PZEM DE ONTVOERDE DIREKTEURSDOCHTER GEMATIGDER MIDDEN KRIJGT GROTE KANSEN IN FRANKRIJK Burgerij Renesse uitgenodigd kerk te komen bekijken Oude boeken gooi je niet zomaar weg. BLIK DOOR HET WERELD Heetwaterafdeling PZEM verhuist m.i.v. 17 april VENSTER AmroPrivérekening Z1ER1KZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 18 april 1978 Nr. 88888 7 Advertentie De afdeling „Heetwater" van de N.V. PZEM wordt met in gang van maandag 17 april 1978 in nieuwe bedrijfsruimten aan de Voltaweg te Vlissingen gehuisvest. Huurders en installateurs van onze heetwaterapparatuur kunnen de afde ling Heetwater met ingang van genoemde datum telefonisch bereiken onder nummer 01184-15110 Zowel de afdelingschef als de sectie verhuur, storingen, magazijn en werkplaats zijn via dit nummer bereikbaar. Het postadres is: N.V. PZEM afdeling Heetwater Voltaweg 4382 NG VLISSINGEN Aan installateurs worden geen aparte verhuisberichten gezonden. Middelburg, april 1978 Directie N.V. PZEM De verkiezingen hebben veel ver anderd in Frankrijk en president Giscard is nadien druk bezig daar- op te reageren. In toespraken zegt hij vaak dat de tweespalt links- rechts nu maar eens vervangen moet wroden door een redelijke „co- existentie" - een samenleven in ver scheidenheid maar met respekt dat hij ook symboliseert door de kom- munistische en socialistische leiders op het Elysée te ontvangen. Maar hij predikt zijn natie zo geen morele lessen - hij is een politikus en heeft zijn politieke oogmerken. Voor hem zijn twee zaken van het grootste be lang. In de eerste plaats is er een groep gisc&rdistenin het parle ment die daar wat betekent, groten deels ten koste van zijn partners, de orthodoxe gaullisten van Chirac. In de tweede plaats ligt het links ver bond te zieltogen. Fabre, de kleinste partner, is er met zijn radikalen al uitgestapt. Dij de socialisten van Mitterand is de teleurstelling over de kommunisten ook nog altijd te groot om een herhaling waarschijn lijk te maken. Wat Giscard met zijn oproepen om de polarisatie links-rechts te ontkrampen vooral beoogt is: Chi rac waarschuwen en Mitterand tot nadenken stimuleren. De waarschu wing aan Chirac is dat hij uit de verkiezing de lering mag trekken dat hij en zijn groep zich sociaal progressiever zullen moeten opstel len als ze een volgende keer niet nog zwaarder willen verliezen. Dat betekent dan ook dat de gaullisten niet langer Giscard moeten remmen als hij probeert iets van zijn ideeën te verwerkelijken. Het is wel zo dat vooreerst Giscard niet buiten Chi rac kan - op een losse basis overi gens, de gaullisten beoordelen wat hun in het parlement wordt voorge legd en zeggen dan ja of nee zoals het hun goeddunkt - maar precies zo kunnen de socialisten zich op stellen. Tenslotte mag men in die kring overdenken dat ze op eigen kracht alleen van hun programma niets verwerkelijken kunnen, zodat een partner nodig is. Met de kom- munistische partner is het weer eens niets geworden waarom zouden ze dan niet op beperkte schaal part ners van Giscard worden. En als Giscard het handig speelt - iets wal Chirac hem wel mag toevertrouwen - kan hij zo manoeuvreren dat de groep-Chirac als de kwaaie tegen- werkers wordt geëtaleerd en dat bij de socialisten enige gewenning groeit om van links over te schake len op een centrums-linkse koers. Voorzichtig manoeuvreren Dat is niet alleen een kwestiè van regeringsvorming. Die is in grote trekken een presidentiële zaak - de premier komt met een lijst ministers die stuk voor stuk de goedkeuring van de president nodig hebben. Maar in 1981 zijn ook weer de pre sidentsverkiezingen en het is bekend Persoonlijk schrijven RENESSE, 15-4. De laatste twee weken ontvingen alle inwoners van Renesse een persoonlijk geadresseer de uitnodiging om het resultaat van de restauratiewerkzaamheden aan de Hervormde Kerk van Renesse te ko men bekyken. De kerkeraad, die deze aktiviteit organiseerde, wilde op deze wijze uitdrukking geven aan het gevoel dat een kuituurmonument als de kerk van Renesse in diepere zin een algemeen bezit is. Tevens wilde men de gevoelens van dankbaarheid to nen voor het grote aantal medewer kers bij de verschillende akties ten bate van de restauratie. Pastorale toelichting Er werd een drietal bijeenkomsten belegd waar het herbouwde koor en dat Chirac aast op die post. Juist omdat het zo'n invloedrijke post is zijn de anderen daar als de dood voor. Dat zal Giscard zeker niet verzuimen uit te buiten - naarmate hij Chirac meer als boeman kan af schilderen dalen diens kansen snel. Zonder een beetje hulp van de so cialisten lukt dat echter nooit. Van daar de moreel zalvende bezwerin gen van de president om de „polari satie" toch maar te vergeten. Een extra-probleem hierbij is voor hem dat men de eenheid onder de zoge naamde giscardisten niet te hoog moet aanslaan. Giscard zelf kan men zien als een tamelijk verlichte libe raal maar in zijti aanhang zit vrij wat dat aanzienlijk rechtser is en daardoor niet ver verwijderd van Chirac naar wie hij hen zou toe ja gen als hij al te zeer aanpapt met de socialisten. En helemaal builen beschouwing blijft hierbij nog hoe de vakbeweging zich opstelt een machtsfaktor van belang in Frank rijk. Heel voorzichtig moet Giscard toemanoeuvreren op een situatie die wel genoemd wordt: een rechtse regering niet een links programma. Nu ja, linkser is althans. Dat Chi rac hieraan zijn zegen zal geven is amper te verwachten - om politieke redenen al en nog meer omdat Chi rac in het persoonlijke vlak Giscard haat en omgekeerd. Dus gaat zeer veel afhangen van de socialistenlei der Mitterand, de man die bij dé verkiezing zijn droom niet verwer kelijkt zag maar toch omhoog is ge komen als een onverwachte kern figuur in de Franse politiek. Dat hij politiek. Dat hij bereid was naar het presidentiële paleis te komen dat hij vele jarenlang opzettelijk gemeden heeft, is een eerste aanwijzing dat hij wellicht ervoor voelt Giscard een handje te helpen by iets wal beiden baat en in elk geval de in vloed van het oude gaullisme kan terugdringen evenals die van de kommunisten. Flitsen uit het buitenland BRUSSEL. De Chileense ex-opper- commandant van de luchtmacht Er nesto Galaz Guzman heeft bij zijn aankomst in België verklaard dat hij tijdens zijn gevangenschap door Chi leense militairen is gemarteld. Guz man werd in september 1973 na de militaire staatsgreep gearresteerd en in 1974 door de Chileense junta ter dood veroordeeld. MALE. Bij een bui kg r i e pe pidemi e op de Maladiven, een uit dertien ei landen 'bestaande republiek in de Lndiische Oceaan, zijn tot dusver ze ker 166 mensèn om het leven geko men. de restauraties aan de kerk konden worden bekeken. Ds. L. de Wit gaf een toelichting op het verloop der werkzaamheden en op de geschiedenis van het kerk gebouw. Daarna werd onder het ge not van een kopje koffie nog wat nagepraat over de kerk van vroeger en nu. Al met al was het een aardig ini tiatief, waarbij met name de open heid naar de gehele bevolking door de aanwezigen opprijs gesteld werd. Weliswaar bleef op de eerste twee avonden het bezoekersaantal wat beneden de verwachting, maar het geheel overziende is de kerke- raad toch zeer voldaan over de vele positieve reakties. De goed bezochte derde avond van de serie vormde een waardige afsluiting van het ge slaagde initiatief. NEW DELHI. De Indiase premier Morarje Desai heeft maandag be kendgemaakt dat in de jaren zestig twee Amerikaanse spionage-appara- ten, aangedreven door plutonium, in het Himalaya-'gebergte zijn geplaatst. Een. instrument werd opgegeven en achtergelaten op de berg Nanda Devi bij de Chinese grens. Het ander ap paraat is in 1967 geïnstalleerd op een vlakbij gelegen bergtop. SANTA ANA (Californië. De be kendste situntpiloot van Hollywood, Frank Talknan, is om het leven -ge komen toen hij met zijn eigen vlieg tuig tegen een bergrug vloog. De 59- jarige Tall-man was aan het zoeken naar geschikte plaatsen om voor een nieuwe films stunts te leveren. PALERMO, Sicilië. Een gewapen de man heeft in een restaurant in Palermo op Sicilië drie personen doodgeschoten en een vierde gewond. ROME. Zaterdag is in Rome een lijst gepubliceerd van beschuldi gingen aan het adres van filmprodu cent Carlo Pcnti en echtgenote So phia Loren waaruit blijkt dat zij geld en 'goederen tot een totale waar de van 20 miljoen gulden uit het land hebben gesmokkeld. WINDHOEK. De volksbevrijdings- organisatie van Zuidwest-Afrika Swapo heeft bekendgemaakt dat nog steeds enkele 'tientallen van haar le den door de politie worden vastge houden. BANGKOK. De Cambodjaanse ra dio heeft een boodschap verspreid vari prins Norodom Sihanoek, waar in deze het land feliciteert met de derde verjaardag van de communis tische overwinning in Cambodja. Het was de eerste maal sinds januari dat Sihanoeks naam van officiële zijde werd genoemd in Cambodja. PEKING. De Somalische president Sia-d Barre en de Chinese vice-pre mier Li Hsien-Nien in -Peking zijn een eerste ronde van besprekingen begonnen. NEW YORK. Arkadi Sjevtsjenko onderhield al twee jaar kontakt met de Amerikaanse geheime diensten voordat hij op 7 april besloot over te lopen, zo zegt het Amerikaanse weekblad Time uit. de omgeving van de Amerikaanse geheime diensten te hebben vernomen. LIMA. Zeven linkse ballingen, onder wie twee generaals, zijn in Peru teruggekeerd op grond van een amnestie. De amnestie is afgekon digd nadat, de verkiezingsjury vori ge maand 'bepaald had, dat de bal lingen kandidaat kenden staan bij de verkiezingen voor de grondwet gevende vergadering- KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. De produktic van 1 ovensverzekeringen met inbegrip van pensioenverzekeringen c.d. in Nederland is in de eerste twee maanden van dit jaar met ongeveer tien procent gestegen. Zij ,bedroeg volgens het CBS 7,76 miljard gulden tegen verleden jaar zeven miljard gulden. DEN BOSCH. Tachtig jongeren hebben maandagmorgen een vleugel van het voormalig ziekenhuis St. .Jo hannes de Deo aan de Papenhulst in Den Bosch gekraakt. Dc krakers eisen van de gemeente dat zij het pand aankoopt en het geschikt maakt voor jongcrenhuisvcsting. DEN HAAG. Wederzijds begrip voor de grote internationale proble men cn een goed inzicht in het da gelijkse leven van dc Nederlanders zijn volgens de voorzitter van het Russische parlement, Vitaly Roeben. de belangrijkste punten van het be zoek dat een delegatie van het Rus sische parlement onder zijn leiding volgende weck aan Nederland gaat brengen. VLISSINGEN. De rijkspolitic in Zeeland heeft na een intensieve zoekaktie het lijk gevonden van dc 67-jarige P. Rijk uit Hanswcert. Dc man moet tijdiens controle werk zaamheden van twee zuigpompen in de te graven Quarlcshavcn in het Sloegebied in VHssingen-Oost te wa ter zijn geraakt. BREDA. Onbekenden hebben uit het magazijn van een nertsfarm aan de IJpelstraat in Breda circa zestig mantels meegenomen met een ver koopwaarde van tachtigduizend gal den. VELDHOVEN. Uit een fotowinkel in Veldhoven is gedurende het week end een hoeveelheid foto- én film apparatuur gestolen ter waarde van 57.000 gulden. Men was het pand binnengekomen door een etalageruit te vernielen. CASTRICUM. Bij een spoorweg overgang op de lijn Castricum- Hei- loo is de 14-jarige Nicolin Sennef uit Akersloot met haar fiets tegen een trein gelopen en om het leven geko men. Twee vriendinnetjes die bij haar waren wisten de trein te ont wijken. DEN HAAG. De Algemene Bond van Bejaarden met meer dan 150.000 leden en de Bond voor Staatspensio- nering hebben in Den Haag officieel de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO) opgericht. Staats secretaris- Wallis de Vries van c.r.m. woonde de oprichtingsvergadering bij en noemde die een stap op weg naar een betere organisatie van het welzijnsbeleid voor ouderen. AMSTERDAM. De Amsterdamse politie heeft tijdens een de hele dag durende verkeerscontrole vijftien in slechte staat verkerende auto's als wrak afgevoerd, nadat de eigenaars er vrijwillig afstand van hadden ge daan. Zij kregen een proces verbaal, evenals 52 andere automobilisten wier wagens in de politiegarage aan een technisch onderzoek werden on derworpen. TERNEUZENDoor het investeren van rond de v.ier ton hoopt Dow Che mical in Terneuzen een definitief halt toe te roepen aan de laatste vervuiling ran het afvalwater dat de ethyleen-oxydefabriek op zijn ter rein produceert. door G. FRANSSEN Eigenlijk heeft hij al enige dagen een vermoeden, maar je moet nu eenmaal bewijzen hebben. En die be wijzen zal of Claire zelf. of Peter Olderman oftewel mogelijk Wouter Bronsa moeten verschaffen. Dat zal van verschillende factoren afhan gen. Nu zit hij in zijn wagentje en rookt. Drinkt af en toe wat uit een der bei de thermosflessen, die hij bij zich heeft, of eet. Heeft de radio aan en hoort op de hele uren het nieuws van het moment. Maar dat is ook al niet om over naar huis te schrijven. En voor het overige tuurt hij naar het erf van Petex-s tante. Leuke naam voor een romannetje Als die tante tenminste een rol speelt in het geheel. Ineens zit hij rechtop: er was ook sprake van een vrouw in verpleeg sterskostuum. Niet bepaald jong. Beckers heeft die tante één keer ge zien en met haar gesproken. Geen katje om zonder handschoenen aan te pakken. Geen wonder, dat ze on getrouwd is gebleven- Of is ze we duwe? Hij heeft iets over die tante vernomen, toen hij bij Peters moe der in huis zat, maar kan zich enkel nog herinneren gehooid te hebben, dat Bertha een zuster is van Peters moeder. Nu ja. dat doet er verder niet toe. Hoewel, gestel eens dat die snuiter, die Peter toch mee in dat spionagekomplot zat en daarom hardnekkige pogingen in het werk heeft gesteld om met de dochter van Van.Halverdingen in kontakt te ko men. wat hem duivels goed is ge lukt? Gestel, dat het een opdracht was, dat er een afspraak gemaakt moest worden pa een receptie Peter ergens te ontmoeten cn dat een paal mannen haar toen hebben overmccs- erd cn naar dc woning van Peters tante gebracht. De vrouw woont daar alleen, dus behalve de ontvoer- HELMOND. Uit een tapijtenhandel tan de Mierloseweg in Helmond is oen partij tapijten ter waarde van 100.000 gulden gestolen. De ruit van een vooi-deur bleek te zijn vernield. MARKTBERICHTEN Veemarkt Leiden LEIDEN, 17-4. Aanvoer 1445 to taal, 1101 sl a ch tni n deren, 34 var kens, 310 schapen en lammeren. Prijzen per kg: Stieren le f 7,40- f 7,90, 2e f 6,95-f 7,25; vaarzen le f 7,40-f 8,10, 2e f 6,60-f 7,20; koeien le 1' 7,00-f 8,10, 2e 1' 6,20-f 6,70, 3e f 5,90-f 6,10; worst koeien f 4,80- f 6,05; extra kwaliteit en dikbillen f 9,00-f 13,50; slacht varkens, extra kwaliteit boven notering, le f 2,95- f 3,05, 2e f 2,85-f 2,95, 3e f 2,80- f 2,85. Prijzen per stuk: Schapen f 200- f 245; lammeren f 210-f 300; zuig- lammeren f 175-f 200. Overzicht: sl'achtrunderen: aan voer normaal, handel goed en prij zen iets stijver, stieren stabiel; var kens: aanvoer matig, handel rede- en prijzen iets lager; schapen en lammeren: aanvoer matig, handel goed en prijzen stabiel. Paardenmarkt Utrecht UTRECHT, 17-4. Op de paarden markt in Utrecht zijn maandag 386 dieren aangevoerd. De prijzen waren voor; Luxe paarden f 2450-f 3500; werkpaarden f 1475-f 2435; oude paarden f 1425- f 2375; 3-jarige paarden f 1300- f 2200; 2-jarige paarden f 1025- X 1800; hitten f 700-f 1225; veulens f 550-f 1150; ponies f 225-f 575. Prijzen per kg geslacht gewicht Oude slachtpaarden f 4,70-f 5,50, jonge slachtpaarden f 4,70 f 5,50. De handel was voor oude en jonge slachtpaarden redelijk, voor ponies redelijk en overige paarden kalm. De Eierveilingen BARNEVELD, 17-4. Aanvoer 2.081.345 stuks, volgens veilinglijst 334.800 stuks. Stemming: kalm. Prijzen per 100 stuks: Eieren van 60 tot 61 gram f 13,04; 65 tot 66 gram f 13,98. SCHEEPVAART Acila, 13-4 van Chittagong naar Mi na al Ahmadi. Mercurius, 14-4 Hamburg. Abida, 15-4 van Teesport naar Shell- haven. Acmaea, 16-4 te Rotterdam Atys, 15-4 van Singapore naar Chit tagong Diogenes, 16-4 te Iquique verw. Mercursius, 16-4 te Rotterdam Ondina, 15-4 van Miri naar Port Dickson Straat Johore, 15-4 te Singapore ders en Peter zelf weet niemand er verder van af. Een nieuwe mogelijk heid, waarmee hij toch wel behoor lijk rekening moet houden. Hij haalt een opschrijfboekje uit zijn zak en maakt enkele aanteke ningen. Bladert.er dan eens door om alle punten, die hij heeft genoteerd, nog eens door tc nemen. Er zit wer kelijk iets in deze redenering. Met een snelle wagen heb je niet eens zo lang werk van Boshagen naar La ren. En terug nog minder, want in de vroege morgen is er nog niet zo veel verkeer op de wegen. Voorlopig echter moet Beckers ol ie reserves aan geduld bij elkaar schrapen om er niet de brui aan te geven. Want Peter blijkt een lang slaper te zijn. Voor een uur of twaalf komt hij niet buiten. En dan is het doorgaans met dc hond. Ook die tweede dag gaat hij niet met zijn auto weg. Die avond gaat Beckers onverricht terzake terug naar zijn huis. De derde dag is voor hem een ver rassing, als hij op enkele kilometers afstand van Laren ineens de V.W. van Peter passeert. In een onderdeel van een sckonde herkent hij de jon geman achter het stuur cn eveneens zijn auto. Zo vlug als het mogelijk is, remt Beckers af cn heeft geluk: er is net een gaatje in het verkeer, zodat hij in één keer kan draaien en de achtervolging inzet. Daartoe moet hij enkele minuten gas plank rijden om de auto van Peter eningszins in te halen, want de jongen heeft ma ling aan de voorschriften ten op zichte van de maximum snelheid en rijdt dik honderd cn twintig op een weg. waarop maar tachtig gereden mag worden. Pas in het dorp Goor remt hij wat af en dan in Beckers in de gelegenheid wat dichterbij te komen, want in 7,0'n dorpscentrum zijn er zoveel mogelijkheden om on- Wat biedt de BEELDBUIS DONDERDAG 20 APRIL NED. 1: De TROS opent de uil zending mei een aflevering uit een nieuwe Amerikaanse natuurfilm Die wonderlijke dieren. Het draait in deze serie om de verhouding tussen mensen- en dierenwereld. De eerste aflevering behandelt het camoufla ge aspekt. Simonskoop besteedt aandacht aan de film Saturday night fever, met Johnny Travolta in de hoofdrol. Baretta krijgt te maken met een gevaarlijke huurmoorde naar die de buurt waar hij is opge groeid komt opzoeken. Barelia twijfelt er aan of de moordenaar beroepsmatige of om sentimentele redenen teruggekeerd is. Vervolgens de Peter Gordeno show. Naast Pe ter Gordeno is hel Israëlitische trio, Chocolate, Menta, Mastik le zien. De NOS zet de uilzending voort met Den Haag Vandaag, gevolgd door Markant, waarin de beroemde as tronoom dr. Jan Hendrik Oort wordt geportretteerd. NED. II: Haddington rekent van avond af met een waarzegster, al thans met de geloofwaardigheid van haar uitspraken. In de twaalfde af levering van De verschoppeling zijn Paul en Bruno niet erg welkom bij Pauls rijke broer. Toch blijven ze er eten en vervolgens trekken ze per bus door de Sahara. Na de Dik Voor Mekaar Show volgt een Engelse film naar het autobiografische boek van Rudyard. Kipling Het zwarte schaap. Punch en Judy Lockwood worden door hun ouders van India naar Zuid-Engeland gestuurd, in ver band met de opvoeding. De zesjarige Punchis hier helemaal niet blij mefi, want zo vriendelijk is •zijn pleeg- móeder niet. In de Familie Bellamy zijn de gemoederen van wisselende aard. Daisy is blij dat Edward terug komt, Hazel bedroefd omdat James vertrekt en Richard krijgt bezoek van een dame genaamd Hamilton. Na de aktualiteitenrubriek Hier en Nu volgt de eerste aflevering van een tiendelige serie getiteld Ver nieuwd geloven. DONDERDAG 20 APRIL NED. 1: 18.20 Teleac; 18.50 De fabeltjeskrant; 18.55 Nieuws; 18.59 Die wonderlijke dieren; 19.25 Si monskoop; 19.50 Baretta; 20.40 De Peter Gordeno-show; 21.37 Jour- naal;21.55 Den Haag vandaag; 22.10 Markant; 23.15 Journaal. NED. II: 18.20 Schooltelevisie; 18.50 Paspoort; 18.55 Nieuws; 18.59 Paddington; 19.05 De verschoppe ling; 19.30 De Dik Voormekaar show; 20.00 Journaal; 20.27 Het zwarte schaap; 21.32 De familie Bellamy 22.22 Hier en nu; 23.02 Vernieuwd geloven, 23.17 Journaal. 54 venvacht rechts of linksaf le slaan, dat kwijtraken helemaal niet de on mogelijkheden behoort. Maar buiten het dorp voert Peter zijn snelheid weer op. De rit gaat via Delden naar Hengelo cn vandaar naar Oldenzaal. Gelukkig gaat de Volkswagen om het stadje heen. in de richting van dc grens. Gelukkig heeft Beckers altijd zijn pas bij zich. Er kan een probleem ontstaan als men hem aan de grens te lang vast houdt voor controle, maar het gaat gelukkig vlot. Peter is er binnen de minuut door en als de Duitse doua neman, die zijn pas bekijkt en intus sen vraagt of hij wat aan te geven heeft, wacht hij nauwelijks het ont kennende antwoord af, geeft de pas terug en wenst de man een Gutc Fahrt. Dc Volkswagen is inmiddels al enkele honderden meters Duits land in. Soms heeft Beckers moeite de wa gen te blijven volgen, want in Bcnt- heim is het druk en er zijn verkeers lichten. Maar hij heeft geluk en kan zodoende Peter in hel oog blijven houden. Ook enkele kilometers ver der in Schüttorf, een vrij groot dorp. waar hij dwars doorheen rijdt. Maar aan het eind van dit plaatsje slaat Peter plotseling ccn zijweg in. Dan gaat het weer moeilijk rijden, omdat hij immers ook een Nederlands ken tekenbord heeft. Zoiets loopt uiter aard eerder in het oog dan dat een wagen met een wit, Duitse nummer bord achter hem rijdt. Beckers slaagt er gedurig in achter de Volkswagen te blijven cn prijs zichzelf gelukkig dat de VW-be stuurder nog altijd niet heeft be merkt, dat hij wordt gevolgd. Kilo meterslang is de weg voor men een klein dorp passeert. Beckers leest „Emsbüren". (wordt vervolgd) Advertentie Gehoord bij de Amro Bank. (12) Nu lub ik met mijn natuurfoto ccn leuke prijs gewonnen. Katt ik die ook via m 'n Amro Privé- rekening ontvangen? Natuurlijk, meneer. U moet gewoon even uw rekening nummer aan zc opgeven. Zoudt u even het ligplaatsgcld van mijn boot via mn Amro Privc- rekening witten overmaken? Ja hoor. Weet u 't bank rekeningnummer van de jacht haven? (bij dc Amro Bank staan zc altijd voor u klaar). Advertentie U wilt de bibliotheek van uw grootvader opruimen, of wat ruimte creëren in uw eigen boekenkast. Of't nu gaat om Statenbijbels óf reisverhalen, boeken over dieren of occultisme, als een boek nogin goede staat verkeert, is het de moeite waard om even bij de Slegte langs te gaan (bellen kan natuurlijk ook), /M dan u denkt. De Slegte is een goeie voor uw oude boeken. Boekhandel J. de Slegte B.V., Coolsingel 83, Rotterdam, Tel.: 010- 13 83 05 iL: -~L

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 7