Renesse II schakelde Zierikzee- reserves uit voor de beker „Onderdak" nam deel aan all-inn-spelen te Moordrecht been sukses voor Delta Sportteams goed tegenstand ERIC DE NOORMAN LOTTO 6 SPORT VOETBAL Remon v. d. Nieuwenhof (Renesse) .gaat een schot op het Zierikzee-doel loagen. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) De reserves van Renesse zorgden op het sportpark Laone voor een ver rassing door het in de reserve le klasse spelende Zierikzee II voor de beker uit te schakelen. Al in de le speelhelft, tegen de wind in spelend, toonde het met veel inzet en vaak ook goed kombinerende Renesse zich vol komen gelijkwaardig aan Zierikzee. De bezoekers wisten door André Flohil voorsprong te -nemen (0-1) waarna Wim Veerhoek er voor zorg de dat de scoreweer in evenwicht kwam (1-1). Toch kon Zierikzee 'de le speelhelft met een 2-1 voorsprong afsluiten door André Flohil die 'goed wist te profiteren van. een terug speelbal. Direkt na de hervatting liet de thüi'sklub zien' dat het allerminst genoegen nam met déze- achterstand. Al in de eerste-minuut wist Remon v. d. Nieuwenhof op rechts door de Zierikzee-verdediging te breken waarna Wim Veerhoek uit zijn voor zet de stand in evenwicht bracht (2-2). Voorsprong In de -5e minuut kwamen de thuis- spelers op voorsprong door Ad Wan del die doelman- Stoutjesdijk met een kopbal wist te verschalken (3-2). Toen in de'16e min. Remon v. d. Nieuwenhof weer op rechts door de Zierikzee-verdediging wist te breken en de stand op 4-2 bracht zag het er naar uit dat Renesse verder een ge wonnen wedstrijd ging spelen. Met nog 13 minuten te spelen keerde de spanning echter nog terug toen de mee naar voren gekomen Kees Lode- wijk binnen de beruchte lijnen ten val werd gebracht en Paul de Jong ste de strafschop benutte (4-3). SKNWK speelde gelijk tegen SSV SKNWK, koploper in de le klasse van het zaterdagvoetbal, heeft zich zaterdagmiddag in het treffen met SSV met een doelpuntloze punten verdeling tevreden moeten stellen. Beide elftallen, bang voor punten verlies, speelden met een verdedi gende instelling waardoor de strijd zich voor het grootste gedeelte op het middenveld afspeelde. In de le helft was SSV dicht bij een treffer door een kopbal van Wim Paardekoper, die rakelings over de lat ging. SKNWK had pech toen Arie Fol- mer zijn schot door de paal zag ge keerd. In de allerlaatste minuut van de wedstrijd kwam SSV nog goed weg bij een kopbal van Joop Wan del op de paal. MEVO II—ZSC 4—1 De reserves van MEVO zorgden zaterdagmiddag op het sportpark Bannink voor een verrassing door het in de 2e klasse uitkomende ZSC voor de beker uit te schakelen. ZSC, uitkomende met enige invallers, schoot duidelijk tegen de oranjehem den tekort. Nadat Jan Leen van Lie- re voor MEVO de score had geopend (1-0) zorgde Martin Timmerman er voor dat de le speelhelft met een 2-0 voorsprong kon worden afgesloten. Ook na de rust hield MEVO tegen de verwachting in het heft in han den. Toen Peter v. d. Linde de stand op 3-0 had weten te brengen stond de nederlaag in feite voor ZSC al vast. Met een uitstekende treffer werd het zelfs nog 4-0 door Tonny Schults, waarna Dick Verscndaal nog de eer voor ZSC wist te redden (4-1). Brouwershaven II-Br.haven III 2-0 De reserves van Brouwershaven mochten dik tevreden zijn met de uiteindelijke 2-0 zege. Het 3e elftal was in het veld zeker niet de min dere en gezien het spelbeeld had een puntenverdeling niet eens onver diend geweest. In de le helft wisten beide verde digingen meester van hun terrein te blijven. Direkt na de hervatting be oordeelde doelman Meuldijk een te rugspeelbal van Ad de Jonge ver keerd waardoor de reserves voor sprong konden nemen (1-0). Met een afstandschot bepaalde Ton v. d. Bruggen na een half utir spelen in de 2e helft de eindstand op 2-0. In de resterende tijd bleek de Zie- rikzee-aanval niet meer over de kracht te beschikken om dé kansen nog te doèn keren én dé thuisklpb van de winst af te houden. WIK IV—ZSC III 7—0 Het heeft WIK zaterdagmiddag op het sportveld te Noórdgouive. niet' veel moeite gekost om zich in de. ontmoeting tégen hekkesluiter ZSC desterkste.tétonén.-' lm de eerste ^speelhelft wisten-.de jongehs .uit-' Sèh'areüdxjke dé sclvüd'è nog te. beperken tot twee;, door jan van .dei' Ven gescoorde- doelpunten .(2,0). Na' de' theè 'domineerde WIK voilé- dig wat'zij ot uitdrukking wisjtefïvté-» .brengen ,'doór doelpunten- van Acl Quïst (2x),'A'drie Reüte (lx), 'Léó Köorrian (lx) en een. door. een- van' de ZSC spelers i'n eigen doel gesch'ó- ten-bal (7-0): RenesseLcwed. Boys 01 Het met invallers voor o.m. Rinus Verseput, Sjaak Vasseur, Jan Baar- -sen en Ko Kooman uitkomende Re nesse heeft het in.de lé klasse uitkb- mende Lewedorpsé Boys in de be kerwedstrijd nog danig lastig weten te maken. Onbegrijpelijk is het eigenlijk dat de duinbewoners in het kompetitievoetbal ver beneden de maat zijn gebleven. Van krachtsver schil was er in de ontmoeting tegen de le klassers eigenlijk geen sprake. De enige handicap waaronder Re nesse momenteel gebukt gaat is het gebrek aan produktiviteit van hun aanvallers. In deze ontmoeting kreeg Renesse in de le helft zelfs een zeer fraaie kans om voorsprong té némen toen na goed voorbereidend werk van Daan Bezuijen de vrij voor doel gekomen Jaap van Oeveren tegen de Lebo doelman opschoot. Zeven mi nuten voor tijd viel de enige en be slissende treffer toen Eus Vogel een vrije trap langs de Renesse muur raak schoot (0-1). MIKROKORFBAL All Ready Jun.-Atlas jun. 5-1 Bij de start van het mikroseizoen bleek All Ready over een homogene junioren-ploeg te beschikken. Reeds in de 2e minuut zette Jan de Boer All Ready op een 1-0 voorsprong met een afstandsschot. Ondanks een serie goede kombina- ties en afstandsschoten duurde het nog tot de 17e minuut voor All Rea dy er door Jan Saman in slaagde de voorsprong tot 2-0 op te voeren. Na de vakverwisseling zorgde Henk Jan Vermeule met een fraaie doorloopbal voor 3-0. Na de rust twee wissels bij All Ready, Wim de Boer voor Jan de Boer en Marianne Vermeule voor Ineke Hillebrand. Al in de 2e minuut werd het door Marco Bouwman 4-0 waarna Atlas kon tegenscoren (4-1). Wim de Boer bepaalde tenslotte de eindstand op 5-1. All Ready P II-Blauw Wit P II 1-1 Nadat All Ready vorige week te gen TOGO met 0-0 had gelijk ge speeld werd zaterdag in de sporthal Onderdak in de ontmoeting tegen Blauw Wit de puntjes met 1-1 ge deeld. Scheidsrechter v. d. Schelde had nog maar nauwelijks hef beginsig- naal gegeven toen All Ready er in slaagde een 1-0 voorsprong te ne men. Een kombinatie lussen Sandra Olyhoek cn Martin Rijn werd door laatstgenoemde met een strakke worp afgerond (1-0). Er volgde hier na een gelijkopgaande strijd met wisselende kansen voor beide aan vallen. Na de rust slaagde Blauw Wit Cr in de stand in evenwicht te brengen (1-1) een stand welke dc krachtsver houding goed weergaf. Ad spiranten 2e klasse D: SVOWK-A11 Ready 0-6: Good Luck-Brouwershaven 5-0. 4e klasse C: Br.'haven II-Tjoba IV 0-6; Dreischor Il-Togo III 1-1. Pupillen 2e klasse C: Volhardlng- SVOWK 1-3. 3e klasse C: All Ready II-Blauw Wit II 1-1. HANDBOOGSCIIIETEN De Fita- indoorwedstrijden te Brouwershaven BROUWERSHAVEN, 18-11. De Fita indoorwedstrijden, die sinds en kele jaren tot het jaarprogramma behoren, werden vrijdag en zaterdag afgesloten. Deze wedstrijden bestaan uit 3 schietingen van 60 pijlen elk op 25 meter baan, geschoten in se ries van 3 pijlen waarvoor dc schut ter 2Vi minuut krijgt. Van deze 3 wedstrijden tellen de hoogste 2: 120 pijlen derhalve. Voor het eerst was de eerste plaats ditmaal niet voor een schutter van „St. Sebastiaan" Yerseke en schoten niet minder dan tien schutters meer dan 1000 punten, waaronder twee jeugdschutters. Duidelijke bewijzen, dat de top van de Zeeuwse doel- schutters breder aan het worden is. Niettemin moeten de resultaten met nog zeker vijftig punten omhoog om bij de landelijke top te komen, waar konstant meer dan 1100 punten op het bord gebracht worden. Maar dat die aansluiting een keer komt lijkt weinig twijfelachtig, gezien het jon ge Zeeuwse talent dat zich momen teel aandient. Uitslagen: heren: 1. J. C. van Ant werpen, 1059, „d'Eendracht", Vlissin gen; 2. P. de Jonge, 1027, „d'Een dracht", Vlissingen; 3. J. de Koeijer, 1027, „St. Sebastiaan", Yerseke. Dames: 1. mevrouw Glerum, 972, „St. Sebastiaan", Yerseke; 2. me vrouw van Siraaten, 939, TOG, Zie rikzee; 3. mevrouw Vaarzon-Morel, 906, TOG, Zierikzee. Junioren: 1. P. Acda, 1043, „d'Een dracht", Vlissingen; 2. R. van Digge len, 1016, „d'Eendracht", Vlissingen; 3. D. v. d. Walle, 976, „d'Eendracht", Vlissingen. SCHAKEN Schaakvereniging „Zierikzee" Maandag 20 november- j.l; werd een (korte) buitengewone ledenver gadering gehouden waarin het be stuursvoorstel om de kontributie ni.i.v. 1 januari ;a.s.- tè verhogen rpet algeméne stemmen werd aangeno men. ffierna wérden in dp 12dé rónde van de huishoudelijke .kompetitie twaalf partijen gespeeld. De uitslagen: J. J. v. d. Ender J. A. J. Séeïéman V'-Yaj J, A.J. v. d. Ma- de-R. v. d. Veken afgebr.; C. G. Overweel-J. C. Hollander 1-0; J. C. van Ours-L. Oosse V2-V2; A. J. Scheele-J. Verkerk Va-Va; J. L. Bom- T. C. Visser 1-0 (regl.); H. Uil-P. Wiebols afgebr.; P. Bouwens-J. J. Hoogstrate afgebr.; P. Verploeg- A. M. v. d. Westen 1-0; J. M. C. Zwarts- H. J. Volkers 1-0; C. van Eldik-W. F. v. d. Berf* Ó-l; P. C. v. d. Schee-P. B. van Velthoven 1-0. Zaterdag 25 november a.s. speelt het 1ste team èen thuiswedstrijd te gen „H.W.P." II (Sas van Gent). Twee partijen werden reeds afgelo pen zaterdag vooruit gespeeld; Uit slag 1-1. ZWEMMEN DEN HAAG - De winnende getal len van Midweeklotto 46a zijn: 3 - 8 15 - 26 - 37 - 38, reservegetal: 1. Aantal deelnemers; 369.565; inleg f i.374.205,50; prij zenbedrag: f 652.747,61; eerste prijs: f 228.461,66; tweede prijs f 65.274,76; derde prijs: f 97.912,14; vierde en vijfde prijs: f 130.549,52. Z.V. „Onderdak" heeft met 40 le den aan de Ajl-In spelen te Moor drecht meegedaan. Aan de spelen deden 450 kinderen tussen de 7 en 15 jaar mee die verdeeld waren in 36 groepjes van 10 tot 13 kinderen. SoortgelUke spelen waren vorig jaar voor het eerst in Nederland georga niseerd door Onderdak. Ook deze keer bestonden de spelen uit 4 on derdelen. Dit waren spelletjes in de sporthal, een kreatieve opdracht, een puzzeltooht en spelletjes in het zwembad. In de sporthal waren vijftien spel letjes uitgezet waaronder: blikgooi- en, beroepenraden, zaklopen, aard appelrace, dobbelgooieri, hoogsprin gen, vervoer op de evenwichtsbalk en de lachwekkendste van allemaal met z'n allen in een rij op de grond gaan zitten, elkaar rond de middel pakken en dan snuffelen maar. De recreatieve opdracht was voor iedereen een verrassing, waarbij door elke groep een woord verzonnen moest worden. Ieder kind beelde daarvan één letter üit door iéts te tekenen wat met die letter begon en plakte dit op de borst. Daarna- gin gen ze aan het wex*k om de letters van de andere groepen te weten te komen en moesten zo met z'n allen achter die woorden van de andere zien te komen. Zwembad De puzzeltocht ging door het stad je Moordrecht waarbij de kinderen, door het oplossen van vragen, ach ter het woord All-in moesten komen. BASKETBALL Mevo wint na spannende strijd Het herenteam van Mevo speelde een thuiswedstrijd in Onderdak te gen No Goods II üit Vlissingen. Me vo, die ditmaal op volle sterkte bin nen de lynen verscheen, kreeg het desondaüks zeer moeilijk.,Toch wist Mèvo via Han van Achterberg de score té openen. Al vlüg kwam Mevo op een 8-2 voorsprong. Speler K. Keersemeekers van No Good speelde erg goed en wist zijn team mee te trekken 'naar een hoog tempo. Mevo, die daar in eerste in stantie niet tegenop gewassen was, moest lijdzaam toezien hoe de eerste helft met een 22-18 stand in het voordeel van No Goods eindigde. Spannend In de tweede helft speelde Mevo meer op de break-outs. Joost Manni maakte daar goed gebruik van en met nog tien minuten te spelen was de stand gelijk. Met een jumping schot wist Leo Loöy zijn team op eèn voorsprong te zetten, die Bob Noo- men via een afstandsschot wist op te vijzelen. Hoewel in de laatste minu ten de stand zeer spannend was, kon Mevo met twee doelpunten, van Joost Manni de rust in de ploeg herstellen. De eindstand was 38-34 voor Mevo. Bekerwedstrijden Mevo, nog steeds aan kop iri de kompetitie, zal óvèr twee weken gaan déelnemè'n aan de bekerwed strijden. Gezieri de sterkte van de ploég, bestaat de mogelijkheid om hoge ogen te gooien. ZAALHANDBAL De spelletjes in het zwembad, die in, op en onder hèt water moesten worden uitgevoerd waren zoal: een ballon opblazen onder water, kegel stoten, onder water door fietsban den z.wemmen, met z'n vieren op ski's dóór het water lopen, twee van je vriendjes in een grote bak door het water duwen, door een hoepel kruipen en elkaar over het water dragen. De dag werd afgerond met de prijsuitreiking waarbij ook alle kinderen een sticker kregen. Onder dak eindigde als 16e, 24e, 34e, 35e. De groep stond o.l.v. Bas Braat, Erik Dalebout, André 't Jong, Tonny de Waay en Ab Zwart. TAFELTENNIS Scaldina jeugdteam bijna kampioen Door een 8-2 overwinning op 't Zand VIII en het verlies van 't Zand V tegen Marathon Hl kan Scaldina's le jeugdteam de titel in de 3e klasse bijna niet meer ontgaan. Slechts één puntje zal er uit de laatste 2 wed strijden nodig zijn, al zullen het wel zware wedstrijden worden daar hun tegenstanders, 't Zand V en Mara thon III, nog een theoretische kans op de titel hebben. In hun wedstrijd tegen 't Zand na men Volkeri, Holm en Holkers ge makkelijk een 4-0 voorsprong voor dat de Middelburgers iets terug kon den doen, door Holm net in de 3e game te verslaan. Scaldina ging hierna door tot 6-1 waarna Hans Volkeri het ook net niet redde. Dankzij een eenvoudige overwin ning van Holkers en een winstpartij voor Volkeri werd het een verdien de 8-2 overwinning. Het 2é. jeugdteam behield haar 2e plaats via een gemakkelijke 10-0 overwinning op MZ X. Alleen Petra de Ruiter gaf onnodig' een game ka- do aan de Middelburgers, om uitein delijk toch nog zeer gemakkelijk de set te 'winnen. Senioren Het le seniorenteam bestaande uit Thomas v. d. End, Aart Quist en Ro nald de Rijke heeft het niet tegen kopióper Wësterzicht II kunnen red den. In deze uitwedstrijd konden de Rijke en v. d. End eenmaal tegen scoren. Daar alle andere sets door de Vlis- singers werden gewonnen verloor Scaldina mët 8-2. Scaldina II verspeelde zijn kansen op dé titel door verrassend met 8-2 van Laürens te verliezen. In deze uitwedstrijd zorgde Cor Smalheer voor een 1-0 voorsprong. Laurens liep hierna uit naar 4-1, waarna Smalheer nog eenmaal wist tegen te scoren (4-2). Hierna was het alles Laürens wat de klok sloeg waardoor zy uitliepen naar een verdiende 8-2 zege. Het 3e team speelde in de afgelopen week 2 wedstrijden. Eerst werd thuis met 9-1 verloren van MZ XIV. Jaap Nee- Ie, spelend als invallér voor Rita de Oude, wist de eer te redden. Ook tegen koploper Laurens kreeg het 3e team gëen enkele kans (10-0). Jac. Witmer speelde zijn laatste wedstrijd voor Scaldina en zal vol gend jaar voor Laürens uitkomen. Programma: donderdag 23 novem ber Kerkwerve II-Scaldina II (Raam straat) en Scaldina-Arnemuiden III. Zaterdag 25 november: jeugd Scal dina II-Kerkwerve (9.30 uur) en 't Zand V-Scaldina. f-, I ta i ci Jeugd biedt Opnièuw zjjn de dames- en tieren teain van Delta Sport er niet in ge slaagd om hün wedstrijd in winst om te zetten. Ondanks het verlies zit er Zowel bij de dames als bij de heren een duidelijke opgaande lijn in üet spel. De heren moesen aantreden tegen de nog ongeslagen leider, het Til- burgse Boemerang. Vooral in de le helft kon het Zie- rikzeese team de zeer schotvaardige Tilburgers goed volgen (ruststand 11-7.) Na de rust had dé zeer jeugdige Delta Sport kèrn (3 spelers van 17 jaar) het moeilijk met de toch wel veel grotere hardheid van de Bra- bartders, zonder echter onsportief te spelen. De Tilburgers toonden hun klasse door Delta Sport met 24-16 te kloppen. De dames speelden een zwakke eerste helft tegen Dongen. Mede door gebrek aan inzet ging de rust in met een 8-1 achterstand. Na de rust toen trainer Mol de puntjes op de i had gezet, ging hèt aanmerkelijk beter en wisten de Delta Sport dames de 2e helft zelf met een positieve score (6-7) af te sluiten. Eindstand 14-8. De jeugd Bij de jeugd verloren alleen de jongenspupillen tegen EMM (11-4). De meisjesadspiranten, nog steeds ongeslagen, boekten weer een forse 15-4 zege tegen GSC. Ook de jon- gensadspiranten leverden een goede prestatie door met 7-11 bij Zeeland Sport te gaan winnen. De meisjes pupillen deelden de punten met DHC 6-6. De jeugd van Kerkwerve speeldè tegen Marathon 4. Vanwege de offi ciële opening van gymzaal „De Wer- vc" te Kerkwerve, werd de wedstrijd in hei klublokaa! van de t.t.v. Scal dina te Zierikzee gespeeld. Het team van Kerkwerve bestond uit Marleen den Boer, Tanja v. d. Wekken en een licht geblesseerde Daan v, d. Hoek. Met in hun achter hoofd de 10-0 nederlaag van de eer ste ontmoeting probeerden ze nu wat meer tegenstand te bieden. Dat lukte inderdaad. Vier van de tien sets moesten in drie games gespeeld wor den. Twee keer luktë het Kerkwer ve de set te winnen. Dit gebeurde door Tanja in de vijfde en door Daan in de negende set. Het eindresultaat was een 8-2 overwinning voor Marathon 4. Zaterdagmorgen 25 november zal het jeugdteam van Kerkwerve weer in Zierikzee aantreden, maar dan in een uitwedstrijd tegen het tweede jeugdteam van Scaldina. Het team uit Zierikzee is duidelijk favoriet voor de eindzege. BRIDGEN De uitslag van de deze week ge houden kompetitiewedstrijden van de Zierikzeese Bridge Club is als volgt: Groep A: 1. hrn Goedhart-de Vlie ger, 107 pnt.; 2. mw Malthijsse-hr Ribbens, 90 pnt,; 3, hm Bieling-Eek- man, 89 pnt.; 4. hrn Schürmann-Wie- bols, 37 pnt.; 5. dames Kloet-Nolet, 82 pnt.; 6. hrn Timmer-Turel, 75 pnt.; 7. mw van de Zande-hr Kloet, 74 pnt.; 8. dames Born-Sluijter, 68 pnt. (84 is 50°/o). Groep B: 1. mw Heuser-hr Teer- linck, 102 pnt.; 2/3. echtp. Pomper en hrn Paulisse-Timmerman, 87 pnt.; 4. echtp. van der Wolf, 86 pnt.; 5. hrn Rrijer-de Leeuw, 83 pnt.; 6. dames de Graag-Schot, 82 pnt.; 7. hrn van Geesbergen-Verschoore, 74 pnt.; 8. hrn Hendrikse-Sweere, 71 pnt. (84 Is 50%). Groep C: 1. hrn Besamusca-Meul- stee, 102 pnt.; 2. hrn Pos-Schot, 87 pnt.; 3. dames Does-Hendriksen, 86 pnt.; 4. hrn van Tiggelhoven-Vierge- ver, 85 pnt.; 5. dames Becu-van der Post, 81 pnt.; 6. dames Kops-Tuin- man, 80 pnt.; 7. dames Eekman-Post, 77 pnt.; 8. hrn de Klerk-Keizer, 74 pnt. (84 is 50%). Groep D: 1. mw Weber-hr van den Ber^h, 74 pnt.; 2. hrn Boot-Molen graaf, 72 pnt.; 3. hrn Does-Hendrik sen, 64 pnt.; 4. dames van Geesber- gen-van Oeveren, 62 pnt.; 5/6. dames Anker-Tillema en van den Berg- Koopman, 61 pnt.; 7. dames Bieling- Melieste, 57 pnt.; 8. dames Gaander- se-Klompe, 53 pnt. (63 is 50%). DUIVENSPORT Voorkeuring Olympiade te Bruinisse De Olympiade is internationaal. Hy wordt betwist tussen ruim 20 Landenploegen. Ieder land stuurt zijn tien mooiste duiven, vijf doffers en vyf duivinnen. Déze duiven moeten niet alleen mooi, maar ook nog goed zijn. De Nederlandse duiven worden geselektcerd via voorkeuringen op tentoonstellingen, waarna tydens de eindselektie de ploeg wordt samen gesteld. Naast 'deze tientallen, de z.g. stan- daai'dklasse, zijn er nog andere tien tallen, de sportklasseduiven, dit zijn voor Nodex-land de tien beste duiven over de seizoenen 1977 en 1978. Naast deze internationale show, is er ook een Nationale Tentoonstelling met mooie en geweldig goede duiven. Dit enorme duivenspox-tgebeux-en zal te zien zijn van 26 t/m 28 januari 1979 te Amsterdam. P.V. „Bruse Trekker" Ook de P.V. Bi-use Trekker te Bruinisse ox-ganiseert zo'n voorkeu ring voor de Olympiade Amsterdam en wel op 2 december a.s. in het verenigingsgebouw' te Bruinisse. Inzetten 1 december van 19 t/m 21 uur op bovenstaand adx-cs. Iedex'een is van harte welkom en kan hier duiven op inzetten. De duiven wor den dan zater-dag 2 december in de morgenuren gekeurd, zodat ze 'smid dags vanaf 13 uur voor het publiek te bezichtigen zijn. Naast deze tentoonstelling, voor- keuring, zal er ook nog een stand zyn van een Belgische voerfabriek, die xnet de allernieuwste produkten, voor alle huisdieren en pluimvee, vertegenwoordigd zal zyn, zodat er voor iedere vogel- of duivcnliefheb- ber wel wat bijzonders te zien zal zyn. Gehoopt wordt op vele duiven van Schouwen-Duiveland, Goex-ee-Over- Flakkee en verder uit de px-ovincie Zeeland, zodat misschien ook Z.W. Nederland straks in Amsterdam op de Olympiade vertegenwooi'digd zal zijn. Inlichtingen: dx\ de Kocksti'aat 14, Bruinisse, telefoon (01113) 2155, b.g.g. 1384. VOLLEYBAL Sporthal Onderdak Vrijdag 24 november 19.00 uur: Nevobo heren: Ncvobo dames; De Trimsters-DFS; Reisb. v. Oev.-WIK. 19.50 uur: Nevobo heren; Ncvobo dames; PJZ III-WIK II; L. O.- Mazda II. 20.45 uur: Flakkee-Brouwersha- ven II; Luctor-Z.R.Kr.z.huis; Clu- zona-CJV II; L. O. II-PJZ II. 21.40 uur: Ondordak-Opel Team; CJ V-Havenpark; Kwiek II-Rubo Schouwen; Frisol II-MEVO IV. |*F" De Zwarte Piraat 36. Met een zucht van opluchting voelt Eric eensklaps grond en uit alle macht duwen de mannen de vlotten naar dc kust. Met een lijn springt Eric aan wal, gevolgd door Svein en met veel moeite slagen zij er in de vlotten naar de oever te trekken. Gehaast zetten zij de tocht terug naar de havenplaats voort, met slechts een korte onderbreking gedurende de nacht. Zoveel mogelijk voert Eric het tempo op. Dan stoot Svein de hoofdman eensklaps aan en wijst over zee: „Wc zijn te laat. Noor man, daar gaat de vloot".

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 6