheld cn geen werk „Heel lief en menselijk. Grada. Goed. Nittel kwam dus bij jou in dc flat. En toen? Kreeg ze spoedig werk?" „Veltink, de busondernemer wilde een meisje hebben op het kantoor van de garage. Met wisselende diensten. Dat betaalt uitstekend. Ik werkte toen op het kantoor van de Door F. VAN FALCKENOORT Boerenbond. Zij nam enige tijd later die baan over." „Wacht eens even, Grada je zegt, dat ze ongeveer anderhalf jaar geleden, na haar scheiding bij jou kwam. Maar voor zover ik weet, heeft ze maar tien maanden op het kantoor van de Boerenbond ge werkt." Grada knikte. „Ja. dat kan wel kloppen. Ze was eigenlijk enige maanden part-timer bij diverse be drijven. Voor een uitzendbureau. Pas verleden jaar zomer kwam ik bij de busgarage en een week later ging Nittel mijn plaats daar innemen." „Konden jullie goed met elkaar overweg? In aanmerking nemende, dat. je haar vroeger vast niet aardig vond?" „Ik zei. u al, dat was zo lang gele den. En ze was een beetje zielig na die scheiding. Haar ex-man zat toen in de gevangenis cn zo had nauwelijks nog geld over. Ik had mot haar te doen. En wat onze we derzijdse verhouding betreft je kunt niet eeuwig kwaad blijven. Bovendien had ik wisselende dien sten: de ene week vroeg, de andere laat en de derde week reserve. Soms zagen wc elkaar nauwelijks. Nittel was ook vaak weg." „Ja, haar vrije tijd Enig idee. waar ze dan heenging? Wc zijn nog altijd geneigd de moordenaar te moeten zoeken onder haar kennissen of vrienden." „Ik kan het echt niet zeggen." ant woordde het meisje nadenkend. „In die dingen was ze erg gesloten. Weet u. meneer Nittel was ie mand, waarmee je nooit eigen zou worden. Dat type was ze helemaal niet." DINSDAG 7 AUGUSTUS NED. 1: De VPRO verzorgt de middaguitzejiding en vult die met de volgende onderdelen: Max en Maurits, de beroemde schepping van tekenaar Wilhelm Busch, Popeye en de Dick Cavett's magie show, waar in Dick Cavett de kijkers het een en ander over goochelen vertelt. Een tweede aflevering van Popeye be sluit de uitzending. Hei avondpro gramma is voor de EO, die van start gaat met een aflevering van Grizzly Adams. Vlak bij de hut van Adams woont een stel bevers. Doordat deze een dam aan hei bouwen zijn, komt Adams' huis onder water te staan. Jeruzalem-kwartet is de titel van vier documentaires over Jeruzalem. Die oude stad bestaal uit een Arabi sche, Armeense en Joodse wijk. In de eerste documentaire staat de Joodse wijk centraal, die nog een geheel authentiek karakter bezit. Daarna De wind blaast waarheen hij wil gevolgd door Ars Musica. Het omroeporkest onder leiding van Kenneth Montgomery brengt de Vierde of Italiaanse symfonie van Felix Mendelssohn-Bartholdy ten gehore. Voorts hel slot van de serie Hoe zouden wij dan leven? Dr. Schaeffer vraagt zich af hoe het on ze maatschappij zou vergaan, indien de christelijke maatschappijvisie van het toneel zou verdwijnen. De NOS vervolgt de uitzending met Hel dossier, waarin het beruchte mis daadsyndicaat van de gangster Lucy Luciano ter sprake komt. NED. 2: VARA's Popkaravaan be staat zoals gewoonlijk uit twee on derdelen: een optreden van Joyce's Poppenkasttheater en een concert van de groep Sam America's Gas- phetti. Het journaal wordt gevolgd door de laatste aflevering van De zeven van Blake. Na de explosie van het ruimteschip heeft Blake een doosje gevonden dat een medi cijn bevat, dat zo snel mogelijk aan de patiënt in kwestie moet worden toegediend. Blake begint nu een race tegen de klok. De rest van het avondprogramma wordt gevuld door een door Mark Bellocchio verfilmde versie van Anton Tsjechows De Meeuw. Het gaat in dit stuk om de volgende vier personen: Irina is een gevierd actrice. Zij heeft een zoon, Konstantin, die zich eveneens tot de theaterwereld voelt aangetrokken en die een beroemd toneelschrijver wil worden. Hij wil dit niet alleen uit eerzucht, maar ook om in de gunst te komen van de mooie Nina, die ook lonkt naar het theater en als kruiwagen de literator Trigorin wil gebruiken. Trigorin op zijn beurt heeft een oogje op Irina. DINSDAG 7 AUGUSTUS NED. 1: 13.00 Nieuws voor doven; 14.00 Max en Maurits; 14.30 Popeye; 14.35 Dick Cavett's Magic Show; 15.50 Popeye; 18.00 Nieuws voor do ven; 18.50 Fabeltjeskrant; 18.55 Nieuws; 18.59 Grizzly Adams; 19.50 Jeruzalem-kwartet; 20.20 De ivind blaast waarheen hij wil; 20.30 Ars Musica; 21.00 Hoe zouden wij dan leven?; 21.37 Journaal; 21.55 Het dossier; 22.50 Nieuws. NED. 2: 13.00 en 18.00 Nieuws voor doven; 18.55 Nieuws; 18.59 VA RA's Popkaravaan; 20.00 Journaal; 20.27 De 7 van Blake; 21.20 De Meeuw; 23.32 Nieuivs. HILVERSUM, 6-8. Half oktober zal de NCRV-televisie de opnamen uitzenden van een speciale theater show, die ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de Ko- njnkly-ke HFC onder de titel „Ko ning voetbal hi ha honderd jaar" wordt gemaakt. Het idee voor dc show komt van Dick van Bommel, Dik Bruinesleijn (hij tekent ook voor de decors), Dick van den Ende, Dick Engelbracht. Bob Löwenstein en Harry de Groot, die ook de muziek voor de show heeft geschreven. In dit spektakel, dat op 15 sep tember zijn premiere zal beleven in een speciale voorstelling voor de ju bilerende KHFC in het Haarlemse Concertgebouw, worden tal van fa cetten van honderd jaar voetbal in een speelse vorm van zang en dans onder de loep genomen. Bijvoor beeld de trainer, de scheidsrechter, de tijd van Karei Lotsy, de man van dc dondcrspeeches, het vroegere Ne derlandse elftal en het profvoetbal. DEN HAAG. 4-8. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland vinden dat er geen dringende noodzaak bestaal de regio voldoende ziekenhuisvoor ziening in Zoetermeer, een stad met ongeveer 60.000 inwoners. Er zijn in de regio voldoende zickenhuisviir- zieningen aanwezig. Wel erkent het college dat een dergelijke stad in het algemeen aanspraak kan maken op een plaatselijk ziekenhuis. Dit antwoord het college op vra gen van het CDA-stalcnlid Platteel. Deze heeft erop gewezen dat Zoeter meer een plaatselijk ziekenhuis juist dringend nodig heeft. Hij betwijfelt of ambulances in hel spitsuur wel tijdig in Voorburg of Den Haag kun nen zijn. Ook ziet hij nadelen voor bejaarden en niet-autobezitters met belrekking tot bezoekmogelijkheden. Zaterdagmorgen vroeg werd de po litie gealarmeerd omdat op camping „Duinhoeve" lichtkogels werden af geschoten. Na onderzoek bleek, dat vier jongens uit Udenhout, S„ B„ H. en v. «d. V„ in hun tent een flinke voorraad vuurwerk hadden, waaron der lichtkogels. Het vuurwerk werd in beslag genomen. RENESSE Brommer op auto KERKNIEUWS Kederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Nijkerkerveen: F. Luitjes, Kootwijk. Aangenomen naar Klooster ter Apel (part-time): H. J. Kuilart. al daar. Bedankt voor Schaarsbergcn (tocz.): H. J. Ponsteen, Oosterbeck.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1979 | | pagina 4