NMB-girosparen. Van huis uit gemakkelijk. IN MINEUR (PRIJZEN)-STEMMING BIJ VERENIGING BEDRIJFSVOORLICHTING Winst voor Scaldina-senioren Alle kandidaten geslaagd voor zwemexamen in „Onderdak" VERDIEN JE EIGEN ZAKGELD! Leo de Pee springt twee meter hoog Landbouw in de regio Te snelle cutterzuiger Autoverkopen in 1977 bezorger te ELLEMEET j Wie kan schrijven en rekenen neemt 'n NMB-girospaarrekening. ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 9 februari 1978 Nr. 22250 ZIERIIvZEE, 8-2. „De financiële resultaten zijn be droevend slecht geweest voor de akkerbouw. I)e be haalde prijzen voor de produkten zijn veel te laag ge weest en het loopt nu buitengewoon slecht af". Aldus de heer W. A. Kuypcr, waarnemend voorzitter, op de in het „Huis van Nassau" gehouden jaarvergadering van de Vereniging van Bedrijfs voorlichting „Schouwen-Duiveland". De heer Kujjper opende de vergadering, met een welkomstwoord tot allen en in het bijzonder tot de heren D. Wiskerke en A. Q. Ebbens, beiden lid van do bedrijfsleiding van de Rust Hoeve te Colijnsplaat. Zij hielden na het huis houdelijk gedeelte van de vergadering een lezing. De heer Kuijper haalde in zijn openingswoord aan, dat het een ge woonte is een terugblik op het voor afgaande jaar te werpen, maar daar dit niet erg rooskleurig is geweest wilde hij zich liever wat beperken. Het is niet gemakkelijk dit jaar financieel te beginnen. Hij wees op het feit dat het vorige week 25 jaar is geleden, dat dit gebied door dé watersnoodramp is getroffen. „Toen dachten we ook: het is hopeloos, maar zoals bleek is het niet zo gauw hopeloos." We spreken hierbij de hoop uit ook 'dit jaar een weg te vinden. Als agrariër moeten we zelf bepalen welke produkten te kiezen om aan een bestaan te komen, ieder voor zich moet zelf deze keuze bepa len? Hij gaf de aanwezigen de raad meer te lezen en meer voorlichting te genieten, „want als boer zelf kun nen \ve veel zelf doen om tot een goed inkomen te geraken". Tijdens het agendapunt medede lingen stelde de heer Kuijper voor in het kader van het zomerprogram- ma dit jaar een bezoek te brengen aan de proefboerderij te Lelystad. De vergadering gal echter unaniem de voorkeur, aan een proefboerderij in de naaste omgeving. Jaarverslag Uit het jaarverslag bleek dat het ledenbestand uit totaal 268 personen bestaat en een gebied van 8333 H.A. omvat. In het jaar 1977 werd de kon- tributie vastgesteld op het bedrag HARDINXVELD-GIESSENDAM, 8-2. De cutterzuiger „Oranje", die prinses Beatrix dinsdag op de werf „Merwede" in Hardinxveld-Gies- sendam te doop hield, gleed te vroeg van de helling. Het bijltje, waar mee zij de laatste beletselen zou wegnemen, hield zij dan ook onge bruikt in haar hand. De fles cham pagne arriveerde te laat tegen de voorsteven van het schip. De prin ses wenste de cutterzuiger een goe de vaart. Een werfman fnerkte ech ter pessimitisch op: „Dat voorspelt niet veel goeds voor het schip". AMSTERDAM, 6-2. In Nederland zijn het vorig jaar 551.932 nieuwe personen- en combinatiewagens ver kocht. Dat iseen stijging met 8,6 procent ten opzichte van 1976 (508.446 auto's). Volgens de RAI in Amster dam, die deze gegevens maandag heeft vrijgegeven, is 1977 een abso luut recordjaar geweest. Verwacht wordt dat de autoverkoop dit jaar ongeveer op hetzelfde niveau als vo- rig jaar zal eindigen. Voor 45 jaar van f 10,- plus f 0,50 per H.A. Vorig jaar heeft de heer L. J. van Gastel zijn funktie als voorzitter neerge legd, wegens zijn benoeming als kringvoorzitter van de Z.L.'M. De heer W. A. Kuijper heeft dit voor zitterschap overgenomen onder de uitdrukkelijke voorwaarde, van waarnemend voorzitter. De financiën Bij het financieel verslag werd het saldo van 31-1-1977 bepaald op f 3304,12. Alle bescheiden werden goedgekeurd en dank werd gebracht aan de penningmeester de heer M. Boot. Als lid van de financiële kom missie werd benoemd de heer J. van Kiompe, Dreischor, die waarneemt voor de heer A. van Westen, Zierik- zee. Als waarnemend lid werd be noemd de heer J. Koopman, Zierik- zee. Het voorstel om de kontributie voor 1978 ongewijzigd te laten werd door de vergadering, unaniem goed gekeurd. Tijdens cle vergadering vonden 3 bestuursverkiezingen plaats. Herko zen werd de heer M. Boot te Seroos- kerke. Tegenkandidaat was de heer P Romijn te Serooskerke. Herkozen werd eveneens de heer M. O. Hanse te Haamstede; tegen kandidaat was de heer A. Hoek eveneens te Haamstede. Aftredend en niet herkiesbaar was de heer A. Romeijn. Ter voorziening in de vakature waren als kandidaten gesteld, de heren A. v, d. Hoek te Nieuwerkerk, G. W. de Reus te Nieuwerkerk en W. v. cl. Zande, eveneens te Nieuwerkerk. Na een eerste stemming volgde een tweede tussen de heren A. v. d. Hoek en W. v. d. Zande. Beiden haalden een ge lijk aantal stemmen (23), waarna de heer A. v. d. Hoek door loting werd gekozen als opvolger van de heer A. Romeijn. Van de heer A. Romeijn werd af scheid genomen, daar hij zes jaar als bestuurslid aktief is geweest en vol gens het reglement, deze funktie voorlopig niet mag uitoefenen. Uil handen van de voorziter kreeg hij een boekenbon aangeboden. Na de pauze kwam als eerste gast spreker de heer A. C. Ebbens aan het woord, met een inleiding over „De bedrijfs-economische aspekten van de organische stof voorziening", Vervolgens nam de heer D. Wisker ke het woord met een lezing over het onderwerp: „De meest aktuele proeven van de laatste jaren op de Rust Hoeve". TAFELTENNIS In de thuiswedstrijd tegen Ans- west II heeft Scaldina beslag weten te leggen op de volle winst (9-1). Leen v. d. Wekken en Herman Meerbeek zorgden beide voor de vol le winst, terwijl Jaap Huigen een maal moest kapituleren. Het reserve team moest aantreden tegen Kapelle II. Bram Vroegop begon met winst evenals Ad de Graaf (ingevallen voor Cor Smalheer) en Jac Witmer, de beste speler in deze wedstrijd. Scaldina zag hierna haar 3-0 voor sprong geheel verloren gaan (3-3) waarna Jac Witmer weer voor voor sprong (4-3) zorgde. Ad de Graaf moest hierna de winst (18-21 en 19-21) aan zijn tegenstander laten (4-4). Jac Witmer, uitstekend op dreef kwam weer tot de volle winst (14- 21; 23-21 en 22-20) waarna Bram Vroegop de overwinning definitief veilig wist te stellen (6-4) met de setstanden 21-13; 16-21 en 23-21. Het reserve team van de jeugd speelde thuis tegen de reserves van Marathon welke wedstrijd in een 7-3 overwinning voor de bezoekers eindigde. In de wedstrijd bleek dui delijk dat de Scaldina-ploeg nog niet de goede vorm te pakken heeft. Mar Holkers (2x) en Rita de Oude (lx) zorgden voor de punten. Zater dag a.s. speelt het eerste jeugdteam te Vlissingen tegen Westerzicht, don derdagavond spelen de reserves van Scaldina in het sportlokaal aan de Raamstraat (20.00 uur) tegen Batavo IV, terwijl het eerste team van Scal dina vrijdagavond te Middelburg op bezoek gaat bij MZ XIV. ZWEMMEN Z1ERIKZEE. Door den heer F. A. L. C. Baron S. v. d. O. te Oosterland is aan het Gemeentemuseum te Zie- rikzee ten geschenke gegeven een geëcadreerde geteekende en ge kleurde kaart uit 1673 vervaardigd door Daniël Verburcht, landmeter notaris, benevens schepen en Raad te Zierikzee. BROUWERSHAVEN. De werk loosheid in deze gemeente neemt nog steeds toe. Bij den agent der ar beidsbemiddeling staan thans 74 werkzoekenden ingesch reven. ZONNEMAIREOnlangs gaf hei Muziekgezelschap een concert in de Bewaarschool. Den eerste avond was voor leden de tweede avond voor betalenden. ADVERTENTIE. Groote keuze zelfbinders de nieuwste dessins la ge prijzen vanaf 28 cent. ZIERIKZEE. In de benedenzaal van Concordia hoopt Vrijdag a.s. voor het Instituut voor Arbeiders Ontwikkeling, afdeeling Zierikzee op te treden Theo Thijssen, de schrijver van Het grijze kind en Kees de Jongen. NIEUWERKERK. Maandagmid dag werd de ijsbaan voor de leden opengesteld. De belangstelling was zoo groot dat het Bestuur zich ge noodzaakt zag reeds na een paar uren deze weer te laten oj>ruimen. BROUWERSHAVEN. Maandag middag en Dinsdagmorgen is door motorvaartuigen getracht het ijs in de haven alhier te breken. Het ijs bleek evenwel te terk zoodat pogin gen voorloopig geslaakt werden. ADVERTENTIE. Zware satijn- streep van boezeroens 38 cent. Pri ma hospltaaldock 90 breed 58 cent. Pracht collectie Schortenstof wasch- ccht 32 en 19 cent. In zwembad „Onderdak" te Zierik zee namen afgelopen weekeinde 89 kandidaten deel aan het diploma- zwemmen. Niemand van het aantal deelnemers werd afgewezen. De be- oordeilngskommissie bestond uit dc heer M. den Engelsman en mevr. W. den Engelsman-Plaisier. Namens de Kon. Ned. Zwembonri was mej. v. d. Burg aanwezig. De voorzitter van de Stichting Sport centrum Schouwen-Duiveland, de heer W. den Boer, reikte na'afloop de zwemdiploma's uit en kompli- menteerde de medewerkers van „Onderdak" met het behaalde re sultaat. Geslaagden diploma A Meisjes: Eveline van As, Debora Bakker, Connie den Engelsman, Everdina Fiebrant, Iris Goedbloed, Iloma Hanson, Mijke Kievith, Bian- ca Klein, Miranda Kort, Annnema- rie van Leeuwen, Marina de Men- donca, Erica Parlevliet, Petrouchka Ringelberg, Gerda Schaap, Marlies Schot, Marjan Veerman, Elseliene van der Velde, Evelien Vis, Miranda van der Wijst. Jongens: Feizal Ajoub, Jethro van As, Martijn Agema, Henk Blanken, Wilco Hart, Coen van den Houten, Rinie de Jonge, Timmy Jubitana, Ad Kommer, Ricardo van Linden, Danny Magito, Gerben Haye Mun tendam Ron van Rosevelt, Mark Saayers, Dicky van Splunder, Mi chel van Sluys, Michel Tanis, Harry Timmermans, Edwin Versteeg, Tom my Verwest, Erik de Vos, Gaston van Weverwijk, C. Veerhoek. Geslaagden diploma B Meisjes: Petra Beun, Ellen Bij de Vaate, Elma van Dam, Anita Goud zwaard, Anita Kristalijn, Marjan Le- gemaate, Jorina Meijer, Eline Muller, Judith van Paassen, Ingeborg Reij- don, Tonja Schot, Monique Snijders, Dinana van 't Veer, Simone Verleer, Karin van de Vijver. Jongens: Leo Bevelander, Piet Bij de Vaate, Marco Bijl, Wim Boot, Collin Clement, René Dekker, Fred dy Deurloo, Michel van der Doe, Je roen van Drie, Ronnie Eijk, Louis Grauss, Tom Hanse, Jacco Heijboer, Steef Hillebrand, Jaap Idserda, Jac- ky Kwaak, Arco Kruik, Jos de Leeuw, Kees Legemaate, Gemard Quist, Peter Ribbens, Eric van der Sande, Henk Schraa, Gertjan van der Sluis, Ko Smalheer, John Smits, Wilko 't Veer, Egbert Veerman, Wim van der Velde, Paul Verkaart, Jo$> Vrieze. BASKETBALL Mevo kreeg nederlaag- te slikken van Kapelle '77 Mevo dat de laatste weken aardig in opmars is, heeft afgelopen vrij dag weer geen winst kunnen boe ken. Dit keer was het een uitwed strijd in Kapelle tegen „Kapelle 77" in de nieuwe sporthal. Mevo opende in de eerste helft de score maar moest al gauw in de te genpartij haar meerdere erkenpen. De eerste helft werd met 20-6 afge sloten in het voordeel van Kapelle 77. De Mevo-psëlers die de rust geg- bruikte voor een juiste taktische be spreking, wist zich in de tweede helft redelijk te herstellen. Na vijf minuten gespeeld te hebben stonden ze met 9-2 voor wat perspektieven gaf om toch nog de overwinning te pakken. Maar vooral door de tech nische routine die enkele spelers van Kapelle 77 bezaten wist de te genstander weer op gelijke hoogte te komen. Het spel van Mevo zakte hierna terug waarvan de tegenstan der profiteerde en uiteindelijk met 40-18 wist te winnen. Mevo speelt eerste thuiswedstrijd Voor het eerst speelt het basket bal team van Mevo zijn e erste Zeeuwse kompetitiewedstrijd in de sporthal Onderdak. De tegenstander die uit Vlissingen komt. Marathon II is een vrij sterk team en Mevo zal dan ook niet veel kansmaken om deze wedstrijd in winst om te zetten. De wedstrijd begint om 22.00 uur, daar is de sporthal dan alleen be schikbaar om basketballwedstrijden te spelen. Mevo wil de thuiswed strijden groots opzetten om de bas ketball wat meer populaarder te maken op Schouwen-Duiveland, dus kan men verwachten dat Mevo zich niet zo maar gewonnen zal ge ven. Mevo dat een druk programma heeft te verwerken moet vrijdag naar Vlissingen in de tweede ronde van de bekerkompetitie tegen Ma tador 1 te spelen. DAMMEN Kompetitie damvereniging „Zierikzee" Voor de interne kompetitie van de damvereniging „Zierikzee" wer den zes partijen gespeeld. J. Hui- gens won tweemaal en wel van C. M. v. d. Velde en J. C. v. d. Doe. Hij blijft hierdoor C. Verton volgen, die van C. J. Kostense won. A. Saman kwam op één punt achterstand dooi de remise tegen J. A. Verton. Ver rassend was de winst van C. Zoon op J. de Jonge. De uitslagen waren als volgt: J. A. Verton-A. Saman 1-1; C. M. v. d. Velde-J. Huigeris 0-2; J. C. v. d. Doe-M. v. d. Wielen 0-2; C. Verton- C. J. Kostense 2-0; J. de Jonge-C. Zoon 0-2; J. Huigens-J. C. v. d. Doe 2-0. Donderdag 9 februari speelt Ziè- rikzee de uitwedstrijd tegen B.D.V. uit Bergen op Zoom; vrijdag 10 fe, bruari worden er weer wedstrijden gespeeld voor de interne kompetitie. De stand van de ranglijst: C. Verton 12 8 3 1 19 Advertentie Wij zoeken een stevige knaap van een jaar of J zeventien, in bezit van fiets of bromfiets, als Sollicitaties: schriftelijk, mondeling of telefonisch aan het kantoor van de Zierikzeesche Nieuwsbode (t.a.v. de heer jj J. v. Loon, Jannewekken It, Zierikzee. Telef. (01110) 2255, na kantoortijd (01119) 660. ATLETIEK T(jdens de Nederlandse indoor kampioenschappen in de IJssclhal tc Zwolle is het Leo de Pee van Delta Sport als eerste lid van een Zeeuwse vereniging (h(j woont zelf in Middel- harais) gelukt de 2 meter b(j het hoogspringen te bereiken. Dit leverde hem een 6c plaats op, na o.a. de winnaar Raymond de Vries die doordat Ruud Wielart buiten het land vertoeft, in het bezit van de ti tel kwam met 2.08 meter. Leo de Pee, wiens buitenrekord (Zeeuws rekord) op 1.96 m. staat sprong de hoogte van 2 m. in zijn 2e sprong evenals de 1.90 m. en de 1.95 m. Naar het zich laat aanzien maakt de Pee straks een goede kans om ook het buitenrekord op 2 m. te brengen daar hij de 2.05 m. maar op een haartje na miste. Kees Verkerk liep in zijn serie een voortreffelijke 800 m. in 2.02.8 (zijn beste persoonlijke prestatie op deze afstand en een nieuw klubrekord. Simon Blom nam deel aan de Mo lencross te Alblasserdam over een afstand van 8 km. waar hij op de 26e plaats eindigde in de tijd van 27.24 min. Winnaar werd Klaas Lok uit Utrecht, terwijl Piet Vonck uit Hulst met een 6e plaats de beste Zeeuw was. Marathonloop Nadat vorig jaar Simon Blom als eerste lid von Delta Sport een ma rathonloop (42.195 m.) wist te vol tooien hebben zaterdagmiddag Mar tin Moermond en Wim Schot te Apeldoorn met goed gevolg de ma rathonloop weten af te leggen. Mar tin Moermond legde de afstand af in 3 uur en 25 min., terwijl Wim Schot er 3 uur en 47 min. over deed. Van de 750 deelnemers eindigden ze op de 360e- en 510e plaats. Winnaar werd Ko v. d. Weijden uit Amster dam in de rekord tijd van 2 uur en 16 min. Voor de start van de marathon was er in hetzelfde gebied de mini- marathon over een afstand van 19 km., waarvoor 2000 lopers aan de start kwamen, waaronder de Delta Sporters Krijn de Oude en Gerard v. d. Wiel. Krijn de Oude die een tijd van 1 uur en 22 min. liet noteren liep ruim 4 minuten sneller dan het vorig jaar. Gerard v. d. Wiel, die voor de eerste keer op een derge lijke afstand startte, kwam in de tijd van 1 uur en 49 minuten over de eindstreep. J. Huigens 11 7 3 1 17 A. Saman 11 7 2 2 16 C. L. Boot 11 5 5 1 15 J. A. Verton 12 5 5 2 15 Fi Bastemeijer 11 6 2 3 14 J. de Wild 10 5 3 2 13 P. M. Kort 10 5 3 2 13 J. de Jonge 11 5 3 3 13 M. v. d. Wielen 12 3 6 3 12 C. Zoon 13 4 3 6 11 M. de Wild 9 4 1 4 9 C. M. v. d. Velde 11 3 3 5 9 S. Douw 10 3 1 6 7 C. J. Kostense 13 2 0 11 4 J. M. Kostense 5 1 1 3 3 J. C. v. d. Doe 8 1 0 7 2 C. Monteban 12 0 0 12 0 MARKTBERICHTEN Beursbericht Markt GOES, 7-2. Goes. Granen en peulvruchten Alle prijzen boerenschoon, franko leveringsplaats en per 100 kg: Tar we, basis 16 procent, vrij van schot, f 44,75-f 45,25; brouwgerst f 44,- f 44,50; voergerst, basis 16 procent, f39,f42,maalgerst tot f39, haver f 39,50-f 42,25; groene erwten (oude oogst) tot f 60,50; groene erw ten (nieuwe oogst) tot f 64,voer- erwten f'35,f 40,Schokkers f 76,Capucijners f 75,bruine bonen, vrij van grond f 132,Ex- klusief b.t.w. Uien 40 mm opwaarts tot 2 cent per kg, op auto geleverd. Exklusief b.t.w. Vlas Ongerepeld 28-40 cent per kg. Exklusief b.t.w. Aardappelen Bintje, veldsgewas, direkte leve ring af bedrijf f 5,25-f 5,75 per 100 kg. Voederaardappelen f 5,25 per 100 kg. Exklusief b.t.w. Advertentie 1% extra rente. Gemak dient de mens. Logisch dus,dat NMB-girosparen tot zo'n succesvolle nieuwe service is uitgegroeid. Ga maar na: u blijft rustig thuis, regelt uw NMB-girospaarreke- ning via de brievenbus en u vangt geen 4% maar 5% rente. Al wat u nodig hebt is een bank- of postgirorekening; doet er niet toe bij welke instelling. Direkt opvraagbaar zonder retourrente. Een ander belangrijk voordeel: uw geld staat niet vast. Tot f. 5000,- per maand dagelijks opvraagbaar. De eerste inleg op de N M B girospaarrekening dient tenminste f250,- te bedragen. U krijgt speciale formuliertjes voor overboeking naar uitslui- tend eigen bank- of girorekening. Een premiecheque als extraatje. Iedereen die vóór 1 maart a.s. een NMB-girospaarrekening opent, ontvangt 'n premiecheque van f. 7,50. Leuk als gift aan club. kerk of vereniging. Niet verplicht, maar wel 'n unieke gelegenheid om uw betrokkenheid te tonen. Tijd, tijk ifpïfiniirhciim' rtm I. ~.d(>kadn rnnrmv rrn'ili^inpnl'knk Hooi en stro Alle prijzen per 1.000 kg: Weide- hooi, f 190,f 225,dijkhooi f 180,raaigrassen f 100,tar- westro f 70,gerstestro f 85, erwtenstro (klein groen) f 100, schokkerstro f 85,haverstro f 75,bonenstro f 75,Exklusief b.t.w. ONDER WIJ S Examens machineschrijven Tijdens de te Roosendaal gehou den examens machineschrijven slaagden onderstaande personen voor hun diploma. De dames L. van Beveren, M. Bolier, J. v. d. Bos, M. M. den Bra- ber, J. C. van Duivendijk, P. C. van Eek, M. A. Geluk, K. v. d. Have, J. W. Kik, M. G. G. de Korte, M. Mul ler, H. A. van Oeveren, C. M. Oore beek, F. Ottens, A. C. de Ronde, M. Slingerland, C. v. d. Spek, N. H. Verstraaten-Hoogerwerf, J. M. Wie- brens; de heren A. Hoek, C. W. de Jonge, A. M. Jumelet, G. K'ik, J. de Waal (Bruinisse). De dames D. J. Bopgert-de Jonge, J. A. Dalebout, J. A. Kort, J. Lems, A. van der Maas. H. Meerman, J. J. Olree, L. Ouwens, A. M. Bal, L. v. d. Maas; de heren J. J. Boogert, J. J. Dorst (Ooster land). De dames W. van Ast-Quist. A. N. de Jonge, M. Charité, C. v. d. Wekken, de heer A. de Jonge (Sir- jansland). De dames J. K. Groot- jans, J. C. van Dienst, J. K. de Jonge, de heren E. J. Stoel, C. J. de Boer (Brouwershaven). De dames M. A. de Raat-v. d. Hulle, J. J. B. Jonker-van Aken, J. M. Zijta, de heren J. C. Middelhoek, J. Zijta (Burgh-Haamstede). De dames J. M. M. Buyze, J. J. Flikweert, A. van Klinken, A. G. van der Male-Bom, E. A. van der Male, J. A. H. v. d. Bogert, de heren S. B. Flikweert, C. de Jonge, W. A. C. de Reus (Nieu werkerk). De dames P. A. Smits, K. M. B. Uijl, T. M. v. d. Wekken, de heer A. J. v. d. Wekken (Noordgou- we); de dames W. van Sluijters, M. A. Verweel, S. Priemis, S. van Zanten (Renessc). De dames C. J. van Damme, H. van Kuyk, C. A. van Nieuwenhuyze, H. Ringelberg, L. A. van der Schelde, T. van der Bijl (Scharendijke). mej. H. Mol (Schuddebeurs). De dames H. M. Gyarmathy, J. M. A. vgn Langeraad, C. A. Meerdink, J. Viergever, dc heren M. J. S. Rentmeester, J. de Jonge, J. L. Smalheer, J. W. v. d. Velde. J. M. J. v. d. Velde, D. J. Viergever (Kerkwerve). De dames M. W. Bolijn, C. S. L. Remeeus (Ouwerkerk). De dames C. J. Hart, M. I. S. Hart, de heer I. C. Zorge (Serooskerke). De dames A. A. J. Brouwer, E. J. W. Dalebout, M. A. Fonteine, A. Stoel. A. P. de Vlieger (Zonncmaire). De dames J. L. Natte, M. L. P. Roskam (Dreischor). De da mes M. J. Linders, D. Touw. de he ren J. J. Elenbaas, W. Moelkcr (El- lemeet). Mej. A. S. Wesdorp (Oos terland). De dames C. den Boer, M. P. Bouwman, N. van Dijke, E. A. P. Geleijnse, Y. M. van Kcssel, H. E. Kloet. J. L. Kosters. G. M. Lcij- dekker, J. C. A. Lobbezoo, J. P. Ros kam, L. Schouls, N. M. W. van Vclt- hoven. J. E. Verkaart, B. B. J. M. Wittmer, A. H. Blokpoel (lof). A. W. de Jonge. M. A. v. d. Sluis, E. J. v. d. Splunder (lof), de heren F. van der Doe. P. L. Lobbezoo. M. dc Looze, M. L. Stoutjcsdijk, M. C. dc Waay. M. J. Boot, J. Snijders (Zie rikzee). Allen werden opgeleid door Type- school Roetsdijk le Oudcnbnsch

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1978 | | pagina 9