I Een illusie armer „Konijnenplaag" indirekt gevolg van afsluiting Haringvliet Domingo Laino is vrijgelaten Qentraal I VERDIEN JE EIGEN ZAKGELD! bezorger te ELLEMEET Minder kijkers naar koning voetbal Overval op winkelierster dministratie en dviesburo Noord Zeeland Administraties en belastingadviezen Bedrijfseconomische adviezen en begeleiding ZIEBIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 11 augustus 1978 Nr. 22352 7 DORDRECHT, 11-8. Het water schap De Grote Waard wil dat de jagers op het Eiland van Dordrecht meer konijnen gaan afschieten. De laatste jaren hebben de konijnen zich in een onrustbarend tempo ver- menivuldigd. Dat kon doordat de grienden aan de zuidrand van het ieland waar de konijnen huizen en vanwaar zij er op uit trekken om jong groen te zoeken, sinds de af sluiting van het Haringvliet niet meer onderlopen. Voor de afsluiting kwam het water bij een flinke storm altijd wel zo ver dat het merendeel van de konijnen verdronk. De ge volgen van de ook voor de konijnen toegenomen veiligheid dienen zich nu aan. Aan enkele clijken is schade aangericht doordat er vluchtgangen in gegraven zijn. Ook aan de Spoor dijk bij de Moer dij kb rug is schade gekonstateerd. Volgens het waterschap moeten de jagers op de plaatsen waar kon- centraties zijn ontdekt meer aan dacht aan cle konijnenjacht gaan schenken. Een moeilijkheid daarbij is echter de ontoegankelijkheid van de Grienden. RANGOON. De Birmaanse politie heeft een bende onschadelijk ge maakt, die de staatsspoorwegen ge bruikte om buitenlandse Goderen naar de hoofdstad Rangoon te smok. kelen. TOKIO, 10-8. De Japanse nieuws media hebben donderdag uit Peking gemeld dat Japan en China in principe overeenstemming hebben bereikt over een vredes- en vriend schapsverdrag en dat waarschijn lijk zaterdag zullen ondertekenen, ondanks fel protest van de Sovjet- Unie. AMSTERDAM. De betrekkingen tussen de PCF, de Franse komniu- nistische partij, en de CPN, de Com munistische Partij van Nederland, worden versterkt. Dit is overeenge komen tijdens recente besprekingen te Parijs tussen Henk Hoekstra, voorzitter van de CPN, en Georges Marchais. DEN HAAG. De vorming van de Europese Commissie Gemeenschap heeft nauwelijks geleid tot een ver mindering van het aantal douane ambtenaren. Bij de oprichting van de EEG, in 1958, telden de zes oor spronkelijke lidstaten 69.437 doua niers, op 1 juli vorig jaar waren het er 67.922, ruim 1.500 minder. DEN HAAG. De Europese Com missie, het „dagelijks bestuur" van de gemeenschap, werkt aan voor stellen om de prijsaanduiding van andere waren dan voedingsmiddelen en van bepaalde diensten verplicht te stellen. DEN HAAG. In verband met de buitengewoon zware regenval in de Soedanese provincie Gezira heeft de Nederlandse regering besloten om uit ontwikkelingsfondsen één mil joen gulden beschikbaar te stellen voor het getroffen gebied. DEN HAAG. Voor de uitkeringen die de gemeenten in 1979 ontvan gen voor de bekostiging van het la ger onderwijs gaat de regering voorlopig uit van nul procent prijs stijging en één procent loonstijging in dat jaar. Dit is overeenkomstig de kabinetsbeslissing die voor de gehele rijksbegroting geldt. SITTARD. Het gemeentebestuur van Sittard heeft besloten om 35 klokjes van een historisch carillon dat in 1942 in deze stad verstopt om te ontkomen aan de massale klok- roof door de Duitse bezetters, weer terug te geven aan de buurgemeente Born. De overdracht zal op 23 augustus plaatsvinden. DEN HAAG. Bij de bouw van een schuilgelegenheid voor de bevolking in een deel van de gemeentegrot te Valkenburg in Limburg zijn wand schilderingen en opschriften verlo ren gegaan. Dit heeft minister Wie gel van binnenlandse zaken, geant woord op schriftelijke vragen van het tweede-kamerlid Konings (P.v.- d.A.). DEN HAAG. In anti-revolutio naire kring wordt betwijfeld 'of het vreemdelingenbeleid van CDA staatssekretaris Haars van justitie nog wel in overeenstemming is met het CD A-program. Die twijfel wordt deze week uitgesproken in het AR- weekblad „Nederlandse Gedach ten". DEN HAAG. Staatssekretaris Brokx van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening heeft besloten de termijn voor het indienen van bezwaren tegen de jaarlijkse huur verhogingen met één maand té ver lengen tot 1 september. AMSTERDAM. Niet in staat om hulp te halen heeft de 92-jarige J. van Alewijn énkele dagen in zijn wo ning op het Van Oldebarneveldtpléin in Amsterdam gelegen, terwijl zijn 86-jarige vrouw dood in een stoel zat. De politie vond het echtpaar na door buren te zijn gealarmeerd. Zij hadden de bejaarden al een paar da gen niet gezien, maar wel de heer van Alewijn af en .toe horen roepen. De man bleek zwaar ondervoed on der de tafel te liggen. Hij is in een ziekenhuis opgenomen. De vrouw stierf volgens de politie een natuur lijke dood. LOBITH. Lobith-tolkamer, waai de Rijn ons land instroomt, wil zich richten op het (watertoerisme, nu door de gewijzigde douane-regels steeds minder rijnaken bij de Ne derlands-Duitse grens stoppen. Nog slechts veertig procent van de ge middeld zevenhonderd schepen, die dagelijks de grens passeren, maakt een douane-stop in Tolkamer. De overige schepen melden zich bij de douane in de plaats van vertrek, Amsterdam, Rotterdam of de grote steden in Duitsland. DEN HAAG. De staatsgreep die in het Midden-Amerikaanse land Honduras is gepleegd zal de onge veer 2,5 miljoen inwoners van het land nauwelijks in beroering heb ben gebracht. Het is immers al de 138e staatsgreep sinds de onafhan kelijkheid in 1826. En ook tekenden militairen weer voor regie. DEN HAAG. De grootmeester van koningin Juliana, mr. C. J. van Schelle, heeft namens de koningin een condoleancebezoek gebracht aan de apostolisch pronuntius mgr. John Gordon, ter betuiging van haar deelneming bij het overlijden van paus Paulus de Zesde, aldus een mededeling van de Rijksvoor lichtingsdienst. HOENSBROEK. Dc 9-jarige zoon Peter van de familie Bernardi uit Hoensbroek is woensdagmiddag om het leven gekomen toen hij in een zelf gegraven gang tussen twee zand. gaten was gekropen. Vermoedelijk is hij door verstikking gestorven. Mond-op-mond_beademing noch zuurstoftocdiening mocht baten. Wat biedt de BEELDBUIS ZONDAG 13 AUGUSTUS NED. 1: De AVRO begint het avondprogramma met een doku- mentaire over de Borobüdur-tempel op Java die nodig aan herstel toe is, men wil dit unieke bouwwerk voor de toekomst bewaren. Vanaf Java wordt overgeschakeld naar Korea voor een aflevering van Mash. Na bruiloft van Margaret heeft Frank een paar dagen verlof gekregen. Na dit verlof komt hij niet opdagen en de vreemdste geruchten doen de ronde. Vervolgens de Amerikaanse speelfilm Onze man in Libanon met in de hoofdrol David Niven, die voor de geheime dienst naar Liba non gaat om aldaar le zoeken naar de gheeime boodschap van een be langrijk agent, die vermoord werd voordat hij die boodschap kon door geven. Sportpanorama geeft hierna enkele samenvattingen van de van daag gespeelde voetbalwedstrijden in het AD-toernooi te Rotterdam. Tot slot van de avond het derde programma over het North sea Jazz Festival te Den Haag met Lionel Hampton and 'the All Star Big Band het Jonah Jones kwintet, Buddy Rich and his Big Band en The World's greatest Jazz Band. NED. II: Allereerst het nieuws een aflevering van Studio Sport I, gevolgd door de Engelse poppèn- filmserie Noddy en de Amerikaanse klucht Roodkapje uit de periode van de stomme film. Van het slot van de Zweedse kinderserie De witte steen. Fia en Hampus denken dat ze ver giftige paddestoelen gegeten hebben. Ze vertellen alles over de steen te gen de rechter, die er echter niets van begrijpt. Tot slot van het NOS- programrna - de' tweede aflevering van Studio Sport. De VPRO begint gewoontegetrouw met de Italiaanse tekenfilm La Line a en een afleve- ring van All in the family. De pro- duktie van deze serie is in Amerika gestopt. Vervolgens de Duitse doku- mentaire Gustav Stresemann, naar aanleiding van de honderdste ver- aardag van deze politikus, die mi nister van buitenlandse zaken was van 1923-1929 en die ongewild het sukses van Hitier voorbereidde door zijn verzet tegen het Verdrag van Versailles. Tot slot de Bette Midler show. ZONDAG 13 AUGUSTUS NED. I: 17.00 Kerkdienst; 18.00 Wilde Ganzen; 19.00 Nieuws; 19.05 Borobüdur; 19.35 M.S.A.H.; 20.00 Onze man in Libanon21.50 AVRO's Sportpanorama; 21.15 North Sea Jazz Festival; 22.55 Nieuws. Van oom Frans weet ze, dat Sander met de noorderzon is vertrokken. Men neemt aan, dat hij naar Zuid- Amerika is gegaan, naar de bewuste vrouw. Best mogelijk, dat hij tijdig een gedeelte van zijn kapitaal daar in veiligheid heeft gebracht om op alle eventualiteiten voorbereid te zijn. Best mogelijk, dat hij al enige tijd de bui zag hangen. Hij is in Rotterdam in staat van faillisement gesteld, maar er schijnt niet veel meer te halen te zijn. De procuratie houder heeft enkele dagen vastge zeten op vermoeden van fraude en onttrekking aan goederen uit een faillissement, maar moest wegens gebrek aan bewijzen worden vrij gelaten. Ook hij is er vandoor. De door de rechtbank aangestelde be windvoerder heeft een accountant aangesteld om uit te zoeken, wat er nog te verzamelen was aan debet zijde. Wat er allemaal aan schulden is, heeft hij al op papier staan en dat is niet mis. Vast staat, dat de overheid wel ongeveer alles in dc wacht zal slepen en er nog aan te kort komen. Zo groot is het deficit. En nu is Peet Voorhoud in haar leven gekomen. Ook een hoge piet. Net zoals ze dacht, dat Sander was. In menig opzicht loopt er een analoge draad door de ontwikkeling tussen haar en Peet als indertijd met San- der. Beiden behoorlijk verliefd. Mis schien met dit verschil, dat Peet zich beter weet te beheersen, maar ze voelt gewoon ,aan. dat hij weg is van haar. Er zijn evenwel te veel „maren". Tezamen waarschijnlijk vormend een te grote kloof om over brugd te worden. Twee verschillen de geloven en dat zou nog niet zó erg zijn, als de Voorhouds niet allemaal streng praktiserend waren. Met een rits geestelijken en semie- geestelijken in de familie. De ge dachte aan een hervormd kerkelijk huwelijk is onder deze omstandig heden daarom al absurd. Een lacher tje. Dat doet Peet waarschijnlijk NED. II: 18.00 Nieuws; 18.05 Stu dio Sport; 18.30 Noddy; 18.45 Rood kapje; 18.55 De witte steen; 19.20 Studio Sport; 20.30 Nieuws; 20.35 La Linea; 20.38 All in the family; 21.03 Gustav Stresemann21.45 De Bette Midler Special; 22.35 Nieuws. MAANDAG 14 AUGUSTUS NED. IDe NCRV opent het pro gramma op het eerste, nel met de Russische tv-film Kasjtanka, lief en leed van een zwervershondje. Door dat zijn baas te diep in het glaasje gekeken heeft belandt het handje in een circus. Bij zijn eerste optreden ziet hij zijn baas lussen het publiek zitten. Hierna een Hongaarse film Een heel gewoon leven. Deze film volgt een 74-jarige weduwe, die vier imn haar vijf kinderen en haar 'man onder dramatische omstandig heden heeft verloren. Zij verzorgt nog helemaal alleen haar wijngaard en had nog maar één wens haar zoon in Londen te mogen bezoeken. Na het journaal presenteert Jan van der Waart de zesde aflevering van Licht Klassiek. Deze uitzending staat in het leken van de opera en fragmenten worden vertoond uit Paljas, Die Entführung aus dem Se rail, Rigoletto, Die Zauberflöte en Butterfly. De pas de deux uit het Zwanenmeer zal worden gedanst door Rudolf Nurejew en Noëlla Pontois. De avond wordt besloten door de Vespers uit de Middeleeuw se kerk te Schraard in Friesland en een uitzending van Symbiose. NED. 11: De KRO begint de avond met het spelletje Cijfers en Letters dat gevolgd wordt door de Andy Williams show naast een langdurig optreden van deze Amerikaanse zanger zal als gast optreden Tony nooit. Er is dan in haar ogen maar één alternatief: geen kerkelijk huwe lijk. Peet heeft haar de volgende dag gebeld. Niet dadelijk afwijzend tc staan tegen zijn aanzoek. Er ondanks de moeilijkheden toch serieus over nadenken. Hij zal zijn zoon polsen om te vernemen, hoe die er tegen over staat. Gewoon open kaart spe len. „Je hoort vanzelfsprekend het resultaat van dit gesprek. En her inner je in dc eerste plaats de posi tieve clingen, Jossadie er zij/7 als je met me trouwt. Dan is er vast wel een oplossing te vinden voor de pro blemen. Weliswaar zijn ze niet te verwaarlozen, maar we moeten er ook niet tegenop zien als tegen een berg. Met wederzijds geven en nemen is er best een conpromis te berei ken." Ze denkt er over na, als ze met Els aan het schoonmaken is. Tussen de gesprekken door. Behalve Dolf weet verder nog niemand, dat ze een huwelijksaanzoek heeft gehad van de directeur van een grote fabriek in Helmond. Gek. ze weet niet eens van welke fabriek hij de hoogste chef is. En wat die fabriek maakt. Dat moei ze toch eens tc weten zien te komen. In het geval met Sander heeft ze 't vrijwel helemaal over het hoofd ge zien. Van oom Frans wist ze. dat hij in het groot fruit en groenten expor teerde. Dat zoiets als je hel goed doet een lucratieve business is. Waar schijnlijk heeft hij het niet goed ge daan. want nu is hij failliet met een miljoen aan schulden. Als het niet meer is. Hoe ter wereld krijgt iemand het voor elkaar om voor een miljoen in het krijt te staan! De enkele keer, dat haar giro voor enkele tientjes op rood kwam. kreeg ze al een vrien delijke herinnering om het tekort snel af»n te vullen. Doen ze d3t dan met zulke grote zakenlieden niet? Ze weet zo weinig af van het zaken leven. Els ratelt weer verder. Over de Vrijdag 18 augustus, 19.50 uur, Ne derland 1: Geheimen der zee. Ter wijl de enorme walvissen met el kaar spelen en zwemmen, maken zij gebruik van' een speciale taal. Randall. Na het journaal het slot van de serie Ik hou van Lydia. Het manuscript van Richardson wordt geaksepteerd, doch hij moet wél kórrekties aanbrengen. In die tijd brengt hij gene bezoek aan Lydia, die zienderogen achteruit gaat. Ri chardson bezoekt haar nu regelma tiger en Lydia mag na verloop van tijd hel ziekenhuis verlaten. Ri chardson stelt Lydia voor om het iveekend aan zee door te brengen. Precies tegenover het programma licht klassiek op het andere net, hééft de KRO het porgramma Ope rette in Gold und Silber geplaatst. Na deze vrolijke zang presenteert Ad L angebent de aklualileitenru- briek Brandpunt, waarna de maan dagavonduitzending wordt besloten met een aflevering van Graven in Bijbelse bodem. MAANDAG 14 AUGUSTUS NED. 1: 18.50 De Fabeltjeskrant; 18.55 Nieuws; 18.59 Kasjtanka, Lief en leed. van een zwervershondje; 20.00 Een heel gewoon leven; 21.37 Journaal21.55 Licht klassiek; 22.50 Een enkel woord; 23.05 Symbiose: 23.14 Nieuws. NED. II: 18.55 Nieuws; 18.59 Cij fers en Letters: 19.24 De Andy Wil liams show; 20.00 Journaal; 20.27 Ik hou van Lydia21.17 Operette in Gold und Silber2 2.02 Brandpunt; 22.27 Graven in Bijbelse bodem; 23.02 Nieuws. kinderen. Dat ze nog niet eens weet of er een behoorlijke kleuterschool in de buurt is. En of ze daar midden in het semester aangenomen zullen worden. „Ik moet er niet aan den ken alle drie de hele dag thuis! Het is al erg genoeg in de vakantie en bij tijd en wijle voel ik me dan of ik dolgedraaid ben. Dat was al zo toen ik nog getrouwd was. Anton zat cle hele dag beneden in de salon, dus die had er geen last van. Mis schien kan ik zc tot dc vakantie laten op de school, waar ze nu zijn. Enig idee, hoe dc busverbinding van hier naar het centrum is? Waar loopt ergens de dichtstbijzijde tram?" Jossa kan er geen antwoord op geven. Ze is te lang weg uit de stad om het te weten. Trouwens, ze maak te nauwelijks gebruik van het open baar vervoer, sinds ze van oom Frans haar Morrisje heeft gekregen. Vroe ger wist zc het zo'n beetje, maar er zijn immers telkens veranderingen? Vooral nadat de metro is gaan rijden. Ze drinken koffie, die op een ge- improviseerde manier is gezet. Maar het smaakt als je hard werkt en de koeken, die Jossa onderweg heeft gekocht eveneens. Enkel, als zc 's avonds terugrijden naar de Mathe- nesserlaan. is Jossa half geradbraakt. Eigenlijk ben ik gek geweest om me te laten strikken voor dit werk. Els heeft geld van tante Corrie. net zo goed als ik. Daar kan ze toch best een werkster van betalen, al vragen die tegenwoordig in de stad rustig zeven gulden per uur. En soms nog meer! En ik moet het maar pro deo doen. Jossa Is die avond moe en geïrri teerd. Als Dolf belt dat bosgezicht bij Best wil iemand kopen, maar hij vindt driehonderd te duur; mag ik er wat af doen? zegt ze kort en bondig: „Nee. geen cent. Als-ie het niet wil voor driehonderd, laat je het maar hangen. (wordt vervolgd) HILVERSUM, 10-8. De eind vorig jaar al in het rapport „Twaalf en een half jaar televisievoetbal" ge- konstateerde verminderde belang stelling van de kijkers voor voet balwedstrijden blijkt ook te zijn op gegaan voor het in Argentinië ge houden wereldkampioenschap. Want zelfs wanneer men de in Argentinië gespeelde wedstrijden in de nachte lijke uren vergeet omdat er vier jaar geleden in West-Duitsland ook niet na middernacht werd gespeeld, dan nog komt men voor 1978 tot een gemiddelde kijkdichtheid van 40 procent tegen 45 procent in 1974. ASUNCION, 11-8. De leider van de radicaal-liberale partij, de be langrijkste legale oppositiegroepe ring in Paraguay, Domingo Laino, is door een rechter in Asuncion in vrijheid gesteld. Laino was beschuldigd van over treding van de wet op de handha ving van de orde en van het onder houden van kontakten met ex treem-links in Amerika en Europpa. Laino was op 7 juli gearresteerd toen hij terugkeerde uit de Verenig de Staten waar hij gevraagd had om opschorting van de ekonomische en militaire hulp aan Paraguay wegens schending van de mensehrechten in zijn land. LEEUWARDEN, 9-8. De 82-jarige winkelierster mevrouw A. Algra- Van der Meer, die een sigarenzaak aan de Camstraburen te Leeuwarden heeft, is het slachtoffer geworden van een roofoverval. Dinsdagavond tegen sluitingstijd kwam een jongeman met een wapen de winkel binnen. „Dit is een over val, ik moet geld hebben", zei hij. De oude vrouw vluchtte naar de woon kamer, maar kwam te vallen. De overvaller greep toen een bedrag uit de kassa. Er wordt vijftig gulden aan wisselgeld vermist. Mevrouw Algra liep bij haar val een hoofdwond op. „Flitsen" uit het buitenland BRUSSEL. De Belgische minister van buitenlandse zaken, Henri Si-' monet, zal van 6 tot 10 september op uitnodiging van de Angolese rege ring een bezoek aan Angola bren gen. Dit is in Brussel bekendge maakt. Het wordt het eerste officië le bezoek van een lid van de Belgi sche regering aan de republiek An gola. SALISBURY. Dc gematigde Rho- desische zwarte leider bisschop Abel Muzorewa is zondag van leer getrok ken tegen zowel dc blanke premier Ian Smith, die hij ccn racist noemde, als wat hij noemde „dc tegenwerking van de oom Toms in ons midden". ANKARA. Een leider van dc ex treem-rechtse Turkse nationalisti sche aktiepartij is door een onbe kende in Ankara doodgeschoten.) Het slachtoffer, Ahmet Kiiic, be-i vond zich in een warenhuis toen hijj werd neergeschoten. BAGDAD. Irak heeft zondag te gengesproken dat het betrokken is bij de overval die zaterdag werd uit gevoerd- op het kantoor van de Pa lestijnse Bevrijdingsorganisatie in Islamabad. VERSAILLES. In het ziekenhuis van Versailles bij Parijs heeft prof- fessor Georges Montagliari zondag morgen een geslaagde prostaattrans- piantatie uitgevoerd. Het is voor de eerste maal in de geschiedenis, dat zoiets is gebeurd. MOSKOU. De presidenten Leonid Brezjnjev van de Sowjet-Unie ert Nicolae Ceasescu van Roemenië hebben zich uitgesproken voor in ternationale ontspanning en tegen inmenging in hun binnenlandse za ken. NEW YORK. De dagbladen New York Times en Daily News zijn don derdag niet uitgekomen als gevolg van een staking van de bedieners van de drukpersen. De stakers pro testeren tegen de invoering van nieu we arbeidsvoorschriften die naar hun mening tot personeelsvermin dering zullen leiden. BERGAMO. In Noord-Italië zijn donderdagochtend voor drie politie bureau^ tijdbommen ontploft, te Grumello del Monte, Ponte San Pie- tro en Zanica, alle in het gebied van Bergamo. Een politieman werd licht gewond. BRUSSEL, De Vlaamse lettex'kun- dige Johan Daisne, pseudoniem voor Hex-man Thiery, is woensdag op 62- jarige leeftijd in zijn woonplaats Gent aan een hartaanval overleden. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND NIEUWEGEIN. Met vijftien stem- men vóór en één tegen heeft de ge meenteraad varx Nieuwegein woens dagavond ingestemd met het voor stel van b. en w. om een aantal zi geunergezinnen in de gemeente op te nemen. AMSTERDAM. De Stichting tót exploitatie en bescherming van au teursrechten (SEBA) te Amsterdam heeft woensdag bekend gemaakt, haar aktiviteiten per 1 september aanstaande te staken. Voor de zes man personeel is een ontslagaan vraag ingediend. DEN HAAG. De tweede-kamerle den Van der Doef en mevrouw Epe- ma-Brugman (beiden PvdA) zijn op de bres geklommen voor de plannen van de heer Jan Roeloffzen te Sas van Gent, die wil beginnen met een bedx-ijfje dat vlas verwerkt tot ver pakkingsmateriaal. AMSTERDAM. B. en w. van Am sterdam .hebben de raad gevraagd om een kx-ediet van 23,6 miljoen gul den voor de uitbreiding van het R AI - ko ngrcscen ti-um. DEN HAAG. Het verstrekkingen- pakket van het Ziekenfonds zal voorlopig niet worden uitgebreid met een fluoride, behandeling voor gebitten van kinderen. AMSTERDAM. Het Nationale bal let gaat' deze maand voor de tweede maal dit jaar naar de Verenigde Staten, waar in drie steden in totaal 21 voorstellingen worden gegeven. DEN HAAG. B. en w. van Den Haag willen een verordening op de verblijfsinrichtingen gaan instellen. Hierdoor zal de gemeente betere kontrole krijgen op de ongeveer 1500 vei-blijfsinrichtingcn in de stad. DEN HAAG. Binnenkort is de benoeming te vei*wachten van de heer F. J. T. J. van Agt tot Neder lands ambassadeur in Islamabad, Pakistan. Tot voor kox-t vertegen- Avoordigde hij ons land in Abidjan, Ivoorkust, aldus een mededeling |van het ministerie van buitenlandse '.aken. Advertentie M. Geense Dr. de Kockstraat 28 Bruinisse 01113-1619 (Assurantiën) b.g.g. 01677-354 A. Verwijs (ex Rijksaccountant) Advertentie 5 Wij zoeken een stevige knaap van een jaar of zeventien, in bezit van fiets of bromfiets, afs a a S Sollicitaties: schriftelijk, mondeling of telefonisch bij de heer S Van Loon aan het kantoor van de Zierikzeesche Nieuwsbode, 5 S Jannewekken 11, Zierikzee, telefoon (01110) 2255, na 18.00 5 S uur tel privé: (01119) 660. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 7