DIJKGRAAF A. M. GELUK SPREEKT VOOR LANDBOUWVERENIGING „ALLER BELANG" SUCCESJES ERIC DE NOORMAN Informatie over het Waterschap KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Zierikzeesche Nieuwsbode De Zwarte Piraat OUWERK'ERK, 1-2. De landbouwvereiiigmg „Aller Belang" hielcl in het dorpshuis een bijeenkomst, waar de heer A. M. Geluk, dijkgraaf van het Waterschap Sehouwen-Duiveland, als inleider optrad, In zijn wel komstwoord vond voorzitter W. A. Kuyper het jammer, niet meer men sen te kunnen begroeten, maar hij hoopte, desondanks een gezellige avond te kunnen doorbrengen. Binnenkort zal de algemene vergadering plaatsvinden. De heer Geluk vertelde dat er enige stijging in het bezoekersaantal van de vergaderingen van het Wa terschap valt waar te nemen. De waterschappen werkten vroeger meer in 't verborgene. In de elfde en twaalfde eeuw brachten de Kruis vaarders nieuwe ideeën mee, er ont stond meer behoefte aan wateraf voer. De waterschappen hebben nu tot taak: aanleg, versterking, onder houd van de dijken, watèrbeheer- sing, onderhoud enz. van de wegen en zuivering afvalwater (waterkwa liteit). Verschillende gedachten De politieke colleges denken per provincie verschillend over de vraag welke van deze taken bij het water schap ofwel bij andere instanties thuis horen. De verschillende pro vincies kennen ook diverse instan ties van beheer. Een vraag is bij voorbeeld: „Moet het onderhoud van de wegen van het Waterschap naar de gemeenten?" enz. In Zeeland zyn negen waterschap pen. die alle taken onder hun be heer hebben. Spreker wil 'benadruk ken. dat de invloed van het provin ciaal bestuur erg groot is (politieke beslissingen!). De waterschappen worden dan ook wel genoemd: kin deren van de provincie. Het dagelijks bestuur van het Wa terschap Sehouwen-Duiveland be staat uit 40 leden. Het is samenge steld uit de onderdelen „ongebouwd" met 24 vertegenwoordigers, „ge bouwd" met 8 vertegenwoordigers en „waterkwaliteit" met eveneens 8 vertegenwoordigers. Bij een vakatu- re is er meestal een enkelvoudige kandidaatstelling met één lijst; zijn er meer lijsten, dan moet verkiezing plaats hebben. Het algemeen bestuur wordt benoemd door de Kroon op. aanbeveling. Studie Op het ogenblik is er een studie aan de gang. De commissie-Mercx onderzoekt of alles bij het oude moet blijven. Er zal meer openheid OVERDENKING „God heeft zich in Christus met ons verzoend en ons (apos telen) de dienst der verzoening toevertrouwd 2 Korinthe 5 18 Eigenlijk zou u heel de pericoop moeten lezen, waaruit dit vers (18) genomen is. Het gaat daarin over „het ambt der verzoening". Verzoe ning een- woord waar velen in onze tijd geen weg mee weten. In het gewone mensenleven zie je soms mensen, die onverzoenlijk tegenover elkaar staan. Ze willen niet de eer ste stap doen. Dat maakt hun leven koud, kil, onbehaaglijk. Het vreet aan hen. Komt er een verzoening tot stand, dan ervaart' men dat als warmtegevend, er komt licht in het leven, men voelt zich gelukkig. Dat geldt ook als je met iets langzamer hand verzoend raakt, bijv. met een situatie in je leven die je aanvanke lijk anders wilde, maar die anders liep dan je eerst jezelf voorstelde. Je verzoent je er mee. Warmte, licht, vrede, vriendschap zijn allemaal grondwaarden in ons leven. Je kunt er niet buiten. Voor de gelovige mens is Jezus de beli chaming van deze waarden. Juist Hij had een onvoorstelbare aan dacht voor mensen. Voor de manier waarop ze met elkaar omgingen. Hij wijst dan ook regelmatig op het belang van verzoening. „Heb uw vij anden lief; bidt voor je vervolgers; vergeef je broeder zeventig-maal; oordeelt nietAllemaal oproep tot verzoening. paulus was diep onder de indruk van deze visie van Jezus. Door zijn in kontakt komen met Jezus werd zijn. leven vernieuwd. Die vernieu wing wenst hij alle mensen toe. Zijn leven lang getuigde hij als de grote heiden-apostel daarvan. God heeft Zich verzoend staat er. Er staat niet: je moet verzoend wor den, nee God heeft Zich met ons verzoend. Dat is nu precies dc kern van de hele heilsgeschiedenis. God is de eerste. Hij doel het. Het woord verzoenen komt vijf maal in de pericoop (vers 14-21) van het teksthoofdstuk voor. We worden erdoor opgeroepen moeite te doen achter de bedoeling van Paulus woorden te kijken, in de levenshou ding van Christus proberen te gaan staan. In die houding passen andere maatstaven dan dc gebruikelijke. Bij ons geldt: efficiency, salaris, (wat verdien ik ermee), carriëre, (wat koop ik ervoor), zekerheid (hoe luidt de polis). De maatstaf die Paulus bij Je/us ontdekte was verzoening, een van God gegeven werkelijkheid. Op Golgotha is dc verzoenig geschied. Die rijkdom is ons toegezegd. Je wordt er financieel niet beter van, misschien eerder slechter. Het gaat er maar om wat je Onder „rijkdom" verstaat. Die verzoening zal ook gestalte krijgen in onze omgang met elkaar. Hoe zie ik de Ander? Hoe ga ik met hem om. Niet ik, marfr hij. Niet ik, maar Hij. „Dit alles komt van God, die door Christus ons met Zich verzoend heeft." Ouwerkerk M. J. Rouw moeten komen. Dit zou de zoveelste omschakeling- zijn, die behalve voor de eigenaren ook stemrecht geeft aan de pachters. Er is ook een nieuw voorstel over beslissing van de ge meenteraadsleden. De Zeeuwse Waterschapsbond telt voor de 9 waterschappen 13 verte genwoordigers. De konklusies, be slissingen enz. worden gemeld aan de Unie van Waterschappen te 's-Gravenhage. De organisatie loopt over het algemeen soepel. „Voor koncentra tie van de negen waterschappen is geen voordeel aan te lonen. Het verschil in mentaliteit speelt een rol. Misschien kan er stap-voor-stap iets gebeuren, 't Is niet zo eenvoudig, een gemeen schappelijk beleid uit te stippelen," aldus de dijkgraaf. Aan eigen bij dragen, subsidies, etc. heeft het Wa terschap een omzet van f 10 mil joen, 20 jaar geleden bedroeg dit nog minder dan f 1 miljoen. De zui veringsinstallaties zijn stroom ver- slinders. De dijkverzwaring is ge heel voor rijksrekening. „Wij komen er door!" Gladheidsbestryding Aktuele zaken zijn gladheidsbe- strijding en opdooi. De 'voorraad zout is sterk geslonken. In hoofd zaak op de hoofdroute werd ge strooid. „Het grijpt er nogal in en wij hebben nog het gevoel, dat er eigenlijk niets gebeurd is". Het zand, dat aan de Schelphoek ligt, moest strooibaar wezen. In 't begin waren er geen klachten, die zijn pas naderhand gekomen. Er zijn diverse problemen en het zal veel geld gaan kosten. By de „Kop van Schouwen" moe ten belangen van cle zeewering vóór gaan. Het maaien van de wegber men kan wel, maar de ingelanden moeten het uiteindelijk opbrengen. De belasting is de laatste jaren niet omhoog gegaan. Het werk neemt enorm toe. Er wordt zeer veel post ontvangen. Vqorts veel enquêtes en er is een groot archief, dat veel ar beid vraagt, evenals de eigendoms- administratie. Het aantal aanslagen geschot is zeer gestegen. Zeer veel werkzaamheden vereisen de dam- vergunningen, duinen en waterlopen en stijging bemalingskosten. Na de pauze kwam ter sprake de vinding van de heer ing. jr. H. Schee- Ie, die, gebruikmakende van over- kapaciteit in de kombinatie slibaf- voer en luchldoorblazen, een bespa ring van i' 200.000,verkreeg. Hier tegenover een investering van ten bedrage van f 100.000,is dit een gelukkige greep geweest. De instal latie loost, zuiver water op cle Oos- lerschelde. Over dc stonmvaarschuwingsdicnst zei de spreker dat er kontakt is met de meteorologische dienst te Zierik- zec en de Stormvloedwaarschuwings dienst te 's-Gravenhage. By storm nachten wordt de waterpeiler te Vlis- singen steeds opgebeld. Deze zaken zyn allemaal uitstekend geregeld. Tenslotte werd nog gesproken over het plan tot verandering van de weg Tivoli naar de brug, zoals dit reeds uitvoerig in publikaties is uiteenge zet. Voorzitter Kuyper vond dat de dijk graaf veel tot verheldering van de vraagstukken had bijgedragen en hij bood hem als dank een dronk aan. Ook bedankte hij de aanwezigen voor hun komst naar het Dorpshuis en hoopte dat cle volgende keer er wat meer belangstelling zal zijn. Ned. Hervormde kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. Assendorp; 11.00 uur ds. Schaap; 19.30 uur ds. A. Schipper, Willem stad. Herv. verenigingsgebouw: 19.00 uur ds. Assendorp. Kerkwerve: 9.30 uur ds. Delhaas. Scrooskerke: 10.00 uur ds. Baks; 11.30 uur zondagss- school. Burgh: 10.00 uur ds. J. v. d. Berg, Spijkenisse. Haamstede: 10.00 en 19.00 uur ds. Smits. Renesse: 10.3p uur ds. De Wit. Noorfiwelle:. 9.30 mu ds. De Wit. Scharendyke: 11.00 uur ds,Delhaas. .Brouwershaven: 11.00 uur ds. Seeleman; 12.15 uur zondags school. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Seeleman; 11.00 uur zondagsschool. Noordgouwe: 11.00 uur ds. D. Goud zwaard, Dirksland. Dreischor: 9.30 uur ds. Goudzwaard, Dirksland; 17.00 uur zondagsschool kleinen; 19.00 uur groten. Ouwerkerk: 10.00 uur de heer M. J. Rouw. Nieuwer - kerk: 10.00 uur ds. Kolkert. Ooster- land: 10.00 uur ds. Plan te; 18.00 uur eerw. heer J. Allewijn, Middelburg. Sirjansland: 10.00 uur ds. Van der Valk (v.b. H.A.); 18.30 uur kand. Wijnhorst, Vlaardirïgen. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur ds. De Jonge. Lutherse Kerk Zierikzee: geen dienst. Geref. Kerken Zierikzee: 9,00 uur ds. Moet; 17.30 uur ds. H. Hiddink, Domburg. Haamstede: 10.00 uur ds. Eikelboom; 19.00 Uur ds. Kopps. Scharendyke: 10.00 en 14.30 uur ds. Q. Huyser, Krimpen a.d. IJssel. Brouwershaven 10.00 uur d9. Koppe. Zonnemaire: 15.00 uur ds. Eikelboom. Niemver- kerk: 10.15 uur ds. Moet; 17.00 uur de heer J. Venema, Rotterdam. Bruinisse: 10.00 uur de heer J. Ver heul, Spijkenisse; 17.00 uur ds. Moet. Geref. Kerken (vry gemaakt) Brouwershaven: 9.30 en 18.30 uur leesdienst. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10.00 en 18.00 uur ds. Dc Graaf. Kerkwerve: 10.00 uur lees dienst; 17.00 uur ds. J. Verhage, Goes. Haamstede: 10.00 en 15.00 uur. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 en 15.00 uur lees dienst. Nicuwerkcrk: 10.00 uur lees dienst; 15.00 uur stud. J. de Pater, Boskoop. Oosterland: 10.00 en 18.30 uur stud. J. de Pater, Boskoop; 14.30 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 18.00 uur lees dienst. Nicuwerkerk: 9.45 en 15.00 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur Leesdienst. Oud-Gcreformeerdc Kerken Oosterland: 9.30, 14.30 en 18.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur leesdienst. Remonstrants Gcr. Gemeente Sommelsdyk: 10.00 uur. Leger des Ileils Zierikzee: 10.00 uur samenkomst. Rooms-Katholickc Kerk Zierikzee: za. 19.00 uur. zo. 10.00 uur; Haamstede: zo. 10.00 uur. Jehova's Getuigen Kerkhof N.Z. nr. 10, Zierikzee Zierikzee: zondag 10.00 uur open bare lezing, 11.00 uur Wachttoren- bespreking. Donderdag: Theokrati- sche school 19.30-20.30 uur, dienst- vergadering 20.30-21.30 uur. Pinkstergemeente Zierikzee: De diensten zijn op zon dagen om 10.00 uur en op woensdag avonden om 20.00 uur. Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te De N.O.Polder (wijk- gemcente Emmeloord): B. C. Hel- mers, streekgemeente De Drieslag (wijkgemeente Andijk-Wervershoof). Aangenomen naar Maasdam en Cillaarsboek: G. D. Vossers, Vaas- sen; de-benoeming tot bijstand in het pastoraat (voorganger vrijzinnig, chr. vereeniging Driebergen (Doorn): P. Simoons, Bergen op Zoom. Bedankt voor Oudewater (nieuwe 2e predikantsplaats): G. van der End, Papendrecht. Gereformeerde Kerken Beroepen te Duisburg-Ruhrort (West-Duitsland): J. Jurjens, Zwolle die dit beroep heeft aangenomen; te Den Ham (Ov.): D. de Bruijn, Klun- dert-Zevenbergen. Aangenomen naar Kampen: drs^ J. C. de Moor, Rotlerdam-Hilligers- berg-Schiebriek en S. Landheer, Zoetermeer; naar Maasdijk: R. Has- sefras, Putten. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Rotterdam-Delfsha- ven: S. Braaksma, Assen-Zuid; te 't Harde en Wezep: J. de Wolf, Win schoten. Christelijke Gereformeerde Kerken Beroepen te Bunschoten: J. Oos terbroek, Opperdoes; te Westzaan en te Zupidland: H. Korving, kand., Maassluis; te Eemdijk: G. J. van Rookhuyzen, kand., Zeist. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Hilversum: J. Kareis, Werkendam. Bedankt voor Berkenwoude: W. Hage, Rotterdam-West; voor Her- kingen: P. Honkoop, Kampen. RHENEN. Een brand in het iso leermateriaal industriebedrijf in Rhenen heeft woensdagavond ver moedelijk één miljoen gulden schade aangericht. De brand is waarschijn lijk ontstaan door oververhitting. Voor de vele gelukwensen die we na de geboorte van ons zoontje MARTIJN ont vingen zeggen wij u hartelijk dank. ADRI en JANNY FLIK WEERT Nicuwerkerk, februari 1979 Erling Steenstro at 19 Plaats uw familieberichten in de Zierikzeesche Nieuwsbode ADRIE BAL MAKIAN VAN 'T HOFF geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats vinden op vrijdag 9 februari 1979, om 14.00 uur, in het gemeentehuis te Nicuwerkerk. Kerkelijke inzegening om 15.00 uur, in de Ned. Hervormde kerk te Oosterland, door de weleerwaarde heer ds. J. Plante. Receptie van 19.30 tpl 20.30 uur, in restaurant „De Blauwe Keet", Rijksweg 6, Oosterland. Oosterland, januari 1979 Burg. v. d. Havestraat 53 Burg. v. d. Havestraat 44 Toekomstig adres: Leuvenstraat 7, Oosterland. Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de aanwezigheid op onze trouwdag. Door de vele gelukwensen, bloemen en lcado's kunnen wij hieraan met plezier terugdenken. KEES en NELLEKE DALEBOUT Burgh,.februari 1979 Kommertjeswecgje 4 Vanaf 1 maart is ons adres: Beatrixstraat 8, Haamstede. 19 5 4 - 19 7 9 Op zaterdag 10 februari hopen onze oudci-s, schoon ouders en grootouders: J. WESDORP en C. WESDORP-SAMAN de dag te herdenken dat ze 25 jaar getrouwd zijn. U wordt hierbij uitgenodigd om hen te feliciteren in de „Gekroonde Suikerbiet", Nieuwe Haven, Zierikzee. Receptie 's avonds van 7.00 tot 8.00 uur. Hun kinderen en kleinkinderen: GERDA - ADRIE - SERGE - DANIELLE CLAZIEN - JAN-KEES Zierikzee, februari 1979 P. D. de Vosstraat 1 1919 1979 L. LOOIJ L. LOOIJ-VAN COPPEN hopen dinsdag 6 februari a.s. te herdenken dat zij -X 60 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. g Gepensioneerd politie-agent te Brouwershaven. Deze dag wordt in besloten kring, gevierd. Ouddorp, Weststraat 29- Enige en algemene kennisgeui-Tig Heden overleed, na een langdurig ziekbed., mijn lieve vrouw SARA WILHELMINA MEERSE-TOySSAINT op de leeftijd van 79 jaar. C. MEERSE Scharendijke, 1. februari 1979 Middelplaatstraat 1 De overledene ligt opgebaard in de aula van hel Zweedse Rode Kruis ziekenhuis te Zierikzee. Bezoekuren: van 15.30-16.00 uur cn van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 5 fe bruari a.s. om 14.15 uur op de algemene begraafplaats le Renesse. Heden overleed zacht en kalm onze geliefde schoonzus ter en tante S. TOUSSAINT echtgenote van C. MEERSE op de leeftijd van 79 jaar. Rotterdam: L. P. BORSJE-MEERSE Dreischor: P. MEERSE C. MEERSE-LUIYENDIJK Zonnemaire: J. FONDSE A. FONDSE-MEERSE 1 februari 1979 Dankbetuiging Langs deze weg danken wij een ieder die mede door zijn- haar komst, hulp of gift er toe bijgedragen heeft dat onze toneeluitvoering in het Tonnenmagazijn te Brouwershaven zo een groot succes is geworden. Het. P.J.Z.-bestuur Dankbetuiging Het is mij onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken voor alle verzorging tijdens het ziekbed en van alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn man. Daarom wil ik langs deze weg een ieder bedanken. In het bijzonder dr. Lodiers, artsen en verplegend personeel van hel Rode Kruis ziekenhuis, de wijkverpleegsters van het Groene Kruis, ds. Gcers en de familie v. d. Geer. Allen mijn hartelijke dank. Mevr. L. M. v. d. LINDE-v. ALMENKERK Molstraat 1. Dreischor, februari 1979 Neein eens een PROEFABONNEMENT op de Adres Plaats'. Ik wil een vrijblijvend proefabonnement van vier weken voor f 3,84 in plaats van f 7,68 Gaarne met. blokletters invullen, uilknippen en in open enveloppe (drukwerk) zenden aan: Administratie ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Antwoordnummer 12 4300 VB ZIERIKZEE (U behoeft geen postzegel te plakken) Tc koop Nog enkele showroom-keu kens tegen zeer lage prijzen. B.v. 2 stuks massieve eiken- keukens, inkl. apparatuur, één stuks kunststofkeuken en één grenen lamellenkeuken. Kom vrijblijvend langs of bel ons voor nadere informatie. Bouw- én keukencentrum J. P. Boogert B.V.. Langedreef 12. Oosterland, tel. (01114) 1641. Fruitbomenhout voor de open haard. 100 per m3. Tuinde- cor, Oudheiligeweg 14, Oos terland. Tel. (01114) 1813. Eetaardappelen. Noordhoge- weg 2, Sirjansland. Telefoon (01114) 1643. Simca 1300 autom. b.j. '73, i.p.st. Vraagprijs f 3250, Tel.: (01110) 2iö6, na 18.00 uur (01110) 5506. Tweewielige tractor Agria 2800 diesel met freesbak, wa gentje, kooimaaiers, maai- balk en twee cultivators en een blokkooimasiei- moto risch aangedreven. Telefoon (01113) 1983 of 1968. Oliehaard (Fobrux) mei 600 1 tank en 5 m olieleiding, kom pleet f 150,A. Vissers, Groeneweg 11, Noordgouwe. tel. (01112) 573. Dagaanbieding: Op alle artiekelen welke met 'n kaart „afgeprijsd" gemerkt zijn, morgen, zaterdag, 10u;o extra korting. U bent van harte welkom bij: Joh. den Boer B.V. Textiel: St. Do- musstr. 58; slapen en zeil: St. Domusstr. 25; meubelen -f- tapijt: St. Domusstr. 76, Zie rikzee. Tel. (01110) 2345, b.g.g. 2714 - 3345 of 5297. Furore aardappelen. R. Bie- neveld; Heuvelsweg 7, Kerk werve. Alle soorten schaatsen bij W. Stouten, Oosterland. Telefoon (01114) 1752. I.g.st.verk. Cilroën Dyane 4, p.n.o.t.k. Tel. (01110) 4640, na 1800 uur Prima houtblokken voor openhaard f 30,- per m:| bij: L. J. Elenbaas. Moolweg 9. Ellemeet. tel. (01117) 204. Pa rad i so dekbedden, dc bes ten volgens de Konsumen- tengids één persoons f 139,-, twee persoons f '249,-. Direkt verkrijgbaar bij Tuinman, Mol 19, Zierikzee. 1 paar hockeyschaatsen - schoenmaat 41. lel. (01114) 1752. Piano in notenhouten kast. Merk Rïppen, prijs f 1600, Wilh. v. Oranjelaan 10, Zie rikzee. Tel. (01110) 5413. Prima hout voor openhaard. N. v. d. Stolpe, Ridderweg 8, Serooskerke. Tel. (01117) 218. Winteraanbieding in stofzui gers. 600 watt motor. Van f 279,- voor f 169.-. Radio v. d. Berge, lel. 2962, Zierikzee. Het nieuwste model aan- bouwkeuken, kompleet met koelkast op ooghoogte, oven met grill en draaispit, gas- kookplaat en afzuigkap, leng te 270 cm, in diverse kleuren leverbaar, koopt u bij ons al voor f 3275,—, incl. B.T.W. Bouw- en keukencentrum Jan P. Boogert B.V., Lange Dreef 12, Oosterland, telef. (01114) 1641: Tc koop gevraagd Loop- en sloopauto's Te koop volop onderdelen van div. auto's en banden - Autoslo perij Ad Stouten, Sint Joost- dijk 16. Oosterland. Tel. (01113) 2130 b.g.g. (01114) 1469. Oude trapleuning, min. 290 lang. Tel. (01110) 2825. Personeel gevraagd Slagersknecht. Slagerij Or- née. St. Domusstraat 8. Zie rikzee, tel (01110) 2469. Opperman voor straatwerk. Te bevr.: W. Wandel, West straat 25. Nicuwerkerk. Tel. (01114) 1437. Huisdieren Voor uw huisdier: naampen- ning van roestvrij metaal. Stuur f 5,met naam en adres naar postbus 64, Zie rikzee en u ontvangt de ge graveerde penning. Makkelijk te bevestigen. Neem zelf ecu abonnement op liet streekblad de „Zierikzeesche Nieuwsbode" WWHWMC-MC-: 74. Met een katachtige sprong poogt Dc Zwarte Piraat de dodelijke zwaardhouw van zijn aanvaller te ontgaan, maar het volgende ogenblik ziet Eric zijn zoon ineenzakken. Ge lijktijdig klinkt een woeste kreet cn ook Er- win's tegenstander stort ter aarde. Getroffen door een pijl van Axe. die met Svein en de Deen door hol struikgewas breken. „Maar goed dat wc achter je aangekomen zijn." brult Svein tcnvijl hij er lustig op in hakt. ,.ïk wist wel dat het niet deugde." In minder dan geen tijd zijn de twee piraten onschadelijk gemaakt. ..Nu alles wat ik gedacht had, maar niet dat dat opgepoetste zoontje van u nog eens een ZcnfclHiimcr zou worden," v.romt de lange Sakser waarderend. f „Hij is cr niet best aan toe." antwoordt Eric zich over zijn zoon hcenbuigende, „en wij ook niet geloof ik." laat hij er op volgen, terwijl hij scherp luistert. „Zijn krijgers komen achter hem aan. Wij kunnen hem hier niet laten." Dan eensklaps schiet er een gewaagde gedachte door Eric h«-ón

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1979 | | pagina 6