59,- E Kleine kernen zullen meer moeten groeien dan in de nota bewoningspatroon aangegeven Nttang/eA REFORMATORISCHE UNIE LIJST 4 STREEKNIEUWS Meer ruimte nodig voor bouw belastingkantoor aan Kerkhof-zuidzijde Drie elftallen zijn zeker van plaats in halve finale N.V.V.-voorzitter in Goes: Blauwe jeans onze omzet uw voordeel 4 GOES, 20-5. I)c overheid, zowel provinciaal als ge meentelijk, beschikt maar over heel weinig instru menten om de beoogde evenwichtige verdeling van de bevolkingstoename werkelijk te bevorderen. Adrcrlcntip L. C. HART lijstaanvoerder voor de gemeente Middenschouwen DE VVD BIEDT HOUVAST Daarom: DOE MEE DENK MEE PRAAT MEE BESLIS MEE STEM 31 MEI VOOR Anlwoordnummoi 1877 Den Haag (geen poslzegel) tel 070-614121 En voor zover die instrumenten bestaan, wordt er naar overtuiging van de vakbeweging nog te weinig gebruik van gemaakt. Dat zei zater dag tijdens de distriktsvergadering van het NVV in Goes, de heer R. de Vries, voorzitter van het NVV in Zee land. De heer De Vries was van mening, dat zonodig de gemeenten zichzelf de middelen moeten verschaffen om weer een woonruimtetoewijzingsbe- leid te kunnen voeren, wanneer bij voorbeeld zou blijken, dat bij de thans bestaande vrijheid op dit ge bied, groepen woningzoekenden, zo als jongeren, in het gedrang komen. In <le pas De provinciale overheid, zo meende hij, die belast is met de verdeling van rijkssteun voor de woningbouw, zal deze steun als wapen moeten gebrui ken om gemeenten, die zelf te wei nig moeite doen om huh beleid met betrekking tot de ruimtelijke orde- Advertentie mol 5-7 zierikzee telefoon 01110-28 90 OOSTERLAND Brandweerman geslaagd voor examen Bij de te Goes gehouden brand weerexamens slaagde vorige week voor het diploma „Hoofdbrandwacht" de neer L. A. van den Berge. De heer Van den Berge is lid van de vrijwil lige brandweer van Duiveland, die gestationeerd is in Oosterland. Woonhuis in andere handen overgegaan Het woonhuis Sandströmstraat 1, alhier, dat jarenlang bewoond werd ZIERIKZEE. 23-5. B. en w. van Zierikzee komen met een voorstel aan de raad, die op donderdag I juni weer gaat vergaderen, om een per ceel grond aan Kerkhof Zuidzjjde te verkopen aan de Rijksgebouwen dienst in Den Haag. Dit perceel zal gebruikt gaan wor den voor de bouw van het belasting kantoor. Al eerder, en wel op 16 augustus 1974. besloot de raad grond aan Kerkhof Zuidzijde voor dit doel te verkopen. Voor de bouw van het be lastingkantoor is het echter in ver band met de overschrijding van de oostelijke bebouwingsgrens noodza kelijk, dat een aangrenzend perceel aan do Wevershoek eveneens aan de Rijksgebouwendienst wordt verkocht. De verkoopprijs voor dit perceel zal f 6300,bedragen. Gildepoortjc Op de agenda staat verder een voorstel om van de heer M. den Boer in Haamstede het gildepoortje en het daar achterliggend pand aan de Ven kel aan te kopen. Het pad is nodig om de bewoners van de nieuw gebouwde woningen in de Venkel in staat te stellen hun wo ning in te passen in de in de bewo- ningspatronen uitgestippelde lijn, in de pas te krijgen. Leefbaarheid De vakbonden zijn overigens blij met de nota bewoningspatroon, waar door de bevolkingstoename in Zee land niet langer in het wilde weg zal plaatsvinden. De heer De Vries vreesde echter, dat voorlopig van de nota niet veel te verwachten is. Hij had naast waardering voor de nota echter ook kritiek. „Wij zijn van me ning, dat de in de nota opgenomen bevolkingsgroeipatronen uiteindelijk toch de leefbaarheid van de kleinste kernen in gevaar brengt. Het uit gangspunt, dat vooral de grotere ker nen moeten groeien, leidt uiteindelijk de kleinste kernen tot een te gering draagvlak voor. elementaire voorzie ningen als winkels en scholen. Het verkrijgen van andere voorzieningen die van belang zijn voor de leefbaar heid, wordt daardoor, zelfs onmóge lijk gemaakt". Groei nodig De NV.V-voorzitter wees erop dat uit een onderzoek van de Stichting Zeeland is gebleken, dat juist in de gebieden met de kleinste kernen, zo als Schouwen-Duiveland, de leef baarheid op dit gebied het geringst is. „Wij pleiten daarom alsnog voor het ontwikkelen van alternatieve be- volkingsspreidingsmodellen in die zin dat de kleine kernen iets meer mogen groeien dan volgens de aangenomen nota nu wordt toegestaan". Tweede woningen De vakbonden, zo bleek uit de woorden van de heer De Vries, be oordelen de opkomst van de niet per manent, maar slechts gedurende de zomermaanden en weekeinden ge bruikte woning, negatief. Tweede woningen binnen de bebouwde kom, zo zei hij, geven het dorpsaanzicht een dood karakter en vormen een be dreiging voor het voortbestaan van het voorzieningenpakket, zoals win kels, scholen en brengen daarmee dus de leefbaarheid van de kernen in gevaar. Ook vanuit de positie van de au tochtone bevolking is de vakbewe ging tegen de oprukkende tweede woning. „De bevolking is vanwege de opgejaagde prijzen, niet langer in staat zelf een woning te kopen". De heer De Vries drong er daarom op aan dat gemeerde en provincie hun maatregelen daarvoor nemen. Scholen Ook de vakbeweging is het eens met de innovatiekommissie, die heeft door familie W. Bakker, oud-kan toorhouder van de PTT hier ter plaatse, is thans in andere handen overgegaan. De koper is de heer B. de Bruine Lz„ wonende Rijksweg 20 alhier. ningen te bereiken. Uit historisch oogpunt is het wenselijk, dat het gil de poortje in oude stijl op deze plaats blijft bewaard. De gemeente is ook in de gelegen heid om een pakhuis aan het Lange Groendal 27 aan te kopen van de heer J. Hagesteijn te IJsselstein en ook daarover komt het kollege mei een voorstel. Subsidies Verder zal nog een aantal ver- huursovereenkomsten voor gemeen telijke panden officieel moeten wor den geregeld. Het betreft hier de woning van de heer J. J. Doeswijk aan de Boercnweg 3, het pand van de Intergemeentelijke Sociale Dienst Schouwen-Duiveland en Sint Phi- lipsland aan de Meelstrnat 4 en het pand Verrenieuwstraat 5, dat door ..De Zon" B.V. Wasserijen wordt ge bruikt. Tenslotte staan op do 29 punten tellende agenda nog een aantal sub- sidievoorsteNen. Onder meer een ga rantiesubsidie van f 2000 aan de VVV voor de Toeristendagen. een subsidie van f 1500 voor de belangengroep Poorfambachf. en een aanvullende subsidie van f 900 voor het Zeeuws Orkest. gepleit voor een basisnorm van 24 leerlingen voor de basisscholen en voor experimenten met twee mans- scholen. „Veel scholen in Zeeland zijn op grond van de opheffingsnorm van 75 leerlingen, al opgeheven of hebben nog maar korte tijd uitstel". Schoolbesturen en gemeenten zullen moeten realiseren, dat de klok op vijf voor twaalf slaat, merkte hij op. „Wij kunnen ons niet aan de indruk onttrekken, dat hier links en rechts nogal eens de hoognodige waakzaam heid en bereidheid tot snelle a kt ie ontbreken". Dieiistenseklor Aan het begin van zijn inleiding had de heer De Vries er verder op gewezen, dat het aandeel van de dienstensektor in Zeeland zo'n tien proeent onder het landelijke gemid delde ligt. Hij zei dan ook te hopen, dat in het nieuw te benoemen kollege van g.s. een wat meer positieve be langstelling zal bestaan voor het ont wikkelen van de dienstensektor. Hij verweet de provinciale autori teiten, dat zij in het verleden bij her halen hebben verkondigd, dat Zee land niet een geschikte plaats is voor vestiging van nieuwe bedrijven Of dependances in de dienstensektor. Oosterlands Fanfare Zaterdag 20 mei ibradhit de muziek vereniging Oosterlands fanfare ver gezeld .van de drumband, onder lei ding van de heer Jac. Capelle een serenade ten huize van de heer J. J. van der Maas, (tweede voorzatter van de vereniging) die zijn koperen brui loft vierde. De muziekvereniging hoopt deel te nemen aan het concours dat za terdag 27 mei gehcuden zal worden te Middelburg dn de Stads Concert en gehoorzaal. Oosterlands fanfare is het enige muziekkorps van Schou wen-Duiveland dat aan dit te hou den concours deelneemt. In het ge heel zullen 13 korpsen, harmonie en fanfare hieraan deelnemen. BRUINISSE Zeiljachfje raakte in moeilijkheden Een zeiljacHtje met drie opvaren den is vrijdagavond uit de jachthaven in de voormalige werkhaven vertrok ken het Grevelingciimeer op voor een zeiltochtje. Een eindje voorbij de jachthaven van Aquadelta sloeg het bootje om en kwamen de drie opvarenden in het water terecht. Een juist passerend zeiljacht heeft 2 drenkelingen aan boord genomen, maar de derde, de ei genaar van het bootje wilde liever bij het nog met de punt boven drijvend bootje blijven en verzocht de redder hulp te gaan halen en ook zijn bootje in veiligheid te brengen. Het zeiljacht is daarop naar de jachthaven in Bruinisse gevaren en daar om hulp gevraagd. De heer H. R. uit Bruinis se is met zijn motorkruiser „Wohedi" uitgevaren en heeft de inmiddels verkleumde drenkeling en zijn boot je veilig en wel naar de jachthaven te Bruinisse gebracht. Vergadering N.C.V.B. Vorige week vergaderde de Ne derlandse Chi'istenvrouwenbond af deling Bruinisse in het Nederlands Hervormd Verenigingsgebouw te Bruinisse onder leiding van mevr. v. d. Spek-de Waai. De vergadering werd geopend met het zingen van Psalm 81 vers 1 en 12, waarna de presidente voor ging in gebed. Vervolgens las zij enkele verzen uit 2 Corinthiërs 11 en 12. Nadat allen waren verwelkomd sprak luitenant kolonel Bosschart - beter bekend als majoor Bosschart - over „Het Leger des Heils in Am sterdam". Vanuit Londen ontwik kelde zich onder leiding van predi kant William Booth het werk dat sinds 1878 de naam „Leger des Heils" draagt, en dat zich in 1887 ook over Nederland verspreidde. „Het Leger des Heils stelt zich ten doel te werken tot eer van God en tot welzijn van de medemens", al dus majo:r Bosschart. Ze is zelf werkzaam in de oude binnenstad van Amsterdam en heeft zich voor honderd procent beschikbaar ge steld voor dit prachtige werk. om zo de boodschap door te geven dat God liefde is. Op deze vergadering nam mevr. v. da Spek-de Waal afscheid als presidente. Zij heeft gedurende 10 jaar deze funktie bekleed. Nu droeg zij haar taak over aan mevr. De Groot-Fluyt, die enkele maanden geleden tot nieuw.c presidente werd gekozen, maar wegens ziekte deze funktie niet direkt kon aanvaarden. Op verzoek van majoor Eosschart werden de scheidende en nieuwe presidente toegezongen met Psalm 134 vers 3 „Dai 's Heren zegen op u daal", waarna deze mooie avond door majoor Bosschart werd geëin digd met een dankgebed. Opbrengst AVO-kolIckte De ie Bruin;sse gehouden kcllekte voor AVO-Ncderland. Vereniging voor Arbeids en Welzijnszorg voor Minder validen, heeft f 961.35 opge bracht. Gevers en krllektanten wor den hartelijk bedankt voor dit mooie resultaat. Ophalen Novib-busjes Deze week zullen de dames de Nov'i'b busjes iten behoeve van de ak- t>Le „Een gast aan tafel" weer op ko men.1 'halen en de inhoud te ledigen. Het ophalen van de busjes is dit jaar wat verlaat cmdat enkele dames die dit-voorheen deden hiervoor bedankt hebben en nu andere dames hier voor in de plaats gezocht moesten worden. Palen op Grevelingenstrand Reeds enkele jaren komt het voor dat groepen woonwagenbewoners op het Grevelingenstrand hun wagens zetten en daar ettelijke weken blij ven staan. De Plaat van Oude Tonge werd echtst- op aanwijzing van het ministerie van CRM ingericht voor de dagtouristen. Om te voorkomen dat straks wederom een groep woon wagenbewoners bezit gaat nemen van de staanplaatsen, heeft men het Grevelingenstrand door het slaan van palen onbereikbaar gemaakt voor caravans. Men heeft nu echter wel het kind met het badwater weg gegooid, want ook de uit de Rand stad komende toerist, die met zijn caravan daar kwam recreëren, vindt de toegang door de palen versperd. Auto's opengebroken Uit een auto staande bij het bun galowpark „De Kreek" werd een re servewiel en een krik gestolen. Van een Mercedes, eigendom van H. E. te Rotterdam werden vier licht me talen wielen (waarde f 1.000,per stuk) gestolen. Deze auto stond ge parkeerd bij Aquadelta. Eveneens werd uit een auto gepar keerd staande bij Aquadelta een ra diocassette ontvreemd, eigendom van G.'D. L. uit Hilden (W.-Duits- land). Uit de auto van H. M. te Be- meel werd de benzinetank leegge haald. Vakantie burgemeester Burgemeester T. C. Hekman van Bruinisse is met vakantie van 22 mei lot 5 juni 1978. Bruse Boys plaatste zich voor de halve eindstrijd met een 4-0 zege te Nieuwerkerk op SKNWK. Tot aan de rust slaagden de Nieuwer- kerkers er goed in stand te houden (0-0), maar na de thee lieten de KNVB-ers toch duidelijk zien meer in hun mars te hebben (4-0). Zondag-afdelings 2e klasser Re- nesse gaf het vier klassen hoger spelende Zierikzee voortreffelijk pas bij. Nadat de eerste helft met gelijke stand (1-1) was afgesloten wisten de duinbewoners zelfs na de rust voor sprong te nemen (2-1. Het zich uit stekend verwerend Renessc kon hierna niet Voorkomen dat Zierikzee de zaak weer recht wist te trekken (2-2) en 10 minuten voor tijd de wedstrijd in haar voordcel wist te beslissen (2-3). Zierikzee Met deze overwinning plaatste ook Zierikzee zich voor de halve eindstrijd. Voor de vierde plaats in de halve finale zijn nu nog drie, SKNWK, WIK en Brouwershaven, kanshebbers. WIK behield zijn kans door te Oosterland met 2-0 van Dui veland te winnen. Woensdagavond a.s. volgt da ont knoping als te Brouwershaven de ontmoeting tussen de twee zaterdag le klassers Brouwershaven en WIK wordt gespeeld. Weet WIK deze wedstrijd in winst om te zetten, dan is het zeker een plaats bij de laatste vier. Brou wershaven komt bij een overwin ning met een doelpunl verschil op gelijke hoogte met SKNWK. Zou de wedstrijd met. 1-0 door Brouwershaven worden gewonnen dan zal het lol moeten beslissen. Bij elke andere uilslag in het voordeel van Brouwershaven zullen zij zich plaatsen daar zij dan meer doel punten hebben gescoord dan SKN WK. Eindigt de ontmoeting lussen Brouwershaven en WIK in een ge lijkspel, dan is SKNWK zeker van een plaats bij de laatste vier. Benoemingen Mej. Carla van der Linden, on derwijzeres aan de kleuterschool te Bruinisse is benoemd aan de kleu terschool „De Zeehondjes" te Oude- lande. Bij de technische Dienstkring Bruinisse-Middenschouwen is als technisch ambtenaar benoemd in de vakature ontstaan door het vertrek van de heer A. M. Bom, de heer J. A. Haay te Tholen. De heer C. J. Hendrikse, direk- teur van de Chr. Nijverheidschool voor meisjes te Bruinisse, is met ingang van 1 augustus 1978 be noemd als leraar Nederlands aan de Chr. Scholengemeenschap voor Atheneum en Havo te Elburg. Journalistendag V.V.V.-Bruinisse organiseert op dinsdag 6 juni een journalistendag, waarvoor een interessant programma is voorbereid. In de morgenuren vindt een ontvangst plaats door de Rijkswaterstaat, waarna een exkur- sie wordt gemaakt haar de Philips- dam. Later volgt een vaartocht op de Grevelingen, waarbij gelegenheid be staat tot vissen. Verder wordt een bezoek gebracht aan het rekreatie- gebied Aquadelta en wordt tot slot een maaltijd gebruikt in restaurant ,:t Punt". Opening postkantoor Het nieuw gebouwde postkantoor zal op dinsdag 30 mei a.s. officieel worden geopend. NARITA. Japanse oproerpolitie heeft een aanval van betogers bij Tokio's •nieuwe luchthaven Naiita tegengehouden. Honderden demon stranten gooiden met pelroleum- bommen en sloegen met ijzeren stok ken. Gelijkertijd werd een aanval uitgevoerd op het rad ars totion van het vandaag geopende vliegveld, Naritav DFS-Dreischor De ontmoeting tussen DFS en Dreischor, waarbij niets meer op het spel stond, eindigde in een 5-4 overwinning voor de klub uit de Westhoek. De stand: MEVO Bruse Boys Zierikzee SKNWK WIK Brouwershaven Duiveland Renessc DFS Zonnemaire ZSC SVOWK Dreischor VOETBAL Zomeravondkonipetitie Voor de zomeravond voetbal kompe titie van het rayon Zierikzee werd maandagavond de wedstrijd tussen het elftal van Roggeband en ZZ'72 gespeeld welke in een 6-0 overwin ning voor ZZ eindigde. De stand in de kompetitie ziet er momenteel als volgt uil: Toren Boys Velocitas Zierikzee-Vet. ZZ'72 Stella Boys Kon. Zeelandia Roggeband BILJARTEN C2 klasse. Verspeeld te Lewedorp, team bestaande uit W. Hanse, L. de Munnik. J. v. Almkerk, A. G. Schou- wenaar. Uitslagen: LBV-Bomrnenede 2-5; Bommenede-EMM 6-1LBV-F.MM 5-2. Eindstand I. Bommenedc (Schouwen-Duiveland) 11 pnt.; 2. LBV (Walcheren-De Bevelanden) 7 pnt.; 3. EMM (De Kempen) 3 pnt. C3 klasse. Verspeeld te Wemel- dinge, team M. de Rijke C. v. Doórn en C. de Wit. Uitslaigen: Sieger-Bcmmenede 5-4; Kromme keu-Bommenede 5-4; Sie- ger-Kromme Keu 7-2. Eindstand: 1. Sieger (Tilburg) 12 pnt.; 2. Bomme- nede (Schouwen-Duiveland) 8 prut. 3. Kromme Keu (Bladel) 7 pnt. C4 klasse. Verspeeld te Alkmaar, team A. Schouwen aar, A. Verwesl, P. v. d. Kemp en M. Fierens. Uitslagen: DRK-Bommenede 7-2; Bommenede-'l Soldaatje 5-4; DRK- 'it Soldaatje 9-0. Eindstand: 1. DRK (West Friesland) 16 pnt.; 2. Bomme- nede (Schouwen-Duiveland) 7 pn.; 3. 't Soldaatje (de Bollenstreek) 4 pnt. HANDBOOGSCHIETEN Zierikzeese schutter winnaar derde bondswedstrijd voor doelsch utters Tijdens de zaterdagmiddag gehou den derde bondswedstrijd van de Zeeuwse doel'schutters bewees de heer C. Schcneman van „Zodiak" uit Zierikzee opnieuw, dat hij momen teel 'in een voortreffelijke vorm steekt. Met een' prachtige score van 228 punten uit 25 pijlen eindigde hij voor bekende schuters als Sjako Leijnse van „d'Eendracht" uit Vlis- singen en Leen en Piet Koeijer van „St. Sebastiaan" uit Yerseke. Daarmee toonde -hij aan dat de top van het Zeeuwse doelschieten zich aan het verbreden is. Hetzelfde kan overigens gezegd' worden van de ba sis. Het aantal' deelnemers aan de wedstrijden is namelijk dit jaar gro ter dan ooit tevoren; het ligt steeds tussen de vijfenvijftig en zestig. Bij. de zestallen eindigden „Zodiak" en „St. Sebastiaan" zaterdagmiddag precies gelijk n.I. op 1228 en volgde „d'Eendracht" met 1 punt verschil op 1227, wat (wederom) een bewijs is, dat. de krachtsverhoudingen zich aan het wijzigen zijn. Uitslagen, heren eerste 10: 1. C. Schoneman 228; 2. J. Leijnse 227; 3. L. de Kceijer 223; 4. P. de Koeijer 214; 5. A. Parent 210; 6. A. Jongmans 208; 7. P. Tanas 202; 8. P. de Jonge 201; 9. J. van Keulen 200; 10. B. Vah- lenkamp 198 punten. Dames, eerste 5: mevr. Van Straaten 205; 2. mevr. Glerum 192; 3. mevr. Huneman 1184; 4. mevr. Vaarzen-Morel 179; 5. mej. Broer 172 punten. Junioren, eerste 5. 1. P. Acda 205; 2. R. v. Diggelen 194; 3. P. Uil 145; 4. P. Domburg 122; 5. B. Blommaard 117 punten. AdspirantenJan-Chris de Koeijer 154; Carlo105 punten. ATLETIEK Drie maal goud voor Jacolies van Gastel D-meisje Jacolies van Gastel be haalde in Den Haag drie overwinnin gen in een door 500 deelnemers be zochte baanwedstrijd. Zij won het kogelstoten met 8.79 m, het hoog springen met 1.45 m en de 60 m in 8.5 sec. Haar beste prestatie. Deze tijd is een verbetering van het klubre- kord dat een 12-tal jaren op 8.6 sec. stond. Klubgenote Janneke van de Linde deed het eveneens uitstekend. Bij het kogelstoten werd ze tweede met een afstand van 8.66 m. Op de 60 m haalde ze ook de finale in 9.2 sec. Italië Delta Sport-atleet Rini van Dijlce (voor zijn werk tijdelijk in Italië) is aktief in de Italiaanse atletiekwed strijden. Op de 400 m liep hij een tijd van 53.8 sec., op de 800 m 1.59.7 min. en op de 1500 m een voortreffelijke 4.01.6 min., wat een klubrekordver betering betekent. '„De Vliegende Hollander" uit Haamstede hoopt de 1500 m in de komende tijd onder de vier minuten te lopen. VOLLEYBAL Bedrijfskompetitie De volleybalteams van Tuincen trum Noordgouwe en Neptunus heb ben zich verenigd en zullen volgend jaar als Frisol 1 en Frisol 2 aan de bddrijfsvolleybalkompetitie deelne men. Voor de tweede maal organiseer den zij een volleybaltoernooi in sporthal Onderdak. Er werd dit jaar aan deelgenomen door 20 teams ver deeld over vier .poules van vijf. Deze poules waren ingedeeld naar sterk te wat. dan ook resulteerde a'n soms zeer lange en zeer spannende wed- srijden. Na afloop kregen alle deelnemende teams een herinneringsplaatje ter wijl de vier eerste plaatsen boven dien een beker opleverde. Eindstanden: Poule A 1. Rabo Zierikzee 10 pnt.; 2. Mazda 8 pnt.; 3. Mevo 8 pnt.; 4. Cluzona 3 pnt.; 5. Zeelandia I. 1 pnt. Poule B: 1. Big S 10 pnt.; 2. Frisol 1. 9 pnt.; 3. Kwiek 2. 8 pnt.; 4. Mcvo dames 3 pnt.: 5. Zeelandia 2 0 pnt. Poule C: 1. Onderdak 11 pnt.; 2. Frisol 2 7 pnt.; 3. Rnbn Schouwen 6 pnt.; 4. Rode Kr. Ziekenhuis 5 pnt.; 5. Rijkswaterstaat 1 pnt. Poule D: 1. De Putters 11 pnt.; 2. Opel Team 9 pnt.; 3. Reisburo van Oèveren 5 pnt.; 4. Brrgum 5 pnt.; 5. P.J.Z. 2 0 pnt AdverlcvUe Voorstel grondverkoop b. en w. Zierikzee Schouwen-Duiveland-trofee SCHOUWEN-DUIVELAND, 20-5. Na de in de afgelopen week gespeelde wedstrijden zijn drie elftallen zeker van een plaats in de halve finale. Zater dag 2e klasser MEVO bracht het zover door een volkomen verdiende 2-0 overwinning op de le klasser Brouwershaven. 4 4 0 0 16- 1 8 4 3 1 0 17- 5 7 4 3 1 0 9- 5 7 4 3 0 1 7- 5 6 3 2 0 1 5- 3 4 3 2 0 1 6- 5 4 4 2 0 2 14- 7 4 4 2 0 2 5- 5 4 4 1 0 3 8-14 2 2 0 0 2 1-17 0 3 0 0 3 2- 5 0 3 0 0 3 6-15 0 4 0 0 4 5-24 0 6 5 1 0 24- 6 11 5 3 1 1 11- 8 7 5 2 2 1 13- 4 6 6 2 2 2 14- 8 6 5 2 2 13-11 5 5 1 1 3 5-16 3 6 0 0 6 6-33 0

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 4