DE ERFENIS VAN GREET Brouwse winkelweken met feestdagen suksesvol besloten VEILING Raad van Brouwershaven praat maandag over begroting E& 'n Ei hoort erbij 7 In alle kernen van gemeente PERZISCHE TAPIJTEN Wal biedt de BEELDBUIS? ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 7 december 15)78 Nr. 2241!) BROUWERSHAVEN, 7-12. Met een tweetal fantastische en zeer ge slaagde feestdagen- en avonden zijn vrijdag en zaterdag de feestelijkhe den rondom de Brouwse winkelweken afgesloten. Vrijdagavond werd gestart in het Dorpshuis te Dreischor waar zeer veel belangstellenden konden genieten van een wervelende one-man show door de heer Nico Scholenberg. Deze eestavond werd geopend door de heer C. v. Velzen. Zaterdagmorgen vertrok Sinter klaas met twee Pieten per open lan dauer begeleid door een aantal Schouwse Ruiters naar Zonnemaire. waar Nut en Uitspanning een muzi kaal welkom toeblies. Op het Breed- veld sprak burgemeester C. Slabbe- koorn enkele woorden, waarin hq vooral voor Zonnemaire hoopte op bestendiging van het huidige scho lenbestand. Spelletjes en een ballonwedstrijd werden voor de kinderen georgani seerd, terwijl er ook enkelen bij Sint een liedje moesten zingen. In het ver enigingsgebouw ging het feest verder met muziek en zang. Noordgouwe Sint begaf zich hierna weer per landauer naar Noordgouwe waar het corps Con Amore zijn opwachting maakte. Ook hier sprak de bui'ge- meester de ingezetenen toe waarbij hij de klemtoon legde op de leefbaar heid van de kleine kernen. Schuddebcurs Bij de familie P. v. d. Kasteele ge noot Sint van de koffie, waarna het op Schuddebeurs aanging. Con Amo re. had zich hierheen inmiddels snel verplaatst en wachtte het hoge ge zelschap op aan de Heesterlustweg. Zowel te Noordgouwe als te Schud debeurs waren er spelen voor de kin deren. Dreischor Ondanks alle drukte deed de grijs aard zijn intrede om twee uur te Dreischor. Opgewacht door Cres cendo ging het naar het Dorpshuis waar Sint zich met de kinderen on derhield en de ouderen toesprak. De kinderen uit Noordgouwe en Schuddebeurs waren inmiddels ook per bus gearriveerd om hierna van een optreden te genieten door het poppentheater Parcival. Met sneltreinvaart scheepte Sint zich later in op een prachtig versier de boot om ongeveer half drie de ha ven van Brouwershaven binnen te varen. De muziekvereniging Nut en Uitspanning uit Zonnemaire had de inwoners uit de Smalstad reeds op getrommeld en een grote menigte had zich bij het Tonnenmagazijn ver zameld. Hier werd Sint ontvangen door havenmeester J. de Vos, waar na hij de schimmel besteeg om zich naar de muziektent te begeven. De voorzitter van de middenstandsver eniging de heer J. v. d. Wielen sprak hier een welkomstwoord, waarna de kinderen aan de beurt kwamen. Feestmiddag Ook burgemeester Slabbekoorn sprak de Sint toe en hoopte dat di verse wensen op het verlanglijstje weer vervuld zullen worden. De kin deren uit Zonnemaire waren inmid dels per bus naar het Tonnenmaga zijn vervoerd om samen met de Bi'ouwse kinderen te genieten van een feestmiddag verzorgd door Ted Tevano. Sint reikte aan de winnaars van de tekenwedstrijden mooie prij zen uit. Ook mochten de winnaars van de kindertalentenjacht „John Travolta" voor de Sint optreden. Sluitingsavond In een stampvol Tonnenmagazijn verwelkomde de heer J. v. d. Wielen des avonds de aanwezigen op de slui tingsavond. Allereerst werd begon nen met de prijsuitreiking van de kaarten met winkelweekbonnen, het geen op een orginele wijze geschiedde met een betonmolen. De eerste prijs een reis t.w.v. f 1000,- werd gewon nen door mevr. D. C. de Jonge-v. d. Linde te Brouwershaven; 2e prijs een vaatwasmachine ging naar de heer C. Tetteroo te Dreischor en de 3e prijs, een audio-reck werd gewon nen door de heer H. K. Rodi te Brou wershaven. Deze verloting werd ge houden onder toeziend oog van de gemeentesecretaris de heer C. A. Padmos. De avond werd gevuld door diver se eigen krachten nl. de Grevelingen Stars o,l.v. de hëer Bert Gebben, een optreden van een uit 5 meisjes be staande groep The five Luvers en de extra winnaars van de talentenjacht, The red devils (play back). Verder was er een optreden door de zeer pi kant geklede dames van de groep Luv, die een enorm sukses oogstten en hèt internationale dansorkest Opus met zangdoor Lia Hokke. Bijzonder boeiend was de demon stratie door het danspaar, dat Zee land vertegenwoordigde in de Hit boulevard van Willeke Albert! met enige ballroom dansen en enige mo derne Travolta dansen. Dat deze- avond zo'n groot sukses is geworden is mede te danken aan de professionele experts op het ge bied van geluidstéchniek, waardoor allés perfect tot zijn recht kwam. Gelukkig De presentator de heer J. A. G. de Maat kon zich dan ook namens de middenstand een gelukkig mens voe- BROUWERSHAVEN, 7-12. De raad van de gemeente Brouwershaven vergadert maandagavond in het stad huis. Naast de hoofdschotel, de be handeling van de gemeentebegroting kr\jgt de raad op tafel de vaststelling van de voorwaarden tot het in me degebruik geven van de gemeente lijke sportterreinen en ijsbanen en de verkoop van de woning Stoofwcg 4 te Dreischor aan de heer C. J. Braai Verder de vaststelling van het kre diet in rekening-courant voor 1979; vaststelling Verordening op de hef fing en invordering van een honden belasting; vaststelilng 2e wijziging Bouwverordening Logiesgebouwen benoeming beheerder c.q. beheerdste in tijdelijke dienst in de gemeen schapsruimten te Brouwershaven, Zonnemaire en Dreischor. Voorts de vaststelling 4e wijziging Verordening gemeenschapsruimte Brouwershaven; vaststeling 17e wij ziging begroting 1978; vaststelling bedrag per leerling als bedoeld in ar tikel 55 bis der L.O. wet 1920 voor het jaar 1979; vaststeling le wijziging van dc gemeentebegroting 1979; kre dietverlening verbouw I. M. v. d. Bijlstraat 10 te Zonnemaire tot ge meenschapsruimte en vaststeling 2e wijziging begroting 1979. Tenslotte de vaststelling van de 9e wijziging Bezoldigingsverordening 1976. Advertentie DRINGENDE OPENBARE VERKOPING van Authentieke, zeldzame, waardevolle oude, antiekeen hedendaagse wollen en zijden en andere Oosterse tapijten wandkleden tafelkleden lopers, etc. OORSPRONKELIJK BEDOELD ALS ZEKERHEID68TKLLING, NU VRIJGEGEVEN, ZONDER TUSSENKOMST Deze schitterende collectie omvat tapijten in alle formaten uit Perzië. Turkse, Afghanistan Pakistan Kashmir en China; antieke on ande re zeldzame superbe exemplaren; een zeldzame puur zijden Hereke mot motaal, puur zijden Quoome, Bokharae, Kashan Nain Iapha- han Caucasians. Tabriz, Mashad. Kirman Khoraasan Quaahquay on vele andere. Een ongemeen fraaie en uitgelezen selectie van do hoogste kwaliteit, zoals In Nederland gewoonlijk niet verkrijgbaar. TE ZIERIKZEE VRIJDAG 8 DECEMBER, 14.00 UUR. Hotel-Restaurant Mondragon Havenpark 21, Zierlkzee. Gelegenheid tot Inspectieopde dag van veitingvanaf 13.00 uur. Alle tapijten gaan vergezeld van een certificaat van echtheid. Catalogi en inlichtingen verkrijgbaar bfj: Transport bed rijf VAN DER WEKKEN Roze mar ij nstraat 16, Zieriksee Veilinghouder; Kunstveilingen Erasmus B.V., Pannokoekstraat96. Rotterdam, onder wettelijk notarieel toezicht van Notaris D. Karsten. Oude Haven 85. Zierikzee. len dat alles zo prima is verlopen en de feestavonden lot zo'n grote hoog te groeiden dat ze nog lang in herin nering zullen blijven bij de inwoners. De middenstand heeft met deze ak- ties bewezen dat ze springlevend is en hoopt er toe hebben bijgedragen het kopend publiek nog dichter bij de eigen middenstand te hebben ge bracht. Wedstrijd Voor de jeugd boven de 12 jaar was er tegelijkertijd in het Vereni gingsgebouw een feestavond met de symphonische Funk-Rock Group Anaconda terwijl ook hier door dans school Janvier een demonstratie werd gegeven. Voor de jeugd was er een wedstrijd „wie wordt Travolta Brou wershaven 1978" en „Olivia Brou wershaven 1978". De prijs werd ge wonnen door Marjan Mol te Schud debeurs en Bert van Ast te Zonne maire. Als prijs kregen zij een diner aangeboden in een plaatsélijke Bis tro. Op deze avond was ook Disco Power Selection 1977 in aktie, zodat ook de jeugd goed aan hun trekken is gekomen. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Kamervoorzitter Vondeling zal minister De Ruiter van justitie namens de Tweede Ka mer vragen het rapport Versteeg over de Velser affaire openbaar te maken. De Kamer stemde in met een voorstel hiertoe van PvdA- tweede-kamerlid Roethof. AMSTERDAM. De 61-jarige M. Muis uit Amstelveen is aan een hartverlamming overleden toen hij met zijn auto op de Coentunnelweg in Amsterdam reed. Zijn wagen kwam tegen de vangrail bij de af slag Jan van Galenstraat tot stil stand. ZWOLLE. De Overijsselse Land- bouwmaatschappij is ontstemd over het uitblijven van beheersplannen voor landbouwgebieden met een grote landschappelijke waarde, zoals d:e in Noord-West-Overijssel. SCHIPHOL. De op de Rotterdam se luchthaven gevestigde lucht vaartmaatschappij Rotterdam-Air- lines heeft van staatssekretaris Smit-Kroes van verkeer en water staat vergunning gekregen voor het uitvoeren van vluchten vanaf Zes tienhoven. DEN HAAG. Minister Albeda (sq^. ciale zaken) hééft de Tweede Kamer meegedeeld, dat hem geen gegevens bekend zijn, aan de hand waarvan het misbruik van de sociale zeker heidswetgeving in exakte cijfers kan worden weergegeven. Het verkrij gen van betrouwbare gegevens hier over is nauwelijks mogelijk, aldus de bewindsman. DEVENTER. Bij restauratiewerk zaamheden *n het Middeleeuwse Deventer-stadhuis is op de boven verdieping een scherpe granaat ge vonden. De vondst betekende een onverwachte vrije dag voor een twintigtal ambtenaren, want uit veiligheidsoverwegingen werd een deel van het stadhuis ontruimd. DEN HAAG. De Nederlandse ho tels hebben in de eerste helft van dit jaar minder bezoek gehad van buitenlandse gasten. Er kwamen bijna 80.000 minder buitenlanders en het aantal nachten, dat buitenlan ders in Nederlandse hotels door brachten daalde met bijna 200.000, zo blijkt uit de voorlopige tellingen van het CBS. DEN HAAG. In de eerste tien maanden van dit jaar is bij handels banken, spaarbanken en andere spaarinstellingen 7,1 miljard gulden gespaard. De gezamenlijke spaarte goeden stegen daarmee tot bijna 92 miljard gulden op het einde van ok tober, aldus hel CBS. UTRECHT. In 1977 telde Neder land 7.252 medische specialisten. In 1982 zullen dat er waarschijnlijk 9.100 zijn. Dat komt neer op een stijging van 52.5 specialisten per 100.000 inwoners in 1977 dn 1972: 45,4) tot ongeveer 65 per 100.000 in 1982. ROTTERDAM. Inbrekers hebben volgens dc politie in Rotlerdam een forse slag geslagen in een kleding zaak in de Otto Hahnstraat in de Maasstad. De buit bestond uit vrou wenkleren en had een waarde van 60.000 gulden, aldug^ dc politic woensdag. APPELTERN. Alle lagere scholen kunnen voor 1 december weten, dat de positie van de hoofden van klei ne scholen onhoudbaar is, dat de vakroganisatic de ernst van de pro blemen niet onderkent, en dat de taak van genoemde schoolhoofden deugdelijk en met spoed moet wor den onderzocht. Een aktiegrocp ..Hoofden van kleine scholen" heeft dit bewerkstelligd. DEN HAAG. Op 23 januari zal dc PTT een bijzondere postzegel van 55 cent uitgeven ter herdenking van het. vierde eeuwfeest van de Unie van Utrecht, een solidariteitsverklaring getekend door een aantal Nederland se gewesten in hun strijd legen dc Spaanse overheersing. DEN HAAG. Dc Tweede Kamer is akkoord gegaan met het verzoek van het CPN-Kamcrlid Wolff om dc re gering te mogen interpelleren over dc gevolgen van de vrijlating van Mentrn voor in het bijzonder Zwit serland. Polen, de Sowjet-Unie en Israrl. VRIJDAG 8 DECEMBER NED. 1: Barbapapa wordt gevolgd door een aflevering van Love Boat waarin het oudere echtpaar Wendel .en Ida Snead aan boord, zijn gegaan om hun kinderen in Mexico te be zoeken. Ida weet echter niet dat ze de reis helemaal niet kunnen beta len en dat Wendel daarom vals speelt by het kaarten. Joop Kooji- man presenteert zijn quiz Twee voor twaalf waarna Sonja Barend haar goed nieuws show brengt, waarin onder meer Harry Sacksioni te gast is. Vervolgens een korte speelfilm Heb je Jetta wel eens gehad, oOer een groep mannen en vrouwen er gens op een kantoor in Nederland, die zich onderhouden over hun sexuele prestaties. Een uitdaging Advertentie DEN HAAG. Meer dan 250 oor logsslachtoffers hebben woensdag in Den Haag gedemonstreerd. Zij be toogden op het Binnenhof dat de vrijlating van Pieter Menten het on mogelijk maakt, dat gerechtigheid geschiedt. Op borden en spandoeken werd dat duidelijk gemaakt aan de Kamerleden. Te lezen viel onder meer: „straf beul Menten" en „ge rechtigheid in Nederland? wan neer?". wordt aangenomen met het ver wachte gevolg, alleen krijgt de zaak een onverwachte wending. In Geor ge en Mildred vindt George dat Truffles de hond beter wordt be handeld dan hijzelf. Hij stelt de hond er uit of ik. Mildred weet wel wie ze moet kiezen. Tenslotte hel programma Haagsche kringen. NED. II: Om le beginnen een af levering van Wickie de viking, ge titeld Huivar is ook maar een mens, gevolgd door de Muppet show waarin de grijze komiek George Burns te gast is. De show lijkt wat in het honderd te lopen door de komst van de roddelrubriekenrepor- ler Fleet Scribbler, die vooral van miss Piggy nogal wat te horen krijgt. Daarna de Illusionist in het huis van de miljonair Wyndham zit te kaarten. Opeens schiet een kogel rakelings langs de hoofden van de kaartspelers. Er werd geschoten met een geweer uit de kollektie van de miljonair. In het derde deel van Kant aan m'n broek, is er een groot feest aan de gang in het kasteel van de generaal in Tourraine Garnaaltje is flink in haar sas en weet de def tige dames regelmatig in verlegen heid te brengen. Het wordt haar vergeven wanneer men. verneemt dat zij mevrouw Petypon uit Parijs is. Na Brandpunt volgt het pro gramma Humor '78 een amuse mentsprogramma waarin de volgen de kabaretgroepen te zien en te ho ren zijn. Het Lage Landen Cabaret, 220 volt II, Colomboni, Van Santen, Moeder van Gisteren, Non Stop, Ur- banus van Anus, met met zonder met. VRIJDAG 8 DECEMBER NED. 1:-10.30 Schooltelevisie; 18.30 Sesamstraat; 1S.45 Paspoort; 18.55 Nieuws; 18.59 Barbapapa; 19.05 Love Boat; 19.55 2 voor 12; 20.35 Sónja's goed nieuws show21.37 Journaal; 21.55 Heb je Jetta wel eens gezien?; 22.20 George en Mil dred; 22.40 Haagsche kringen; 23.50 Nieuws. NED. II: 18.25 Teleac18.55 Nieuws; 18.59 Wickie de Viking; 19.27 De Muppet show; 20.00 Jour naal; 20.27 De Illusionist; 21.25 Kant aan m'n broek; 22.00 Brand punt; 22.35 Humor '78; 23.35 Nieuws. ZATERDAG 9 DECEMBER NED. 1: 's Middags de Lappenkat en zijn vriendjes en daarna De kin deren uit de Bjjbel, le weten Mirjam en Mozes.' Een ander duo wordt ge vormd door Laurel en Hardy. In de ze aflevering is Ollie dankzij een er fenis miljonair geworden. Peter Ramsey, de dierendokter sluit het middagprogramma af. Julie's vrien din Kalhy, die blind ïs, komt met. door FRANK VAN FALCKENOORT Die vrijdag is Bea uit haar hu meur. Ze heeft 's morgens het nota riskantoor gebeld, maar de man is afwezig en de plaatsvervanger kan geen uitsluitsel geven omtrent de in het zomerhuis bevindende inventa ris. Wil mevrouw zo vriendelijk zijn maandag le bellen? Na tien uur is meneer er wel. „Mevrouw" bedankt en zegt, dat ze dan wel zal zien. wat ze doet of niet doet. Plierdoor cn dc averechtse reak- lie van haar broer is ze uit haar hu meur. De kinderen in de klas be merken het cn houden zich extra koest. Juf Lijnwegen is wel aardig, maar als ze een slechte bui heeft, is ze ook gul met het uitdelen van strafwerk. Met het oog op het ko mende weekeind heeft niemand er bepaald veel zin in. Die namiddag verkleedt ze zich thuis nog vóór het avondeten. Vader Lijnwegen heeft een gemakkelijke dienst gehad en is ook op tijd thuis voor de maaltijd. Hoort dan, dat Boa opnieuw naar Dorringen wil en haar broertje had uitgenodigd mee te gaan. Dc man is er niet zo bijster over te spreken. „Moet dal persé?" Nee, er moet natuurlijk niets, maar Bea is nog lang niet klaar met alles in haar nieuw verworven bezit op te nemen. Ze wil dc dag van morgen in ieder geval 's ochtends een paar uur benutten om wat van die dameskleding te passen. Als er iets bij is. dat goed zit cn naar haar zin is, trek ze het aan Chris heeft ook een mooi pak uit die grote kast op dc slaapkamer. Moeder Lijnwegen zegt tenslotte, als de soep opgeschept is: „Je moet het zelf weten, het is je eigen geld. dat je verreist, maar ik zou zeggen: je kunt beter wachten tot we een week of wat verder zijn. Zo half' mei is het er vast veel mooier. Mij dunkt, het is daar nu misschien nog kouder dan hier in dc stad." „Er is centrale verwarming cn in de salon een open haard." „Gaal Chris mee?" informeert haar vader. „Nee. die heeft weekeinddienst cn ik wil niet, dat hij ruilt." Natuurlijk is Bea een half uur la ter in lijn cén op weg naar het Cen traal Stal ion. Met een beetje geluk haal ik de trein van één over, zes anders moet ik twee keer overstap pen cn met deze kom ik rechtstreeks in Enschede. Bea heeft tol op zeker hoogte ge luk. Ze haat de trein van achttien uur één op het nippertje, maar moet tot Amersfoort staan. Tegenwoordig komt niemand meer overeind voor een vrouw om die zijn zitplaats aan te bieden. Maar in Amersfoort gaat er heel wat uit en kan ze gaan zitten tot het eind punt en is zc ongeveer tien O'er acht in Enschede. Geluk kig s'aat dc bus op het plein voor Dorringen klaar, maar het is intus sen al over negenen als ze daar uit stapt. Zc heeft het hart niet ditmaal langs het smalle bospad binnendoor naar het Woldmecr te gaan. Het kost nu toch geld, dus moet er ook maar een taxi af. Dc chauffeur van de enige huur auto, die op het plein staat, waar de bus zijn rit beëindigd heeft, kijkt wel een beetje gek. als Bea zegt: ..Naar het Woldmeer." Maar haalt de schouders op en zegt enkel, ter wijl hij de wagen start: „Het water zal nog best bar koud zijn om te zwemmen." „Gut. wat een leuke mop," zegt Bea. die weef uit haar humeur is. Zaterdag 9 december, 22.00 uur, Ne derland 2: Boeing boeing. Een scene uit dit tv-spel met Rijk de Gooyer als Freek, Manfred de Graaf als Paul en Gaby Witteveen als Clian- tal. haar geleidehond in het dorp wonen. Wanneer de hond ernstig ziek wordt, staat Ramsey voor een moei lijke beslissing. In de vooravond Kuifje, de De schat van scharlaken Rackham. Een westemsalire met Fratik Sinatra en George Kennedy is getiteld Die dekselse Dingus Ma- gee. Dingus Magee berooft zijn oude vriend Hoke Birsill, die zich prompt gaat beklagen bij „burgermoeder" Belle Knops, die tevens de direk- trice is van het plaatselijke bordeel. Vervolgens Music Gallery, waarin Pim Jacobs gasten uit binnen- en buitenland laat musiceren. Het avondprogramma wordt besloten met de rubriek AVRO's Sportpano- rama. NED. 2; Nederland 2 begint met de TROS Top 50. Telefoonnummers, mooie prijzen en presentator An dreas van der Schaaf vormen samèn het spelprogramma Teleraadsel. Dat wordt gevolgd door de twaalfde af levering van De dame van Duke Street. Louise krijgt bezoek van een oude kennis, majoor Farjeon. Hij verzoekt haar. te komen koken op een feest, dat wordt gegeven ter ge legenheid van de paardenraces in Ascot. Zij stemt toe. Na Aktua TV volgt een blijspel van Mare Camo- letti, Boeing Boeing getiteld, met Rijk de Gooyer en Manfred de Graaf. Freek is een playboyachtige man en heeft de mogelijkheid er drie vriendinnen op na te houden, die alle drie stewardess zijn. .Dat gaat zich wreken wanneer de weer goden het opstijgen van welk vliegtuig dan ook onmogelijk ma ken. De driejongedames besluiten ieder afzonderlijk de wachttijd bij Freek te gaan uitzitten. ZATERDAG 9 DECEMBER NED. 1; 10.45 Teleac; 12.30 Tele- boerd skoalleradio15.30 Nieuws; 15.32 Lappenkat; 15.45 Kinderen uit de Bijbel; 15.55 Laurel en Hardy; 16.15 Peter Ramsey, de dierendok ter; 18.30 Sesamstraat; 18.45 Pas poort; 18.55 Nieuws; 18.59 %Kuif je; 20.00 Die dekselse Dingus Magee; 21.37 Journaal; 21.55 Music Gallery: 22.55 Sport panorama; 23.40 Niéuws. NED. 2: 18.25 Teleac; 18.55 Nieuws18.59 De TROS Top 50; 20.00 Journaal20.27 Teleraadsel; 20.40 De dame van Duke Street; 21.30 Aktua TV; 22.00 Boeing Boeing; 23.53 Niéuivs. want ze heeft nu spijt als haren op haar hoofd, dat ze haar zin heeft doorgedreven om alleen naar het zomerhuis te gaan. Dc chauffeur draait zich verbaasd om. „U zei toch: het Woldmecr?" „Ik heb daar een stenen zomer huis, begrijpt u? En daar wil ik heen." De chauffeur knikt enkel en rijdt weg. Als die gekke griet om deze tijd van het jaar met alle geweld naar het. Woldmeer wil, is dat haar zaak. Het is er pikkedonker en er is niets te beleven.* Nogal een mooie weg erheen. De rit kost haar zes gulden. Voor een tochtje van nog geen vier kilo meter, maar de man moet ook weer terug cn dan is het nog geen gulden per kilometer. Toch mooi gauw ver diend. Als Bea hem betaald heeft, aar zelt dc man met wegrijden. Hij ziet achter het stuur, dat ze op haar te nen moet staan om het hek te ont sluiten, wat kennelijk niet gemak kelijk gaat. Hij komt uit zijn wagen en helpt haar de poort te openen. En vraagt, terwijl ze aanstalten maakt het terrein te betreden en het hek achter zich te sluiten: „Weet u zeker, dat u hier moet zijn?" Boa draait zich verbaasd om. „Al licht, cïit is mijn huis. Ik heb toch dc sleutels? Ik heb 't geërfd." „O. Nu ja. het is natuurlijk uw zaak. Maar als vrouw alleen hrer aan het donkere Woldmeer en in de ze tijd van het jaar er is verdc nog geen huisje bewoond en de po litie komt hier enkel in de zo* ei langs. U kunt nog mee terug, als wilt. Betaald hebt u. dus (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 7