DE ONTVOERDE DIREKTEURSDOCHTER REFORMATORISCHE UNIE LIJST 4 EERSTE WEDSTRIJDDAG VAN RUITERVERENIGING RENESSE Kaaskenswater en het Streekplan 4 Nieuwe vaandels onthuld STREEKNIEUWS RENESSE, 13-5. De ruitervereniging Renesse liielcl zaterdag voor Pinksteren de eerste officiële wedstrijd dag. Zeventien konibinaties legden de B 1-proef af, waarvan zestien niet sukses. Het zeer geslaagde evenement werd opgeluisterd met een parade en een onthulling van het verenigingsvaan del en het ponyvaandel door burge meester H. P. Everwijn. De beide vaandels zijn gemaakt door de se- kretaresse van de vereniging, me vrouw A. van Meerten, naar een ont werp dat zy zelf, in nauw overleg met het bestuur, heeft gemaakt. Al vrijdagavond waren de voor bereidingen voor de eerste officiële wedstrijddag van de jonge vereni- .ging, volop aan de gang. Terwijl de organisatoren druk bezig waren met het samenstellen van het draaiboek, waren de deelnemers in de weer met het toiletteren der paarden. Proef Het officiële programma begon zaterdagmorgen om tien uur. Het ju rylid, de heer A. Zijlmans uit Kaats heuvel, en zijn sekretaresse, afge vaardigden van de N.P.C., namen alle deelnemende pony's de maat. De zés kombinaties, die door het bestuur en de instruktrice rij vaardig genoeg be vonden waren om de proef af te leg gen met een goede kans op slagen, demonstreerden daarna hun kunnen. Om te slagen moesten minimaal 90 punten worden behaald, hetgeen alle deelnemers gelukte. Winnifred van Heijningen kwam met 103 punten als beste uit de bus; Marion van Oeve- ren werd met 95 punten tweede en José v. d. Hoek en Sandra Priemis deelden met 94 punten de derde plaats. Van half twaalf tot rond twaalf uur werd onder leiding van de in struktrice, mevrouw E. Opschoor- Smit, door bijna alle rijdende leden van de vereniging geoefend voor de parade. Parade Burgemeester H. P. Ever wijn en zijn echtgenote arriveerden om kwart over twaalf. Zij werden door het be stuur heel hartelijk verwelkomd en mevrouw Ever wijn mocht uit handen van Diana van Dieyen een boeket- bloemen in ontvangst nemen. Daarna ging men naar de buitenbak om de parade te bekijken. De nog blinkende vaandels werden gedragen door Inge van Meerten en René Luse. Nadat alle ruiters en amazones zich hadden geformeerd, werd de parade' afge nomen door burgemeester Everwijn. Vervolgens werden de geblindeerde vaandels narpens de verenigingin. ontvangst 'genomen door Bertus Moerland en Cëes Beije, waarna ze door de burgemeester werden ont huld. In zijn toespraak komplimen- teerde burgemeester Everwijn de vereniging met hetgeen het laatste anderhalf jaar is gepresteerd. In die tijd heetf men kans gezien uit te groeien tot een echter ruitervereni ging. Hij zei dat hij zich daarbij be trokken voelde, omdat hij trouw de woekflits en het klubblad ontvangt. Hij verheugde zich over de goede sa- De beide nieuwe vaandels van de ruitervereniging Renesse, ontwor pen en gemaakt door mevrouw A. van Meerten. Rechts het vereni gingswapen voor de paarden, uitge voerd in blauw met daarop een paard en een zeemeermin. Links het vaandel voor de pony's, uitgevoerd in rood met daarop een pony, die door een zilveren hoefijzer springt. Op de achterzijde vhn beide vaan dels staat, in goudkleurige stof uit gevoerd, het wapen van Renesse. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) menwerking tussén vereniging en de gemeente en sprak de hoop uit dat dit zo zal blijven. Speldjes (Vervolg van pag. 1) gevonden beslissingen en ontwikke lingen aangepast te worden om een goede ruimtelijke ontwikkeling te waarborgen". Daarom moet in deze ontwerp-herziening noodzakelijker wijs worden volstaan met een aan tal richtlijnen gericht op het voor komen van ongewenste ontwikke lingen. Aan het bezwaar kan daar om, niet tegemoet worden gekomen. Werkgelegenheid Dc gemeente Zicrikzee mist in het ontwerp streekplan een duidelijke ondersteuning van het gemeentelijke werkgelegenheidsbeleid, dat gericht is op het scheppen van nieuwe vesti gingsplaatsen voor bedryven en op het aantrekken van bedryven. Ook ontbreekt, volgens de ge meente Zierikzee, een duidelijk be leid ten aanzien van het versterken van de werkgelegenheid in de dien- stensektor en wel met name bij de overheid. G.s. wijzen erop dat het ontwerp- streekplan voor wat de ontwikke ling van de werkgelegenheid be treft, duidelijk het optreden van bepaalde impulsen voorstaat, mede ten behoeve van de eigen bevolking. Daarbij wordt vooral gedacht aan de dienstensektor. De ruimtelijke mogelijkheden, zowel als de beper kingen, zijn in toelichting en richt lijnen aangegeven. Extra impulsen worden slechts toelaatbaar geacht indien ze naar aard, omvang en plaats passen in het specifieke ka rakter van Schouwen-Duiveland. „De kans op impulsen wordt voor alsnog gering geacht". Het provin ciale bestuur, zo zeggen g.s., be schikt nagenoeg niet over instru menten om direkt invloed uit te oefenen op de werkgelegenheidsont wikkeling van een regio. De moge lijkheden liggen vrijwel uitsluitend in de sfeer van stimulering, koördi- natie en overleg. Rekrealie De gemeente Zierikzee konklu- deert verder dat in het streekplan de rekreatieve funktie van Zierikzee beperkt wordt tot de dagrekreatie, waarbij de nadruk wordt gelegd op het toerstische belang van de bin nenstad en de watersport. Gemeend wordt dat (beperkte) voorzieningen voor de verblijfsrekreatie in samen hang met ontwikkelingen ten be hoeve van de watersport in de toe komst in principe mogelijk zouden moeten zijn. G.s. geven toe, dat zowel in het streekplan 1972, als in het huidige ontwerp streekplan wordt gespro ken over de twee funkties: dagre kreatie en watersport. Voor de wa tersport zijn dezelfde situeringen aangeduid bij beide plannen. „Bij de ontwikkeling van een jachthaven zijn bepaalde voorzieningen gebrui kelijk, terwijl het denkbaar is, dat een zekere vorm van verblijf sre kreatie noodzakelijk of van overwe gend belang kan zijn voor een goed funktioneren van de jachthaven. Dit zal echter van diverse fakloren afhankelijk zijn, in het bijzonder bijvoorbeeld van de ligging van de jachthaven en van het inzicht van g.s. aan de hand van studies en overleg over de inrichting van de Oostcrschelde G.S. wijzen erop. dat een uniformi teit van richtlijnen nodig is voor Zie rikzee en de ontwikkelingen by Schclphoek en Burghsiuis. Een nade re uitwerking van het streekplan hierover is dan ook gewenst. Voorzitter M. de Jong dankte voor de lovende woorden en nodigde me vrouw Evèrwijn uit de herinnerings tegeltjes uit te reiken. Terwijl me vrouw Everwijn dit deed, spelde me vrouw Van Meerten de ponny's de rozetten op. Keurig volgens het tijdschema be gon rond kwart vóór twee het di ploma-rijden voor de paardrijders. Jurylid was de heer C. Melsen uit Roosendaal van dé'. K.B.V.R. Hij ju reerde de elf deelnemende kombina ties waarvan er tien slaagden. In een korte toespraak zei de heer Melsen dat het doel van het diploma-rijden is: het kweken van ambitie voor en het toegroeien naar wedstrijd-deel name. Om voor het diploma slagen was het vereist minimaal 110 punten te behalen. Juliette Timmerman werd eerste met 141% punt; tweede werd Annette Ouwenbroek met 132 pun ten en derde Inge van Meerten met 129 punten. De herinneringstegels werden uitgex-eikt door de heer H. Beije, terwijl zijn zoon, de heer Cees Beije, de rozetten opspeldde. Dank zij de goede organisatie kon er goed op tijdschema worden ge werkt en werd het een zeer geslaagd evenement. In augustus zal er opnieuw diplo ma-rijden worden gehouden. Op zon dag 28 mei organiseert de ruitervere niging een onderling springconcours onder leiding van de heer S. van Riessen. RENESSE Schoolreis Vorige week maakten de klassen 1 tot en met 4 van de openbare basis school ,,'t Staepel'of" te Renesse hun jaarlijkse schoolreis. Uitgewuifd door een groot aantal ouders vertrokken de kinderen met hun begeleiders in twee bussen rond negen uur vanaf hel schoolplein. De bussen brachten het gezelschap naar Gorkum, waar men aan boord van een rondvaart boot ging voor een vaartocht over de Merwede naar Slot Loevestein. Tij dens de rondleiding door het slot kregen de kinderen o.a. de beroemde boekenkist van Hugo de Groot en de dodencel te zien. Per boot ging het gezelschap daar na naar Woudrichem. De rest van de dag werd doorgebracht in bosbad Hoeven, waar de kinderen zich uit stekend wisten te vermaken. Even na zeven uur was men weer thuis in Renesse waar de ouders de kinderen al stonden op te wachten. NOORDWELLE Uitstapje N.B.v.P. Vorige week maakte de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Noordwelle en omstreken het jaarlijkse reisje. 49 dames ver trokken om half acht om via de Grevelingendam en Leiderdorp, waar gepauzeerd werd voor een kop je koffie, naar Volendam te reizen. In het bekende dorp kregen de da mes de gelegenheid op eigen gele genheid de toeristische attrakties te bekijken. Tevens werd in Volendam de lunch gebruikt. Daarna reed men naar Amsterdam waar een bezoek werd gebracht aan het wassenbeel den museum van madame Tussaud. Natuurlijk was ook een deel van de dag gereserveerd om te winkelen. Om zes uur werd in Gouda in hotel restaurant „De Zalm" het diner ge bruikt. Tegen tienen keerde het ge zelschap terug van een gezellige goed geslaagde reis. Op donderdag 18 mei houdt de vereniging een koffieronde in restaurant Rietnisse. Op deze bij eenkomst, die om tien uur 's och tends begint heeft men de gelegen heid de deze winter vervaardigde handwerken te bekijken. BROUWERSHAVEN Kandidatenlijst C.D.A. Hieronder volgt de kandidatenlijst van het C.D.A. te Brouwershaven, voor de komende gemeenteraadsver kiezingen. 1. J. A. van der Bijl te Zonnemaire; 2. J. J. Klaasse te Dreischor; 3. C. van Sluis te Brouwershaven; 4. M. C. Ganzeman te Noordgouwe; 5. P. C. Dalebout te Noordgouwe; 6. me vrouw A. Heringa-Hoeufft te Schud- debeurs; 7. mevrouw C. E. van der Wekken-van der Bijl te Zonnemaire; 8. J. C. van Leeuwen te Brouwersha ven; 9. C. Quist te Noordgouwe; 10. M. P. Geelhoed te Dreischor; 11. S. van den Houten te Zonnemaire; 12. C. J. Nelisse te Schuddebeurs; 13. A. Dalebout te Noordgouwe; 14. T. Ver burg te Dreischor; 15. C. L. Soeters te Brouwershaven (Verbeterde lijst. Red.). Zangavond In de Gereformeerde Kerk Vrij gemaakt in Brouwershaven wordt vrijdag 19 mei een zangavond ge houden. Hieraan wordt meegewerkt door het Walohers Gereformeerd Koor uit Middelburg. Voor tijd: zie agenda. KERKWERVE Vergadering schoolraad Middenschouwen Vorige week heeft de gemeen schappelijke schoolraad van het openbaar onderwijs in de gemeente Middenschouwen vergaderd in het gebouw van de openbare kleuter school „Piggelmee" te Kerkwerve. Bericht van verhindering was ont vangen van wethouder M. Hoogen- boom en de heer W. Daane. Behandeld werd ondermeer een ingekomen stuk van de heer I. G. J. Geschiere, waarin de schoolraad ge vraagd werd haar vergaderingen een meer openbaar karakter te geven dooi- voortaan bij voorkeur in hét openbaar te vergaderen. Met alge mene stemmen werd dit verzoek in gewilligd en besloten werd b. en w. wijziging van het Huishoudelijk Re glement voor te leggen. Verder besloot de schoolraad met het oog op de te verwachen nieuwe wet op het basisonderwijs uitnodi gingen te versturen naar 't bestuur en naar de ouderkommissie van res- pektievelijk bijzonder- en openbaar onderwijs in Kerkwerve voor een gesprek over de toekomstige problem men die zouden kunnen ontstaan, omdat er in Kerkwerve maar één kleuterschool is. Laatste bijeenkomst van de zondagsschool van dit seizoen Zondag 21 mei wordt in de Ned. Hervormde kerk te Kerkwerve af scheid genomen van de oudste kin deren van de zondagsschool. Boven dien zullen alle kinderen van de zon dagsschool „Immanuël" medewer- Wat biedt de BEELDBUIS WOENSDAG 17 MEI NED. I: Des middags een voorstel ling van de Berebios met de hoofd rolspelers Piggeldy en Frederick, Hippo met Niespaard, Charlie Chap lin en Kuifje, 's Avoiuls na, Van gewest lot gewest en Politieke Par tijen (CPN) zendt de NOS een Duit se gedramatiseerde dokumentaire uit, getiteld Zoek niet naar mij, ga door. De priester Hector Callego, zendeling in Panama, werd ver moord vanwege zijn inzet voor ver betering van leefomstandigheden van de allerarmsten. Het trieste verhaal van Callego is een realiteit waarmee alle ontwikkelingswerkers in Zuid-Amerika bedreigd worden. Vervolgens Den Haag Vandaag, Pa- noramiek, en Studio Sport. NED. 11: De IKON opent het avondprogramma met het tweede deel van Hel witte schip een film die al drie staatsprijzen in de wacht heeft gesleept. In dit tweede deel vertelt grootvader het verhaal van het witte schip en het witte hert. Daarna Kenmerk en de Stich ting Socutera waarna de VOO de uitzending voortzet met de tweede aflevering van Toen het echt een rotzooi was. Robin Hood, voelt zich verplicht wanneer de la Salie zich meer voor amoureuze dan voor di plomatieke aangelegenheden blijkt te interesseren. Dan Popjournaal gevolgd door Info Special Suriname. Voorts een Amerikaanse speelfilm The Vanishing point. De film gaat over een autohamdelaar die een snelle Dodge zeer spoedig op de plaats van beslemming wil hebben. Dientengevolge krijgt hij de politie achter zich aan. Hij weet ze van zich af te schudden, waarna de mo toragenten hun kollega's in het he le gebied waarschuwen. Vanaf dal moment is het ernst geworden. Tot besluit de aktualiteitenrubriek Info. WOENSDAG 17 MEI NED. 1: 15.30 Berebios; 17.15 Gi taar spelenderwijs; 18.50 De fabel tjeskrant; 18.55 Nieuws; 18.59 Van gewest tot gewest; 19.45 Toeristi- king aan deze dienst verlenen, voor ganger is ds. L. de Wit, Renesse. Het is de laatste keer van dit seizoen dat de kinderen van de zondagsschool dit seizoen bijeen komen. Kollekte T.B.C.-bestrijding De kollekte voor Sonnevanck en t.b.c.) die te Kerkwerve door de heer Zonnegloren (ter bestrijding van J. Manni werd gehouden, heeft het mooie bedrag van f 209 opgebracht. Hartelijk dank voor de betoonde gul heid. Jeugdbingo Zaterdag 20' mei wordt in het Verenigingsgebóuw aan de Beatrxx- straat weer jeugdbingo gespeeld. Evenals november vorig jaar wordt deze avond georganiseerd door de jeugdkommissie van de sportvereni ging WIK. Alle jongens en meisjes van acht tot zestien jaar zijn welkom leden zowel als niet-leden. Noodza kelijk is wel dat iedereen een pen meebrengt. Er zijn, zoals vorige keer weer heel wat leuke prijzen te win nen. Voor aanvang van deze avond zie: de agenda. BRUINISSE Afd. N.C.V.B. De afdeling Bruinisse van de Ne derlandse Christen Vrouwenbond komt donderdag 18 mei a.s. bijeen in het Nederlands Hervormd Vereni gingsgebouw te Bruinisse. Tijdens deze bijeenkomst zal majoor Bos- schaart spreken over het onderwerp „Leger des Heils in Amsterdam". sche tips; 19.50 Politieke partijen 20.00 Zoek niet naar mij, maar ga door; 21.37 Journaal; 21.55 Den Haag vandaag; 22.10 Panuramiek; 22.40 Studio Sport; 23.10 Journaal. NED. II: 18.20 Teleuc; 18.50 Staatsloterij18.55 Nieuws; 18.59 Hel witte schip; 19.24 Kenmerk; 20.00 Journaal; 20.27 Socutera; 20.32 Toen hel echt een rotzooi was; 20.50 Pop- journaal; 21.02 Info-speciul: Suri name; 21.27 Vanishing point; 23.0 5 Info; 23.35 Journaal. DONDERDAG 18 MEI NED. 1: In de tweede aflevering van Die wonderlijke dieren wordt aandacht besteed aan kunst die Icarus in al zijn overmoed noodlot tig werd: de vliegkunst. Simons- koop besteedt aandacht aan de meest leedvermakelijke en soms on smakelijke fenomenen in de film geschiedenis: de rampenfilms, zoals Earthquake, Towering Inferno, Po seidon Adventure en Medusa Touch. Daarna voorlopig de laatste afleve ring van Barella, die te maken krijgt mei een afgekickte junky, die desalniettemin overlijdt aan een overdosis. Na enig onderzoek blijkt de jongen vermoord te zijn, omdat hij Baretta zou gaan vertellen door wie de handel in heroïne gedreven werd. In TV-privé gaat Henk van der Meyden met het Amerikaanse echtpaar Lutz pralen, daar zij enige lijd een huis hebben bewoond dat door demonen bezeten werd. Na journaal en weeroverzicht zendt TROS sport een spektakulaire re portage uil over het Catch-gala dal vanavond in Utrecht gehouden wordt, Anton Geesink neemt hel op legen de Amerikaan Art Roach. Voorts hel Internationaal country festival 1978. In deze eerste reporta ge treden de volgende artiesten op Saskia en Serge, Jody Miller, Ely, Kenny Rogers en Don Williams. NED. II: Om te beginnen een af levering van Black Beauty waarin Ned, die onderweg was naar Lon den, opnieuw wordt beschuldigd van diefstal. Vervolgens een nieuwe natuurfilmserie van Duitse makelij Dieren onder elkaar. In deze eerste aflevering aandacht voor kommini- katie systemen in de dierenwereld. Hierna een Engelse televisiefilm naar het beroemde boek van Alexander Dumas La dame aux Co rnelias. Het boek verhaalt de ge schiedenis van Armand Duval die de courtisanne overhaalt met hem op het platteland te gaan wonen. Ze stemt toe, maar het geluk is kort stondig. Moe we blijven altijd bij je! is de titel van een programma over mevrouw Jonkers die elf kinderen heeft en daarnaast drieëntwintig gestoorde mannen herbergt. Tot slot Hier en Nu en Vernieuwd gelo ven. DONDERDAG 18 MEI NED. I: 11.00 en 16.00 Schooltele visie: 18.20 Teleac; 18.50 De fabel tjeskrant; IS.55 Nieuws; 18.59 Die wonderlijke dieren; 19.25 Simons- koop; 19.50 Baretta; 20.40 TV-privé: 21.37 Journaal; 22.10 Sport; 23.02 Intern. Country Festival 1978; 23.55 Journaal. NED. II: 18.50 Paspoort; 18.öJ Nieuws18.59 Black Beauty; 19.25 Dieren onder elkaar; 20.00 Jour naal; 20.27 De dame met de came- lias; 22.10 Moe, we blijven altijd bij je; 22.45 Hier en Nu; 23.05 Ver nieuwd geloven; 23.25 Journaal. Advertentie «JJ Exclusieve lederen geschenken en bure;iéc«irinturen CMnJtx* dam lENGKTFr LtDFPWAREN ZIERIKZEE door G. FRANSSEN Ze verkiest het laatste, koopt een paar tijdschriften en een krant als mede een pakje sigaretten en gaat lezen, in afwachting van de komst der autobus. Als ze twee uur later bij het Kurhotel arriveert, wacht haar een nieuwe verrassing. Daar staat de gj-ote Chevrolet van haar vader en als ze uitgestapt is en naar binnen wil lopen, komt haar vader naar buiten en zegt: „Ik heb je eigendommen en kleren in de kof fers gepakt; ze liggen al in de wa gen. Je rekening heb ik ook betaald. We gaan naar huis, stap in. En daar gaan we samen eens een hartig woordje met elkaar spreken, want zoals jij gehandeld hebt ik heb er geen woorden voor Binnen veertien dagen is hel on derzoek in de anti-bioticazaak rond. Pitman en Sloef hebben er vrijwel onafgebi'okcn aan gewerkt en kre gen, als het nodig was, de medewer king van Beckers. De gebroeders Vrieze zijn behoorlijk aan de tand gevoeld en hoewel de recherche er een sterk vermoeden van heeft, dat Piet Vrieze wel het een en ander van de illegale praktijken van chef Bronsa geweten zal hebben, be zweert deze bij hoog en bij laag vol komen onkundig te zijn geweest. Ook Van Halverdingcn is nog een keer op zijn kantoor met een bezoek van Pitman vereerd. En krijgt on der andere de vraag voorgelegd of hij het niet vreemd vond, dat Vrieze cn Co de laatste paar jaren zoveel halffabrikaten had afgenomen, als mede bepaalde grondstoffen, die ge bruikt. konden worden voor de ver vaardiging van antibiotica? Maar Van Halverdingen neemt de recher cheur mee naar het grote mam, dat uitziet op vrijwel het gehele kom- plex van gebouwen cn loodsen, la boratoria en kantoren, fabriek en verdere opstallen, samen vormend Pharmolin. „Ik heb hier honderden mensen aan het werk en al weet ik veel en kontroleer ik veel: ik ben ook maar een mens en kan niet alles bijhouden. Overigens, als wij eerst aan onze klanten moeten vragen, als ze halffabrrkanten of grondstoffen cn dergelijke bestellen, wat ze er mee van plan zijn te vervaardigen, zouden ze zeker als antwoord geven: waar bemoeit, u zich mee? Iets an ders wordt het, als wij zouden be merken. dat men onze leveranties misbruikt voor louche doeleinden. U begrijpt: de firma Vrieze en Co krijgt voor geen cent meer uit ons bedrijf. Tenslotte hebben wij ook een naam te verliezen." Pitman knikt. „Dat begrijp ik. En de aantijgingen dan. dat er in uw fabriek gewerkt wordt aan grond stoffen, die gebruikt kunnen worden in een bacteriologische oorlog?" Van Halverdingen begint te glim lachen. Hij zegt tegen dc politicman; „Gaat u eens met me mee. meneer Pitman, dan zal ik u wat laten zien wat maar weinigen in hel huidige stadium van ontwikkeling te zien krijgen, want wat wij vervaardigen heeft inderdaad iets te maken met eventuele chemische of bacteriologi sche oorlog." Pitman volgt de direkteur naar beneden, waar de laboratoria zijn en gaat dan naar een bepaald vertrek, waar enkele mensen, mannen zowel als vrouwen, in witte jassen bezig zijn. Van Halverdingen wijst in het rond en vouwt de armen over el kaar. als hij begint: „Als er oen wond veroorzaakt is, is er ook een geneesmiddel: zalf. verband, pleis- ter, noemt u maar op. Het is een pu bliek geheim, dal. verschillende lan den al geruime tijd bezig zijn met het ontwikkelen van stoffen, waar mee een bacteriologische oorlog ge voerd kan worden. Wij, als chemici, zijn er tamelijk goed van op de hoogte ondanks het feit, dat een land als bijvoorbeeld de Sovjet-Unie al jaren in het diepste geheim in Siberië bezig is met het vervaardi gen van die stoffen. Hetzelfde geldt voor China. Hoe hel met de Ver enigde Staten in dit opzicht gesteld is, kan ik niet bevroeden, maar ik kan u verzekeren, meneer Pitman, als er eens een bacteriologische oor log uitbreekt en men weet geen deugdelijk legenmiddel, meer dan de halve wereldbevolking binnen twee- of driemaal vier en twintig uur weggevaagd zal zijn. Zo'n oor log zal erger zijn dan dc atoombom, dat verzeker ik u. Ik zei u al: er is geen verwonding of ziekte of er is wel een of andere remedie ertegen in dc vorm van geneesmiddel. Zodat het doodgaan eraan in de meeste ge vallen voorkomen kan worden." Hij wijst naar de mensen, die bezig zijn. „Hier ziet u een aantal bacteriolo gen, die experts genoemd kunnen worden. Eén van hen was ook de heer Champs. Het spijt ons allemaal, dal hij zich heeft laten verleiden tot staatsgevaarlijke praktijken, al is datgene, wat hij heeft kunnen door geven. nauwelijks van enig belang, dat kan ik u wel verzekeren. Dal weet men ook in Den Haag." (slnl volgt)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 4