Een geslaagde donateursavond van stichting jeugdsoos ,Big S' In eerste negen maanden van dit jaar 1840 verkeersdoden Israël niet verheugd Egypte breekt met Syrië, Libië, Algerije en Zuid-Jemen STREEKNIEUWS Eerste negen maanden 1977 weer meer gebouwd j Columbus zeilde op vier schepen naar Nieuwe Wereld Sneeuwstorm in Moskou Leden werden deelnemers AGENDA 2 WESTENSCHOUWEN, 5-12. In de wat koude rckrca- tiezaul van camping „Duinrand" te Westenschouweii, werd in tie afgelopen week de lang verwachte dona teursavond van de jeugdsqeiëteit „Big S" gehouden. Door diverse organisatorische moeilijkheden was het niet mogelijk geweest om deze avond eerder te organiseren. In zijn openingswoord sprak de voorzitter de heer Addic Bom een speciaal woord van wel kom tot de 65 aanwezige donateurs. Aandacht schonk hij aan de goe de relatie tussen het gemeentebe stuur van Westcrschouwen en de jeugdsoos. Door de gemeente is de buitenkant van het soosgebouw aari de Sluispad te Haamstede in het af gelopen jaar aanzienlijk verbeterd. Verschillende gevels werden voor zien van schabbenhout, slechte ko zijnen en ramen werden vervangen door nieuwe, lekkages werden gere- LONDEN, 6-12. De Israëlische pre mier, Menachem Begin, heeft maan dagavond in Londen verklaard niet verheugd te zijn over hét besluit van Egypte de betrekkingen met Syrië, Irak, Zuid-Jemen, Libië en Algerije te verbreken. „Wij verheugen ons niet omdat wij streven naar een vre desregeling met al onze Arabische buren",, aldus Begin in een toe spraak. pareerd, terwijl verder al het hout werk werd geschilderd. Voor hel interieur van het soosgebouw wordt nog door de gemeente geld uitge trokken voor het verbeteren van de toiletvoorziening en het aanleggen van een nieuwe noodverlichting t.b.v. de brandveiligheid. Ook zijn een. aantal andere zaken zoals, huur- kontrakt, huurtarief, subsidierege lingen beter geregeld en op papier gezet. Door de voorzitter werden woorden van dank gesproken tot de ouderpèstuursleden. Als informatie aan de donateurs werd dé aandacht gevestigd op de diensten van de Stichting Jeugd Schouwen-Düiveland, waar door de soos veel gebruik van wordt ge maakt. Deze diensten zijn o.m. stencil- werk, het 'begeleiden, van de jeugd soos en het geven van adviezen bij problemen e.d. Verder werd gespro ken over de stand van zaken van de Stichting en met name hoe de taken op het ogenblik verdeeld zijn binnen het bestuur, programmakommjssie, redaktie van de sooskrant, de schoonmaakgroep, de bar en disco- groepen en de dansklub. De voorzit ter stelde samenvattend vast, dat de soos op enkele problemen na goed draait. Deelnemers Het ledental bedraagt nu rond de 200 leden, eigenlijk kan niet meer van leden worden gesproken daar dé jeugdsoos sinds vorig seizoen de naam' „Stichting Jeugdsociëteit Big S" draagt en daarmee nu deelnemers heeft in plaats van leden. Dit is veranderd in -verband met de rechts geldigheid, insdhrijving .bij de Ka mer van Koophandel, verzekering en horecaverg-unningen. Op deze avond werd na 'het gratis door de meisjes van de soos geser veerde bakje koffie een dia-serie vertoond met bijpassend kommen- taar over het wel en wee van de soos over het soosseizoeri '1976-1977. CAIRO, 6-12. Egypte heeft maan dag dé diplomatieke betrekkingen verbroken met Syrië, Libië, Argerye en Zuid-Jemen. Deze maatregel vormt een rcaktie op het besluit van de topconferentie van tegenstanders van het vredes initiatief van president Sadat in Tripoli om de politieke en diploma tieke betrekkingen met Cairo te „be vriezen". Aan deze bijeenkomst na men behalve Syrië, Libië, Algerije en Zuid-Jemen ook Irak en de Pa lestijnse bevrijdingsorganisatie (PLO) deel. De Iraakse afvaardiging in Tripoli heeft de anti-Egyptische verklaring niet ondertekend, omdat zij deze niet krachtig genoeg vond. Z\j had gepleit voor een volledige diplomatieke en economische boycot van Egypte. Nieuiv systeem plaatsbepaling op Weslerschelde VLISS1NCEN, 5-12. De direkteur- generaal van Rijkswaterstaat, ir. J. W. Tops zal op 13 december een nieuw, modern systeem voor plaats bepaling op de Westerschelde ope nen. Het systeem is van Frans fabri kaat en bestaat voor de "Wester schelde uit vijf zenders. De signalen van deze zenders vormen een pa troon, aan de hand waarvan men op de Westerschelde de positie kan be palen. De zenders staan opgesteld in Zeeuws-Vlaander en, Noord-Brabant en Zuid-Beveland. Het nieuwe systeem van plaatsbe paling is vooral van belang voor de studiedienst Vlissingen van Rijkswa terstaatDeze studiedienst verricht doorlopend lodingen en metingen in onder meer het drukke vaarwater van de Westerschelde. De uitkomsten van deze lodingen en metingen zijn belangrijk voor dé peilkaarten die de studiedienst samenstelt. Deze peil kaarten worden onder meer gebruikt voor het regelmatige baggerwerk, waarmee de vaargeul van de Wester schelde op diepte wordt gehouden. Ook het Loodswezen maakt gebruik van de peilkaarten, met behulp waarvan levens hydrografische kaarten worden samengesteld. Tot nu toe gebruikte men bij het peilen en metèn op de Wester schelde de extant en bakens op de vml. Daarvoor is echter goed zicht vereist. Bovendien wordt het waar nemen van de walbakens bemoeilijkt door het op deltahoogte brengen van de dijken. Het nieuwe systeem van plaatsbe paling bréngt echter uitkomst. Voor dal dit systeem kon worden geïn stalleerd voerde men langdurig in ternationaal overleg, omdat ook Bel gië plannen heeft een dergelijk sy steem aan te schaffen voor de mond van de Westerschelde eh het gebied voor de Belgische kust. Het is de be doeling, dat beide systemen dan op elkaar worden afgestemd. Eveneens was overleg nodig voor hel toewijzen van de frekwenties, waarop de sig nalen worden uitgezonden. Men moest Doorkomen, dat er sforlnf/0rt optraden doordat mepr zenders de zelfde frekwenticband gebruikten. Toneel Hierna startte het toneelgezel schap „Op Drift" uit Renesse met de komische thriller „Gesprek mei Londen", een stu'k dat bij de bezoe kers uitstekend in de smaak viel. In de pauze werd nog een drankje door de jeugdsoos geserveerd, ter- wijd na afloop nog gezellig een dans je werd gemaakt. ZIERIKZEE Zware schade bij botsing Zondag 4 december had te 18.20 uur op de hoek Calandweg-Caustraat een aanrijding met twee automobie len plaats. De auto bestuurd door F. G. G. te Soest verleende geen voorrang aan de automobilist R. P. R. te Rotterdam. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor, er ont stond echter wel zware materiële schade aan de voertuigen. Beide au to's werden weggesleept door een takelwagen van firma De Jonge te Zierikzee. Ledenvergadering woningbouwvereniging „Beier Wonen" De ledenvergadering van de wo ningbouwvereniging „Beter Wonen" wordt gehouden op dinsdagavond 13 december in de foyer van „Mondra- gon". Op de agenda worden enige verkiezingen aangekondigd, o.a. be stuursverkiezing, verkiezing commis saris en ledenraadsverkiezing. Aan geboden wordt de jaarrekening en mededelingen zullen worden gedaan over de woningbouwplannen. burgh/HAAMSTEDE Dropping In het gisteren gepubliceerde be richt over de door de middenstands vereniging gehouden dropping was verzuimd te vermelden dat de hoofdprijs, een radio, was gevallen op het nummer 375 van de oranje- folder. Alle overige folders voorzien mei het nummfcr 375 zijn dus geen prijs winnaars. burgh Vergadering ..C. et C." De landbouwvereniging „C. et C." tc Burgh-Haamstede houdt op don derdag 15 december a.s. in restau rant „Zeelust" te Westenschouwen een algemene vergadering. Op de agenda een inleiding door de kring- voorzitten dé heer L. .7. van Gastel met als onderwerp „Wat. betekent do Z.L.M. als organisatie voor de leden" gevolgd door een discussie. Verder do gebruikelijke huishoudelijke p'unieu. Teneinde' eOn gezellige tai l Ie He werltóltilligcn wordt vooraf een gc- Zaterdag 3 december werd voor iedere soosbezoeker een, grote ver rassing; omdat de Sint niet lang» kwam, maar een casctlerecordcr in een grabbelkist had geplaatst. De Sint had zijn tekst ingesproken op een bandje en op die manier kre gen toch velen een kadoolje uit de grabbelkist. Als laatste kreeg de schoonmaakgroep een nieuwe stof zuiger die bijzonder goed welkom zameniijke palingmaaltijd gehouden. (Zie ook agenda). HAAMSTEDE jilagersprijs Op de vorige week in Goes gehou den tentoonstelling, georganiseerd door het Slagersvakonderwijs, be haalde de heer M. v. d. Wekken, werkzaam bij slagerij D. de Jonge, in de afdeling versierde vleesschotels een derde prijs. RENESSE Aktiviteiten winkelweek N.M.B. Bij de door de gezamenlijke win keliers van Renesse georganiseerde Winkelweek i.v.m. de komende Sint Nikolaas, was o.a. ook een ïeest- markt waarbij de Nederlandse Mid denstands Bank een der stands be zette. Als aktiviteit had de N.M.B., een beetje in het kader van hun 50- jarig jubileum een prijsvraag uitge schreven van spreekwoorden en zegswijzen. De bedoeling was, dat aan de hand van een door de bank verstrekte grote tekening, spreek woorden en zegswijzen werden opge spoord, minimaal 25 stuks en dit af te maken met een slagzin met be trekking tot de bank. Gezien het grote aantal inzendin gen, kan men stellen dat deze prijs vraag een succes is geweest. Na loting uit de vele goede inzen dingen - 25 goede en meer - zijn de volgende winnaars uit de bus geko men. Ie prijs: M. J. Schaleven, Renesse; 2e prijs John de Féyter, Renesse; 3e prijs: H. Kooman-van Beveren, Re nesse; 4e prijs: M. H. Gilijamse, Re nesse; 5e prijs: J. H. Blom, Reiiesse. Alle prijswinnaars hébben reeds schriftelijk bericht ontvangen van de bank. Ongeval-op de Helieweg Zondag 4 december j.l. vond te 16.10 uur een eenzijdig ongeval op de Helieweg te'Renesse plaats. De motor bestuurd door J. C. v. D. te Renesse, raakte door de op de wegliggende bietenslik in een slib. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. wel ontstond veel materiële schade aan het voertuig. BROUWERSHAVEN Sinterklaas bezocht kleuterschool Vrijdagmiddag heeft Sint Nikolaas met zijn knecht een bezoek gebracht aan de kleuterschool „De Blokken doos'. Het hoge gezelschap werd ver welkomd door de hoofdleidster mej. E. Quant, die er haar vreugde over uitspraak, dat ondanks alle drukte ook dit jaar Sinterklaas de kleuter school niet had vergeten. Het kinder feest werd tevens bijgewoond dooi de leidster mevrouw v. d. Have-v. d. Rassel, en hulpleidster mevrouw v. d. Mark, de leden van de oudercommis sie mevrouw Slabbekoorn, mevrouw v. Ast, mevr.' v. Snippenburg. Sinterklaas onderhield zich met de kinderen en had voor ieder een ver manend of vriendelijk woord over, DEN HAAp, 6-12. Bü verkeerson gelukken zyn in tie eerste negen maanden van dit jaar in ons lant| 1810 mensen om het leven gekomen legen 1773 mensen in dezelfde perio de van vorig jaar. Het aantal gewon den nam ook toe, nameiyk 47.510 le gen vorig jaar 46.435, De stijging van het aantal ongevallen is voorname lijk veroorzaakt door de toeneming van het aantal verkeersongevallen in het eerste kwartaal van 1977, zo blijkt uit de voorlopige gegevens van het CBS. In hel tweede en derde kwartaal is het aantal verkeersongevallen enigs zins gedaald ten opzichte van vorig jaar. Binnen de bebouwde kom bleef het aantal ongevallen ongeveer gelijk aan dat van 1976; het aantaL onge vallen buiten de bebouwde kom steeg met 6,2 procent. De toeneming van het aantal verkeersdoden, aldus het C.B.S., komt geheel voor rekening waarbij het gebruikelijke kado niet ontbrak. Zowel voor de leiding als de dames der O.C. waren er present jes. Na traktatie en zang kreeg het feest nog een hoogtepunt toen de Goedheiligman een prachtig klasse- kado overhandigde, nl. een pick-up met 4 boxen (2 boxen voor elke klas). Dit geschenk was mede mogelijk ge maakt door een gift van de oud-pa- pieraktie der bejaardensociëteit, een geste welke bijzonder door het schoolbestuur op prijs werd gesteld. Zo werd het een prachtig feest, wat voor de kleintjes -weer tot een on vergetelijke dag werd gemaakt. SCHARENDIJKE Inbraak op motorkruiser Afgelopen week is er ingebroken in de motorkruiser, eigendom van C. K; te Haamstede, gelegen in de ha ven, van Scharendijke. De ongewen ste bezoeker(s) verschafte(n) zich toegang, door een deur te forceren. Ontvreemd werden een radio-casset te, een klok en verschillende werp hengels niet molens. BRUINISSE Geslaagde verkoopaktie De derde en tevens laatste attrak- tie die georganiseerd werd in het ka der van de verkoopaktie is afgelo pen. Uit de honderd dertig inzendin gen, die voor negentig procent-goed waren wei-den de tien prijswinnaars getrokken: De gelukkige winnaars zijn: 1. Arjanne Kok, 2. Heieen Lit- tooy, 3. Jolanda v. d. Have, 4. Leon v. d. Bos, 5. Piteko de Koning, 6. Hanneke Haeck, 7. Jaap Littooy, 8. Els Kik, 9. J. Wiebrens en 10. Henny Padmos. Deze laatste attraktie was een fo towedstrijd, die gezien het grote aan tal goede inzendingen niet erg moei lijk was. De verkoopaktie 1977 zal hedenavond (dinsdag) worden afge sloten met een feestelijke trekkings avond die zal plaats vinden in het „Durps'Uus" aan de Grevelingen- straat. Iedereen is van harte wel kom en kan wanneer hij de geluk kige winnaars wordt van een van de prachtige prijzen, deze gelijk in ont vangst nemen. (Zie ook de agenda). Moeilijkheden In tegenstelling tot een bericht in de krant van maandag jl. betreffende moeilijkheden op de duivententoon- slelling, wordt thans medegedeeld dat zich lichte ongeregeldheden heb ben voorgedaan na afloop van de vogeltentoonstelling in het Dorps huis. Toen één van de inzenders zijn vogels in de auto wilde brengen, werd hij lastig gevallen door een groepje jeugdige lieden, die zich voor het Dorpshuis ophielden. Tijdens de tentoonstelling hebben zich geen moeilijkheden voorgedaan. DEN HAAG, 5-12. In dc eerste maanden van dit jaar is er vijftien procent meer gebouwd dan in dc overeenkomstige periode van het vorige jaar. Het gaat hierbij om wer ken van tien mille en hoger. Dit blijkt uit cijfers van hjpt Cen traal Bureau voor dc Statistiek. In de eerste drie kwartalen van dit jaar is er voor ruim 12,2 miljard gulden gebouwd. Bij werken van 20.000 gulden cn meer is de gemiddelde personeelsbe zetting in dc eerste negen maanden 12 pet hoger geweest dan in hetzelf de tijdvak 1976. Eind september 1977 was dc personeelsbezetting op bouwwerken van twintig mille en meer 147.800 man, vier procent meer dan een jaar eerder. ROME, 5-12. Toen de Italiaanse avonturier Christoforus Colum- t bus op dc reis was die hem in 1492 Noord-Amcrika deed ontdekken, f zeilde hy op vier - niet op drie - schepen, verklaarde in Rome de Italiaanse geschiedkundige Marinclla Bonvini Mazzanti. Mevrouw dr. Bonvini zei dat zy een brief had gevonden die de ambassadeur van Napels by het Spaanse hoi' op 9 maart 1493 had geschreven en waarin staat, dat zekere Columbus net was terugge keerd uit „Indic". aan boord van vier schepen. De geschiedenis heeft het altijd gehouden op drie, dr Pints. de Nina en de Santa Mara) t van hel snelverkeer, want bij het langzame verkeer en de voetgangers zet de trend naar minder doden zich voort. Bij 15 procent van alle dode lijke ongevallen werd alcoholgebruik gekonstateerd. V ourkoming misdrijven kalender 1978 DEN HAAG, 8-12. In samenwer king lussen de politie en de ministe ries van justitie, binnenlundse zaken en de rijksvoorlichingsdienst is de „voorkoming misdrijven kalender 1978" tot stand gekomen. Deze zul in een oplage van 50.000 landelijk wor den verspreid. De voorzitter van de intergemeentelijke „commissie crime prevention", de Zoetermeerse hoofd- inspekleur Nagel, zal de kalender woensdagochtend op het hoofdbu reau van politie in Den Haag intro duceren. Flitsen uit het buitejiland CHILAPA. Elf personen zijn zon dag omgekomen, toen in Zuid-Mexi- co een overvolle autobus in een diep ravijn reed. Ongeveer 50 mensen lie pen verwondingen op. LONDEN. Twee Britse militairen die waren ingezet om stakende brandweerlieden te vervangen, zijn heden (dinsdag)morgen bij Manches ter omgekomen bij een ongeluk met hun brandweerwagen. De militairen waren uitgerukt na een brandalarm, dat overigens vals bleek te zijn. Op weg naar de plek des onheils sloeg de wagen over de kop. MOSKOU, 6-12. Een fikse sneeuw storm heeft maandag in Moskou een wit tapijt van 20 cm dikte achterge laten, driemaal zoveel als gebruike lijk in deze tijd van het jaar. Ook in grote delen van Centraal Rusland en de costelijke Oekrain^ is veel sneeuw gevallen. J Foyer Mond ra gun, 2U.00 uur, leden vergadering Beter Wonen. Scharendijke Gemeenthui.s, 19.30 uur, raadsverga dering Middenschouwen. Dreischor „De Drie Schapen": „Nut en Genoe gen", 20.00 uur. Donderdag 15 december Haamstede Restaurant Zeelust Weslerschouwen, 18.15 uur vergadering landbouwver eniging C. et C. Vrijdag 16 december Kerkwerve Schoolgebouw. 20.00 uur. Ouder avond O.B.S. „Prinses Irene". Postduivenshow P.V. „Gevleugelde Vrienden". Middelburg Statenzaal vergadering provinciale staten 10.00 uur. Zaterdag 17 december Kerkwerve Postduivenshow P.V. „Gevleugelde Vrienden". Camping „'1 Sluitgat": Inschrijving puzzelrit P.J.Z., 19.15 uur. Maandag 19 december Zierikzee Hotel van Oppen, 20.00 uur, algeme ne ledenvergadering tennisclub Zie rikzee. Woensdag 21 december Middelburg Provinciehuis, vergadering advies kommissie zuiveringsbeheer, 14.00 uur. Dinsdag 17 januari Zierikzee Excursie Plattelandsvrouwen Noord- gouwe e.o. naar Den Haag, 8.00-17.00 uur. Zierikzee Iedere donderdag, van 11.45-12.45 uur, carillonconcert. T/m 17 december Geersdyk ,,'t Oude winkeltje", kijk- en ver kooptentoonstelling op woensdag, vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 19.00 uur. Dinsdag 6 december Zierikzee „Huis van Nassau": Ver. van oud leerlingen, 20.00 uur. Burgh Hotel-café-rest. ,,'t Grote Zwijn": jaarvergadering ijsver. Burgh-Haam stede, 20.00 uur. Kerkwerve Ver.gebouw, 14.30 uur Bejaardensoos Bruinissc Durps'Uus, 19.30 uur, trekking ver koopaktie. Ned. Hervormd Ver.gebouw. verga- dering-ruilavond „Philatelica", 19.00- 20.00 uur junioren, 20.00 uur senio ren. Donderdag 8 december Zierikzee Huishoudschool, woningadvies. Huis van Nassau. 19.30 uur, fraktie- vergadering PvdA over gemeentebe groting. Hcrv. Ver.-gebouw, 20.00 uur. pak jesavond. Herv. Vrouwengroep „Wees een Zegen". Rcncssc „Dc Ark". 14.00 uur, algemene ver gadering Cebeco-Zuidwest Nicuwerkerk Hotel „De Mecbaal": Trekking prij zen winkelweek, 20.00 uur. Oostcrland Kerkgebouw Geref. Gem. I9»30uur. iijdrede door ds. A. Hoogerland tc Krabbendijkc. Vrijdag 9 december Nicuwerkerk Kerk Geref. Gem.: Staatk. Geref. Studievereniging èchouwen - Duivc- land. Zaterdag 10 december Zierikzee Bovenzaal „Huis van Nassau". 15.00 uur-22.000 uur, duivententoonstel- ling „Zicrick". „Dc Lichtboei": Koffiebar Youth for Christ, 19.30 uur. Goes Prins van Oranje, 10.30 uur, kling vergadering Rode Kruis. Dinsdag 13 december Zierikzee 's Landskamer, 14.00 uur, algemene tooien vergadering waterschep Schou wen -Dulvcland. Lutherse Kerk afsluiting kursus koordirektle 20,no uur. (01110) 2255 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Teleloonnrs. na half zes Redaktie (01110) 2938, (01110) 2416, (01110) 4669, (01110) '2227 Advertenties (01119), 660' Bezorging (01119) 660 t STROOIGOED Dc demokraiisering heeft zich in talrijke verbanden van het leven, ge openbaard. Vroeger was het - „een voorbeeld meneer Sonneberg- heel gewoon, dat de dienstdoende avond- zusler in een ziekenhuis met een ge olied smoesje om half negen het licht kwam uit draaien en daar lag men dan, ongelukkig en zonder slaap in het donker te wachten tot hel och tendgrauwen, en dat duurt zo eens even lang. Nu niet meer; nu mag je doorlezen in een ziekenhuisbed, al is het de hele nacht, maar 't is ver standig natuurlijk dat niet te doen. De demokratisering is in - dit maal ons aller- Rode Kruis zie kenhuis - zover doorgedrongen, dal men zelfs een schrijfmachine de zie kenkamer mag binnen smokkelen, zonder dat potig personeel ineens vanachter gordijnen toeschiet om dit ongebruikelijk ziekenkamer-attri buut het raam uit te kieperen. Wie pas uit een diepe narkose ont waakt of met gebroken armen of be nen in een ziekenhuis ter neer ligt, zal niet liggen gillen om een schrijf machine, maar het huts der zuchten kent vele klanten en vooral die lij den aan wachten op de uitslag van taaie onderzoeken, zijn er best mee gebaat. De lopendepatiënt in een zie kenhuis immers is mossel noch vis. Hij (of zij) wordt verondersteld hele maal in het aangepaste ritme te passen, maar door dc - zij hel inge perkte - nog aanwezige mobiliteit. is hij o.f z(j u'ezen uit tieec lecreiden; deels uit de gezonde, deels uit dc zieke. Een lastige toestand, die velen voor problemen stelt. Het vriendelijk„gaat u maar wal op de gang lopen", wordt dan ook meervoudig opgevolgd. Er zijn de schuifelaars, die iets aan hun botten hebben gehad en - zo iets komt voor - gcivoon weer als een kind moeten leren lopen. Heb medelijden met hen, allen 'die straks fluks naar bui ten rennen, op dc fiets springen of een jofel sprongetje in de winterse lucht maken. Er zijn ook de ver schrikten. die menen dal de langdu rige rust hun loopvermogen zal gaan aantasten. Zij lopen als gekooide tij gers als maar heen en ireer. uur na uur en hoe zc het vol houden. Onderweg op dc gang vragen voorbijgangers: „in oc gaef hel'.'". Het antwoord is altijd een beetje eender: „c ja. z'n gangetje", want niemand vertelt spontaan, dat hg onder zijn pyamajasje een rijtje af zichtelijke zworen heeft zitten of op het punt slaat weg te zakken in het niets van dc narkose. Waarom zou men? Trouwens in een ziekenhuis gaat alles gewoon door, nou ja. ge woon. Pieterbaas had heus wel het gewone strooigoed op zak. maar ook dal andere: bloedprikken, lavemen ten, hartcardiagram men, nierspoelln- gen en dal soort zaken, want dc mensen worden wel ouder, maar nie nll<:. en iedereen imoor ij<- <»id Dal blijk l! SCllIEREl LANDMAN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 2