ERIC DE NOORMAN SUCCESJES INGEZONDEN STUKKEN Penning GESLOTEN ZWEMMEN Diploma-uitreiking Eén-en-zestig kandidaten hcbbcu zaterdag in zwembad „Onderdak" afgezwommen voor het diploma A en drie-en-v\jftig kandidaten voor het diploma B. Oe examenkommissie bestond uil de heven M. de Engelsman en W. ten Haaf. Namens de KNZB was me vrouw N. Timmer aanwezig. De di ploma-uitreiking vond plaats onder leiding van de heer L. J. van Gas tel, voorzitter van de Stichting en wethouder van sportzaken. Alle kan didaten zijn geslaagd. Diploma A (meisjes): Anniek van Anraad, Janet van As, Remke de Bakker, Annette van de Berg, Marjan van Beveren, Marian Bolijn, Corina Boogert, Marjanne Boot, Antoinette Dekker, Marion Droppers, Ellen van Dijke, Jeltina Dijkstra, Els Hanse, Adrijanne van 't Hof, Patricia Hoogmoed, Hcr- mientje de Jong, Moniek Koot, Ni- corine van der Linde, Carolien Lo- kerse, Ann-Louise Maanen, Monique van Oeveren, Astrid Saman, Inge Schaleven, Astrid Schiettekatte, Sandra Sehimmelpennink, Manita Simonse, Diany Stoel, Esther Stout, Colette de Vries, Jeannette Wale- boer. Diploma A (jongens): Leo Boot, Robert van der Bijl, Men- .o Bijmolt, Wilco van Dienst, Alexan- er de Groot, Edwin ten Haaf, Edwin an de Herik, Ronald Huisson, Peter ansen, Arjan Kloet, Johnnij Koster, 'elco Kouwenberg, Denny van dei- inde, Ronny Martens, Jan Pankow, •olf van Poppel, Jopie van Poppel, larold Proost, Ronnij van Putten, ohn Ravia, Johan Remeeus, Ronnij chiettekatte, Arjan Sinnema, Toine tout, Dannij Stoutjesdijk, Martin in Veld, Marco Vermeirssen, Robert an der Vlies, Mark van der Weele, erry van der Werf, Herman van We- erswijk. TAFELTENNIS Programma Donderdag 26 oktober Sportzaal Raamstraat Scaldina-MZ VIII; Scaldina III- P.N.L. III. Vrijdag 27 oktober MZ XlII-Scaldina II. Zaterdag 28 oktober Jeugd: Scaldina II-Zand X; Mara thon III-Scaldina. Manager wordt predikant LINCOLN, Engeland, 23-10. Willie Bell, manager van de 1 Engelse derde divisieklnb Lin- 1 coin City, heeft maandag op 1 staande voet ontslag genomen. 1 Voor de vele supporters van Lincoln kwam dit overhaaste 1 vertrek van Bell niet onver- 1 wachts. Lincoln namelijk staat in de derde divisie triest on- deraan. 1 Toch was de verbazing 1 groot toen zij hoorden waar- 1 om Bell Lincoln in de steek 1 had gelaten. De manager gaf 1 als reden op „Ik word predi- 1 kant." 1 KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Middelharnis; J. van Oostende, Meerkerk; te Oude Tonge: P. Alblas, Barneveld; door de Gene rale Synode der Nederlandse Her vormde Kerk tot predikant voor buitengewone werkzaamheden (do cent Theologisch Seminarium te Driebergen); dr. I. P. C. van 't Hof, Rotterdam-Zuid. Aangenomen naar Spanbroek-Op meer en Hensbroek/Opdam en Hoogwoud: K. van Otteren, Voorst. Bedankt voor Hellendoorn (tocz.) en voor Leerdam: G. G. S. van Hoogstraten, Pijnacker; voor Eist (Gld.): J. P. Smit, Barsingerhorn c.a. Toegelaten tot de Evangeliebedie ning: drs. J. Bouma, Lester Pearson- weg 22, De Bilt; A. Kobus, Kastanje straat 10 II, Leeuwarden (en beroep baar); B. J. Ligtenberg, Borgwcg 10, Zeerijp (en beroepbaar). Gerefomccrde Kerken Beroepen te Zoutkamp: A. van Beid, kand., Baambrugge. Aangenomen naar Leiden: W. H. van Halsema, missionair predikant te Sao Paulo (Brazilië). Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Aangenomen naar Groningen- Noord (en samenwerkende kerken) voor misssionaire arbeid op Irian Jaya (Indonesië): H. Venema, kand., Drachten. Gereformeerde Gemeen ten Beroepen te Klaaswaal: J. Koster, Barneveld. Gereformeerde Kerk Zierikzee Ds. F. Spoelstra, gereformeerd predikant te Zierkizee, heeft het op hem uitgebrachte beroep naar Swif- terband/Biddinghuizen (in samen werking met de hervormde gemeen te aldaar) aangenomen. SCHEEPVAART Acmaca, 23-10 van Eastham naar Rotterdam Amersfoort, 24-10 van Livorno naar Genua Mercurius, 23-10 200 noord west Madeira naar Paramaribo Halfvolle koffiemelk RIJSWIJK, 25-10. Volle en half volle koffiemelk schelen nauwelijks in voedingsioaarde. Voor de slanke lijn maakt hel feitelijk niets uit wel ke koffiemelk gebruikt ivordt. Bij koffiewitmaker maaktdat wel uit. Dit poeder bevat meer calorieën dan koffiemelk maar minder waardevolle voedingsstoffen zoals kalk en vita mines. Wie de koffie niet zwart drinkt kan het beste koffiemelk ge bruiken omdat daarin dezelfde grondstoffen zitten als in gewone melk. Dit schrijft koopkracht, maandblad van het Konsumenten Kontakt. Na een test van vijf soorten koffieloe- voegingen: volle en halfvolle koffie melk kivamen daarbij het bests uit de bus. MARKTBERICHTEN Beursberichten markt Goes van dinsdag 24 oktober 1978 u Granen en peulvruchten Alle prijzen boerenschoon, frankb ie veringsplaats en per 100 kg: Tar we, basis 16 procent, f 44,15-f 4.4,65; zomergerst, basis 16 procent, f 42,25- f 45,50; haver, basis 16 procent, f 37,75-f 39,50; erwten (Kleine Groe ne f 58,- f 59,50; Schokkers f 78,bruine bonen (droog en vrij van grond) f I07,50-f 112,50; Capu- cijners f 52,50. Exklusief b.t.w. Aardappelen Bintje, veldsgewas, direkte leve ring af bedrijf f 11,50-f 12,25 per 100 kg. Voederaaraappelen f 6,50 per 100 kg. Exklusief b.t.w. Uien Zaaiuien, op auto geleverd, cürekt van het land 3-6 cent. per kg. Exklu sief b.t.w. Vlas Ongeregeld, goede kwaliteit, op auto geleverd 25-37 cent per kg. Ex klusief b.t.w. Hooi en stro Alle prijzen per 1.000 kg: Lucerne- hooi f 225,weidehooi f 160,- f 200,Engels raaigras f 75, f 90,gerstestro f 70,-f 75, tarwestro f 60,erwtenstro (Klein Groen) f 80,—; bonenstro f 70, schokkerstro f 55,haverstro f 60,Exklusief b.t.w. Voor verregend hooi bestaat geen belangstelling. Veemarkt Den Bosch DEN BOSCH, 25-10. Aangevoerd 8178 dieren, t.w.: runderen 2599, gras kalveren 710, vette kalveren 91, nuch tere kalveren 2072, schapen 1740, gei ten 46, slacht varkens 920, siachtrun- deren 1245. Prijzen per stuk: melk- en kalf- koeien 1875-3075, guiste koeien f 1450- 2250, kalfvaarzen roodbont f 2225- t 3100, idem zwartbont f 1650-2475, klamvaarzen f 1825-2250, guiste vaar zen f 1650-2000, pinken f 1325-1650, graskalveren f 875-1250, nuchtere kalveren voor fok en mpsterij rood bont f 405-640, idem zwartbont f 370- 540, weideschapen f 135-165, lamme- ren f 140-180. Prijzen per kg: stieren le f 7,20- 7,80, 2c f 6,40-7,15, vaarzen le f 6,70- 7,75, 2e f 5,95-6,55, koeien f 6,35-7,55, 2c f 5,80-6,25, 3c f 5,50-5,70, worst koeien f 4,60-5,65, vette kalveren le f 5,15-5,30, 2e f 4,90-5,10, 3e i 4,65- 4,80, nuchtere slachtkalveren f 1,35- 1,55, slachtzcugen le f 2,45-2,50, 2e f 2,40-2,45, 3e f 2,35-2,40, slachtvar- kens f 2,55-2,62. Vette schapen I 170- 215 en vette lammeren f 170-215 per stuk. voor honden eij katten Het komt de laatste tijd weer steeds meer voor dat honden en kut ten worden opgevangen en als zwerf dieren bij ons terecht komen. In de meeste gevallen draagt zo'n hond of kat geen enkel herkenningsteken, zo dat het voor ons de grootste proble men meebrengt om de eigenaar op tc sporen. En dan le weten dat de Soplxia- Vereeniging tot bescherming van die ren een penning-systeem heeft dat in vele gevallen er voor kan zorgen dat het dier binnen de kortst moge lijke tijd weer bij de eigenaar terug is. Daar dit penning-systeem door ons ontwikkeld is om te zorgen dat er minder zwerfdieren komen heeft de Sophia-Vereeniging gemeend voor zo'n penning slechts de symbo lische prijs van f 5,- te moeten vra gen. Dq penningen zijn genummerd en de omschrijving van de hond of kat waarvoor deze aangeschaft wordt komt in onze administratie. Zodra, ergens een huisdier met een penning van de Sophia-Vereeniging opge vangen wordt, stellen wij ons in ver binding met de eigenaar. Het nut van deze penningen werd in het ver leden reeds vele malen bewezen. Het probleem van de zwerfdieren is de laatste tijd zodanig dat. wij menen ons penningsysteem van nationaal belang te achtèn. Voor bestellen en nadere inlichtin gen kunt u zich wenden tot Sophia- Vereeniging tot bescherming van die ren. De Sophia-Vereeniging werkt ruim hondex'd jaar in het belang van de noodlijdende dieren. U dankend voor de plaatsruimte, teken ik, P. J. HEIJBOER Hoogachtend, Nieuwerkerk Boeken en brochures „Kies", een blad voor schoolkeuze Deze maand is het eerste nummer van „Kies" uitgekomen, een uitgave van het ministerie voor onderwijs en wetenschappen dat de „Onderwijs- krant. voor Nederland" vervangt. Tot het eind van dit jaar kan men drie edities van het blad verwachten. De eerste editie is bestemd voor de zesdeklassers van het basisonder wijs, de tweede voor de leerlingen van de derde klassen in scholen voor middelbaar algemeen voortgezet on derwijs en lager beroepsonderwijs en de derde editie is voor de derdeklas- sers in scholen voor hoger algemeen voortgezet onderwijs en voorberei dend wetenschappelijk onderwijs. Konsekwcntics De jongeren uit de genoemde groe pen hebben gemeen, dat zij een keuze moeten maken' die belangrijke kon- sekwenties heeft voor het verdere verloop van hun léven en karfière: het kiezen voor en van een hieirwe '(school)opl.eiding. Het ministerie wil dóór middel van de „kies"-edilies de jongeren ep hun oudeys pelpen in het maken, vandie keuze. Het blad heeft daarbij de funktie van richtingwijzer, opgesteld met de hoofdgedachte dat het kind zijn op leiding moet krijgen -eigenlijk: vin den - in de schoolvorm waarin het zich het beste thuis voelt en die het best past bij zijn karakter en aanleg. Overgang In de eerste editie van „Kies" wordt uitgelegd wat er allemaal komt kijken bij de ovex*gang van de basisschool naar de middelbare school. Achter elkaar wordfen alle vormen van voortgezet onderwijs be handeld; l.t.o., atheneum, gymnasium, lager agrarisch onderwijs, het staat er allemaal in. Benadrukt wordt, dat ouders voor al niet moeten dénken dat het met die „overstap" van hun kind wel al lemaal vanzelf gaat. Er dient infor matie ingewonnen te worden, mee gepraat, mee-gedacht, mee-beslist' te worden, kortom, een samenwerking tussen ouder en kind. Het blad wordt verstuurd aan al le lagere scholen in Nederland. Ge- interesseerden kunnen het blad (gra tis) toegezonden krijgen door een kaartje te zenden aan de Centrale Direktie Voorlichting van het minis terie van o en w, (Nieuwe Uitleg 1, Den Haag). M.a.c. Sparta Onder redaktie van de heer F. Schuilingh verscheen dezer dagen een informatie boekje van de M.A.C. Sparta, dat tevens een „propagan distisch" lintje naar de klub toe heeft. In de uitgave vindt men aller eerst een adressenlijst en een over zicht van de voordelen die een lid van deze klub heeft als het om deel name aan georganiseerde ritten gaat, gevolgd door een rittenkalenr der van alle ritten van het nieuwe seizoen. Verder onder meer een ver- keerskwis en een terugblik op de M.A.C. „Sparta'-ritten van het af gelopen seizoen. Tot slot een arti keltje van de redaktie over de nieu we tarieven voor de wegenbelasting en de (steeds) hoger wordende ben zineprijzen. Alles bij elkaar is het een leuk en vlotgeschreven boekje. Zeeland Magazine De redaktie van het tweemaande lijks tijdschrift Zeeland Magazine heeft zojuist haar septembernum mer op de Zeeuwen „losgelaten". Geopend wordt met een verhaal over het ruim vijftig jaar oude bio- logisch-dynamiseh centrum „Love- rendale" nabij Vrouwenpolder op Walcheren, geschreven door me vrouw Joke van der Klooster. Gezonde boeken Zonder kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen wordt op „Lo- vex-endale" gewerkt aan een gezonde aktieve bodem, wat moet resulteren in stevig opgroeiende planten die beter bestand zijn tegen allexdei ziekten dan de planten die op een andere wijze worden „grootge bracht". Op dit bedrijf, waar de theorieën van Rudolf Steiner zoveel mogelijk in de praktijk worden ge- bracht, houdt men alle werkzaamhe den, van bodembewerking tot eind- produkten, in eigen hand. De eind- produkten, waar-onder ook zuivel- en bakkerijprodukten worden afge zet naar een aantal konsumenten- kringen in den lande en vele x*e- formhuizen. „Loverendale" is ook te bezoeken in het kader van exkur- sies; leerlingen van de „vr-ije scho len" logeren er soms zelfs. Volgend op dit verhaal geeft de heer A. F. Koopman een „blauw- di'uk voor een grootschalig Euro pees energiebeleid" en de heer Joiïs van Hoedekenskerke heeft geduren de tien weken de plannen, verkon digde meningen en de gangen van de „Vroede bestuurderen" in het Zeeuwse gevolgd en kwam zodoen de tot het artikel „Goes" sukses met Rubens, wantrouwen tegen verkave ling, zuinig met ruimte en Westdor- pe's px*otest." „Nautische bijdrage" J. Q. C. C. Becht levert weer een „nautische" bijdrage, ditmaal met „Van aken, botters en blazers." Bo vendien is deze auteur met een van zijn vorige publikaties voor J. P. van den Brocke aanleiding geweest een artikel te schrijven onder de titel „Toen de vissers nog zeilden". Het is een beknopte uiteenzetting over de vissex-ijgeschiedenis van het zuid westelijk deltagebied geworden, „toen daar de zeilende houten vis sersvaartuigen nog in gebruik wa- x'en". Er wordt ook aandacht be steed aan de voormalige scheeps- wex*fjes en de visserijhavens van weleer. Voorts in dit septembernummer het der-de deel van het feuilleton en enkele korte artikeltjes, zoals „Plaatvallen, dijkvallen en oever- vallen zijn meestal ideale vissteksen" en „Er worden steeds meer zeldza me vissen in de Noordzee gevan gen". Zeeuws Tijdschrift Het vijfde nummer van het Zeeuws Tijdschrift staat bol van bolwerken, beter gezegd, het is helemaal aan dit fenomeen gewijd. Auteurs uit de di- vex'se Zeeuwse steden die nog (geheel of gedeeltelijk) een bolwerk uit vroe ger tijden hebben overgehouden, hebben een bijdrage aan dit speciale nummer geleverd. Zo schrijft de heer W. H. Keikes, konservator/archivaris van de Zie- rikzeese musea over de, wat hij noemt, „geplantsoeneerde" bolwer ken van Zierikzee; zijn stuk opent, na een algemeen inleidend artikel van eindx-edakleur M. P. de Bx-uin, zelfs het nummer. Voorts komen ach tereenvolgens de „vesting" van Tho- len, de bolwerken Middelburg, Goes en Sluis („De stad Sluis, één bol werk") en de wallen van Hulst aan behandeling toe. Landschapsai'chitekte Tineke van Oosten sluit de reeks met een ver handeling over „De betekenis van bolwerken voor stad en landschap". Achterin het nummer is een woor denlijst van vestingbouwkundige ter men opgenomen. Dit „Bolwcx-ken-in-Zecland"-num- mer is overvloedig vexiucht met fo to's en fragmenten van) oude stads plattegronden. Andermaal heeft het Zeeuwse Tijdschrift historie lezens waardig „in kaart" gebracht. De Zivarte Piraat 20. Terwijl Vorons krijgers op hun schreden terugkeren, werk Axe zich moeizaam aan een omgevallen boomstam omhoog uit zijn netelige positie. Als hij Vorons krijgers op hun schre den ziet terugkeren begrijpt hij. dat zij me nen. dat hij verdronken is cn dat kan hem alleen maar tc pas komen. Men zal nu niet langer naar hem zoeken Het moeras is hier gelukkig niet zo diep. als hij aanvankelijk meende cn voetje voor voetje waadt Axe naar Veiliger grond. De avond begint inmiddels tc vallen en in een grote boog om Vorons nederzettting heen trekkende, zoekt hij zijn weg in de richting van de zee. Intussen heeft hij ruimschoots de tijd om een plan van aktie te bedenken en als hij na verloop van enkele uren Vorons Drakar als een vreemd gedrocht uit het schemerige moeras ziet opdoemen, weet hij, wat hem te doen staat als tenminste de omstandighe den het toelaten. Het is doodstil bij de lan dingsplaats. Op deze afstand kan Axe niet zien of er zich wachters op de boot bevinden en geruisloos sluipt hij naderbij. Recron-vakblad Het oktobernummer van „Re- kreaksie" opent met een samenvat ting van de inleidingen die gehou den werden tijdens het op 26 sep tember door de ANWB gehouden symposium Toerisme 1978, gevolgd door. een artikel over de toenemen de hoeveelheid afvalwater en de eventuele mogelijkheden tot kosten- beperking. De Nederlandse kampeeiraad be staat dertig jaar en ook daar wordt een stuk aan gewijd. Voorts onder meer het maandverslag over augus tus van het Recron-bureau, een on- dérzoek naar heffingen waterver ontreiniging, een „pleidooi" voor uitbreiding van de jachthaven ak- kommodatie langs de kust en een opsomming van de Recron-aktivi- teiten voor het seizoen 1978/1979. Stichting Jeugd „Een krant die verschijnt als er nieuws is", staat op het omslag van het informatiebulletin te lezen van de Stichting Jeugd Schouwen-Dui- veland, om precies te zijn de eerste aflevering van dit seizoen. Welnu, welk nieuws is ontstaan dat de stichting noopte .tot de uitgave deze eerste aflevei'ing van' het bulletin? Allereerst wordt de lezer er at tent op gemaakt dat de Nationale Jeugdkollekte, bekend onder de naam Jantje Beton, gehouden wordt tussen 30 oktober en 5 november, evenals op het feit dat de Unicef heeft beslaten dat 1979 het jaar van het kind zal zijn. Voorts wordt er mededeling ge daan van een aantal kursussen die door de stichting zijn geox-ganiseerd, een kultureel progi-amma (ZVU, Zie- jook) afgedrukt alsmede een „Mede deling van de Stichting Vakonder wijs Hox*ekabedrij.ven" over de Wij ziging ontheffingsbeleid. Ook treft men een stukje aan van de hand van Kees Kuyper waarmee deze nieuwe jaarstagiaire bij de stichting zich in troduceert bij de schiereilandelij ke bevolking. Van belang voor jeugd- leiders, soosbestuurders, onderwij zend personeel e.d. is een bexichtje over een film-informatiedag die eind van deze maand in Goes wordt ge houden. Ouder worden Zojuist is in de Seniorenreeks, uitgegeven door de Nederlandse Fe deratie voor Bejaardenbeleid in sa menwerking met de Stichting „Los- Vast", het zevende deeltje versche nen onder de titel „Ouder worden in je eentje". Het boekje is geschreven door Ria van Pelt, sekretaris van genoemde stichting (welke zich bezig houdt met de „emancipatie van het alleen zijn"). Evenals de voorgaande deeltjes is ook „Ouder worden in je eentje" weer uitermate goed leesbaar dooi de prettige en „losse" stijl waarin het is geschreven, door de duidelij ke bladspiegel en - gemakkelijk in de hand liggend - formaat. Er zijn - van de hand van Marya Giselle - ook behoorlijk wat illustraties in opgenomen. Over de titel zegt de inhoud - bijna - genoeg: er wordt geschreven over het alleen-zijn. Maar dat niet alleen. De schrijfster geetf de Iezer (es) ook de mogelijkheid een bepaal de zienswijze te ontwikkeleiï waar- rhee dat, in onze samenleving nog steeds zo negatief klinkende alleen zijn, positief kan worden gewaar deerd. Bovendien treft men talrijke nuttige tips voor alleenstaanden aan; of het nu om het uitdraaien van het gaslcraantje, het vinden van kontaktbcvorderende hobby's of de omgang met anderen gaat. In het bijzonder kunnen de hoofd stukjes „Ouder worden in je eentje voor wie?" en „Ouder worden in je eentje-dat nooit!!" aanbevolen wor den. Ook nuttig zijn de adi-essen van oi'ganisaties die zich bezig houden met de problematiek van de bejaar de of de alleenstaande mens. Het werkje lijkt een beetje meer toegeschreven naar de vrouw dan naar man, maar dat zal voor de laatste geen enkel beletsel vox-men. Overigens kan dit boekje - in tegen stelling tot wat tiel en omslag lijken te suggereren - ook voor jongere al leenstaanden nuttig blijken. (Bestelling: overmaken van vijf gulden op gix-ox-ckening 531100 t.n.v. N.F.B. te Den Haag, onder vermel ding van „bestelling no. 7".) Voor 40 jüur ADVERTENTIE. Vanaf heden versch gebakken schol vanaf 3 a 10 centNog ontvangen lekkere vette scharren en versche bokking, niet zout, 3 a 10 cent. Gerookte paling dikke, middel per bosje 25 cent. DUIVENDIJKE. Hel mond- cn klauwzeer hecrscht ook in deze ge meente in tamelijk sterke mate. Reeds is, zoowel op de bedrijven, als in de weiden, een 13 lal gevallen ge constateerd. IIAAMSTEDE. In een van de lo kalen der school werd deze weck een landbouw-herhalingscursus ge opend tnet aanvankelijk 18 deelne mers. Tot do vakken behoren onder andere landmeten, boekhouden, clcclriciteit en motorkennis. Met el kaar een prachtige cursus. SIRJANSLAND. De werkzaamhe den in hel kerkje in deze gemeente zijn afgeloopen. Het interieur is ver fraaid door uitbreiding van hel clectrisch licht, door vernieuwing van een deel van hel houtwerk door nieuwe beklecdinq van de preek stoel, moor vooral door het schilder werk dat er plaats heeft gehad. ZIERIKZEE. Door de af deeling Zierikzee van het Nederlandsehe Roode Kruis is hier ter stede een cursus opgericht, tol opleiding van Roode Kruishelpsters. Hel is voor de afdccling wel een succes dal on- geveer 50 jongedames de lessen gaan volgen. ADVERTENTIE. Vlees, eerste kwaliteit! Lappen 55 cent per pond. Rollade 55 cent per pond, gehakt 50 een', per pond. vet spek 40 cent per pond en bladreuzel 45 cent per pond. t HOGERHEIJDE'S VISHANDEL MOL 13 - TELEFOON 2831 Wegens vakantie zijn wij van 30 oktober tot en met 6 november a.s. VERHUISD van Taaiersweg 12, Kerkwerve naar: Lange Blokwcg 5, Zierikzee Telefoon (01110) 5488 W. ROSKAM Te koop Brommer, merk Puch. Prijs f 75,00. Het Vrije 38, Zierik zee. Opel 1700, i.z.g.st., b.j. aug. '70, ±85.000 km. A. G. v. d. Zande, Mulockstx-, 54, Z.zee, telefoon (01110) 3411. Bankstel. Telef. (01113) 1766. Onderdelen voor wasautoma ten, stofzuigers, koelkasten, sanitair, enz. bij W. H. Ever- aarts, Póststraat 2, Zierikzee Aquarium; kinderwandelwa- gen; kinderstoel; kinderzitje met scherm. Tel. (01112) 646. Simca Rally 1, wit, b.j. '73. Vraagprijs f 2000,Telefoon (01110) 2761. Winterfruit (appels en peren). J. C. de Feiter, Burghsering 24, Burgh, tel. (01115) 1479 of 2253. Houtblokken voor uw open haard per 3 m3 f 100, Blomshoeve, Haamstede, tel. (01115) 1412. Wegens groot succes ook deze week nog: Botermalse paar- debiefstuk voor f 8,60 per 500 gi-am, van de haas f 11,per 500 gx-am. Slagerij H. Stou ten, Oostex-land. Tel. (01114) 1401. Opel Kadelt, kleur ox-anje, km-stand 32.000. Tel. (01115) 1204. Slagerij Leen Simmers, Sint Domusstraat 26. Telef. 2588. 1 leg fijne x'iblappen f 12,98; 500 gx-am verse lever f 3, 500 gram vleeskx-abjes f 3,50; 's woensdags: 1 kg gehakt f 6,—. Te koop gevraagd T.v.-antenne. Telef. (01110) 3437. Kinderstoel. Tel. (01114) 1393. Kleine oliekachel. A. Bin, Slabbers werf 4, Zierikzee, tel. (01110) 2976. Te huur Kettingzaag, gazonbeluchter en tuinfrees. Blom B.V., Burgh-Haamstcde, tel. 01115- 2020. Kamer, per 1 november: Nwe Haven 1, Ziex-ikzee, telefoon (01110) 3403. Personeel gevraagd Werkster voor 2 ochtenden per week. Tel. (01114) 1272. Personeel aangeboden Jonge vx-ouw.met kind zoekt werk en woonruimte in Wes- terschouwen. Brieven onder nx-. 4417 buro v. d. blad. Jonge vrouw zoekt werk voor halve dagen. B.v. hulp in de huishouding. Zierikzee of omgeving. Tel. (01110) 4358. Diversen Tapijt reinigen onder hoge druk met de Citin sproei- extraktie. Schoonmaakbedrijf Koster. Telefoon (01110) 2153. Vakopliciëns Bergmans le vert de goede leesbrillen, vex-rekijkers, briletui's. Berg mans, Havenpark 1, Zierikzee Tel. 2029. Stomen rok van f 4,nu voor f 2,50. Stomen broek van f 4,25 nu voor f 3,50. Geldig van 20-10 t/m 10-11. Wasserij „De Zon"-„Zeetex", Vori-enieuwstraat 5, Zierik zee. Tel. (01110) 3370. Bestel nu de echte Duitse Weihnachlslollen. 750 gram f 10,80; 1500 gram f 19.80. Re form en d 3 eethuis Joppc, Póststraat 31, Zierikzee. Geen problemen! Mcubelslof- feerderij Goudzwaard nemen voor het bekleden van al uw meubelen! Mcelsti-aat 24, Zie rikzee. Tel. (01110) 2491. Doe meer met minder geld. Kom naar Wico. Nieuwe meubelen kopen, keukens, aanbouwkcukens en Oosterse tapijten, via ons op de toonzalen, geeft u een heel jaar door 10 procent korting. Stoffcerderij Goudzwaard. Mcelslrnol 24. Zierikzee. Tel. (01110) 2491 U heeft al zorgen genoeg. Daarom koop uw meubelen bij Wico. Pasfoto's in seconden klaar. Afspreken niet nodig! Foto grafie Jan Krakeel, Nieuwe Bogerdstraat 12. Zierikzee. Het wonder uit de doos. Dat is een zelfbouwmeubel van Wico.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 7