i Plattelandsvrouwen lieten zich voorlichten over „de politiek" Culturele Vereniging Ouwerkerk maakt borst nat voor straks Amerika verkoopt goud Spoorweg ongeluk in India Praatje over „de gemeente" op Bruse vrouwenvereniging 4 Vergadering- Dreischor Voor 25 jaar.... Flitsen uit het buitenland Voor 45 jaar DREISCHOR, 19-4. Een verrassend «root aantal lerlen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen af deling Noordgouwe e.o., liet ziel» woensdagavond in liet Dorpshuis informeren over zaken die verband houden met de gemeenteraadsverkiezingen. Burgemeester C. Slabbekoorn vertelde over de werkwijze ten stadhuize, frakticvoorzitter C. Jf. de IVIunnik over „zijn" Pv.d.A., J. J. Klaassen over het C.D.A. en J. K .Goemans over de V.V.D. „Het stadhuis is het huis van de gemeente, is dus van u en in uw dienst", aldus burgemeester Slabbe- koorn, cn hel bestuur van de ge meente is do raad". De burgemeester draagt o.a. /.org. dat de weiten wor den nageleefd, dat de vergaderingen ordelijk verlopen en is hoofd van po litie en brandweer". In het algemeen gesproken wees hij er op, dat een ge meente de derde bestuursvorm is, na landsregering en provincie en daar om op diverse zaken (ook financieel) BRUIN1SSE. De mannen van de PZEM z\)n gearriveerd om weer een gedeelte der gemeente op hei gewone net aan te sluiten zodat spoedig de hele gemeente weer van electrische stroom zal kunnen wor den voorzien. ZIERIKZEE. De Zweedse kam peerwagen die onlangs aan de Bur gemeester werd geschonken heejt een bestemming gekregen. Ze wordt ter beschikking gesteld van Land- bouivherstel. dat hier een bureau heeft gevestigd, waar de plannen voor herverkaveling zullen worden uitgewerkt. BURGH. In de recentelijk gehou den spoedeischende Raadsvergade ring werd met algemene stemmen een besluit genomen om bij G.S. het bouwen van 20 woningwetwoningen, 8 houten woningen en 12 zomerwo ningen aan te vragen. BRUINISSE. Werd onlangs een zending stortsteen voor het dijkher stel, afkomstig van de lezers van het Engelse blad The Times in de Vluchthaven gelost, opnieuw arri veerde een geschenkzending stort steen groot 1934 ton. De zending was afkomstig uit Zwitserland de steen is van goede kwaliteit. ZIERIKZEE. In Haamstede, Burgh en Renesse worden dit jaar verkie zingen van de gemeenteraad gehou den. De overige Schouwse gemeen ten hebben aan Ged. Staten uitstel gevraagd op grond van de omstan digheden die door de ramp veroor zaakt zijn. OUWERKERK. De Gemeente Ouwerkerk heeft een baby-brand spuit aangeschaft. De spuit heeft een capaciteit van 350 liter per mi nuut en is voorzien van een 6-tap centrifugaal pomp. Het spuitje weegt maar 40 kg. ZIERIKZEE. De brievenbus aan het Kraanplein is door de PTT reeds geruime tijd opengesteld. Hiervan schijnt niet ieder op de hoogte te zijn. De lichtingstijden zijn op de bus aangegeven. De andere brieven- bussen zijn nog niet in gebruik. BRUINISSE. De firma P. Maaskant te Bruinisse heeft vorige week de grootste lier afgeleverd, die ooit door dit bedrijf werd vervaardigd. Het gevaarte weegt 22 ton en is be stemd voor het onderzoekingsvaar tuig voor de zeevisserij dat, in het kader van de ontwikkelingshulp aan India, wordt gebouwd bij de Sleep- hellingsmaatschappij in Schevenin- gen. De firma Maaskant is al vanaf de oprichting van dit bedrijf, in 1948, gespecialiseerd in het maken van lieren. Het bijzondere van deze lier is ook nog de automatische spoelinrichting. de zogenaamde draadgeleider. afhankelijk is van landelijke en pro vinciale beslissingen. Burgemeester Slabbekoorn somde voerdelen op van een kleine gemeen te. zoals Brouwershaven, met een klein aantal ambtenaren, die vaak met diverse taken belast zijn, maar ook goed in de materie thuis zijn. Spreker besprak de afdelingen ten stadhuize, wier beslissingen toen al tijd eindigen bij de raad, die beslis singsbevoegdheid heeft in alle zaken die de gemeente raken. Speciaal over Brouwershaven legde hij de proce dure uit rondom het aanvragen van bouw- en verbouwvergunningen, vooral ook doordat Brouwershaven beschermd stadsgezicht heeft kan zo'n afwikkeling nogal eens geruime tijd vergen. „Zuiver Informatief" De heer De, Munnik hield .zich strikt aan „zijn opdracht" geen poli tieke propaganda te maken, maar zuiver informatief te werk te gaan. Hij dook in de historie en beklem toonde de richtlijnen van het huidig doel en streven van de P.v.d.A. Twee begrippen zijn daarbij uitgangspun ten: demokratie- en socialisme. Hij noemde het nieuwe beginselprogram ma principieel, eerlijk en duidelijk. Het C.D.A. De heer Klaassen verving fraktie voorzitter J. C. v. d. Bijl, die wegens ziekte verhinderd was. Over het ont staan van het C.D.A. kon hij mei een kort rèsume volstaan. Hij verheugde zich erover-dal hel eenwordingspro ces van AR, KVP en CHU in de eer ste fase zonder veel moeilijkheden is verlopen. „Hel evangelie geldl als richtsnoer bij ons politiek handelen", aldus de heer Klaassen en: „Samen verantwoording is het sleutelwpord bij het C.D.A." Tenslotte legde hij de nadruk op enkele gemeentelijke za ken, die hot CDA voorstaat. Zelfstandigheid gemeenten De heer Goemans noemde als ken merk van het liberaal streven de ont wikkeling van de zelfstandige kracht, die de staatkundige en maatschappe lijke zelfwerkzaamheden bevordert. Ook hecht de V.V.D. grote waarde aan de zelfstandigheid van de ge meente, verklaarde de heer Goe mans, omdat die het dichtst bij de burger staat. Negatief liet hij zich uit over „de neiging van hogerhand om taken naar zich toe te trekken, waar door de gemeenten steeds meer wor den gezien als orgaan, die regelingen van hogerhand dienen uit: te voeren. Dit leidt tot ondoorzichtigheid van het openbaar bestuur", was zijn me ning. De V.V.D..is voorstander van een benoemde burgemeester. Wel achtte hij inspraak van de kant van de gemeenteraad wenselijk, in de vorm van een „profielschets". Hij be sloot met een aantal punten te noe men, die de VVD nastreeft, zowel van algemene aard als geprojekleerd op zaken rond Brouwershaven. Met neus op leefbaarheid OUWERKERK, 19-4. De voorzitter van de Culturele Vereniging Ouwer kerk, ds. E. P. Kuin opende de jaarvergadering in het dorpshuis met een har telijk welkomstwoord tot de aanwezige leden, waarna hij een dansklubje o.l.v. Petra Ruytenbeek de gelegenheid gaf tot optreden. De 17 juniorenmeisjes bewezen, zo als de voorzitter zei, dat Ouwerkerk niet aan 'het vergrijzen is, gezien het enthousiasme, waarmee de dansen werden uitgevoerd. „Het was ons een vreugde en wij hepen u een volgen de keer weer te mogen begroeten". Ieder ontving als dank een kleine at tentie. De jaarverslagen van de sekretaris, de heer J. S. Koppent en van de jeugdwerkgroep, door Diana Bak ker, gaven geen aanleiding tot op- of a anmerkiingen. De penningmeester, de heer R. Ha- ge vertelde, dat de 'kontributiever- hoging noodzakelijk is geweest. Het kassaldo is enigszins vooruit, gegaan mede dank zy twee éénmali ge bydragen, maar het volgend jaar zal men toch alle zeilen moeten bij zetten. De kaskommissie, bij monde van de heer D. v. d. Werf, verklaart zich ak koord, waarna décharge verleend wordt. Er zijn geen tegenkandidaten voor gesteld voor nieuwe bestuursleden en de aftredenden ds. E. P. Kuin, Rogier Hage en Greet je de Rijke werden ibij akklamatie herkozen. In, de kaskommissie was aftredend en niet herkiesbaar Bert Hendrikse. Iman den Boer zal deze vaikature vervullen en Da af v. d. Werf zal wederom een tweede periode-zitting nemen. Nelleke Mlttendorf treedt op als reserve. Herdenking februariramp De Culturele Vereniging zal ini tiatieven nemen ter herdenking van de februari-ramp en wel in twee gedeelten: le) herdenking slachtof fers en 2e) wil men allen bijeen brengen, om te tonen, wat uiit de wederopbouw is gegroeid", dit zal ongeveer begin september plaats vinden. Verder wil de vereniging proberen, de leefbaarheid1 op te voeren. O.m. zullen de nieuwe ingezetenen wor den verwelkomd op een plezierige wijze. De werkgroepen hebben nieuwe kursussen kunnen organiseren, maar de toneelklub is nog niet van de grond. 'Na de pauze volgde het optreden van een ander dansklubje, nu 12 oudere meisjes. Iedereen vond diit „ontzettend leuk" en ook zij ontvin gen een hartelijk „tot ziens" van de voorzitter. De heer W. Bolijn verzorgde hier na een dia-vertoning. Hij iiet hier bij 1 duidelijk uitkomen, hoe groot het verschil is tussen „kaal" en de be planting, in slechts enkele jaren tijd. Na de dankwoorden van de voor zitter tot de heer Bolijn voor de dia's zei hij, dat de Culturele Vere niging van harte wil verder gaan. Er is nog een heleboel 'te doen en wij doen een beroep op aller mede werking voor de toekomst". KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND GRONINGEN. Op ligt .luliunaplcin in Groningen is woensdag een ambu lance aangereden, die met sirene en zwaailicht door rood reed. De pa tiënt, die paar het. ziekenhuis werd vervoerd, kwam riaarby om het lé ven en een verpleger en de chauf feur werden gewónd. DEURNE. In hel overleg van de kommissie voor buitenlandse zaken uit de Tweede Kamer met eon par lementaire delegatie van de Opper ste Sowjet, heeft de socialist Van Thijh woensdag een lans gebroken voor die Russische Joden die Rus land niet mogen verlaten. AMSTERDAM. Delegatieleden van de Opperste Sow jet, die een bezoek brengen aan ons land, hebben woens dag geweigerd een gesprek met Am nesty International te hebben. Dit heeft een woordvoerder van de Ne derlandse afdeling van Amnesty woensdagavond meegedeeld. LEIDERDORP. D'66 zal in Lei derdorp niet mee kunnen doen aan de gemeenteraadsverkiezingen van 31 mei. Oe partij was dinsdag drie mi nuten te Iaat met het inleveren van de kandidatenlijst op het plaatselijk hoofdstembureau. DELET. Prins Berrihar'd heeft een bezoek gebracht aan het instituut voor milieuhygiëne en gezondheids techniek van T.N.O. in Delft. Dit in stituut houdt zich bezig met onder zoek naar de invloed van milieufak- toren op de gezondheid. Ook wordt gezocht haar technische oplossingen om het milieu gezonder temaken. DEN HAAG. Nederland is in be ginsel bereid humanitaire en educa tieve hulp die hel verleent aan het „Patriotic Front" van de Rhodesische guerilla-leïders Joshua Nkomo en Robert Mugabe, voort te zetten. OOSTKAPELLE, De kerk 2al meer betrokken moeten worden bij 'de op vang van werklozen en w.a.o.-ers. Dit zei Arie Hordijk, algemeen secre taris van het C.N.V. in. OostkapeJle tijdens een konferentie over humani sering van de arbeid, welke door de C.N.V.-commissie voor Vormings werk in Zeeland was georganiseerd. ARNHEM. De rechtbank in Arn hem heeft vijf jongelui wegens het plegen van gewapende roofoverval len veroordeeld lot gevangenisstraf fen variërend van zes maanden tot tweeëneenhalf jaar. UTRECHT. Het is vrijwel zeker, dat Honig-Utrecht (228 werknemers), onderdeel van de merkartikelengroep van het Koninklijke Scholten Honig- concern, niet dicht zal gaan. Be stuurder Ton Simonis van de Voe dingsbonden F.N.V. heeft dit dins dagavond meegedeeld. WASHINGTON, 20-4. De Verenig de Staten zullen met ingang van volgende maand een deel van hun goudreserves 'gaan verkopen. De be doeling van deze verkopen is tweele dig: Het verminderen van 'het grote verlies op de Amerikaanse 'handels balans en het steunen van de kwij nende dollar. Dit Jheeft het Ameri kaanse ministerie van financiën woensdagavond in Washington be kendgemaakt. BOMBAY, 19-4. Bij een spoorweg ongeluk bij de Indiase stad Bombay zijn 25 vrouwen en vijf kinderen om het leven gekomen. Een exprestrein van Bombay naar Achmedabad reed in volle vaart ach terop een buurttrein. De achterste wagon van de lokale trein die speci aal bestemd was voor vrouwen, werd volkomen vernield. Ook het volgen de rijtuig werd zwaar beschadigd. Behalve de dertig doden vielen er zeker zestig gewonden. Van de doden kon slechts een klein aantal worden geïdentificeerd. TEL AVIV. Israël heeft de V.N. in het bijzonder laten weten dut het zÜn troepen binnen twee weken tot op een lijn 10 km bi noorden de Is raëlische grens zal terugtrekken als de VN-macht tegen die tijd een sterkte van 4.000 man hcefl bereikt. MOSKOU. De Amerikaanse minis ter van buitenlandse zaken, Cyrus Vance, is woensdag in Moskou aan gekomen voor zijn tweede bezoek in 13 maanden tijd teneinde te probe ren de impasse in het Salt-overleg (beperking strategische wapens) te doorbreken. NEW YORK. Do naar schatting 54 miljoen rokers in de Verenigde Sta ten gaan een sombere toekomst te gemoet. In steeds meer staten komen er verordeningen waarmee het reeds eeuwen bestaande gewoonterecht om buiten de kerk overal te roken, min of meer wordt beperkt. BEIROET. De Libanese regering is dinsdag onverwacht afgetreden naar het schijnt om de macht weer In han den te leggen van de traditionele po litieke leiders van het land. LOS ANGELES, Californië. Dc po litic van. Los Angeles heeft dinsdag avond bij oen inval in het aangren zende Lake wood een verwaarloosd kind aangetroffen dat gedurende vijf jaar door haar ouders In een kasl gevangen was gehouden. BEIROET. Ethiopische gevcchks- bommemvcrpt'rs hébben gedurende het srcotïte deel van april fragmen- lutit i.oirimen g'gooid op steden in handen van separatistische guerrilla strijders in de liatcgische provincie aan de Rede Zee, Eritrea, aldus heb ben weUngc-lichte Afrikaanse krin gen woensdag bekendgemaakt. RIETI. Woensdag, aan het begin van de middag, is het zoeken naar het stoffelijk overschot van oud-pre mier Moro van Italië in het mcèr van Duthesse op 81) kilometer ten noord oosten van Rome opgeschort. ASCHAFFENBURG. Beieren. De hoofdofficier van justitie van Beie ren. Karl Slenger, heeft woensdag op hel „duivelbezweerdersproces" in Aschal'fenburg in Opper-Beiercn te gen de twee aangeklaagde geestelij ken een geldboete gcörit wegens dood door schuld. LONDEN. Steeds meer Britse echtparen gaan na de geboorte van hun tweede cf derde kind over tot sterilisatie, blijkt uit een rijks rap port over g?zinsplanning dat woens dag werd gepubliceerd. PARIJS. Frankrijk heeft een proefexemplaar van een neutronen bom tot ontploffing gebracht op zijn proeft ei rein de Stille Oceaan. D.'i schrijft het dagblad France Solr woensdag. I-Ict Franse ministerie van defensie w'lde hel bericht beves tigen noch tegenspreken. WENEN. De NAVO-landen hebben woensdag op de Oost-westkonferen- tie in Wenen over wederzijdse troe penvermindering in Midden-Europa, een nieuw voorstel ter tafel ge bracht om de impasse in de onder handelingen te doorbreken. BONN. Generaal Alexander Haig, de Amerikaanse opperbevelhebber van de NAVO-strijdkrachlen, vindt nu dat .de NAVO de neutronenbom eigenlijk helemaal niet nodig heeft om zijn defensie tegenover een. mo gelijke Russische aanval op peil te houden. HAVANNA. George Habasj, lei der, van het Militante Volksfront voor de bevrijding van Palestina (P FLP), voert in Cuba besprekingen, zo is donderdag door funktionaris- sen in de Cubaanse hoofdstad mee gedeeld. MILAAN. Donderdagmorgen kort voor acht uur is in Milaan de ge vangenbewaarder Francesco de Ca- taldo vermoord. Korte tijd later bel de een anoniem persoon het Ita liaanse persbureau Ansa op, met de mededeling. JERUZALEM.' De Israëlische troe pen in Zuid-Libanon zullen zich op 5 mei terugtrekken tot 10 km van de grens. Dit heeft de minister van de fensie, Ezer Weizman, woensdag meegedeeld aan de kommissie van buitenlandse en veiligheidszaken van het parlement. MARKTBERICHTEN GOES, 18-4. Beursbericht Markt Goes. Granen en peulvruchten Alle prijzen boerenschoon, franko leveringsplaats en per 100 kg: Tar we, basis 16 procent, vrij van schot, f 46,f 46,75; brouwgerst, onge- schoond, f 45,75-f 46,50; voergerst, basis 16 procent f 33,25-f 42,50; maalgerst tot f 39,75; haver f 40,25- f 43,25; groene erwten (oude oogst) tot f 58,groene erwten (nieuwe oogst) tot f 61,50; voererwten f 35, -f 40,Schokkers f 66,bruine bonen, vrij van grond f 116,Ex- klusief b.t.w. Gerst en haver laatste notering. Uien Tot 2 cent per kg, 60 mm en op waarts. Exklusief b.t.w. Ongei-epeld 26-35 cent per kg. Ex klusief b.t.w. Aardappelen Bintje, veldsgewas, direkte leve ring af bedrijf f 7,50-f 10,per 100 kg. Extra kwaliteit iets hoger. Voederaai-dappelen f 6,50 per 100 kg. Exklusief b.t.w. Hooi cn stro Alle prijzen per 1.000 kg: Wcide- hooi f 230,dijkhoox f 200,tar- westro f 75,gerstestro f 90. scHbkkerstro f 95,Exklusief b.t.w. Veemarkt Den Boseh DEN BOSCH. 19-4. Aanvoer: to- lual 8951. runderen 3072, grasknlvc- ren 817, vette kalveren 38, nuchtere kalveren 2462, schapen 1423, lamme ren 238, geilen 54, slacht varkens 847, slachlrundcren 1587. Prijken per .-tuk: Melk- en kali koeten f iooo-f 2975; gulste koeien i' 1550-f 2400; knlfvaarzcn roodbont f 2200-f 3000; zwartbont I 1700- f 2450; klam vaarzen f 1875-f 2250; guiste vaarzen f 1725-f 2025; pinken f j350-f 1625; graskalveren i' 875- i' 1200; nuchtere kalveren voor fok en mesterij roodbont 1' 315-f 530; zwartbont f 240-1' 400; weideschapen l' 150-f 180; schapen met lammeren f 300-f 425. Prijzen per kg: Stieren le f 7.10- f 7,60, 2e f 6,60-1' 7,85; vaarzen !e f 6,75—f 7,80, 2e 1 6,25-f 6,70; koeien le f 6,40-f 7,6*0, 2e f 5,80-1' 6,35. 3e f 5,50-f 5,75; worstkoeien f 4,75-1 5.75; vette kalveren le f 6,10-f 6,30. 2e f 5,90-f 6,05, 3e f 5,70-f 5,85; nuchte re slachtkal veren f 1,55-f 1.75; slachtzeugen le f 2,79-1' 2.85, 2e f 2,72 -f 2,78, 3e f 2,66-f 2,71; slacht varkens r 2,85-f 2,95. Prijzen per stuk: Vette schapen f 180-f 230; vette lammeren f 220- i' 260. ADVERTENTIE. Groote schoon maak met kleine kosten. Profiteert van onze enorm lage prijzen: 5 pond gele zeep voor 25 cent, 6 stukken huishoudzeep 17 cent, 2 pollen wrijfwas 21 cent en één bus lino- leumwas 23 cent. BROUWERSHAVEN. De Minister heeft goedgekeurd dat de werkver schaffing dezer gemeente wordt voortgezet voorloopig tot en met 29 April a.s. NIEUWERKERK. In de onlangs gehouden vergadering pan Ingelan den van den Polder „De vier ban nen van Duiveland" is met 50 tegen 7 stemmen en 3 onthoudingen be sloten tot stichting van een Diesei- motorgemaal over te gaan, in de plaats van het oude stoomgemaal. BURGH. Nu de dikwijls milde lentezon dé ontwikkeling der natuur in vrij sterke mate bevordert, blij ven ook de bollenvelden onder Burgh en Haamstede niet achter. ZIERIKZEE. Naar het luchtvaart comité „Schouw en-Duiv eland" ons mededeelt overweegt het de moge lijkheid om Maandag 5 juni (2e Pinksterdag) crp hel vliegveld Haamstedeeen lucht demonstrate te doen jüaats hebben. BROUWERSHAVEN. Burgemees ter en Wethoziders hebben de heer A. v. d. H. alhier vergunning ver leend tot het oprichten van een smederij in het perceel Sleepstraat B 61. 1 ADVERTENTIE. Weer iets bij zonders 1 kilo pak gegarandeerd zuivere cacao waarbij cadeau 1 bordje met bijbehoorende kop en schotel voor den buitengewoon la gen prijs van 95 cent. ZIERIKZEE. Dinsdagnacht is bij de heer J. K. in 't Gouweveer onder deze Gemeente, een lam geboren met 6 pooten, vier voorpooten en twee achlerpooten. Het diertje werd ons lévend getoond. SPORT HONDENSPORT Eerste plaats voor André de Ruiter Acht kombinaties uit Noord-Bra bant en Zeeland streden cm de hoog ste eer bij Politiehond-wedstrijden in het Jachtsebos te Kappele (Z.). Het talrijk aanwezige publiek kon deze dag volop genieten van de over moed en onervarenheid van jonge honden, alsmede het degelijk en er varen werk van o.a: een ruwharige Belgische herder van 12 jaar. en An dré de Ruiter met zijn gekruiste Bouvier Sjors. Na zes uur sportief strijden mocht André de Ruiter met een puntentotaal van 396 in rest. „De Caisson" ui handen van de voorzit ter keuringscommissie de beker en wisselbeker voor dc eerste plaats in ontvangst nemen. Wederom een fraaie prestatie voor deze kombinalie alsmede voor de P.H.V. Schouwen en Duiveland. KERKNIEUWS BRUINISSE, 18-1. Dinsdag jl. kwam de Hervormde vrouwenvereni ging „Helpt Elkander" byeen in het Nederlands hervormd vcrcnigsgc- lxouw te Bruinisse. De presidente, mevr. B. de Waal- Jumelet sprak een hartelijk wel komstwoord lot de aanwezigen in hét bijzonder tot ds. R. H. M. de Jonge, die deze avond een lezing hield over het onderwerp „Wal zegt de bijbel over de gemeente?" De bijeenkomst werd geopend met het zingen van twee verzen uit gezang 267, waarna de presidente voorging in gebed. Daarna kwam ds. De Jonge aan het woord. Aan de hand van 12 punten belichtte hij de bedoeling van God met dc gemeente; men spreekt dan ook over Gods volk. Israël, Gods volk door de eeuwen heen, zou ten gronde zijn gegaan als God het had losgela ten. Zo wil God zijn gemeente ver gaderen rondom kruis cn opstanding. In hot nieuwe testament zijn ver schillende beelden gegeven van ge meenten, zoals „De kudde en de goede herder, en levende stenen van een geestelijk huis met Christus als hoeksteen". Zo hebben wij de belofte gekregen om gemeente te mogen zijn, na Pinksteren Gods volk onderweg! Er zal in de geipccnle eenheid in Christus gevonden moeten worden. „Dit zal alleen kunnen als we geeste lijk zijn en niet vleeselijk". Als we ons laten inspireren door de Heilige Geest zullen we een levende gemeente worden. Er is een ambt der gelovige een koninklijk priesterschap cn wij allen dragen dat ambt. We zullen hervormd moeten worden dooi de vernieuwing in ons denken. Ook zullen we elkaar moeten helpen als leden van het lichaam van Christus cn zo die gemeenschap ervaren als huisgenoten Gods. Laat onze toe komst op hem gericht zijn zodat wij kunnen zeggen: „Maranatha", „Here kom". Dan zal de kerk van nu ons ook meer te zeggen hebben. Dan zul len wc levende stenen zijn van een geestelijk huis"., aldus ds. Dc Jonge. Aansluitend hierop werd lied '<69 uit de bundel van Joh. de Heer ge zongen, waarna er gelegenheid was vragen le stellen over de lezing die beantwoord werden door ds. Dc Jon ge. De presidente dankte ds. De Jon ge voor de geweldig leerzame lezing. De slotzang was gezang 103, waarna ds. Dc Jonge de bijeenkomst met dankgebed eindigde. I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 4