deurloo RIBLAPPE Dc zomerreisprogramma's liggen voor ai klaar VERSVAN HET MES. Kom dus nu naar de Rabobank en boek voor het beste eruit is Over de afgelopen nederlandse zomer zijn we snel uitgepraat: dat was geen beste! Daarom verwachten we dit keer een extra grote toeloop van reislustigen. Wacht daarom niet met boeken, vooral niet als u op het hoogseizoen bent aangewezen. Nü kunt u nog echt kiezen uit de zomerreisprogramma's van: Arke Reizen, Ebatours, Van Fraassen, Franse Toeristen Service, GTW-Reizen, Holland International, Hotelplan, Rederij Ketel, NS-vakantiereizen, Rentahome, Sunway, Snel Reizen, n» h fig Ej SÜÜHI Big Ben Tours, Tor Line, Vernu, Vrij Uit Autovakantiereizen. r jfi geld en goede raad SUCCESJES TARTAAR Tilbwy, meer dan een wereld van mode alleen VLEESCHMEESTER DE KROES 8 NAJAAR '78 [/eXDwuuid Vooxdehg Schilderstukken, litho's, et sen, reprodukties e.d. kunsth. en lijstenmakerij J. v.' d. Ven, Korte St. Janstraat 23, Zie- rikzee. Tel. 3407. Geopend di, do-vrij van 13.00-17.00 uur en do-avond. Vakopticiëns Bergmans le vert de goede leesbrillen, verrekijkers, briletui's. Berg mans, Havenpark 1, Zierikzee Tel. 2029. Wij komen iedere weck over het hele eiland voor het op meten van al uw buitenzon wering. Gratis plaatsen. Stof- feerderij Goudzwaard, Meel- straat 24, Zierikzee. Telefoon (01110) 2491. Kerstbomen, versieringen, kaarsen. Braber Bruinisse. Brillen op advies van de oog arts worden vakkundig aan gepast en afgeleverd. Berg mans. Havenpark 1, Zierik zee. Tel. 2029. Voor het schoonmaken van uw schoorsteen, open haard of c.v. - ketelSchoorsteen- veegbedrijf Fa. L. Berrevoets Zn., Wevershoek 9, Zierik zee. Tel. (01110) 3211 - 5193. Wees voorzichtig met het schoonmaken van uw tapijt. Huur een tapijtreiniger bij Deurloo. Bespreek tijdig: tel. (01110) 2825. Onze mesthanen uw Kerst- bout, vlugt. bestellen bij? Pluimveebedrijf Schouls, L.- v. St. Hilaire 1, Zierikzee. Tel., 2232. Kerstverlichting met ijspe gels, kaarsjes, sterretjes en klokjes, heel mooi bij Braber Bruinisse. Diversen Goed idee bont prachtig Kerstgeschenk!! De grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland. Duizenden korte en lange bontmantels, nu werkelijk sensationele lage kado-prijzen, m. garantie!! Desgew. soepele kredietser vice. De Bontkoning, Hoog straat 97, Rotterdam-C. Par keren voor zaak. Tel. (010) 117.117. Bij koop reisgeld v. 2 pers. terug (ook benzine)? Koopavonden tot 21 uur ge opend! Tapijt reinigen onder hoge druk met de Citin sproei- extraktie. Schoonmaakbedrijf Koster. Telefoon (01110) 2153., Bestel tijdig uw kerstbomen. Ook met kluit. Harm de Vrieze, Caustraat 15, Zierik zee, tel. (01110) 4044. Voor een goede pijp, pijpen- rek, tufelaansteker, shagzak, asbak, sigaren- of sigaretten doos of een kist sigaren bij: Sigm. D. C. Viergever, Ha venpark 42, Zierikzee. Grote sortering kerst- enj nieuwjaarskaarten bij Braber Bruinisse. Voor een kado, groot of klein, het moet van D. C. Viergever zijn. Sigarenmagazijn, Ha venpark 42, Zierikzee. Kerstlakens, -lopers en -ser vetten. Ballen,pieken en slin gers. Kortom alles om uw kersttafel gezellig te maken vindt u ook bij Braber, Brui nisse. magere dikke 500 gram 700 <>4 2 e 500 gram 500 gram 750 2e 500 gram Robuust, warm en winddicht, met steek en klepzakkcn. Extra borstzakken met rits. WINKELPASSAGE APPELMARKT 23ZIERIKZEE Uiv omzet vergroten? Regelmatig adverteren!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 8