DE ERFENIS VAN TANTE GREET TARIEVEN MOGEN NIET AL TE STERK GAAN STIJGEN ZES KOMMISSARISSEN NAMEN AFSCHEID VAN DE W.M.Z. 'n Ei hoort erbij In vergadering in Goes Dierenartsen duurder P.v.d.A. blijft weg te Reimerswaal Wat biedt de BEELDBUIS? 7IFJRIKZF.ESr.IIE NIEUWSBODE Donderdag 28 december 1978 BRUINISSE, 20-12. Niet alleen het eerste optreden van gedeputeerde Wini Don, als voorzitter van de al gemene vergadering van de WMZ op 20 december gaf een bijzonder karakter aan deze vergadering, maar t eel meer de wisseling van kommissarissen, waarvan er zes niet terugkeerden. Dat waren de heren H. Bos, bur gemeester van Dirksland, wegens het op Goeree-Overflakkee bestaan de roulatie-systeem, burgemeester J. E. van BeUen uit Tholen, die uit de provincie is vertrokken, de heer J. Stenvert, niet teruggekeerd als gedeputeerde, de heer H. G. van Suylekom, eervol ontslagen burge meester van Kapelle en burgemees ter G. H. E. M. van VVaes, burge meester van Borssele die eveneens met pensioen ging wethouder G. J. A. M. Adan van Vlissingen, we gens portefeuille wisseling. Wel herkiesbaar waren burgemees ter drs. A. E. A. van Gils van Ossen- •drecht en burgemeester A. Schipper van Oostburg. Bij enkele kandidaatstellingen wer den vervolgens gekozen: A. E. A. yan Gils, C. G. C. van den Heuvel, bur gemeester van Borssele, P. Krijgs man, wethouder van Middelharnis, A. Schipper uit Oostburg en C. J. Moerland, wethouder van Tholen. Stemming moet plaats vinden tus sen de heren burgemeester J. L. D. van der Linde (burgemeester van Kortgene) en P. Wisse (burgemees ter van Wissenkerke), omdat men het op Noord-Beyeland niet eens werd over een eensluidende kandidaatstel ling in de vakature Van Suylekom. Eerstgenoemde kreeg 4262 stemmen, burgemeester Wisse 374 stemmen. In de vakature Stenvert kreeg ge deputeerde J. Hoekstra 4147 stem men en gedeputeerde R. van Omme ren 389 stemmen. Afscheid Het huishoudelijk gedeelte was daarmee afgedaan en alvorens zijn dankwoord tot de afgetreden kom missarissen te richten heette de voor zitter de inmiddels gearriveerde da mes van de leden van de Raad van Kommissarissen welkom, want naast Advertentie het aangeklede kopje koffie en het drankje voor de gehele vergadering was er ook nog een intiem af scheids dineetje. Geschiedenis In een historisch overzicht over een zekere heer Dronkers, die de spoorlijn Vlissingen-Goes aanlegde in 1870 en ook konsessies vroeg voor het aanleggen van een waterleiding in Vlissingen - somde spreker ver volgons oen aantal data en feiten op, die uiteindelijk kulimineerden in de Watermaatschappij Zuid-West Ne derland. Het laatste jaartal en feit was de toetreding van Goeree-Qver- flakkee tot de W.M.Z. in 1975. Burgemeester H. G. van Suylekom trad 25 jaar geleden toe tot de wa terleidingmij Zuid-Beveland en op 16 juli 1958 werd hij sekretaris van die waterleiding. Dit sekretariaat bleef gehandhaafd ook toen Zuid- Beveland fungeerde. Voor het vele, dat de heer Van Suylekom deed werd hem onder aanbieding van een cadeau dank gezegd. Dank Dank kreeg ook burgemeester Bos, die in 1966 toetrad tot de waterlei ding op Flakkee, welk bestuurslid maatschap ook werd gekontinueerd na de fusie met de W.M.Z. Ook de heer Adan, die zitting blijft nemen als afgevaardigde van Vlissingen, maar die uit het bestuur verdwijnt, kreeg woorden van dank voor zijn inbreng gedurende vier jaar. Burgemeester Van Es (Middelhar nis) richtte vervolgens een woord van dank en hulde tot burgemeester Bos, die nu volgens een gemaakte afspraak, zijn kommissarisschap over geeft aan een wethouder van Mid delharnis. Veel heeft burgemeester Bos voor de Flnkkeese waterleiding gedaan, waarbij echter het besluit tot fluor- dering van het drinkwater, de Flak- keese bestuurders destijds door het grootste deel van de bevolking niet in dank was afgenomen. Namens de aandeelhouders-ge meentebestuurders sprak burgemees ter P. Wisse de drie scheidende kom missarissen toe. Samenwerking Burgemeester Van Suylekom, die deze huldiging eigenlijk liever niet had gewild en zeker niet had ge zocht. zegde dank voor het gespro kene. Dit deed ook burgemeester Bos, die niet had geaarzeld mee te werken aan het ongedaan maken van de fluordering op Flakkee, toen de wet daarvoor gelegenheid bood. De Jieer Adan getuigde van een prettige samenwerking. Alle sprekers wensten bestuur en W.M.Z. een goe de besluitvorming en een evenals in het verleden prettige samenwerking toe. De toespraak, die direkteur Stooter had willen-houden, werd wegens het late uur, verschoven naar het intie me samenzijn. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN BOSCH. Het openbaar ver voer in Den Bosch was zaterdag gratis. Dat is het gevolg van een ak- tie van de chauffeurs van de BBA. Deze firma verzorgt in Den Bosch het openbaar vervoer. HELMOND. Een felle uitslaande brand heeft in Helmond een pension voor buitenlandse werknemers in de as gelegd. Een van de bewoners moest het p$nd vla een raam verla ten. Persoonlijke ongelukken deden zich echter niet voor. ROTTERDAM. In een. bejaarden tehuis in Rotterdam-Ommoord is een 55-jarige bejaardenverzorgster door een 83-jarige bewoner van het tehuis met een mes in rug en armen gestoken. Volgens de Rotterdamse politie greep de man het mes, om dat hij ontevreden was over de ver zorging. DEN HAAG. Van 1 januari af zullen de tegoeden van partikulie- ren bij banken wettelijk beschermd zijn door een kollektieve garantie regeling krachtens de wet toezicht kredietwezen. De garantie bedraagt ten hoogste 25.000 gulden. ALKMAAR. De politie in Alk maar is Tweede Kerstdag een on derzoek begonnen naar de dood van een 31-jarige Antilliaan uit Alk maar. De man werd d nsdagmorgen gevonden in het toilet van een woohuis aan de Randersdijk in Alk maar. Volgens de politie bloedde de man hevig mt een beenwond en on derweg naar het ziekenhuis over leed hij. Algemene vergadering W.M.Z. GOES. 20-12. De algemene vergadering van aandeelhouders van de N.V. Waterleiding My Zuidwest Nederland hield woensdag 20 december haar algemene vergadering, die voor de eerste keer onder leiding stond van ge deputeerde W. Don. die na een welkomstwoord, een overzicht gaf van het belangrijkste, dat in het afgelopen jaar was gepasseerd en voor welke taken men in 1979 stond. Over een belangrijke beleidswijzi ging in die rede aangekondigd - na melijk het niet meer bijschrijven \an de rente op kapitaalswerken die nog niet voltooid zijn, maar het ten laste brengen daarvan van het lo pende boekjaar vroeg burgemeester Van Es, (Middelharnis) een nadere toelichting. Ilij vond de tot dusver gevolgde methode, een „vooruit schuiven van de lasten", waarvoor hif weinig bewondering had. Dc voorzitter was het daarmee niet eens. Het gaat om werken die nog niet voltooid zijn. Het is een methode die meer wordt toegepast. Nu zal in faseringen worden teruggewerkt. De WMZ is een maatschappij, die met verlies werkt. Voorkomen werd dat de tarieven al tc rigoureus zou den stijgen, toen men veel moest in vesteren voor het Bicsbos-projekt. Uitbreidingen Aan het temporiseren van de in vesteringen zoals nu gebeurt, zijn geen konsekwentics voor het perso neel verbonden, aldus het antwoord op een andere vraag. De 330 personeelsleden werken voor een groot deel aan uitbreidin gen of noodzakelijke omleggingen of verbeteringen van het leidingnet on der meer aan het Biesbosprojekt. Nog te verwachten grote werken op dit gebied zijn geprojekteerd langs het Schelde-Rijn Kanaal en als ge volg van de verbreding van het Ka naal door Zuid-Beveland. Verhoging Dc tariefverhoging voor 1979 be draagt 8 procent maar voorzitter Don kon en wilde geen uitspraak doen over tariefsverhoging voor 1980 en volgende jaren, die misschien be langrijk hoger zouden moeten zijn. Hot Biesbosprojekt - het aantrekken van water uit de Biesbos was nood zakelijk, dc infiltratie van Haring- vlietwater in de Schouwse duinen werd dwingend voorgeschreven en de waterfabriek in Zeeuws Vlaan deren is een forse verliespost. Het zijn allemaal zaken, die op de exploi tatie een zwaar accent leggen, aan rente en afschrijving. Nieuwe sekretaris De heer Van Ooyen vertrok als di- rektiesekretaris; de nieuwe functio naris, do heer Koekkoek werd aan de vergadering voorgesteld. De financieringsregeling onder vond vorder geen bezwaar en zonder hoofdelijke stemming werd dit agen dapunt aangenomen, waarbij mach tiging werd verleend tot het aantrek ken van f 28 miljoen als kasgeldlo- ningen of vaste leningen. ROTTERDAM. Uit een inrichting voor jeugdig gestraften zijn drie jongens tijdens het sporten ont snapt. De Rotterdamse politie kon korte tijd later één jongen aanhou den. Een tweede meldde zich maan dag zelf. Een zeventienjarige jonge man is nog spoorloos. BA VEL. Tijdens het kerstweek einde is uit een winkel aan de Kerk straat in 'Bavel voor 175.000 gulden aan kleding en Perzische tapijten gestolen. De inbraak is Tweede Kerstdag ontdekt. MEERSSEN. In het Limburgse Meerssen is een 49-jarge vrouw overvallen en beroofd van twee geldcassettes met totaal 41.000 gul den. DEN HAAG, 27-12. Voor een kon- sult mogen dierenartsen 1,50 gulden meer in rekening brengen, voor een visite mogen zij 2,20 gulden meer rekenen. Deze verhoging komt naast een trendmatige tariefaanpassing van 2 procent. In totaal gaat het ta riefniveau van de dierenartsen met ongeveer 3 procent omhoog. Dit heeft het ministerie van ekonomi- sehe zaken vrijdag bekend gemaakt. KRUININGEN, 27-12. De drie man sterke PvdA-fraktie van de ge meenteraad van Reimerswaal heeft aangekondigd de jaarlijkse gemeen telijke nieuwjaarsviering te boycot ten uit protest tegen een. wat ge noemd wordt, ergerlijk geval van d'skr.minatie. Het enige vrouwelijke raadslid van Reimerswaal, mej. De Koster van de PvdA, ontving van het kol lege van b. en w. wel de gebruike lijke uitnodiging voor de nieuw jaarsreceptie, maar die gold met voor haar partner, met wie zij enige jaren samenwoont. Gebruik is dat ook de echtgenote van de raadsleden worden uitgenodigd. Het niet uitno digen van de partner van het vrou welijke raadslid is het gevolg van een meerderheidsbeslissing van de gemeenteraad. De PvdA-fraktie wil uit solidari teit met de fraktiegenote nu de nieuwjaarsviering boycotten. DONDERDAG 28 DECEMBER NED. 1: Het AVRO vakantiepro gramma is opgebouwd uit de vol gende komponenten. Het nitwits over de ontsnapping van twee ge vangenen, The puppy that wanted a boy, over een hondje dat een baasje zoekt. Het schilderijtje en de zee meermin, een reportage over gli ding, getiteld Zwevend over de Al pen en Michels „vewarde" vogeltje, een film waarin dirigent en kompo- nist Legrand een verhaal vertelt aan zijn dochtertje. Daarna is de beurt aan de volwassenen met Bij ons in Maassluis, waaraan onder meer me dewerking verleend wordt door Ri ta Hovink, Tol Hansse. de gebroe ders Grimm en de Zangeres zonder Naam. In de daaropvolgende editie van Waf heet beter aandacht roor open benen, migraine en menstrun- tieklachten. Daarna Voor een brief kaart op de eerste rdng. met Andrc ran den Heuvel als speciale gast en 't Zand 33 met een programma over bedevaart. De redaktie van het NOS-journaal maakte als vanouds het Jaaroverzicht journaal 1978. NED. 2: De astronautjes een Sf programma voor de kleintjes, wordt gevogd door een bijzondere Toppop, waarin wordt ingehaakt op de uil slagen van het jaaroverzicht van Hitgala. Vervolgens een heel ander genre muziek in de derde Vader Abraham show vanut de Agnxeten- hof in Tiel. In de derde aflevering van Lillie is de titelheldin een ge liefde persoonlijkheid in het Loxi- dense society leven geworden, dankzij het portret dat Millais van haar heeft gemaakt. Haar man kijkt verbaasd toe. Niemand xninder dan Oscar Wilde laat zich met haar in en adviseert haar een beroemde naaister, die een witte fluwelen jurk voor haar maakt ter ere van het bezoek van Leopold van België. Jos Brink speelt met een viertal kandidaten vervolgens de spelletjes Topscore en Telecross. DONDERDAG 28 DECEMBER NED. 1: 14.00 Vakantieprogram ma; 18.30 Sesamstraat; 1S.45 Pas poort; 18.55 Nieuws; 18.59 Bij ons in Maassluis; 19:49 Wat heet beter; 20.25 Voor een briefkaart op de eer ste rang; 21.15 't Zand 33; 21.37 Journaal; 21.55 Jaaroverzicht Jour naal 1978; 23.20 Nieuws. NED. 2: 18.30 Teleac; 18.55 Nieuws; 18.59 De astronautjes; 19.05 AVRO's Toppop; 20.00 Journaal; 20.27 De Vader Abraham Show; 21.25 Lillie; 22.15 AVRO's puzzel- uur; 23.20 Nieuws. VRIJDAG 29 DECEMBER NED. 1: De TROS begint de mid daguitzending met Dieren in nood, een somber relaas van de interna tionale, illegale dierenhandel. Daar na het filmpje Nieuwe avonturen van Pegeltje, de sneeuwman en een registratie van eexi optreden van de Engelse groep The Darts, ze zingen onder meer It's raining én Come back my love. Ixi de vooravond De man van Atlantis. Mike komt er gens aan land en wordt door de plaatselijke bewoners voor een ze kere Billy aangezien. Bij nader on derzoek blijkt Billy als twee drup pels water op hem te lijken. Uitein delijk scheiden zich hun wegen weer, nadat ze samen een'misdadige veehanclelaar hebben verjaagd, daar ze volkomen einders geaard zijn en ieder zijn eigen element heeft. In op volle toeren, vertolken vijf vokalis- ten of groepen hun Nederlandstalige hit. Derrick krijgt te maken met cle moord op dr. George Rabcs. Het verwarrende van deze monrdzuuk schuilt in de ogenschijnlijke afwe zigheid van motieven. Tot besltiif maken drie bekende Nederlanders hun opwachting bij Henk van der Meyden ixi TV Privé extra. NED. 2: Wickie de Viking strandt vanavond op Robinsons eiland, waarna de vaste medewekers van de Muppetshow vereerd ivorden met een bezoek van de grote balletdan ser Rudolph Nurejev. De balletles die hij zal geven wordt verstoord door het eeuwige geflirt met Miss Piggy. In de illusionist wordt een kollega van Tony in een filmscene aan een blok vastgebonden waarbo ven een omgekeerd spijkerbed hangt, dat elk moment naar bene den kan vallen. Voorts het slot ma Kant aan m'n broek waarin dokter Petypon tot zijn verbazing hoort hoe zijn vrouw Garnaaltje aanspreekt als „tante" en waarin de generaal wenst te duelleren om de eer van de familie ie redden. Na afloop hier van Kinderen In cle clerde wereld, in het kader van het Jaar van het Kind 1979 namelijk, ging een film ploeg naar Zambia om met de men sen daar te praten over hetgeen ze verwachten van en voor hun kinde ren. Tot slot de Alles is anders show. VRIJDAG 29 DECEMBER NED. 1: 14.00 Dier in nood; 15.00 Nieuwe avonturen van Pegeltje; 15.25 The Darts; 18.30 Sesamstraat; 18.45 Paspoort; 18.55 Nieuws; 18.59 De man van Atlantis; 19.47 Op vol le toeren; 20.30 Derrick; 21.37 Jour naal; 21.55 TV-Privé Extra; 22.50 Nieuws. NED. 2: 18.40 Teleac; 18.55 Nieuws; 18.59 Wickie; 19.27 De Mup- pet show; 20.00 Journaal; 20.27 De Illusionist; 21.30 Kant aan m'n broek; 22.06 Kinderen in de 3de wereld; 22.46 De alles is anders show; 23.51 Nieuws. ZATERDAG 30 DECEMBER NED. i: De middaguitzending start met een les Blokfluit spelen derwijs, waarin het Saratoga en semble te gast is. Hierna volgt een aflevering van De astronautjes en het magazine Wat je zegt ben je zélf. Vervolgens brengt cle AVRO dc herhaling van de show OUva, waar in zangeres en aktrice Olivia New ton John de groep Abba en Andy Gibb als gasten ontvangt. De avond uitzending begint met een aflevering van Bolke de Beer gevolgd door de Ted Show vanuit de Lievekamp te Oss, waarin een aantal jonge heren aan een aantal dames xvorden ge koppeld. Voorts een aflevering uit de serie The streets of San Francis co. Jasoxx Kampacalas is indertijd ten onrechte beschuldigd doorgere- Zaterdag 30 december, 20.27, Ned. 2: West Side story. Een scene van het ballet, waarin wordt weergegeven hoe de twee bendes elkaar op straat bevechten. den te zijn na een auto-ongeluk dat twee kinderen het leven kostte. Wanneer hij na twaalf jaar in dc gevangenis gezeten heeft en daarna in de maatschappij terugkeert, e.st liij smartegeld van zijn broer die de ware schuldige is. Na afloop hiervan volgt het journaal cn dc veertiende editie van U zij de glorie waaraan dit keer wordt deelgenomen dour onder meer Katwijks Christelijk Mannenkoor Jubilate. Hervormd Kerkkoor uH Tiel, Hervormd Zang koor Con Amore en cle jongeren groep Voces Pacis. NED. 2: Niet alleen Nederland 1. maar ook Nederland 2 besteedt aan dacht aan de zangeres Olivia New ton John in het programma Olivia in Concert waarin een verslag van liet concert dat zij onlangs gaf in de Jaap Eden hal in Amsterdam. Ver volgens een speelfilm die ongetwij feld vele harten sneller zal doen slaan, The West Side Story de mu sical film uit 1961 met Natalie Wood, Richard Beymer, George Chakiris en Rita Moreno in de hoofdrollen. Indertijd werd de film bekroond met maar liefst 10 oscars. De muziek is afkomstig van Leo nard Bernstein. Dit Romeo-Julia achtige drama speelt zich af in de Newyorkse wijk West Side, waar de straatbendes de Jets en de Sharks elkaar het leven zuur maken Tony, van de Jets wordt verliefd op Ma ria, het zusje van Bernardo de aan voerder van de Sharks. Door ven gruwelijk misverstand doodt Ber nardo de aanvoerder van de Jets. waarop Tony Bernardo doodt. De eigenlijke tragedie moei nu e yen - lijk nog beginnen Dc uitzend wordt besloten door de aktualitvi- tenrubriek Aktua TV. ZATERDAG 30 DECEMBER NED. 1: 12.30 Teleboerd Skoalle- radio; 15.30 Nieuws: 15.32 AVRO- Academie: 16.05 De Astronautjes: 16.15 Wat je zegt, beu je zelf: 16.40 Olivia: 18.30 Sesamstraat18.-45 Pas poort; 18.55 Nieuws 18.59 Bolke di beer; 19.10 Ted show: 20.40 The streets of San Francisco: 21.37 Jour naal; 21.55 U zij de glorie: 22.40 Nieuws. NED. 2: 18.25 Teleac: 18.55 Nieuws; 18.59 Olivia in concert; 20.00 Journaal20.27 West Side Story; 22.55 Aktua TV; 23.30 Nieuws. door FRANK VAN FALCKENOORT „En u beweert, dat er een verla ten vrachtauto staat, vlak bij uw huisje?" „Een soort bestelwagen, ja." De man begint aan de telefoon- schaal te draaien en als hij kontakt heeft, zegt hij: „Met Koks. Er moet nabij het Woldmeer, in de onmid dellijke omgeving van het stenen zomerhuis een bestelwagen in het bos staan. Ga er eens een kijkje ne men. Ja, liefst zo gauw mogelijk. Ik ben vanmorgen op het bureau; als jullie bijzonderheden hebt, houd me dan op de hoogte. Het kan belang rijk zijn." Daarna roken ze een sigaret en vraagt de inspekteur naar bijzon derheden over het stenen huis aan het Woldmeer En verneemt Bea uit de mond van de politieman, wat ze ten dele al gelezen heeft in het gidsje voor Dorringen. Indertijd zijn er min of meer klandestien een stuk of acht zomerhuisjes neergezet, deels van steen, deels van hout. De een wat fraaier dan de ander. Eigendommen van mensen uit het westen, die hier hun vakantie en andere vrije tijd doorbrengen. Daar is heel wat over te doen geweest in de gemeenteraad, maar als besluit komt uit de bus. dat dc huisjes mochten blijven staan en men ach teraf pro forma alsnog een vergun ning kreeg. Maar wel moesten de nodige voorzieningen aangebracht worden voor de wintermaanden cn permanent goed moesten worden onderhouden. Gelijktijdig kwam er een bouwverbod rond het Wold meer. Des te meer was de politie verbaasd, dat er alsnog een vergun ning werd afgegeven om er nu een normale stenen woning neer te zet ten. Weliswaar ten dele verscholen achter bomen en kreupelhout, maar toch in strijd met het door de ge meenteraad aangenomen bestem mingsplan. Waarom in afwijking van de bestaande voorschriften toch nog een bouwvergunning werd af gegeven - en nog wel op vrij korte termijn - bleef geruime tijd ondui delijk. En temeer gaf het stof tot gesprekken in Dorringen, dat de ge meenteraad in dit geval niet eens op zijn achterste benen ging staan, want indertijd is aangenomen en beloofd dat er onder geen enkele voorwaarde meer rond het Wold meer gebouwd mocht worden en wat doen ze nu? Nee, met geen woord werd er in de raad gewag over gemaakt. Toen het huis klaar was, bleek het een grote piet te zijn, d:e het had laten neerzetten. Aan vankelijk kwam hij er ieder week eind in een slee van een wagen om er daar cle vrije uren door te bren gen. Met een vrouw. Gedurende vrijwel de hele zomer, soms tot in het late najaar. Maar ineens bleef men weg. En kwamen ingewijden in Dorringen te weten, dat het huis verkocht was aan een vrouw in Amstelveen. Die er op haar beurt af en toe een paar dagen doorbracht. Samen met een andere vrouw. Somnrgcn zeiden, dat de Tiieuwe eigenaresse een we duwe was, maar niemand kwam eigenlijk het rechte te weten. Nu hoort inspekteur Koks, dat ene mevrouw Bordclaar-Lijnwegen de e'gcnares was geworden van het stenen huis. inderdaad wonende in Amstelveen, een weduwe. De ando re vrouw was dc huishoudster of gezelschapsdame, hoe je het wilt noemen. Ene juffrouw Peterse. Veel kan Bea niet vertellen over deze vrouw, die tijdens de bezoeken, wel ke ze haar tante in Amstelveen bracht, zich doorgaans op dc achter grond hield. Dat deze tante kortge leden is gestorven en haar, zijnde een nichtje, het stenen zomerhuis in Dorringen heeft nagelaten. „Bent u van plan hel te houden?" informeerde de inspekteur belang stellend. „Voorlopig in ieder geval. Mijn vriend mijn aanstaande man mag ik wel zeggen, studeert elektrotech niek, heeft trouwens nl een paar di ploma's en als hij geslaagd is, wil hij voor zichzelf beginnen in radio, televisie, elektronica en dergelijke. Aanvankelijk lag het in dc bedoe ling, dat we dit in Amsterdam zou den beginnen, maar nu we een huis hebben hier in Dorringen, zij het dan ook een eindje buiten de kom. is het niet onmogelijk, dat hij te zij ner tijd hier een dergelijke zaak be gint. Als er tenminste al niet een belangrijke winkel op dit terrein in Dorringen is." Op dit laatste gaat de inspekteur niet in. Dit is niet zijn aangelegen heid. Als die vriend een vestigings vergunning heeft, kan niemand hem beletten in Dorringen een zaak te beginnen. Aangenomen, dat hij een voor zijn branche aantrekkelijk winkelpand kan bemachtigen. Maar nogmaals, daar heeft hij als politie man niets mee te snaken Koks vraagt enkel nog: „En ge maanden geleden heeft men er een vrij hoge omheining om dr bezittim e- maakt. Hebt u enig idee. waarom men dat heeft gedaan'' De andere huisjes staan ook helemaal vrij en tot nog toe waren er nooit proble men; ook niet in de winter, een en kel incidenteel geval daar gelaten." (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 9