DE ERFENIS VAN TANTE GREET Gemeentewerken, ruimtelijke ordening, bestemmingsplannen ELEKTR0 LIEVENSE 7 Aanbiedingsnota Brouwershaven ZIF.RIKZF.ESCHE NIEUWSBODE ViU'lug 2-1 november 1978 Nr. 21412 BROUWERSHAVEN, 17-11. üe werkzaamheden by de afdeling gemeente werken van de gemeente Brouwershaven nemen toe. Dat konstateren b. en w. in hun nota van aanbieding b\j de begroting voor 1979. In 1978 was het daarom nodig oen tijdelijke krachten van het werkvoor zieningsschap „De Zuidhoek" gedurende enkele wkeen in te zetten bij het onderhoud van de beplantingen en plantsoenen. Omdat een goed en doel matig onderhoud hiervan een eerste vereiste is, zal in het begrotingsjaar wellicht opnieuw een beroep moeten worden gedaan op deze krachten. Hat kollege wijst verder op het belang van het werken met een goed machinepark. Voor het vervangen van kleine maaimachines en de klei ne kooimaaier zijn daarom in de begroting bedragen opgenomen. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Het Konsumenten Kontakt is bij de Raad van State in beroep gegaan tegen een beschik king van het ministerie van ekono- mische zaken, waarmee volgens K.K. ten onrechte prijsverhogingen aan campinghouders zijn toegestaan. De konsumentenorganisatie heeft dit dinsdag bekend gemaakt. DEN HAAG. Arbeidstijdverkor ting is in de eerste plaats een zaak, die de sociale partners aangaat, al dus minister Albeda. Ivlet SGP- woordvoerder Van Dis zette hij vraagtekens bij het gunstige effekt ervan op de werkgelegenheid. Wel houdt het in verbetering van de ar beidsvoorwaarden en maakt het herverdeling van de arbeid mogelijk. TILBURG. De Tilburgse politie heeft woensdag in de loop van de dag de 22-jarige Tilburgse A. F. ge arresteerd. Zij zou hebben afgewe ten van de plannen tot moord op een 24-jarige Tilburgse vrouw, die in de nacht van vorige week donderdag op vrijdag met een kogel door haar hoofd op bed werd aangetroffen. ROTTERDAM. Ongeveer vijftien werknemers van het Rotterdamse bergingsbedrijf De Wit hebben het kantoor van het bedrijf bezet. Dit hebben de vervoersbonden FNV donderdag meegedeeld. De werkne mers protesteren tegen sluiting van hun bedrijf. DEN HAAG. De PvdA wil half mei van minister Van Aardenne van ekonomische zaken een overzicht hebben van de moeilijkheden, die de uitvoering van de Wet Investerings rekening (W.I.R.) ontmoet op het terrein van de belastingdienst. PvdA-v/oordvoerder Epema-Brug- man heeft dat woensdag gezegd bij de behandeling van het fonds inves teringsrekening 1979 in de Tweede Kamer. GOES. Volgens FNV-distriktsbe- stuurder A. Norendaal wordt het metaalbedrijf Fri-Jado in Middel burg met sluiting bedreigd. Noren- daal maakte woensdag bekend dat de zestien personeelsleden van Fri- Jado niets voelen voor overplaatsing naar Fri-Jado in Prinsenbeek (N.B.). DEN HAAG. Op het stuk van het midden- en kleinbedrijf is de begro ting van ekonomische zaken te ma ger, vrij pragmatisch, stelt de CDA'- er Van Muiden. Er ontbreekt een ge fundeerde beschouwing betreffende een beleidsvisie met uitgangspunten. MOLENAARSGRAAF. Waarne mend CDA-fraktievoorzitter Van Leijenhorst heeft woensdagavond de staf gebroken over het - wat hij noemde - genadeloos generaliseren, ook vanuit kerkelijke kring, in de zaak-Aantjes. ZIERIKZEE. Het Rwanda-.water- putten - projekt vond, wat Schou-, wen-Duiveland betrof, deze week een begin aan de J. L. de Jonge- school te Zierikzee. Eén der leer krachten deelt spaarpotten uit aan de jeugd, die reeds enthousiast is voor dit provinciale initiatief. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Wegen Het kollege heeft voor het gewoon onderhoud van straten en weg an in de gewone dienst een post laten op nemen van f 100.000. Vex'der zal het kollege voorstellen doen voor de re- konstruktie van de Jacob Catsstraat in Brouwershaven de Bogerdweg in Dreischor en de Noorddijk in Brou wershaven voor een totaal bedrag van f 274.600. Stadswallen Een aantal jaren geleden heeft het kollege dij de Dienst Aanvullende Civieltechnische Werken (DCAW) als subsidieobjekr aangemeld btj het herstellen van de stadswallen en de gracht in Brouwershaven. De vroe gere vestingwerken zo meent het kollege dienen het historisch waar devolle karakter te behouden. Het kqllege wil er naar streven dat met de restauratie van de wallen met betrekking tot de struktuur en de verschijningsvorm op middellange tennijn een begin kan woi'den ge maakt. „Of een subsidie in de kos ten is te vei-wachten is niet bekend. Daai-om zullen wij nader bezien of de begroting ruimte biedt om tot reservering over te gaan". Ruimtelijke ordening Wat de ruimtelijke ordening be treft merkt het kollege op dat het bevorderen van de rechtszekei-heid van de individuele burger, alsook de leefbaarheid van de gemeenschap in haar totaliteit de beleidslijnen blij ven. Het kollege wil dat bereiken door het opvullen van de zogenaam de „witte vlakken" door x-enovatie en rehabilitatie en door woning bouw. Bestemmingsplannen De eerste planverandering van het bestemmnigsplan Buitengebied is gedeeltelijk door Gedeputeerde Staten goedgekeui-d. De noodzake lijk^ herziening daarvan zal het kollege de raad in het begrotings jaar ter vaststelling aanbieden. Een herziening van het bestem mingsplan Dreischor, waaraan door de Kroon gedeeltelijk goedkeux*ing werd. onthouden is in voorbereiding. J-fpi opstèllen van hèt ontxverp-be- stemmingsplan rp'uwershav'en Kom duurt langer dan werd vei*wacht. Dit pian strekt tot bescherming van het voor de bebouwde kom van Brouwershaveii aangewezen j be schermd stadsgezicht. "Het plaii is nu zover gereed, dat hèt in proce dures kan worden gebracht. In 1977 zal ht ontwerp-plan. aan de raad worden aangeboden en daaraan voorafgaand zal de bevolking van de kern Brouwershaven nader wor den geïnformeerd. Ook het bestemmingsplan voor de bebouwde kom van Noordgouwe is nu zover gereed, dat het binnen niet al te lange tijd in voorovex-leg kan worden gebracht bij de diverse in stanties. Dit plan, waarin een ge deelte wordt aangewezen als be schermd dorpsgezicht, zal in 1979 aan de raad ter vaststelling worden aangeboden. Ook hier zal daaraan voorafgaand de bevolking van Noordgouwe worden geïnformeerd. De verwachting bestaat, dat het bestemmingsplan Schuddebeurs dat betrekking heeft op het landhuizen- terrein, op basis van artikel 11 van de wet op de ruimtelijke ordening, door het kollege zover kan worden uitgewerkt, dat dit in het komende jaar de vooi-geschreven procedure kan doorlopen. Dit plan wordt op gesteld in opdracht van de gemeen te voor rekening van twee gx-ondei- naren, die bij de vooi'bereiding nauw zijn betrokken. Een herziening van het bestem mingsplan Delingsdijk is noodzake lijk voor het vrijkomende perceels gedeelte waarop op het ogenblik de basisscholen zijn gevestigd. De i*aad kan een voorstel tot vaststelling van deze herziening, waai'bij aan het perceel een woonbestemming voor vier tot vijf vrijstaande woningen met een uitbreiding van de telefoon centrale woi'dt gegeven, tegemoet zien. Ook het bestemmingsplan Lande lijke Bebouwingsconcentraties eist een herziening in verband met de - al geïdealiseerde - uilbx-eiding van het meubelbediTjfaan de Zuidweg te Zonnemaii'e. Deze herziening is in voorbereiding evenals voor het bui tendijks gelegen gebieden van de gemeente. Flitsen uit het buitenland MANILLA. Stormtroepen van de Filippijnse politie hebben vier uit- gebi-oken ter dood verooi'deelde Fi- lippijnense gevangenen doodgescho ten, die Amex-ikaanse zendelingen als gijzelaars gebx'uikten bij een po ging uit de gevangenis in Manilla uit te breken. PARIJS. Een aantal Franse be roemdheden wil volgende maand een schip naar de kust van Vietnam stu ren om daar vluchtelingen op te pikken. Het plan, waarvan bijzon derheden tegen de zin van de orga nisatoren eerder deze week waren uitgelekt, is woensdag in Parijs op een persconferentie onthuld. ROME. Volgens een onderzoek waarvan het x-esultaat dinsdag stond in het weekblad rEui-ppeo is 1 op de 3 Italianen zijn vrouw ontrouw. De 'huwelijksontrouw is het gx'ootsl bij mannen. Va hen rijdt de helft een scheve schaats. Bij de vrouwen geeft één vijfde hem van hetzelfde laken een pak. MOSKOU. Noorwegen en de Sow- jet-Unie zijn er niet in geslaagd hun visserij geschil te regelen. Noorwegen e;st dat Sowjetrussische trawlers aan de Noorse autoriteiten verslag uit- bx-engen van hun visvangsten in de 20-mijls zone rond de eilandengroep Spitsbergen in de Noordelijke IJszee. Wat biedt de BEELDBUIS? ZATERDAG 2S NOVEMBER NED. I: De middaguitzertdïhg wordt door Jan Spaans geopend met de vierde les van Blokfluit. Spelen derwijs. Onno, Kiki eh Robo de pas sagiers van de Astro vervolgen het programma en worden op hun beurt gevolgd door het kinder magazine Wat je zegt ben jezelf, waarin, on der meer de mop van de maand en informatie over speelgoed. Ria Bre mer besluit de uitzending met pre sentatie van de vierentachtigste Stuif es in opgenomen op de Grote Markt van V alkenswaard. 's Avonds om te beginnen een tekenfilmpje met Barbapapa en zijn gezin ge volgd door Het Jeffry Boswall op safari in Mexico. Het dekor van de dokumentaire vanavond wordt ge vormd door de eilanden van de zee wolf. In Tommy en Charley is Tom my van mening dat hij zo langza merhand een leeftijd heeft bereikt, waarop het niet meer dan vanzelf sprekend is dat je grootvader bent. Op niet al te taktvolle wijze begint hij Vera en Brian over een toekom stig kleinkind te polsen. Vervolgens de eerste van een vijftal Mike Burnsteyn shows. De Israëlisch- Amerikaanse zanger ontvangt in zijn show een aantal gasten waaron der Samantha Jones en Ronny Bier man. Vervolgens een aflevering van George en Mildred en V AR A-visie sport. De Sonja goed nieuws show en Simon Carmiggelt die hèt ver haal Boontjes voorleest. NED. II: Ferry Maat presenteert, van de steeds dichter bevolkte Rock Planet de wekelijkse Tros Top 50, gevolgd door Teleraadsel, de kwis waarin het telefoontoestel een niet onbelangrijke rol speelt. Daarna de tiende aflevering van De dame van Dukestreet waarin de dag is aange broken dat in het Bentinck Hotel hel jaarlijkse personeelsbal wordt ge houden. De traditie wil dat dit bal de bedienden door de gasten ver-, zorgd worden. Louisa en Mary krij gen ruzie om de beminnelijke finan cier Marcus Carrington-Foulkes, die van iedereen geld probeert los te krijgen, dat geïnvesteerd zal wordeti in, naar hij zegt, een zeer lucratieve diamantendelving. Louisa trapt erin en kan naar haar centen fluiten. De Aktualietitenrubriek Aktua TV wordt gevolgd door De vlieg, een tv- film uit de serie Uit de wereld van Guy de Maupassant, die in Amerika de Emmy Nomination in de wacht sleepte. Het handelt in deze film over een vijftal Parijse vrienden die jaarlijks naar een hutje langs de Seine trekken om daar hun zomer vakantie door te brengen. Een zomer echter onderscheidt zich van alle zo mers door aanwezigheid van een hele mooie fascinerende jonge da me. Tot slot Tros Sport. ZATERDAG 25 NOVEMBER NED. I: 10.45 Teleac; 15.30 Nieuivs: 15.32 Blokfluit spelender wijs; 16.00 De astronautjes; 16.10 Wat je zegt, ben je zelf; 16.35 Stuif es in: 18.30 Sesamstraat: 18.45 Pas poort; 18.55 Nieuws; 19.00 Barpapap; 19.05 Met Jeffry Boswall op Safari in Mexico; 19.30 Tommy en Charlie; 20.00 Mike Bursteyn show; 21.05 George and Mildred; 21.37 Journaal; 21.55 Sport; 22.35 Sonja's goed nieuws show; 23.35 Simon Carmig gelt; 23.50 Journaal. NED. II: 18.25 Teleac; 18.55 Nieuws; 18.59 Top 50; 20.00 Jour naal; 20.27 Teleraadsel; 20.40 De da me van Duke street; 21.30 Aktua TV; 22.00 De vlieg; 23.10 Sport; 23.30 Journaal. ZONDAG 26 NOVEMBER NED. 1: De NCRV avond begint met de derde editie van Groeten van Paulus dit keer afkomstig van Athe ne, waar de tempel wankelde. Ver volgens Cantate domino, de derde aflevering van de serie programma's met geestelijke muziek, die onder meer vertolkt wordt door Het Ne derlands Kerkmuziekensemble, het Gamba kwartet, Musica-in-violata. Daarna Langs de grote wereldstro men. waarin het vanavond draait om de Vistula beter bekend als de Weichsel de rivier die zeer nauw be trokken is geioeest bij de geschiede nis van Polen. Dat ook Nederlanders in vroeger tijden met deze stroom te maken hebben gehad zal blijken uit een tussengevoegd filmverslag van Dirk Dragstar. Kick Stockhuy- zen presenteert zijn kivis Ja Natwir- lijk waarin drie kandidaten worden getest op hun kennis van de natuur. Atider Nieuws besteedt aandacht aan het vraagstuk van de abortus wetgeving die binnenkort in' .het parlement aan de orde komt. NED. II; Het middagprogramma verzorgd door Veronica start met Dr. Doolittle de eerste van een reeks te kenfilms. De opmerkelijke dokter die alle dierentalen kan spreken wordt ontboden door de sprinkha nen. In de tweede aflevering van- Dier en in Nederland komen de die ren van het bos aan de orde. Ver volgens de David Soul show, waarin ook Dona Summer te zien en te ho ren is en een aflevering van operatie Petticoat waarin de onderzeeër op dracht krijgt een neergestort Ame rikaans vliegtuig uit de golven te redden. Daarna Studio Sport I en Verre volken waarin Mitsogo gehei me genootschappen in het oerwoud van Gabon in West-Afrika centraal staan. Na Sesamstraat volgt de; po pulair wetenscshappelijke rubriek Horizon met het onderwerp Wat is laser? Een avontuur in het riool, De beeldplaat en het kleinste röntgen- Zaterdag 25 november, 20.00 uur, Nederland I: Mike Bur- styn show. Met als gaste Samantha Jones. apparaat ter wereld. Na Studio Sport 2 en Vijf minuten bedenktijd ver volgt de VPRO de uitzending met De waarheid ligt op het slagveld. Een trilogie naar een studie van Philip Knightly over de oorlogskor- respondentie van de Krimoorlog tot en met de oorlog in Vietnam. Het eerste deel is getiteld Of zal ik mijn bek dichthouden? en werd samen gesteld door Jan Blokker. In Mary Hartman Mary Hartman maakt Lo- retta veel kans op de hitparade le komen met haar nummer Vitamine L. ZONDAG 26 NOVEMBER NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 15.40 Teleac; 17.00 Wat gaat ons dat aan...; 17.30 Wilde Ganzen: 18.30 Teleac; 19.00 Nieuws; 19.05 Groeien van Paulus; 19.15 Cantate domino; 19.50 Langs grote wereldstromen; 20.35 Ja, natuurlijk; 22.05 Ander nieuws; 22.40 Journaal. NED. II: 15.30 Nieuws: 15.32 Dr. 'Doolittle; 15.55 Dieren in Nederlan-d: 16.05 David Soul show: 16.35 Opera tie Petticoat; 17.00 Nieuws: 17.02 Studio Sport; 17.45 Verre volken; 18.30 Sesamstraat; 18.45 Horizon; 19.20 Studio Sport; 20.30 Humanis tisch Verbond; 20.35 Nieuws; 20.40 De waarheid ligt op het slagveld: 22.15 Mary Hartman; 23.00 Journaal. 'MAANDAG 27 NOVEMBER NED. I: De kleintjes komen van avond het eerst aan bod met een be levenis van Barbapapa en zijn fa milie. Daarna gaan Met Jeffrey Bos-, Advertentie Aanleg Elektr. en waterinstallaties Verkoop en reparaties Elektrische apparaten Radio apparatuur Televisie - video enz. wall op safari in Mexico hierin wordt een bezoek gebracht aan de mangrovemoerassen, waar onder meer krabben, krokodillen, kolibri's, boa constrictors enfantastische vlinders voorkomen. Tommy en Charlie hebben besloten een handel in tweedehands televisietoestellen le beginnen, omdat de tijden financieel zo slecht zijn. Ze ondervinden al snel dat de tijden nog veel slechter gaan nu ze deze handel zijn begonnen. Op de Love Boat raakt Gopher verliefd op een jongedame die hem aanzet lot rebellie en hem ertoe drijft het gezag van de kapitein te negeren. De kapitein moet hem ernstig berispen, Henk van Montfoort presenteert voorts in zijn VARA's voorstelling een aantal artiesten die graag wat bekender zouden willen worden. Tenslotte Een groot uur U een dis- kussieprogramma van Koos Poste- ma waarin, de stervensbegeleiding centraal staat NED. 11: Heidi maakt vanavond stiekem een uitstapje. Deze exkvr- sie brengt haar tot een kerktoren alwaar ze een poes met acht jonkies vindt. Ze besluit er twee mee naar huis te nemen, dit tot ergernis van mevrouw Sesemann. In de Lucy show gaat Ricky een film van een van zijn optredens i?i de nacht lel ub aan een televisieproducer tonen. Lucy, Ethel en Fred staat paraat om hun talenten te tonen Vervolgens De familie Bellamy. Niet Frederick maar Edward is benoemd tot Hutl- sons opvolger. Frederick is begrijpe lijkerwijs teleurgesteld, maar wordt weer opgepept icanneer de mooie lady Dolly Hale een gesprek met hem begint. Georgian krijgt van Dolly's vriend de Roemeense film producent Paul Marvin een filmrol letje aangebodenIn de vierde ron de van de Minivoetbalshow treedt het team van Oost-Nederland non tegen de ploeg van België. Na de ak- tualiteitenrubriek lUer en Nu vol gen nog de programma's Standpunt en Socuiera. MAANDAG 27 NOVEMBER NED. I: 10 00 Schooltelevisie: 18.30 Sesamstraat: 18.45 Kortweg: 18.55 Nieuws; 19.00 Barbapapa; 19.05 Met Jeffrey Boswall op safari in Mexico: 19.30 Tommy en Charlie: 19.55 Love boat; 20.45 Voorstelling; 21.37 Jour naal; 21.55 Een groot uur U; 23.00 Journaal NED. II: 18.25 Teleac; 18.55 Nieuws; 18.59 Heidi; 19.25 De Lucy show; 20.00 Journaal; 20.27 De fami lie Bellamy; 21.17 Minivoetbalshow; 22.10 Hier en Nu; .22.50 Standpunt; 23.00 Socutera; 23.15 Journaal. door FRANK VAN FALCKENOORT Bea schudt ongeduldig t hoofd. „Dat is allemaal heel logisch gerede neerd, Chris, iTiaar kun je me mis schien dxm ook vertellen, wat ze hier te maken hebben? Hoe lang ze hier al overhuis komen en met welk recht? Tenslotte: waarom al die ge heimzinnigheid? Ik denk bijvoor beeld aan die geheime kelder met een uitgang in de garage: maar hoe komen ze u.t de garage? Als de eni ge toegangsdeur hermetisch gesloten is?" „Ze kunnen er een eigen sleutel van hebben." Bea denkt na en als ze niet ant woordt, vervolgt de jongen: „Ze ko men inderdaad op de een of andere manier in de garage. Zullen tevens de nodige vooxzorgsmaatregelen ne men om te voorkomen, dat eventuele aanwezigen in het huis een en ander zal ontdekken. Die lui gaan naar be neden en luistei*en alle vertrekken af. Als dat veilig is - dus niemand thuis - kunnen ze twee dingen doen: óf hun werkzaamheden beneden verrichten - Joost mag weten wat ze daar deden, maar daar komen we misschien nog wel eens achter - óf ze gaan doodleuk via de geheime deur in het flessenrek en via de kel der naar boven, naar het woonge deelte. Eten en drinken, wassen af, x'uimen de boel weer op, gaan een tijdschrift lezen, roken een sigaret of sigaar, nemen een bad en probe ren daarna alle eventuele sporen weg te wissen. Gestel nu eens, Bea. dat die meneer X en mevrouw Y weten, dat jij de erfgename bent van dit huis. En weten tevens, dat jij onderwijzeres bent. Dan kunnen ze rustig hier vertoeven van bijvoor beeld 's avonds laat tot de volgende middag, een uur of zes, behalve woensdags. Omdat jij op die uren op school bent in Amsterdam en van daar is het een kleine drie uur rij den hierheen." Bea knikt enkele malen. „Er zit inderdaad wat in die redenering, maar daarmee is nog niet opgclosi. wat ze hier komen doen en niet welk recht ze dit huis, dat immers mijn eigendom is geworden, bet roden." Chris begint ondanks alles even te lachen. Samen lopen ze terug naai de gxote salon en daar antwoord! hij: „Natuurlijk komen we daar ook een keer achter. Best mogelijk, dat ik de komende week een paar (Ja gen vrij neem en dan ongemerkt mijn bivak hier opsla. Aangenomen natuurlijk, dat jij ermee akkoord gaat, want het is uiteindelijk jouw huis." Het meisje komt overeind, loopt op hem toe en ploft met een vaart op zijn schoot, haar armen om zijn hals slaande. „Ons huis, lieverd. Al zijn we dan nog niet getrouwd, straks is alles van ons samen. Dus natuurlijk vind ik dat goed." Ze liggen zo enige tijd tegen el kaar aan, maar dan komt Bea met een ruk overeind. „Zeg, daar schiet me ineens iets le binnen: „Waarom maak je geen nieuw slot op de kel derdeur? Of een stevige grendel er op aan de halzijde? Dan kunnen ze vanuit de kelder in ieder geval niet meer in huis komen." De jongen knikt. „Goed idee. Een grendel heb ik ook nog wel. Die er op zetten is een kwestie van enkele minuten. Goed. ik ga meteen aan de slag. Als jij tenminste van m'n knie- en af gaat." Ze kijkt hem met ondeugende ogen aan. ..En als ik dat niet doe?" Hij grijpt haar woest beet en plant zijn lippen op de hare en tus sen zijn kussen door zegt hij: „Dan eet ik je op, met huid en haar! Heb ik je voorgoed in me. Of ik ga je net zo lang zoenen, tot je geen adem meer over hebtof ik ga je kiete len op alle plekjes, waar ik je maar raken kan of Op dit moment ziet zc kans zich los te maken cn op dc vloer te springen. „Kannibaal!" schelt zc. ..Ik zal wat met je te stellen hebben, als we eenmaal getrouwd, zijn. Hebben alle mannen van die sadistische nei gingen omtrent vrouwen?" „Kun jij misschien beter over oor delen, dotje van me. want jij hebt op de school voornamelijk met man nen te maken." „Die zijn allemaal behoorlijk en hoofs, kameraadschappelijk tegen me." „Moest er ook nog bij komen, dal het anders was," zegt hij snuivend en kawsi-verontwaardigd. Maar ook hij komt nu overeind. „Zo, nu maar eens in de zijkamer naar de baby foon of microfoon of hoe je het noe men wilt zoeken. Toch een gei al f. neerd idee van die lui om zoiets le konstrueren. Afgezien nog van het feit, dat het natuurlijk strafbaar i Hij loopt naar de zijkamer, ope'-' de deur en slaat dan als door de bliksem getroffen stil. Kijkt linie- en rechts en zegt dan tegen hel me .ie ..Zei je niet, dat dit een bibliotheek is?" Bea uil een geluidje, dal instem ming moet betekenen. Loopt dan eveneens naar de kamer. Chris gaat wat opzij en maakt een uitnod gend gebaar, tevens antwoordend: „Dan moet je weer opnieuw proberen die op te zetten, want wat er in het weekeind op de rekken stond, is in tussen wel verdwenen." (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 7