BALK EN SPLINTER VVV-Renesse gaat gasten nog meer service bieden 5% extra verstandig met energie móét toch haalbaar zijn: kamer leeg? lichten uit. Olieprijzen lopen uit de hand Ook aan eigen inwoners Boek Jan Terlouw over werkgelegenheid Aktiekomité eist sluiting centrale Dodewaard Hoge waardering verjaardag programma Koningin Juliana ELEKTR0 LIEVENSE /lï.Rlk/.KLSCHE NIEUWSBODE Vividag 1Ü inrl 1979 Nr. 225U7 9 RENESSE, 17-5. Tijdens de vergadering van de VVV- Renesse stelde de voorzitter, de heer Joh. Hanse, de bouw van het nieuwe kantoor aan de orde. Iiy vertelde dat de bouwprijs f 113.615,- zal bedragen (exclusief B.T.W., want deze is immers voor de VVV aftrekbaar). MONTREAL. Nog maar een week en de Canadezen kunnen naar de stembus voop algemene verkiezingen maar tot nog toe schijnen zij niet erg geïnteresseerd hoewel er belangrijke zaken op het spel staan. Alle analys- ten constateren een opvallende on verschilligheid bij het kiezerskorps en uit opinie-onderzoeken is geble ken dat één op de drie Canadezen nog geen keuze heeft bepaald voor de verkiezingen van 22 mei. DEN HAAG, 17-5. Het voortschrij den van de techniek Is niet tegen te houden. Het is beter een brede maatschappelijke discussie te hou den over de vraag, hoe die voort schrijding positief kan worden aan gewend dan de gevolgen te bestrij den met handhaven van arbeids plaatsen in verouderde bedrijven. Is de teneur van het boek „Mor gen brengen", van Jan Terlouw, fraktieleider D'66 en Walter Zeg veld, werkzaam bij de stafgroep strategische verkenningen van TNO. Terlouw bood het eerste exem plaar van het boek aan minister Van Trier van wetenschapsbeleid aan. Deze zei dat hij rond Prinsjes dag met een innovatienota komt, waarin zal worden aangegeven hoe de technische ontwikkelingen beïn vloed en bestuurd zouden moeten kunnen worden. DODEVVAARD, 17-5. Het aktieko mité „Stop Dodewaard" heeft in een brief aan de ministers Ginjaar (volksgezondheid), Albeda (sociale zaken) en Van Aardenne (economi sche zaken) onmiddellijke sluiting van de kerncentrale Dodewaard ge- eist. Het comité bepleit de instelling van een onafhankelijke kommissie van onderzoek naar de veiligheid van de centrale. Aan de verzekering van minister Ginjaar, dat de centra le geen gevaar oplevert voor de om wonenden, hecht het comité geen waarde. Ook moet er op zo kort mo gelijke termijn een stralings- en be volkingsonderzoek komen in de dor pen rond de centrale. Het actiecomité is verder bezorgd over het feit dat bij de ongeveer tweeduizend inwoners van het kerk dorp Deest (op 300 meter van de cen trale) geen rampenplan bekend is. Hij wees er nog eens op, dat de gemeente een openbaar toilet tegen het kantoor aan zal bouwen. De te keningen hiervoor en voor het VW kantoor zijn vervaardigd door de dienst gemeentewerken van Wester- schouwen. Beide gebouwen zullen toegankelijk zijn voor invaliden. In het kantoor zal, speciaal iten behoe ve van gasten in een rolstoel, een deel van de balie zijn verlaagd. Men verwacht dat binnenkort, waar schijnlijk zo tegen juli, de vergun ning zal afkomen. Men zal dan di- rekt de opdracht doen uitgaan en men zal dan ook de velen die een toezegging hebben gedaan voor een renteloos voorschot benaderen. Aansluiting L.I.D. De voorzitter deelde vervolgens mee, dat de WV Renesse sinds kort is aangesloten bij de L.I.D. (logies informatie dienst). Dat betekent dat men bij de aangesloten kantoren voor de okmende nacht logies kan boeken in Renesse zelf maar ook in een plaats waar een L.I.D.-VVV- kantoor is. Deze vorm van service verlening biedt de zekerheid aan huurder en verhuurder. De logies kosten worden op het kantoor waar men reserveert betaald en daarbij is de huurder dan reserveringskosten verschuldigd. Op alle aangesloten kantoren ligt een lijst waarin alle kantoren staan die bij de dienst zijn aangesloten. Vooral tijdens de pie- DEN HAAG, 17-5, Door 'de ont wikkelingen in Iran en Saoedi-Ara- bië, het onvermogen van de West- europese landen om hun energiever bruik drastisch te beperken, en het verzet van het Amerikaanse congres tegen de besparingsplannen van president Carter is er op de inter nationale oliemarlct een chaotische toestand ontstaan. De prijzen op de Rotterdamse oliemarkt zijn sinds maandag volstrekt uit de hand gé- lopen, aldus gezaghebbende kringen in Den Haag. Daarom zullen de mi nisters van buitenlandse en van economische zaken van twintig Westerse geïndustrialiseerde landen, die maandag en dinsdag in Parijs in het kader van het Internationaal Energie Agentschap (IEA) bijeenko men, proberen afspraken te maken om de huidige subkrisis, eri een mo gelijke toekomstige echte krisis, het hoofd te bieden. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. De omvanglij ke verschroting van zeeschepen heeft zich in de eerste paar maanden van dil jaar ongewijzigd voortgezet, zo blijkt uit een statistiek van de scheepvaart van het Instituut voor Maritieme Economie in Bremen. Als gevolg van de overcapaciteit zijn in de afgelopen twee jaar veel meer schepen naar de sloop gegaan dan de jaren daarvoor. HOEVELAKEN. Het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten vindt het onjuist dat minister Beelaerts van Blokland van volkshuisvesting niet van plan is de aanwijzing van ver- beteringsgebieden te stimuleren. Het "Bouwfonds vindt dat het daardoor onzeker is of het zo moeizaam op gang gebrachtè proces van buurtge richte aanpak van partikuliere wo ningen ononderbroken vervolgd kan worden. DEN HAAG. De metaalwerkgevers (FME) zijn bereid in te gaan 'op het voorstel van de industriebonden NVV en NKV om nog eenmaal bij elkaar te komen over de CAO-Groot- metaal 1979. De werkgevers hebben dit de bonden maandag per brief la ten weten. Het gesprek in de Raad van Overleg Metaalindustrie (ROM) 7.aI plaatsvinden op 23 mei. UTRECHT. Het College voor Zie kenhuisvoorzieningen heeft aan staatssecretaris Veder-Smit (volks gezondheid) adviezen uitgebracht over de ziekenhuissituatie in Ken- nemerland en over die in het Gooi. In beide regio's is voor 1990 een aan zienlijke vermindering van het aan tel bedden nodig, aangezien de zie kenhuizen er nu gezamenlijk veel meer hebben dan volgens de gelden de norm (vier bedden per duizend inwoners) is toegestaan: in Kenne- merland 30 procent en in het Gooi nog meer. AMSTERDAM. Het Amerikaanse Carlgill-concert heeft besloten een fabriek voor het verwerken van zon nebloemzaad te vestigen in het wes telijk havengebied van Amsterdam. Het nieuwe bedrijf, dat een investe ring van 40 miljoen gulden vergt, zal aan ongeveer 125 mensen werk geven, aldus een mededeling van Cargill. Het conöern heeft al fabrie ken in Amsterdam,, Bergen op Zoom en Zaandijk, waar resp. soja-olie en plantaardige eiwitten, glucose en technische olieën worden geprodu ceerd. ROTTERDAM. Twee en een half jaar geleden als populaire bromfiets verdwenen en nu weer terug, zij het air, snorfiets: de Solex, waarvan er sinds 1948 zo'n zevenhondeidduizend zijn gemaakt. DEN HAAG. Staatssecretaris Ha- xekamp van eknomische zaken wil het aantal weekend-antiekbeurzen indammen. Hazekamp wil voor schriften zo wijzigen dat slechts ont heffing kan worden verleend voor driedaagse manifestaties. ken kan het systeem er voor zorgen dat toeristen niet vele kilometers moeten rijden, om dan toch nog het bordje „vol" voor de neus te krijgen. Theater bespreekburo De VVV Renesse heeft zich tevens aangesloten bij het theater bespreek buro. Dat houdt in, dat men op het kantoor te Renesse plaats kan be spreken voor nagenoeg al het thea- tergebeuren in Nederland. Evenals bij het vorige systeem worden de kosten meteen op het kantoor be taald en zijn reserveringskosten ver schuldigd. Van deze laatste service van de VVV is iets waarvan ook de eigen inwoners van de streek kunnen profiteren. Advertentie MAASTRICHT. De geestelijke nood in Zuid-Limburg als gevolg van de enorme werkloosheid heeft een diepe indruk gemaakt op de de legatie van de Christen-Democrati sche fraktie van het Europees par lement die een driedaagse studiecon ferentie in deze regio heeft gehou- oen. Dit zei woensdagmiddag het CDA-delegatielid W. Vergeer op een perconferentie in Maastricht. „We hadden er tot nu toe geen notie van hoe groot het probleem van de aan drugs en alkohol verslaafden wel is in een stad als Heerlen", zo zei hij. HILVERSUM, 17-5. Volgens voor lopige kijkcijfers heeft het program ma „Alstublieft Majesteit", dat ,op koninginnedag ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van ko ningin Juliana door de NOS en de AVRO via de televisie is uitgezonden 8,3 gekregen. Dat is zelfs hoger dan de uitzonderlijk hoge waardering van het befaamde oudejaarsavondpro gramma van Wim Kan enkele jaren geleden, dat 8,2 kreeg. Naar het pro gramma „Alstublieft Majesteit" heb ben volgens die cijfers ongeveer 5,5 miljoen Nederlanders zitten kijken. Wat biedt de BEELDBUIS? ZATERDAG 19 MEI NED. 1:Het jeugdmagazineWat je zegt ben je zelj waarmee de mid daguitzending aanvangtstaat in het teken van Het jaar van het Kind. Aan de jeugdige kijkers wordt onder meer uitgelegd wat zo'n jaar nu eigenlijk inhoudt en wat het ver schil is tussen het leven van een kind in de Derde Wereld en dat van een Nederlands kind. Daarna het programma Daar loop je voor, waarin een kijkje wordt genomen in Thailand het land waarnaar toe de opbrengst wordt gezonden van de aktie Help een handje met je voe ten. Over deze aktie gaat het vol gende programma dat door Ad Vis ser wórdt gepresenteerd en waarin een reportage is te zien van de fees telijke afsluiting in het Shetland- ponypark Slagharen, 's Avonds om te beginnen een avontuur van Bolke de Beer gevolgd door het Twaalf provinciën spel dat op poten werd gezet ter gelegenheid van de her denking van vierhonderd jaar Unie van Utrecht. Barend Barendse en Dick Passchier presenteren dit Zes- kqmpachtige gebeuren. Na het jour naal en weerbericht gaat de uitzen-, ding verder met U zij de glorie, waarin dit keer diverse koren uit Rotterdam en omgeving aan bod ko men. NED. 2: Klaas Vaak presenteert de Tros Top 50 dat gevolgd wordt door het amusementsprogramma Studio duo, dat in eerste instantie draait om het dans en zangduo Daphne en Deborah, een soort Kess- lertweeling Voorts wordt de muzi kale omlijsting verzorgd door The Webb Twins, Mini en Maxi, Louis van Dijk en Jules de Corte, Anita Meyer en Hans Vermeulen en dc Ierse groep Duane's. Na afloop hier van brengt dc TROS het derde en vierde deel van Anna Karenina. Le vin vertrekt ontmoedigd omdat Kit- ty niet met hem wil trouwen maar met Vrnosky. Dat denkt hij tenmin ste, want Vronsky is tot diep ver driet van Kitty alleen geïnteres seerd in Anna. Vronsky en Anna zien elkaar dagelijks. Hun liefde wordt zo sterk dat Anna haar man vertelt dat ze er een minnaar op na houdt. De uitzending wordt beëin digd met het aktualiteitenmagazive Aktua tv. ZATERDAG 10 MEI NED. 1: 10.45 Telegc; 15.30 Nieuws; 15.32 Wat je zegt ben je zelf; 16.00 Daar loop je voor; 16.25 Help een handje met je voeten; 18.00 Nieuws; 18.30 Sesamstraat; 18.45 Paspoort; 18.55 Nieuws; 18.59 Bolke de beer; 19.10 Twaalf provinciën- spel; 21.37 Journaal; 21.55 U zij de glorie; 22.45 Nieuws. NED. 2; 13.00 en 18.00 Niéuws voor doven; 18.55 Nieuws; 18.59 De TROS Top 50; 20.00 Journaal; 20.27 Studio Duo; 21.20 Anna Karenina; 22.55 Aktua TV; 23.50 Nieuws. ZONDAG 20 MEI NED. 1: In de namiddag brengt het IKON de vijfde aflevering van de serie Dichterbij Paulus waarin het thema dit keer is Vrij] of slaaf. Het avondprogramma gaat van start met een aflevering van Mftsh. Sol daat Hendrix wordt ernstig gewond het veldhospiaal binnen gedragen. Halverwege de operatie verlaat zus ter Cooper overhaast de zaal tol grote woede van Hot Lips. Vervol gens een ertra lange editie van Hier Parijs hier Jan Brusse, gevolgd door de herhaling van Angelique markiezin der engelen. Angelique is de dochter van een edelman, haar vriend Nicolaas is een boerenzoon. Nadat het kasteel van Angelique haar vader door vijanden is ver woest gaat ze bij haar oom, Markies de Plessis-Belliëres logeren xoaar ze getuige is van een samenzwering tegen de koning. Niet alleen politiek ook privé zijn er problemen, ze wordt namelijk uitgehuwelijkt aan de rijke graaf Jeoffrey de Peyrac, wiens gezicht gedeeltelijk verminkt Aanleg Elektr. en waterinstallaties Verkoop en reparaties Elektrische apparaten Radio apparatuur Televisie - video enz. 01114-1368 01119-634 is. Aanvankelijk is haar weerzin gróót maar langzamerhand begint ze haar vriend Nicolas wat te verge ten. In de literaire rubriek Het boek staat de Italiaanse schrijver Alberto Moravia centraal. NED. 2: De middaguitzending wordt geopend met een aflevering van Spelen met kinderen waarin de vriendjes Camiel en Gregor de hoofdrollen vertolken. Daarna Stu dio Sport I, Sesamstraat en de derde aflevering van Stemmen voor Euro pa, waarom zou je eigenlijk? welke de titel draagt Europa een politieke machtmoet datHierin wordt de vraag gesteld of handelingen van het Europese parlement de vrede en veiligheid in Europa zouden kunnen beïnvloeden. Voorts Studio Sport 2 en Vijf minuten bedenktijd, waarna de VPRO de uitzending vervolgt om te» beginnen met een aflevering van All n the family. Archie moet kapi- tuleren voor de konkurrent tenzij hij op listige wijze deze uitschakelt. Daarna, de beide en... het geheim van Monica. Tien jaar na het Maag denhuis en verder? is een diskussie- prgramma onder leiding van Joop van Tijn, waarin de vorderingen en de verandering aangaande de demo cratisering van de universiteits- struktuur aan de orde worden ge steld. ZONDAG 20 MEI NED. 1: 11.00 Goede morgen; 13.00 Nieuws voor doven; 15.30 Teleac; 17.00 Dichterbij Paulus; 18.00 Nieuws; 18.30 Teleac; 19.00 Nieuws; 19.05 MASH; 19.30 Hier Parijs, hier Jan Brusse; 20.00 Angelique, mar kiezin der engelen; 22.00 Het boek; 22.40 'Niéuws. NED. 2: 13.00 Nieuws voor doven, 17.30 Nieuw?; 17.35 .Spelen met kin deren, 18.00 Studio Sport; 18.40 Se samstraat; 18.55 Europa, een politie ke machtmoet dat?; 19.20 Studio Sport; 20.30 Vijf minuten bedenk tijd; 20.35 Nieuws; 20.40 All in the family; 21.05 De beide dames 21.25 10 jaar na het Maagdenhuis; 22.45 Nieuws. MAANDAG 21 MEI NED. 1; Bassie en Adriaan wor den nog steeds door gevaar om ringd. Nadat Bassie namelijk zijn geld heeft verloren keert hij met Adriaan terug naar Nederland waar ze worden opgewacht door de boe ven. flierna een aflevering van De man van Atlantis. Simon van Col- lem besteedt in zijn rubriek Simons- ko op aandacht aan de volgende twee films The Wiz een spektakulai- re verfilming van The unzzard of Bij stukjes en brokjes kwam va der en moeder Boode te weten, dat Erna's moeder gescheiden is van een zeeman. En zelf dagelijks werkt om de kost voor haarzelf en haar doch ter teverdienen. Erna heet ook op school te zijn, maar het is niet dui delijk op welke. Daarbij komt nog, dat Erna kennelijk nooit naar een kerk gaat, wat men ook al niet pret tig vindt. Liset is niet het type om haar vriendin mee te trekken naar een zondagse kerkgang; ze gaat er zelf met een zekere tegenzin heen. Nee, wat de kinderen betreft, heeft hij niet zo heel veel geluk, maar is al dankbaar, dat Tanja eigener be weging de honneurs in huis gaat waarnemen, met als gevolg, dat ooi: Piet 's avonds vaak meeëet aan ta fel. Maar Jan krijgt geleidelijk aan een goeie indruk van de jongeman, dus legt hij er zich bij neer, dat Tanja jong gaat trouwen en jammer genoeg niet van plan is haar Havo diploma te halen. Je kunt het nu eenmaal tegenwoordig niet meer dwingen. Die tijd is wel definitief voorbij. De berichten uit het ziekenhuis zijn na enkele dagen niet bepaald hoopvol. Eefje gaat als ze dienst heeft dagelijks een paar keer naar haar moeder, wat niemand haar kwalijk neemt en probeert haar op haar gemak tc stellen. Nee, alles, wat er met haar gebeurt zijn de nor male routinebczigheden: bloedonder zoek. longonderzoek, een cardio gram, röntgenfoto's en weer bloed afname. Maar als Eefje thuis is, neemt ze haar vader in vertrouwen. Onder vier ogen. „Ik loop lang ge noeg mee om te veronderstellen, dat het op een operatie zal uitlopen, vader." Ze heeft deze ritus al heel wat keren meegemaakt en dan re sulteerden ze in een operatie. „Ook daarover hoeft u zich niet ongerust te maken, want onze chirurgen kun- Zondag 20 mei, 20.00 uur, Nederland 1: Angelique, markiezin der engelen. Een scene uit deze Frans/Duits/Ita- liaanse film. Oz met Diana Ross in de hoofdrol en de Ijzervreter een knokfilm met Charles Bronson en Rod Steiger. Voorts een krimmi met inspekteur Derrick. In opdracht van haar chef fin brengt mevrouw Leubel een cou peuse per taxi een jurk naar een klant. Nadat ze herhaaldelijk ver geefs heeft aangebeld bij de klant wordt ze naar binnen gesleurd. Kort daarna kan zij Derrick vertellen da'. zij een moord heeft zien plegen. Vervolgens O moeder, wat is het heet, waarin voor de goede ver standhouding de leden van het le- gercabaret een sportwedstrijd hou den met het dorpsteam. Daarna Kunst uil het rijk der farao's de ti tel spreekt voor zich en een filmpje van de Stichting Socutera. NED. 2: Pommetje Horlepiep heeft grote ruzie met zijn beste vriend, de baron. De voornaamste oorzaak van onenigheid is eigenlijk hun koppig heid. In de tweede editie van Pret tige vakantie worden enige bijzon derheden en wederwaardigheden over water verteld, dat immers een grote rol speelt in veel vakanties. Na het journaal gaat de NCRV van start met een nieuwe serie, getiteld All creatures great and small. Deze Britse dokter Vlimmen krijgt zijn eerste baan als veearts aangeboden in een plaatsje in het distrikt York shire. Het werk is prima, de omge ving is prachtig, alleen de plaatse lijke bevolking is wat moeilijk. Ver volgens wordt in het Mini-voetbal toernooi de wedstrijd om de derde plaats gespeeld, tussen Rotterdam Ahoy en Noord-Nederland. Hier en Nu wordt gevolgd door Groeten uitJeruzalem. MAANDAG 21 MEI NED. 1: 13.00 en 18.00 Nieuws voor doven; 18.20 Politieke Partijen; 18.30 Sesamstraat; 18.45 Kortweg: 18.50 Staatsloterij; 18.55 Nieuwr: 18.59 Bassie en Adriaan: 19.20 De man van Atlantis; 20.10 Simons- koop: 20.30 Derrick; 21.37 Journaal; 21.55 O moeder, wat is het heet; 22.25 Kunst uit het rijk der Farao's; 23.10 Stichting Socutera; 23.25 Nieuws. NED. 2: 13.00 en 18.00 Nieuws voor doven; 18.25 Teleac; 18.55 Nieuws; 18.59 Pommetje Horlepiep. 19.25 Prettige vakantie; 20.00 Jour naal; 20.27 James Ilerriot; 21.45 Mi nivoetbalshow: 22.35 llie- en Nu: 23.15 Groeten uit...: 23.35 Nieuws. nen heel wat. Misschien betekent het een kleinigheidje, dat weet je nooit tevoren. Ik houd u wel op de hoogte." Reeds de volgende dag komt het hoge woord er uit. Jan moet bij de chirurg komen en krijgt te horen, dat zijn vrouw geopereerd zal wor den. Er bevindt zich in haar buik een gezwel, dat nog niet nader te definiëren valt. Dat het geen vlees boom is, staat intussen wel vast. Jan is er door ontdaan. Al was hij er al enigszins op voorbereid door zijn oudste dochter, dat het daar op uit zou lopen. Hij vraagt, of er geen andere mogelijkheden zijn. De spe cialist ziet ze niet. Bestraling is mo gelijk maar resultaat kan men nooit garanderen. Heeft 't iets met kanker te maken? Dat hoeft niet, dat is be paald nog niet vastgesteld. Voorzo ver de specialist het middels de fo to's heeft kunnen bekijken, dacht hij van n et. Is er levensgevaar, als er geopereerd wordt? Elke operatie brengt risico's mee, dat spreekt van zelf. Maar deze niet meer of minder dan de meeste andere. Meneer moet het niet te somber inzien. Naar alle waarschijnlijkheid zal men het ge zwel middels een operatie kunnen verwijderen en daarna is er een ge rede kans, dat mevrouw weer gelei delijk aan de oude wordt. Jan Boode is maar half gerustge steld en 's avonds, als hij met zijn dochters zit te dineren, spreekt hij die ongerustheid uit. Eefje komt een uur later ook even aan. Haar gezicht staat ernstig. „Officieel weet ik niets natuurlijk, want mij vertellen ze het niet. Moeder ligt op een afdeling, waarop ik lange tijd geen dienst heb gedaan, maar het staat wel vast, dat het een lelijk gezwel is. Overmor- genochtend zal de operatie plaats vinden. En dan maar bidden en ho pen, dat het baat zal hebben." Jan wil nu eindelijk wel eens de Door G. FORTIUS waarheid weten. „Wat is jouw oor deel? Eerlijk zeggen, ik kan wel een stootje velen. Maar die onzekerheid is nog erger. Waarom speelt die chi rurg geen open kaart?" Eefje denkt na. „Nogmaals, offi cieel weet ik niets. Maar mijn erva ring met andere .analoge gevallen is. dat het een naar geval ;s met moeder. Best mogelijk, dat het al kanker is en dan valt er weinig meer aan tc doen. Tenzij hel gezwel z'ch in een beginstadium bevindt Maar dat betwijfel ik. Uit ervaring weet ik, dat het in veel gevallen al te laat is, als de patiënt deze pijnen krijgt. Dan heeft moeder een kans van één op tien. Bovendien heeft zc haar leeftijd niet mee. Zo tegen de vijftig kunnen allerlei kwalen zich openbaren. Vooral bij vrouwen. Het schijnt een gevaarlijke pcr'odc te zijn." Jeltjc komt een keer of twee in de week in haar grote wagen naar Dopsbergen. De wegen zijn weer een beetje begaanbaar. Dan gaat ze 's middags en 's avonds mee naar de ziekenzaal, praat met haar zuster en probeert haar op te beuren. Al ver moedt ook zij, dat het er niet zo best met haar zuster voorstaat. Tus sentijds is ze bij haar zwager, kookt eten en ruimt het huil: wat op. zo dat Tanja eens een avond met haar Piet uit kan gaan. Als Jeltje hoort, dat haar zuster in de tweede week van januari geopereerd zal worden, rijdt ze dc middag tevoren nog naar Dopsbergen en bezoekt met haar zwager de patiënt. Spreekt haar moed in en fantaseert: ..Kwestie misschien van een week of drie. dan ben je weer thuis en kun je daar rustig opknappen. Wip ik af en toe aan om je een beetje te verwennen. Overigens, dat zal Jan ook wel doen, dat is hem zeker toevertrouwd." (wordt vervolgd'

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1979 | | pagina 9