DE ONTVOERDE DIREKTEÜRSDOCHTER Zinnig praten overouder worden' in het Vrouwencafé ^ÉL ^4 *3i „Bij ons inBurgh-Haamstede" Kleuterschool Nieuwerkerk werkte aan projekt ,De Boerderij' ZIEB1KZEESCIIE NIEUWSBODE Vrgda, as april 1978 Nr. 32294 „F litsen" uit het buitenland Wat biedt de BEELDBUIS r Assurantiekantoor fff boer Alle verzekeringen, pensioenadviezen, financieringen, hypotheken. r J 9 Bijeenkomst te Zierikzee ZIERIKZEE, 25-1. In het Zierlk- zeese vrouwencafé werd onder grote belangstelling een diskussieavond over het thema „Ouder worden" ge houden. Hoewel de gemiddelde leeftijd van de aanwezigen weinig boven de 30 lag, bleek dit onderwerp de gemoe deren zeer bezig te houden. Het grootste schrikbeeld van het oud zijn is de vereenzaming, maar bij nader inzien kwam men tot de konklusie dat dit op zichzelf weinig met leeftijd te maken heeft. Ook jongeren kun nen zich geïsoleerd en overbodig voe len wanneer zij slecht funktioneren in hun omgeving. Oudere mensen die juist volop aan van alles meedoen zijn beslist geen uitzondering. Het is vooral de eigen interesse en aktivi- teit die voorkomt dat iemand overal buiten komt te staan. Velen vonden het een foute oplossing om oude men sen in bejaardenhuizen onder te brengen. Wanneer ouderen tussen jonge mensen in wonen is er gelegenheid voor onderlinge hulp en kontakt, waardoor isolement zowel van oude ren als jongeren vermeden wordt, vond men. Het teruglopen vart het lichamelijk prestatievermogen werd door veléh erg negatief ervaren, maar men vond wel dat er kompénsaties op ander- terrein tegenover kunnen staan, b.v. een groter vermogen tot relativeren en putten uit ervaring en vaardighe den die je in de loop van je leven hebt opgedaan. „Jong en mooi" Tenslotte werd uitvoerig ingegaan op de invloed van de leeftijd op het uiterlijk schoon. „Jong en mooi" is zo'n vanzelfsprekendheid dat velen oud niet als mooi kunnen ervaren. Het schoonheidsideaal dat ons via geïllustreerde tijdschriften (dames bladen) en t.v. wordt opgedrongen, blijkt zijn uitwerking niet te missen. Onwillekeurig meten vrouwen zich af aan de kwaliteiten van jeugdige, slanke fotomodellen en aktrices. Slechts vijf van de veertig aanwezi gen waren tevreden met hun eigen uiterlijk. Dat verklaart misschien waarom de kosmetische ihdustrie zulke goede zaken kan doen door op de onderwaardering die vrouwen voor hun eigen lijf hebben, in te spe len, en waarom zoveel vrouwen hun toevlucht nemen tot kosmetische operaties om hun zogenaamde te kortkomingen te korrigeren, vaak met een zeer twijfelachtig resultaat. Voor 25 jaar.... SCHARENDIJKE. De Rijkswater staat zal op korte termijn beginnen met de aanleg van een nooddijk rond Scharendijke. Is de oorspron kelijke opzet van het plan beveili ging van de verbindingswegen naar de haven, tevens zullen de woningen in het dorp voor verdere aantasting door het zeewater en het drijfhout worden gespaard. BRUINISSE. Te Bruinisse is een grote m-olorpomp in werking ge steld, afkomstig uit Zeeuws-Vlaan- deren, die de polder zal dróogpom- pen. Deze pomp heeft een capaciteit van 50 kubieke meter per minuut. ZIERIKZEE. Zowel in het polder- tje achter de tijdens de oorlog ver woeste woning van de burgemees ter, als het op het Kerkplein worden barakken gebouwd, bestemd voor het onderbrengen van arbeiders in dienst van de verschillende aanne mer smaatschappij en. BRUINISSE. Nu het water uit de gemeente is geweken, regeert daar opnieuw weer de bezem, de dweinl, de borstel en d zwabber. Om daar bij te helpen, arriverden opnieuw 15 meisjes, thans uit Steenwijk. ZIERIKZEE. Na drie maanden van gasverwarming en gasverlich ting verstoken te zijn geweest, heeft een groot gedeelte van de stad thans weer gas van de fabriek tot haar beschikking. SIRJANSLAND. Ook het werk aan het dijkgat in de zeewering bij Sirjansland maakt goede vorderin gen. Vrijdag werd hier het noorde lijke zinkwerk voltooid waarna zal worden begonnen met het aanleggen van een dam om het gat. SIRJANSLAND. Sinds Dinsdag is het poststation alhier weer openge steld. Voor plm. 80 mensen, die werkzaam zijn aan het dijkherstel betekent zulks een grote vooruit gang. Was de postverzending tot dusver onregelmatig, thans kan men weer op geregelder ontvangst en verzending rekenen. Een betere remedie vond men dat vrouwen elkaar met andere ogen gaan waarderen om hun persoonlijk heid dan om hun gelijkenis met flit sende dames uit het showbedrijf. STOCKHOLM. De militaire uitga ven die in de wereld gedaan worden hebben de som van 400 miljard1 dol lar per jaar bereikt en 75 procent van de huidige wapenhandel wordt gedaan inert de derde wereld. TURIJN. In Italië is donderdag opnieuw een vooraanstaande figuur uit het maatschappelijk leven het slachtoffer geworden van een aan slag die «mogelij'k weer het werk is van de rede brigades. Het 'is de 39 jarige Sergio PoLIeri, direkteur van een afdeling van Fiat, in Turijn. HAVANNA. Ethiopië zal zijn oor log tegen de rebellen in de provincie Eritrea verhevigen en is er daarbij zeker van dat Cuba zal helpen. Dit zei woensdagavond de militaire lei der van Ethiopië, luitenant-kolonel Mengistoe Haile Mart am, 'in een' re de tct een miljoen Cubanen op het Revolutiepleih van: Havanna. SANTIAGO DE CHILE. De politie van Santiago de Chili heeft een be toging uiteengedreven van gezins leden van Chilenen die spoort oos verdwenen zijn. Zestien deelnemers werden aangehouden. NEW YORK. Cuba heeft de eis afgewezen dat.'het zijn troepen te rugtrekt Uit Angola en- heeft daar entegen op zijn 'beunt geëist dat de Verenigde Staten zich terugtrekken uit Guantanamb, de Amerikaanse basis op Cuba. MOSKOU. De westelijke streken van de Sowjetrepubliek Georgië zijn als gevolg van ongewoon hevige re genval overstroomd, zo heeft de Sowjetrusische televisie "woensdag avond bekendgemaakt. BURGH, 26-4. Nog maar twéé jaar geleden bracht de KRO een televisie programma met bekende artiesten in het populaire genre vanuit restau rant „Boerderij Dé Hofstede", een on derdeel van bungalowpark „Burgh stede": Gezien het succes en de zeer geschikt entourage, zowel binnen als buiten, herhaalt de KRO, afdeling televisie, dit programma onder de. ti tel „Bü ons in Burgh-Haamstede". Het wordt uitgezonden op zaterdag 6 mei en de opnames werden dinsdag én Woensdag gemaakt. Toch een heel apart wereldje de ze televisieploeg met artiesten, tech nici, P.T.T.-mensen en ander perso neel, die in bussen en wagens van de NOS op Burghstede aankwamen. Een grote straalzender „straalde" het beeld naar Goes en vandaar naar Bussum waar het programma „ingeblikt" wordt tot 6 mei. De grootste hap van het program ma is een „play-back" uitvoering, doch hét bekende orkest van Tonny NIEUWERKERK, 26-4. De alge mene kleuterschool te Nieuwerkerk heeft enkele weken hard gewerkt aan het projekt „De Boerderij". Een bij zonder werkobjekt, omdat de heden daagse kinderen veel minder dan vroeger met het boerderij leven ge- konfronteerd worden. In het verleden werkte het merendeel van de ouders in de landbouw, zodat de kinderen al vroeg met het bedrijf in aanraking kwamen. Do kleuters 'hebben onder leiding van juf Gaaoderse, juf Lxxlewijk en mevrouw De Boer-de Jager' iets heel moois gemaakt. Het werk was in de sChcoL tentoongesteld en is gemaakt door kinderen van vier' tot zeven. Naast werk van de kleuters was er ook nog' werk van de beide basis scholen, NEW YORK. Een uit de Sowjet- Unie uitgeweken elektricien heeft gezegd dat er in de Sowjet-Unie een opstandige arbeidersbeweging be staat. Valentin Iwanow, die nu in de V.S. wconft, heeft dit verklaard op een perskonferentie. BRASILIA. Het gifgas dat deze maand' voor de zuidkust van Brazi lië grote aantallen vissen en' water vogels doodde, was vrijgekomen door hlassale Sterfte van mïoro-or- ganuismen in zee, zo heeft het mi- 'mistenie van gezondheid in Brasilia 'Woensdag bekendgemaakt. WASHINGTON. Zbginiew Brze- zinski, president Carters adviseur voor Veiligheilszakë nzal vaar 20 tot 23 mei eed 'bezoek bréngen aan Pe king voor besprekingen met de Chi nese leiders, zo (heeft 'het Witte Huis ■Woensdag meegedeeld. JTïïRUZALEM. Voorstanders va.n dé bewegirtg „Vrede Nu" in Israël hebben een 20 'kilometer lange men selijke ketting gevormd dwars door Jeruzalem waarlangs een. petitie wérd vervoerd naar premier Mena- dhem Begin. In de petitie werd de premier opgeroepen zijn onwrikbare houding te matigen. E|jk met o.a. Eddy Christian! bege leidde diverse artiesten. Regisseur Was ook dit keer weer Nico Holtrop. Het restaurant van Burghstede was zoals gewoonlijk keurig versierd met bloemen, afkomstig van de Ned. Bloemisterij Vereniging. Onder de aanwezigen waren woensdag burgemeester Ever wijn en mevrouw Everwijn-v. d. Bout, raadsleden en andere genodigden, waaronder gasten van het bunga- loxv park „Burghstede". Het pro gramma werd, zoals gewoonlijk aan elkaar gepraat' door Pierre van Os- tade en de produktie was van Piet van Hest met scriptgirl Herma van Wordragen. De medewerkenden zijn in volgorde van. opkomst: Marie Ce cile Moerdijk, Barneby (uit Goes), Peter Schaap, de groep Harmony, Joost Prinsen, Helen Shepherd, Ben Cramer, Sweet Things, Gerard Cox, Octopus (groep uit België) Lee To wers en tof slot een potpourri met Helen Shephei'd, Joke Bruys en Benny Neyman). Eigen manier De kinderen hebben dus, elk op hun eligen. manier, mede .in het te ken van de integratie, meegewerkt aan het projekt. Landbouwschuren, schuren gevuld met stro of graan, een stuk grond met machines, hon den, katten, vee, gesponnen wol. Het was er allemaal. De wol is in de kleuterschool met een spinnewiel gesponnen. Nog veel meer was het bekijken waard. Komplete melkfa brieken, een koe aan de melkmachi ne, de produkten die van meLk worden gemaakt-, ook het produktie- proces van graan tot brood viel te bekijken. Voorts waren er zeer veel tekeningen, ook cp het gebied van het werkprojekt. Een fraaie tentoon stelling!, waarvoor de kleuters en de leerkrachten een kompliment ver dienen. ZONDAG 30 APRIL NED. I: Na een aflevering van de Flintstones waarin de dames een avondje uit gaan, volgt de zeven tiende editie van All you need waarin vanavond wordt gekeken of er in de k&mmerciële muziek rijste brij nog nieuwe richtingen te be speuren vallen. De volgende arties ten komen onder meer aan bod. Electric Light Orchestra, Ginger Baker en Mike Oldfield. Daarna de toneelversie van Shaws My fair La dy oftewel Pygmalion want onder die titel is hel oorspronkelijk ge schreven. Het overbekende verhaal van het platsprekende bloemenmeis je Eilza Doolittle, die wordt herop gevoed door professor Henry Wig gins, wordt uitgebeeld door onder meer Coen Flink, Willeke Alberti, Mary Dressebhuis en Ko van Dijk. Tol besluit de programma's Heel de mens en Zingenderwijs. NED. II: Niet vorige week, zoals vermeld werd, maar deze week komt de laatste aflevering van de serie Paradijs der dieren. Aandacht in deze editie voor de kleinere die ren van de Afrikaanse fauna. Na dertien afleveringen Waar hoor ik thuis? wordt er vandaag nagepraat met de vier hoofdrolspelers. In de laatste Sprekershoek wordt de mi- krofoo-n verleend aan de weten schappers en hun blad Utopia. Ver volgens Studio Sport en Van gewest tot gewest gevolgd door Kijken naar kinderen, waarin gepraat wordt over individuele begeleiding van kleuters op school. Na Sesam straat presenteert Aart Gisolf het programma Artsenij met de o-ndcr- werpen hooikoorts, kuurorden en de Parkinsonvereniging.. Na het tweede deel van Studio Sport zet de VPRO de uitzending voort met Dertien manieren oniels over het Midden- Oosten' te vertellen. Het drie uur durend programma gaat vergezeld van de volgende lange ondertitel Over geschiedenis en kuituur, le gende en religiebeloften en be drog, overwinnaars en slachtoffers, ambities, avonturiers en betweters, tweespalt en opportunisme, angst en vooroordelen. ZONDAG 30 APRIL NED. I: 11.00 Eucharistieviering: 115.30 Teleac; 17.00 't Is maaf'een door G. FRANSSEN Desondanks komen de formules die men nodig heeft, niet los. In feite is het machtig interessant, wat de opdrachtgevers te zien krijgen: for mules van geneesmiddelen, die men misschien al lang kent en misschien ook nog andere zaken, die wellicht interressant zijn, maar niet recht streeks betrekking hebben op de proeven, die er genomen worden in de laboratoria van Pharmolin. Er moest dus wat gebeuren. Peter heeft dan een idee - ik neem tenminste aan, dat dc idee van Peter is uitge gaan -; een ontvoering. Claire wordt gepolst. Als vrijwel iedere jonge vrouw is ze avontuuiiijk aangelegd en vindt het een machtige mop. Er is natuurlijk helemaal geen ontvoering. Peter wacht, haar waarschijnlijk er gens in de buurt van Pharmolin op met zijn auto en als Claire is inge stapt, rijden ze weg. De sexucle vrij heden van deze moderne tijd in aan merking nemende, zullen wc maar vaststellen, dat Peter en Claire ge durende die nachtelijke uren elkaar geen sprookjes hebben zitten vertel len, maar wel wat anders deden, ge bruik makende van de geniale gele genheid. Ik neem dit jullie beslist niet kwalijk, want ik weet niet wat ik gedaan zou hebben onder gelijke omstandigheden en leeftijd. Profi ciat, dat was dan in ieder geval nog een prettige bijkomstigheid. Dat sprookje van ontvoerd te zijn door twee mannen en gelaafd door een vrouw van middelbare leeftijd in verpleegstersuniform nam ik al heel gauw met een korreltje zout. Dat telefoontje zal wel voorgepreekt zijn. Best mogelijk, dat Peter die woorden heeft geprokon. maar het kan ook door een ander zijn ge beurd. Bijvoorbeeld Bronsa. Nadat men u dc volgende morgen netjes neergezet had bij oen bushaltehuisje tussen Boshagcn en Tcfelingcn." Beckers lacht even. maar zijn lach is grimmig. „En toen hebt u met uw verhaaltjes aan uw ouders, de poli- I i«- en aan mij oen paar Luitjes ge maakt. U had het immers over een Maaandag 1 mei, 21.55 uur, Neder land I: Un jour, la féle. Een scène uit deze musical met Michel Fugain en Le Big Bazar blinddoek? Die u zelf zou kunnen losmaken, nadat men u bij die abri had gedropt? Punt één: een blind doek maak je in twee of drie sekon- den los en als je werkelijk ontvoerd bent, kijk je de wagen na, zodat je er een signalement van kunt ge ven. In de tweede plaats - en dat verwijt ik vooral onze eigen politie in Boshagen - waar bleef die blind doek? Die is nooit op de proppen gekomen. Verder zei u eerst, dat er maar cén man bij betrokken was en later, toen ik het had over twee mannen, trapte u er in en had u het over een jonge en een oudere man. Hij glimlacht even. „Uw fantasie is uitstekend, maar ja, u hebt een goede opleiding gehad: middelbaar onderwijs, nietwaar? Dus u kunt uw woordje wel doen. Maar ik kan u nu wel verklappen, juffrouw Van Halverdingen, dat ik uw verhaaltje meteen al niet geloofde, al had ik nog niet dadelijk door, dat de ont voering een sprookje was om ieder een op een dwaalspoor te brengen. Het kan ook zijn. dat beide betrok kenen van een en ander niet op do hoogte waren, maar zodoende via een omweg een waarschuwing kre gen werk te maken van de juiste formules, omdat er anders - alweer van hogerhand - andere maatrege len zouden worden genomen. U hebt trouwens uw ouders al veel eerder in de boot genomen, door te bewe ren, dat u het uitgemaakt had met Peter. Maar u bent dol verliefd op hom cn hij kan mot u doen, wat hij wil. Bewijze het feit. dat u hem in Markclo ontmoette en een paar uur geleden hier ergens in dc buurt in een oude boswachters woning. Het is niet onmogelijk, dat dit tevens het kontaktpunt was. waar dc formules zouden worden overhandigd. Straks ga ik misschien van hieruit bellen naar dc politie in Nederland, in Boshagcn. Die moet dan maar eens kontakt opnemen met hun Duitse kollega's van dc Kripo. Mogelijk, dat zo zo de kopstukken te pakken krijgen." de schone verschijning genaamd Phyllis Diller, die voorul uunbeden wordt door Fozzie de beer. In de tweede aflevering van De illusionist wordt ene Max Poinery die erach ter is gekomen dal een bepaald be drijf zich heeft overgegeven aan korruplie praktijken, ontvoerd. Daarna Hij en Zij waarin Robert Bleeker die een kado gaat kopen voor buurvrouw Mies Burger, door een argwanende winkeldetective in zijn kraag gegrepen. Vervolgens een aflevering van Sanford en zoon. Grady past op het huis van Fred en voert tevens het beheer over de tuin. Hij nodigt de agenten Smitty en Hoppy uit enkele produkten, af komstig uit Freds tuin, te komen nuttigen. Tot slot de aklualiteiten- rubriek Brandimnt. MAANDAG 1 MEI NED. 1: 10.15 Felicitatie door de minister-president: 10.30 Défilé Paleis Soestdijk; 18.50 De fabeltjes krant; 18.55 Nieuws; 19.00 De slru- tenmakeropzeeshow; 19.30 2 voor 12 extra; 20.15 Groot uur U; 21.05 VA- RA-visie extra; 21.37 Journaal; 21.55 Un jour, la fete; 23.10 Landelijk overleg kraakgroepen; 23.20 Jour naal. NED. II: 18.20 Défilé paleis Soestdijk; 18.55 Nieuws; 19.00 Tom en Jerry; 19.09 Pepjn en Kokki; 19.24 De Muppet show; 20.00 Jour naal; 20.30 De illusionist; 21.17 Hij en zij; 21.40 Sanford en zoon; 22.05 Brandpunt; 22.45 't Zand 33; 23.15 Journaal. 60 De half opgerookte sigaar is uit gegaan en Beckers steekt er op nieuw de brand in. Als hij er een keer of wat aan getrokken heeft, vervolgt hij, voor zich uit kijkend, als het ware nadenkend: „Natuur lijk weet ik niet alles. Datgene, wat ik in de dagen en weken na uw zo genaamde ontvoering te weten ben gekomen, zijn kleine stukjes en brokjes, na gesprekken en onder zoekingen. U hebt nu gehoord, dat ik goed op de hoogte was van uw verblijfplaats in Markelo. Tussen haakjes, uw familie bewoont een prachtige bungalow; ik heb 'm ge zien, nadat u indertijd zaterdags weer terugkwam na uw uitje met Peter en de beide andere jongelie den. Nee, uw verplaatste domicilie ben ik niet van uw va der tc weten gekomen. Evenmin, dat u hier sinds korte tijd vertoeft. Zogenaamd uil veiligheidsoverwegingen, want als Zamstra en Champs de zogenaamde ontvoering niet hebben gepleegd, lopen de daders nog vrij rond. Zo werd geredeneerd en de knappe Claire speelde hel spelletje braaf mee en nam vrijwel meteen, nadat ze in dit hotel neergestreken was, kontakt op met haar vriend in La ren, bij zijn tante Bcrtha. Prachtige gelegenheid om opnieuw weer uw vriend Peter te ontmoeten, niet waar? Mogelijkheden te over. Het is bijzonder afgelegen, het seizoen is voorbij en geen mens zal de dochter van direkteur Van Halverdingen hier zoeken. Overigens, niemand heeft belang bij Claire van Halver- dingen. Ze kan net zo rustig gaan wandelen of fietsen of rijden in de Mercedes - hij wijst door het raam naar buiten - die u waarschijnlijk wel gehuurd zult hebben. U mag best weten, dat het voor mij een verrassing was le ontdekken, dal u kunt autorijden. Uw leeftijd in aan merking nemende: mijn kompli ment." (wordt vervolgd) Advertentie LINDENLAAN 3 - 01870-3477 - MICDELHARNIS K.R.O. maakte opnamen vraag; 18.15 Teleac; 18.50 Paspoort; 19.00 Nieuivs; 19.05 The Flintstones; 19.30 All you need .;20.30 Pygma lion; 22.10 Heel de mens; 22.40 Zin genderwijs; 22.50 Journaal. NED. II: 16.00 Nieuws16.02 Pa radijs der dieren; 16.30 Waar hoor i/c thuis?; 16.55 Sprekershoek; 17.10 Studio Sport; 17.55 Van gewest tol gewest18.10 Kijken naar kinderen; 18.25 Sesamstraat; 18.50 Artsenij; 19.20 Studio Sport; 20.30 Nieuws; 20.35 Het Midden-Oosten; 23.30 Journaal. MAANDAG 1 MEI NED. I: Monarchisten en socialis ten vieren vandaag samen feest, zij het om verschillende redenen, van daag is het immers de dag van de arbeid, alswel Koninginnedag. Tot het middaguur twee programma's een felicitatie aan het adres van de koningin van minister-president Van Agt, gevolgd door een reporta ge van het defile Paleis Soestdijk. De VARA begint met een herhaling i van de hoogtepunten uit de Strate- maker. op zee show, waarin Wieteke van Dort, Joost Prinsen en Aart Staartjes de hoofdrollen vertolken. In de daaropvolgende Twee voor twaalf extra worden de kandida- lenstoelen bezet door respektievelijk P.v.d.A.-kamerleden Den Uyl, Van Kemenade, respektievelijk twee CDA kamerleden Boersma en Van Houwelingen. Koos Postema pre senteert een Groot uur U, waarin aandacht wordt besteed aan het Afrikaanse land Mali. Voorts een Vara-visie extra met een reportage van de 1 mei viering in Muntendam. Gastspreker is de heer Dèn'ïfyl, Na_ hetij'otirftaaleen Piusidat 'van 'Pier ré Si'sef,- Pierre Fuijè'r' eiiMichel Fii- getin et le big bazar in Un jour, la fete. De musical gaal over een groep jongelui uit een armoedige wijk, die via flink wat provocatie probeert de plaatselijke autoriteiten wakker te schudden. NED. II: Het KRO-programma verloopt in de vaste, gebruikelijke volgorde, allereerst een tekenfilm pje met Tom en Jerry gevolgd door een avontuur van Peppie en Kokkie dat zij op de markt beleven. De vol ledige bezeitting van de Muppet Show is vandaag hoteldebotel van DINSDAG 2 MEI NED. 1: Een stad van meer dan 200.000 doden is de wat macabere titel van een dokumentaire over de twintig erevelden die zijn aangelegd langs de beruchte Birma-spoorlijn. In Metterdaad wordt hulp gevraagd voor het noodlijdende India, meer malen getroffen door natuurrampen. Dan een Turkse speelfilm getiteld Yoneko. De film voor en over Tur ken die in Nederlanda wonen, gaat over hel radeloze meisje Yoneko, dat ten onrechte en vergeefs een wanhoopsdaad pleegt. Vervolgens een programma over herdenkings monumenten en concentratiekam pen, onder de titel Licht in de duis ternis. Na Van U wil ik zingen en Nader bekeken zet de NOS de uit zending voort met Beeldpraak waar het draait om Aart Lamberts en hoe kom je rond in de kunst? NED. II: Steve Austin, De man van zes miljoen maakt vanavond jacht op een vermist vliegtuig, dat zelfs voor de luchtmacht onvindbaar was. Hij heeft een spoor: de pilote Jenny Fraser was een vriendin van hem. Iii de Verpleegsters krijgen. Maureen en Patricia een week vrij die ze beiden bij de ouders gaan doorbrengen. Thuis gekomen, blijkt echter dat alles is veranderd en de sfeer is er daardoor niet beter op geworden. Vervolgens het tweede deel van het Gouden stemmen gala 1978, waarbij enkele Nederlandse artiesten worden onderscheiden met de Edit Piaf trofee. De gasten zijn Jan Blaaser, Daniel Gerard en Charles Aznavour. DINSDAG 2 MEI NED. I: 18.20 Teleac; 18.50 De fa beltjeskrant; 1S.55 Nieuws; 19.00 Een stad van meer dan 200.000 do den; 19.20 Metterdaad; 19.50 Yone ko; 20.30 Licht in de duisternis; 20.35 Van U wil ik zingen; 21.00 Na der bekeken; 21.37 Journaal; 21.55 Beeldspraak; 22.30 Journaal. NED. II: 18.50 Paspoort; 18.55 Nieuws; 19.00 De man van zes mil joen; 20.00 Journaal20.27 Dc ver pleegsters; 21.28 Het gouden stem men gala; 22.10 Aktua TV; 23.10 Journaal.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 9