Verrassing en vreugde bij leidende geestelijken en politici Hartoperaties in Breda? Laboratorium voor schelpdierenonderzoek komt in Yerseke 2 Ete nieuwe pups Metalen terugwinnen met plastic afval Agrarische expositie Verkrachter aangehouden AGENDA VATICAANSTAD, 27-8. Met verrassing en vreugde |iejj{ien leiijciuje geestelijken en pnjitiei zondag in vele landen kennisgenomen van het kiezen van de patriarch van Venetië, Albino hueiani, tol opvolger van Paulus VI. Men sprak dc hoop uit, dat het nieuwe hoofd van de U.K. Kerk alle krach ten in het werk zal stellen om de wereldproblemen op te lossen. Paus Johannncs PaulVis T deelde zondag de wereld mee dat hg niet ver wacht had g'ckozen' te Worden en dat hg vari plan is het gematigde hervor mingsbeleid "Vïiïi igh Vo'öï&Vhgéhs Paulus Vl én Johannes XXIII voort te zcVfèh!' 1 De 65-jarige paus, die volgende weëk zondag wordt geïntroniseerd, beloofde'zondagmiddag in zijn eer ste - Angelus-toespraak, waarvoor honderdduizenden mensen op het plein van de St. Pieter waren sa mengestroomd, dat hij de pogingen tot vereniging van christenen zal voortzetten. „fUtseif uit fret puitenland TOKIO. De Japanse regering heeft op éen kabinetszitting die gewijd was aan vliegtuigkapingen, besloten niet meer toe te geven aan de eisen van de terroristen. Aan het beraad namen ook hoge funktionarissen van het ministerie van vervoer, justitie, bui tenlandse zaken, politie en Japanse luchtvaartmaatschappijen deel. SALISBURY. De aktiviteit van de guerrillastrijders in Rhodesië heeft daar geleid tot de sluiting van hon derden scholen voor zwarten en ook enkele onderwijsinstellingen voor blanken. Dit blijkt uit officiële cijfers die in Salisbury zijn gepubliceerd. JERUZALEM. Premier Menahim Begin van Israël heeft zondag ver klaard dat „het Israëlische vredes plan gebaseerd op het beginsel van autonomie voor Cisjordanië" zal worden ingediend op de topkonfe- rentie in Camp David. NEW YORK. Pan American Dorld Airways, de grootste internationale luchtvaartmaatschappij van de Vere nigde Staten, heeft voorgesteld een fusie aan te gaan met de Amerikaan se binnenlandse maatschappij Natio nal Airlines, zo hebben de twee on dernemingen meegedeeld. Pan Am wil een bod in kontanten uitbrengen van 35 dollar per aandeel. JOHANNESBURG. De voormaligê sekretaris-generaal Bartney Pityana van de verboden Zuidafrikaanse stu dentenorganisatie is met zijn gezin naar Lesotho gevlucht, zo heeft het blad „The World" gemeld. BRUSSEL. Eind juli telde de Eu ropese Ekonomische Gemeenschap 5,9 miljoen werklozen, overeenko mende met 5,5 procent van de ar- beidsbevolking, zo heeft het bureau voor de statistiek van de Europese gemeenschappen bekendgemaakt. Eind juni was het percentage nog slechts 5,2 en eind juli vorig jaar 5,4. Het aantal werklozen is in een maand tijd met 300.000 en in een jaar met 100.000 toegenomen. PEKING. De liefhebbers van hon deragout en schildpadvlees in Peking moeten zich, als gevolg van een te kort aan grondstoffen, tevreden stel len met mondjesmaat van hun favo riete schotels. De coöperatie in een van de buitenwijken van de Chinese hoofdstad die de meeste restaurants van Peking bevoorraadt, klaagde er over dat de aanvoer van honden en schildpadden al weken was gestag neerd. LONDEN. De Britse minister van buitenlandse zaken, David Owen, heeft de Söwjet-Unie gewaarschuwd dat zij niet voetstoots moet aanne men dat de Olympische spelen van 1980 ook inderdaad zullen plaats hebben in Moskou als zij voorbij blijft gaan aan de rechten van de möns. Advertentie 5-7 zierlkre'' tfttfnrm 011 Ui-28 90 TOKIO. Japón stuurt nog eens vijftig politiemannen en leden van de militaire politie naar het buiten land, om Japanse diplomaten te be schermen tegen aanslagen door het Japanse Rode Leger, zo heeft het mi nisterie van buitenlandse zaken in Tokio bekendgemaakt. TOKIO, MOSKOU. Het Japanse ministerie van buitenlandse zaken heeft vrijdag koel gereageerd op het voorstel vanf het Sowjet-Russische regeringsblad „Izvestia", dat Tokio en Moskou een verdrag sluiten over betrekkingen van goede buren. ENSCHEDE, 28-8. Plastic afval is het middel om metalen te scheiden. Een onderzoekgroep van de Techni sche Hogeschool Twente in Enschede heeft de methode er voor ontwikkeld. Met bedrijfsleven is zeer geinlerys- scerd in de vinding die op vele ter reinen toepasbaar is gebleken. Ver ondersteld wordt, dat ook milieu technische mogelijkheden gevonden kunnen worden. Voor de ontwikke ling hiervan is subsidie van de over heid nodig. aldus de TH-Twcnte. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Meer dan een derde van dc op dc Nederlandse dis ver schijnende aardappelen komt zo van dc akker of uit het 'eigen of ander mans tuintje. zonder dot er een han delsman aan te pas is gekomen. Het tylVAC, Nederlands Instituut voor do Afzetbevordering van Consump tieaardappelen en aardappelproduk- ten, heeft deze ontdekking gedaan bij een onderzoek, dat het verricht heeft in opdracht van het produkt- ^chap voor aardappelen en met hulp Van een marktonderzoekbureau. DEN HAAG. Nederland blijft een zijdige vangstbeperkende maatrege len. /n:i! de Blitse regering .f:;. ïdpcil wrok VITI lit.fi .langokmi- digd, afwijzen. Het ministerie van landbouw en visserij in Den Haag hoef» dit meegedeeld. De nieuwe paus zal zich ook in zetten voor vrede en sociale gerech tigheid. Zonder onderscheid tussen rassen en ideologieën wil hij zich geheel ter beschikking stellen van kerk en maatschappij. In deze toespraak, gehouden van het balkon van de St. Pietersbasiliek, gebruikte de nieuwe paus nog vaak dc eerste persoon enkelvoud „ik" in plaats van het gebruikelijke „wij". „Ik bezit niet de wijsheid des har ten van paus Johannes, noch de kennis en kuituur van paus Paulus, maar ik sta nu in hun plaats en ik hoop dat u mij zult helpen met uw gebeden. De menigte onderbrak de toespraak herhaaldelijk met gejuich en applaus. Beleid Van een kleine troon in dc Six tijnse kapel heeft de paus aan de kardinalen zijn beleid voorgelezen. Hij verklaarde voornemens te zijn al zijn zorg als geestelijke, leraar en herder zou wijden aan de uitvoering van de besluiten van het tweede concilie. Wat hij zei over de vereni ging van alle christenen zou kunnen betekenen, dat hij daarbij sneller te werk wil gaan dan paus Paulus. Algemeen wordt verwacht, dat hij een „pastorale paus" zal zijn, meer betrokken bij de verbreiding van het Evangelie dan bij het besturen van het Vaticaan. Hij zei dat evan gelisatie een zaak van de hoogste voorrang is. Paus Johannes Paulus zei dat hij de discipline binnen de kerk wil be waren. Hij wil de bisschoppen meer betrekken bg belangrijke besluiten. Ik wil de bisschoppelijke kollegiali- teit in mijn pontifikaat „beslist on derstrepen", zei hg. Mijnenveegster LONDEN, 25-8. De 51-jcirige Denise Hubbard heejt als eer ste vrouw het bevel over een Britse mijnenveger gekregen, een schip van 120 ton met een bemanning van veertien. Moeilijkheden met haar on dergeschikten heeft de moeder van twee kinderen niet. Eén van de opvarenden zei: „ze weet wat ze doet. Het gaat er maar om of we rustig kunnen slapen als ze op de brug staat en dat kunnen we". DEN HAAG. De vice-voorzitter van de CDA-fraktie in de Tweede Kamer heeft geep bedenkingen te gen de inkomensmatiging van tien miljard gulden zoals de regering voorstelt in de bezuinigingsnota Be stek '81. Zo men al met minder dan tien miljard zou kunnen volstaan, ,.de tendenties van een krappere si tuatie zijn zo duidelijk dat wij als het ware vanzelf snel groeien in de noodzaak van die tien miljard". AMSTERDAM. De Amsterdamse kunstraad kan volgens zijn bestuur door personeelsgebrek niet langer op verantwoorde wijze functioneren. In een brief aan de leden wordt daarom voorgesteld de aan de kunst- raad opgedragen taak aan het ge meentebestuur terug te geven en dc werkzaamheden pas te hervatten als b en w toestemming verlenen tot uitbreiding van het sekretariaat met drie medewerkers. DEN HAAG. Volgende maand, op Prinsjesdag", komt Kamervoorzitter Vondeling met een gedragscode voor Kamerleden. Het zijn nieuwe ge dragsregels, waaraan iedere volks vertegenwoordiger zich zou moeten houden. De Kamervoorzitter, die zijn ideeën heeft neergelegd in een boek je, somt daarin een aantal gevallen op die de (goede) naam van de volks vertegenwoordiging in diskrediet hebben gebracht. LEIDEN. De boycot Oulspan aktic (BOA) heeft donderdag in en ver klaring bezwaar aangetekend tegen een bezoek dat een medewerker van het Gi-oote Schuur ziekenhuis in Kaapstad, dr. J. Kane-Berman* zal brengen aan het Academisch zieken huis in Leiden. De Zuidafrikaan wil in Leiden gegevens verzamelen ovor het ziekenhuis informatiesysteem (ZIS). MIDDELBURG. De vakbonden en de direktie van Hoechst Holland N.V. Vlissingen-Oost zullen woensdag 30 augustus, rond de tafel gaan zitten om nogmaals te proberen in onderling overleg een oplosing te vinden voor de problemen die gerezen zijn dooi de voorgenomen beëindiging van de produktie van polycpndensaat in Vlisingen-Oost. Deze beslissing werd genomen na afloop van de voortzet ting van het kort geding dat de In dustriebonden N.V.V.-N.K.V. hebben aangespannen tegen Hoechst Holland N.V. in Vlissingen-Oost. TERNEUZEN. De minister van economische zaken, drs. G. van Aar- denne, heeft in Terneuzen de offi ciële opening verricht van een nieuw industrie-terrein en de aangrenzende nieuwe Braakmanhaven. Het projekt dat gerealiseerd werd door DOW Chemical (Nederland) kostte zeven honderd miljoen gulden en werd in anderhalf jaar uitgevoerd. Het nieu we terrein, dat verkregen werd door inpoldering van mosselbanken is 115 hectare groot. De haven kan schepen tot 100.000 ton ontvangen. DEN HAAG. Minister Tuijnman (verkeer) heeft de Tweede Kamer meegedeeld, dat een verdere uitbrei ding van het fietsenvervoer per spoorwegen in studie is. Het aantal voor fietsenvervoer geopende sta tions werd dit jaar uitgebreid met 33 en gebracht op totaal 115. Dit jaar gaf opnieuw een stijging te zien van het aantal meegenomen fietsen. DEN HAAG-AMSTERDAM. Wil- ma-dochter Hillgate krijgt geen nieuw kantoorgebouw met parkeer garages in de Amsterdamse Wibaut- straat. Bij koninklijk besluit is de bouwvergunning, die b. en w. daar voor hadden verleend, onwettig ver klaard. Het gebouw zou moeten ko men op het oude terrein van Ballast- Nedam. Een kantorengebouw past niet in het bestemmingsplan, dat voorziet in „werkplaatsgebouwen" in de Wibautstraat. Daarmee worden kleine en middelgrote industrieën bedoeld. Bovendien zou het geplande gebouw te groot en te hoog worden. L1EROP (Nourd - Brabant), 25-8. De hartchirurg, dr. Peter van dei- Schaar, vindt dat heel snel met hart operaties moet en ook kan worden begonnen in het Bredase ziekenhuis De Klokkenbcrg, dat vorig jaar no vember'door de regering is aange wezen als hartchirurgisch centrum. Hij denkt aan enkele maanden. Vrij wel alle noodzakelijke voorzieningon zijn in De Klokkenberg aanwezig en dr. Van der Schaar kan rekenen op dp medewerking van het hartphirur- gisch centrum in Houston in de Ver enigde Stalen om in korte tijd op een hoog gemiddeld aantal operaties per week te komen. Verder is er aanvullende steun nodig van een of twee algemene ziekenhuizen in Bre da, maar ook die is toegezegd, aldus dr. Van der Schaar. YERSEKE, 28-8. Begin oktober zal in YórsCkd op liet industrieterrein Worden begonnen mot de bouw van een laboratorium voor Schelpdieren - ondorzoek. Dat laboratorium zal een tijdelijk karakter dragen: naar de definitieve plaats zal in dc komende jaren oen onderzoek worden inge steld. Hel kan zijn, dat dit in Yerseke blijft: het kan ook elders langs dc Oosterscheldc worden gevestigd. Het resultaat van éen in te stellen studie zal de definitieve plaats bepalen. I)e grote vraag daarbij is. waar beschikt kan worden over een forse hoeveel heid zuiver zeewater. Tn de eerste plaats moet dus worden gelet op ovcrituele lozingspunten van het pol. dc-rwator. c.o afvocT van al of niet gezuiverd afvalwater van fabrieken Afbouw Eén en ander houdt verband mol de afbotiw van het mossclproefsla- tion ..Hel Horrttje" op Texel, dat zal worden gesloten of geliquideerd. An derzijds wil men een onderzoek in stellen naar de noodzakelijkheid van kunstmatige verwatering als de Ope ning in de ufsluitingsdam voor dc Oosterscheldc 14.000 m- blijft. Het bedrijfsleven is van mening, dat de funktie van de verwaterplaatsen bij Yerseke dan verlofen zal gaan. Onderzoek Onderzocht zal worden in hoeverre deze beweringen grond van waarheid hebben en zo ja. wat kan worden ge daan, om zonder zogenaamde kunst matige verwatering (een zeef dure zaak) toch een optimaal resultaat Voor het zandvrij leveren van mos selen te verkrijgen. Mrl (Udflgkc proefballon dat nu zal worden ingericht zal belangrijk kleiner zijn. dan bet projekt dat men Ie rijncrtijrl definitief hoifwen wil. LEIDEN, 28-8. „Dc grootste agrari sche tentoonstelling ooit in de Raiid- stad gehouden", zeggen de organi satoren, zal zaterdag 2 september te zien zgn in dc Groenoordhallen te Leidert; Er komen uit hel hele land twaalf honderd dieren (runderen, pony's, schapen, geiten) en zestig juryleden om ze te beoordelen. Op een kaas show wordt er een speciaal schijn- werpertje gericht op baby-Goudse van een kilo. Verder zijn er een- „ge- zelligheidsmarkt" met agrarische ar tikelen en jeugdwedstrijden. DEN HAAG. Nederland behoort tot de West-EuropeSe landen waai de werkloosheid de afgelopen maand het sterkst is gestegen, aldus een statistiek van de Europese Commis sie, het „dagelijks bestuur" van de Gemeenschap. UTRECHT. Staatssecretaris Ve der-Smit (volksgezondheid) voelt weinig voor een eigen bijdrage van de patiënt bij een bezoek aan of van de huisarts. Ze zegt dit in een inter view in medisch Contact over de in „Bestek '81" van de regering aan gekondigde invoering van een „eigen risico" van honderd gulden in de extramurale gezondheidszorg (de zorg buiten de ziekenhuizen. DEN HAAG. De Vereniging van de Nederlandse Chemische Industrie (VNCI) is boos over het voornemen van minister Ginjaar van volksge zondheid en milieuhygiëne om per 1 januari 1979 het zwavelgehalte van zware stookolie omlaag te bren- gen van 2,5 tot 2 procent en dat van gasolie in oktober 1980 van 0.5 naar 0,3 procent. AMSTELVEEN. De Ziekenfonds raad heeft besloten tot financiering van de „Stichting Zuid-Oost" uit de A.W.B.Z. Deze stichting wil in het verzorgingsgebied Bijlmermeer, Die- men, Driemond en Duivendrecht voorzieningen tot stand brengen in het kader van de ambulante geeste lijke gezondheidszorg (A.G.G.Z.) Het. gaat met name om geïntegreerd me- disch-opvoedkundige bureaus en so ciaal-psychiatrische diensten. DEN HAAG. De beleidsvoorne mens van de Nederlandse regering ten aanzien van de Zuidmolukkers, zoals vastgelegd in de regeringsno ta, gaan tussen 1978 en 1982 63,7 miljoen gulden kosten. Dit heeft vice-waarnemend minister van bin nenlandse zaken de Ruiter de Twee de Kamer meegedeeld. DEN BOSCH. De Nederlandse missieraad dringt aan op zo spoedig mogelijke behandeling van het re- gularisatieprobleem van Marokka nen in de Tweede Kamer. De raad vraagt de fractievoorzitters van po litieke partijen in een brief er bij de regering op aan te dringen de Marokkanen alsnog een verblijfs vergunning te geven. AMSTERDAM. De gemeente Am sterdam moet dc zigeunerfamilie Pc- talo een standplaats geven buiten het woonwagencentrum in dc hoofd stad. Tot die conclusie is de afdeling rechtspraak van de Raad van State gekomen in een meningsverschil tus sen Amsterdam en de provincie Noord-Holland. Drijvende scli pen DOVER, 28-8. Een in Wesl- Duitsland gelegerde Ameri kaanse militair, de 31-jarige sergeant Walter Robinson uit Tampa in Florida, is vrijdag ochtend in een „drijvende schoen" uit Dover vertrokken naar dc Franse kust bij Calais. Hij hoopt in ongeveer acht uur de oversteek te maken. De „wat er schoen" die Robin- sou zelf heeft ontworpen, is een soort vlot*van 2,4 meter lang en 90 cm breed, dat Ro binson met behulp van twee lange riemen voortbeweegt. De sergeant heeft al eens 80 km met zijn vaartuig geoefend in hel Panamakanaal. Dit is zijn eerste tocht op zee. REEUWIJK. De 20-jarige dienst plichtige A. C. Vane uit Reeuwijk is zondagnacht omgekomen bij een verkeersongeluk. In zijn woonplaats werd hij met zijn brommer geschept door een auto, die volgens de Rijks politie links op de weg reed. De be stuurder van de wagen was onder invloed, aldus de politie. DEN HAAG. Uit een winkel aan do Hoefkade in Den Haag is in de nacht van zaterdag op zondag voor ongeveer dertig duizend gulden aan sigaren, sigaretten én aanstekers ge stolen. De daders verschaften zich volgens de politie toegang tol de winkel door over een muur 'aan de achterkant te klimmen en een ruit in te" slaan. AMSTERDAM. Door het naar bin nen gooien van een projectiel is maandagochtend omstreeks 9 uur brand ontstaan in een pand in de J. M. Kemperstraat in de Amster damse staatsliedenbuurt. De politie neemt aan, dat de aanslag werd ge pleegd met éen benzinebom. AMSTERDAM. Met hulp van een vrouw hebben twee ongeveer 25-rja rige mannen zondagochtend vroeg de 25 jarige portier van een hotel in de P. C. Hooftstraat in Amsterdam overvallen en beroofd van ongeveer duizend gulden aan Nederlands en buitenlands geld. ROTTERDAM. De 25-jarige H. J. uit Schiedam is zondag door een ko gel uit een dienstpistool van de 21- jarige Schiedamse agent J. P. in zijn buik getroffen. Het slachtoffer is in het ziekenhuis in zijn woonplaats opgenomen. DEN HAAG. Het kabinet zal zich mogelijk op zijn volgende vergade ring bezighouden met de betrekkin gen tussen Nederland en de Sowjet- Unie, aldus heeft een woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken in Den Haag desgevraagd mee gedeeld. v r AMSTERDAM, 28-8. Een 31-jarige Amsterdamse chauffeur heeft tegen over de zedenpolitie bekend in de af gelopen zes maanden een twintigtal vrouwen te hebben aangerand of verkracht. De verdachte, die woensdag na een uitgebreid onderzoek van de recher che werd aangehouden, opereerde in de westelijke tuinsteden van Amster dam. Volgens een politiewoordvoer der was de chauffeur al eerder we- 'gens soortgelijke vergrijpen met de justitie in aanraking geweest. Dagelijks. Beklimming St. Lievens- monstertoren. 10.00-17.00 uur. Vanaf 18 mei met uitz. van de zondagen Dreischor Landbouwmuseum geopend van 13.30-16.30 uur. 1 juli tot en met 31 augustus Zicrikzce Buro Eerste Rechtshulp; in verband met vakanties gesloten. T/m 16 september dinsdag t/m zaterdag Zierikzce Galrie „Nobel". Nobelstraal 27, ex positie Jan P. Jongschaap, 13.00 - 18.00 uur. Iedere donderdag in augustus Zicrikzce De Beurs, openluchtschoken, 19.00 tot 21.00 uur. Maandag 28 augustus Brouwershaven Stadhuis, 19.30 uur. vergadering ge meenteraad. SI. Nikolaaskcrk, 20.00 uur. orgel concert. Dinsdag 29 augustus Rcncssc Bowlingccntruni, 20.00 uur. Bond voor Opzichzelfstaande». Nicuwerkcrk Gemeentehuis, 19.30 uur, vergade ring gemeenteraad. Woensdag 30 augustus Haamstede bemcentehuis. 19.30 uur. vergadering gemeenteraad Donderdag 31 augustus Kcnessc Het Trefpunt. 20.00 uur, repetitie Ned Horv Kerkkoor Zonnemairc Café Bommenede, klaverjaswed- strijd, 20.00 uur. Vrijdag 1 september Zierikzce Huis van Nassau, alg. ledenvergade ring v.v. Zang en kleur, 20.00 uur. Aula Chr. Mavoschool, 19.30 uur, al gemene ledenvergadering Vereniging tot bevordering van het Chr. School onderwijs. Verenigingsgebouw. 19.30 uur, start kompetitie* damklub Zierikzee. Middelburg Provincial griffie, 15.00 uur, verga dering kommissie voor ruimtelijke ordening en streekplannen. Maandag 4 september Brouwershaven Tonnenmagazijn, bijeenkomst van Zeeuwse Vrouwenraad, 20.00 uur. Raadszaal nieuwe gemeentehuis, 19.30 uur, vergadering gemeente raad. Middelburg Provüncale griffie, 15.00 uur, vergar dering kommissie voor de water staat (polders en wegen). Djnsdag 5 september Zierikzee Stadhuis, vergadering gemeenteraad, 20.00 uur. Woensdag 6 september Duiveland/Nicuwerkcrk ;,Öns' Dorpshuis", bijéénkomst Plat telandsvrouwen met film en bingo, 19.30 uur. Middelburg Provinciehuis, vergadering commis sie economische aangelegenheden, 9.30 uur. (begrotingsvergadering) Vrijdag 8 september Zierikzee Verenigingsgebouw, 19.30 uur, ver gadering damklub Zierikzee. Middelburg Statenzaal, 10.00 uur, vergadering provinciale staten van Zeeland. Zaterdag 9 september Zierikzee Havenplein, Borrendamme, vertrek Bejaardendag, 9.15 uur. Maandag 11 september Duiveland Huishoudschool Zierikzee; kursus Beter Bewegen van de NBP-afd. Duiveland, 20.00 uur. Middelburg Provinciehuis, vergadering commis sie milieu, 9.15 uur. (begrotingsver gadering). Dinsdag 12 september Zonnemairc Tonnenmagazijn, bijeenkomst van Zeeuwse Vrouwenraad, 20.00 uur. Woensdag 13 september Huishoudschool Zierikzee; kursus Fijne keuken van de NBP-afd. Dui veland, 17.30 uur. Middelburg Provinciehuis, 14.00 uur, vergadering kommissie sociale zaken. Vrijdag 15 september Bruinisse Hervormd Verenigingsgebouw 15.00- 17.00 uur jubileumreceptie W. van Gilst. Zaterdag 16 september Burgh Ring vanaf 9.30 uur openbare ver koop peren. Maandag 18 september Zierikzce Huis van Nassau, „Philatelica", 20.00 uur. Dreischor ïonrterimagasijn, bijeenkomst van Zeeuwse Vrouwenraad, 20.00 uur. Dinsdag 19 september Brouwershaven ..'1 Tonnenmagazijn": bijeenkomst Plattelandsvrouwen. Woensdag 20 september Duiveland Ncd. Herv. Kerk Brouwershaven, bezichtiging door NBP afd. Duive land, 14.00 uur. Maandag 25 september Noord gouwe Tonnenmagazijn, bijeenkomst van Zeeuwse Vrouwenraad, 20.00 uur. (OHIO) 225S ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Tetefoonnrs. na half iel (01110) <669. (01110) 2227 Advertenties (01119) 660 Bczorg.ng (01110) 660 A 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 2