Felle diskussies in raad na aanval PvdA op beleid college STR E E K NIEIIWS Wel getipt, niet gepakt Dijkverhoging en aanleg van nieuwe haven in Colijnsplaat kunnen gerealiseerd worden Topconferentie Gemenebest Professionele krakers plegen inbraak bij Groothandel De Brug Geen keien voor koningin Libanon- militairen weer thuis Nieuwe bluspoging Atlantic Empress Staatssekretaris wijst negatief advies over dependances af Onderwerp perceel ring Haamstede: Advokaat Menten aangewezen Drukte op wegen verwacht Ghanezen in Zeeuwse cel Bestuurder gedood door baksteen Bezetters synagoge willen beslissing HAAMSTEDE, 2-8. In de maandagavond gehouden raadsvergadering van de gemeente Westerschonwen raakten de gemoederen weer eens verhit bij de beha ti de ling van het antwoord van het kollege op de door het raadslid P. H. Canters (PvdA) in de vergadering van 18 juni j.l. gestelde vraag over de crfbebouwing van een pereeel aan de Ring te Haamstde. Dit perceel, toebehorende aan de heer M. J. Krynse Locker te Rcnes- se, is voor 100"/o bebouwd, terwyl volgens het bestemmingsplan Kom Haamstede maar een bebouwing van 75is toegestaan. Het kollege deelde in haar ant woord mee, dat er thans een onder zoek gaande is of het wenselijk en mogelijk is de bestemmingsplanbe palingen te verruimen met betrek king tot de bebouwingsmogelijkhe den van bouwpercelen van detail handel en/óf horecabedrijven. Aan gezien er reeds meerdere verzoeken hiervoor zijn ingediend zal bezien worden of het verdiepen van de bouwstrook of een groter bebou wingspercentage van erfbestemmin- gen de oplossing kan zijn. Daartoe zal overleg gevoerd wor den met de landelijke Midden standsorganisatie, terwijl tevens wellicht overleg met het kollege van gedeputeerde staten noodzakelijk zal zijn. Hangende dit onderzoek heeft het kollege besloten geen aanschrij ving tot afbraak naar de eigenaar van het onderhavige perceel te doen uitgaan. Daar de heer Canters mo menteel met vakantie is, werd het woord gevoerd door de fraktieleider van de PvdA de heer J. Lustig, die zei, dat zijn fraktie met stijgende verbazing kennis had genomen van het kommentaar van het kollege met betrekking tot deze illegale bouw. Daar hier een mederaadslid by is betrokken kon hy niets anders zeg- COLIJNSPLAAT, 2-8. Colynsplaat kan opgelucht ademhalen. Woens dagmiddag is besloten, dat de dyk- verhogingswerkzaamheden by Co lynsplaat en de daaraan gekoppelde aanleg van een nieuwe haven door kunnen gaan. Het financiële gat van 1,4 miljoen gulden, dat Colijnsplaat afhield van zijn storm veiligheid, is na een week krootsachtig overleg met onder meer het ministerie van verkeer en waterstaat en van economische za ken, het provinciaal bestuur en het waterschap Noord-Beveland. ge dicht. „Ongelooflijk opgelucht'" Hét werk zal nog deze week ge gund worden, waarna volgende week met de eigenlijke werkzaam heden kan worden begonnen. We zijn ongelooflijk opgelucht, zei bur gemeester J. van de Linde na afloop van de besprekingen. We zijn blij dat de bevolking van Colijnsplaat na jarenlang in onzekerheid ver keerd te hebben, nü vóór 1 decem ber achter een storm veilige dijk zit. De gemeente Kortgene, waaronder Colynsplaat valt, zou zelf 3,6 mil joen bijdragen voor deze aanleg. En kele weken geleden bleek echter dat dit bedrag door kostenstijgingen 1,4 miljoen hoger zou uitvallen en dat was voor de gemeente Kortgene een te hoge prys. Temeer daar ze voor de inrichting van de haven zelf ook nog DEN HAAG, 2-8. De president van de rechtbank te Rotterdam, waar naar op 22 mei de zaak-Menten door de Hoge Raad is verwezen, heeft mr. E. W. J. H. de Liagre Böhl, advokaat te Rotterdam, aangewezen op te tre den als raadsman van Pieter Ni co laas Menten. Aldus heeft de woord voerster van het ministerie van jus titie namens de rechtbank meege deeld. Mr. L. van Heijningen heeft vori ge week de verdediging van Menten neergelegd. De officier van justitie te Rotterdam heeft daarop ingevolge artikel 41 lid 2 van het wetboek van strafvordering de president van de rechtbank verzocht deze verdachte ambtshalve een raadsman tóe te voe gen. Mr. De Liègre Böhl is 43 jaar oud en is sinds 1963 in Rotterdam gevestigd als advocaat. eens een bedrag van 5,8 miljoen moet neertellen. Voor de watersport vormt de woensdag gevonden oplossing ook een gelukkige gebeurtenis. De lig gelden voor de ongeveer zeshonderd jachten zullen volgens burgemeester Van de Linde zeker niet boven de vijftig gulden per vierkante meter komen. DRIEBERGEN, 2-8. Het komend weekeinde,"wanneer de bouwvakva kantie afloopt, wordt druk verkeer op de Nederlandse wegen verwacht. Vrydag kan vooral in de middag en avond een levendig verkeersbeeld ontstaan, mede door de huiswaarts kerende vakantiegangers, aldus de ANWB. Op de grote doorgaande oost-west en zuid-noord-verbindingen en de grensovergangen kan enige vertra ging ontstaan. Zaterdag wordt even eens druk vakantieverkeer verwacht met kans op vertraging op de grote doorgaande wegen, de Veluweroute, de Zeelandroute, de grensovergan gen en de verkeersknooppunten rondom Eindhoven. Voor zondag wordt vooral in de ochtenduren eenzelfde verkeersbeeld verwacht als zaterdag. MIDDELBURG, 1-8. In diverse groepsbureaus van de rijkspolitie in Zeeland zitten momenteel zeventien Ghanezen ingesloten, die woensdag tijdens een aktie rijkspolitie in Borssele en de districtsrecherche van de rijkspolitie in Zeeland zijn opgepakt. De zeventien Ghanezen waren door het inlegbedrijf SVZ in het Zeeuwse Baarland aangetrok ken, nadat de directie van het be drijf er niet in was geslaagd Neder landers aan te trekken. Dé zeventien Ghanezen bleken il legaal in Nederland te verblijven en ze beschikten bovendien niet over de vereiste papieren. Alle zeventien zijn ingesloten in verschillende groepsbureaus en zullen heden (don derdag) worden uitgewezen. Tegen de directie van het inleg bedrijf is proces-verbaal opgemaakt. LUSAKA. De Britse premier Mar garet Thatcher heeft woensdag, by het begin van de topkonferentic van het gemenebest in Lusaka, die acht dagen zal duren, een nauw verholen aanval gelanceerd op de Nigeriaanse maatregel, de Britse oliebelangen in Nigeria over te nemen. Later diende de Britse minister van buitenlandse zaken, lord Car- rington, een krachtig protest in bij zijn Nigeriaanse ambtgenoot, genc- raal-majoor H. E. O. Adefopc, toen beiden elkaar ontmoetten op oen openlucht-receptie, aldus is uil Brit- se kringen vernomen. De Gemenebest-conferentie, waar aan 41 landen deelnemen, werd ge opend door president Kenneth Knun- da van Zambia, die in zijn wel komstrede het bewind in Salisbury van bisschop Abel Muzorewa aan de kaak stelde, Rhodesië „Wat wij thans in Salisbury heb ben is blanke macht gehuld in zwart", aldus Kaunda. „Rhodesië is nog steeds in opstand. Zijn leiders zijn rebellen tegen de kroon. Er is een zich uitbreidende bevrijdings oorlog aan de gang onder leiding van het Patriottisch Front om een eind aan de rebellie te maken. Afrika zal deze oorlog winnen." Verwacht word!, dat de kwestie Zimbabwe-Rhodesië op de topconfe rentie zal domineren, waarbij Zam bia, Tanzania, Nigerië en andere Afrikaanse staten pogen mevrouw Thatcher er van af te brengen, het bewind in Salisbury te erkennen of de ekonomische sankties er tegen op te heffen. gen dan dat hier vriendjespolitiek wordt bedreven. In de vorige raads vergadering is nog een beroepschrift behandeld van de heer M. B. Vogel, waarbij vergunning werd gevraagd voor het plaatsen van een tuinhuisje by een rekreatiewoning op het bun galowpark „De Schouwse Stee" aan de Lageweg. Terecht werd toen door de raads voorzitter gesteld dat het de bedoe ling is, dat het bouwsel wordt afge broken. De heer Van Zuijlen beaam de toen, dat de situatie ten aanzien van bergruimte moeilijk is maar dat hij erop tegen is, dat bouwsels blij ven bestaan die weg moeten. Door de fraktie van de PvdA werd nu gekonstateerd dat er met twee ma ten wordt gemeten. In haar kommentaar zegt het kol lege: „aangezien er reeds meerdere verzoeken te dezer zake zijn inge diend zal bezien worden of het ver diepen van de bouwstrook of een groter bebouwingspercentage van erfbestemmingen de oplossing kan zijn". Dit wil zeggen, dat wanneer er meerdere aanvragen komen voor een bouwsel bij een rekreatiewo ning, ook dit zal worden overwogen om daarvoor een oplossing te vin den, vond de heer Lustig. Of geldt deze oplossing alleen voor een raadslid, liet hij er op volgen. In strijd met bestemmingsplan De fraktie van de PvdA meent, dat de bouw in strijd is met het gel dende bestemmingsplan en dat deze illegale bouw dient te worden afge broken. Aangezien door het kollege daartoe het initiatief dient te wor den genomen, wordt gekonstateerd, dat het kollege medewerking ver leent aan een onwettige handeling. Wordt hiertegen niet door het kolle ge opgetreden en de nodige maatre gelen daartoe getroffen dan zal de PvdA-fraktie zich in dit geval tot het kollege van gedeputeerde staten moeten wenden met het verzoek om het kollege van Westerschouwen tot 'de orde te roepen omdat een derge lijke handelswijze voor toekomstige gevallen reperkussies kan hebben. Dr. H. J. van Zuylen zei het eens te zijn met de heer Lustig, dat ille gale bouwsels moeten worden afge broken. Waar hij wel bezwaar tegen maakte was het bestaan van twee verschillende normen ten aanzien van Renesse, waar wel een 100°/o be bouwing mag plaats vinden, en Haamstede waar een bebouwing van 75% is toegestaan. Hij vroeg zich af, of het wel juist is, dat er twee verschillende rege lingen bestaan. Naar zijn mening moeten belde kernen gelijk worden behandeld, en zal het bestemmings plan voor de Kom Haamstede moe ten worden gewijzigd. De heer Lustig merkte hierbij op, dat het kollege de bestemmings plannen moet uitvoeren zoals zij er liggen en als dit niet wordt gedaan heeft iedere burger een vrijbrief om hiermee door te gaan. Als een raadslid dit zelf gaat doen, is hij volkomen fout, zei de heer Lustig. Onwettige bouw Raadsvoorzitter De Feiter was het eens met de stelling, dat het mo menteel een onwettige bouw is. Door het kollege is hiervan kennis genomen en men zal maatregelen gaan treffen. Momenteel is de zaak nog in onderzoek en met de heer Krijnse Locker heeft reeds een be spreking plaats gehad. Dat er met twee maten zou worden gemeten ontkende de raadsvoorzitter ten stelligste evenals wethouder P. M. v. d. Aarsen. Het verwonderde de heer Lustig dat deze zaak nog nimmer in de kommissie R.O. is geweest. De heer Hoogerhuis zei zich er al altijd aan te hebben geërgerd dat er voor Renesse een 100 procent be bouwing was en voor Haamstede 75 procent. Hij zou graag zien dat het bestemmingsplan voor Haamstede zou worden gewijzigd, waardoor het mogelijk zou zijn om daar ook een 100 procent bebouwing toe te staan. De heer J. v. d. Berge voelde ook wel voor de 100% bebouwing te Haamstede, maar dan niet voor de horeca-sektor. De heer Van Zuylen zei by het standpunt te blyven, dat als er onrechtmatig wordt gebouwd, dit moet worden vcrwyderd. Voor wat Renesse en Haamstede betreft zag hy graag geiykc monniken gely- ke kappen. Het standpunt van de heer v. d. Berge kon hij -niet begrijpen om hierbij een uitzondering te maken voor de horeca-sektor. De heer Lustig liet nog horen dat de norm van 75 procent door gede puteerde staten is vastgesteld en dat het bestemmingsplan voor de Kom Haamstede pas in 1974 door de raad is vastgesteld. In het instellen van een onderzoek door het kollege had hij niet het minste vertrouwen, „dit gaat dan zeker 10 jaar duren", liet hij horen. KERKWERVE Vakantlespeelweek gaat niet door Nogmaals wordt bekend gemaakt dat de vakantiespeelweek voor de lagere schooljeugd, die gepland was voor de week van 6 augustus vanwe ge de geringe belangstelling niet door zal gaan. In de plaats daarvan zal waarschijnlijk een film worden gedraaid in het Verenigingsgebouw. De datum, tijd en de titel van de film(s) zullen nog worden meege deeld. Nieuwe burgemeester Op de dag van de installatie zal de nieuwe burgemeester van Midden- schouwen, de heer W. den Boer, zich ook even in Kerkwerve laten zien. Vrijdagmiddag (3 augustus) zal de burgemeester een rondrit maken in een open koets waarna de installatie te Scharendijke zal plaatsvinden. Om één uur wordt de nieuwe bur gervader verwacht. De route dié ge volgd zal owrden is Verseputseweg, Kerkweg, Ring, Weelweg en Heu- velsweg. Het Oranjekomitee van Kerkwerve heeft de inwoners ver zocht voor deze gelegenheid de vlag uit te willen steken, 's Avonds is de eerste burger in het Verenigingsge bouw aan de Beatrixstraat (voor tijd zie agenda). De inwoners van het dorp worden dan in de gelegen heid gesteld kennis te maken met burgemeester en mevrouw Den Boer. SCHUDDEBEURS ZIERIKZEE, 30-7. Maandagavond is in het groothandelsgebouw „De Brug" aan het industrieterrein een inbraak gepleegd. Diverse goederen met een totale waarde van f 7000,- werden gestolen. Tegemoet komen De vi'achtauto, betrokken bij het ongeval op de Heereweg maandag middag, kwam de vier paarden niet. achterop, maar tegemoet. Feil blijft echter, dat de paarden links, dus aan de verkeerde kant van de weg reden. OOSTERLAND Opbrengst kollekte Onder leiding van de heer D. I. van de Velde werd in de maand juli weer gekollekteerd ten bate van de Mbuma-zending door Ellie Bakker, Connie de Bruine, Chris &SH öer Hulle, An ja en Tineke Meerman, Ananne Morks en Jannie Steenpoorte. De opbrengst bedroeg' in genoemde maand de mooie som van f 261,25. Hiervoor veel dank- .woorden aan de geefsters en gevers, leiding en kollekftanten. Ophalen oud papier en vodden Zaterdag 4 augustus zal het komi- tee van de zending der Gerefor meerde Gemeenten weer oud papier en vodden ophalen. Ongeveer negen uur wordt gestart met tractor en wagen en de burgerij wordt beleefd verzocht het oud papier en even tueel de vodden gereed te leggen aan straat of trottoir hetgeen een vlotte afvoer bevordert. De bedrijfsleider de heer M. zag een blauwgrijze BMW staan, waarin twee mannen met verrekijkers, waarop hij de politie waarschuwde. Bij aankomst van de politie en later de regionale recherche was de auto verdwenen. De heer M. had het DODEWAARD, 1-8. De 27-jarige H. W. Binsbergen uit Tiel, die woensdagmorgen vroeg in Dode- waard dood achter het stuur van zijn auto werd aangetroffen, blijk om het leven te zijn gekomen door een met opzet door de voorruit gegooide bak steen. De rijkspolitie heeft woensdag" in de loop van de dag twee mannen aangehouden. Het zijn S.W. (32) uit Ophemert en D. van T. (19) uit Do de waard. Ruzie De politie is er achter gekomen, dat tussen het slachtoffer en beide daders een reeds jaren slepende ru zie bestond. Die ruzie betrof allerlei zaken, aldus de politie. De directe aanleiding woensdagmorgen heeft de rijkspolitie nog niet kunnen achter halen. Er was in elk geval stevig ge dronken. Beide arrestanten zijn goe de bekenden van de politie. Zij ver oorzaakten al eerder moeilijkheden. Ze weigerden te vertellen wie van de twee de steen heeft gegooid. SCHIPHOL, 1-8. Op Schiphol is woensdagavond opnieuw een gedeel te van het Nederlands detachement Unifiltroepen uit Libanon terugge keerd. Met een chartervlucht arri veerden 129 militairen waarvan de aankomst voor 90 procent van hen meteen het einde van de vervulling van de militaire dienstplicht bete kende. Voor een van hen, dienstplichtig soldaat eersteklas Gerrit van Dijk, verliep de thuisreis naar Nederland anders dan was verwacht. Woens dagmorgen vroeg was hij uit een vrachtwagen gevallen, waarvan vol gens de legervoorlichtingsdienst door nog onverklaarbare oorzaak de laadklep opengesprongen was. Met vermoedelijk heupletsel moest sol daat Van Dijk de reis op een bran card maken. Direct na aankomst werd hij naar het militair hospitaal in Utrecht vervoerd. GRONINGEN. De 23-jarige Gro ninger I. M. is woensdagavond door een vriend dood in zijn woning aan getroffen. Medisch onderzoek wees uit dat M., die bekend stond als he roïnegebruiker, zich foutief heeft ingespoten of een overdosis heroïne heeft genomen. DEN HAAG, 1-8. Met de verwe zenlijking van een monument voor koningin Wilhelmina is de gemeente Den Haag nu even ver als tien jaar geleden. Toen benoemde het minis terie van CRM de commissie natio naal monument koningin Wilhelmina De commisie heeft nu haar werk zaamheden voortydig beëindigd. De kommissie van c.r.m. koos des tijds voor een keienlint door de Haagse binnenstad, een ontwerp van de architekt F. van Dillen en beeld houwer H. Petri. Toen de Haagse ge meenteraad, na jarenlange onenig heid, in mei tegen het lint stemde,, toonden de kommissieleden en dé ontwerpers zich niet bereid om mee te werken aan een nieuw monument voor de overleden vorstin. Na „acht jaar overtuigde inzet" voor het ontwerp van Petri en Van Dillen achtte de kommissie het niet meer mogelijk een eventuele nieuwe opdracht te aanvaarden. ROTTERDAM, 2-8. Sleepbootbe manningen van Smit Internationale en Bugsier (Hamburg) zijn klaar voor een nieuwe poging om de bran dende tanker „Atlantic Empress" te blussen. Het wachten is op een mo ment dat het vuur iets afzwakt. „Nu is de hitte nog verzengend," zegt een woordvoerder van Smit in Rotter dam. De overige omstandigheden zijn iets verbeterd. De zuidoosten wind is gaan liggen en de deining is ook een stuk minder. De sleepboot „Zwarte Zee" - die dagelijks de rap porten doorgeeft aan het hoofdkan toor in Rotterdam - houdt de fakke- lende tanker nog steeds in een posi tie, waarbij de wind de vlammen van het schip afblaast. kentekennummer opgenomen. Een groot deel van de politie werd tij dens het onderzoek weggeroepen voor een vechtpartij in ,,'t Roefke" te Renesse met vijftien a twintig Ambonezen. Er heerste daar een» zeer explosieve sfeer. De recherche ging met de be drijfsleider het gebouw binnen en ontdekte een doorgeknipt alarm systeem, vingerafdrukken en breek ijzers. Vermist werden zeven maal twee honderd sloffen sigaretten, cassetterecorders, kleuren tv's, zwart-wit tv's en cassettebandjes. Professioneel Met het natrekken van het kente ken van de BMW ontstond het ver moeden dat de daders professioneel en bewapend waren. Daarop werden de Grevelingendam, de Zeelandbrug en de Brouwersdam afgezet door de politie en werden de wetsdienaars bewapend met karabijnen. De Her mandad stelt een nader onderzoek DEN HAAG, 1-8. De Haagse ge meente moet snel beslissen of de Turks-Islamitische bezetters van de synagoge in Den Haag, het gebouw voorgoed als moskee mogen blyven gebruiken. De onzekerheid, waarin de Turken nu verkeren is voor hen ondraaglijk. Dit heeft een woord voerder van de bezetters woensdag desgevraagd meegedeeld. De gemeente liet eerder deze week weten dat de Islamitische gemeen schap voorlopig haar diensten in de synagoge kan blijven houden, maar dat een definitief besluit nog min stens een maand op zich laat wach ten. De Turken, die vorige week nog zeiden bereid te zijn om eventueel een ander gebouw dan de synagoge te aanvaarden, gaven woensdag te kennen de Joodse kerk niet meer te willen verlaten. De Islamitische vereniging overweegt een bod te doen op de synagoge. Zij heeft in middels met een geldzinzamelings- aktie ongeveer honderdduizend gul den bij elkaar gehaald. Gezinsvervangde tehuizen Clan vorming „Men gaat niet recht door zee" en tegen ons wordt niets anders dan aan clanvorming gedaan." aldus de heer Lustig. De heer Krijnse Lokker merkte ten slotte nog op, dat het om éér golfplaat met een gat erin gaat waarmee hel kollege wc) met de vraag komt te zitten wanneer de rest van 25 procent overbebouwing heeft plaats gevonden. UTRECHT. 1-8. Staatssecretaris Wallis de. Vries (erm) heeft de zie kenfondsraad laten weten dat hy het niet eens is met het advies van de raad. geen raad beschikbaar te stellen voor nieuwe dependances by gezinsvervangende tehuizen voor geestclyk gehandicapten. De staatssekretaris vreest - in te genstelling tot de meerderheid van de raad - geen „aanzuigende wer king" van de dependances. Boven dien passen de dependances volgens hem in de ontwikkelingen die zich voordoen in de zwakzinnigenzorg. In de dependances - kleine huizen - wonen drie tot vijf licht geestelijk gchandikapten. die in noodgevallen kunnen terugvallen op de begelei ding van het gezinsvervangende te huis waarin ze oorspronkelijk woon den. Grotere zelfstandigheid Er zijn op het ogenblik driehon derd gezinsvervangende tehuizen mot in totaal ongeveer 6.500 bewo ners. Sommige bewoners krijgen in dc loop van de lijd behoefte aan een grotere zelfstandigheid en in de van de inrichting tot begeleide kamerbe woning variërende keten van voor zieningen past daarom volgens de staatssekretaris ook de dependance. WIELRENNEN Avond-fiets-driedaagse Na het sukses van de in het vori ge zomerseizoen voor de eerste maal georganiseerde avond-fiets-driedaag- se heeft de sportvereniging DFS te Burgh-Haamstede ook deze zomer weer besloten een avond-fiets-drie- daagse te organiseren. Het evene ment zal worden gehouden op dins dag, woensdag en donderdag 7-, 8- en 9 augustus. In grote trekken zullen de volgen de routes worden gevolgd: dinsdag, Burgh, Westenschouwen, Burghsluis, Haamstede, Jonge Jan Boeijesweg, Vuurtoren, Vertonsweg, Burgh. Woensdag: Burgh, Haamstede, Renesse, Noordwelle,- richting Elle- meel, Helleweg, Rampweg, Schol- derlaan, Jan van Renesseweg, Zee- anemoonweg, Capelwcg, Vroonweg, Haamstede, Burgh. Donderdag: Burgh, Haamstede, PI om pet oren, Serooskerke, Noord welle, Haamstede, Burgh. De start en de finish van de rou tes is op het sportpark van Zuijen aan de Leliëndaleweg te Burgh waar men zich ook voor deze drie daagse kan laten inschrijven op maandag 6 augustus van 19.00 tot 20.00 uur en dinsdag van 18.00 tol 19.00 uur. De start op alle drie de avonden is vastgesteld op 19.00 uur. Door de organisatoren wordt er de aandacht op gevestigd dat deze tochten, welke allen over een afstand van om en nabij de 22 km gaan, gezien moeten worden als toeristische tochten. Op racers die er een wedstrijd van willen maken wordt dan ook geen enkele prijs gesteld en deze lieden worden dan ook aangeraden dal zij er goed aan doen om maar thuis te blijven. Aan het slot van de drie daagse fietstocht zal er op het sportpark Van Zuijen een barbecue worden gehouden. DUIVENSPORT P.V. „Zonnemaire" Concours 14 juli, Ruffec. Afstand 690 km. C. Wesdorp 1; A. dc Wilde 2; A. J. Flikweert 3. 4. 8: Joh. Flikweert 5. 6. 7. Concours 14 juli, Noyon. Afstand 247 km. A. J, Flikweert 1, 4, 6, tt; Ant. Pleune 2; C. Wesdorp 3; A. de Wil de 5, 9; Joh. Flikweert 7. 10. Conoours 14 juli. St. Qucntin (jonge duiven). Afstand 214 km. A. de Wilde 1, 7. 8. 11. 15, 21, 22; G. Flikweert 2. 3. 4. 5, 12. 19: A. J. Flikweert 9. 10. 14. 18. 20; Anl. Pleune 13; G. J. Kunst 17; C. Wes dorp 6, 16. Concours 28 juli, Bergerac. Af stand 306 km. A. J. Flikweert 1. 2, 7; C Wes dorp 3; Joh. Flikweert 4. 5. 6.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1979 | | pagina 5